Posts by shazde kocholo

با عرض سلام تبریک به شمال شرق بابت زدن چکمه بزرگ

دل بزرگی میخواد یه همر 170 کی گرز رو بزنید 30 کی روش رو مولتی ترور 20 کی بمونه گندم بده 120 کی رو بزنی رو کتیبه ای که لینک اسکات نداره

سلام به مانی گل چطوری خوبیییی ؟
    آقا من فقط اومدم بکم هیچ موقع گرزی های من به 170 کی نرسید نمیدونم چطوری حساب کردی در ضمن همر جنگی اسمش روشه یه روز کتیبه کلین میکنه یه روز کتیبه میزنه یه روزم میره رو لاست ( استادشم خودم اساتید میتونن بیان شهادت بدن الالخصوص جعفر و ممدعلی :دی ) آخرشم دیوار میشه
    واسه همین چیزاس که یادم نمیاد واندر زن ساخته باشم حداقل تو اسپید ترا که دوران پیریه و مشکلات عدیده

وقتی شما نمیتونی گندم همری رو بدی دیگه نگه داشتن اون همر بدردت نمیخوره و کارایی برات نداره

پس سعی میکنی به تارگتی بزنی که اگر دیوار شد دلت نسوزه و اگر از دف رد شد هم مورد قبول واقع بشه

آی دمت گرم حرف دلمو زدی فقط اون تی کی ها نیس دوباره بیام ریدت برم هاااا کلا پروندم اون دهکده همر تو مخیو
    آسوده و فارغ شد R E V E N G E R قلبها

جدیدا مد شده 50ک گرزی دیوار میزنن میگن دوست داشتیم‌ اصلا زدیم که دیوار بشیم

ولی ۲ک پیاده رو اکانت بی صاحب خفت میکنن میشه بزرگ خفت سرورهای تراوین

همچینم جدید نیس گل من از ابتدای خلقت تراوین تا بوده همین بوده شاید شما که به وابستگان اکانتت ( همون مولتیا ) متکی هستی نمیدونی از قدیمی تر ها بپرس توجیهت میکنن اکانتی که تک اکانت و تک پلیر بازی میکنه یکم پیر شده و وقت کافی نداره که بشینه لیست ناتار رو حتی ادیت کنه با توجه به دور بودن اون دیفالت بهتره حداقل یه دفی کلین کنه تا اینکه خفت بشه یه نگاه به خفتایی که شدین بندازین که البته 2 کی رو مولتی نیس 30-40 کی رو اصلیه براتون جا میوفته کامل

شما وقتی نمیتونید یه همر کوچیکو گندم بدین چطور میخواین دف واندر رو نون بدین؟

1 میتونستی این همر رو رویه مرتاض یونیک پارک کنید ببخشید یادم رفت مرتاض ندارین رو واندر میتونید پارک کنید نصف گندمش رو مسیر کنید از فیدر هاش

2 تو اسپید ترا میتونی همین همر رو بزاری تو رید ناتار میتونه نون خودشو در بیاره شارژ هم بکنه پس بجا بهونه اوردن بگو با اره با کله دیوارو بوسیدیم

1- رو واندر نگهش دارم تا کی ؟ تا بعد نقشه ها با 50 کی گرزی واندر بزنم ؟ شما واندر زناتون 50 کی گرزیه ؟ :دی:D:D:D

2-جوابشو بالا دادم یه تورقی کن عزیزم شما جوونید ما پیر شدیم بخاطر همین اون دیفالت رو پروندم با CP همون یه ناتار کنار کپ چیف کردم تا آخر سرورم زدمش تو شارژ دف
    همر رو نوب ها پارک میکنن چون خورده بشه میگن خفت شده خورده نشه گندم مفت خورده وقتی قراره بی استفاده باشه

دوباره سلام مانی دوست داشتنی من آقا اینکه ادم هر نظری داشته باشه مشکل نداره که اینکه هر نظر اشتباهی رو بیاری بکنی تو بوق و کرنا که اینجوریه بده ، این بده

این که بیای نظر اشتباهتو بخوای به خورد بقیه بدی بدون اینه از خود طرف بپرسی دلیلت چی بوده بده
    دقیقا دلیل اینکه خیلی وقتا فروم نمیام همییینه مانی اینکه پر از دروغ و مغلطس تو کی منو تو فروم دیدی اخه ؟ همیشه خواننده بودم
    بفرما مغلظه بزرگ نمایی یعنی : من صاحب اکانتم فکر کنم بیشترین سایز همرم رو 150 کی گرز شایدم کمتر دیدم با 4.6 کاتا شما میگی 170 و 6 کی کاتا
    خودتم میدونی مانی همیشه تنهایی بازی کردم رو اکانتم بالاخره 2-3 تا سرور با هم بازی کردیم من اصلا به دف نیازی نداشتم خودم داشتم که دف اون دهکده رو تامین کنم کل فیدر های رونجر بیکار نیستن که دف سازن منتها وقتی نمیرسم گندم همرمو بدم دف بریزم که لاست بخوره ؟ من میگم نره تو میگی بدوش آقااااا تایمم کم شده لاست میخوره همر تو میگی احمق و جنگ رو بیار روش شارژ کن ؟ بعد من سطحم شده نوب ؟ وا حیرتا :دی یه زمانی با پرهام لگاسی میچرخوندیا از تو بعیده^^

