نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام مجدد

LAST LORDS

همر دیفالت لست لردز هم دیوار شد بالاخره...چندین و چند بار هم آسیب دید ...همری که بسیار پربرکت بود و هرجا میزدیمش پلن موفق برمیگشت

I C E

همر دوم آیس هم دیوار شد ...

تبریک به تیم مدافع

مجموع 1.7 میلیون دفاعی هم کشته شد

همرهایی که با غارت ناتار ساخته شده بود

دیفالت لردز از یه جایی به بعد پذیرای 300ک دفاع ساید بود که اون نقطه از بازی یه مولتی برای گندم دفاع رو رید میداد فقط

از هم تیمی های عزیزم هم تشکر ویژه دارم

حسین ۲۰۰۰، میثم و رضای عزیز ، احسان و علی دراگون و سرباز جدیدمون سروش گل. بازی کنار شما همیشه افتخاره

پینوشت : ناصر عزیز دنبال خراب کردن من نباش... هر 4 ساید عزیزانی هستند که با من توی یه ساید بازی کردن و میدونن اخلاق و رفتار من چجوریه و منظورم از اون واژه چی بوده... از قدیم گفتن مرده و حرفش

نه من نه هیچکس به خودش اجازه نمیده واسه یه بازی ناموس شما یا هرکسی دیگه رو مورد خطاب قرار بده...پس دنبال بدترین واژه ممکن از حرف من اونم به عنوان آخرین تلاش نباش

موفق باشی

• عزیز دلم از سال ۸۵ ۸۶ داریم پلی میدیم

یه جوری صحبت می‌کنی

انگار تراوین فوق تخصص و دکترا داره

بگو گندتون بیاد افشاگری کنه

این میره اون میاد فقط یاوه بافی

انقد بافتی تاحالا یه پلیور باید از توش در میومد

حالا زور بزن

نمیدونم کدوم سرور کدوم کار ما باعث شده

چنین فشاری بیاد بهتون که این حرفارو پشت ما بزنید

همین مرتضی جونت امده می‌گه هادی لئو

راز یونیک خریده بن شده!!!!

خب اون راز یونیک رو از کی خرید؟

لابد از ما خرید

بین خودتون پر از آدم کتیبه فروش و اکانت فروشه

اون موقع که ما تو اس دبل داشتیم با کتیبه فروش زدو خورد میکردیم میگفتین پیشوا یعنی جنگ داخلی ساید خراب کن ، ادا دلسوزارو در میاوردین

الان دم از کتیبه فروشی میزنید

شرف و ناموس واژگان قشنگی هستند

و کسانی که دروغ میگن از این قشنگی بهره مند نیستند

هرکی که با من بازی کرده تو کل این سالها

دیده که من به کوچیکترین عضو سایدم

بیشترین اهمیت رو میدم

کسری جان دروغ گویی ریشه خانوادگی داره

خیلی از خانواده صحبت کردین

ولی فکر نمیکنم معنای واقعیشو تو زندگی تجربه کرده باشین

پ.ن: دستگاه فشار ما أماده خدمت رسانی به عزیزان

جنوب شرقی که حس پرویی دارن هست

پ.ن: نفر بعد

پ.ن: تا صبح

• سلام خدمت دوستان عزیز

اینم یه همر دیگه از ما که لازم به ذکر نیست تماما با رید ناتار بالا اومده ، تبریک به تیم مدافعین که دفاع خوبی جمع کردن

۸ موج رو این تارگت بود که میشه ۲ک کاتا دیوار شده دیگه بقیش لازم به گذاشتن نیست

• سلام و درود.

امیدوارم حال تک تک دوستان فعال و غیرفعال خوب باشه. از ته قلبم برای همتون آرزوی موفقیت در زندگی و بازی دارم.

دو سه تا مطلب رو خواستم عارض بشم:

اول: به زودی لینک دیوارزیبای دیگری از شمال غرب رو بچه ها اینجا قرار میدن که دوستانی که تقاضای لینک داشتند لذت ببرن. کاش کلا همه همیشه دنبال لینک و اتک و دفاع باشیم نه....

