نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• دوست عزیز فکر کنم من و تیم که هستم نمی شناسی

یا از قبل سرور پلن سرور رو نمی دانستند

آگه نمی دونین برین از بچه‌ها بپرسید حامد مقلب به حامد طوطی واسه یک ساید بسه

یعنی واسه اعتبار یک جا آقای حامد رو ببرین بس بود که سرور پیش sw استفاده نکردن ازش

حامد جان دم شما گرم

خیلی هم آقایی

ولی چه ربطی داشت به صحبت من؟

مگه شمال متا نکرده برای جنوب شرق؟

شما که تنهایی یک ساید هستی و شیر خفته!

نمیدونی که در نهایت با جنوب شرق درگیری؟

ترس از درگیری به شیر نسبت داده نمیشه

جمله اول شما : نمیشناسی ، نمیدانستند

بالاخره مخاطب شما منم یا آنها؟

• حرف من شما هست

آگه نمی دونی اولین کار جنوب شرق 0 کردن جنوب غرب هست بعد به فکر چیز دیگه باشه

بعد چرا دوست داری شمال غرب se رو بزنه بعد بیان شمال غرب رو بزنه که به فکر جنوب غرب دور بشه ؟؟

شما یا به فکر sw هستی یا دشمن اش؟

• حرف من شما هست

آگه نمی دونی اولین کار جنوب شرق 0 کردن جنوب غرب هست بعد به فکر چیز دیگه باشه

بعد چرا دوست داری شمال غرب se رو بزنه بعد بیان شمال غرب رو بزنه که به فکر جنوب غرب دور بشه ؟؟

شما یا به فکر sw هستی یا دشمن اش؟

علی رغم لیدری ناکارامد جنوب غرب

همچنان دوستان من در این ساید بازی می‌کنن

بنده اکانتم حذف شده

نه تنها دشمنی با جنوب غرب ندارم

بلکه با هیچ ساید دیگری در حال حاظر مسئله ای ندارم

شمال غرب در حال حاظر ساید دوم قدرت چه از نظر نظامی و چه از نظر سیاسی هست

نایب متای ۲ یا ۳ بر علیه جنوب شرق هست

در حال حاظر به عنوان ناظر سرور توی فروم پست می گذارم

و منتظر اینم که ببینم شمال غرب توانایی تغییر در توازن سرور رو داره؟

آیا جنوب شرق برتری خودش رو حفظ می‌کنه؟

کلا دوست داریم اینجا هر شب لینک ببینیم

نه اینکه بازی ساکن و بدون جنگ

یا تک تارگتی

آمردادی بازی نکنید

آمرداد رو ۶۰ تا اکانت فیک میذاشت بعد اکانت رنک ۵۹ اتحاد رو میزد

• تو کی اخه الان تو فرض کن من بذارم تو متا کنی تو خو هیچ موقع اندگیم ندیدی اینم روش خودمم کمکت میکنم

شماهم با سوپر پلن ((شرافت زنده است)) اومدین و دیوار جنوب غرب رو بوسه زدین و رفتین :)) (دوباره شبش گفتین بشینیم مذاکره کنیم)

یوسف جان نمیخواستم ریپلی کنم و ولی از صبح هر چی با خودم کلنجار رفتم که جواب ندم دیدم نمیشه .

باز هم تو فاز مظلومیت گرفتی که به پلیرهای عزیز جنوب غرب بگی باخت در این سرور به خاطر ضعف مدیریتی تو نیست ؟

تو میگی جنوب غرب میگی متا کنیم و شمال غرب مخالف بوده .

معلومه که شمال غرب مخالف هست و خودت میدونی به قول خودت صد نفر رو واسطه کردی ولی ما گفتیم متا نمیبندیم . دلایلش کاملا مشخص هست :

1- ضعف مدیریت در جنوب غرب نمونه اش 3 تا پست از خودتون ریپلی کردم که هر کدومتون یه حرفی زدین . وقتی شما هنوز تکلیفتون با خودتون مشخص نیست انتظار دارین بهش بهتون اتکا کرد ؟

2- عدم پایبندی به تعهداتتون که اینو همه تو تراوین میدونن رو حرف یوسف نمیشه حساب کرد . چون بارها سابقه خلف وعده داشته .

