نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام مجید جان

با عرض پوزش در زمان ای ار یکی از قدرتمند ترین ساید ها اس دبلیو بوده

سرور هفت قدیم حکم ران مطلق سرور بود

سرور دو و نه هم قدرت زیادی داشت!

سرور های اسپید هم پلیرهای فوق حرفه ای داشت!

این که الان شاهد ضعف ساید اس دبلیو هستیم بخاطر کم تجربه بودن لیدر های ساید هست و البته اگه پلیر های قدیمی ساید برگردند شاهد چالش برسر لیدری خواهند بود

یک سری از پلیر ها رو اسم میبرم شاید حافظه ات یاری کنه

علی ویسکی،ماهان هلسیکر،ارش و ارمین استیل،دکتر امید ،ایدین اندوار،صادق صمدی،فرزاد و حمید،رضا سورنای عزیز،پارسای دوست داشتنی،امین ام اف ام،تیم ونوم،تیم کینگ نادر،بچه های تیمno1که فقط از این جمع من موندم!تیم سه تفنگ دار،خیلی های دیگه هستند که هنوز نمیدونند توی ایران سرور هست

بهتر این تیم حال حاضر ساید رو با تیم های قدیمی جنوب غرب مقایسه نکنیم

• کسرا جان اس دبل پلیر خوب زیاد داشته ولی تیم نه

اوایل که تراوین اومده بوده تقریبا پلیرها بر اساس محل زندگی ریجستر میکردن اهالی شمال کشور میرفتن شمال جنوب میرفتن جنوب اونموقع جنوب پلیر خوب زیاد داشت بعد سرورهای بعدش تیم های تقریبا ثابت شکل گرفتن که اکثر جنوبی ها پخش شدن تیم های دیگه

شما میشه اسم شخص نه اسم یه تیم مطرح و از اس دبل بگی که وین کرده باشه

• پارسا جان منظورمن کلی قبل فیلتر و بعد فیلتر بود

اسپیدترا که بحثش جداس شما اسپیدترا خیلی راحت میتونی تیم حمع کنی اکثر پلیرهای که من دیدم هر کی گلد و وی پی اس بده بهش نه نمیگن خود منم بخوام فان بازی کنم اینجوریم دانیال گفت بریم بازی کنیم گفتم ببین کی گلد و وی پی اس میده بریم اونجا :d ولی سرورهای هم بوده آی ار که هزینه سنگین کردم

از اونجایی هم که اینجا گلد ارزونه از اون طرف هم به ادمین دسترسی مستقیم داری گلد فله رو میتونی ارزونتر هم و به راحتی میتونی تیم حمع کنی ولی آی آر باید از درگاه خرید میکردی نمیتونستی بری به ادمین بگی من تیم دارم گلد و ارزونتر حساب کن پس تیمی که آی آر جمع میکردی کنارت به خاطر خودت بود نه پول و هزینه

اسپیدترا توتال و لیدر یعنی گلد ساپورت

خیلی فرق هست بین تیمی که اینحا کنارت جمع میشن با آی آر

50 درصد حرفات درسته

حتی مورد داشتیم طرف گلد ارزون خواسته ندادن تیمو گذاشته رو حذف^^

ولی دیگه دوران گلد و وی پی اس گذشته داداش

تو هر تیمی بلخره یکی پیدا میشه تیمو ساپورت میکنه چه لیدر باشه چه بازیکن معمولی

آی آر هم تا یادمه همین بود

بچه بودیم بازی میکردیم یادمه کارت بانکی سنمون جواب نمیداد نیما خدابیامرز برای بچها گلد میزد

ولی توی آی آر اس دبل اواخر معمولا جنگ داخلی بوده تیم درستی نبود یا من یادم نمیاد توی این مورد باهات موافقم

• مجید جان و پارسا جان منم با یک سری از حرف هاتون موافقم چون من و لرد اراز تنها ترک زبان های بودیم که توی جنوب غرب پلی میدادیم اونم بخاطر دلخوری از بچه های ان ای که واقعا توی سرور یک و اسپید دوم ناراحتمون کردن!و اکثر پلیرهای جنوب غرب برای بوشهر و نواحی جنوبی کشور بود