دوم: می بینم برخی دوستان جنوب شرق به بنده تیکه میندازن ولی یا جرات اسم بردن ندارن یا کلا تصور می کنن اینجوری زرنگ ترن یا بامزه تر جلوه می کنن! در هر صورت عزیزان دلم من نه ترسناکم نه چیز دیگه! مطلبی داری خطاب به خودم بگین. جواب داشتم میگم نداشتم تائید می کنم. فقط جالبه که ذوق اتکی که جنوب غرب به ما زد شما رو گرفته!

اینکه تیکه میندازی که طرف میگه نیستش ولی هستش! عزیزم بعضی ها وجودشون وابسته به اکانت نیست. اگر یک زمان لیدری واقعی شدی می فهمی وقتی یک تیم داخل سرور باشن ولی لیدرشون نباشه ممکنه در مسائل مختلف ازش مشورت بگیرن. مثل اتک های دیشب که امروز صبح خورد و بچه ها پرسیدن و تشخیصم درست بود و کوبیدنتون تو دیوار. دیدم خیلی دنبال بنده هستین و مشتاق هستین بفهمین چجوری حضور دارم خواستم روشنتون کنم. ایشالا قسمت شما هم بشه.

سوم: زمانی که همر اکانت سورنا از جنوب غرب خورد شخصا اومدم بهشون تبریک گفتم و نیم ساعت بعد از اتک؛ سهند عزیز و یک نفر دیگه(شک دارم بخواد اسمش گفته بشه) بهم زنگ زدن و کلی گپ زدیم. بازی یعنی همین. همر واندرزن خرج نان کپ من کردن و تارگت رو هم زدن. اون وقت داشتیم تبریک عید می گفتیم و می خندیدیم. بنده هم اگر رفتم دلایل خودم رو داشتم قرار هم نیست به ساید رقیب توضیحی بدم.

چهارم: مهم ترین مساله.

ببینید. این یک بازی هست با تمام اتفاقاتش. اما یک چیز رو فراموش نکنید چند نفری ریختین سر ناصر ولی ایشون تنهایی داره پاسخ میده‌. ناصر هر چی هم باشه بزرگتر از شما هست. توی خونه پدرتون چیزی بهتون ولو به اشتباه بگه بهش توهین می کنید؟ تو گوشش می زنید؟ بزرگتر بزرگتره اگه کسی شعور رفتار با بزرگتر رو نداشته باشه همه جا نداره. اینکه دو جمله یا هر چیزی بهت فشار بیاره که به کسی که بزرگتر از شماست توهین کنی این میزان تشخص شما رو نشون میده. تو حالت عادی کسی توهین نمی کنه. تو شرایط فشار تفاوت ها مشخص میشه. حالا یکیتون میاد میگه بزرگتر فلان و چند مزخرف دیگه و بقیه به تقلید و عادت میان به به چه چه می کنن. نه عزیزم اینطوری نیستش.

اونهایی هم که قیافه فلسفی گرفتن فراموش نکنن محمد توهمی یه کلمه بی منظور گفته بود پیراهن عثمان کرده بودین. اون موقع نگاه مثبت نداشتین الان یهو همه آرمان گرا شدین.

ببینید همین الان که اینها رو دارم می نویسم به شدت دلم از ناصر پره ها! اما ناصر با بقیه برام فرق داره و همیشه حرمتش رو حفظ می کنم. حرفی داشته باشم پایان سرور به خودش میگم. با اینکه خیلی از کسایی که با ناصر بحث می کردن سن پسر بنده رو دارن. من جسارت نمی کنم تو فضای عمومی چیزی بهشون بگم شما چجوری روتون میشه؟

مضافا

اینکه سوزش فلان جا بیشتره و کجا میسوزه و اینها اگر در نگاه شما مودبانه هست جای تعجب داره.

به بازی تون بپردازید و اگر می تونید حرمت بزرگتر از خودتون رو حفظ کنید. اگر هم نمی تونید می تونید کلا حرف نزنید. باور کنید سنگین ترید. همونی که ترغیبتون می کنه ته دلش از بی ادبی شما آگاهی داره.

