نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• درود

اگر که ی خورده دست و بالم باز بود که مگه میتونستید جنگ یونیک رو با چیف جابجا کنید مگه دارید با پرو نوب بازی میکنید ؟؟؟

سروش جان اندازه مراقبت از کتیبه چیفی منطقه مثلا سیف خودتون چی؟ اندازه اونم دست و بالتون باز نیست؟

با تشکر از مهدی کلت ، ماهان و کسری ، سجاد مارس

و علی 2113

ارادت

• جنوب غرب با ۲/۶ میلیون حجومی

تاپ رنک حجومی این هفته

و در کل با ۵ میلیون حجومی تاپ رنک حجوم سرور شده

رفته رفته همر های واندر زن ناقص شدن

و حتی از بین رفتن

جنوب غرب در مصاف پرتگاه عمیقی هست

که بازیکنان خوب خود را به داخل پرتگاه می‌اندازد

شرم باد لیدری را که تک تک بازیکنان خود را سوزاند

بر سر آنکه خود را آبروی یک ساید بخواند

بازی خراب کن پیشوایی نبود که فقط با اعضای خودش جنگ نداشت

بازی خراب کن کسی هست که علاوه بر خراب کردن ساید ، قصد تخریب دیگری رو داره

تازه ادعای نون و نمک هم می‌کنه

بحث شرف رو اینجا باید باز پیش کشید به نظرم

• سلام و عرض ادب

خبر کوتاه بود و پر از طنز

هرچی بگم از طنز ماجرا کم نمیشه :دی

خلاصه که :

پیشوا ، کلاهبرداران ، تایگرز ، پیوندتان مبارک : دی

ما که بخیل نیستیم ، آرزوی موفقیت برای پیشوای کبیر با اعضایی جدید :دی

این سرور شمال غرب اخلاقو باخت مراقب باشید بازیو نبازید ...

پ.ن : دست بوسی پیشوای کبیر هم رفتی؟

پ.ن : علی و سجاد عزیز لول شما بالاتر از این حرفا بود ...

پ.ن : شمال شرق ، این حرکت دو تیکه کردن جنوب غرب مورد تایید شماست ؟ من که بعید میدونم ... شما برهم زننده یک ساید نیستید خودتونو از این کارها جدا کنید ...

پ.ن : درشتو ریز کنی درشت نمیشی ، با خراب کردن کسی تو درست نمیشی !

پ.ن : دوستانم در شمال غرب حساب شما از اون دسته از افرادی که حاضرن به خاطر منفعت خودشون هرکاری انجام بدن جداست ، من با اکثر شما چندین سرور بازی کردم و خیلی هم تلاش کردم که این سرور با شما متا باشیم تا مثل قبل با هم یکی بشیم و اتحادمون دوباره شکل بگیره ولی خب گویا بعضیا به خاطر منفعت شخصی و دشمنی با یک سری افراد حاضرن تیشه به ریشه همه چی بزنن !

سال نو پیشاپیش بر همه ی شما مبارک

آروزی سالی پر از شادی و نشاط برای همه ی شما عزیزان دارم ، امیدوارم واندر زندگیتون صد بشه و مدال های زندگیتونو یکی پس از دیگری بگیرید .

یا حق

یوسف

• پ.ن : شمال شرق ، این حرکت دو تیکه کردن جنوب غرب مورد تایید شماست ؟ من که بعید میدونم ... شما برهم زننده یک ساید نیستید خودتونو از این کارها جدا کنید ...

درود و عرض ادب

یوسف عزیز چند نکته قابل ذکر هست که امیدوارم پس از مطالعه برای شما در تصمیم‌گیری مفید واقع بشه.

سیاست‌های ارائه شده هر ساید به چندین بخش تقسیم میشه.

دو بخش اصلی:

1- روابط داخلی

که رابطه بین لیدرها و پلیرها رو شامل میشه.

هر چه این روابط بهتر باشن، ساید یکپارچه و قدرتمندتری ارائه میشه.

این یکی از دلایل مهم قدرت جنوب شرق در این سرور و حتی سرورهای گذشته هست.

2- روابط خارجی

در این روابط، تعیین کننده سیاست اصلی قدرت و سپس اعمال صورت گرفته توسط سایدهای مقابل هست و مابقی توسط کلام به انحراف کشیده میشه.
    (مگر هدف اتحاد باشه.)

در نتیجه هر که بامش بیش برفش بیش.

اگر یک ساید در روابط داخلی خودش ضعف داشته باشه، قدرت و در نتیجه حقوق معنوی مادی خودش رو از دست میده.

هرچند با روابط خارجی درست مثل نپ، سیو همرها و جاخالی دادن همرها، جابجایی کتیبه‌ها و ... میتونید از خسارات و خصومت‌های احتمالی جلوگیری کنید.

مورد بعدی سبک بازی هست که باز هم به چندین دسته تقسیم میشه.

چندین نوع سبک بازی: 1- بازی با تعصب 2- بازی هدفمند 3- بازی به قصد تخریب و تفرقه و ....

افتخار آشنایی بنده با شما در این سرور بوده و تمامی حرفها از بی طرفی و بدون خصومت ارائه میشه.

همچنین شایان ذکر است که نپ بسته شده در ابتدای سرور با جنوب غرب و پایبندی به نپ، موجب شده اعتماد بیشتری به شما داشته باشم.

اینکه با حضور مشکلات بسیار و لانچ ‌های فراوان تا به اینجا جنوب غرب رو پابرجا گذاشتید، نشان از سبک بازی شما از روی تعصب هست که به نظرم خوب ارائه شده. مرحبا

اما

بعد از آزادسازی کتیبه ها و ... مشخص کننده قدرت ساید در یکپارچگی، جمع آوری و نگهداری از کتیبه‌ها، تفکر و اهداف ارائه شده به هر اکانت و .... هست که به چشم میاد و سبک بازی تعصبی به مرور تاثیرگذاری خودش رو از دست میده.

