نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• سلام خدمت دوستان

خوبه یه بنده خدایی پیداشد برای گندم خور ازاد کردن اونم بدون هماهنگی با لیدر ها هامر زد ...

شما ها اومدید بیرون ؟

از قدیم گفتن ...سفید و سیاه تو خزینه معلوم میشه ..

پ. ن : اشتباه یه پلیر رو به حساب ساید نزارید

توتال جنوب شرق با سابقه ای که داره نشون میده کی هست و چی هست ..

من شخصا دوسش دارم خیلی احترام براش قائل هستم 🙏گسری عزیز و دوست داشتنی ❤

کاش بزرگ های تراوین جمع شن دوباره تا ۴ تا بچه نیان ادعای بازی کنن انوقت معلوم میشه کت تن کیه !

زنده باد چنوب 😍 اولین درسی که یه پلیر جنوبی یاد گرفته غیرت داشتن و با تمام وجود بازی کردن هست .. زنده باد متا بزرگ و قدرتمند جنوب 🍾🍾🍾🍺🍺🤞🤞

• با سلام و خسته نباشید خدمت همگی هم به خاطر کتبه های زده شده و هم پلن ها و دفاع های انجام شده که باعث زیباتر شدن فروم و بازی شده

راجب پلنی که دیوار شده یک مورد هست که پلیر که لانچ کرده در نظر نگرفته و این اشتباه رو مرتکب شده این هم لانچ چندین ده از یک اکانت روی تارگت که کتر رو راحت کرده واسه دفکورد تا بتونه تشخیص بده اتک ریل رو و همینطور چینش اتک ها درست نبوده میتونست لاست بیشتری از مدافع بگیره به هر حال کارش و شجاعتش قابل تحسین بوده و من بهش تبریک میگم

محمد owldark

• شاهین جان ارادت

اگه چیزی که شما میگید درست باشه و دوستمون ۴ تا همر(؟) جنگی اضافی داشته چرا ازش بابت کلین کردن کتیبه استفاده نشد؟

خب این همه همر (؟) دارید ماشالا! استفاده میکردید دیگه...

به محمد توهمی گل گفتم، به شما هم مجددا میگم. به پلیر های سایدتون بگید گندم خور اضافی شون رو بزنن تو واندر نه به ما.

مایه ی آبرو ریزیتون میشه بعد مجبور میشید بیاید بندازید گردن پلیر :)

در مورد اقا کسری، من از بچه ها شنیدم که گفتن سن سال دارن و محترم.

مام ارادت داریم بهشون ولی این نحوه ی پست گذاشتنشون در شان و اندازه ی یه لیدر نیست.

چه برسه به توتال یه مجموعه. نمیدونم این جینگیل مستون نویسی، نتیجه ی جلوی پلیر خوب بازی نکردنشونه یا نشناختن حریفشون.

پ ن: متوجه ی منظورتون از ۴ تا بچه نمیشم. شمال شرق همیشه سرش بالا بوده. یادمم نمیاد جایی سر پایین انداخته باشیم. باج به کسی ندادیم.

اگه متا بستیم منافع متامون رو در نظر گرفتیم و بعد عمل کردیم! نه اینکه از یه طرف متای بزرگ ببندیم، از یه طرف نپ کتیبه!

پ ن: حال و حکایت ما شده مثل داستان اونی که هرجا میره، باید یبار خودشو ثابت کنه تا بقیه بدونن تراوین اونی که جلو بورکینوفاسو بازی میکنن نیست!

مخلص

• سلام مازیار جان

کاش یمن فقط یمن میسوخت!!!نه چیز دیگه!!!

سلام دوست عزیز

ممنون ما هم خدمت همه پلیرهای ساید ارادت داریم اگه حرفی میزنیم باب شلوغ شدن فروم هست و عوض شدن حال و هوای فروم!

شاهین جان از سال های خیلی دور میشناسمت همیشه هم برام عزیز بودی و هستی و خاطرت برام همیشه عزیزه

تصویری بدون شرح از اکانتی در ان دبلیو

• سلام و خسته نباشید ما رو هم پذیرا باشید

باشد که رستگار شوید

یه وقت زشت نباشه مهمون دعوت میکنید

خودتون خونه نیستیدااااااا

بوووم بوم !!!!!!