پایدار باشید

SOURENA

۱ نکته:

این که دوستان بعضا توضیح رسمی میدن که این همر با رید سالم ساخته شده هم جالبه. یه جورایی خودشونم تاکید می کنن نهایتا با رید سالم همین همرها رو می ساختن.

• پویا جان خواسته یا ناخواسته توهینت رو کردی .

خودت با دقت به جمله ات نگاه کن و ۳۰ ثانیه در موردش فکر کن میفهمی معنی جمله ات چی بود . من کاری به منظور جمله ات ندارم دارم برات معنیش میکنم .

اومدی میگی چون رو حرفت نبودی پس مرد نیستی

اگر بچه هاتون نیان مسخره کنن که براشون کلاس ادبیات گذاشتم تو جمله شما مرد نبودن نسبت یه صفت برای انجام کاری که در قسمت اول جمله آوردی . حالا اون ۳۰ ثانیه که بهت گفتم فکر کن بشین قشنگ فکر کن که معنی اون صفت چی هست ؟ میگی منظورم این بوده که رو حرفت نبودی اینو که اول جمله ات گفتی پس بخوایم با منظور تو جمله رو معنی کنیم جمله ات به این شکل میشه :

تو رو حرفت نبودی پس رو حرفت نبودی هستی .

برو صفحات اول فروم بخون و واکنش من به جمله ای که محمد توهمی در مورد غیرت به شما زده بود رو بخون . اونجا هم منظور محمد توهمی مطمعنا اون چیزی که شما برداشت کردین نبود . ولی تو زندگیت سعی کن معنی کلماتی که به کار میبری رو بدون و بعد بکار ببر .

دیگه مهم نیست چون من اکانتم رو حذف کردم و شاید شاید کمک بچه ها وایسادم تا این ده روز هم سرور تموم بشه اونم فقط به احترام زحمتی که بچه ها کشیدن تو این سرور . فردا نیای بگین ناصر تو مرد نیستی گفتی حذف میکنم ولی هنوز تو سرور هستی .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• فرهاد جان قرار نشد بحث رو بپیچونی .

یه سوال شد ازت گفتم یه کلام بگو قبل از اینکه بخوای شات اسکات رو بفرستی من در مورد اینکه اگر اسکات باشه یا نباشه گفتم حذف اکانت میکنم ؟

ناصر جان فارسی سلیس داریم باهم حرف میزنیم دیگه درسته؟

من کجا پیچوندم، شما میگی شرط بستی با من ،من میگم اقا من اصن نذاشتم کلامت منعقد شه جلو ضررتو گرفتم که ای کاش نمیگرفتم که این همه داستان برای ما درست نکنید

و اینکه درست میگی اولش نگفتی حذف چون من اصلا نذاشتم حرفتو ادامه بدی بعدش که اسکاتو فرستادم شما اون حرفو زدی بدون اشاره به مشکلات داخلیتون

درسته؟

راجب اکانتتم مختاری هر جور میخوای تصمیم بگیری...من شخصا دنبال حذف کسی نیستم و نبودم و فرقیم به حال تیم ما نداره.

ما که رفتیم دیگه از این سرور چون واقعا فهمیدم اس ای هیچ بزرگتری بالاسرش نیست که بخواد جمع و جورشون کنه .

در پایان شما که رفتی ولی حالا که صحبت از بزرگتر کردید ممنون میشم بزرگتر ساید خودتونو به ما نشون بدی...چون ما در خونه ی هر کیو زدیم تو طول سرور یا بازیو ول کرده بود یا اینکه نمیتونست جلوی پلیرای به ضعم خودش نوبشونو بگیره. کلا اینقدری که این عزیزان این سرور کابلو گرفتن طالبان واسه گرفتن کابل تلاش نکرده بود.

موفق باشی

• سلآم

هرکی میاد لینکشو میزاره گفتم به ترتیب بزارم برایه کسایی که در ساید و بازی نیستن
    .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

عکس قبل لند اتک ها

.

.

.

.

اینم بعد

.

.

.

.

همر دوم آیس هم دیوار شد ...

