نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام

وقتی میگم دارم عاشقت میشم واسه همینه

گفتم نمیدونی اما ادعا میکنی اقای مدعی اسم اکانت من تو سرور ۱ راند ۱ چی بود؟

همرش چقدر بود؟

سرور ۸ واندر والس از لول ۹۸ با همر کی شد ۷۰ برو از فریار بپرس همر مازیار با هم کجا بودید که خورد به واندر

انقدر ندون بد بدنی هستی که قطعا ندون از دنیا میری برو از موکسی بپرس اصلا من تا حالا رو اکانتش رفتم؟

چرا اصرار داری مضحکه خاص و عام باشی؟

مرحوم علی اقا حاتمی یک سریال داشت به اسم سلطان صاحبقران خدا بیامرز پرویز خان فنی زاده یک نقش داشت تو اون سریال برو ببین خدایی خود خود خودتی;);););)

• من میگم خدایا من گاو کن یه سری فکر میکنند برا خنده میگم..

بیا پایین

چی میگی اصن حاجی

گراپ لاک کیه من فکر کردم اشتباه تایپیه بعد میبینم هی پشت هم میگی

کراپ=crop= گندمزار

۱۵کراپ = ۱۵ گندمی

کراپ لاک یعنی لاک کردن یه کپ ۱۵ گندمی ن اینکه دوتا کراپ رو از ۱۷ بیاری رو ۱۴

جوری تر زدی تو فروم که از لیدرای جنوب و اونایی که ۴تا سرور بازی کردند هیچ کس نمیتونه این حجم از چرت و پرت را جمع کنه و بخاد ماستمالی کنه همه ساکت شدند که شاید خودت فیتیله رو بکشی پایین

در مورد اقا مازیارم حالا حالا مونده بدونی کیه و چندتا سرور بازیکنایی مثل من و شما و بزرگتر از ماها زیر دستش بازی کردند و بازی یادگرفتند

از سرور ۱ ایران بازی کرده تا سرور ۸ که میدونم واندر رو صد کردند

پس از این کل کل با آقا مازیارم بکش بیرون و برو سراغ همون گراپ لاک هات

از جنوب کسی نیست که ۴تا سرور بازی کرده باشه بیاد اینو از کف فروم جمع کنه بیشتر از این سطح سرور رو نیاره پایین

• سلام

اولا برای بار هزارم خواهشا احترام همو نگه دارید اخه دیوانگان 😂😂 بیرون از این بازی ناسلامتی هممون رفیقیم ( حتی شما دیسلایک کننده همیشگی😂😂)

دوما حالا دوتا کراپ کمتر یا بیشتر دعوا نداره ب خدا با توجه ب چیزی ک در حد فروم دیدم فکر میکنم اگر و اگر کاتاهای محاجم بیشتر بود کار ب اونجا هم احتمالا میرسید ولی خب نبود

سوما ارام باشید ب قول مملی نفری یک لیوان اب یخ همگی بخورید بعد پست بزارید😂😂

چهارما مجید پرشیا تو کی زبون در اووردی ک از مازیار بخوای دفاع کنی؟ مازیار تو همر شاید کم بیاره تو زبون تک ب ۳ هر ۳ ساید رو حریفه برو بچه پی مولتی بازیت ب دعوای بزرگترا دخالت نکن😂😂

پنجما ممد اولدارک عزیزم من تو فرم گفتم مملی دوال موکسی بوده فدات شم اشتباه نزن مازیار بدبخت یبارم لوگین رو اکانت موکسی نداشته😂😂

در مورد پلن نمیفهمم چرا کل کل میکنین ب خدا جنوب میگه زدم خوبم زدم حال کردم ک زدم شمال هم ک میگه کراپ ها برگشته ب حالت اول حالا یقه پاره کردن دوتا جناح بر سر چیه یک ربعه دارم ب همتون میخندم خدا شاهده

نه کسی میتونه بزرگ نمایی کنه نه کسی میتونه ارزش کار ساید دشمن رو کم کنه ب همین سادگیه