1- سلطان اسکات های اون دهکده موجود هست سایز اون همر رو من میدونم ادمین پلیر اون اکانت و دوستانی که روی اون اکانت بودند ! ایلیا جان کیا رو من میشناسم یه زمانی پلیر تیم لگاسی بود گندم منفی 2 میل رو تحمل میکرد بدون اینکه یه محافظ لاست بده اصلا فرض محال که نمیتونست تامین کنه 20 تا فیدر از اون 600 تا فیدر کلونی رو میدادید بهش

1- لطفا مستند صحبت کنیم اگر سایز همر من رو شما از خودم بهتر میدونید که نوب منم در غیر این صورت یکم با هم صادق تر باشیم چون دوست دارم نمیگم نوبی :دی
    اون زمان کیا شیر بیشه بود تو مغازه مینشست با تراوین عشق میکرد ، الان شده مرد خانواده دهنشم ..... شده و به دف سازی با تایم اندک روی آورده

سلام از اتاق فرمان این رو بدون شرح فرستادن

توضیحش با شما یا بچه ها میان توضیح میدن

علیک سلام

رفیق و رقیب و هم سایدی و غیر سایدی و ... میدونن اهل پست گذاشتن نیستم امااااااا..... ( با لحن حامد آهنگی ) :دی
    به اتاق فرمان بگو حواسش به خودش باشه

شمام دنبال زیر بغل مار نباش
    پلیر اکانتش که من باشم یه روز دوس داشته همر بکشه ( دلیلش به خودم مربوطه ) دیشبم بدون هیچ مشورتی هم پسورد عوض کرده هم اتک زده که دیوار بشه بدون هیچ پلنی از تیم پلنری ساید ( اونم دلیلش به خودم مربوطه )
    شما برو به اتاق فرمونت بگو خودتم زیر لب زمزمه کن دلیل عمر زیاد لاک پشت رو ( سرمون رو از تو ... بقیه بکشیم بیرون بکنیم تو لاک خودمون )

پ . ن : محمد علی ، آرمین ، ایلیا ارادت داریم :ایکس

پلیر دون پایه NE

کیا

با سلام خدمت تمامی ساکنان این سرور دوست رقیب رفیق همه و همه

تبریک میگم به رفقای هم سایدی بابت پیروزی در پیش و تشکر ازتمامی پلیر های 2 ساید رقیب که اگر نبودن و بازی نمیکردن و متا نمیشدن شاید الان این برد برامون شیرینی کمتری داشت

از همه و همه تشکر میکنم به عنوان یه عضو کوچک از اکانت T A R T A R U S که کمک کردن از ابتدای سرور چه در جهت رشد اکانت چه در جهت اهداف و سیاست های ساید NE

تشکر ویژه از هم بازیای خودمون پرشیای 83 دور رنگ ، آرگین عزیز و نازک نارنجی ، علیرضا دلبر گیسو پریشون ،احمد عزیز مسئول فروم اکانت که همگی روی تمامی اکانتها چه اصلی چه وابسته چه دلبسته و ... زحمت بسیار کشیدن

امیدوارم به شرط حیات بازم تجربه کنم در کنارتون لذت بردن نه تنها از بازی بلکه از زندگی رو و در نهایت یادی کنیم از دوستان قدیمی سعید SMS عزیز نیما REVENGER دوست داشتنی و همه کسانی که روزی کنارمون بودن و دیگه بینمون نیستن

این شعر بی مزه هم خطاب به مجید پرشیای دوس داشتنی خودم تقدیم به همگی :

برویم ای مجیدِ پرشیا

برویییم با همون جی بی ها(GB)

اون همه خودت رو کردی لووووس

اخرم شدی چوبِ رو کووس ( طبل بزرگ )

بس که تو فربه شدی ز غارت وابستگانِ تارتارتاروووووس

همه را کردی عاصی و آخر شدی پتروس ( داستان پترس فداکار )

شب نخوابیدی و کردی جَننننگ

صبح ها در کنار ما کمی مَنگ

حیفِ آن ارگین شوخ و شنگ

همان آرگییین که خفتر بود در کنار توعه شِلنگ

حیف آن همه اسکات دلبر (علیرضا )

که میشد بهر تو هر روووز پر پر

صبح بودی چند جنگیِ قلدرررر

نیمه شب شدی چند واندر زن مفت خووووور

و در اخر تو ماندی و واندر و عده ای مزدوووور

که البت همان شد سمبه ی پر زوووور

هی به من گفتی ای کیا ، تو دف بساز

در جوانی تا توانی ، دف بساز

ساختم با بازوان و گلد و پوش وابستگان با کمال

این R E V E N G E R دوست داشتنی و بد اقبااااال

چون نبودش از اقبال مَستر بر رونجر نشان

دفَش به واندرِ دل ماند ترشی و پشیمان

که البت فقط شانس و اقبال نبووووود

حریفی که باشد در این حد و سایزش نبووووود

حال ما ماندیم و این بنای تاریخی

همین واندر 100 شده ی سیخ سیخی

در نهایت بسته بندی کنیم این مرورگر کرووووم

این شعر در پیت هم تقدیم احمد(fbi) مسئول فرووووووم

دوست دار تمامی شما <3

ارادتمند

کیا ( R E V E N G E R )