تبریک به تیم مدافع

مجموع 1.7 میلیون دفاعی هم کشته شد

سلام اول از همه بگم پلنتون موفق امیز بود و برایه پروندن دف اومدین و 1.7m دف زدید فکر کنم یه اشتباهاتی تویه حساب کتاب هات کردی!!!

بزار من برات حساب کنم

میزان دف ما قبل لند شما 1.494.000 بعد لند شما 3.195.000 اگه کم کنیم از هم میشه 1.701.000

انگار درست حساب کردی ولی مشکل از جایی دیگس... این میزان گندم خوری هست که ما از شما گرفتیم:D

میزان تاپ مهاجمین اتحاد شما قبل لند 1.240.000

بعد لند 2.196.000 از هم که کم کنیم اینارو میشه 956.000 فکر کنم متوجه شدید که چقدر دف از ما زدید؟(در صورت نیاز دوباره مطالعه کنید)

.

.

پ.ن2: انتظار چنج کپ و سنگ تراشی رو نداشتم ... تبریک هم میگم به تیم مدافع دیواره خوبی بود :thumbup:

سلام به شما... یعنی اگه ما چنج کپ نمیکردیم جز افتادن دیوار و یکم دف بیشتر چه اتفاق خاصی میوفتاد؟

.

.

اینم یه همر دیگه از ما که لازم به ذکر نیست تماما با رید ناتار بالا اومده ، تبریک به تیم مدافعین که دفاع خوبی جمع کردن

.

.

رید این دهکده فقط از ناتار بود!

.

.

همرهایی که با غارت ناتار ساخته شده بود

دیفالت لردز از یه جایی به بعد پذیرای 300ک دفاع ساید بود که اون نقطه از بازی یه مولتی برای گندم دفاع رو رید میداد فقط

.

.

هر دو این همرها هم با رید ناتار ساخته شدن

همه دوستان ادعا بر اینکه همر ها از رید ناتار بود رو دارن اوکی قبوله کشیدن چندین همر جنگی با رید ناتار:thumbup:

لطفا به تصویر زیر با دقت نگاه کنید

.

.

.

.

میزان رید اکانت Diablo محمد عزیزه 46m تا ساعت 12:30 بعد از ظهر که ساعت گوشه بالا موجوده

حدود 60 ساعت از 0 شدن تاپ میگذره

46.000.000 رو تقسیم بر 60 ساعت بکنیم میشه ساعتی تقریبا 750k در ساعت روزی 18.000.000 میلیون رید داره حالا به تصویر زیر دقت کنید

.

.

فکر کنم از لیمیت خوردن و اون رید معلوم باشه از ناتاره حالا گندم خور رو حساب کنیم ساعتی 1.640.000 نون میده

اگه 1.640.000 * 60 ساعت بکنیم 98.400.000 تویه این 60 ساعت نون داده. یعنی روزی 39.360.000 نون میده

39.360.000 رو از رید روزانش کم کنیم میشه 21.360.000 یعنی اگر هیچ شارژی نکنه 21m باید نون اضافه بده

متاسفانه از پلن قبلی که چنچ کپ کردن کراپ هایه کپ هم افتاد ولی قبلش هم انقدر تپلن نبود کراپ هاش 16 بود فیدر انچنانی هم که نداره خب این تا اینجا حالا شارژ همر میمونه همر که نه واندرزن اونم با این وضعیتی که 21m فقط باید از بیرون واسه گندمت بیاد تا قبل روز 50 و 60 هیچ مسیری هم رویه این اکانت نبوده!

.

.