و برای جنوب شرق هم معمولا از شیراز و اصفهان پلیر زیاد بود

البته بچه های تهران معمولا یا جنوب شرق بودن یا شمال شرق

والا کلا درگیری بود جنوب غرب به جز یک دوره که یادمه من از شمال غرب کوچ کردم جنوب غرب!سرور دو ایکس قهرمانان مقدماتی که تیم خیلی قدرتمندی شکل گرفت که بعدا باقی مانده اون تیم توی کام و دژکوب و اوایل اسپید ترا خودنمایی کرد

تیم فرزاد و حمید دقیقا فکر کنم بعد از فیلتر تونستند توی جنوب غرب واندر صد کنند

توی سرور شیش راند یک جنوب غرب فکر کنم واندر صد کرد

با حضور تیم موتوجت که مهدی سوته دل اینها هم توی شمال شرق بودن

هیچ کدوم از این تیم ها اسم مشخصی نداشتندتنها تیم مقتدر اس دبل تیم اساطیر بودباحضور دکتر امید ارمان و من و مجید عزیز که اونجا هم جنگ داخلی بود، سرور هفت که اونم اخر سرور یک سری از پلیرها حتی خود من از بازی رفتم و شمال غرب وینر شد

ولی معمولا توی جنوب غرب درگیری بوده و هیچ وقت سیاست رو داخل بازی نکردند!

و همیشه همه مدعی بودن که بالا سر اتحاد باشند!

• کجا دوران گلد و وی پی اس تموم شده این سایت دور دوره گلد و وی پی اسه اینا نباشن نمیشه بازی کرد :d

کلی یه چیز بگم بحث و ببندم و برم به کار و زندگی برسم کلا داخل اس دبل هیچوقت شحصی مثل فریار se ممد موکسی ne نیما رونجر ne آیدین se اردشیر nw نبوده بقیه رو الان حضور ذهن ندارم اسم ببرم که بتونه ساید و جمع و حور کنه و پلیرا ازش حرف شنوی داشته باشن واسه همین تقریبا بالای 80% سرورهای نرمال اس دبل جنگ داخلی داشته از اسپید اطلاعی ندارم چون اسپید بازی نمیکردم

در کل ایشالا که رویه این سایت عوض بشه که بازی حذابیت داشته باشه پلیر جذب بشه حیوون و واحه که فقط اول بازی کارایی دارن بعد به هیچ دردی نمیخورن چون نه فیل پیدا میشه نه تمساح که طرف بره قفس بگیره ناتار که هیچی کلا گاو شیرده هست فقط نه تخم ریزی داره نه دیوار اقامتگاه میده بالا در حالت ایزی موده این روال که مولتی بازی هست و نیست عوض بشه یا کلا آی پی . برداره همه مولتی بازی کنن یا واقعا سختگیری بشه هر آی پی یه اکانت محسوب بشه که حجم مولتی بازی کمتر بشه طرف ببینه بخواد مولتی بکشه باید هزینه کنه واسه هر اکانت 1وی پی اس بخره نه اینکه با 1 وی پی اس 40تا مولتی بکشه گلد هم خریدش فقط از درگاه باشه نه اینکه فله ای از این اکانت به اون اکانت انتقال بدی واقعا خنده داره

ایشالا که سرور حذابی داشته باشین

• درود

آقا مگه نمیگید ما کرکسیم؟چرا عبرت نمیگیرید اخه؟

الان تکلیف ما با این بنده خداچیه؟

جدی تو همون گروهتون یه طوری حل و فصلش کنید اگرم نمیتونید میخواید ما یه حکم بفرستیم بی طرف فیصله بده ماجرارو

لاقل با هم که میرید بیرون با هم برگردید چیه شبی یه نفر ...ما3 شبه میخوایم بخوابیم نمیشه.