در زمان های قدیم وقتی یه کشور به کشور دیگه خیانت میکرد و بعدش میفهمید که اشتباه کرده برای اینکه صلح برقرار بشه همیشه یه چیز مهم به عنوان گرو و تضمین تعهد ( که معمولا پسر ارشد پادشاه بود ) پیش اون کشور میموند تا در صورت خیانت دوباره تاوان سنگین بدن . اون حقارت فرستادن فرزند ارشد پادشاه به خاطر بی کفایتی و تصمیمات اشتباه خود پادشاه بود . پس اگه احساس کردی که اون حرفی که آقا رضا گل بهت زده باعث تحقیر جنوب غرب شده یکم برگرد عقب و به رفتارها و عهدشکنی هات نگاه کن میفهمیم که مشکل کجاست . مثلا ما شمال شرق متا کردیم که هم از نظر تعداد اکانت و هم از نظر تعداد پلیر خیلی کمتر از شما هستن . آیا برای متا با اون ها هم اعلام شده بود که باید پیشکش بدین ؟ نه عزیزم چون پلیرهایی دارن اونجا بازی میکنن که میدونی اگه بهت دست یا علی دادن تا آخرش باهات هستن و از پشت خنجر نمیزنن پس نه تنها کسی به خودش جرات نداده بگه باید پیشکش بدین بلکه گفتیم اگه کتیبه ای هم لازم دارین ما بهتون میدیم همونجور که مرتاض کوچیک که تو شمال شرق بود و بچه ها کمک کرده بودن برای برداشتنش از رو زمین به شمال شرق داده شد . همونجور که به زودی کتیبه انبار کوچیک که از شما زدیم قراره بره تو شمال شرق تا دوستان عزیزمون تو شمال شرق ازش استفاده کنن .

الان احتمالا میاین میگین چون ناصر دنبال لیدری تو جنوب غرب هست این حرف ها رو میزنی و از این چرت و پرت هایی که زایده اون مغز مریضتون هست . ناصر اگه داره این حرف ها رو بهت میزنه چون خاطرخواه جنوب غرب هست نه عشق لیدری . نمونه بارزش من دو سرور تو جنوب غرب کنار تیم ربلز و پارسا عزیز بودم و چون میدونستم که پارسا اینقدر خوب مدیریت میکنه ساید رو و یه لیدر قوی هست خیلی راحت یه گوشه نشستم بازیم رو کردم و خیلی اعصاب راحتی داشتم و از خدام هست که هر سرور که بازی میکنم که یه لیدر خوب مثل پارسا تو سایدم باشه که من راحت بکشم کنار . چون نه وقتش رو دارم و نه اعصابش و نه دیگه جوونم بخوام دنبال لیدری باشم . یکم تفکر کن داداش در مورد رفتارهاتون شاید فهمیدی اشتباهت کجاست .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• آمردادی بازی نکنید

پرهام جان داداشم

نمیدونم منو میشناسی یا نه ولی در کل فرقی نداره

در مورد آمرداد صحبت میکنی یخورده فکر کن بعد شروع به تایپ کردن بکن عزیزم

ممنونت میشم

• پرهام جان داداشم

ممنونت میشم

منو نمی شناسه حرف میزنه فکر میکنه حامد هستم

وقتی به یک سری پر رو بال بدیم همین میشه

باید مثل قبلا بازی میگردم که دیگه فکر نمی کردن چه آدم های بزرگی هستن

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا ناصر عزیز میشه تکلیف منو روشن کنید ؟ بم تو واتساپ میگی « تو خودت پسر گلی هستی ، و اگه هرجا بخوای بازی کنی و بگی خودت تنها هستی من میام برات بازی میکنم » بعد میای تو فروم بم میگی « همه تو تراوین میدونن رو حرف یوسف نمیشه حساب کرد »

من تا الان شده بهت حرفی بزنم و خلف وعده کنم ؟؟؟ چرا تهمت میزنی به من ؟

تنها باری که من و شما با هم بازی کردیم سرور نرمال اینجا بود که من و شما و اقا رضا با هم لیدرای اس دبل بودیم ، من که هیچ بدی از شما دو عزیز ندیدم تو اون سرور و اگرم شما از من بدی دیدید امیدوارم حلالم کنید چون واقعا قصدم این نبود به کسی بدی کنم .

شما بزرگتر از منید ، من باید از شما یاد بگیرم ، بعد شما میای اینجا میگی « چرت و پرت هایی که زایده اون مغز مریضتونه ؟ »

ما به شما خیانت کردیم ؟ بحث همون نپه ؟ برو از شاهین بپرس چی شد نپ شکسته شد ! شما که با شاهین بسته بودی همه چیو چرا ازش نمیپرسی داستان چی بود ؟

شمال غرب نمیخواست متا کنه ، نپ و این چیزا بهونست اقا ناصر ، وگرنه اول سرور که هیچ اتفاقی نیفتاده بود هنوز بین دو ساید ...