540k در ساعت 540k * 24 میشع 13.000.000 در روز + 21.000.000 نونی که میده = 34m در روز فقط از بیرون منبع داره میاد که بتونه شارژ واندرزنشو نگه داره

فکر کنم متوجه شده باشین غارت سالم یعنی چی یا حتما باید برین پشت اکش بشینین بی خوابی بکشین زیر 1 ساعت با جی بی جی اس شارژ بزنین که بفهمین همر سالم چیه

چندین بار پست رو خوندم که اشتباهی در حساب کتاب ها نداشته باشم اگه اشتباهی بود شرمنده

خدا نگهدار

• فکر کنم متوجه شده باشین غارت سالم یعنی چی یا حتما باید برین پشت اکش بشینین بی خوابی بکشین زیر 1 ساعت با جی بی جی اس شارژ بزنین که بفهمین همر سالم چیه

سلام دوست عزیز یه بار پلن زدی اومدم خصوصی بهت تبریک گفتم ولی فکر میکردم واقعا تمام چم و خم کارو میدونی

من نمیدونم شما خارج از اسپید ترا بازی کردی یا نه؟

اگر بازی نکردی پیشنهاد میکنم یکبار مقدماتی و فینال ثبت نام کن و ببین که سبک تراوین کلن عوض شده و از اون چیزی که پدر گرامی یادت داده خیلی متفاوت شده

درواقع پلن شرکت تراوین با دست پس زدن با پا پیش کشیدن هست(یا برعکس) یعنی اینکه دارن بر اساس مولتی و خرج گلد اضافه کار میکنن ولی در ظاهر جلوش رو میگیرن

ولی 1000 تا سوراخ داره برای مولتی بازی پس به این سبک بازی نمیگن کثیف یا هرچی که شما اسمشو میزازی

موضوع دیگه اینکه 10 برابر یا خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو میکنی زمان گذاشته میشه پای این مولتیا و هزینه میشه پس فکر نکن به قول خودت رید سالم خیلی زمان بره

تو اسپیدترا که اصلن زمانی نمیخواد حالا دات کام رو بگی یه چیزی.

در ضمن من پلیر اکانت رونین هستم این دو همری که حسین جان گفتن واقعا بدون مولتی بود و بقیه همرها همش با مولتی هست

اگر توضیح دیگه ای میخوای بگو من در خدمتم

در آخرم تشکر از دوستانی که زحمت لانچ کشیدن و دوستانی که زحمت چیدن دف رو انجام دادن تا شاهد چند لینک زیبا باشیم

شاد و سلامت باشید

• سلام وقت بخیر

آقا ادریس اینم غارت اکانت بنده؛

همونجوری که مشهاده میکنی این غارت در شرایطی زده شده که تقریبا تمام تروپ اکانت روی واندر هست و همچنین حدود بیست روز از اخرین اپدیت لیست فارم ناتار ها هم گذشته؛

طبعا منم گندم منفی سنگینی تو طول سرور میدادم و همچنین یکدونه منبع از مولتی تا الان روی اکانت نیومده و لاست های سنگینی هم سر بی گندمی دادیم.

راستش روزانه هم بین یک تا دوساعت وقت بیشتر رو اکانت نذاشتم و سرجمع ۱۰ساعت وقت واسه لیست فارم و غارت و اینا نذاشتم توی طول سرور؛

راستش ممکنه مقصد من و شما یکی باشه و جفتمون هم به مقصدی که مدنظرمون بوده برسیم

ولی خب انتخاب مسیره که سختی کشیدن هامون رو در طول سرور خیلی متفاوت میکنه؛ منکر زحماتتون نمیشم ولی اینکه شما اومدی جاده خاکی رو انتخاب کردی واسه طی مسیر و من تونستم از آزاد راه چهاربانده حرکت کنم چیزی نیست که منِ نوعی بخوام بخاطرش از کسی معذرت بخوام؛

بعید بدونم برابر بودن غارت ما با این اکانت همررنک دار بخواد توجیه منطقی داشته باشه؛ موفق باشید در هر صورت !

پ.ن: این فقط یه نمونه کوچیک و بی ارزش هست بین بچهای ما

پ.ن: این پسره با اون پسره؛ ایشالا تا اخر امشب اشتی کردین تموم شده رفته؛ به خدا که دنیا نمی ارزد به این پرهیز و دوری!