اقا سجاد اینا همش تقصیر شماس

پ.ن:سمیه نرو...اگه میری دیگه برنگرد...اینا نمیگن ما حواسمون جمع بود دیدیم یکی رفته بیرون...میگن فلانی کرکس بود زورش نمیرسید مارو بزنه:))))

پ.ن:میگن واسه بقیه پلنا هم که دف نبوده اکانتا بیرون رفته بوده ولی کرکسا خواب بودن.

پ.ن:دلیل اینکه یونیکای جنوب غربم زدیم این بود اس ای با ناتارا کنفدراسیونه پرچم هیرو داد دستشون زودتر رسید...

پ.ن:کنفدراسیون خیلی بدی...

• سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمام عزیزان حاضر در سرور و دنبال کنندگان فروم

قبل و از شروع سرور بود و یکسری از تیم ها اعلام کردن که در این سرور حضور خواهند داشت و از اونجایی که بچه های شمال شرق تصمیم به استراحت گرفته بودند با علی گفتیم که بیایم و یه اکانت بسازیم و مشغول دف سازی بشیم که هم امتحانش کرده باشیم و هم بدلیل مشغله های شخصی زیاد اگه فرصت نکردیم زیاد بازی کنیم دلمون نسوزه پس بعد از 2 روز ثبت نام کردیم.
    با توجه به حضور 2 تیم قدرتمند و کاربلد در جنوب شرق، تصمیم گرفتیم که بیایم و جلوی این دوستان باز هم بازی کنیم و یک حالی رو دور هم ببریم. بین شمال غرب و جنوب غرب مونده بودیم ولی خب واقعا از نظر ما فرقی نمیکرد که کجا باشه (با یک نگاه خیلی ساده به مینی مپ متا 3 به 1 جلوی جنوب شرق ساده ترین راه برای لذت بردن از این سرور میشد) و به واسطه آشنایی دورادوری که با چند تا از بچه های جنوب غرب داشتیم تصمیم گرفتیم که مهمان عزیزان در جنوب غرب باشیمو انگیزه زیادی هم برای بازی داشتیم. اما از روز دوم شروع ما در سرور، با مسائل خیلی عجیب و پیش پا افتاده ای از نظر خودمون روبرو میشدیم که اصلا فکرش رو نمیکردیم که نمونه هاش: 1. پخش کردن 15 کراپی ها 2. از بین رفتن چند تا از مهم ترین دهکده های ساید در اول بازی به خاطر عدم وقت شناسی و شاخو شونه کشیدن های بی مورد توی محیط فروم 3. درگیری با همه ساید ها به دلیل مسائل شخصی و کینه های قدیمی ( که همه شما دیدید و خوندید توی همین فروم و اگر شما از خوندنش حالتون خراب شد، سر ما که داشتیم از نزدیک نگاه میکردیم 10 برابر سنگینترش میومد) و . . . .
    تمام این مواردی که ذکر شد و نشد، دلیلش فقط یک چیز بود، عدم وجود برنامه و استراتژی و رهبر واقعی(کسی که در نهایت حرف آخر رو میزنه)!! فاصله حرفی هایی که زده میشد و عملی که انجام میگرفت واقعا قابل مقایسه نبود. با توجه به اینکه سر من و علی خیلی شلوغ بود اما تصمیم گرفتیم که به بچه ها تا جایی که بلدیم در توانمون هست کمک کنیم تا هم شرایط نظامی بازی رو به روند درستش برگردونیم و هم فضای مسمومی که به خاطر حرکت های اشتباه چند نفر از جنوب غرب ساخته شده بود رو بهبود بدیم اما هر روز روز یک شگفتی جدید بود و هر شگفتی جدید یک پارچ آب یخ روی انگیزه ما !! (پرهام عزیز هم قربانی همین اتفاقات شد و اگر همه چیز سرجاش بود و یک رهبر واقعی وجود داشت درگیری های قبل کتیبه ها با شمال پیش نمیومد و اینطور نمیشد)
    بعد از اینکه یک شب تا صبح برای دیوار کردن پلن "شرافت " بیدار موندیم و نتیجمون دلچسبمون رو گرفتیم با علی خوشحال بودیم، میدونستیم که موفقیت ما توی این پلن نقطه عطف سرور خواهد بود و فرصتی میشه تا بشینیم پای میز مذاکره با شمال غرب تا به یه توافق خوب و برد-برد برسیم و آماده بشیم برای مقابله با غول اصلی، " اما باز هم همون کینه های قدیمی و عدم درک صحیح از شرایط سرور و قاتی کردن قیمه ها با ماستا از طرف همه عوامل" تیر خلاص رو به تن بی انگیزه و بی جون ما زد. از 5 شنبه تا الان من شخصا دست و دلم به بازی نمیره و دیگه حضوری توی سرور ندارم مخصوصا بدون علی که 1 دقیقه هم ادامه بازی صفا نداره. برای مجموعه ای که با علی ساختیم هم هرچی فکر میکنم به نتیجه نمیرسم.

