نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• ای خدا خیرت بده داداش که حرف دل منو زدی به مولتی هانتر هم که پیام میدی می‌نویسه هیچ مشکلی نیست خخخخ،چندین بار تو سرورهای قبل من اینو موضوع رو مطرح کردم گفتم به مولتی هانتر ،خداروشکر یکی پیدا شد که متوجه این موضوع شد،

• سلام دوست عزیز

این قسمت از حرفتون هم جالب بود برام که علتشم میگم الان

تبریک میگم بابت دیوار کردن 10 کا استپ و 23 کا مزدور (از نظر شما همر جنگیه خوبی بود ما هم به نظر شما احترام میذاریم)

واقعا اگر میدونستیم که اینقدر باعث خوشنودی شما عزیزان میشه که بابت هر کدوم 4 تا پست و 25 تا لایک بزنید سعی میکردیم بیشتر ازین کارا بکنیم

حقیقتا توی این تایم از بازی دیوار کردن اون تعداد نیرویی که شما گفتید شاید اصلا چیزه خاصی نباشه ولی سوالی که برای خوده من به شخصه ایجاد شده یعنی ج.غ انقد توان هجومی بالایی داره که این دمپایی براش بلا استفاده باشه و صاف بیاد بکوبش به دیوار بدون هیچ دستاورد مثبتی ؟(روی 15 کراپ 4 موج لانچ کنی که حتی اگر رد هم بشه چیکار کنه ؟)

نمیدونم شایدم تحلیل ما از قدرت هجومی ج.غ اشتباهه که این همر ها به چشم نمیاد براتون !!

پ.ن: کتیبه که میتونست براتون بزنه چرا دیوار ؟
    پ.ن: به قول مهران مدیری پول آب را میدهیم پول گاز را جدا ... سواره ها رو دیوار میکنیم پیاده ها دیوار میشن جدا

• سلام مجدد

پیگیر پستی که دی شب گذاشتم ...

گویا امروز درست شده این موارد !!! عمدی یا سهوی بودن این باگ رو قضاوت نمیکنم

اصلا اهل حاشیه سازی و دروغ پراکنی نیستم کلا پست نمیزارم و خواننده فروم هستم

در صورت نیاز به اثبات ، اسکرین شات و مکاتبات م با ساپورت موجود هست.

باید عرض کنم که فقط خواننده فروم هستم این مورد هم چون خیلی روش حساس شده بودم مطرح کردم و دنبال لایک گرفتن نیستم !!!

موفق باشید.

• سلام و عرض ادب

خلاصه درگیری دیشب دو ساید شمالی:

طی زلزله‌ای اکانت سی‌ریش با همری 10 ریشتری بر سر شمال غرب نازل شد. تعداد زیادی کشته و مقداری تروپ بی‌خانمان گشتند:دی

این اکانت 900 شوالیه خفت کرده بود

این هم یکی از همرهای لانچ شده روی 15 کراپها داخل شمال شرق (+10ک تیرانداز داخل رید)

پ.ن: Kill/Death Ratio = 6

• باسلام

تبریک میگم ایلیا جان بله این همر ما هست از دهی که وسط ne داشتیم یکی از همر ها متاسفانه اشتباه از خود تیم ما بوده که این اتفاق با تراپ پایین براش افتاده ولی خب اشتباه پیش میاد و بازی همینه این همر طی پلن قبلی لو رفته بود و همون طور که میبینید دف ثابت زیادی روش نبود در هرصورت شروع کننده درگیری ها ما نبودیم ولی تموم کننده مطمعن باشید ساید شمال غرب هست .

سرور خوبی باشه واسه تمام پلیرا

M A D B O Y S<3

• والا عزیزم اکانت روی حذف بود و چهارشنبه از روی حذف برداشتم،دست تنها هم هستم و نمیتونم بچرخونم اکانت رو به هیچ وج و همون بهتر که دف کردینش خخخخ...

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

روز 43 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 782

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 922
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21 سرور: 996
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 28 سرور: 1087

تعداد اکانت های داخل سرور روز 35 سرور: 1122

تعداد اکانت های داخل سرور روز 43 سرور: 1218

پس تعداد 96 اکانت در این هفته ثبت نام کردند که نسبت به هفته ی پیش شاهد افزایش ثبت نام بودیم .

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 570

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 14 سرور : 710

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 21 سرور : 741

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 28 سرور : 802

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 35 سرور : 827

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 43 سرور : 868

پس تعداد 41 اکانت در این هفته به اکانت های فعال سرور اضافه شدند. که نسبت به هفته ی پیش با افزایش روبرو بودیم .

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 555

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14سرور : 636

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 692

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 28 سرور : 726

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 35 سرور : 716

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 43 سرور : 792

پس 76 اکانت به مجموعه اتحاد های سرور اضافه شدند .

پس 76 اکانت فعال در سرور هنوز در هیچ اتحادی نیستند. در حالی که هفته ی پیش 111 اکانت بود .

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم ، مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم ، مجموع غارت اکانت های داخل تاپ 10 بر مبنای میلیون

نمودار دهم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت فردی

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون عذرمیخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

یا حق

یوسف

• سلام و درود خدمت عزیزان دل.