.مسلماً بازیکنان اسدبلیو و خود شخص شما برای زمان و هزینه‌ای که صرف میکنید ارزش قائلید

از مطالعه پستهای تحلیل شما هم انتظار میره شخصیت رفتاری منطقی داشته باشید.

همچنین از ابتدای سرور، جنگ تمام عیار اعلام شده و متا هم شکل گرفته پس چه بهتر که همسوی 3 ساید مقابل عمل کنید و در بالانس سرور تاثیر داشته باشید.

با اینکه هر تصمیمی به تاییدیه نهایی نیاز داره. اما از قدیم گفتن آشپز که دوتا شد، آش یا شور میشه یا بی نمک.

در خصوص متای دوستی هم، نظر شخصی بنده بازی با صداقت هست. اما در سیاست مسلماً چنین مواردی انتظار میره.

اینجاست که شاعر میگه: کسی جرمی نکرده گر به ما این روزها عشقی نمیورزه ...

پ.ن1: عرض تبریک عید به شما <3 اوقات خوشی داشته باشید

پ.ن2: تبریک به شکل‌گیری متای دوستی

پ.ن3: تبریک به جنوب شرق برای انبار بزرگ

پ.ن4: نظرات کلی شخص بنده بود و ممکن هست دوستان به فکر دیگری باشند، لطفا پاسخ نده یوسف جان. انشالله نتیجه

ارادت، ایلیا

Maybe I, maybe you
    ...Can make a change to the world

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Eilya ().

• طرف یه ساید کرده تو زین خر

درشم نیاورده

امده میگه سجاد و علی لول شما بالاتر از .....

عزیزم اون لول شماست که از اول هم مشخص بوده

منتها مطلب دلمون سوخت برات گفتیم عقده ای از دنیا نری

حالا میخوای بندازی گردن علی و سجاد؟

فاز تو چیه ؟

دوستان گول حرفای مسخره آدم موزی رو نخورید

هرکی میخواد به بازی ادامه بده هرکار دوست داره بکنه

طرف تو فروم امد گفت به مادر من فحش دادی

که برا خودش فالور بگیره

این آدم ، آدم حاشیه هست

حرف از دستبوسی میزنه

اون داستان مال امثال تو بود

سیبیل که نداشتی تار بگیریم ازت

مجبور شدیم بدیم ببوسی بلکه متوجه بشی

با کیا بازی می‌کنی

• یا حق

یوسف

یا حق یوسف جان. یاد دو سرور گذشته افتادم که شما لویال رو حمایت کردی و حتی سرور بعدش هم چندتاشون اومدن توی جنوب غرب بازی کردن. خیلی هم عادی میگفتی ما توی شمال شرق لویال رو به رسمیت میشناسیم و با شمال شرق متا کردیم. یعنی یک آدم چقدر خودشو میتونه بزنه به نابینایی که 95% یکی ساید رو نبینه و فقط 5% یک ساید رو ببینه بگه ما با 5% متا کردیم. انویل های درشت و ریزتون رو توی دهکده های اونا گذاشته بودید. اینا یادتونه دیگه ؟ البته استفاده ای که ما از لویال کردیم اون پلن ها در ژانر تخیلی تون هم نمیگنجید در هر صورت ما متضرر نشدیم ولی الان میبینم که دقیقا کاری که با شمال شرق اون سرور خواستی بکنی و موفق نشدی این سرور سر خودت اومده. میبینی یوسف جان؟ فاز چرچیل هم برداشته بودی احمدی نژاد. یا حق واقعا یا حق!

(علی و سجاد عزیز که میدونید چقدر دوستون دارم، اصلا تو تیم شمال شرق هستید شماها... هیچ وقت یک ساید رو دو تیکه نکنید. یا حذف کنید یا بازی کنید یا اصلا بازی نمیکردید. دو تیکه کردن یک ساید به نفع اون ساید نیست. متایی هم که شکل گرفته عمرا بتونه مارو (جنوب شرق) شکست بده و در نهایت بازنده اید)

پی نوشت: میبینی یوسف؟ ما (شمال شرق) تو نیستیم. حتی به صورت علنی مخالفتمون رو اعلام میکنیم. متا هم نمیکنیم. دفاع هم نمیفرستیم. حمله هم نمیکنیم. در جریان باش ما تو نیستیم که با دو تیکه کردن یک ساید چه رقیب، چه رفیق و یا بدخواه خوشحال بشیم.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام و عرض ادب خدمت بازیکنان و دنبال کنندگان فروم

جناب آقای یوسف ریتالین

از شروع سرور صحبت های شما باعث شد تا دهکده همر ساز اکانت پکا ازبین بره
    اکانت توهمی توی 1 هفته دهکده های کلیدیش به همراه کپ های مولتیش رو از دست بده جوری که از رنک 1 غارت بیوفته و این روند نزولیش باعث حذف اکانتش بشه
    همر های اکانت tital رو چیکار کردید باهاش که پلیرش ول کرد و رفت ؟
    چطور ممکنه از اول سرور هر 3 ساید با تو مشکل داشته باشن و درگیر باشی باهاشون ؟ (جواب این سوال در انتهای پست)
    چه همر هایی رو سر کتیبه ها زخمی کردی !! اونم از وضعیت کتیبه جمع کردنت بوده که همه دیدن !
    وقتی ساید زیر فشار بود شما مشغول در آوردن ابتدایی ترین آمار سرور برای فروم بودی جای اینکه بشینی اطلاعات سایدت رو جمع و جور کنی

یه نگاه به چرخش کتیبه هات بکنیم ؟

این چرخش جنگ آموزاته!!
    وقتی که پرهام یک جنگ آموز از شمال غربی زد و شرایط واسه گفت و گو بی نهایت آماده بود چیکار کردی؟
    اکانت پکا از 14 اسفند تا دیروز کتیبه روش بوده !!!! اکانتی که انقدر زحمت کشیدیم تا همرش از بین نره و دهکدش بمونه، با همرش چیییکار کردی ؟؟؟؟؟؟ توی این پلن هایی که رفتی چه دست آوردی برای سایدت و بازیکنا داشتی ؟
    یکی از جنگ آموزات رو با چقد نیرو بردن !!! ( به چرخش کتیبه ها زیاد دقت نکنید دوستان نفستون میگیره )