جنوب زده و راضیه از پلنش شما هم پوش کردید کشیدید بالا وسلام

پ.ن مجید واقعا داری وقیح میشی کم کم وقتش رسیده یک بلایی سرت بیارم😂😂

پ.ن یک چیز در اخر بگم بزرگترین حسن اجرای این پلن و پلن شمال فقط و فقط برگردوندن حس بازی تراوین بوده پس سعی کنین تشویق کنید ب اجرای پلن وگرنه مثلا ریدر ها تا اخر رید برن و همر تپل کنن و من کشاورز ( رید هم میکنما😂😂) بشینم کشاورزیمو بکنم اخرش چه لذتی داره کل لذت بازی میشه هم چند ثانیه بعد از زد و خورد واندر ها پس بزنین و بخورید

دم جنوب هم گرم ک غیرت زدن رو داشت

• بفرما پاپ کورن بزن فشارت نیفته فاز لاتی رو بذار وواسه دوروریهات بچه جون به اعصابت مسلط باش تا دوره زمانی مریضیت تمام بشه آروم بشی اون شاید آقای شما باشه ولی واسه ما دوئل ممد موکسیمون بوده نه بیشتر شیر فهم شدی

خدایا واسه امشب بسه از بس خندیدم دیگه دل درد گرفتم این یکی اومد درستش کنه بدترش‌کرد به کراپ لاک میگن لاک کردن یک ۱۵گندومی :D:D این یکی رو کحای دلم بذارم <X

پ.ن : اون همری که تو ازش حرف میزنی دست پنجه فریار عزیز بوده نه شما خخخ اونجا هم دوئل بودی ته تهش تو هیچ سرور از اول نبودی و یا نموندی چرا چون لیدر چهار مثل این معلوم الحال بودی :D:D

فقط من موندم تو با این همه ادعا چرا شمالشرق رو ول نمیکنی‌بری ساید همیشگیت ببینیم چند چندین

سهیل باز زنگ زد گفت بگو ول کنه اومدی وساطت این بنده خدا میخوای بگی تهش افتخار دوئل ممد موکسی رو هم نمیتونه داشته باشه

محمد owldark

• سلام

محسن هستم پلیر اکانت تندر و دوال آقا مازیار (دوئل اشتباهه اولدراک جان)

این دومین سروری هست که روی اکانت تندر بازی میکنم و خدا رو شکر میکنم که این فرصت برام ایجاد شد که از آقا مازیار خیلی چیزها یاد بگیرم و با تمام وجودم به این شاگردی افتخار میکنم.

آقا مازیار بعنوان پلیر، بعنوان لیدر و هم به عنوان دوست یکی از بهترین هاست و کسانی که فرصت همراهی و هم نشینی با ایشون رو داشتند میتونن قویاً اینو تایید کنن.

دلیل حضور من در این سرور فقط و فقط شخص آقا مازیار بوده و با ارادتی که بهش دارم هر زمان و هر سروری اراده کنه باز هم در رکابش خواهم بود.

اولدراک عزیز، شما با تلاش در جهت کوچک کردن شخص دیگه ای نه تنها بزرگ نمیشی بلکه به کوچکتر شدن بیشتر خودت کمک میکنی ...

شما ادعا میکنی پلیر باسابقه ای هستی و خب چون سابقه بازی من به عهد عتیق برنمیگرده و خیلی از قدیمی های تراوین رو نمیشناسم لذا هیچ شناختی از شما و توانمندیهای شما ندارم. واقعیتش اینه بهیچ عنوان واسم مهم هم نیست چی بودی و چی داشتی. شخصاً برای من عملکرد شما توی همین سرور ملاکه...

حقیقتاً الان نمیدونم اسم اکانتت چیه، اگر اسم اکانتت رو گفتی در انتهای سرور رتبه دفاع و هجومت رو چک میکنیم تا ببینیم چند مرده حلاج بودی ...

امیدوارم رتبه دفاع یا هجومت حداقل مضرب کوچیکی از ادعات باشه.

