Posts by DoNMahaN

سلام دوستان .

وقت کسیو نمیگیرم مستقیم میرم سر اصل مطلب .

یوسف جان با این تحلیلی که الان خوندم عملا اس ای هیچ سودی نکرده خیلیم ضرر کرده . من با اجازه چندتا سوال دارم ازتون خوشحال میشم جواب بدین :

۱ - تعریفتون از همر جنگی چی هست ؟

۲ - همر اکانت پکا (حدود ۱۶ روز پیش صفر شد ) ایا ریکاوری شد ؟ توهمی چطور ؟ ریکاوری کرد ؟ همرای جنگی که از اس ای دیوار شدن همه ریکاوری شده و تازه سنگین ترهم شدن :دی (حالا دوست داشتی تو واتساپ شات یکیشو میفرستم واست ) .

۳ - میشه بگین تصورتون از همر چیه ؟ چون دوستات 22000 مزدور و 10000 رو دمپایی حسابش نمیکنن ! بعد شما 8000 گرزی خالی رو جزو همر حساب کردین یا اون 7000 تبری .

۴ - آیا میدونی که یکسری همر ساخته میشن واسه یه هدف معین که ساید اعلام میکنه ؟ مثلا توهمی که اومد تو اس ای ده زد هدفش هم زدن اس ای از داخل اس ای بود و همری که داشت میکشید در راستای همین برنامه بود . اینو گفتم به شما و دوستتات که متوجه بشی همر اکانت StunninG ده 06 فقط و فقط ساخته شده که اون ده توهمی رو صفر کنه حالا چه با لاست بالا چه با لاست پایین .

۵ - ایا خوشحال هستین که ۶ کا اسکات دیوار کردین ؟ دوستاتون که میگن هدف ای ده همین بوده . (( اون ده با دیوار کردن اون 6 کا اسکات از همر اسکاترتون به رسالت خودش رسیده بود )) . اگه دنبال این موضوع بودین از اول میگفتی هر روز ۱۰ کا اسکات میفرستادم واستون که بزنید .

۶ - یوسف جان شما الان چند سرور هست که دارین بازی میکنین ؟ تا جایی که من یادم میدوم ۲ سرور با امرداد فکر کنم چون من جزو امرداد بودم غیر از اون هم چندتا سرور ۲ ایکس بودین که حالا من بازی میکردم یا فقط فروم خوندم . میشه بگین تو این چند سروری که بازی کردی و به عنوان لیدر ساید بودی چه حرکاتی زدی ؟ تا الان چندتا همر صفر کردی ؟ چندتا کراپ لاک کردی ؟ چندتا کتیبه زدی ؟ چندتا همر چیف کردی ؟ چندتا همر اندگیمی دادی بیرون از سایدت ؟ وخیلی سوالات دیگه که فعلا ممنون میشم اینارو فقط جواب بدی . :ایکس

به عنوان یه پلیر ساده این نصیحتو از من بپذیر :

سرور بعد نرو اسدبل برو به یه تیمی جوین شو حالا ربلز امرداد فونیکس یا هر تیمی که تو ایران قوی هستن . سعی کن تجربه کسب کنی که در اینده وقتی برمیگردی اسدبل بتونی یه حرکاتی بزنی . تیم شما ضعیفترین تیم تراوین نیست خیلی هم ادمای باهوشی هستین و پشتکار بالایی دارین ولی مشکلتون فقط کمبود تجربه و عدم همانگی . امیدوارم که در اینده تیم قویی تشکیل بدین و لذت ببریم .

در اخر خطاب به اون دوتا دوست که هی میگن اس ای بچه هستن . داداش یه وقت زشت نشه واستون ۴ تا بچه ۱۰ ۱۲ ساله شکستتون بدن بعد میخوای چیکار کنی ؟

پ ن : فردا تولد ۱۰ سالگی احسان هست واسی تبریک نفری یه برده بفرستین کپش :دی

پ ن ۱ : اینقد نگین شما دو برابر ما اکانت دارین . چون ما ۱۰ برابر شما زحمت میکشیم .

پ ن ۲ : استفاده از واٰژه یارو مناسب نیست ولی اینو بهت میگم همین یارو برنامه اکانتش هیچ تغییری نکرد :دی

پ ن ۳ : اونایی هم که ناتار کاتا میکنن : ایشالا خواب ببینین که ناتار داره کاتاتون میکنه :(

با سلام !

اين اولين پست بنده هست , اميدوارم كه اخري باشه . :دى

بنده پلیر اكانت Gone hero هستم و مخلص تمامي دوستان هستم از شرق تا غرب , از شمال تا جنوب :ايكس

بريم سر اصل مطلب . رضا جان اين تحليل شما به نظر بنده كاملا اشتباه هست , شما تو اين پلن موفق شدين 2 تا همر رو كاملا ديوار كنيد (دمتون گرم) .