اینم چرخش انبار کوچیکته !!
    انبار بزرگ و مرتاض کوچیک( تنها مرتاضی که ساید داشت!!!) رو چطور ممکنه با حداقل تلفات بدی برن ؟!!!
    از روزی که ما رفتیم تا روزی که برگشتیم ( 5 روز ) چطور ممکنه 4 تا کتیبه رو از دست بدی ؟ (با کمترین میزان خسارت؟)

اما با تمام این اوصاف
    الان متوجه میشم دوستان جنوب شرقی چه چیزایی رو کنارت تجربه کردن
    سهیل نپی و ایرج چه حسی داشتن
    و دوستان شمال غربی چه پیش زمینه ای از شما دارن

دوست عزیز

شما فقط تو زندگی شخصیت و خارج از بازی پسر خوبی هستی ، تو این بازی خوب نیستی، لیدر خوبی هم نیستی، توی سیایت هم اصلا خوب نیستی. شاید فقط یه بازیکن ساده معمولی باشی و توی فروم هم قشنگ پست بزاری اما قطعا توی هیچ بخشی از فعالیت های اداره کردن ساید خوب نیستی برای همین هم هست که هیچوقت نتیجه نگرفتی و تمام مشکلات ساید جنوب غرب از وجود شما سرچشمه میگیره. پیشنهاد میکنم واقعا فقط به عنوان یک پلیر ساده "خدمتگذار " سایدت باشی شاید تاثیر مخرب کمتری داشته باشی
    پ.ن 1: محمد عزیزم دلم لک زده تا دوباره کنار هم بازی کنیم. ما تا جایی که در توانمون بود سعی کردیم تا ساید مسیر درستی رو پیش بره، همونطور هم که علی گفت، جنگ غرب جنگی نیست که ما دنبالش باشیم و لذت ببریم ازش (توی حملات جنوب غرب هم 1 دونه دفاع از ما جلوی حمله هاشون قرار نگرفت) اهل حذف اکانت و ول کردن و رفتن هم نیستیم (دیگه خودت بودی و دیدی با چه شرایطی به بازی ادامه دادیم) پس تصمیم گرفتیم به متای شمال اضافه بشیم و توی این راه هم از تمام دوستان دعوت میکنیم به ما اضافه بشن. الان دیگه واقعا واقعا خیلی دیره که بخوایم جلوی شما به خودمون بیایم و فک میکنم باید اول از شر دندون لق و کرم خورده راحت بشیم تا بتونیم جلوی شما حاضر بشیم (بالاخره این همه دفو همری که کشیدید باید یه استفاده ای بشه حاجی :دی)

پ.ن 2: نه من و نه علی هیچوقت نه ادعایی داشتیم نه سطحی داریم و نه لول خاصی داریم، برای چیزی تلاش میکنیم که یه ارزشی داشته باشه
    پ.ن3: شرمنده بازم طولانی شد. فک کنم حرف دل خیلیا بود ;)

• خب پست های منو مدیر پاک کرد شاید بخاطر چاشنی طنزی بود که توش بکار برده بودم

میخوایم موضوع رو جدی و بدون شوخی برسی کنیم که چطور میشه در یک ساید به یک اکانتی که احتمالا پلیرش زیاد روز اکانت نیست دوبار کتیبه داده بشه ؟ یه انبار کوچیک یه انبار بزرگ . و باعث بشه هم دهکدش وسط ساید خودشون چیف بشه و در جریان انبار کوچیک حتی همرشم خفت بشه ! و یک ساید رو با اینهمه پلیر بدونه کتیبه انبارش کنه !! خیلی عجیبه .

• سلام به همه دوستان و سروران عزیز

دیشب جنوب غرب یه پلن خیلی سنگین رفت که در ادامه توضیح کامل اون پلن رو برای دوستان میذارم ولی قبل از اون دوتا موضوع هست که باید بگم .

موضوع اول یه عذرخواهی باید بکنم از بچه های جنوب شرق که چند روز قبل یه پست گذاشتم در مورد بلند کردن کتیبه ها منحصر جنوب غرب واقعا معذرت میخوام ازتون دوستان من یکم زیادی لیدرهای اونا رو بازیکن حساب کرده بودم . یه پلیر معمولی هم میدونه وقتی داره کاتا رو لانچ میکنه باید حمله عادی بزنه نه غارت . حالا میگیم عیب نداره تا حالا کاتا لانچ نکرده بودن و نمیدونستن باید حمله عادی بزنن موقع لانچ کاتا بزرگ با فونت بلد جلوش میاد که ای نوووووووووب کبیر منجنیق فقط در حالت حمله عادی عمل میکنه خب این جمله هم ندید . پیش خودش فکر کرده که این کاتا ها یعنی هوشمند هستن و وقتی اتک میزنی خودشون میدونن باید کجا رو بزنند . البته این پروپلیر قبل از کتیبه ها با تحقیق های فراوان فهمیده بود که چون اس دبل موقع پلن اس ای روی اکانتی توهمی تونستی بود با نامه زدن اکانت رو بن کنه و باعث شد پلن کنسل بشه به این نتیجه رسیده که ناصر پنل مدیریتی داره . خخخخخخخخخخ چه سمی هستی تو . میدونی چرا دوست نداریم شماها حذف کنین برین چون تو این شرایط بد اجتماعی وجود شما مایه خنده و خوشحالی ما هست .