چشم در مقابل چشم

دوران بزن در رو تموم شد

اون kata رو لولو بررررررررررد

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

بیایم یه نگاه به آمار کتیبه ها بکنیم مجددا :

چکمه خدایان :

جوری که من متوجه شدم شمال شرق به شدت رو این کتیبه حساس شده بود و فکر میکنم تلاشش روی این بود که این کتیبه رو هرجور که شده تو ساید خودش نگه داره و نزاره دست جنوب چیزی بمونه ، علتشو میشه توی بازی جنگی و خفت هایی که جنوب زده جست و جو کرد ، قطعا با این کار شمال دست جنوبو یه جورایی بسته ، حالا باید دید جنوب چه تدبیری برای این مسئله اندیشه میکنه . البته با توجه به اینکه جنوب یه یونیک دستشه و 2 تا کوچیک و 3 تا بزرگ باز هم به نظر میرسه برای شمال خطر آفرین باشه .

چشمان عقاب :

با توجه به اینکه شمال شرق چشم یونیکو داره و روی اکانت اسکاتر خودشم هم گذاشته به نظر دست بالا رو داره توی اسکات کشیدن ، تنها مزیتی که جنوب تو این قسمت داره تعداد بیشتر کتیبه های کوچیکه ، با 4 تا کوچیک که میتونه رو 4 تا ده اسکاتر خودش بزاره و میتونه تو قسمت های مختلف نظامی ازش استفاده کنه .

مرتاض ها :

یونیک مرتاض دست شمال شرقه که خب با توجه به اینکه کتیبه پنج ایکس هم دست جنوب غربه میشه گفت از نظر اندگیمی رقابت جذابه .

در قسمت کتیبه های کوچیک و بزرگ از نظر تعداد ، شمال و جنوب برابره و این قسمت برمیگرده به مدیریت صحیح هر ساید تا بتونن به بهترین شکل از این تعداد کتیبه استفاده کنن .

جنگ آموز :

جنگ یونیک دست شمال شرقه که با توجه به وضعیت همر سازی در شمال شرق یه گزینه ی خوب برای اونا محسوب میشه ، از اونجایی که این کتیبه تو شمال غرب ظاهر شده بود و ما هم روش لانچ کرده بودیم خیلی نزدیک بود که این کتیبه بیاد تو جنوب ولی خب تو رقابت تایم از شمال شرق عقب موندیم و اونا زودتر از ما تونستن این کتیبه رو بلند کنن . تو جنگ های کوچیک شمال و جنوب با هم برابرن ولی تو جنگ بزرگ جنوب با 3 جنگ بزرگ میتونه دفاع خوبی بسازه ، البته هنوزم بحث زیادی هست که آیا باید جنگ بزرگ برای دف ساز استفاده بشه یا همر ساز . در هر صورت با مدیریت درست میتونن بهترین استفاده رو از این 3 جنگ بزرگ ببرن ...

انبار برتر :

جنوب سه انبار بزرگ داره که خب این خیلی میتونه بهشون کمک کنه و از اونجایی که اکانت های شمال شرق چند همره هستند با یه کتیبه انبار به نظرم راه سختی در پیش دارن تو این قسمت ولی چون با توجه به تعداد اکانت کمتر سه کتیبه کوچیک دارن و تا اینجایی که من دارم میبینم به خوبی دارن میچرخونن این سه تا کتیبه رو به نظر میتونن اون ضعفو جبران کنن .

احمق ها :

به غیر از یونیک احمق که دست جنوبه بقیه احمق ها به صورت مساوی در شمال و جنوب پخش شده ، همونطور که همتون میدونید کتیبه احمق یکی از استراتژیک ترین کتیبه هاست ، اگه سایدی بتونه از این کتیبه به نحو احسن استفاده کنه ، میتونه خودشو چند لول بالا بیاره ...

پ.ن : امروز یکی از پلیر های ما به صورت خودجوش همری لانچ کرد ، درسته که دیوار شد اما لطفا دایه مهربان تر از مادر نشید ! این پلیر اونقدر شجاع بود که اینکارو بکنه و مثل بعضی پلیر های بعضی ساید ها نبود که به خاطر اکانت خودش حاضر باشه به سایدش پشت کنه !