یک خسته نباشید میگم خدمت دوستان عزیزم در ساید محترم شمال شرق. بهتون تبریک میگم. حرکت قشنگی بود.

در بهترین فرصت و با کمترین تلفات یک دهکده خوب (از هر نظر) رو از ساید مقابل پروندید. کارتون عالی بود. بازی اینجوری جذاب تره.

و البته...

دفاع خوب جلوی تیراندارها.

ابراهیم جان دوست گلم ؛ اکانتت و خودت موندنی هستی کنارمون. ترجیح می دادم جای این صحبت ها به حریف تبریک بگی. دیوار شدن به هر بهانه ای هم که باشه دیوار شدن هست! کار خوب حریف را باید ستود.

((حریف خوب قابل احترام هست.))

به امید سروری جذاب

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: ما روی سفارت خونه هامون حساس هستیم. شنیدم سفیر رو هم گروگان گرفتن. ۱۳ آبان بس نبود؟

(مخاطب خاص دارد)

پ.ن۲: می خواستم بنویسم ((بزنید مارا ...)) گفتم داستان میشه رها کن!

پ.ن۳: آرمان جانم؛ نتیجه اخلاقی این پریدن دهکده این بود که:

پیک آخر گر نهد معمار کج ..... بعله!

• درود به تمامی عزیزان

میخوام براتون یک فلش بک بزنم به هفته دو یه سه ی بازی...

چندتا پست نقل قول میکنم براتون که یاداوری شه.

خصلت هر سرور اکانت منه که مهمون یه ساید دیگه میشم که سرورا قبل nwبود این سرور se که مهون نوازا خوبی هم هستن خدایی مولتیا خوبی دارن

اون دهم درسته که شما زدی ولی دیگه رفتنش دست ماس هروقت صلاح بدونیم میزنیمش یهو دیدی اصن همین امشب پرید.

اگر مولتیای دورش خوب منبع میده سعی کن بیشتر ازش تغذیه کنی :)))

و نتیجه اون صحبتا و اون هیاهو این عزیزان منتهی شد به ارامش رفقای من در ساید جنوب شرق و اون ده در نهایت با حداقل تلفات امشب تخریب شد.

الان که اون ده پریده حس میکنم میشه درباره این حرکت نظر داد.

وقتی این ده زده شد بلافاصله اسکات کشیدیم و دیدیم که 20ک دف توی ده قرار گرفته...با حساب کتاب و مقایسه ای که با دف ساید خودمون کردیم به این نتیجه رسیدیم که حداکثر دف ساید جنوب غرب در این مقطع جلوی یک همر مارو هم نمیتونه بگیره و با این کار پتانسیل کم خودشون رو هم تقلیل دادن.

همون شب قرار بود پلنی بریم که بنا به ملاحظاتی نزدیم و یک هفته بررسی و تقویت انجام دادیم و نتیجیش شد اون 3پلن در 3 شب متوالی که کامل اهداف ما محقق شد(شاید این وسط چندتا از اهداف شما هم محقق شده باشه که ساید افکت پلن ما بوده)

در این حین مداوم اون ده رصد میشد و همیشه غالب بر 30ک دف اونجا بود... درصورتی که به جز پلن اخر در هیچ پلنی چنین دفی رو هیچ یک از تارگتا(چه فیک و ریل) دیده نشد.

و امشب که مجدد بررسی کردیم اون دهو متوجه شدیم که حتی اون ده روی لاسته :))))

حالا علت این لاست چه دلسرد شدن پلیرا باشه چه بی توجهی به دف ساید و یا هر چیز دیگر به خودشون مربوطه

به طور خلاصه دستاورد های این پلن برای ساید ما در ارلی گیم این موارد بود:

• شروع شدن موج حملات و یقین به این موضوع که با توجه به دف کم هر تارگتی به اصطلاح گله و استفاده حداکثری از این فرصت و پروندن 2همر که مجموع رنکشون در بازی زیر 20 بود.(اونم برای سایدی که نیروی هجومی کمتری به نسبت ما داشت)
    • از دور خارج شدن دهی که هر شب نیرو هاش روی ساید ما بلند میشد و کمی دغدغه ایجاد کرده بود.
    • تحمیل برده کشی به ساید رقیب : ابتدای بازی که ظرفیت گندمی ساید محدوده این ظرفیت با برده که دف پوینت کمتری داره پر شد(به این خیال که پلن های بعدی در راهه)
    • گواه این حرف منم این موضوع که در اسکات هایی که از همر ها داشتیم بعضا دیده شد در حالی که هیچ فیک و اتکی نبود دوستان داشتن 20 ک برده گندم میدادن
    • تغییر کاربری اکانت های مولتی رید به دفساز و قرار دادنشون در کنفدراسیون اصلی
    • بیرون موندن اکانت های مولتی غارت و وقوع اون اتفاق که 8کپ در یک شب بدون فیک کراپ لاک شد

و همه و همه ی این اتفاق ها مثل قطعه های دومینویی بود که تلنگر اولشو خود دوستان به ما زدن و الان که اون تلنگر با کمترین هزینه از بین رفته قابل گفتنه(حتی شایدم زود بود واسه گفتنش ولی دیگه به هر حال)

محمد جان شما مهمون خوبی بودی...امیدوارم ما هم مهمون نواز خوبی بوده باشیم.