موضوع دوم : این چند وقت برای کارهای قبل از خیلی سرم شلوغ بود و واقعا وقت بازی زیاد نداشتم که دست آقا رضا سورنای گل درد نکنه که جور نبود ما رو کشید و همچنین تشکر کنم از پلنی که رفته بود هر چند که دیوار شد اون پلن ولی اولا اینقدر مرد بود که بعد از اسکات هایی که کشید دید جایی وجود نداره تو اس دبل که ارزش همر استاپ کردن داشته باشه جز همون دهکده اکانت پکا که با علم به اینکه میدونست زیر چشمان هست و معلوم هست دیوار میشه باز هم اتک ها رو لانچ کرد . به دو دلیل اول اینکه برای وقتی که خودش و بچه ها میذارن احترام قائل بود و گفت باید یه تارگتی بزنیم که ارزش زدن داشته باشه و دوم اینکه میخواست به بچه های جنوب غرب بفهمونه که ما اگه نمیزنیم برای این نیست که همر نداریم چون نمیخوایم بزنیم . آقا رضا دستت درد نکنه و واقعا خسته نباشی که همیشه مثل برادر کنارم بودی .

و اما بریم سر پلن فوق سنگین اس دبل

1- اهداف پلن : این پلن دو هدف داشت که یکی از اون ها دیستروی کردن ده دیفالت اکانت لطیف بود که موفق بودن در این هدف که شات اتک هاش رو میذارم براتون

همر های بسیار زیبا و خوب از جنوب غرب رونمایی شد که اصلا انتظار اینو نداشتیم ولی خب بالاخره پلیرهای زحمت کش تو جنوب غرب زیاد بودن که به خاطر اینکه یه لیدری که هنوز نمیدونه کاتا را نباید با غارت بزنه رو ناتار پتانسیلشون از بین رفت .

حالا قبل از اینکه بریم سراغ پلن بعدی یه تحلیل ریزی بزنیم از این پلن :

این دهکده اکانت لطیف یکی از دهکده های استراتژیک شمال غرب بود که متاسفانه با لانچ کردن همرش و لو رفتن همر اون دهکده باعث شد که تارگت بشه . این شات اتک اون دهکده و میزان همرش

ای بابا یه اشتباهی صورت گرفته مثل اینکه همر اون دهکده دیوار شده بود .

الان از اتاق فرمان اشاره کردن که چه انتظاری داری از کسی که کاتا رو با غارت میفرسته خب معلوم برای دلخوش کردن بچه هاشون میاد پلن میره روی یه دهکده که هیچی نداره .

راستی یکی به اینا بگه که دهکده هون دیوار نداره فقط یه پرده کشیدن که زن هایی که تو دهکده هستن راحت بتونن بدون حجاب بچرخن و برای پاره کردن اون احتیاج به 16 ک رم نبود . یه چاقو هم میدادن دست قهرمان کفایت میکرد . اینم از شاهکارهای مرد کاتا غارت زن قصه ما هست که واندرکوب سایدش با کل رم میزنه به دهکده ای که هیچی نداشته .

حالا بریم سراغ پلن دوم که یکم جسارت به خرج دادن زدن رو یه تارگتی که یکم مهمتر بود و هنوز همرش دیوار نشده بود .

تارگت دوم دهکده اکانت Fire_On_Fire

خب پست داره طولانی میشه و زیاد اینو تحلیل نمیکنم فقط خودتون به تایم اتک ها و ترتیب اتک ها دقت کنین . دو اتک اول بدون هیرو و دو اتک بعدی با هیرو و البته دهکده هم سر جاش موند . اینم شاهکاری دیگر از بچه کاتا غارت زنمون

و اما ادامه ماجرا تو هدف اول پلن همر دوم پکا وقتی اومد تو دهکده کسی نبود و بچه ها ناراحت شدن از اینکه مهمون اومده و پذیرایی نکردن ازش برای همین در برگشت سریع یک هدیه آماده کردن براشون و به محض اینکه رسیدن به دروازه دهکده و قبل از ورود به دهکده هدیه رو بهشون دادن .

یه کانتر زیبا از عمو لطیف عزیز

خب از اونجای که پدر و پسر خیلی مهمان نواز هستن. پس برای مهمان هایی که روی دهکده پسر هم اومده بود و دست خالی برگشته بودن دو هدیه آماده کرده بودن که فرستادن براشون .

این دو کانتر زیبا از هومن و ادریس عزیز . که متاسفانه هیرو هومن با نیروهای دفاعیش در پشتیبانی بود و به این کانتر نرسید ولی دمش گرم باز هم زد .

البته این پست رو قرار بود دیروز بذارم که جنوب غرب یه پلن دیگه اجرا کرد که تارگت ده نان کپ اکانت سورنا بود .

که متاسفانه عکس کامل دفاع رو ندارم وگرنه میذاشتم .

پ.ن : یوسف جان اول کسی نخواست ساید شما رو دو تیکه کنه علی جان و سجان جان به من پیام دادن که آقا ما نمیخوایم تو اس دبل باشیم و برای رفع اعتیادمون هم میخوایم باشیم و یکم دف بکشیم منم گفتم یا علی ما در خدمتیم .

پ.ن 2 : اخلاق رو کسی باخته که برای تفرقه انداختن تو ساید مقابل میره یه مشت حرف های پای منقلی به پلیرهای ساید دیگه میزنه که فقط سوژه خنده است . بهش بگو حداقل ویس نفرست که بعد بتونی تکذیبش کنی . اول برو ببین توتال سایدت چی گفته به بچه های ما بعد بیا ادعا کن که ناصر تو داری ساید ما رو دو تیکه میکنه و ان ای تو موافقی فلانی تو راضی هست علی لول تو بالاتر بود . من فقط پلیر گفت از اتحاد بیرونم و برای بونوس اتحاد بیام تو اتحادتون گفتم بیا .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• سلام و درود

با عرض تبریک سال نو.

اول از همه تبریک میگم به ساید جنوب غرب که یک دهکده همردار بنده رو پروندن. همر خوبی تو اون دهکده بود. نوش جونتون‌. دمتون گرم. قشنگ زدین.