یا حق

محسن

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

شما واقعا به اینایی که لانچ شد میگید همر و به این حرکت میگید پلن ؟ واقعا جلوی کی داریم بازی میکنیم ما ؟ خودتون خجالت نکشیدید اینا رو پست کردید به عنوان دیوار کردن ؟ حالا اون به کنار میشینید 4 ساعت با هم بحث میکنید که تو کراپ نیاوردی پایین ، هرچی زدی دیوار شدی ؟

ولله اصل جریان اینه که یه سری کاتاها بی استفاده داشتن گندم میخوردن ، من صداشون میکردم نونخور اضافه ، گفتم اینا باید دیوار شن ، گفتن کجا بزنیم دیوار شن ؟ گفتم هر جا حال میکنید بزنید ، حتی تایم لند ها ست نبود ، یکی ساعت 8 صبح لند شد یکی 24 ساعت بعدش ! حتی گفتم جایی فیک نرید ، فقط بزنید به قصد دیوار شدن ، ولی لذت ببرید از لانچ خودتون . اونقدر بی ارزش بود برای ما که وقتی جواب اومد 8 تا کپ از مصری های شمال ، 8 ویو 2 تارگته اومد پایین ، گفتم کسی پست نزاره تو فروم . بعد امروز دیدم تو گروه میگن وگنس اومده عکس این دمپایی ابری ها رو گذاشته با افتخار میگه شمال شرق دیوار چیده ( خنده حضار به اضافه تشویق ایسلندی برای شمال شرق ) .

آخر نوشت اول : اصلا هرچی شما میگی درسته .

آخر نوشت دوم : از شمال شرق که بیشتر از این انتظار نمیره ، ولی از بچه های جنوب تعجب میکنم که دارن ادامه میدن این بحثو ! بشینید بازیتونو کنید با کی دارید بحث میکنید ؟

آخر نوشت سوم : این سرور من پلنی ندیدم ، هر چی بود خفت بود ، ایشالا که اندگیم جذابی باشه حداقل ...

آخر نوشت آخر : بازیچه نشو مجید ...

بدون شرح :

در مجموع روی ۵ تا کپ مصری لانچ کردید، روی ۴ تاش دیوار شدین، یه تارگت رو هم که کراپ هاش ۱۷ بود تونستید بزنید که الان همون کپ کراپ هاش ۱۶ شده. تمامی لینک ها هم توی فروم گذاشته شده.

واقعا ممنون میشم بفرمایید کجا ۶ ۷ تا کپ زدید

۷ تارگت که ۵ تا دیوار ؟

همچنان منتظر زدن ۶ ۷ کپ مصری ۱۵۰ درصد.بدون عکس دیگه سکوت کن اینقدر شلوغش نکن که جو رو عوض کنی بخاطر گل به خودی هایی که میزنید.

یا حق

خادم جنوب یوسف

• محسن جان عزیزم بهتر به همون دوئل(دوال) بودن که هستی ادامه بدی نه بیشتر عزیزم چون میبینم بعد سالیان اکانت این بنده خدا داره به جایی میرسه که بتونه حداقل بگه من تو اسپید ترا پیشرفت کردم .

با حلوا حوا گفتن دهان شیرین نمیشه آره مشتی.

من به شخص سعی در کوچیک کردن کسی ندارم چون اصلا بزرگ نبوده که به خوام کوچیکش کنم و خودم هم بزرگی هامو کردم احتیاجی به بزرگ کردن خودم ندارم اونایی که باید بدونن میدونن .

احتیاجی هم ندارم که شما من رو بشناسی یا نشناسی برادر من خیلی وقته الکم رو آویزون کردم اون روزایی که رکورد زدن واسه خیلی ها آرزو بود واسه ما خاطر بود این از بزرگترات بپرس بهت میگن آخر سرور هم اگر زمانی بود اسم اکانت و آمارشو میدم بری چک کنی که یک نفره چجوری شده اینطوری شده

پ.ن : سعی کن از الان افتخارت دوئل(دوال) کسی نباشه که خودش رزومه درست درمونی نداره

محمد owldark:thumbup:

• یواش یواش داریم به مرحله ای از بازی میرسیم که قبل از شروع هر گونه پلن ، آزاد کردن گندم خور ، زدن کتیبه و...... باید از قبل با شمال شرق هماهنگ کنیم که اقا ما داریم میزنیم به این دلیل مشکلی نیست ؟

تو پست های اخری که خوندم یه چیزی خیلی مشهود بود اونم گیر دادن به غلط املایی شاهین بود که تنها چیزی بود که میتونستید بهش چنگ بزنید و خیلی بهش گیر دادید ، حالا سوال اینجاست که چرا مجبور به این حرکت شدید ، واقعا راه حل دیگه ای برای فرار نبود؟