شما با چند تا از افرادی که تو این ساید بودن نمیتونستید کنار بیاید وگرنه اگه اونا نبودن الان نه تنها متا بودیم بلکه اصلا تیم تایگرز تو جنوب غرب بود ، شما که اینو میدونی انقدر به من تهمت نزن ...

از یه سری افراد پیام میاد برای پلیرامون که حذف کنید نمونید تو این تیم ... انقدر این تیم بهتون فشار آورده که میخواید پلیرای این تیمو تو این شرایط روحی از تیم جدا کنید ؟

از اون سمتم که گویا متای دوستی داره تشکیل میشه و قراره سایدو دو تیکه کنن ، از اون افرادی که چنین تصمیمیو گرفتن میخوام رو تصمیم خودشون بیشتر فکر کنن ، دو تیکه کردن این ساید هیچی براتون نداره ...

شمایی که خودتو دلسوز جنوب غرب میدونی ، حاضری به خاطر منفعت خودت به ساید محبوبت ضربه بزنی ؟ سایدو دو تیکه کنی که کیو خراب کنی ؟ شما داری جنوب غربو خراب میکنی ، خواهشا یکم رو حرفم فکر کن بدون گارد!

جای سجاد 33yed خالی که حتی وقتی شمال غرب بود بم گفت حاضرم واندر تو جنوب غرب صد بشه ...

اینم میگم برای هرکسی که واقعا عاشق جنوب غربه :

از همه ی افرادی که واقعا دلسوز جنوب غرب هستن صمیمانه و خالصانه دعوت میکنم به خونه ی خودشون برگردن به خاطر بالانس سرور و این چیزا نرید تو ساید دیگه . کسی اینجا به بالانس سرور فکر نمیکنه ! کینه ها و دلگیری ها رو بریزیم دور ، به خاطر جنوب غرب یه بارم که شده همه با هم جمع شیم تو خونه ، هر دلگیری و هر ناراحتی هم که هست به خاطر جنوب غرب میتونیم حل کنیم با همدیگه ، هر مشکلی باشه میتونیم با هم حلش کنیم ، تموم هدفم از تراوین اینه که بتونم چنین روزیو ببینم و بعد اصلا شاید برای همیشه از تراوین خداحافظی کردم و رفتم ... جنوب غرب منو یوسف ریتالین کرد و من بهش مدیونم و دین خودمو با هر هزینه ای که باشه ادا میکنم به این ساید ...

یا حق

یوسف

• سلام خدمت دوستان گلم در این سرور و سرور بعدی

این سرور بر حسب اتفاق و دوستی که با امید داشتم در ساید جنوب شرق ثبت نام کردم(اولین و دومین سروری که تراوین بازی کردم). جنوب شرق بچه های خوبی هستن فقط مشکلشون اینه که امید چند بار قول پوش داده نکرده و هیچ وقت پوش نمیکنه. یه مدتی هم فارمش بودم ولی یک دهم اون منابعی که غارت کرد رو هم نفرستاد. کلا فقط میگیره چیزی نمیده. مازیار هم که نوبه... یوسف احمدی نژاد هم که همونه تغییری نکرده. پارسا هم که سر کریپتو باهاش حرف میزدیم و اصلا سر تراوین صحبتی نکرده بودیم بچه خوبیه ولی سرور بعدی هم بیا که ما میریم خونه و یک سرور هیجانی بازی کنیم. امیر حسین تریدر هم آروم برو ترمز میبری... پسورد هم دادی امروز اومدم و اکانتتو دیدم. آقا هیچی نداره دیگه فقط نیزه داره الکی فیک نزنید. اقای maxa شما سمت چپی هستی یا راستی؟

پی نوشت: توی این چند سروری که توی اسپیدترا بازی کردم اسم های نا آشنا خیلی دیدم. البته متوجه شدم این ها فارم های دیروز بودن که شدن پرو پلیرها و لیدرهای امروز. البته این صحبتم جنبه ی تحقیر نداره و فقط و فقط لذت میبرم از این همه پیشرفت این دوستان و خوشحال میشم و ساپورتشون میکنم که این مسیر رو پر قدرت پیش ببرند. این سرور اصلا جدی بازی نمیکنم. امید لاگینش بیشتر از من هست. اصلا بازی نمیکنم و صرفا جهت فان و چک اومدم.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام

اگه منو نمی شناسی بنده شهریار هستم

بعضی ها تو اتحاد های TW و امرداد و غیره میشناسن

بنده هم بازی حامد طوطی هستم آگه نمی شناسی

• یوسف جان شما وقتی میشی لیدر هر اتفاقی که تو سایدت میفته پای تو نوشته میشه .