البته اکانت SOURENA جنگی طراحی شده و انقدر همر داره که حالاحالاها در خدمتتون هست. البته خودتونم تو اسکات ها دیدین. شایدم به قول استادی از جنوب غرب که جدیدا کاتا با غارت می زنه زدیم تو کار دفسازی. آخه کاتا با غارت! 😜😜چه سم عجیبیه این نژاد هون. خوراک بازی جنگی عنکبوتیه .

و اما....

این آخرین پیامی هست که من در این مورد در فروم می نویسم چون حس می کنم حوصله خواننده ها هم سر میره از این دور باطل.

یوسف جان

عزیزم

اون خط هایی که رنگی کردم دوباره مطالعه کن. واقعا به حرفی که می زنی اعتقاد داری؟ یوسف جان موضوع خیلی ساده هست.

در مورد خط اول:

شمال غرب اگه به دنبال متا بود تا الان متا کرده بودیم

عزیزم به نظرت زمانی که جنوب شرق هر شب روی شما پلن می رفت ساده ترین کار ممکن برای ما زدن جنوب غرب نبود؟ اما اومدیم چیکار کردیم؟ در بهترین تایم برای زدن شما باهاتون نپ کردیم! مابقی صحبت ها رو کلا بگذاریم کنار؛ همین یک مطلب کافیه که ثابت کنه شمالغرب دنبال متا بود و این لیدر یا لیدرهای جنوب غرب بودن که فاز خودبزرگ بینی داشتند.

عزیزم این قضیه هم نه واسطه میخواد نه سفیر! بچه های جنوب غرب خیلی‌هاشون با خود بنده رفاقت نزدیک داشته و دارند. میگی فلانی با آقا ناصر مشکل شخصی داشت خب با من که مشکلی نداشت. می اومدی جای اینهمه واسطه به من می گفتی.

خط بعدی:

حقیقتا من وقتی این ویسو شنیدم حس کردم دارم میرم پیش یه پادشاهی بزرگ و باید براشون پیشکش ببرم تا قبول کنن که ما رو نزنن ! برای من سنگینه چنین کاری کنم از طرف جنوب غرب ! خودتم میدونی چقد رو جنوب غرب تعصب دارم

یوسف جان؛ واقعا بعضی وقت ها حس می کنم شخصیتی که پشت تلفن هست با کسی که تو فروم هست متفاوته! برادرم مگه خود شما همین ها رو به من نگفتی؟ مگه نگفتی شما تجربه بیشتری داری و راه رو بهم نشون بده؟ مگه نگفتم من اگر جای تو بودم و ادعا داشتم با شکستن نپ مخالفم کتیبه رو پس می دادم! مگه نگفتی آره همین کار رو می کنم؟ بعد اون وقت یهو منقلب شدی؟ حس رفتن پیش پادشاه پیدا کردی؟

یوسف جان واقعا اگر شما تعصب داشتی رو سایدت اجازه نمی دادی ساید به این وضع بیفته که انتحاری اتک بدن به شمالغرب. آقای تعصب الان از وضع سایدت راضی هستی؟

یوسف جان من برای موفقیت سایدم از علایق خودم می‌گذرم. از اکانتم هم می‌گذرم. چنانچه دیشب دیدی همه جا دف دادم به جز اکانت خودم. اما اجازه نمیدم کمرسایدم بشکنه. شده در راستای سیاست و موفقیت سایدم یه کتیبه که زده شده رو برگردونم و سایدم رو نجات بدم.

یوسف جان خودتم می دونی نهایتا تا آخر تعطیلات عید تو سرور می مونید و چیزی براتون نمونده. سایدت رو با خاک یکی کردی.

واقعا به پلیرهای سایدت که چند ماه زحمت کشیدن حق نمیدی که برای موفقیت تلاش کنن؟ نه برای عقده گشایی های یک لیدر که حتی اصول اولیه مذاکره رو هم بلد نیست؟ (حالا بگذریم از لانچ کردن کاتا در حالت غارت!)

و اما این خط حماسی:

جنوب غرب شایسته این نیست که اینجوری تحقیر بشه

یوسف جان تحقیر از این بالاتر؟ اوضاع جنوب غرب رو نمی بینی؟ قضیه کبک و برفه؟ برادرم سرت رو از برف بیار بیرون. جنوب غرب شده مضحکه عام و خاص. همه دارن از ترکیدن این ساید صحبت می کنن. کتیبه هاش پر کشیده. پلیرهای قدیمیش رفتن. هر چی اکانت خوبه از ساید رفته. با همر اکانت تریدر و پکا چیکار کردین؟ همین دوتا اکانت برای یک لیدر دانا واسه یک مذاکره پایاپای کافی بود. اما چه کردی باهاشون؟ مثلا یک دهکده سورنا رو با تمام نیروهای جنوب غرب پروندین که تو افتخاراتتون بگین سورنا رو زدیم؟

واقعا اگر تحقیر شدن ساید برای شما مهم بود کنار می رفتی و اجازه می دادی شخصی مثل شاهین در راس قرار بگیره که هم کاربلد هست و هم خوش نام!(که البته به خوشنامی شاهین هم رحم نکردی).

ساید رو تماشا کن یوسف جان. قشنگ تماشا کن. تا میتونی عکس بگیر. اگه دیدی داغونه بدون که باید کار رو به کاردان بسپاری.

پایدار باشید

SOURENA

خط پایان:

خب من پیشنهاد میدم به جای اینکه همدیگه رو محکوم کنیم ، با همدیگه متا کنیم ! نظرتون چیه ؟

الان این اتک های انتحاری که زدین در راستای همین متا هست؟ دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟

یوسف جان تا یک زمانی میشه با دروغ و ریا و فیلم بازی کردن مطالب رو وارونه نشان داد. از یک جا به بعد همه می فهمن و بهت می خندن‌. مثل الان که وقتی پست میزاری پلیرهای ساید خودتون هم می خندن.

