Posts by Red Shark

فداتم داداش

والا خیلی دوست داشتم برای بار چهارم توی این هفده یا هجده سال بازی تراوین ،توی ان دبل باشم ولی خوب از تیم ان ای خبر اومده از اکانت من میخوان نفت روسیه رو تامین کنند،ههههه روسیه!!!

همیشه آخر سرور دنبال دوست یابی میرفتی این دفعه قبل شروع سرور😂فقط به رهبر کاتولیک های جهان سلام نرسوندی

آخه لامصب یه جوری خالی ببند کرک و پر خودت نریزه حداقل از اولین سرور تست هامبورگ هنوز ۱۸ سال نگذشته چطوری میگی ۱۸ سال آخه

از کسی که میگه سرور پیش ۱۶ نفر بودیم و ۸ تا اکانت همین انتظار رو میشه داشت

پ ن : حالا نفت نشد میام سیب زمینی میکارم

به نظرم آمرداد توی این چند تا سروری که سبک بازی ne رو دیده ترس داره که جلوشون پلی بده به نظر من نمیان این سرور حقم دارن به هر حال لیدرای سیاستمداری دارن و میدونن که اگه همچین سرور شلوغی حضور داشته باشن جایگاه دوم رو هم از دست میدن و میرن ته جدول

بهنام جان من رک و رو راست میام نظرمو میگم در مورد تیم سامان حالا کاری ندارم که میگن ای ار دوال علی گرس بوده مولتی بازی بلد نبوده هر چی که بوده الان در حال حاضر در این اسپیدترا بهترینه

مجید خان این حرفا پشت سر همه بوده و هست منم ۳ ۴ سروره که داخل اسپیدترا با سامان آشنا شدم ولی میدونم که توی آی آر هم جز بهترین پلیرها بوده وگرنه ۲۸۶۰۰ کاتا تو خود اسپیدترا هم قفله

داداش اینایی که میگی نفری یه اکانت میکشن یا 5 نفر 120 تا؟ اگه فیلم هندی قراره باشه نیایم از الان :D

خدا از نمکی کمت نکنه

اگه چند تا پلیر مثل شما توی سرور باشن پلیرای مولتی باز هم به مولتی احتیاجی پیدا نمیکنن اما چه کنن که سرور خلوته

حتما یک اکانت میسازم و همین جا میگم ولی مرد باش و بزن چون روسیه نفت لازم داره!

ما که رو حرفممون هستیم ولی جدی نمیفهمم از وقتی ne اعلام آمادگی کرد چرا همه پلیرای se یه دفعه سرشون شلوغ شده و برا همشون کار پیش اومده🤣یه جوری همتون میگید کار داریم که انگار سرور همین دو ساعت دیگه میخواد استارت بخوره😂بیا کسری آروم میزنیمت زیاد درد نگیری قول میدم واندرتم چیف نکنم

دوست عزیز تا الان هیچ سروری نبوده که با فونیکس توی یه سرور باشید دلیلشم اینه که شما سرور نرمال همیشه پلی دادید و ما اسپید پس با عبارت تیم نزده ای که فرمودید موافق نیستم پس دیگه گنده گویی نکن . این سرور شمال شرق قوی تر از همیشه حضور داره پس یا بیاید و ثابت کنید که آمرداد افسانه شده یا دیگه گنده تر از دهنتون صحبت نکنید که افسانه آمرداد هم مثل افسانه پانیشر موجب شادی بقیه پلیر های سرور نشه

دوست گلم خودت داری میگی با شانورده نفر که عملا میشد هشت تا اکانت ا

حالا این عزیز یه وری زد که ۱۶ نفر بودید تو هم موج سواری نکن ۱۶ نفر میشه ۸ تا اکانت🤔۱۶۵ تا اکانت دیگه ای که تو سایدتون بود برا بقال سر کوچتون بود؟

فروم اون سرور رو بخونی فقط ۲۰ نفر اکانت کاپیتان رو گردن گرفتن😂

ولی سیاست مدار خوبی هستی کسری هم خوب دروغ میگی هم میدونی که چه سروری باید باشی (از قبل برنده) و هم چه سروری نباشی(از قبل بازنده)

خلاصه اگه اومدی خبرمون کن میخوایم کمبود نفت روسیه رو تامین کنیم با اکانتت

به یه موقع از من خوردید که حالشو ندارم جون امیر رول بک که میخوام دنیا نباشه اگه صدتا که هیچ دویصدتا هم باشید میزدم از تون خفت میکردم

تکرار میکنم

زارت

توصیه میکنم بهت وقتی میخوای پست بذاری از جو دربیای که نخندن بهت

خلاصه چیزی که از فروم این سرور فهمیدم اینه که ان ای 4 تا پلیر فرستاده ان دبل

هم از ان دبل پرتت کردن بیرون اندازه 3 برابر سایدتون دفاع ساختن بعد میگی 200 تا هم بودی میزدم؟بزن بهادر کی بودی تووووو؟

چون بچه ساده ای هستی بهت میگم همون چند تا رفیقتم که لایکت میکنن بهت میخندن وقتی از این حرف ها میزنی

یه جمله اخرمم بگم بزک نمیر بهار میاد محمد توهمی با خیار میاد

Kheft is lo....

زارت

از روز اول این سرور فروم رو دنبال کردم و عاشق پستات شدم فقط میتونم یه جمله بگم رکورددار یاوه گویی بر ثانیه ای🤣

تو ژاپن بودی از این سرعت گل گفتنات میتونستن برق تولید کنن