۴ بار چک کردم غلط املایی نداشته باشم 😁

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• پرفسور دولابی پست منو جواب بده اسم اکانت من سرورر۱ راند ۱ و همرش

واندر والس رو سرور ۸ چه اکانتی و کی از ۹۸ رسوند ۷۰ اگه نمیدونی اقای پاک کن گزارشات سکوت کن

تاوقتی جواب ندادی مشخصه که یک هوچیه بی خاصیتی

پست سهیل رو در مورد دوئالی خوندی؟

باز روت میشه افاضات کنی اردک؟

• محسن جان ارادت

بنده افتخارم شاگردی کردن شما و بقیه پلیرهای تندره

مسعودین(۳ مسعود) شما و مهران

تورو رو جدی نگیر قبلش میگم که میرم فروم جواب اینو میدم بخندیم انقدر مضحکه

من عاشق اردکم!!

خخخخ

• پرفسور دولابی پست منو جواب بده اسم اکانت من سرورر۱ راند ۱ و همرش

واندر والس رو سرور ۸ چه اکانتی و کی از ۹۸ رسوند ۷۰ اگه نمیدونی اقای پاک کن گزارشات سکوت کن

تاوقتی جواب ندادی مشخصه که یک هوچیه بی خاصیتی

پست سهیل رو در مورد دوئالی خوندی؟

باز روت میشه افاضات کنی اردک؟

ببین باید باعث افتخارت باشه دوئل ممد موکسی حسابت کنم چون تنها افتخارت میشه که دوئل ممد بودی ببین سرور یک بنده حضور نداشتم و سرور 8هم شما افتخار بازی با من رو نداشتی این تا اینجا حالا بیا سرورهایی که تو بودی منم بودم مرور کنیم چطوره ؟ از سرور یک راند دو شروع کنیم نظرت چیه ؟

جناب باخاصیت اصلا شما شلغم من بی غم از سرور یک راند 2بگو ! فعلا که شما گزارش پاک کن ممد موکسی بودی و تازه فهمیدم از توی صحبتت گزارش پاکن فریار عزیز هم بودی اینم جزو افتخاراتت حساب میشه :D:D

ماشاالله چه لیدری با شخصیت و با ادبی دارید اسطوره بودن برازندش من میگم چرا پلیرهای پیروش همه در مواقع فشار در افشانی میکنن نگو ایشون معلمشون بوده <X

شما هنر داری میرفتی ساید خودت اونحا رو دست میگرفتی نه زیر پرچم بچه های آیس و شمالشرق بیای اینجا گنده ... کنی افتاد

زیاد خیالات برت نداره چون همینطور که صحبت میکنم ممکنه با لحن خودت صحبت بشی پس بذار هنوز یکم اعتبارت هم بمونه واست

محمد owldark:thumbup:

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: بی احترامی های متعدد در چندین پست - بی توجهی به اخطارها در چندین پست - بن سه روز با تخفیف ().

• اما اصل مطلب که اردک درکش نمیرسه لطفا کس دیگه جواب بده

نیروی هجومی در حد ۱۱ کی ۱۵ کی و...

به چه درد میخوره اینجای سرور؟

نیروی غارت بوده؟

نیروی الکی بساز بوده ببینیم‌چی‌میشه؟

کلا نیروها عجیب غریب نبوده؟

بپر وسط بخندیم:)

• کسی که انقدر چغر و بد بدن هست تو فهمیدن که رفیقش میگه فلانی رو اکانت فلانی نبوده و اینو نمیفهمه فقط باید بهش گفت چغر بد بدن تو فهمیدن به نوعی مقاوم دررفهمیدن

اما اینکه میگی اونا رو نمیدونم پس بهترین کار اینه سکوت کنی

بهترین کار اینه پرواز کتی تا رودخانه تایمز شاید یک چیزی حسابت کنن اردک جووووون

خخخخ

• آدم متاسف میشه برای هم صحبت شدن با شما با این نوع ادبیات

نوع حرف زدن هر گسی نشون دهننده شخصیتش هست

یکم از این حجم لات بازیتونو تو بازی ببرید خوب میشه ..