حرف آخر با یوسف عزیز:

یوسف جان؛ الان اگر شما لیدر هستی علتش اینه که ما خواستیم شما لیدر باشی.‌ خودت هم این رو می دونی. واقعا هم من صادقانه باهات صحبت کردم و می خواستم جنوب غرب رو به کنفدراسیون شمال ملحق کنم که یک جنگ تمام عیار جذاب با جنوب شرق قدرتمند داشته باشیم. هیچ پولیتیک و دروغی نگفتم. کاملا هم منصفانه مطرح شد. خودت گفتی نمی خواستی کتیبه از شمال بزنی و میخواستی برگردونی(اجازه ندارم صحبت دونفره رو پخش کنم اگه بخوای انجام میدم) و اینکه یهو می فهمی پیشنهاد خودت تحقیر سایدت بوده انقدر عجیبه که خودتم باورت نشد‌. هم شما هم من می دونم چی گفتیم به همدیگه‌. اما شما صداقت نداشتی رفیق. حرفت رو پلیرهای سایدت نپذیرفتن. صحبت های تک رو قبول نکردن و شما اومدی فیلم واسه ما بازی کردی. خودت هم اینارو می دونی. با خودت صادق باش حداقل و یکم فکر کن چرا همه با تو به مشکل خوردن؟ این عجیب نیست؟ پس یه مشکلی هست.

رفیق؛ از ما که گذشت. جنوب غرب چند روز دیگه غزل خداحافظی سر میده. اما اگر عمری بود و شما جایی لیدر بودی صادق باش. اگر جایی دیدی پلیرها قبولت ندارن لیدری نکن. اگر کیفیت فنی و تکنیکی شما پایینه دو نفر کنار خودت داشته باش بهت کمک کنن.

و در آخر....برای خودت تو زندگی واقعیت آرزوی خوشبختی می کنم.

پ.ن۱: همر ما پرید ولی همر اول جنوب غربم باهاش پرپر شد.

پ.ن۲: ما بادی نیستیم با این بیدها....صلوات بلند بفرست! مثلا نمک ریختم.

پ.ن۳: امشب از دو همر دیگر اکانت سورنا رونمایی میشه تا جنوب غرب لذت ببره. درخواست تعداد بیشترهم بود استقبال می کنیم.

پ.ن۴: آقا ناصر استاد و رفیق ماست و به بنده همیشه لطف داشته. رفاقت ما امسال فکر می کنم ۱۳ ساله میشه. زارا زورای سابق و کلاهبردار فعلی.‌

پ.ن۵: بچه ها دمتون گرم. ازم گلگی نکنید خودم خواستم دفاع رو شماها بره. اگه اشتباه کردم ببخشید ولی خودخواهی هست که دف رو جمع کنم برای خودم‌.

پ.ن۶: کاش اکانت هایی مثل تریدر و پکا و فاطی و گرین و.... در ساید دیگری بودن. حیف زحماتشون.

پ.ن۷: نمیگم می بریم. اما اگر هم ببازیم شرافتمندانه می بازیم‌. نه دنبال خالی کردن عقده هامون هستیم نه هدر دادن زحمت بقیه.

پ.ن۸: هر ضعفی در شمال غرب دیده شده از کم کاری بنده بوده و قطعا جبران میشه. من سرباز سایدم هستم و بدون هر گونه توقع و بدون هیچ ادعایی برای سایدم بازی می کنم. ممکنه اشتباهم بکنم‌ به بزرگیتون ببخشید.

پ.ن۹: افراد متعصب رو دوست دادم‌. اما از کسانی که توهم تعصب دارن....سال نو مبارک.

• جدیداً مد شده کسی که واندرزن (200کا مزدور و 40کا مهاجم) سایدش رو زدن پروندن میاد جلوجلو داستان سرایی میکنه که فشار از روشون برداشته بشه؟؟؟؟؟

خیلی ممنون از عکسایی که گذاشتید. زحمت مارو کم کردید.

البته برای عکس گذاشتن و تحقیر کسی پلن نرفتیم که بخواییم بیاییم عکس بذاریم اینجا. همونجور که به علت مشغله که دوستان داشتن پلنها نصفه و نیمه اجرا شدن، وقت عکس گذاشتن و یک صفحه متن نوشتن رو نداریم. حالا یا متاسفانه یا خوشبختانه.

برعکس دوستانی که میان اینجا و کلی متن و عکس از پلن میذارن که همه چیز رو وارونه جلوه بدن و حتی به موضوعی اشاره میکنن (ارسال کاتا به صورت غارت) برای نوب جلوه دادن کسی دیگه ، که به نظر من این نشان دهنده حقارت اون شخص هستش که به این موضوع اشاره میکنه و براش داستان سرایی میکنه. تو شرایط خاص ممکنه هرکدوممون همچین اشتباهی کنیم. دوستی هم که درباره ش صحبت میکنید به خاطر دلایلی چند وقتی هست که تو سرور نیستش. اینم لازم دونستم بگم.

به خاطر احترامی که برای دوستمون اکانت سورنا قائل بودیم دوس نداریم زیاد شلوغش کنیم. بازیه دیگه. زدوخورد داره. همینجور که امشبم شما مارو میخوایید بزنید.

در هر صورت همری از ان دبل پرونده شد که 5روز جنگ آموز روش بوده و سنگین شارژ شده بود. از دوستانی که همکاری کردن تشکر میکنم.

• سال ۱۴۰۱ رو به همه معتادین به تراوین تبریک عرض میکنم . و امیدوارم تو سال جدید هممون ترک کنیم و بریم به کار و زندگیمون برسیم .

پیمان جان ممنون که سایز همرمون رو اطلاع دادین ولی دیگه خراب نکن زحمت عمو رضا رو حداقل نسبت سواره و پیاده رو درست بزن دیگه آخه ۱ به ۵ برای هون ؟ شاید این ترکیب همر زدن ها برای شما باشه .

و اما پیمان جان ممنون که اطلاع دادین اون دهکده با پنج روز جنگ آموز شارژ شده بود . میشه یه اطلاع هم بدین که دهکده اکانت پکا که همرش رو زدین برای زدن این همر و دیوار شد چند روز با جنگ آموز داشت شارژ میشد ؟

عمو رضا گل واقعا ممنون بابت این از خودگذشتگیت .