اول بريم سراغ همر GOD :

طبق لينكي كه بنده ديدم همرشون 23333 مزدور و 9400 استپ سوار بود كه طبق این لینک ايشو بعد 2 هفته همرشون ريكاوري ميشه . اكانت مدافع هم Iran طبق لينكي كه ديدم انويلش 15799 سرباز پیاده + 4743 كاهن لاست خورد كه طبق حسابي كه كردم انويلشون براي ريكاوري ( چون کپ بود ) 15799 سرباز پیاده 18 روز طول ميكشه و 4743 كاهن در 15 روز . (با احتساب كلاه 15% هيرو و 8% جايزه اتحاد) . حالا ضرر يا سود اين ديواري كه كردين ميذاريم به عهده خواننده هاي اين فروم .

همر بعدي كه ديوار شد كاملا از اكانت RELE :

طبق لينكي كه ديده شده همرشون 22000 مزدور و 9000 تيرانداز (عشق خودمه :دى) بود كه طبق محاسباتي كه انجام دادم مزدور در 11 روز + تيرانداز در 14 روز ريكاوري ميشه . اكانت مدافع هم طبق همون لينك انويليش 7356 نگهبان خاکستر + 3441 ارابه لاست خورد كه طبق محاسبات براي ريكاوري ( چون کپ بود ) 7356 نگهبان خاکستر 12 روز طول ميكشه + 3441 ارابه طبق اين لینک 13 روز و 12 ساعت طول ميكشه . اينم ضرر يا سودش ميذاريم به عهده دوستان . ( همتونو دوس دارم :ايكس)

نیمچه همري كه از اكانت Watch and learn تقريبا ديوار شد :

12545 مزدور + 6755 عشقم تيرانداز : اين تعداد مزدور حدود 6 روز ريكاوري ميشه و تيرانداز حدود 10 روز ريكاوري ميشه . اكانت مدافع 13744 نگهبان خاکستر + 1419 ارابه لاست خورد كه واسه ريكاوري اين انويل (احتمال زياد کپ بوده ) 13744 نگهبان خاکستر حدود 22 روز و ارابه حدود 6 روز طول ميكشه .

بقيه ى لينكا هم كه ديدم اكثرا سبز يا با لاست كم رد شدن . حالا شما چجوری حساب كردين كه اين پلن مساوي بوده خدا داند .

حالا ميريم سراغ پلني كه شما زدين به قصد چیف همر ديفالت اكانت M A R S :

اكانت Edi همر کپي كه زد بدون رم و كاتا واسه ريكاورى اگه کپ بسازه حدود 35 روز و نانکپ حدود 17.5 روز طول ميكشه , ولي دف اكانت مارس بخاطر اينكه دف ثابت بود و از فيدرا ساخته شده ريكاوريش خيلي سريعتر هست .

تنها حرف درست شما در اين پستی که گ‍ذاشتی اينه كه دف زودتر ساخته ميشه نسبت به همر . ولي اين قسمت يادتون رفت كه بشرطى كه انويل نباشه .

ناصر جان خداوكيلي شما بازيكناي اين سرورو چی حساب کردی ؟ :دى

درسته سرور نرمال هست ولي اين همه ريزش پلیر تو سايدتون اون هم روز 80 بازي خوب نيستاااا , به نظرم پیگیری کن ببين مشكل از كجاست , چون با اين ريزشي كه شما دارين بايد بعد كتيبه ها اشكانو ارمين و سعيد و بهنام بفرستيم سايدتون .

حالا جدا از شوخي , ناصر جان شما بازيكن با تجربه هستي و فكر كنم قديمي هم هستي , اون قديما وقتي مولتي بازي مد نبود ملت منتظر بودن يكي چراغش قرمز بشه كه بندازنش بيرون و فارم عمومي بشه , حالا اگه چراغش خاكستري ميشد و هنوز تو اتحاد بود كه دیگه جنگ داخلی میشد :)))) .

در مورد اينكه میگی همه خاكستري و قرمز هستن يكي از راههاي خيلي ساده بعد لند اتكا اگه متوجه بشي مقدار غارتي كه از اون اكانت شده , براي مثال همين اكانتي كه شما عكسشو الان گذاشتی منابع غارت شده از اين اكانت 18751 چوب , 13419 خشت , 16081 اهن , 228773 گندم . حالا يكي كه خاكستري يا قرمز باشه نبايد انباراش فول باشه ؟ حالا چون پانزده کراپ هست ما میگیم منابعش به جز گندم سطح یک هستن , نبايد حداقل انبار غذاش فول باشه ؟ اين اكانت نهايت 6 ساعت قبل لند چراغش ابى بود .

همه ى اكانتايي كه خوردن تقريبا همشون فعال بودن حالا اگه پلیر ندارن صد در صد دست تيم ليدري هستن , يه خواهشي هم از شما دارم ناصر جان لطفا با مدرك صحبت كنيد كه اينجا بيننده ها بچه نيستن (به جز اشكان :دى).

پ.ن : سامان ایمپریال عزيز اونموقع كه 2 تا همر Gone hero رو چیف کردین . چراغش خاکستری بود . تکشاخ و ترکسس هم همیطور . والا كي به كيه :))))

پ.ن1 : قيمت بستني بعد از بحثايي كه اينجا شد افت كرد كساني كه سهام دايتي و ميهن خريدن سريعا بفروشن تا ضرر نكردن .

پ.ن2 : ميخواستيم يه بستنيي بخوريماااا حالا اگه گذاشتين :((