پاینده باشید

یوسف

• با سلام و خسته نباشید

خوب دیشب شب پر تحرکی بود

اول از دیوار بزرگ فستر شروع میکنم دیواری جالب در مرکز ne

مهمونی از ساعت 10 شروع شد

حمله خوبی بود تونست با مخ از دیوار رد بشه

حمله دوم ساعت 3

حمله سوم

مازیار عزیز دیواری جلوی چشمان خودش دید که گویی دیوار چین بود

حمله ها ۲۴موج بود۲۰۰۰کا دژکوب ۲۳۰۰کاتا 16کا گرزی

خوب دستت درد نکنه مازیار جان ما مهمون نوازیم داداش بازم بیا سمت ما خوشحال میشیم ببینیمت

بعدش نوبت لینک های مهمون نوازی تیم ان ای شد

اول از اکانتhun

دوست عزیزمون شب یکم شیطنت میکرد و در رو نصفه وا میکرد

بعدش دید ما داریم اصرار میکنیم خودش رو کرد

عجب پذیرایی

بزن زنگ رو

دوتا هم بدون شرح میزارم

تشکر ویژه از مازیار عزیز

تشکر ویژه از دفکورد عزیز

تشکر ویژه از پلنرها و لانجرهای جنوب

• سلام کیا

خسته نباشید

اون اکانت صرفا فقط برای زدن کتیبه ها بود و ته مونده همرش بود که زده شد

تبریک میگم بهتون

حرکت روبه جلو کردید پشت سرتون رو ندیدیدمهمونی توی خاک خودتون بود توی قلعه فستر

;);););)

• خیلی خوشحالم که بعد از یک ماه دوری از تراوین به دلیل مشکلات دوباره فرصتی پیش اومد که در خدمت ساید همیشگی و رفقای عزیزتر از جانم باشم

از امروز پذیرای همر های شما جیگرای عزیز هستیم و قراره در طول سرور باهم یه خیلی عشقو حال کنیم

ولی یک موردی که باعث بالا اومدن علامت تعجب شد روی سرم شد :

1.در روند سیاسی سرور هر اتفاقی هم که افتاده نذارید احتراما و رفاقتا از بین بره و مبحث تحلیل و بررسی سرور رو فضایی برای تخریب شخصیت افراد نکنیم (چراغ کسی خاموش شه چراغ تو پرنور تر نمیشه )

2.خواستم اینو کتابی بنویسم ولی دیدم حال نمیده :))

(سرور کوچیکه همه همدیگرو میشناسیم لذا از کار های نکرده ی خود در این مکان سخن نگویید)

پ.ن:در اخر یادم رفت تبریک بگم به متای بزرگ جنوب (به شخصه این تیم جنوب رو قلبا دوس دارم همه مشتیو با صفا)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام یه زمانی بود ما در حال جنگ با یک اتحاد بودیم. اون اتحاد رو به خاک خون کشیدیم. روزی 2 تا 3 کپ میپروندیم. کلی همر خفت میکردیم و... داشتیم حال میکردیم که دیدیم همرهای یکی از اکانت های خوبمون داره میره تو واندر ! خیلی ناراحت بودیم و کارد میزدی خونم در نمیومد ! یکی از بچه ها زنگ زد و گفت تقصیر خودتونه =O من خیلی خودمو کنترل کردم هیچی بهش نگم و ادامه داد و گفت "اونا هیچی برای نشون دادن نداشتن" ادامه داد گفت "اونا هیچی برای از دست دادن نداشتن" ادامه داد و گفت "اونا دست به هرکاری میزنن تا اعصاب شمارو خورد کنند" و.... دیدم راست میگه واقعا ! تقصیر ما بود. در هر صورت میخواستم بگم خفت دیفالت هایی که قراره واندر کلین کنه و یا دیوار شدنشون مایه ی خرسندی ما هست. چون گندم خور آزاد میشه. خیلی از اینا داریم.

در ادامه باید خدمت عنبرتون بگم که زدن دهکده در یک ساید دیگه نشونه ترس است. چرا که بخوان همر توی اون خاک بگیرن و توی خاک خودشون کمتر مورد حمله قرار بگیرن.

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• چیزی که برای من جالبه اینه که ما هر چی رو خفت میکنیم ازتون یه تیکه زباله بوده در مسیر سطل آشغال

ولی شما هرچی از ما میزنید ما قرار بوده باهاش ازدواج کنیم و خوشبختمون کنه و تمام آمال و آرزوهای آینده ی ما بند به اون بوده

آخه 2.5 کی کاتا ته موندس !!!

