Posts by RoNiN

فکر کنم متوجه شده باشین غارت سالم یعنی چی یا حتما باید برین پشت اکش بشینین بی خوابی بکشین زیر 1 ساعت با جی بی جی اس شارژ بزنین که بفهمین همر سالم چیه

سلام دوست عزیز یه بار پلن زدی اومدم خصوصی بهت تبریک گفتم ولی فکر میکردم واقعا تمام چم و خم کارو میدونی

من نمیدونم شما خارج از اسپید ترا بازی کردی یا نه؟

اگر بازی نکردی پیشنهاد میکنم یکبار مقدماتی و فینال ثبت نام کن و ببین که سبک تراوین کلن عوض شده و از اون چیزی که پدر گرامی یادت داده خیلی متفاوت شده

درواقع پلن شرکت تراوین با دست پس زدن با پا پیش کشیدن هست(یا برعکس) یعنی اینکه دارن بر اساس مولتی و خرج گلد اضافه کار میکنن ولی در ظاهر جلوش رو میگیرن

ولی 1000 تا سوراخ داره برای مولتی بازی پس به این سبک بازی نمیگن کثیف یا هرچی که شما اسمشو میزازی

موضوع دیگه اینکه 10 برابر یا خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو میکنی زمان گذاشته میشه پای این مولتیا و هزینه میشه پس فکر نکن به قول خودت رید سالم خیلی زمان بره

تو اسپیدترا که اصلن زمانی نمیخواد حالا دات کام رو بگی یه چیزی.

در ضمن من پلیر اکانت رونین هستم این دو همری که حسین جان گفتن واقعا بدون مولتی بود و بقیه همرها همش با مولتی هست

اگر توضیح دیگه ای میخوای بگو من در خدمتم

در آخرم تشکر از دوستانی که زحمت لانچ کشیدن و دوستانی که زحمت چیدن دف رو انجام دادن تا شاهد چند لینک زیبا باشیم

شاد و سلامت باشید

آمردادی بازی نکنید

آمرداد رو ۶۰ تا اکانت فیک میذاشت بعد اکانت رنک ۵۹ اتحاد رو میزد

پرهام جان داداشم

نمیدونم منو میشناسی یا نه ولی در کل فرقی نداره

در مورد آمرداد صحبت میکنی یخورده فکر کن بعد شروع به تایپ کردن بکن عزیزم

ممنونت میشم