پیمان جام میشه بگی ما چی رو وارونه جلوه دادیم ؟

یعنی اون عکس ها که گذاشتم فتوشاپ بودن ؟ و اون لانچ ها و اتک ها رو شمال غرب زده بود و جنوب غرب مدافع بود ؟

دستاورد دو روز پلنتون به قول شما پروندن یه همر واندزن سورنا بود . ما هم میگیم واندرزن بود در حالی که اصلا عمو رضا قرار نبوده واندرزن بکشه و فقط جنگی بوده ولی حالا برای اینکه شما خوشحال بشی میگیم واندرزن بود .

چی به جاش از دست دادین ؟

همر واندرکوب پکا دیوار شد

همر جنگی پکا با ۷۰ ک گرزی کانتر شد و نصفش پرید

همر دوم lord z دیوار شد

همر هرمس دیوار شد

یه همر گول کانتر شد و ۷۰ درصد همر پرید .

خب باشه شما خوشحالی کنین بابت پلنتون و ما هم ناراحت میشیم بابت نتیجه پلن شما

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام علیکم جمیعاً

نوروز رو خدمت همه دوستان تبریک عرض می کنم و برای همه شما عزیزان سالی پر از خیر و برکت و سلامتی و شادکامی آرزومندم.

یک چند وقتی هست جناب یوسف عزیز آمار نداده و عرصه رو برای بنده باز گذاشتن. حقیقتاً حوصله نکردم کدها رو آپدیت کنم و چیز جدیدی ارائه کنم. لذا دوستان به بزرگواری خودشون ببخشند.

نمودار روند رجیستر اکانت در سرور. البته این نمودار رو بنده دیگه به عنوان اینکه توی هر ربعی چقدر اکانت داریم نگاه میکنم. چون دیگه عملاً یک مدتی هست که رجیستر جدیدی صورت نگرفته.

نمودار توزیع نژادی اکانت ها در سرور. توی این نمودار دقت کنید اکانت های زیر جمعیت 1000 صرفنظر شدند.

نمودار توزیع جمعیتی اکانت ها در سرور.

نمودار وضعیت جمعیت متوسط بازیکنان و ناتارها و همچنین تعداد دهکده هاشون. که این نمودار برای بنده همیشه یک ملاکی بوده از وضعیت سرور و اینکه هر ربعی چقدر قدرت داره. گرچه خوندن این نمودار یک ظرافت و دقتی لازم داره که میدونم خیلی از دوستان توجه دقیقی به این مساله دارند.

اما یک چندتا هم نقشه خدمتتون ارائه میکنم. که دیگه نباید مشکلی داشته باشند. دیگه هر چی پایخت بوده مستقر شده و میشه گفت نقشه ها تقریباً دقیق هستند. کلونی های مختلف دیده میشه و میشه حدس زد کجاها دفاع مناسبی داره و کجا از این جهت ضعیف تر هستند. سایز نقشه ها بزرگ هستند. اصل فایل رو save کنید و توصیه میشه با نرم افزار دیگه ای بررسی کنید. گرچه روی خود عکس کلیک کنید با همین بزرگنمایی که سایت فروم در اختیار میزاره میشه عکس رو به خوبی بررسی کرد. ولی شاید بخواید توی نقشه یک سری علامت خودتون اضافه کنید که نرم افزار paint میتونه گزینه مناسبی باشه.

نقشه پایتخت ها

نقشه ناتارها

نقشه کلی دنیای tx2

نقشه کتیبه های بازی. تصورم بر اینه که، این اولین بار هست نقشه کتیبه ها رو غیر از زمان آزادسازی شون میزارم.

در پایان ترجیح میدم خودم آنالیز اساسی نکنم. به نظرم سرور جالبی پیش رو داریم. بر خلاف تصور بسیاری اصلاً اینطوری نیست که ته بازی مشخص باشه به صورت 100%. برتری های زیادی دیده میشه. پتانسیل ها برای همه خیلی بالاست. از همین الان اگر یک ربعی تصمیم بگیره محکم بازی کنه میتونه خیلی در تغییر سرنوشت سرور تاثیرگذار باشه و برعکسش اگر اونایی که قوی هستند اگر شل بزنن ممکن هست بسیار براشون گرون تموم بشه.

مجدداً سلامتی و سربلندی و شادکامی برای همه دوستان آرزومندم.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

• سلام و عرض احترام خدمت همگی دوستان

با عرض تبریک سال جدید

و آرزو و دعای خیر برای شما و عزیزان شما

بنده با مجموعه Dark Side به بازی برگشتم

نکته مهم این هست که ضعف مدیریتی جنوب غرب به همه ثابت شده ولی همچنان به پارو زدن ادامه میده

۲ تا بازیکن رفتن شمال غرب

(دلشون خواسته رفتن)

کسی وجودشو داره پشتشون حرف بزنه بیاد

تو همین فروم حرف بزنه تا جوابشو بدم

پیمان به جای مواخذه یه بچه نفهم که با زیرکی باطل خودش ساید رو غرق کرده و با مظلوم نمایی که من فلان ساید هستم

بازیکنی که بیشترین دف ثابت رو تو ساید پر کرده مواخذه میشه؟ داریم مگه؟

علی و سجاد برای جنوب غرب شریف بازی کردن

یه کامیون بازیکن هم رو حذف هستند

ما همچنان در خاکستری جنوب غرب

ولی قصد تنهایی بازی کردن رو نداریم

و ۱۰۰ درصد در کنار شمال ، نه به امید برد

بلکه ما در این منطقه به قصد خورد آمده ایم

ما که هرچی به این ۲ تا فیک لیدر جنوب غرب

گفتیم ساید رو بزارید زمین گوش ندادن

متاسفانه سمنو مالیدن به بازی ماوو کل ساید

درک نمیکنم طرف هنوز میاد راجع به چی حرف میزنه

یوسف ریتالین تو حاصل کدوم حماسه هستی؟

تو بزرگ کدوم تیم بودی؟

چه حرکت مثبتی برای ساید جنوب غرب کردی؟

خادم یه کاری باید بکنه

اونی که تو هستی تو چند حرف با خادم متفاوته

تو دیسکورد خاک مال

تو ساید گل مال

تو فروم چابلوس

پ.ن: جنوب غرب به دارک ساید بپیوندید

از داخل ساید به مرز ها کوچ کنید

به امید واندر داخل نشینید

تیمی که تو هیچ قسمتی موفق نبوده

با امید پوچ واندر باز هم سرگرمتون می‌کنه

روز به روز بیشتر کتک می‌خورین

به کلنی خاکستری بپیوندید تا در کنار هم بجنگیم

گرده جهان

تنگه زمان

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودبانه پست بزارید - سه روز بن ().