حالا بریم سراغ چندتا از بد عهدی هاتون .

۱- سروری که من حضور نداشتم ولی شنیدم که ۳ به یک رو آمرداد بود که یهو ورق بر میگرده و یوسف و تیمش میرن تو متا با آمرداد . ( باز هم میگم من نبودم ولی شنیدم )

۲- سرور نرمالی که با هم بودیم و جریان پسوردها که خودت میدونی کار کی بود و به خاطر کینه شخصی که با سامان از سرور قبل داشته انجام داده بود که الان برای حفظ آبروش و بهم نریختن سایدت معرفیش نمیکنی ( پرهام جان و آقا سامان من واقعا شرمنده ام که اون سرور زود قضاوتتون کردم )

۳- سرور ۲ ایکس بعدش که ابتدا خودت زنگ زدی به ما و پیشنهاد ۳ به یک رو شمال شرق رو دادی و حتی این جمله رو هم گفتی که چون من با ۳ به یک مشکل دارم بگیم متا بر علیه مولتی بازی که بعدش به خاطر بهانه های الکی متا رو بهم زدی .

۴- نپ که این سرور بسته بودین و شکستینش .

ببین داداش کاری به اون قبلی ها ندارم یک بار برای اینکه بخواین از بازی لذت ببرین بهتون پیشنهاد نپ دادیم که شما بعد از یه مدت نپ رو شکسته و بعدش یه دیفالت از میلاد چیف کردین و یه کتیبه جنگ آموز رو زدین و بعدش اومدین میگین حالا بیاین دوباره نپ ببندیم .

فکر نمیکنی اونوقت باید همونجور که آقا رضا هم بهت گفت برای اینکه معلوم بشه دوباره زیر حرفتون نمیزنین باید تضمین بدین ؟

میگین پرهام با ناصر مشکل داشت برای همین اومد نپ رو شکست . چه تضمینی داری بیست روز دیگه آقای ایکس رو الم نکنین و بگین فلانی با فلانی مشکل داشت و باعث شکسته شدن نپ شد ؟

۵- وقتی اعلام نپ میکنی جاسوس میفرستی تو اتحاد ما و فکر میکنی ما نمیدونیم . بهت پیغام میدیم که جاسوست شناسایی شده فقط برای اینکه نشون بدی صادق هستی اون رو معرفی کن باز میگی ندارم . جاسوس رو در حالی که تو اتحاد بود زدیم که بدونی لو رفته و بیای معرفیش کنی بازهم چیزی نگفتین . اینا رو بهش میگن عدم پایبندی به تعهدات که باعث میشه این سرور هیچ کس نخواد باهاتون متا کنه .

به قول بچه ها که میگفتن این سرور جنوب غرب به ناتارها فقط پیشنهاد متا نداده بود که با توجه به اینکه اکانت تریدر برای پوینت هجوم فقط واندر کلین کرد فکر کنم با ناتارها متا کردین بودین و طبق عادت همیشه متا رو شکوندین و به ناتارها هن اتک دادین .

همش میگی ما سنمون بیشتر از تو هست و تو باید از ما چیز یاد بگیری پس یه نکته رو بهت یاد میدم همیشه آویزه گوشت باشه وقتی میخوای برای کسی زرنگ بازی در بیاری اول خودت رو بذار جای طرف مقابلت و میبینین که کارهایی که تو میخوای انجام بدی اون طرف خودش ۲۰ سال قبل انجام میداده یا نه . بذار یه مثال ساده بزنم برات تا متوجه بشی وقتی بچه بودیم اگه یه روز مشق نمینوشتیم فرداش یه دروغ آماده میکردیم که به معلم بگیم اون دروغ برای سن خودمون خیلی قانع کننده بود ولی الان که بزرگ شدیم میفهمیم که معلم همون موقع میدونست که ما داریم بهش دروغ میگیم ولی به رومون نمیاورده .

پس خواهشا به خاطر سن کم خودمون به شعور طرف مقابل توهین نکنیم .

• سلام عرض شد اخوی

ولله من که نفهمیدم چه هیزم تری به شخص کلاهبردار فروختم که اینجوری از من شکاره !