شاد زی

.jpg

البته بعدش دیدن عجب دهکده ای هم هست. جمعیت خوبی داره. بزار اینم بگیریم. خلاصه چیفشم کردن:

محمد علی جان میدونی که وقتی چیزی رو نیاز نداره این پلیر میزاره رو دیوار مهربانی که بقیه استفاده کنن ، مثه همون خفت سرور 1 بووووود که نیاز نداشت به اون همر و ... جناب نوری و این حرفا پوینتش رو گرفته بود
    اینجا ام یه خمره بوده دیگه با یه کتیبه نیاز نداشته وگرنه ما که میدونیم توانایی دف کردنش رو داشته:P به ما چه که بخوایم بگیم کی چیکار کرده ^^^^^^

چیزی که برای من جالبه اینه که ما هر چی رو خفت میکنیم ازتون یه تیکه زباله بوده در مسیر سطل آشغال

ولی شما هرچی از ما میزنید ما قرار بوده باهاش ازدواج کنیم و خوشبختمون کنه و تمام آمال و آرزوهای آینده ی ما بند به اون بوده

آخه 2.5 کی کاتا ته موندس !!!

بخدا که مسلمون نیستید
    ما ام که فرق چیز بدرد بخور و بدرد نخور رو نمیدونیم

عاقلان دانند

سلام و خسته نباشید ما رو هم پذیرا باشید

باشد که رستگار شوید

یه وقت زشت نباشه مهمون دعوت میکنید

خودتون خونه نیستیدااااااا

بوووم بوم !!!!!!

چشم در مقابل چشم

دوران بزن در رو تموم شد

اون kata رو لولو بررررررررررد

اولا که ببین کی از شخصیت و فحاشی و دهان خوش عطر و بو صحبت میکنه :دی لوووووووول

ضمنا من یادم نمیاد گفته باشی نوری زده پوینتشو گرفته

یدونه همر داشتی کلا میگفتی دیفالت بود اضافی بود (ضرب المثل قمار باز )

متاسفانه اینا ( افتخارات ساختگی ) رو داری برای کسی میشمری که تو 90 درصد این سرورایی که گفتی بوده و چه جالب که تو همون ساید وینر بوده

برو از پیمان و ممد و ... بپرس

اینکه 4 تا اسم اکانت آدم یادش بیاد و بگه مال من بوده یا پلیرش من بودم کار سختی نیس که

منم 1 گونی شن میزارم جلوت میگم 2 میلیارد تا شن توش هست اگه شک داری بشمر ببین درسته تعداش یا نه

کیه که بره اون سرورا رو بشکافه ببینه کی صداقت داشته و کی چی تو چنته داشته

والا ما هرموقع حرفش شد شما یه کد ، ام خیالی آوردی وسط که ال بود و بل بود یادم نمیاد چیزی از خودت داشتی و من شنیده بودم

البته که این داستانا رو شاید خیلی از پلیرهایی که اینجا آی ار بازی نکردن باور کنن بالاخره بزرگ گویی خوبی بود : دی

سرور تیم
    روسیه

مدال رید و پاپ

دلفین ها ام پرواز میکنن

1 عکس بده حداقل از اینهمه افتخاراتت شاید گنجید :دی

لژیونری که ما گرفتیم لژیونری که اس دبل گرفته

unnamed_njk2.jpg

سجاد داداش اگه منظورت از لژیونری که رفته

همون بنده خداس که سرور اول اومد نوری رو از 4 ساید بزنه خودش شب فارم شد و خفت شد توسط نوری

اون بنده خدا 1 عکس ام با لباس ورزشی نداره

حالا بد روزگار رفته تو سایدی که هیچ موقع تو نرمال حداقل من وینری ندیدم ازش شده فرعون :D:D:D

لژیونررررررر !!!!!!!!!!

:دی

طاهای عزیز من با شما مکالمه داشتم بسیار با ادب و احترام و هیچ بی احترامی نکردم

ولی ایا من بی احترامی ای تو اون گروه واتساپ کرده بودم که خوشگل پسر گروهتون اشکان اومد و به همه ما توهین کرد ؟

در اخر به شما چرا برخورده حرف بنده ؟ یهحرفو میندازن زمین صاحبش برمیداره

شما ام صاحب اختیاری که حرف بنده رو به خودت بگیری یا نه

ایام بکام باشد ( بکام منچستر ها نه رئال ) 😅

گله گوسفند رو واقعا دوست داشتم مثال برازنده ای بود برای خوارجه اقلیت :))

دوستان و آشنایان یه کتاب خوندم نواله شیر بیشه حتما پیشنهاد میکنم بخونید :دی