• سلام سلام

لینک ها زیادن تخمه بیارین بشکنین

.

.

.

همونطور که می‌بینید 32 موج کاتا + 2 موج جلو زن برايه پریدن ده

.

.

.

حیف نبودن🥺

.

.

.

اس دبل عادت داره همیشه بدونه رمر بزنه جلو زن هاشو

.

.

.

این همر اول و آخرش دیوار بود درسته دیوار هون ضعیفه ولی اگه همین همرو جلو زن اون 2 تا اتک اول میزدین

بهتر نبود?

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

2 بار زدین 2 بار اون خزانه سالم موند عاشق اون کاتاهاتون شدم

خیلی بده بخاطر 2 موج ده نپره:D^^

راستی سال نو همه مبارک:love:

.

.

.

ماشاالله بچه هایه با معرفتی هم هست تو ان دبل 2 بار که زدین تو کمتر از 2 ساعت بازسازی شد

به قول بعضی از دوستان اس دبلی

دیواری به بزرگی شمال

• سلام وقت بخیر ، عید همگی مبارک ...

انگار جنگ جهانی شده بین sw و nw

ما رو با عکس و لینک های جذابتون خوشحال کنید 😍😍

ولی برام یه چیزی سوال هست این راه ترکستان که همش صحبتش میکنید دقیقا کدوم ترکستان ... حکومت عثمانی با این همه جنگ که با مغول داشت همچنین راهی نداشت😬😬کنجکاو شدم یه کم ... با رسم شکل توضیح دهید...

• سلام به همه عزیزان

امشب چند نفر از دوستان تراوینی دور هم جمع شدیم و خاطرات خودمون رو مرور کردیم.

کنار هم بودنمون برای من خیلی جذاب بود و دوست داشتم با بقیه هم به اشتراک بذارم.مخصوصا برای شخص خودم که از بندرعباس اومدم.

از راست به چپ: احسانز ، هومن ، خودم ، اشکان سرلشکر ، ممد نوب

از هومن عزیز هم تشکر ویژه دارم که کافه اش جمع شدیم و میزبان خیلی خوبی بود. و احسان که کلی راه اومد دنبالم و برم گردوند.

امیدوارم تراوین برای همه عزیزان بهانه ای برای دوستی های پایدار باشه.

پینوشت : پلیدی که نیومد هم خجالت خجالت

• سلام و درود دوستان

امیدوارم تا اینجای سرور لذت کافی برده باشید. چند خط مزاحمتون میشم و رفع زحمت می کنم.

همه ماها که هنوز تراوین بازی می کنیم از فضای خاکستری جامعه مون خسته ایم. از آدم های سیاه اطرافمون خسته ایم. برای همین به این فضا پناه آورده ایم. تراوین فضایی هست که رفاقت ها و فداکاری ها و از خودگذشتگی هاش لذت بخش هست و ماها خاطرات زیادی از این رفاقت ها داریم. دوستانی که بی هیچ توقع و بی هیچ منتی زحمات چند روز یا چند هفته یا چند ماه شون رو فدای ما می کنند قابل احترام و دوست داشتنی هستند.

آیا خارج از تراوین چنین چیزی می بینید؟ چه کسی حاضر است تمام داشته اش را فدای رفاقت کند؟

بله تراوین فضایی زیبا و جذابی دارد بکوشیم این فضا آلوده نارفیقی و زشتی نشود.

کلام آخر در این سرور....

از تمام دوستانم که در این سرور در خدمتشون بودم کمال قدردانی و سپاس را دارم. تمام اعضای تیم تایگرز که مثل همیشه در کنارشون بودم و بقیه بچه های شمال غرب. از بچه های شمال شرق که صادقانه کنارمون بودند. از بچه های سایدهای دیگه هم ممنونم که با بودنشان فضا را برای ما لذت بخش کردند.

آقا ایلیا و ماهان و سروش و شاهین و .... ممنونم.

هر کاری کردیم وظیفه بوده و اگر کاری نکردیم و ضعفی بوده بر گردن بنده بوده. تا روزی که بودم قطعا تمام تلاشم رو برای سربلندی سایدم کردم. چند روزی هست که اکانت تحویل ساید شده و بنده هیچ لاگینی روی اکانت ندارم.

تا قبل از عید به هر شکلی بود فرصت بازی مهیا کردم ولی دیگه برام مقدور نبود.

اگر در این مدت کسی رو خواسته و ناخواسته آزردم عذرخواهی می کنم. قطعا اقتضای بازی بوده وگرنه در خارج از فضای بازی همه ما رفیق هستیم.

هر کس هم ما رو زده دمش گرم. ما بیشتر دوسش داریم. ما کتک خورمونم خوبه کلا!

از مدیریت سرور اسپیدترا هم بابت انتقادپذیری و پاسخگویی شون کمال تشکر و امتنان را دارم.

اگر اکانت تحویل ساید نمیشد عکس نیروهای اکانت رو می فرستادم لذت می بردین اما ممکنه دوستان بخوان روی اکانت بازی کنن لذا عکس نیروها ارسال نمیشه.

همه تونو دوست دارم

پایدار باشید

SOURENA