دوستان عزیز
    مجموعه بازیکنان حاضر این جنوب غرب شاید به اندازه 2تا تیم از تیم های حاضر در جنوب شرق باشه. با توجه به این نیروی انسانی و زمانی که ما داشتیم به جرات میگم واقعا خوب بود قابل تقدیر بود اما این هیچوقت به چشم شما نیومد چون اضافه کاری بعضی دوستان این اجازه رو نمیداد! من همینجا از عمو شاهین ( که اصن یه ارادت قلبی نسبت بهت پیدا کردم و واقعا مرد شریف و دوست داشتنی هستی ) آقا پیمان ماتریکس که واقعا خیلی زحمت زیادی کشیدن و حضور شما قوت قلب ما برای ادامه تا اینجا بود تشکر میکنم . از یوسف محمد توهمی ، علی زد، احمد نوب و بقیه دوستانی که اسمشون رو فراموش کردم و این مدت هم مارو کنار خودشون قبول کردن و احترام زیادی گذاشتن تشکر میکنم، انشالله هرجایی که هستید شاد و پیروز و موفق باشید.

حرف آخر

شاید برای ما که آلوده تراوینیم خیلی پیش اومده باشه، یک عزیزی میاد و میبینه که ما داریم تراوین بازی میکنیم و اون بنده خدا هم میگه این چیه و فلان یه بازی دیگه انجام بده و ... . درسته این بازی گرافیک و جلوه های ویژه خاصی نداره اما از نظر من مادر تمام بازی های استراتژیک هست، یک بازی تقریبا کامل، با جزئیات خیلی مهم و حساس . کسی که این بازی رو حرفه ای بازی میکنه میدونه که چقد سخت و زمان بره و هزینه هم داره و با دونستن این موارد با یک پلن وارد بازی میشه. کسی که توی سایدش مقام داره بر حسب وظیفه ای که عهده دارشه باید 10 برابر بیشتر از بقیه وقت بزاره ( میدونید حقیقاتا هی مینویسم هی پاک میکنم :) پس خلاصه میگم) انشالله همه یاد بگیرن واسه ساختن 700 800 کی گرزی یه برنامه چند ماهه میخواد و فقط حرف زدن و لفظ بازی کردن درموردش باعث نمیشه یه شبه به این چیزا برسن:thumbup: ;)

پ.ن 1: تمام چیز هایی که گفته شد برای بی احترامی به کسی نبود لطفا به خودتون نگیرید
    پ.ن 2: کاش دیدن 4 تا ساید بالانس واسمون آرزو نشه اینجا
    پ.ن 3: خیلی تلاش کردیم از Fati به Vanguard یا Guns And Roses تبدیل بشیم اما نشد که بشه :دی
    پ.ن 4: پیشنهاد ویژه به دوستان جنوب شرقی: همراتونو در بیارید همه رو شخم بزنید زودتر 50 ایکس شه و این عذاب رو تمومش کنید. من شرمندم که اونجوری که دوست داشتید این سرور حریف ندارید.
    پ.ن5: مرسی که همیشه غر غرامو گوش کردی علی <3 <3 ببخش اونطوری که میخواستیم نشد :(
    پ.ن آخر: ببخشید خیلی طولانی شد. بابت غلط املایی هم اگه دیدید ببخشید :دی. عیدم پیشاپیش مبارک همتون باشه ایشالا این سالی که میاد همون سالی باشه که هممون همیشه منتظرش بودیم