تشکر میکنم از شما که اینقدر مارو به این سمتی که الان هستیم سوق دادین...ما که از انتخاب و تصمیمات شما راضی هستیم،امیدوارم شما هم از تصمیماتتون راضی باشید:))

و در نهایت جا داره از کسایی که این 2 3 هفته سر این ده اذیت شدن،فکر کردن ،زحمت کشیدن و به بهانه ی این ده پلن هارو طرح ریزی کردن تشکر کنم پویا،احسان،امام هومن،ممد نوب ،مهدی کلت و علی دراگون(که هنوز نمیدونه اون ده پریده :) )

سناریو های مختلفی واسه پروندن اون ده مطرح بود ولی خب کم خرج ترین و کم هزینه ترینش از نظر زمانی موفق شد و چی بهتر از این

پ.ن:

مَا أَكْثَرَ الْعِبَرَ وَ أَقَلَّ الِاعْتِبَارَ

دم همتون گرم

• جیگر لطفا لینک همری که اونجا ارسال کردین و نصف شد رو هم بذار

بعد طبق دو دوتا چهارتای خودتون بشینید و حساب کنید

ایا اون میزان همری که لاست خورد در مقابل 9 کا مذدور و 3 کا تیرانداز عددی حساب میشه یا نه (دو روز داشتین برای دیوار اون 9 کا مذدور پست و لایک میذاشتین)

اون ده با دیوار کردن اون 6 کا اسکات از همر اسکاترتون به رسالت خودش رسیده بود

شما فقط کمک کردین که رسالتش تکمیل بشه

اون میزان پتانسیل رو چه از لحاظ پلیری چه از لحاظ مولتی و رید رو اگر ما داشتیم الان جای جنوب شرق در نقشه سوراخ شده بود

اهل کل کل نیستم ولی شماهم واقعا پلیر نیستین اگه بودین اوضاع این نبود(بلا نسبت عده ای که واقعا در اخلاق و بازی همیشه پیشتاز بودن و شخصا دوسشون دارم)

موضع ضعف کجاست ؟

پاسخ:موضع ضعف جاییست که شما با داشتن پتانسیل 6 برابری در برابر دشمن در خاک خودتون مشغول کشتی گرفتن با ان باشید و بعد با خوشحالی و صفحات فروم رو با حرف های پوچ و خاله زنکی پر کنید

مثال:فکر کنید روسیه در اواسط درگیری با اوکراین بیاد و خبری حاکی از زدن یک پادگان نظامی تقریبا خالی رو در نزدیکی کرملین پخش کنه(تو خاک خودش) و طبق امار نصف نیرو های ارسالی به اون پادگان هم طلف شده باشن و از تمام قرقاول های ارتش روسیه(اسکاتر ها) یک دونه هم برنگشته باشه

اینو اگه شما اسمشو پیروزی میذارید که ماهم به نظر شما باز احترام میذاریم :))

پ.ن:این که در تمثیلم از روسیه استفاده کردم صرفا به خاطر تسلیهات مولتی بازی بسیار گسترده هستش وگرنه قدرت اصلیه روسیه , رهبر اون کشور پوتین هستش

که متاسفانه در جنوب شرق من همچین شخصیت کاریزماتیکی رو نمیبینم که بخواد ازین قوا به درستی استفاده کنه و نهایت با زدن 1 دهکده و دیوار کردن 10 20 کی مذدور این ساید برای خودش هر روز داره جشن بزرگ میگیره

پ.ن:حوصله ی اپلود عکس ندارم لطفا ساید پیروز لینک همری که زدرو خودشون بذارن :)) (البته اگه گذاشتنی بود که تا الان گذاشته شده بود)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• دستت به تعریفه تعریف فشارم میتونی بگی علی جان؟

هر همری تو لینکا نیست شما زحمت بکش بذار... اخه میدونی ما با منظور پست میذاریم نمیخوایم موفقیت شمارو نشون بدیم

هر جارو میزنیم بی ارزش بوده

هر جا دیوار میشید گندم خور اضافی بوده

چیکار کنیم شما راضی باشید؟

اینکه دف رو این تارگت بی ارزشتون از مجموع دف همرای توهمی و پکا بیشتر بوده هم تقصیر منه؟

اون همرم پلیرش خود خواسته رفت اونجا بکشه واسه پاکسازی منطقه ...جای کثیف منطقه هم الان سوراخ شده تمیزه تمیزه همرشم در حد کتیبه زن شده به لطف حرکات شما

شما اگر خیلی حرص خوری به نظرم حرص گندمی که 1ماه میفرستادی اینور بازم دف روش لاست رفته بخور قربونت برم

ما اروم پست میذاریم خودتون میاید سر شوخیو وا میکنیدا..