اول گفتید نزدید بعد دیدید جایی ۸ تا ۱۰ تا زدیم دو تا لینگ سبز تازه در اومد ( تازه نشست همر ..)

والا ما موندیم چه کنیم باهاتون یبار ادعای همر میکنید یبار ادعای دف یبار مولتی ...

یکم تو بازی ما ببینیم کارتون چطوره در مورد اشتباه تایپی هم من تو جاده بودم یه ک گ ..🤣رفت دمتون گرم شما بچه درس خون گلاس اصلا ... شما نامبر وان 🙈

حالا کاری ندارم به هیچ چیزی من شخصا به جایی رسیدم که شما هر چیزی بفرمایید ،،دیگه سگوت میکنم امیدوارم تو بازی جواب قانع کننده ای داشته باشم ..

در ضمن بخاطر شخصیت و منش خودم سعی میکنم احترام نگر دارم و اینو نه تو بازی تو زندگی هم انجام دادم و میدم امیدوارم دوستان همگی رعایت کنن حداقل 🙏🙏

زنده باد جنوب بزرگ و متحد 😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉🙈😍

• .jpg

البته بعدش دیدن عجب دهکده ای هم هست. جمعیت خوبی داره. بزار اینم بگیریم. خلاصه چیفشم کردن:

محمد علی جان میدونی که وقتی چیزی رو نیاز نداره این پلیر میزاره رو دیوار مهربانی که بقیه استفاده کنن ، مثه همون خفت سرور 1 بووووود که نیاز نداشت به اون همر و ... جناب نوری و این حرفا پوینتش رو گرفته بود
    اینجا ام یه خمره بوده دیگه با یه کتیبه نیاز نداشته وگرنه ما که میدونیم توانایی دف کردنش رو داشته:P به ما چه که بخوایم بگیم کی چیکار کرده ^^^^^^

• محمد علی جان میدونی که وقتی چیزی رو نیاز نداره این پلیر میزاره رو دیوار مهربانی که بقیه استفاده کنن ، مثه همون خفت سرور 1 بووووود که نیاز نداشت به اون همر و ... جناب نوری و این حرفا پوینتش رو گرفته بود
    اینجا ام یه خمره بوده دیگه با یه کتیبه نیاز نداشته وگرنه ما که میدونیم توانایی دف کردنش رو داشته:P به ما چه که بخوایم بگیم کی چیکار کرده ^^^^^^

شماها جوونیای من کجا بودید ک من ندیدمتون؟

من رسما در فروم میگم از ساعت ۲ تا ۱۲ ظهر اکانتم بازیکن نداره و خوابیم حالا دوست دارید بزنین

خب اخه اگه بودم ک ۱ میل دف تو یک ساعتیش داشتم ک کوچولو جان باور نمیکنی از مملی بپرس رو اکانت من لوگین کرده میدونه چخبره

قبلا هم گفتم بازم میگم من رو نیارید وسط کل کل هاتون ک حوصله ندارم یهو کش ام در میره اخر عاقبت خوبی نداره ها😂😂

پ.ن ممددددددد کلا اشتباه میزنی فکر کنم تا جایی ک مغزم یاری میکنه مازیار یک راند دو نبود لیدر های ان دبل تو اون سرور درادیس بود زرشک بود نادر چیکو و فکر کنم مهیار بودن خودم مازیار رو یادم نیست اصلا میخوای کل کل کنی برو تو کار سرور ۸ 😂😂 تو سرور یک راند یک هم خودم چیزی یادم نمیاد ک بخوام بهت تقلب برسونم باید از پویان‌سوال کنی حتی مصطفی هم چیزی یادش نیست

• سلام بر شیرکشه عزیز

دقیقا علت اینکه دوستان دیگه پست نمیذارن بیشتر همین موردیه که شما فرمودی اما خب بعضی دیگه از دوستان هم هوا ورشون میداره دیگه فکر میکنن خبریه
    ^^

اسوه ی اخلاق و سلطان معرفت شماله خفنه و تک به سه بزن هم یکم باید دور موتورشو بیاره پایین و کمتر گاز و گز کنه وسط فروم

شیرکوه جان ما که هرچی گفتیم لافی و ادعایی دارید تو بازی رو کنید باز همه نشستن خاطره بازی و تو گوش کسی نرفت شما هم بگی فکر نکنم بره