1. اون سرور ما با کسی متا نداشتیم که میگی سه به یک رو آمرداد بود ! میخواستن سه به یک رو آمرداد بکنن که من تو متا نرفتم و با آمرداد متا کردم . دلایلشم کسایی که تو اون سرور بودن یادشونه ( همون بحث دعوای شمال شرق و جنوب شرق بر سر حذف مولتی ها ... )
    2. پسورد ها رو من واقعا هنوزم نمیدونم کار کی بود ، شما چطور فهمیدی ؟ شما اگه میدونی اسم بیار من خودمم بفهمم کار کی بوده .
    3. سرور پیش من زنگ زدم ؟ یا خودت و امید به واتساپ من زنگ زدی ؟ در مورد جبهه هم اره حرفت درسته من چنین پیشنهادی دادم و رو پیشنهاد خودمم مونده بودم و تموم تلاشمم کردم که جلسه ی بین 4 ساید تشکیل بشه .
    4. ناصر عزیزم باور کن اینکه رو ما سه به یک بشه بیشتر لذت میبریم تا اینکه بیای اینجا بگی برای اینکه لذت ببرید اومدم براتون نپ بستم ! شما اوج هنرت اینه بخوای 4 تا همرتو بکوبی تو دیوار ما تا عرض ارادتی باشه برای جنوب شرق ! اها البته یه هنر دیگه هم داری : میتونی پلیر ساید ما رو ببری تو اتحاد خودت ! اینو دیگه واقعا کجای دلم بزارم ؟
    5. هنوزم داری راه ترکستانو میری برادر ! جا اینکه بشینیم جلسه بزاریم برای متا داری میای اینجا منو تخریب کنی ! من که از اول گفتم شمال غرب دلش نمیخواد متا کنه شما اصرار داشتید که جنوب غرب بود که نمیخواست ...

پ.ن : تا دیروز که سامان بدبو بود الان شد آقا سامان ؟ راکفورد میزنی مراقب باش واشر نزنی :دی

پ.ن : عجیبه برای کسی احترام میزاریم ، جا اینکه احترام ببینیم بیشتر بی احترامی میبینیم ...

پ.ن : ما میگیم نوکرتم ، تو دیگه فکر نکن واقعا اربابی !

یا حق

یوسف

• پرهام جان داداشم

ممنونت میشم

داداش شما نوشتی رونین

فکر می‌کنم میثم باشی

ارادت داداش

میخوای با اشکان بشینیم دیسکورد در مورد آمرداد ۳ تایی صحبت کنیم؟

• سلام و عرض ادب خدمت فروم نشینان عزیز

بعد از غریب به 16 سال برای اولین بار خاک مقدس جنوب شرق رو رها کردیم و اومدیم یه ساید دیگه و چقدر تصمیم سختی بود برای شخص بنده اما دلایل خاص خودمون رو داشتیم نه تعلق خاطری به ان ای داشتیم و نه ساید دیگه اما بهترین انتخاب رو انجام دادیم به چند علت .

شرایط و مفهوم بازی درست و اصولی و پاک عوض شده و با خلقیات ما سازگار نیست . مثلا مولتی بازی قدیم عار بود. ذره ذره، مولتی برای دف کشیدن قبحش رو از دست داد و به زعم امروزی ها شد مولتی کشی صعتی که دیگه این آخری شده نوبر، برای رفع اعتیادمون با این مسایل خودمون رو وفق دادیم اما ی موضوعاتی رویت میشه که هر کاری میکردم با ما سازگار نبود . برای همین ان ای رو انتخاب کردم چون خالی بود و پلیری نداشت و زیر و رویی نمیشد بکشی چون پلیر آنچنانی نداشت .

دیر اومده بودیم ان ای خالی و تقریبا بدون زیر ساخت و حیات خلوت سایر سایدها الاخص اس ای بطوریکه این ساید محترم برای زدن کنیبه اکانت ساخته بودن و چادر سر کشیده اسم اتحاد رو بنام ne team گذاشته بودن و ما بخیال خودمون اینا پلیر ان ای هستند و ی هفته یا ده روز مونده به کتیه ها بود ، که کاشف به عمل اومد اتحاد رنک 6 سرور مولتیایی هستند که تو ان ای ثبت شده ان و ماله بچه های اس ای هستند غیر از چند تا اکانت که که دیفالتشون تو اس ای بوده باقی فیدراشون تو ان ای . اون اتحاد الان این اتحاده تقزیبا 40 تا لینک هست که خفت و چیف و دیستروی کردیم که نمیگنجه در این بحث هر کسی خواست پیام بده لینک میدیم خدمتشون .