واسه رسالت اون ده 3تا همرتون و یه دسته کپ مولتیتون پرید و الان دارید گندم اون همه بردرو میدید

درست میگی داداش

یکم زیادی روتون حساب کرده بودیم

ما بدپلیر ...شما چی اید گل من؟

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

پتانسیل دو ساید جنوب غرب و جنوب شرق طبق آمار :

تعداد اکانت در جنوب شرق : 289

تعداد اکانت در جنوب غرب : 158

نتیجه : تقریبا جنوب شرق دو برابر جنوب غرب اکانت داره

تعداد دهکده در جنوب شرق : 1497

تعداد دهکده در جنوب غرب : 759

نتیجه : تقریبا جنوب شرق دو برابر جنوب غرب دهکده داره

میزان غارت جنوب شرق : 3.5 میلیارد

میزان غارت جنوب غرب : 900 میلیون

نتیجه : تقریبا جنوب شرق 4 برابر جنوب غرب غارت داره

از اول سرور تا الان چندین درگیری بین جنوب شرق و جنوب غرب بوده .

1 : حمله کننده جنوب شرق ، مدافع جنوب غرب

هدف : دیستروی ده اکانت revenant

نتیجه :

4000 استپ + 200 رم + 215 کاتا از جنوب شرق دیوار شد .

8000 گرزی + 340 کاتا از جنوب شرق دیوار شدن .

2 : حمله کننده جنوب غرب ، مدافع جنوب شرق

هدف : خفت اکانت EnTeHaRi

نتیجه :

9905 گرزی + 1468 تی کی + 264 رم + 333 کاتا از جنوب شرق خفت شدن .

3 : حمله کننده جنوب شرق ، مدافع جنوب غرب

هدف : دیستروی کردن ده همر اکانت P.E.K.K.A

نتیجه :

20920گرزی + 4064 تی کی + 657 رم + 66 کاتا از جنوب شرق دیوار شد .

ده همر اکانت P.E.K.K.A با حجم 40000 گرزی + 8000 تی کی + تعدادی کاتا دیستروی شد .

4 : حمله کننده جنوب شرق ، مدافع جنوب غرب

هدف : دیستروی کردن ده همر اکانت Tamarrollcher

نتیجه :

33749 گرزی + 4219 تی کی + 281 رم + 62 کاتا از جنوب شرق دیوار شد .

ده همر اکانت Tamarrollcher با حجم 54124 مزدور + 20607 استپ + 1587 رم + 2014 کاتا دیستروی شد .

5 : حمله کننده جنوب شرق : مدافع جنوب غرب

هدف : دیستروی کردن دهکده ی همر اکانت revenant

نتیجه :

29560 گرزی + 3900 تی کی + 430 رم + 880 کاتا از جنوب شرق دیوار شد

30830 گرزی + 8720 تی کی + 900 رم + 880 کاتا از جنوب شرق دیوار شد .

6963 مزدور + 10250 تیرانداز از جنوب غرب صفر شد .

6 : حمله کننده جنوب غرب : مدافع جنوب شرق

هدف : چیف ده همر دار EnTeHaRi

نتیجه :

یک ده با حجم همر 7000 تبرزن + 1500 تی کی + تعدادی کاتا ( سند به پست دوستان جنوب شرق ) چیف شد .

7 : حمله کننده جنوب شرق : مدافع جنوب غرب

هدف : تخریب کپ اکانت های جنوب غرب

نتیجه :

8 کپ از اکانت های جنوب غرب کراپ پر شد .

8: حمله کننده جنوب غرب : مدافع جنوب شرق

هدف : تخریب کراپ اکانت MAKAN

نتیجه :

23720 مزدور + 10633 استپ + 182 رم + 760 کاتا از جنوب غرب دیوار شد .

9 : حمله کننده جنوب غرب : مدافع جنوب شرق

هدف : تاسیس ده در جنوب شرق جهت گرفتن تعدادی تروپ از جنوب شرق .

نتیجه :

9800 مزدور + 7450 تیرانداز + 115 رم از جنوب غرب دیوار شد .

11771 گرزی + 2733 تی کی + 151 رم + 94 کاتا و 10000 اسکات رومن از جنوب شرق دیوار شد .

نتیجه ی کلی :

تلفات جنوب شرق :

4000 استپ + 200 رم + 215 کاتا

8000 گرزی + 340 کاتا

9905 گرزی + 1468 تی کی + 264 رم + 333 کاتا

20920گرزی + 4064 تی کی + 657 رم + 66 کاتا

33749 گرزی + 4219 تی کی + 281 رم + 62 کاتا

29560 گرزی + 3900 تی کی + 430 رم + 880 کاتا

30830 گرزی + 8720 تی کی + 900 رم + 880 کاتا

7000 تبرزن + 1500 تی کی + تعدادی کاتا

11771 گرزی + 2733 تی کی + 151 رم + 94 کاتا

تلفات جنوب غرب :