مخلص همگی
    Sj

• سلام:)

بریم مقداری لینک نگاه کنیم

اول با چیف شدن دیفالت محبوب دل ها دکتر نوید اونم بدونه دف

.

لینک بعد رو با یه خفت کوچولو شروع کنیم

.

.

خفت شدن پکا اونم در تایمی که رویه اکانت بود

خفتر 40 مین تو راه بود از منابعی که اومد معلومه 2 دقیقه قبل رویه همون ده بوده خیلی عجیبه باشی و ببینی و خفت بشی

.

.

دوستمون انگار نمیخواد درس بگیره و فقط یکم اسکات ریخت رویه دهش و شب بعدش باز خفت شد

.

.

یه فیک چیفر با تک هیرو برایه چیف و بردن کتیبه رویه اکانت Hermes رفتیم اما دفکورد خیلی ساده گول خورد و منتظر مهمون نوازی از ما بودن و اینم از دفی که برایه ما ریختن

.

.

بچه هایه اس ای بیایین چشمان این اس دبلو پس بدید من دلم میسوزه برایه این اسکات هاشون که اینجوری دارن تلف میشن

.

.

دیشب هم بخاطر فیک رو اکانت Hermes احتمال دادم اسکات بخورم هرچی در دسترس بود گذاشتم براش

.

.

چشمانو بدید نه بخاطر خودشون بخاطر این اسکات هایه ناز;(

تا جمع آوری لینک هایه جدید خداحافظ<3:*

• سجاد جان سلام

یه خسته نباشید جانانه به شما و علی عزیز می‌گم

قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم به خاطر اخلاق خوبتون تقدیر می‌کنم ازتون

دومین مورد اینکه تشکر می‌کنم بابت همه زحماتی که کشیدین

بدون شک ساخت دفاع برای یک ساید کار سختی هست که شما با تلاش شبانه روزی باعث شدید

اکانت امثال من خالی از دفاع نمونه و آبروداری کنیم

خیلی ناراحتم که اولین تجربه کنار هم بودنمون

به جای صحبت درباره مسائل حرفه ای بازی

همش به جنجال و بحث و فشار اعصاب تبدیل شد

امیدوارم عمری باشه ، باز هم در کنار هم بازی کنیم

• قضیه این آیپی مشترک رو چجوری میشه

توجیه کرد؟

اتک بدون اسکات همراه با آیپی مشترک

علی آقا زد کینگ

آقا یوسف ریتالین

نکنه پرهام پسورد پکارو داد به سامان بد بوی؟

خداییش عقلا یه کاری می‌کردین تو این سرور

یه اثری از خودتون به جا میذاشتین

میگفتین ما فلان کارو برای این ساید انجام دادیم

دونه دونه بچه های جنوب غرب رفتن رو حذف

خادم جنوب غرب جارو کشید به سر جنوب غرب

تاپ لیدر معروف که اگر اولین دفکورد ایران نباشه

حداقل سومیش هست ، سایدش جارو شده

ولی از ادعاش کم نشده و همچنان تا آخر سرور

به ساخت گرزی ادامه میده

• این قضیه داره پیچیده میشه پرهام

• حداقل فیک زدن یاد بگیرید !!!! دلمون خوش باشه

سلام ادریس جان و گرین عزیز

زیاد مسئله مهمی نیست اول سرور هم من ای پی دیدم از اس ای با یکی از بهترین اکانت های ما که نه ما روی اتحاد اس ای لاگین داشتیم و نه اونا

سرور پیش هم اگر فروم رو دنبال کرده باشید یکی از لینکهای اس ای روی واندر ان ای ای پی مشترک داشت

احتمالا یا از وی پی ان های عمومی استفاده شده یا قضیه ای که دو سرور پیش اگر اشتباه نکنم چشمان با ایپی توسط ان ای به طرز مشکوکی از اس ای برداشته شد و اصطلاحی به نام ایپی عنکبوتی باب شد

ایلیا احمقت مبارک !!!