بخدا که مسلمون نیستید
    ما ام که فرق چیز بدرد بخور و بدرد نخور رو نمیدونیم

عاقلان دانند

• سلام و عرض ادب خدمت عزیزان

چنتا نکته هست که لازم دونستم بگم

اول اینکه طرز صحبت کسری متناسب با سن مخاطب تهیه شده اینجام شما ازش کوچیکتری بنابر این مناسب بنظرم صحبت کرده

دوم بابت خفت ها بنظرم کار جالبه بود و تبریک داره بهتون چون کلا من چشم آب نمیخوره پلن برو باشید حداقل با چنتا خفت دل ش ش خوش بشه هم بد نیست

چیزی که برای من جالبه اینه که ما هر چی رو خفت میکنیم ازتون یه تیکه زباله بوده در مسیر سطل آشغال

ولی شما هرچی از ما میزنید ما قرار بوده باهاش ازدواج کنیم و خوشبختمون کنه و تمام آمال و آرزوهای آینده ی ما بند به اون بوده

بخدا که مسلمون نیستید

عاقلان دانند

سوم حقیقتا هومن این دمپایی آخری رو یبار زد به کتیبه گفت بقیشو چه کنم گفتم بکوب ی وری حالا شما به اینا میگی خیلی زیاد تو چش ما این دمپایی حساب میشه

اومدی زدی دمت گرم نوش جونت ما راضی

• سلام کسری جان

اگه این پستهای حماسی رو برای روحیه دادن به پلیرهای خودت میذاری که هیچ اما اگر برای مثلا تضعیف روحیه طرف مقابل میذاری که به نظرم اشتباه داری میزنی!!!

دیوار چین؟خدایی پکیدم از خنده یعنی برای دیوار چین اینو میزنن؟

یا دیوار ندیدی کسری عزیز یا رد شدن از دیوار ندیدی!!!!

این لنکه دمپایی دوتا کتیبه کلین کرد برای ربع یک ....مثقالش مونده بود گفتیم بزنیم به دوستمون اگه رد شد که شد اگرم نشد چیزی از دست ندادیم.

لینکهای کلین کتیبه ها رو برات میذارم که همه بدونن نه دیوار شما دیوار چین بود نه نیروی ما نیرویی که انقدر ذوق داشته باشه!!!

پ.ن:یوسف جان پیشنهاد میدم یک بار دیگه تعداد کتیبه ها رو بشمر فکر کنم تو شمارش اشتباه کردی!!!!

• چیزی که برای من جالبه اینه که ما هر چی رو خفت میکنیم ازتون یه تیکه زباله بوده در مسیر سطل آشغال

بخدا که مسلمون نیستید

عاقلان دانند

سلام عرض ادب بر همگان به خصوص دوستان شمالی حالتون چه طوره؟؟ خوش میگذره که بهتون؟؟؟😁

عزیزم این که داری میگی ما خفت میزنیم شما میگی پیف پیف .برو چند صفحه قبل بخون ببین این حرکتو اون پلیر به خیال خودش خوب اول زده اینو گفتیم که ببینی چه حالی میده زدی ضربتی ضربتی نوش کن😁

مورد بعد عزیزم (آره دقیقا خودت) کسری توتال جنوب شرقه اشتباه هم نگرفتی ی اخلاق خوب داره با هرکس در حد اندازه خودش صحبت می‌کنه و بنظرم بیشتر از حد اندازه شما هم باهاتون صحبت کرده که دمش گرم اینم از بزرگیش بوده.

پ.ن روزها بیشتر بخوابید که شب ها اینجور آبرو ریزی به بار نیارید😁

پ.ن ممد این بنده خدا که از رگ گردن نزدیک تر بود کجاست 😁😁

پ.ن طرف با چه ذوقی اومده لانچ‌کرده اونم با کلی کاتا بعد اومده میگه ته مونده همر بوده داداش ما اون که فکر میکنی نیستیم برو آیینه رو ببین متوجه میشی😂

ارادتمند . پایدار باشید

Avenger team

• سلام به همه پلیرهای تمام سایدها

تبریک میگم به جنوب همیشه سرافراز بابت خفت ها و پلنهای زیبا و تبریک میگم به ساید محترم شمال شرق بابت خفت زیباشون دم همتون گرم

و تشکر میکنم از اقا کسری و اقا مهرشاد تک شاخ (شاه) بابت توضیحاتشون و همچنین اقا امید و اقا حسین کینگ بالا بزرگان اس ای بابت حمایت های همیشه گیشون

بنده هومن (mors) کوچیک دوستان پلیر اکانت belial هستم

راستش قصد توضیح نداشتم اما در دفاع از اقا کسری که مورد هجمه دوستان قرار گرفته اومدم توضیح مختصری بدم