40000 گرزی + 8000 تی کی + تعدادی کاتا

54124 مزدور + 20607 استپ + 1587 رم + 2014 کاتا

6963 مزدور + 10250 تیرانداز

23720 مزدور + 10633 استپ + 182 رم + 760 کاتا

9800 مزدور + 7450 تیرانداز + 115 رم

کراپ پر شدن 8 کپ از اکانت های جنوب غرب .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این حجم از اصرار دوستان جنوب شرقی خودم برای اینکه به زور تو فروم بگن خیلی حرفه ای هستن و جنوب غرب خیلی سطحش پایینه برای چیه ؟ حرفه ای نیاز نیست هی بگه حرفه ای هستم ، هرکسی عملکردش نشون دهنده حرفه ای بودنشه !
    دوست عزیزم اینکه پست میزاری و رفیقای خودت میان لایکت میکنن باعث شده فکر کنی اسطوره تراوینی ؟ با چندین برابر پتانسیل ما این شده کل نتیجه ی تلاش های شما ! من حداقل انتظار داشتم انتقام اون کاری که باهاتون کردیم که حذف کنید برید و این سرور به کمک پارسا سوییفت و تیم خوبش بگیرید .

رفتی از پارسا خواستی بیاد کمکت که بچه های به اصطلاح والسی ( تن والس در گور میلرزد ) بشن ربلزی و بعدش این بشه نتیجه ی وینتر از کامینگ و وعده ایز لودینگ ؟ یه جوری بزنید ما رو ، حداقل حذف کنیم بریم بلکه مساوی بشیم لااقل :دی

البته از کسایی که با یه ساید متا میکنن و بعد اینکه باختن همه چیو میندازن گردن ساید متای خودشون چیزی جز این نمیشه دید !

پ.ن : با کی کل کل کنیم ؟ با والس یا با ربلز ؟ سر شوخیو با کی وا کردیم ؟ با والس یا با ربلز ؟ :دی

پ.ن : میگم زشت نباشه کل دستاورد شما با این حجم پتانسیل جلوی نوب ها گرفتن دو همر ازشون با این حجم تلفات بوده :دی

شاد باشید

یا حق

یوسف

• تموم شد خیلی تاثیر گذار 😂😂😂 دوتا چیز دیدم دیگه گردن گیر ملت خراب شده

یکی که اون قضیه مرد از دهن حرف میزنه مال یه بنده خدایی بود نوشته بود تارگت با ارزش پیدا نکردم

که گفتم بیا 01مارو بزن که اسم همون چیزی که گفتی روش گذاشتم که نزدنش منم عوضش کردم عه مرده کجا رفت ؟

پ.ن:میگم خوبه دیگه اکانت خوب سایدش صدقه سر ما یه کلینر کتیبه کشیده مسخره کردی خدایی خودتو با این جمله خو به قول خودتون ده کا استپ میتونه کلین کنه اون همر نمیتونه امدی خراب کنی یا تعریف خوب اینم لطف من به شماها

یارو پلن اکانتشو تغییر داده امده پیش من دهکده زده دفسازه امده گرزی کشیده نزدیک ما بعد میگه نه این اینجا جاش بودخدایی تو بی گردنی رتبه دارید

از منبع مولتیا خودتون یه همر ساختم زدم بهتون دفتون مرد از منبع همون مولتیا پوش دادی اون دهکده تا همر بساز بزنه با گندم خودتون گندم دفو دادم اون عکس که گذاشتی گندم صفر درسته ولی لا ست دف نداشتمه رو اکانتم بودمه شاهدی چت که تو گروه گفتم دارن میزنن

که ارزش نداره برا ادم بی گردن بذارم ببخشید ولی قصد جسارت به رفیقامو ندارم برا شما بچها شمال خوب بودن که از تو فروم فراریتون دادن جلو ادم بی گردن منطقی نباید بازی کرد

صدقه سر منی که میگی تونستی ثابت کنی منظورت چی بوده والا تا اخر عمرت همون چیزی که بوده برداشت میکردن

وقتی علی میگه بچه بهتون بر میخوره خو تقصیری نداره بیستا ریختین با هم دیسلایک با هم لایک خو این کار بچها دبستانیه حالا مهم نیست چند سالشه یارو فکرش بچه گونه اس

من تو همین فروم خودمو ممد علی تیکه تیکه کردیم همو ولی پست لایک میکرد پست لایک میکردیم از هم

پ.ن: نشون دهنده ادم بزرگ کاراشه نه سنش حالا قدر بچها یبزرگ neمیدونم تو کل کل فروم

پ.ن: اینم اخریش بود که سعی کردم جواب بدم بعدیشم شما درست میگی ارزش نداره برا من که جواب بدم

رفیقام میدونن اهل بی ادبی به کسی نیستم ولی جواب هرکسیو مثل خودشون میدم رفیقام هم اگه دستمونم ناراحت شدن نشن چون من دوست بچه فکر ندارم

دیسلایک کن پسر 😂😂😂

• دوست عزیزم اینکه پست میزاری و رفیقای خودت میان لایکت میکنن

میگن هر کسی چیزایی که تو ناخودآگاه خودش باشه به زبون میاره،

با این آمارای سطح پایین که هیچ جذابیتی برای هیچ‌کس نداره دنبال این لایکایی که وسط خورد شدن سایدت دنبال آمار بدردنخور برای بقیه هستی ،( سایدم که داره میترکه ، ۴تا لایک بگیرم جبران شه ) خیلی پیگیر لایک و سیلایکید همتون ، انگار بازی اصلا براتون معنی نداره

خود شخص شما قبل سرور در تماس با من ، خیلی تاکید کردی که تا حدی که جا داشته باشیم مولتی میسازیم و تا الان اشتباه میکردم،

الان ننه من غریبم بازی چرا درمیارید!!!

