Posts by Eminem

خب بازی تموم شد تبریک به یه سریا تاسف برای ی سری دیگه

من کم سنو سال ترین بازیکن تراوین رو ادریس حاج لطیف میبینم ولی ادربس ب نظرم ادبش خیلی بالاس،میخوام بگم که الباقی سنو سال دارن و ی سری چیزا از ی سریا جای تأسف داره

تبریک به رفقا

اول یه تبریک جانانه به محمد علی عزیز بگم که این سرور خیییلیی زحمت کشید ،خسته نباشی داداش

بعدش الباقی بچه های اس دبل اسم نمیبرم چون همتون خوب بودید خوب که بی انصافیه عالی بودید

تبریک به چند عدد رفیق مشتی که تو شمال شرق داریم

خسته نباشید به ساید های بازنده چراکه اگه رقبا نباشن بازی معنی ندارع

و در آخر ب نظر این سرور آخری بود که تگزاس اومد ،بچه ها که دیگه نیستن هیچکدوم منم دیگه ب نظر با توجه شرایط موجود پیر شدم😅😅

امیرحسین تریدر منتظر تماس های شما هستیم

😅😅

میتینگو بچینید

پ.ن یوسفو هم بگیم بیاد رفیقشم نیاره که احساس راحتی کنیم باهاش، این سری باید خوشتیپ تر شده باشه😍😍

سلام خدمت برخی دوستان

باتوجه به پست های که دیدم گفتم بد نیست یه پست هم بزارم

پشت سر آدم موفق یاوه گویی بسیار است

وضعیت سرور شده مثل لیگ برتر

طرف از لحاظ فنی و کیفیتی تیمش لو اول هست میاد از داوری ایراد میگیره و هزارتا ایراد دیگه

دوستان من تا یک ماه پیش که بودم این حرفایی که ی عده در مورد محمد علی میزنن رو ب چشم ندیدم

من با خیلی از بچه های شمال شرق دشمنی دیرینه دارم اما تو بازی ولی بیرون بازی ما دور همی میریم نون و نمک میخوریم باهم

درکل رفیقیم و این وصله های اشتباه به جمع دوستانه ما نمیچسبه

بخاطر یه بازی سعی نکنید بگید ذات درستی ندارید

من کلا اهل فروم نویسی و دلقک بازی نیستم اما من تو تموم پلن هایی که ریخته میشد اشراف داشتم به جرات میگم با برنامه ترین تیم، تیم ما بود ،برای من به شخصه اهمیت ندارع واندر کجا صد میشه چون رو یه اکانت داره صد میشه

بازم میگم وقتی تو یه تورنومنت باختی تلاش کن برای قوی تر شدنت نه اینکه برد حریف رو زیر سوال ببری

سعی کنید احترام سر لوحه ی زندگیتون باشه اینجا که یه بازی بیشتر نیست

خطاب به میلاد عزیز :در مورد گلد هم بهتون بگم که والا ما واسه هرکس خواستیم گلد بزنیم به محمد علی گفتیم زد و پولش دادیم ما پلیر گلدی نداریم اگر هم باور ندارید میتونم رسید های انتقال رو در اختیارتون بزارم

سلام خدمت همه عزیزان

خب این سرور بسیار کم فروغ بود برای تگزاسی ها که هر کدوم با پیش آمدی مجبور به ترک سرور شد من هم تک نفری تنها کاری که تونستم برای شایدم بکنم این بود که دف بکشم و ی تعداد دمپایی

دم همه ی عزیزانی که زحمت میکشن گرم اسم نمیبرم چون خیلی زیادن درسته که کمرنگ بودم اما تلاش فراوان خیلی از بچه ها این کمرنگ بودن مارو پوشوند دم همگی گرم لذت بخش بود

اتحاد رمز پیروزی

خب پس از مدتها ما اومدیم یه پست بزاریم

من عادت ندارم پستهای طولانی بخونم حوصلم نمی‌کشه شاید اکثریت این مدلی باشن خلاصه میگم