• مجییید لعنت بهت چقدر دلم برات تنگ شده بود

اکبرم خوبی

دوستان یه یادگاری از سرور ۸ براتون میفرستم

لذت ببرین

چه پلیرای بزرگی بودن اون موقع که حتی یکبار هم ادعای لیدری توو جنوب غرب رو نکردن

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: ارجاع با لینک خارج بازی ممنوع است ().

• به آقا مجید عزیز ،شما مارو یادت نمیاد ولی ما شمارو یادمون هستش کامل😂،اره یادم میاد داداش دودقیقه بعد همرها خورد بخاطر اشتباه سارنگ،چیز زیادی از اون سرور یادم نمی‌آمد و نوشتم (اگه اشتباه نکنم),ولی چه همرهای که نخورد و چه بیدار خوابی های که اونموقع که نکشیدیم

• مجید جان چطوری :)))))))))))) همه تقصیر ارش JAPAN بود متا بهم خورد اونجا :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) هنو بازی میکنی مگه تو مجید :)))))) و علی پرو رو دیدم تو فروم :)))))))))))))))))))))))))))))))))

• گل پسر اون فیکها برای پیدا کردن دهایی بود که دارن چهار موتوره شارژ میکنن

آقایون دوستان این کثافت کاریا چیه دیگه. تکلیف سرور که مشخص شده. تبریک به ساید مورد نظر. یک ساید دیگه هم که از طولانی شدن سرور منفعت میبره. ولی دیگه واقعا برای بیرون کردن پلیرهای یک ساید از سرور، کاری جز خرید اکانتای اون ساید و کوبیدن همرشون به خودشون (مرتاض کوچک) بلد نیستید؟؟؟؟؟

• گل پسر اون فیکها برای پیدا کردن دهایی بود که دارن چهار موتوره شارژ میکنن

تموم شد ؟؟ تاثیر گذار بود

شیرینم گلم سنبلم لینک فوق مربوط به یه اکانت دفساز گول بود و‌ ده ها مورد از این شاهکار های هنری روی اکانت های مصری و گول دیده شده

بعد از سه روز همفکری و نشست و برخاست به یک‌ نتیجه رسیدید که چی بگید جای تقدیر و قدردانی داره

خوب فهمیدید اون اکانت گول داره چهار‌ موتوره دف شارژ میکنه؟

جایزه گیج (کتیبه) طلایی تعلق میگرد به انالیزورهای دقیق و محاسبه گر سن پلیرها از ولایت اس دبل

• سلام

نمی دونم از چه نظری می گن 4 موتوره داره اون ده ام داره شارژ میشه

1 موتور اش هم به زور میاد بالا چه برسه به 4 تا

• آقایون دوستان این کثافت کاریا چیه دیگه. تکلیف سرور که مشخص شده. تبریک به ساید مورد نظر. یک ساید دیگه هم که از طولانی شدن سرور منفعت میبره. ولی دیگه واقعا برای بیرون کردن پلیرهای یک ساید از سرور، کاری جز خرید اکانتای اون ساید و کوبیدن همرشون به خودشون (مرتاض کوچک) بلد نیستید؟؟؟؟؟

دوست عزیز درباره چیزی بگویید که ساید شما نکرده باشه؟ ؟

بزار که احترام های ساید شما باشه که اگه اینجا گفته بشه شما دیگه اینجا پیام نمیدین دیگه

فقط به آقا سجاد پلیر تون سلام برسانید بگین اینجا اون جا ها نیست