به شخصه چند سرور عملکرد جنوب غرب رو دیدم،

با سیاست غلط و مدیریت غلط و بلد نبودن تکنیک های بازی، هر سرور چیزی برای گفتن ندارید،

غارت خودکار نبود ، همین ۴تا چیزی ام که ازتون بیرون میاد و هیچ تاثیری توی نتیجه بازی نداشته هیچ وقت ، وجود نداشت،

۴تا بچه سال تریبون بدست میگیرن نتیجش میشه این، البته از بزرگشونم چیزی‌ندیدیم که انتظاری از اونا داشته باشیم،

(منظور از بچه سال عزیزان با سن کم‌نیستن، منظورم سطح فکر ، سطح تکلم و سطح بازی و ادعا بود)

ادمین پست با ارزشمو نبنده اگر اشتباه یا کمی و کاستی داشت اضافه کنم که کسی ناراحت نشه ایراد بگیره که چرا فلان‌چیز رو نگفتی

• کثیف بازی در فروم

بازی کثیف به فروم هم کشیده شده

هیتلر زمانی سرباز آلمان بود و در یک جنگ مجروح میشه و مدت ها بعد که به هوش میاد متوجه میشه که آلمان در جنگ شکست خورده

این شکست به واسطه تحت کنترل داشتن رسانه توسط یهود و پیروز نشون دادن خودش انجام شد

در صورتی که آلمان در این جنگ برتر بود

تن آدمی شریف است به جان آدمیت

نه همین لباس زیباست ، نشان آدمیت

صحبت از خانواده شد

از محل تحصیل شد

از محل زندگی

دوستای بابو ناباب

پول ددی و ‌...

خواستم بگم نصف بچه های تیز هوش شمال تهران

رو تو مدارس روشنگران ، ابوریحان ، فرزانگان

انرژی اتمی ، روزبه ، علامه حلی

از زیر دست ما رد شدن

اینجا گردهمایی علمی شخصیتی نیست

برتری شما فقط لایک و دیسلایکتون هست

و تحت کنترل داشتن فروم

قضیه احترام :

البته من برای تک تک عزیزان احترام قائلم

به جز ناصر واس ناصر ذره ای احترام قائل نیستم

چون نصف سنش درک و معرفت نداره

و عین یه مار میخزه

البته مثل مار های شمال که بخاری ازشون بلند نمیشه

درخواست چالش :

موازی این سرور درخواست چالش مپ ۱۰۰ ۱۰۰

3x به همراه ایمیل دعوتی از ادمین سرور دارم

از جناب آقای مهدی رونان هم خواهش می‌کنم

پیگیر این موضوع باشه

میخوام ببینم اگه ته مپ مولتی بازی نکنید

بازی چه شکلی میشه

رفیق منم اگه کلنی کنم یه جا دورمم مصری بچینم

پنکه رو هم روشن کنم بیگ همر میکشم

صد در صد ادمین به فکر سود خودشه

نه کیفیت بازی ، چون قبلا هم خودمون

کراپ لاکش کردیم از ما کینه داره :دی

پس اگر موافقت نکرد

سرور .com با تایم ثبت نام same تو یک ساید

۱۰ به ۱۰ دوئل می‌کنیم

امید وارم پذیرای چالش باشید

در آخر عذر خواهی از عمو رضا سورنا و محمد دیابلو مظلوم

اگر از دست من ناراحت شدید با افتخار عذر خواهی می‌کنم

ولی عمو رضا وقتی حرف از برادری و رفاقت میشه

جمله از لای دست و پای رفیق جمت کردم

میشه همون قضیه عدم احترام متقابل

مگه نه که بازی هرچیم شده باشه

شب نیشینی و تلفن حرف زدنای ۲ ساعته

از ذهن ما پاک نشده

پی نوشت

سامان بد بوی اسمی جاودانه در تاریخ تراوین ایران

با تعداد بد خواه فراوان

انگ های متعدد

ولی همچنان برای من بسیار عزیز و دوست داشتنی

• سلام دوستان .

وقت کسیو نمیگیرم مستقیم میرم سر اصل مطلب .

یوسف جان با این تحلیلی که الان خوندم عملا اس ای هیچ سودی نکرده خیلیم ضرر کرده . من با اجازه چندتا سوال دارم ازتون خوشحال میشم جواب بدین :

۱ - تعریفتون از همر جنگی چی هست ؟

۲ - همر اکانت پکا (حدود ۱۶ روز پیش صفر شد ) ایا ریکاوری شد ؟ توهمی چطور ؟ ریکاوری کرد ؟ همرای جنگی که از اس ای دیوار شدن همه ریکاوری شده و تازه سنگین ترهم شدن :دی (حالا دوست داشتی تو واتساپ شات یکیشو میفرستم واست ) .