اما جدای این بحثا ی تیکه از صحبتای یکی از بچه ها رو خوندم خندم گرفت فرموده بودن لیدرشون وقتشو بیشتر صرفه یکپارچه و متحد کردن پلیرهای خفن و بقول معروف

سرکشه شمال کرده تا اینکه بخواد اکانت بالا بیاره (بسی خنده)

من عمری شمال بازی کردم سرور 8 هم که میفرمایند اگر قبل فیلتر باشه که بنده بودم ان ای 100کرد

اون ساید بودیم یادم مجید آخیلم بود ممد آکیلیس سیامک ترک man omadam علی ستاره ها جزو طولانی ترین سرور های تراوین بود ولی اسمی از مازیار نامی یا تندر نامی

من یادم نمیاد بوده باشه اون سرور، حالا 8راند چندش رو نمیدونم شما حضور داشتید که الان دارید خاطره هاشو تقسیم میکنید سرور 1 هم اکانتی که یادمه رنک یک بود اکانت نوب بود بنده اون سرور اسم اکانت خودمم یادم نیست چی بود چون خودمم رقمی نبودم اونجا در کل فکرم نمیکنم اینجا جای این حرفا باشه

امیدوارم بیشتربه جای این بحثا فکر افزایش تایم و حوصله برای لانچ و نشون دادن بازی توی تراوین تمرکز کنیم اینارو نه گفتم به کسی بی احترامی کرده باشم نه چیزی

فقط طبق روال سابق باز هم میگم تا کسی رو نبینم که 5تا موج رو هم سوار کنه ی پلن درستی نره و خودشو ثابت نکنه اینجا

من فقط بهش میگم لب و دهن حالا هرکی میخواد اسطوره صداش کنه

ما به عقاید دیگران احترام میذاریم اما لفاظی برای ما ممنوع منم بلدم ی موتور تندر بخرم بشینم ترکش گاز بدم تو فروم

بهتره جای تمسخره دیگران یکم خودمون رو اصلاح کنیم

با تشکر از همه

پ ن:ما نشستیم 4صفحه ادعا و پست بی سروته خوندیم آخرشم نفهمیدیم چنتا اکانت رو کی زد چجوری زد

پ ن:به خودت بیا قربون ریشت

پ ن:سهیل نپی قربون دستت بیا دست اینا رو بگیر هدایتشون کن:D

• یعنی تو سرور ۸ تو ان ای بودی و لیدر ربع متاتون رو یادت نیست؟

پس حتما عرفان هم که لیدرخودتون بود یادت نیست؟

خدایی من که قبول دارم بازی بلد نیستم ولی لاقال حافظم در حد ماهی نیست برید کلاس حافظه طولانی مدتون رو لطفا تقویت کنید

اون یکی میگه سرور ۲ راند ۳ من رو اکانت موکسی بودم درحالی که خودش تو حرفاش میگه من تو ربع درادیس بودم!!!

ضمنا مگه قراره کسی به امثال شما چیزی ثابت کنه؟

ندیدی؟ باور نداری؟ به استین چپ پیشکار هیتلر تو همین خماری بمون حافظه جان

خخخخ

پ.ن:

کم کم داره هنرپیشه های سلطان صاجبقران زیاد میشه!!!

• سلام و عرض ادب خدمت تمام دوستان

من کوچیک همتونم خواهش میکنم به هم احترام بزارید .در چند صفحه گذشته شاهد بی احترامی هایی هستیم .(منظورم شخص یا ساید خاصی نیست) تراوین یک بازیه ارزش نداره به هم بی احترامی کنید . تو این وضعیت بیمای کرونا آدم از فردای خودش خبر نداره یک چیزی نگید که فردا پشیمون بشید .

میشه با هم مخالفت کنیم

بدون اینکه به هم بی احترامی کنیم

• بیا اینم امده یه حرفی بزنه اقای علیرضا avengers شما خودت مگه احترام میذاری سرور پیش گفتی منو فارم کردی به دروغ کو معذرت خواهیش کجاست. اون صادقت تو پیام بالای شما نه داداش این نصحیت برا شما خوب نیست استارت دعوا در گذشته راند دو رو اغاز میکنم

نقل قول از مملی شاد ورزی 😂😂😂😂