اکانت بلیال از همون ابتدای کار به قصد کلین کردن کتیبه ها آغاز به کار کرد و همرهاش همه در مختصات های سابق کتیبه ها و سایز همرها در حد زدن یه کتیبه بودن و دیدید که بعد از اکانت زیبای تارتاروس با وجود ۴ دمپایی بیشترین پوینت هجوم رو زد و این خود گواه این حرفه

روز قبل از کتیبه ها به دلیل سفر کاری اکانت تحویل دوستان گردید که همرها در کتیبه ها استفاده بشن

متاسفانه کمبود وقت باعث شد اسکات و دف کاملا لاست بخوره و دوستان که اسکات اتحاد رو چک میکنند متوجه نشن

اما دوستان که میفرمایند همین ته همرها برای کلین کردن واندر باید میرفت درست میفرمایند و بابت کم کاری معذرت میخوام.

امیدوارم سرور جذاب و پر زد و خورد ادامه داشته باشه و هر روز لینکهای زیبا ببینیم و در انتها هیچ دلخوری نباشه

پ.ن : همتون رو دوست دارم

• سلام

من شخصا اعتقاد دارم کتیبه ها ب بهترین شکل ممکن برای جذابیت سرور پخش و جمع شد بدون کوچکترین طرفداری

و با توجه ب حرفی ک زدم امید دارم این سرور همه ما تا روز اخر بمونیم و شاهد حذف سایدی نباشیم( اگه سایدی حذف کنه ب نظر شخص من‌ مقصر لیدرای سایدش هستن اینو امروز میگم ک کل سرور تو اوج هیجان هستیم )

حالا دلایلم :

۱.تعداد جنگ اموز های شمال بیشتره در عوض تعداد اکانت ها و پلیر هاشم بیشتره در نتیجه سرعت گردشش تا حدودی کم میشه ( کاملا منطقی)

۲.جنوب راز معماری رو داره بهترین کتیبه اندگیم و شمال دومین کتیبه اند گیمی ک میشه مرتاض یونیک پس هر دو ساید برای اند گیم امید دارن ولی با توجه ب مورد اولی ک راجب جنگ اموز های ان ای گفتم جنوب میتونه امید ب قدرت استفاده از راز یونیک رو داشته باشه و تا حدودی در مقابل همر های بیشتر و بزرگتر شمال از خودش دفاع کنه

۳.درسته ک چکمه های شمال بیشتره ولی گل سر سبد چکمه ها دست کسیه ک تا همینجای بازی ب تنهایی از مجموع کل خفت های سرور بیشتر خفت زده

۴ . واقعا حرفی برای مقابله ب مثل در مقابل چشمان یونیک ندارم و میدونم ک جعفر بهتر از هر کسی ازش بلده استفاده‌کنه

تا اینجای سر‌ور واقعا تنها جذابیت خفت های متوهم بوده ک البته تو این دو روز شاهد اتفاقات جذاب تری بودیم

مازیار یک جا خوندم راجب متا و تک ب دو و این داستانا حرف زدی اصلا قبول ندارم ک سرور تک ب دو هست دلیلشم جمع کردن این حجم از کتیبه از ساید ان دبل هست

در حقیقت زمانی ک شما متا رو دیدید سعی کردید از پتانسیل ان دبل استفاده کنید ک بسیار هوشمندانه بود این حرکتتون و جای تبریک داره پس شما هم دو ساید هستید ولی ن به صورت متمرکز و با دو تا تیم لیدری و ...

در مورد ادبیات کسرا فقط یک چیز میگم ای کاش فروم ای ار رو داشتیم تا یکم پست های پویان یا پیمان رو میخوندین و میدیدین ک در زمان کری خوندن کوچکترین رحمی نداشتن بارها دیدم ک برای همین کری های ساده حتی از فوتوشاپ مایه میزاشتن😂😂

در مورد اکانتی ک چنتا همرش رو دیوار کردید تبریک میگم بهتون ولی کاملا صادقانه میگم ک هیچ کدوم از اعضای تیم لیدری تا بعد از لند اتک از وجودش خبری نداشتن وگرنه حداقل یک قهرمان تو اتکا بود:P:P

و در اخر مازیار درسته ک ته مونده لنگه دمپاییت رو زدی ولی با توجه ب رمی ک داشت اگه ۱۰ روز شارژش میکردی و بعد لانچ میکردی خیلی بیشتر سود میکردی

فقط امیدوارم هیچ اکانتی از هیچ سایدی کم نشه

• گندم خور ازاد

زنده باد چنوب

و باز هم کلیشه وتوجیه .

لانچ چندین ده از یک اکانت

درسته .

نفر قبل کلیشه ی گندم خور رو به کار گرفت .

از اتاق فرمان خبر رسید

اتاق فرمان پرز نیوز و شبکه افق؟

قابل قیاس نیست با فاکس نیوز ;)

شاهین جان از سال های خیلی دور میشناسمت همیشه هم برام عزیز بودی و هستی و خاطرت برام همیشه عزیزه

نون قرض دادن !

من شخصا دوسش دارم خیلی احترام براش قائل هستم 🙏گسری عزیز و دوست داشتنی ❤

کاش بزرگ های تراوین جمع شن دوباره تا ۴ تا بچه نیان ادعای بازی کنن انوقت معلوم میشه کت تن کیه !

درود .

همون نون قرض دادن .

همه در دیسکورد همو می بینن ، نهایتا واتس اپ و تلگرام .

کاش رو کاشتیم و چیزی عاید نشد .

بزرگ ها؟ یعنی چی؟ مثلا چه کسانی؟ لااقل ذکر کن ( ذکر مصیبت نه! )

کتی که به تن دارید از بازار تاناکورا خریداری فرمودید؟

خب نمیشه جنس تاناکورا رو هم وزن برند جیوانی جنتیله و دولچه اند گابانا دونست !

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سلام

و در اخر مازیار درسته ک ته مونده لنگه دمپاییت رو زدی ولی با توجه ب رمی ک داشت اگه ۱۰ روز شارژش میکردی و بعد لانچ میکردی خیلی بیشتر سود میکردی

فقط امیدوارم هیچ اکانتی از هیچ سایدی کم نشه

سلام

سهیل تو رو ریپلای میکنم اما در اصل جواب اون بنده خدا که میگه با ذوق و شوق زدی و الکی میگی فلان و بسار رو میدم تا شاید به خودش بیاد و بفهمه ماهایی که تو فروم با کسایی مثل شهاب وامیر فواد وسروک و....کل کل کردیم دیگه اینطوری حرف زدن فقط باعث میشه از خنده دل درد بگیریم.

سهیل جان اون نیروها تو کپ ساخته شده بود برای کلین کتیبه طبق برنامه ایی که ساید بهمون اعلام کرده بودکه شکر خدا دو جارو هم کلین کرد اما برای اینکه اگر تو کلین استفاده نشد بشه تو جنگ ازش استفاده کرد دو کی رم و کاتا هم براش ساختیم وقتی از اون نیروها 13 14 کی گرزی و 4 3 کی تی کی باقی موند اصلا مقرون به صرفه نبود که تو کپ که جی بی جی اس نداره مجدد شروع به شارژ نیرو کنیم و ترجیح داده شد اگر قرار به ران کردن همر جدید باشه با جی بی جی اس ران بشه پس عملا گندمخور اضافه بود برامون قطعا برخلاف همه که میگن زدیم گندمخور ازاد کنیم و....ما نزدیم که ازاد بشه وگرنه به واندر میزدیم بلکه زدیم اگه موفق بود و برکشت با همون حجم جای دیگه استفاده کنیم بدون شارژ کردنش برهم نگشت فدای سر مرغ فروش سر کوچمون.

به نظرم یک کلاس اموزشی برای پلیرهاتون هم تو فروم هم تو بازی بذارید که وقتی لینک اتکهارو لیدر خودشون گذاشته و مقدار نیرو مشخصه انقدر جوگیر نشن که باعث خنده حضار بشن.

منم امیدوارم ملت همیشه حذاف این سرور حذف نکنن!!!!

• درود به همگی

فقط خواستم بگم مرسی از همدلی و هماهنگی بروبکس شمال شرق همیشه جاویدان که با خلوص نیت به شواری عزیزشون اعتماد دارن و با تمام توانشون در خدمت سایدشون هستن

بر چشم بد لعنت بشمار........

• واقعیت اینه ک من ندیدم همرت مال کپه وگرنه حرفات در مورد استفاده از همر کپ قطعا درسته و تو شهروند منی ( متاسفانه😂😂)

در مورد پلیر ها هم ولله من خودم اینجا پلیرم و دارم درس پس میدم

در مورد اخر حرفات که ملت همیشه حذاف

اینو نمیتونی ب بچه های جنوب ببندی چون یک بار حالا ب هر دلیلی شاهد حذف شمال هم بودیم ولی میدونم کهم من و هم تو دوست داریم این سرور با همین‌تعداد پلیر ب اخر‌ برسه