۳ - میشه بگین تصورتون از همر چیه ؟ چون دوستات 22000 مزدور و 10000 رو دمپایی حسابش نمیکنن ! بعد شما 8000 گرزی خالی رو جزو همر حساب کردین یا اون 7000 تبری .

۴ - آیا میدونی که یکسری همر ساخته میشن واسه یه هدف معین که ساید اعلام میکنه ؟ مثلا توهمی که اومد تو اس ای ده زد هدفش هم زدن اس ای از داخل اس ای بود و همری که داشت میکشید در راستای همین برنامه بود . اینو گفتم به شما و دوستتات که متوجه بشی همر اکانت StunninG ده 06 فقط و فقط ساخته شده که اون ده توهمی رو صفر کنه حالا چه با لاست بالا چه با لاست پایین .

۵ - ایا خوشحال هستین که ۶ کا اسکات دیوار کردین ؟ دوستاتون که میگن هدف ای ده همین بوده . (( اون ده با دیوار کردن اون 6 کا اسکات از همر اسکاترتون به رسالت خودش رسیده بود )) . اگه دنبال این موضوع بودین از اول میگفتی هر روز ۱۰ کا اسکات میفرستادم واستون که بزنید .

۶ - یوسف جان شما الان چند سرور هست که دارین بازی میکنین ؟ تا جایی که من یادم میدوم ۲ سرور با امرداد فکر کنم چون من جزو امرداد بودم غیر از اون هم چندتا سرور ۲ ایکس بودین که حالا من بازی میکردم یا فقط فروم خوندم . میشه بگین تو این چند سروری که بازی کردی و به عنوان لیدر ساید بودی چه حرکاتی زدی ؟ تا الان چندتا همر صفر کردی ؟ چندتا کراپ لاک کردی ؟ چندتا کتیبه زدی ؟ چندتا همر چیف کردی ؟ چندتا همر اندگیمی دادی بیرون از سایدت ؟ وخیلی سوالات دیگه که فعلا ممنون میشم اینارو فقط جواب بدی . :ایکس

به عنوان یه پلیر ساده این نصیحتو از من بپذیر :

سرور بعد نرو اسدبل برو به یه تیمی جوین شو حالا ربلز امرداد فونیکس یا هر تیمی که تو ایران قوی هستن . سعی کن تجربه کسب کنی که در اینده وقتی برمیگردی اسدبل بتونی یه حرکاتی بزنی . تیم شما ضعیفترین تیم تراوین نیست خیلی هم ادمای باهوشی هستین و پشتکار بالایی دارین ولی مشکلتون فقط کمبود تجربه و عدم همانگی . امیدوارم که در اینده تیم قویی تشکیل بدین و لذت ببریم .

در اخر خطاب به اون دوتا دوست که هی میگن اس ای بچه هستن . داداش یه وقت زشت نشه واستون ۴ تا بچه ۱۰ ۱۲ ساله شکستتون بدن بعد میخوای چیکار کنی ؟

پ ن : فردا تولد ۱۰ سالگی احسان هست واسی تبریک نفری یه برده بفرستین کپش :دی

پ ن ۱ : اینقد نگین شما دو برابر ما اکانت دارین . چون ما ۱۰ برابر شما زحمت میکشیم .

پ ن ۲ : استفاده از واٰژه یارو مناسب نیست ولی اینو بهت میگم همین یارو برنامه اکانتش هیچ تغییری نکرد :دی

پ ن ۳ : اونایی هم که ناتار کاتا میکنن : ایشالا خواب ببینین که ناتار داره کاتاتون میکنه :(

• اقا سلام.

اولا که الوعده وفا.
    دم همه بر و بچه های جنوب شرق گرم.

پاسخ:موضع ضعف جاییست که شما با داشتن پتانسیل 6 برابری در برابر دشمن در خاک خودتون مشغول کشتی گرفتن با ان باشید و بعد با خوشحالی و صفحات فروم رو با حرف های پوچ و خاله زنکی پر کنید

مثال:فکر کنید روسیه در اواسط درگیری با اوکراین بیاد و خبری حاکی از زدن یک پادگان نظامی تقریبا خالی رو در نزدیکی کرملین پخش کنه(تو خاک خودش) و طبق امار نصف نیرو های ارسالی به اون پادگان هم طلف شده باشن و از تمام قرقاول های ارتش روسیه(اسکاتر ها) یک دونه هم برنگشته باشه

اینو اگه شما اسمشو پیروزی میذارید که ماهم به نظر شما باز احترام میذاریم :))

پ.ن:این که در تمثیلم از روسیه استفاده کردم صرفا به خاطر تسلیهات مولتی بازی بسیار گسترده هستش وگرنه قدرت اصلیه روسیه , رهبر اون کشور پوتین هستش

علی جان میدونی چرا پتانسیل اس ای رو ندارید؟

چون بلد نیستید.

شما همرای اس ای رو ندارید و نخواهید داشت چون بلد نیستید همر بکشید.

شما رید اس ای رو ندارید چون بلد نیستید رید کنید.

شما مشکلتنون الفبای تراوینه علی عزیزم.