دم از بازی بدون مولتی زدن و کاتا کردن انبار ناتار؟

ما بدون مولتی اومدیم هرچند استارتمون دیر بود اما الان دارم میبینم که همه ناتار های لیست فارم یا داره بدون منبع میاد یا نهایت ۱۰-۴۰تا دونه میاره

تف،حرفی ندارم دیگه

قربونت پرهام جان دیدم پست ادی رو خوشحالم که بالانس بازی رو حفظ میکنید تا بازی قشنگ تر بشه، دیگه یه صحبتی ما باهم کردیم راجب ی سری چیزا خودت ک می‌دونی من اصن نمی‌خواستم بیام اما ب دلیل صحبت های که کردیم باید بیام

حتما زیبا

لطفا بفرمایید که این هماهنگی با چه کسی و به چه صورتی میبایست انجام شود

انشالله بعد از هماهنگی های لازم به عنایت خداوند متعال و شما ,شاهد چنین چیز هایی در جنوب غرب نخواهیم بود

والا من که جناب. عالی رو نمی‌شناسم البته فک کنم اون سروری که زارت و زورت میزدن اس دبل رو و ما متاسفانه از ساید برای اولین بار زده بودیم بیرون

شما دفمورد ساید بوده ای

حالا اینا مهم اس دبل ساید ماس ما می‌مونیم اس دبل جمع میکنیم هرکس دوست داشت کنار ما بازی می‌کنه و باهامون هماهنگ میشه هرکسم دوست نداشت می‌ره جای دیگ بازی میکنه

باید بگم اول از همه باید با ما هماهنگ بشید بعد ورود بزنید

نمیدونم چراحس میکنم همه ساید ها جنگ داخلی خواهند داشت

امید الکی نداشته باش.

این سرور هم مولتی ازاده. فقط تنها محدودیتش اینه که موقع "ثبتنام" با هر سیستم ، یک اکانت میشه ساخت.

تنها تفاوت این سرور بجای ۶ تا اتحاد ۶۰تایی مولتی مصری میشه ۴ تا اتحاد ۶۰تایی مولتی مصری :)

متین جان چیزی که زیاده گوشی موبایل و سیستم الان تو هر خونه ای دست کم 3تا گوشی اندروید و یه لبتاب پیدا میشه ،رو هر اکانت سه نفر بازی کنن ده تا مولتیو رد می‌کنه ،سیستم محل کار کافی نت ها و...کسی ک بخواد بسازه همون میزان رو با یه مقدار خیلی کمی پیچیدگی میسازه

خبر آمد خبری در راه است تیم اصلی جنوب غرب به امید یزدان پاک رونمایی خواهد شدما تصمیم داشتیم بازی نکنیم اما وقتی خاک پرستای واقعی حکم جهاد میدن دیگه ما نمییتونیم نه بگیم

به امید یزدان خانواده زیبای جنوب غرب دوباره شکل میگیره و باقدرت بازی میکنیم

سلام خدمت همه ی دوستان

تبریک به ساید و متای برنده

من هر چند روز یک بار میام سر میزنم به فروم

واقعا از طرز حرف زدن بعضی ها دوست دارم تگری بزنم

این یه بازیه کل کل قشنگه اما با حفظ احترام

اون آقایی که اومده میگه تو ساید ما نه مردانگی هست نه شرف رو دعوت میکنم به بیرون بازی و مجازی تا مردانگی و شرف رو بهش هم نشون بدم هم آموزش

احترام بزارید به هم اگر جنبه ی کلکل ندارید نکنید

ابتدای بازی چند اکانت از هر سایدی اومدن ساید ما که صفرشون کردیم و درنهایت منجر شد به فحشای ناموسی که من از همون تایم واقعا بدم اومد از بازی کردن با ی سری ادما

وقتی داریم در کنار هم بازی میکنیم در درجه اول به هم احترام گذاشتیم و برای همدیگه ازش قائل شدیم که یه جمعی رو به عنوان همبازی انتخاب کردیم چه به عنوان رقیب چه به عنوان هم پیمان

