نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• علی رضا جان

درگذشت مادر بزرگ عزیزت رو تسلیت میگم و امید وارم خدا به شما و باقیه بازماندگان صبر عنایت بکنه

و روح اون مرحومه در آرامش و شادی کامل باشه

به نمایندگی از کل دوستان شما در ساید Se این واقعه رو به شما تسلیت میگم

• علیرضای عزیز تسلیت میگم. من رو تو غم خودت شریک بدون

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• دروودی فراوان به عزیزان حال حاضر

برادر گلم علیرضا اونجرز عزیزم

تسلیت عرض میکنم مارو نیز در غم خودتون شریک بدونید.امیدوارم غم آخر خانواده محترمتون باشه.روحش شاد و قرین رحمت الهی.

ارادتمند همگی
    --مجید پرشیا

• سلام

علیرضای عزیز درگذشت مادربزرگت را به شما و خانواده محترم تسلیت عرض میکنم

ما رو توی غم خودت شریک بدون

روحش شاد و قرین رحمت باشه

• سلام و عرض ادب به همه دوستانم .

ممنونم از هم دردی شما .

تشکر از تک تک پلیرهای شمال و جنوب . از خداوند می‌خوام که هیچ وقت هیچکدومتون غم از دست دادن عزیزی رو تجربه نکنید.

پ.ن تشکر از تیم مدیریت اسپیدترا بابت هم دردی با بنده .

پایدار باشید

Avenger team

• علی رضای عزیزم رفیق قدیمی من ،، منو تو غمت شریگ بدون ،،از خدا براتون صبر و برای آنمروحمه غفران الهی آرزومندم 🙏🙏😥

• سلام

یه چندتا لینک ببینیم:

اومدن دهکده چیف کنن ولی نشد که بشه. آقا اون دهکده خیلی وقته شارژ نمیشه.

2_6b3e3.jpg

وباقی داستان که دیوار شدن.

3_95f1d.jpg

طی یک حمله گسترده ساید جنوب (ببین ما داریم میگیم جنوب، الان نیای بگی میخوای تفرقه بندازی. نخ نما شده و...) اومدن چندتا کپ بزنن که با دیوار های متعددی روبرو شدن. چندتاشونو میزارم. دمپایی پاره هستن ولی خوب خالی از لطف نیست:

132.jpg

1111_e156f.jpg

12222.jpg

ما دیگه به اینا نمیگیم همر. دمپایی هم نمیگیم. دیگه اینا دمپایی پارست. دیروزم بچه ها یه کتیبه از ساید جنوب زدن که در زیر عکسشو میبینیم:

.jpg

البته بعدش دیدن عجب دهکده ای هم هست. جمعیت خوبی داره. بزار اینم بگیریم. خلاصه چیفشم کردن:

WhatsApp-Image-2021-11-04-at-7-47-58-AM.jpeg

جناب حسین شما وقتی بعد از غیبت طولانی داخل فروم پست گذاشتید من پستتون رو خوندم که در 90% اولش به عنوان رقیب براتون ارزش قائل شدم و گفتم چه آدم با شعوری... در 10% پایانی شاهد شیطنت هایی بودم ولی خوب گفتم 4تا همر دیوار کردن بزار خوشحال باشن. وقتی پست دومتون رو گذاشتید متوجه شدم ریاکاری یکی از مشخصه های اصلی پست های شماست. چرا که در تمام پست هاتون شما عینا حرفهای خودتون رو نقض میکنید. قضیه همون تیکه فرشیست که زن خانه بریده بود. به نظرم حداقل حرفهایی که میزنید و آرمانهایی که بهش میبالید رو اول خودتون رعایت کنید چرا در غیر اینصورت پست هاتون قصد اینو داره که ذهن مخاطب رو گول بزنه. بعد از پست دوم هیچکدوم از پست هاتون رو نخوندم و مطمئنا فرقی هم نکردید چرا که در پست آخرتون کاملا مشهود بود. حداقل 10 مورد خوب گفتید که در ادامه همون 10 مورد رو نقض کردید. خیلی دوست دارم نقل قول کنید... 8o

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• خوب یه چندتا لینک دیگه هم رسید خدمت خوانندگان ارئه میدم

3_abd79.jpeg

2_c2e80.jpeg

4_9634b.jpeg

1_eb2fe.jpg

5_2f717.jpeg

به نظرم از این همرها خیلی استفاده بهتری میشد کرد. توی این دو روز نزدیک 1 میلیون پیاده هجومی دیوار کردید. به چی رسیدید ؟ به جز تخریب گندم زارهای یک پایتخت دفاع ساز که سطح 17 بود. الان سطح 16 شده.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام دوستان

اول اینکه پلن رفتن جرات میخواد همر بلند کردن قدرت ..