کوچیک همه؛ رضا

• سلام خدمت دوستان

یکمی کل کل کنیم لذت ببریم :)))

دوستانمون از اول سرور از هیچ کاری در جهت کثیفتر شدن بازی دریغ نکردن اعم از ده زدن کنار واندر ، کاتا کردن انبارهای ناتار ، وقت گذاشتن برای کاتا کردن مولتیایی که خودتونم دارید و نمیتونید دم از بازی پاک و بدون مولتی بزنید و خیلی کارای دیگه

ببین دوست عزیز احتمالی آینده. اومدی خداحافظی کنی گفتی یچیزی هم رو هوا بگم .. ده نفر دیگه هم یه تیر هوایی بزنن که واویلا

خلاصه که قیمه ریختی رو ماست و جواب مناسبی گرفتی

قصد پرداختن ندارم منتها امر چیزی که عیان شد برام اینه پلیر میتونه بازی سالم ارائه کنه ولی به ساید و سیاست و استراتژی که میکشه بین کثیف و کثیف تره.

قضیه کاتای ناتار هم فوله.

من وقتی دارم با احترام با شما صحبت میکنم توقع بی احترامی ندارم

در ضمن خدمتتون بگم کتیبه دست من ظاهرا لقب برازنده شماست البته از نوع منحصرش .:D:D

اینجا دوتا تیر دیگه ول دادی یکی به خانواده یکی به صاحب یونیک.

جا داره بگم احمقو از خودتون زدیم فقط هم به قصد ساندیس ترکیبی رفته رو واندر وگرنه بلااستفاده بوده و 103 بار چیف شد تا جنگ یونیک بشه.
    (فک کنم امام راجع بهش فتوا داده بود)

شمارو ارجاع میدم به فیلم ایرانی ضدگلوله که طرف هرچقدر میرفت جلو رگبار ...

دم شما گرم. منم یکم حصلم سر رفته بود دنبال بهونه بودم.

این احمقه هم ما گردن میگیریم به عشق خودت :)))) مختصاتش هم که واضحه

راضی؟

فرصت نشد تبریک بگم.

تبریک به همرهایی که 3 تا واندرو انداختن. اللخصوص همر Atron که بسیار زیبا بود. همونجا که اندبلیو خورد حدس زدم 3 تا ریله.

پلن همرهای ناتار هم قشنگ بود. هرچند قابل استفاده بهتر هم بودند ولی این تایم سرور مقدار زیادی گندم خور و دفاع آزاد کردید.

پ.ن1: پرهام یدونه از پستاتو دوست داشتم. بقیشم به من مربوط نیست

پ.ن2: همرای ناتار بخاطر مورال بونس رد نشدنا :)))))) شوخی میکنم دیابلو جان

پ.ن3: به شخصه از بازی، رفاقت، رقابت و عداوت لذت بردم و تا صد شدن واندر متن تبریک ندارم.

پ.ن4: دل ناصرم به دست بیارید سرور خوبی بوده دلخور نشیم :))

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• سلام ادریس جان

اون اشتباه محاسباتی رو بذار پای پست گذاشتن داخل بانک:)). واقعا الان خودم چک کردم نمیدونم چرا تاپ مدافعین رو جمع و تفریق زدم.

در مورد همرهایی که نوشتیم با رید ناتار

بهتر بود شما هم مثل من عجله نمیکردی

من جایی نگفتم کل اکانتم ریدش از ناتار هست. درسته؟!

گفتم همر دیفالت لردز و همر آیس از غارت ناتار ساخته شدن. اکانت آیس که کلا همر و سواره هاش از غارت ناتار بود که ثابت میشه با غارت ناتار هم همرهای خوبی میشه ساخت.اونم با تایم محدود.

ولی لردز مولتی هم داشته (به تعداد خیلی محدود) منکرش نیستیم.

اون غارت سنگینی که از اکانت ما میبینی هم نتیجه مرتاض و گندم منفی سنگینش هست.

اشتباه دومتون هم مقایسه غارت نژاد توتن و هان هست که واقعا قابل قیاس نیستن.

هان بخاطر سواره هاش دیرتر لیمیت میخوره و با سرعت بیشتر میتونه منطقه بزرگ تری رو پوشش بده. با زدن فیدر در مختصات مختلف هم میتونید از هم پوشانی غارتت با سایر فیدرهات جلوگیری کنی. نمونه اش اکانت Last Legend که کل غارتش از ناتاره و همرهایی که کشیده بود هم دیدین.