شما روسیه رو مثال میزنید و من فرض رو بر این میذارم که ما روسیه هستیم. آیا روسیه از روز پیدایش کره زمین همینقدر تسلیحات و امکانات داشته؟ مسلما خیر. زحمت کشیدن تحقیق کردن از منابعشون به بهترین شکل استفاده کردن و ساختن تا به اینی که هستن برسن. اینجوریه که بین این همه کشور یکی میشه روسیه.

حالا من یه سوال ازت دارم.

همین مثال پادگان نزدیک کرملین. عین این قضیه الان بر عکسشم هست. الان روسیه اومده و تو کیف یه پادگانو گرفته (اکانت makan که متعلق به ماست.) و اتفاقا پادگان پر باری هم بوده (کپ ۱۵ کراپ ۱۵۰ درصد)

بعدشم میاد از همون پادگان چندتا پادگان کوچیکتر (فیدرای اطراف که چند روز پیش کاتا شد) رو هم میزنه میترکونه. ارتش اوکراین میاد که جبران کنه و ولی نمیتونه و کل نیرویی که فرستاده بوده قلع و قمع میشه( همر اکانت tital).

ایا رئیس جمهور اکراین بعد از این فضاحتی که تو خاک خودش اتفاق افتاده میاد میگه اون سربازامون که مردن چیزی نبودن که هه ما خیلی خفنیم هنوز. یا سرشو میکنه تو لاک(!!!) خودش و سکوت میکنه؟

مشکل شما اینه هییییچ دستاوردی تا به حال نداشتید جز حرف زدن. زمانی بیا بازی‌مارو نقد کن. که بتونی ۱ همر نمیگم اندازه ما ولی نزدیک به ما بدی. یا یه پلن در حد پلنای ما بزنی. یا اصن اونم هیچی شما ۶ همر بردار. پشت هم درست لانچ کن. یه چیزی خلاصه رو کنید بعد ۳ سرور که ما بازیتونو دیدیم حد اقل بگیم تو ۳ سرور یه لینک ازشون در اومد.

این هالک ایرانی فتوشاپیم حد اقل یه زور زد مارتین فوردو بزنه زمین نتونست. شما همون زورم نزدید. زدیمتون بلند شدید میگید هه ته زورتون همین بود؟ من اگه هیکل شمارو داشتم که الان بیشتر زده بودم.

جای غر زدن راجب امکانات اس ای برو تلاش کن توام اکانتات شبیه ما بشه. یادت نره هممون بازیو با ۱ ده با پاپ ۸ و بدون تروپ شروع کردیم. ولی الان ما شدیم روسیه. شما تهش کره شمالی. اونم با ارفاق 😂😂.

و سوال اخرم علی‌جان. ما دقیقا چیو باید سوراخ‌کنیم؟ چی دارید که ما بزنیم؟ تارگتی نیست اخه برادر بیایم فیدراتونو بزنیم؟ 😂😂

ته حرفم اینکه کمتر حرف بزنید. بیشتر تلاش کنید.

به به سلطان تحلیل های نا منظم.

ببین عدد و رقمات خوبه ها. قشنگه. ولی طبق استدلال شما. هرکی بخوره برد کرده. چون یه همر داده ولی یه همر یا ۲ همر گرفته. پس کلا همیشه ساید کتک خور تو هر سروری برد کرده.

شما سعی کن تو این سرور برنده بمونی و بذار ما تو ظلمات جهل و شکستمون بمونیم‌.

درمورد پارسا و تیمشم یه چیزی بگم بهت برای بار آخر.

تیم ما و پارسا تفکیک نا پذیرن چون پلیرایی داریم که تو هر ۲ تیم بودن. واسه نشون دادن این موضوعم تو هر اسمی بگی میذاریم رو اتحادمون مثلا sw puncher خوبه؟

داستان ما و پارسا فراتر از بازیه و ما ۱ سرور یا ۲ سرور تراوین نیست تو که اینارو میدونی پس چرا باز میگی؟

در مورد حذف ۲ سرور پیشم دلایلشو گفتیم و میدونی. حتی ۱ درصد هم ربطی به شما و تیمت نداشته. پس زیاد روش مانور نده چون به جایی نمیرسه. کمک پارسارم به وقتش میبینید اگر تو سرور بودید ولی بدون برای زدن شما نبوده.

پ.ن: گفتید فلان دهو بزنید منم گفتم سوراختو پر کنی میزنیم. الانم میگم. تو پر کن. ما اگه نزدیم بیا بگو فلانی از دهن حرف نمیزنه.

پ.ن: این دعوت دوئلو که دیدم بازم یاد سجاد غریبی افتادم نمیدونم چرا 😂😂

پ.ن: میگن تیم انالیز اسدبل بعد تحقیق روی سن ما الان داره رو فیس ما تحقیق میکنه تا الان که گویا من بچه خوشگل بودم. دلیل لاست بودن دفشونم گویا همین تحقیقات رو فیس ما بوده سرشون شلوغ بوده.

پ.ن:اگر دنبال لایکید برید اینستاگرام اینجا تراوینه

پ.ن: قبلا گفتم بازم میگم. به اندازه تواناییتون ادعا کنید.

ارادت