شما که نه قدرتش رو دارید نه جرات پس لطفا سگوت 😑

ما موقعه تعریف پلن بالا پایین میکنیم ..در ضمن اون ۷ تا گپ هم که گراپ لاک شده 🤣🤣 رو هم نشون بدید ..

ما اینقدر برای پلن هامون برنامه داریم که به هدفمون میرسیم ..دیگه شو و نمایش نداریم

نمونش چیف دهگده tavahomi .. اکانت تاتاروس

که به احترام بازی و مرامشون پستی نزاشتیم

و این ۷ تا مصری گراپ ۱۸ و ۱۷ ،، ۱۵۰% که گراپ لاک شدن ...

به قول یه پادشاهی هر گس برای نداشته هاش جنگ میکنه .. جون بابا داشته هاتون رو کنید

یکم شنیدید سیاست خوبه اما سیاست رو جنوب متحد داره که هم پلن میره هم یدفعه اینقدر همر داره ماشالله که ۱۱۲ تا تارکت رو همزمان میره ۸ موج گراپ لاک میکنه .. عین خیالش هم نیست چون ۶۰ تا دیگه همر جنگی ناز داره ...

راستی چخبرا ؟ بازیتون فقط اینه مصری بسازید غارت کنید ؟ اون جز ۳۰ تا همر اول بازی هم نباشید 🤣🤣

انالیز پلن صحبت پست شما که تو همه چی مبتدی هستید ..چرا آخه اینهمه ادعا دارید ...

تو بازی حرف بزنید نه اینجا 😉

به امید پیروزی نهایی جنوب غرب متحد و یگپارچه ..

💪😍

تو بازی حرفاتون بزنید بیایید وسط ببینیم کت تنه کیه !

• سلام

داداش صحبت های این معلوم الحال رو زیاد جدی نگیر خیلی وقت کسی زیاد جدی نمی گیرتش شما هم سعی کن زیاد جدی نگیر توی چند پست قبل شاکی شده بود چرا همه با من بدن ولی خوب دلیلش خیلی ساده هستش یک دور پست ها شو با دید بقیه بخونه همین

دمتون گرم پلنتون قشنگ بود و به خوبی اجرا شد

زنده باد جنوب یک پارچه<3

محمدowldark:thumbup:

• در ضمن مازیار جان جنوب نیاز به هبه شما نداره

یه کتیبه رو بخواد با لگد در خونتون رو میشکنه میاد تو و از چنگ تون در میاره.

[دیروز حوالی ساعت 16:40 کتیبه انبار کوچیک اکانت mirror55 توسط تیم پلنری کار درستِ جنوب شرق تسخیر شد]

و این ۷ تا مصری گراپ ۱۸ و ۱۷ ،، ۱۵۰% که گراپ لاک شدن ...

یکم شنیدید سیاست خوبه اما سیاست رو جنوب متحد داره که هم پلن میره هم یدفعه اینقدر همر داره ماشالله که ۱۱۲ تا تارکت رو همزمان میره ۸ موج گراپ لاک میکنه

جنوب فیلم غیر علمی- تخیلی زیاد میبینه!

در مجموع روی ۵ تا کپ مصری لانچ کردید، روی ۴ تاش دیوار شدین، یه تارگت رو هم که کراپ هاش ۱۷ بود تونستید بزنید که الان همون کپ کراپ هاش ۱۶ شده. تمامی لینک ها هم توی فروم گذاشته شده.

والا اینقدر صحبت ها و حرکات عجیبی از جنوب دیدیم که دیگه عادت کردیم، شما هم راحت باشین، کی به کیه! هر چی دوس دارین بگین

محسن