9cd8363f-45c9-4323-9772-c870b679ce7f.jpg

پاکسازی عظیم صورت گرفت ظرف مدت ی هفته که تا همین الانم ادامه داره بالغ بر 30 تا فیدر و کپ دیستروی شده از این اتحاد. با توجه به اینکه دو خونه ایت دشمن هست خیلی کار سخت میشه برا حفظ اکانت های خودمون و کتیبه ها به سختی تونستیم کتیبه هامون رو جمع کنیم چون همر هم برای زدنشون به سختی میتونستیم جور کنیم حالا بماند که باید در سریعترین زمان ممکن کتیبه ها رو جمع میکردیم که دوستان اس ای با مولتیاشون نزنن.

با کتیبه زدن مشکلی ندارم از ساید دیگه ولی قبلا ها طرف مثلا ی اکانت از اس ای میرفت تو خاک حریف ده میزد کاتا میکشید خزانه یا ده یا 20 میکرد نه اسم اتحاد عوض میکرد نه چادر سر میکرد نه لایی میکشید شاخ وامیساد میگفت تواناییمه . الان دوستان میان میگن تواناییمونه اکانت تو ان ای زدیم همر کشیدیم اسم اتحاد رو میذاریم ان ای و نامه های لیدرهای ساید رو جواب نمیدیم و دروغ میگیم که مریضیم ، نبودیم بلد نیستم جایگزین کنم و ... اما با تمام تفاسیر دو تا کتیبه کوچیک و یه کتیبه بزرگ زدن ازمون که واقعیت پیش بینی من بیش از این حرفا بود / با توجه به داشته هامون بد نبود .

اما توجهتون رو جلب میکنم به بعد ار این ماجرا ها

یه خفتی اکانت last شد ، بعد از اون گفتیم که پلیر شبِ فعال داره تیم ما اونم دو نفر . پسوردها و جانشینی ها گرفته شد به همه اکانتا برنامه داده شد تقسیم وظایف شد پس شد آنچه که خواهید دید .

کتیبه انبار کوچک رو از روی last زدند با دو تا همر رنک زیر 30 و یکیش که زبر 20بود ، یکیش دف بطور کامل شد و یکیش نصفه نیمه دف شد انبار رو زدند ازمون اما چیزی که از دست دادند بیش از این بود دو تا همر رومن و خیلی چیزهای دیگه که توجهتون رو جلب میکنم بهشون

0ea78b75-2209-44bc-b59b-5bc6504b7d9e.jpg

همر اول

2b88fc32-5dde-462a-adcc-d6cb6aa5dece.jpg

همر دوم

b740993a-5a4d-4fbb-bb4f-f8b99131db08.jpg

این یکی از همون اکانتایی هست که تو اتحاد دوستان بود

05933c64-044a-48e4-a477-ced361b95b89.jpg

اتکی که از سر شکم سیری زده شده و ار بس همر دارن نمیدونن چیکار کننش

0a8d9a55-b756-4312-a5dc-f57f451851e8.jpg

آغاز برنامه ریزی ما و ثمره تلاش های روزهای گذشتمون

7cc0d273-73b2-48da-b4b0-0301fbdce4a2.jpg

دلچسب نیست ولی بدم نیست

20270b2e-96f0-4979-b77d-518c5f40a727.jpg

بازم بد نیست بعض هیچیه

6f24a042-2804-421e-a6a4-8c99b89e1433.jpg

و یه خفت دیگه

این وسط طی یه حرکت زیبا احمق یونیک رو به زیبایی هرچه تمامتر و با کلی ایده و فکر زدیم اوردیم تقریبا لینک سبز

اومدن پسش بگیرن دوباره اتک لانچ شد، از اس ای هیروش ،. کلینر از همون ته مونده های اون اتحاد کذایی و از خاک ان ای که کتیبه جابجا شد و زیر 2 ساعت دف ریخته شد و بوسه زدند بر دیوار .این وسط مسطا ی 10 20 کی هم رعد اومد پر پر شد که اونم نمیذارم لینکشونو

f0a6141c-0bc6-49d8-8fa0-176d0a5e5277.jpg

این کلینرشون

4eb5e877-3439-44f4-b61e-1b06fae8eb3d.jpg

اینم کاتاش از چکمه یونیک

8d0b1709-70a3-4438-ba9c-e0953a410ef4.jpg

اینم اومده بود زحمت بلند کردن رو بکشه

6a9a9b9d-287d-4756-977c-efe41950d26a.jpg

اما تفاوت هست بین ما و شما از کل سایدتون اسکات میخوره انالیز میشه ما توانایی شما در همر و زیر ساخت رو نداریم اما توانایی ها رو در نقطه دیگری رقم میزنیم .