موفق باشی

• فکر کنم متوجه شده باشین غارت سالم یعنی چی یا حتما باید برین پشت اکش بشینین بی خوابی بکشین زیر 1 ساعت با جی بی جی اس شارژ بزنین که بفهمین همر سالم چیه

چندین بار پست رو خوندم که اشتباهی در حساب کتاب ها نداشته باشم اگه اشتباهی بود شرمنده

دوست عزیز شما حساب کتاب هات کاملا درسته، اما فقط برای اکانت دیابلو، اونم برای دهکده همر فقط :) اما شما برای کشیدن سه یا چهار همر روی یک اکانت، فقط و فقط هم با غارت ناتار، هیچ نیازی به بی خوابی کشیدن و ساعتی شارژ زدن ندارید... اگر واقعا تو همچین سرور پر نعمتی، اینجوری شارژ زدین واقعا بهتره برای سرور بعدی یه تجدید نظری تو نحوه اداره اکانت های همردارتون بکنید...

اگر شما نمی تونید این کار رو درست انجام بدین، دلیل بر این نیست که اگر اکانت دیگری تونسته، پس حتما ناسالم هست و فلان و فلان! واضح ترین باگ فکری شما این هست که تمام محاسباتتون بر اساس اینه که یک دهکده فقط از نظر تعداد اتک به لیمیت غارت خورده، پس غارت بیشتر از این امکان نداره... به جای اینکه بگردید اشکال کار رو پیدا کنید، ترجیح میدید که بقیه رو زیر سوال ببرید... واقعا بدون شوخی یا کنایه بهتون توصیه می کنم به جای اومدن به فروم و چشم بسته تایپ کردن، کمی فکر کنید که تو همچین سروری چجوری میتونید نهایت استفاده رو از ناتار بکنید، اینجوری هم خودتون لذت بیشتری می برید هم ساید رقیب...

پ.ن : تشکر از کسری و ماهان عزیز برای سروری که هیچکدوم وقت کافی نداشتیم، اما یجوری باهم اکانت رو نگه داشتیم و در حد توانمون برای ساید مفید بودیم :love: به خصوص کسری که چند هفته ای تکی روی اکانت بود

پ.ن 2 : امیدوارم تا پایان سرور لینک های جذابی ببینیم، و سرور بعد سروری باشه که همه ساید ها باقدرت باشند و تا آخر جذاب دنبال بشه و اصل بازی به سیاست ارجحیت داشته باشه ... اگر زدیم تبریک بشنویم و اگر زدید هم تبریک بگیم، این خیلی قشنگ تر از پست های حال حاضر فروم هست...

• با سلام،

من هم خسته نباشید میگم به مهاجمین (پلنرها و لانچرها)

و همچنین مدافعین ساید خودم که خیلی کمک کردن

(حمید، رضا، عمو لطیف، مهرداد، و بقیه اکانت هایی که دف دادن و البته ادی که خودش یه سایده و کلی زحمت کشید، هم توی آنالیز اتک ها و هم جابجایی دف و گندم رسانی)

با شروع اولین موج های اتک که

حدود ۱۶ ساعت فاصله داشت (حدود ساعت ۱۷:۰۰)

تعداد کل موج ها: ۶۴

آنالیز اتک ها شروع شد، از اتک های فیک قبلی تصمیم داشتم که حتما برای اتک بعدی معماری کوچیک رو بیارم روی نان کپ علاوه بر چنج کپ و سنگتراشی، ولی خب اون زمان مطمئن نبودیم و البته به دلایلی دیگه کنسل شد که اگر این اتفاق میفتاد، لاست دفاع به مراتب کمتر می شد که دردسرهایی مثل بک دادن دف های خورده ریز و دوباره دف ریختن داشت.

و البته با لانچ همر جلوزن لست لردز، مطمئن شدیم تارگت همینجاست (با تشخیص عالیه ادی و سورنا) و به خاطر موقعیت خوب همر و نزدیک بودن به دفسازها دف خوبی هم جمع شد.