پس به این ارزش و احترام لطمه وارد نکنید

از همه بچه ها تشکر میکنم که تا اینجای کار کنارم بودن دست تک تکتون می‌بوسم

و در آخر خطاب به اون شخصی که با اکانت فیک رفته از طرف من به میلاد یاکوزا گفته پلن لو دادی

عزیز دلم بازی ارزش زیر سوال بردن خانواده رو نداره

برای سرور بعد هم تصمیم میگیریم که کجا بازی کنیم

یاحق

دوستان عزیز تا اینجای کار از بازی لذت بردیم از سیاست

ایلیا بابت جنگ روانی زیبایی که ایجاد می‌کنه خوشم میاد

اما به هم احترام بزارید

همون‌طور که شمال غرب راه رو برای جنوب شرق هموار کرد شما هم بزارید پای هموار کردن راه

بازی تیمی یعنی هافبک همه کار می‌کنه و در آخر این مهاجم هست که گل رو میزنه

تاکید میکنم به هم احترام بزارید این یک بازیه و تنها برای لذت بردن از اوقات انجام میشه

میلاد چرند نگو منو همه میشناسن خودتم خوب می‌شناسی کسی واسه من پلن نداده طرف حرف زد پیام هارو قبل اینکه قهر کنی خوندی عزیزم من بعد از اون دیگ حرفی نزدم ک ،بعد هزار بار نگفتم هرجا دوست داری لانچ کن میلاد بهونه الکی میاری والا من همین ایمان هم هرچی میگه میگم هرکار عشقته بکن حتی خودت ،لامصب من تجارتخونه زدم گفتم بیا منابع ببر شارژ کن

مهدی جان کم کاری از من بوده ، من مشغله هام این روزا خیلیییی زیاده مشکلات بسیار دارم که تنها سد ممد در جریان وضعیت و مشغله من هست اما باز هم اینا بهانه ای نیست که کم کاری من رو بپوشونه

اشتباه چند دقیقه ای و محاسباتی من باعث شد ک واندر بره، اون شاتی هم گذاشتید اصلا قرار نبود اون اکانت واندر رو چیف کنه

وقتی رفیقات دشمن شادت میکنن و دشمناس قدیمی میشن رفیقای با معرفتت واقعا پشمات می‌ریزه

من از ابتدای بازیم با بچه های شمال شرق تو جنگ بودم سال های سال ،همیشه هم میگفتم حاظرم هرجا بازی کنم جز شمال شرق البته رفقای بیرون بازیم اکثرا شمال شرقن ،البته الان حال میکنم با همتون ،

از همشون عذر می‌خوام همچنین بچه های مشتی ساید خودم انشالله بتونم اشتباهامو جبران کنم براشون

تویی که داری این مدلی حرف میزنی ،یکی ی پیامی گذاشت پلنشو گفت منم پلنمو گفتم خوبه خودت پیام هارو رو اکانت میخوندی عزیزم اون چرندیات مغزت از کجا آب میخوره رو من نمی‌دونم اما هیچکس به تو توهین نکرد حتی فحشمم بدی اینجا بهترین رفیقی اما مشتی باش

یه فید بک به سرور های بعد بزن بعد بیا اینطور راجب من حرف بزن

علیییییییییی کییییییییی وی تو حلقت کجابودی تاحالا سگ تو اون روحت شماره عنتو دایرکت بده تو کجا بودی بدرد نخور شت بیبی😍😍😍💋💋

والا ماکه بلد نیستیم بزرگا بگن .ما همرمون جنگ آموز نخورد اصلا . از رنک1 همینطور رفت پایین الان چرا دوتا باز رشد کرد داستان چیه -خودم که حدس میزنم باگ خورده وگرنه که چیزی غیر از این نمیتونه باشه

دم همه بچه های ش شرق و ج غرب گرم

حسین کاش این پست رو به صورت وویس میتونستم بشنوم ازت حیف شد

از جذابیت ماجرا کم کرد ،تو اسطوره جنوب شرقی دست خوش همر اسکات خری خفت کردی