دوستان اس ای لیدر های محترم به بچه هاتون بگید ی دونه اسپایspy بچپونن تو نانکپاشون که لینک سبز اسکات در نره با 100 کی تروپ تو دهکده . از گذاشتن تفاوت اسکات های ما با شما نمیتونم لینک بذارم چون ممکنه هدف بعدیمون لو بره

bda26184-338d-4837-898b-959784ba84cb.jpg

اسکات زدند و خوشحال و شاد و خندون نمیدونستن که دون ریختیم براشون، اومدن که 120 کی گرز خفت کنن

cf2b7198-0eb4-4cb4-8794-835e0b5895d3.jpg

و اومد جای شاه ماهی و گرز دفمون رو خفت کرد

2fcf31a2-bb73-44e5-8f8c-ad7ca0b34252.jpg

همونی که ااز ان ای سواره هاش اومده بود کلینر احمق یونیک این پیاده هاشه اومده بودند کراپ لاک ی چند تا موج هم اومدن با کاتا که دیوار رو بوسه زدند

99f7b384-4e2d-4ef8-8821-3b669215f944.jpg

و اینم یه خفت تر و تمیز

تقریبا 10 تا لینک ذیگه هم هست که همه مدل خفتی توش هست باید از محسن عزیزبگیرم ولی اگر با اینا حال کلی فروم خوب نشد اونارم میذارم .

ترجیح میدم کل کل نکنم و ادعایی هم نکنم چون تجربه بهم ثابت کرده این بازی بالا پایین زیاد داره بیشتر خوردم تا زده باشم .

سوتی هم زیاد دادم و زیاد هم گرفتم اما یکی از دوستان اس ای اومد سوتی بچه ها رو گرفت تو ان ای خواستم بگم شما پرو پلیر چرا اینهمه کارت لنگ میزنه ان ای نوووب، شما چرا پس ؟

تایم ارزشمندم برایند مثبت تری داره که رو اکانت صرف بشه تا توی فروم . اگر که ی خورده دست و بالم باز بود که مگه میتونستید جنگ یونیک رو با چیف جابجا کنید مگه دارید با پرو نوب بازی میکنید ؟؟؟ اما انگاری آره دارید با پرو نوووب بازی میکنید حیف که وسع من در همین حد و تواناییم همینه . ایشالا در ی شرایط برابر تر بتونیم همدیگه رو محک بزنیم .

در آخر در عجبم از ساید اس دبلیو و ان دبلیو که چجوری همر رو هم لانچ میکنن وقتی هر کسی که برای بار اول نگاه کنه تاپ تن و آمار رومیبینه میفهمه باید متا 3 ب 1 بشه الان اس ای هم بخودش باد میکنه که متا 3 به 1 بوده در صورتی که اس دبل و ان دبل با هم درگیرن اونور اس ای داره همر چاق میکنه این وسطم اگر کسی تونسته باشه در جهت تضعیف اس ای در حد یک ارزن گام برداشته باشه ما بودیم .

تهش هم اس ای میره جز افتخاراتش که متا 3 ب 1 بود زدیم ترکوندیم . ناصر و یوسف و علی و رضا، و شاهینی که اصالتش رو 11 سال پیش تو تراوین و رفاقت نشون داده .... یا هر کس دیگه ای که سمت داره جمع کنید سایدتون رو و چشاتون رو باز کنید و این مسخره بازی جنگ فرومی و زرگری و همر لانچ کردن رو هم رو تموم کنید .

در آخر برام بسیار بسیار بسیار سخت و دردناکه که دوستان نزدیکم تو اس ای رو رقیب در بازی میدونم اما امیدوارم که بدونن فقط و فقط یک بازیه و شما رفقای من بودید و هستید و خواهید بود .

37c3d244-4539-4080-9448-60a3e09c54cb.jpg

لیست تارگت های فیک پلن احمق یونیک

0ea3b275-b947-416b-8260-1ba3dbd1a269.jpg

تایمینگ فیک های پلن احمق یونیک

8f3f3bc6-4395-4ef0-9937-823b98e532d6.jpg

دزدیدن کتیبه احمق یونیک

چند تا عکس دیگه هم موجوده که سر این پلن تفریبا دو سوم تارگتای فیکمون جابجا کردند کتیبه هاشونو که اگر خواستید اونم خدمتتون میدم. البته حجم پیام بالا میره .این وسط مسطا اکانت گول تیچر که دوست خوبم سجاد هست دیفالتش از بین رفت مقادیر قابل توجهی رعد شون تو پلنای اس ای رو دیوار کردیم این اکانت دف اتحاد ne team رو تامین میکرد و جنگ مستشاری داخل ان ای رو هدایت میکرد که طی پلن از دور خارج شد اون دهکده . اکانت های دیگه ای هم خفت شدن مثله پاتریوت و ....

از دوست خوبم علی 2113 خودمون یا همون فلوید الانی ها تشکر ویژه دارم خیلی کمک کرد بهمون خیلی زیاد که در کلام نمیگنجه . جلسه متامون هم با ان دبل زیر 10 دیقه طول کشید چون هدف کاملا مشخص بود و ناصر شناخت کاملی از ما داشت که این خودش کمک ویژه ای به این امر بود .

تشکر ویژه از استورم تیم

(مهدی بلک ، محسن سالسن ، سعید استاکر، ایلیا)

یا حق

سروش و ناصر با هم

موفق ترين افراد لزوما بهترين چيزها را ندارند

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط StOrM ().

• آمردادی بازی نکنید

سلام به فروم نشینان گل سرور

والا این سرور بازی که نکردم هیچ پست هم نذاشتم کلا فقط ناظر و خواننده فروم بودم حتی اکانت برای چک مردن فروم هم ندارم اینو گفتم که در جریان باشی اما مطلب اصلی : بچه جون تو حالا حالا ها مونده تا بازی کن بشی و الفبای تراوین رو یاد بگیری پس خواهشا به همان خزعولات گویی در سرور ادامه بده و راجب آمرداد نظر نده 😂 تو حتی با اون همه ادعات نمیدونی داستان پلن و فیک و زدن های آمرداد چی پشتش بود که تیم های روبروش تا کتیبه ها هم به زور میموندن بعد هم حذف

پ.ن: الیدرز. آیس . اوژن . آمرداد ....

محمدowldark

• مهدی جان بزرگ شما بزرگ ماهم هست

سروش عزیز رو میشناسم باهم صحبت هم

کردیم قبلا بسیار هم ارادت دارم خدمتش

پ.ن: احتمال داره به سرور برگردیم

• # متای دوستی

با سلام خدمت تمام پلیرها عزیز . متای دوستی بالاخره شکل گرفت و از تمام پلیرهای جنوب غرب که واقعا میخوان مبارزه کنن و از بازی لذت ببرن و در آخر سرور به عنوان برنده از سرور خارج بشن نه مثل بقیه خودشون رو بازنده بدونن و فقط دنبال بهانه برای علت باختشون باشن به علی تهرانی یا سجاد جان برای هماهنگی پیام بدن .

از پلیرهایی هم که از ساید رفتن به دلیل ضعف مدیریت تیم لیدری دعوت به همکاری میکنم .

پ . ن : پرهام جان اگه خواستی برگردی به خودم بگو اکانت خودم رو برات چنج میل میکنم .

به امید پیروزی متای دوستی .

• سلام ناصر جان

ممنون از سخاوتی که دارین

برای عزیزانی که داخل بازی هستند

متای دوستی گزینه مناسبی هست

بازیکنان جنوب غرب توسط لیدرای اصلیش

تیم بهزیستی خطاب می‌شدند

از دیدگاه من هر تیم موفق ۲ مولفه داره

لیدری کارامد

حرف شنوی پلیر

لیدر کارامد ۳ ویژگی اصلی داره

آموزگار خوبی باشه

تحلیل گر خوبی باشه

و هماهنگ کننده خوبی باشه

سیاست اخرین ویژگی هست که یک لیدر باید

به آن عرصه وارد بشه

تمام چیزی که جنوب غرب لازم داشت این بود

که کسی خود را صاحب ساید در نظر نگیرد

تا مانع دیگری در رشد ساید نشود

بذر اتحاد شاید یک سرور جونه کند

و سرور بعد شکوفا شود

امید وارم بازی قشنگی رو شاهد باشیم

پ.ن: بچه های جنوب شرق من میگیم یه چندتا اکانت تو سایدتون با بازیکن نمیشه به ما بدین ؟

:دی