* ادی مجدد خسته نباشید میگم بهت، پا به پای خودم بیدار بودی :))

** دیگه اگه بازی کنم همر توتن نمیکشم هرگز توی اسپیدترا، بسیار بسیار خسته کنندس بدون مولتی

• صرفا جهت اطلاع اون دوستانی که میگن رو حرفت نبودی . دیگه در مورد این حرفی نمیزنم چون کسایی که میخواستن بفهمن تا حالا فهمیدن و کسایی که نمیخواستن بفهم چون نمیخوان کاریشون نمیشه کرد .

در مورد حذف اکانت من هم فرهاد جان قسم حضرت عباستون رو قبول کنیم یا دم خروس رو ؟ اول برو دم خروس رو قایم کن بعد بیا قسم حضرت عباس بخور .

وقتی میگن بزرگتر یعنی اگر یه پلیرت خطایی کرد بدون جانب داری به پلیرت تذکر بدی . نه اینکه بیای سعی کنی کمکش کنی که بتونه بهانه های بیشتری بیاره برای اشتباهش . مثال کاتا کردن انبار ناتار رو زدی که با اون پلیر برخورد شد هم تو فروم و هم تو گروه واتس آپ و هم تو پی وی واتس آپ که دیدین ناتار دیگه ازتون کاتا نکرد و به جاش پلن رفت روتون . به این میگن بزرگتری نه اینکه بیای همراهی پلیر خاطی بکنی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• در مورد حذف اکانت من هم فرهاد جان قسم حضرت عباستون رو قبول کنیم یا دم خروس رو ؟ اول برو دم خروس رو قایم کن بعد بیا قسم حضرت عباس بخور

ناصر جان من دارم رک با شما حرف میزنم ولی شما گویا دنبال جواب نمیگردی و هدفت مظلوم نماییه.

اینکه شما دنبال دم توی صحبتای صادقانه ی من میگردی و میگی ایناها پیدا کردم دروغ میگی دیگه مشکل من نیست از کنکاش زیاد شما توی صحبتاس و یه حس توهم توطئه طور که اس ای دسیسه کرده اکانت بزرگ کلاه بردار رو حذف کنه تا قفل پیروزی براش بشکنه!

راجب بحث کاتا کردن ناتارم اینکه ما دیگه حرفی نزدیم به خاطر جواب های سر بالای شما بود وگرنه مشکل به همون نحو هست...اینکه کی کاتا میکنه الله اعلم ولی سکوت مارو نذار رو حساب اینکه دیگه ناتاری کاتا نمیشه بذار رو حساب اینکه طرفامونو شناختیم.

خداروشکر شما هم به نتیجه بحثت رسیدی و گویا حقانیتت ثابت شده و من خیلی ازین قضیه خوشحالم اگر موافق باشی با تایید حقانیت شما و بطلان ساید ما بحث رو مختومه کنیم

خوبه؟

• بووووووووووووووم 😂

صداشو که اومدی داداش لینکشم من میرم 😂😂

دیفالت رونین

اگه اشتباه نکنم لول ۴۰ یا ۴۱ بود .

اگه یه سری از دوستان بهشون بر نمیخوره و ناراحت نمیشن یه بخشی رید این ده هم ناتار بود😂😂😂

با تمام قوا پیش به سوی پیروزی اس ای:evil:

• بووووووووووووووم 😂

سلام

امروز چقدر صدا میاد از سرور

یک صدای شلیک توپ هم اومد

چرا احساس میکنم یک واندر دیگه هم صفر شد!

پ ن: امام فتوا داده واندرها رنک پنجاه رو نبینند!مهدی جان منتظر لینک زیبات هستیم

• به به دمتون گرم بچه های RONIN (حسین,مهدی,سروش) همر زیبایی بود ایشالله زودتر از سوپر همر رونمایی بشه <3

همر دوم هم که مهدی کلت عزیز (StunninG) زحمتشو کشیده بود مثل همیشه عالی بود.

مهدی جان برای شما هم ایشالله زودتر سوپر همرتون رو نمایی بشه ببینیم و لذت ببریم<3

دم همتون گرم نتیجه زحماتتون رو شاهد بودیم مرسی.:love::love: