Posts by JOKER

درود بر دوستان تراوین دوست

خیلی خلاصه بگم پلیر های se یسریاشون که دیگه واقعا نیستن و یسریاشونم ظاهرا میرن تو ساید های دیگه

اگه دنبال هیجان و لذت بردن از بازی هستید پیشنهاد میکنم بالانس ساید هارو بهم نزنید

- ما میخایم با تیم بیایم و اگه احساس کنیم سرور بالانس نیس میایم تو ساید شمال و به سبک خودمون بازیو جلو میبریم :)

باتشکر

ارادت. حمزه اگه ۱۰۰ درصد میای بگو که من دیگه نیام 😁

سلام و ارادت

یه سری حرفها زده شده که نه در شان (شعن؟ شن؟ یکی از اینا دیگه خلاصه. اصل مطلب رو بچسبید 😅) و شخصیت فروم و شنونده هاست، و نه در شان و شخصیت خودتون و مخاطبتون.

حقیقتا رضا گارد همیشه پشت سایدش بوده. بوده تایم هایی که همرش دف نداشته دف داده به هم اتحادی. زیر فشار با موبایل و پشت فرمون وایستاده دف و گندم جابجا کرده.

با مملی هم به اندازه کافی بازی کرده. یکم به دور از انصافه یه سری حرفها رو از طرفش خودندن.

مملی یکم اتیشش تنده (دهن سرویس هر سرور که رفت فروم یه پست گذاشت یه کرم چاله اومدن کنار ما زدن). همه هم اینو میدونن. اما هرکی بگه مملی برای سایدش بازی نمیکنه داره بی انصافی میکنه. هرکی میگه مملی رفاقت سرش نمیشه داره بی انصافی میکنه. هرکی بگه مملی زحمت نمیکشه و فقط پول خرج میکنه داره دروغ میگه. در مقابل خیلی از دوستان مملی خرجی هم نمیکنه. فقط دوستان موج سوار به نفعشون نیست اون وری موج سواری کنن..

این کسی که کردیدش کیسه بوکس، باهاش بازی کردید، رفاقت کردید. ما بی شرف نیستیم. کسی کسی رو جایی نفرستاده که براش سیاست بچینه. این بحث های خاله زنکی مال بچه هاست. اگه مشکلی هست توی خودتون حلش کنین. ادم مشکل رو نمیکشونه به فروم که ۴ نفر موج سواری کنن.

طرف تا دیروز با رضا قرار دعوا میزاشت (شرم بر تو رضا) امروز میگه رضا مطالبتو میپسندم :)) خیلی خوبید والا.

پ ن: افرین به شعورت نوری. ماشالا

پ ن: هیچ فرقی نداره واندر کجا ۱۰۰ بشه. هر جایی باشه یه عده بیکار یه داستانی درست میکنن

پ ن: نیما پوش کن

سلام و ارادت

دیابلو عزیز جسارت نمیکنم اما حقیقتا بنظرم یه مدت لازمه به خودت استراحت بدی. اصلا کسی به شما کاری نداره. چوب تو استین بقیه میکنی بعد شاکی از اینکه همه با ما لجن.

این رفتارت مختص این سرورت هم نیستا. سرور اول اسپیدترا با امرداد هم همین بودی.

با ۲۰ نفر در آن واحد داری کل کل میکنی. کل کل که والا چی بگم. کم مونده فحش و فحش کاری کنی. یه مدتم که قرار دعوا میزاشتی تو فروم.

یکم بنظرم این رفتار چیپه. البته شما خودت تصمیم میگیری ولی باور کن این نوشتار از شما که فکر کنم نویسنده ای انتظار نمیره و جذابیتی نداره. این حداقل چیزیه که به واسطه ی شغلت باید بدونی. توجیح اینکه من با هرکی مثل خودشم بجا نیست. شما وقتی به ۴۰ نفر مشکل داری مشکل از اون ۴۰ نفر نیست. منطقا خودت رو باید یه بررسی کنی.

ادامه ی این بی احترامیا و پست گذاشتن های الکی نهایتن میشه ایگنور کردن. مطمینم خیلی از دوستان خراج بگیر تو ایگنور لیست خیلی از دوستانن. انقدر که چرت و پرت نوشتن و کف فروم ولو بودن.

ارادت

عرض ادب و احترام

یه خسته نباشید به بچه های هر ۴ تا ساید میگم که تو این مشغله ی زندگی‌، موندن و سرور رو جذاب کردن.

حقیقتا میخواستم این پست رو بعد از اتمام سرور بزارم که تیم تو حاشیه نره ولی عملا سرور وضعیتش مشخصه.

اول تشکر میکنم از بچه هایی که مردونه زمان گذاشتن و جور بقیه رو کشیدن. خیلی از بچه ها به علت مشغله نمیخواستن بیان برای بازی. قبل شروع سرور هم اعلام کردن و متاسفانه فشار و سختیش افتاد رو دوش یه عده از بچه ها(اسم ها ترتیب خاصی نداره). جاوید، مهران، ادریس، مجید پرشیا، نیما و موری عزیز، سهیل و سیمای گل، مملی، علی زدکینگ، مسعود تامی، مسعود فراهانی، محسن جامی، دانیال، نوری، اقا تورج و ساناز خانوم، مانی پارتیزان گل، دانیال، جعفر، امیر حسین تریدر با جنبه، رضا گارد، ارگین و ارین (چیشد سفارشی من؟؟)، مجی، یوسف ریتالین و... دم تک تکتون گرم. ببخشید اگه اسمی جا افتاد. خودتون میدونین چقدر زحمت کشیدید و کیایین. جای اقا مازیار هم خالی بود انصافا.

یه سری حرف نزده مونده که میگم و زیاد طولانیش نمیکنم.

برو بچه های خراج بگیر:

بنظرم دیگه وقتشه یکم برا خودتون و شخصیت خودتون احترام قایل باشید. گلد گرفتن و رفتن به قصد خراب کردن بازی یه ساید هنر خاصی نیست. البته مقصر اصلی شما نیستید ولی باز شاید یکم به خودتون بیاید. مقصر اونیه که بهتون خط میده. ان ای هم یه ساید مثل بقیه ی ساید ها. یه سری ادمم توشن عین خودتون. پدر کشتگی هم نداریم با کسی. فقط فرقمون اینه که ما لنگ ۲۰ک گلد نیستیم. برای برد هم همه کار نمیکنیم. لات کوچه خلوتم نیستیم. جایی که بتونیم اعلام میکنیم میریم و تلاشمون رو میکنیم.

(البته دیده شده اصلا نمیخواستیم بازی کنیم ولی مملی اومده فروم پست گذاشته و همه رو ۳ به ۱ کرده رومون :))). درکل ما دوستون داریم. شمام خودتون رو دوست داشته باشید.

بچه های اس ای:

دمتون گرم و خسته نباشید. امیدوارم رقابت فقط در حد بازی بمونه از این به بعد و به بی احترامی تو فروم کشیده نشه دیگه.

---

در نهایت یه حرف اخر با یه سری از دوستان شمال شرق:

با منم منم و بی احترامی کسی بزرگ نشده. کسی رو سر کسی منت نداره و همه اومدیم اینجا که بازی کنیم. وقتی یه کاری ازتون بر میاد و انجام میدید، دارید به یه هم تیمی کمک میکنین. کمک نمیکنین که فردا من برم فروم بگم فلانی دمت گرم. اینجا که بازیه. ۴ روز دیگه میرید تو زندگی از راه سختش یاد میگیرید.

اسمش روشه. بازی! خیلیا با چیز دیگه اشتباهش گرفتن. ۶ ماه دیگه کسی یادش نمیاد این سرور چیشد ولی بی احترامی و رفتار زشت رو همه یادشون میمونه.

احتمالا سرور اخر تراوین بود ولی اگه روزی بخوام بازی کنم دیگه پامو توی شمال شرق نمیزارم. این ساید بمونه ارزونی همون دوستانی که هرکاری برای به چشم اومدن کردن. هر بی احترامی خواست کردن. چه به من و چه به بقیه. من تراوین بازی میکنم که با بچه ها دور هم باشیم و شاید ۲ تا دوست جدید پیدا کنم. هیچ وقت انقدر اولویت نداشته که بخوام باعث رنجش کسی بشم. برعکسشم انتظار نداشتم. بلاخره زمین گرده.

ارادت

مهران

عرض ادب خدمت همه بزرگان

یه اصطلاحی جمله ی معروف میگه "با خوک کشتی نگیر. اون لذت میبره و تو گلی میشی".

اون دوستان عزیزی که میدونن که خب هیچی. احترام همیشه متقابل بوده. برای اون دوست عزیزی که مدرسه ش انلاین شده و جدیدا سر از تخم درآورده میگم.

شمال شرق نه تاحالا از کسی گلد گرفته نه به کسی گلد داده برا دف کشیدن و همر کشیدن. چه تو اسپید ترا. چه تو آی آر بعد فیلتر. چه تو آی آر قبل فیلتر (شما سنت و قد و قوارت قد نمیده).

روی صحبتم با اون عزیزانیه که بچه میندازن جلو و بهش خط میدن و موج سواری میکنن. احترام حریفتون رو نگه دارید. همونجور که ما همیشه نگه داشتیم.

ارادت

مهران

سلام پدرام جان. ارادت

شما تشریف ببرید هرکی هم هرچی گفت به شما یا پرهام گل ما قول میدیم تحویلش نگیریم.

هروقت کسی تلاش کرد شما رو عصبی کنه که بیاید و جوابش رو بدید, شما اصلا اهمیت ندید.

بنظرم دیگه وقتشه دوستان دیگه هم بیان فروم و پس بزارن. زیاد تو چشم بودن شخصیت ادم رو پایین میاره.

ارادت

عرض ادب و احترام،

تبریک میگم به بچه های گل شمال شرق بابت ۱۰۰ شدن واندر.

ممنون از بچه های تیم تندر که انقدر حرفه ای بازی کردن و اجازه دادن کنارشون کسب تجربه کنم. همگی خسته نباشید. انصافا باعث افتخار بود کنارتون بازی کردن.

اقا مازیار عزیز، محسن جامی، مسعود فراهانی، مسعود تامی، مسعود میو میو، مجید پرشیا، سجاد راجر و امیر رولبک (شمال شرقی شد رفت)،

علی فلوید، علی ونگارد، دانی و جاوید و بقیه ی بچه های تیم برادرز، آرگین، آرین، کیا رونجر، علیرضا ایران، مهران زرشک، سامان اس ام اس، سیروان،

هومن، سلطان مهرشاد، سالار (صاحب برند گوسفند) و توتال شمال شرق، افشین منتال، حمزه عزیز، سجاد و بقیه بچه ها...

به تشکر خیلی ویژه از بچه های هولدری و ساپورت واندر که این مدت و صبح و شب زحمت کشیدن.

مملی وگنس، محسن جامی، مجید پرشیا، نیما، علی آرتمیس، جعفر اس ام اس، کاوه (مجید رو میسپرم به خودت) و بابک گل، سهیل کلاب، سامان گرس، سیما، امیر حسین تریدر
    (امیدوارم زودتر خوب شی و گرنه بعید میدونم ۲ تا پرستار کافی باشه 😷) و موری اسنیف گل که سرور اولش بود که جدی بازی میکرد. دمتون گرم. خیلی زحمت کشیدید.

یه تبریک ویژه هم به جنوب شرق و غرب بابت همر های زیبایی که رونمایی کردن. انصافا دمتون گرم و خسته نباشید. فقط کاش بجای تلاش برای پوینت حجوم، خیلی از همر هاتون رو بهتر لانچ میکردید. حیف بود اون همه رمر خوب. ای کاش مدیریت بهتری بود تو جنوب.

یه سرور دیگه هم تموم شد. از خیلی جهات سرور خوبی بود و از خیلی جهات بد.

خوب بخاطر اینکه بلاخره همرها و دف ها ترشی نشد و بد بخاطر اینکه سطح کیفی سرور خیلی از چیزی که انتظار میرفت پایین تر شد.

میخواستم یه پست کامل بزارم و یه سری چیزهارو توضیح بدم ولی خب اگه قبل پایان بازی میبود احتمالا باعث ماهیگیری دوستان میشد.

الان که تموم شده میشم یکم واضح تر صحبت کرد. امیدوارم بجای دلخوری باعث بشه کلاه خودمونو قاضی کنیم.

یادم نمیره همین کسایی که الان کت شلوار تنتون کردید، چقدر مملی رو واسه تحلیل هاش مسخره کردید.

چقدر به مجید و محسن جامی تیکه انداختید.

و چقدر احترام اقا مازیار رو نگه نداشتید.

کاش یاد بگیریم با بی احترامی کسی بزرگ نشده. آقا شاهین عزیز، شنیدم که فرمودید کسی جرات داره تو چشم نگاه کنه، شنیدم که گفتید یا باید برم یا فحش بدم و...

این راه و رسمش نیست. بازی بازیه. ما دوست داریم ولی یکم جنبه هامون رو بالا ببریم.

بیرون از این مجازی اکثرا آدم ها برای خودشون کسی هستن.

یادم نمیره هر زمانی که کسی عصبانی بود یا بی احترامی کرد آقا مازیار یادآوری کرد.

احترام بزاریم که احترام ببینیم.

در مورد خود بازی:

اول دمتون گرم که از بازیه خوب شمال تعریف کردید. کار تیمی بود. مهم ترین دلیلش همدلی و همفکریه بچه ها بود. یادمه روی واندر پیک و گیشنیز همزمان اتک بود

و همر های سنگینی لانچ شده بود. خیلی از دف ها جابجا کردنش سخت بود.

بچه ها لیدری داشتن همفکری میکردن که چیکار کنیم که احتمال صدمه ی واندر هارو کم کنیم.

چون روی پیک به اندازه ی کافی دف نبود. درنهایت تصمیم بر این شد که تمام تی کی های همرا (جنگی و واندر زن) فرستاده بشه روی واندر.

همینطور دف تمام همر ها هم بک خورد. هیچ کدوم از همر های واندر زن دف نداشتن 😬

این یه نمونه ی کوچیک از تصمیم هاییه که روهم جمع شد و تبدیل به برد شمال شرق شد.

درمورد بچه های جنوب غرب و یوسف گل. من همیشه احترام دیدم. خیلی مخصلیم دم همتون گرم ولی بنظرم دیگه وقتشه از این شیوه ی متا وینری دست بکشید

و بجای تکیه به یه ساید دیگه، روی خودتون تمرکز کنید. یوسف جان، این صحبتم هیچ ربطی به الان چون بازنده شدم پس گرندگیرم خوبه نداره.

هیچ ایرادی توی متا کردن نیست ولی به قول آقا مازیار سروری که هنوز شروع نشده و قدرت ها مشخص نیست، متا توش هیچ معنی نداره.

نه اینکه قبل شروع سرور متای ۲ به ۱ و ۳ به ۱ کنین برای بردن جلو شمال شرق. بخدا ما انقدر قوی نیستیم و نبودیم. بردیم چون با برنامه بازی کردیم.

سرور قبل، قبل از شروع سرور بهت گفتم با جنوب شرق بستی زیر بار نرفتی.

الانم دارم بهت میگم از الان داری با جنوب شرق صحبت میکنی و تو باز زیربار نمیری. 😅

ببخشید طولانی شد.

ارادت همه ی دوستان

مهران

عرض ادب

مثکه صحبت های دیروز به مذاق دوستان جنوبی مخصوصا حسین کینگ بالا عزیز خوش نیومده و ماسکشون رو کنار گذاشتن.

قبلا دست های پشت پرده براشون کاراشونو میکرد، الان کت شلوارشونو درآوردن و خود Mr.Scary دست به کار شده و داره دف میریزه تو اکانت ها.

(با اینکه شخصا موافق این جنس بازی نیستم ولی ایرادیم نداره. دمتون گرم که از زیر آب تشریف آوردید بیرون بلاخره)

دوستان عزیز، لطف کنین چون میدونم واندراتون دف درست حسابی نداره

خودتون بک بدید که خدایی نکرده موقع واندر ها این عملیات چریکی باعث باختتون نشه.

پ ن: تعجبم از اقا مازیار و محسنه که واسه این جماعت توضیح منطقی میدن حقیقتا. دیگه اونی که تا الان درک نکرده احمق بدرد نمیخوره تو این تایم سرور،

صلاحیت بازی تراوین نداره. همرها که هیچی، دف ها هم حداقل بالای ۳۰۰ ساعت شارژه.

پ ن: شما احتمالا یادتون نمیاد ولی قدیما یه تیم ۳ نفره تو جنوب غرب بازی میکردن به اسم الگانت که رکود دار سرور های اسپید کام بودن تو کامیونیتی ایرانی ها. متاسفانه اسماشون یادم نمیاد. یه دختر و ۲تا پسر. سامان و سهیل و سیما عجیب منو یاد اون تیم میندازن. بازی خوب ربطی به جنسیت نداره. همونجور که سطح شعور و بلوغ فکری ربطی به سن و سال نداره.

ارادت

مهران

سلام و ارادت

حقیقتا بشتر بازی برای من تو فرومشه تا توی خود بازی ولی به چندتا دلیل پست نمیزارم و واقعا لذتی نداره خوندن فروم.

مهمترین ترین دلیلش اجبار به هم صحبت شدن با یه سری از دوستانه که واقعا هیچی واسه از دست دادن ندارن.
    طرف با یه لحنی شخصیت کسی از خودش بزرگ تره رو مسخره میکنه که آدم حتا رقبت نمیکنه بخونه و جالبیش اینه صحبتش حتی در مورد بازی نیست.

(نمیخواستم اسم ببرم ولی میگم که پیش خودتون فکر نکنین فروم نویس خوبی هستید دوست عزیز از اکانت تکشاخ فروم و محمد اولدارک گل)

با بی احترامی کسی عزیز نشده 👍

اما نکته اصلی پست. یه سری چیزا به نظرم جالبه که اومدم بگم و برم:

جالبه که سهیل هنوز فکر میکنه متا جنوب رو خودش بسته و به لطف تماس اون با لیدر جنوب شرق استارت خورده 😅

جالبه که یوسف هنوز فکر میکنه که با مدیریت درستش، این سرور پرچم جنوب غرب رو بالا نگه داشته و دیگه به رسمیت شناخته شدن 😅

جالبه که بچه های جنوب غرب هنوز فکر میکنن دارن با مولتی بازی میجنگن 😅

جالبه که جنوب هنوز اعلام بی اطلاعی میکنه از دف ریزی اکانت پیشوا و پیش خودش فکر میکنه چه سیاست پیچیده ای به کار بردم 😅

ارادت

مهران

پ ن: چیزهای جالب خیلی زیاده ولی از اونجایی که میدونم دوستان جنوب شرقی وقتی عصبی میشن شروع به توهین و تحقیر میکنن چیزی نمیگم.

پ ن: نپی جوج و جک رو اوکی کن که دارم میام
    پ ن: محسن جامی گل، اینا خودشون میدونن چه خبره فقط نفعشون تو اون نیست که عذر خواهی کنن ازت

ارادت

کسری جان فکر کنم انقدر مشغله داشتی و در عین حال دلتم میخواست یه چیزی واسه گفتن داشته باشی، حتی درست ریپورت هارو نگاه نکردی.

بنا به تصمیم تیم کتیبه، شمال شرق توی تمام دهکده های دیفالتش یه تعدادی کاتا و تروپ سبک شارژ کرده بود که در صورت نیاز برای کتیبه استفاده بشه.

کاتایی که شما ازش عکس گذاشتی یه تعدادی از همون کاتاهاست که استفاده نشده. منطقا ۳۰۰ ۴۰۰ تا دونه کاتا ارزش شارژ کردن نداره.. اونم توی دیفالت..

شمال شرق رو بتکونی از این ۲۰۰ ۳۰۰ تایی ها زیاد هست :)

شما یا نمیدونی یا خودتو زدی به ندونستن. تو اکثر عکسهایی که گذاشتید، دف خفت کردید. نمونش اتکی که به دندی زدید.

پ ن: قشنگ انگار داریم جلو تیم دسته چندم جام رمضان بازی میکنیم... آدم حتی روش نمیشه باهاتون کل کل کنه. چه برسه به پست فنی و تخصصی..

شاهین جان ارادت

اگه چیزی که شما میگید درست باشه و دوستمون ۴ تا همر(؟) جنگی اضافی داشته چرا ازش بابت کلین کردن کتیبه استفاده نشد؟

خب این همه همر (؟) دارید ماشالا! استفاده میکردید دیگه...

به محمد توهمی گل گفتم، به شما هم مجددا میگم. به پلیر های سایدتون بگید گندم خور اضافی شون رو بزنن تو واندر نه به ما.

مایه ی آبرو ریزیتون میشه بعد مجبور میشید بیاید بندازید گردن پلیر :)

در مورد اقا کسری، من از بچه ها شنیدم که گفتن سن سال دارن و محترم.

مام ارادت داریم بهشون ولی این نحوه ی پست گذاشتنشون در شان و اندازه ی یه لیدر نیست.

چه برسه به توتال یه مجموعه. نمیدونم این جینگیل مستون نویسی، نتیجه ی جلوی پلیر خوب بازی نکردنشونه یا نشناختن حریفشون.

پ ن: متوجه ی منظورتون از ۴ تا بچه نمیشم. شمال شرق همیشه سرش بالا بوده. یادمم نمیاد جایی سر پایین انداخته باشیم. باج به کسی ندادیم.

اگه متا بستیم منافع متامون رو در نظر گرفتیم و بعد عمل کردیم! نه اینکه از یه طرف متای بزرگ ببندیم، از یه طرف نپ کتیبه!

پ ن: حال و حکایت ما شده مثل داستان اونی که هرجا میره، باید یبار خودشو ثابت کنه تا بقیه بدونن تراوین اونی که جلو بورکینوفاسو بازی میکنن نیست!

مخلص

ارادت

سهیل جان داداش نمیخوای ول کن این بحث ها بشی؟ خودت خسته نشدی؟

دوستی و رفاقت بیرون بازی. احترامتم سرجاش ولی توم احترام نگه دار.

یه دلیل مهمی که شمال شرق وینر بود اکثرا این بود که لیدرهای شمال شرق بلد بودن چجوری کنار پلیرهاشون بازی کنن.

پیمان و مکسی و پرهام و امیرنوبادی و مهران و تیرداد و ..... و بقیه ی دوستانی که اسم میبری هیج کدوم نمیگن من تنهایی اینکارو کردم.

یه تیم بود که کنار هم بازی کردن، تلاش کردن و نتیجه گرفتن. اینم که سطح بازی ها بالاتر بود بی تاثیر نیست.

چیزی که به ندرت شما توی بقیه ی ساید ها میبینی.

این دوستانی که منم منم میکنن ندیدن. نا حقشونم نیست. تو که دیدی چرا باز میگی من فلان کارو کردم.تراوین بازیه فردی نیست. بازیه تیمیه.
    تلفنی بهت گفتم، تو واتساپ گفتم، اینجام میگم. این حرفها حتی گفتنشم بده. تو پلیر شمال شرق بودی. تو با خیلی از بچه هایی که داری میکوبیشون، دوستی (؟)

ممد توهمی گل، دیروز بهت گفتم من کلا با شلوغ کردن و داد و بیداد مشکل دارم. جاوید و وگنس ۲ تا پست و ۲ تا آنالیز گزاشتن و سوال پرسیدن.

رگ گردنتون چرا زده بیرون. باز عصبی شدی نقطه یادت رفت بزاری؟

بجا سر و صدای الکی بیا جواب سوالایی که شد و منطقی و با دلیل و مدرک بگو.

مخلص

پ ن:‌ شما حتی کل کل کردن تو چهارچوب بازی هم بلد نیستید

پ ن ۲: بازی خوب و ادم خودش نمیاد بگه. بقیه میان از بازی خوب آدم تعریف میکن!

ارادت

ممد جون ما هیچی، ولی خدایی برای اینکه کسی نخواد بگه تو زدی، چرا پلیر سایدت رو زیر سوال میبری؟‌

خوباشو شما میزنین بداشو پلیر خودش زده؟ خفتوراتون خونشون رنگین تره؟

یه ام ام بزن تو اتحاد بگو میخوان تروپ کلین کنن بزنن به واندر نه به ما. صغری کبری نداره که :)

مخلص

پ ن:‌ یه دوست لیدری چند روز پیش بی احترامی کرده بود. بهش بفرمایید اون لیدرایی که شما ازشون بازی یاد گرفتی خودشون پلیر شمال شرق بودن و اونجا بازی یاد گرفتن

پ ن: یوسف این ممدتونو بده آرگینمون یکم بازی یادش بده

ارادت مجدد

من واقعا وقت و حوصله فروم بازی رو ندارم. میام پست هارو میخونم میرم.

ولی وقتی پست ممد توهمی رو خوندم نشد جواب ندم!

ممد جون بی احترامی توسط هر کسی اشتباهه و محکومه. اینجا که بازیه و واقعا زشته. سرور قبل کنار هم بودیم این سرور روبروی هم.

ممنون که جواب ندادی و محترم برخورد کردی. اگه بی احترامی شده من از طرف شمال شرق ازت معذرت میخوام!

اما یه نکته! پست هایی که داره گزاشته میشه ربطی به شخص شما نداره. داریم راجب سیاست های غلط جنوب غرب و موج سواری جنوب شرق حرف میزنیم.

تعداد پست ها و لایک و دیسلایک معنی خاصی نداره. حداقل برای ما اینجوریه. شما رو نمیدونم!؟

به قول شاعر قافیه معمولیه. محتوا رو بچسب!

ارادت دوستان

یوسف دوست خوب ماست و همیشه احترام بزرگای ساید های دیگه رو نگه داشته و احترام متقابل هم دیده. حتی زمانی که متاشون با جنوب شرق شکسته شد و انواع توهین ها توسط متای سابق بهشون شد، بازم بی احترامی نکرد و حرمت نگه داشت. توی این هیچ بحثی نیست.

اما یوسف پلیر و لیدر باهوشی هم هست. سرور قبل با شمال شرق متا کرد و متای وینر شد (بمونه؟ تو کارنامشون به یادگار؟)

یه قسمت هایی از پست یوسف رو نقل قول و قرمز کردم که لطفا بهش توجه کنین.

من قصدم سوء استفاده از این موضوع نبود ، و دلم میخواست واقعا بتونیم این دو جبهه رو تشکیل بدیم ، برای این موضوع هم تلاش کردم اما نشد ، این سرور هم مثل همون سروری که سوانز تشکیل شد به نتیجه نرسید ، به نظرم اصلا نباید یهو وسط سرور به چنین چیزی فکر کنیم و چنین راهیو انتخاب کنیم ، بهترین کار اینه از قبل شروع سرور یه ساید یا دو ساید انتخاب بشن و اعلام کنیم که میخوایم تو این دو ساید این آرمانو اجرایی کنیم و اگر کسی میخواد مولتی بازی کنه تو این ساید نیاد و به ساید دیگه ای بره ، اینجوری شاید بهتر بشه چنین چیزیو مدیریت کرد .

اینجا میگه اونی که خواستیم نشد و مجبور شدیم متا رو بهم بزنیم که بتونیم بر اساس شرایط موجود، سرور ببریم.

(یاد اوری میکنم که سرور قبل هم مشکلش مولتی بازی نبود، بلکه بی احترامی بود که به جنوب غرب شده بود که باعث شد متا بشکنه.

اگه بی حرمتی نمیشد، با ۳ به ۱ موندن و زدن یه ساید دیگه و متا موندن با مولتی بازهای جنوب شرقی مشکلی نداشت!)

الانم تاریخ تکرار شده، سرور جدید گفتن ما میایم با مولتی بازی مبارزه کنیم، قبل سرور هم با جنوب شرق (که ماشالا مولتی نداره اصلا!؟‌) هم بستن. الانم یه سری پلیرشون کوچ کردن شمال غرب و دارن اونجا جولون میدن. تاریخ ثابت کرده یوسف و جنوب غرب با ۳ به ۱ و ۲ به ۱ زدن ساید دیگه و مولتی مشکلی ندارن تا زمانی که بی احترامی نشه بهشون.

پیشنهادم به جنوب شرق اینه که این اشتباه رو باز تکرار نکنین.

یه پیامم واسه کل سرور دارم:

برامون مهم نیست ۲ به ۱ میکنین یا ۳ به ۱!

برامون مهم نیست قبل سرور میبندین یا وسط سرور!

برامون مهم نیست دست خدا دارید یا ندارید!

برامون مهم نیست پلیر میفرستید ساید دیگه جولون بده!

ما این سرور اومدیم بزنیم حال کنیم. تا جایی که زورمون برسه میزنمیتون! تا جایی هم که بتونیم دف میکنیم!

مرد باشید تا آخرش وایستید و فرار نکنین. از الان پی زمینه چینی نباشید.

ما واسه بردن همه کار نمیکنیم!‌به اندازه کافی برد و افتخار تو کارنامه ی شمال شرق هست!

مخلص

مهران

ارادت دوستان

خیلی از چیزهایی که گفته شد یا سندیت نداشت یا نتیجه ای در ادامه دادنش نیست. بنظرم اقا مازیار گفتنیارو گفت.

من با سهیل هم صحبت کردم و یه سری از سو تفاهم ها حل شد.

باور کنین خیلی از چیزها، اونطوری که ما فکر میکنیم نیست. کافیه از یه زاویه دیگه بهش نگاه کنیم. (سهیل جک یادت نره. حالا تصمیم با خودت 😄)

خواهش میکنم این بحث رو دیگه ادامه ندیم. سهیل خونه ش شمال شرق بوده همیشه. یه مدت اومده مهمونی پیشتون. (نگهش دارید نزارید بیاد یه مدت اعصابمون آروم باشه 🤣)

یه نکته دیگه اینه که پست چند روز قبل من درمورد مولتی بازی فقط جنبه ی شوخی داشت و با یوسف از قبل هماهنگ شده بود 😅

گفتیم یکم جو بدیم فروم شلوغ بشه. نمیدونم چرا یه سری از دوستان جدی گرفتن و موج سواری کردن:)) (فکر کنم لحن نوشتاری هم مشخص بود)

درنهایت به نظرم حالا که فروم گرم شده دیگه نزاریم جوش از بین بره. الان یه تحلیل خوب میتونه کارامد باشه.

ارادت

مهران

پ ن: یوسف پوش کن منبع نداریم. خدا برات بسازه جوون

پ ن: ممد توهمی چیشد قرار بود اسم منو بزاری؟؟

هلو

خب فکر کنم با اطلاعاتی که ارایه شده، دیگه مشخصه که جنوب غرب با تمام قوا داره مولتی بازی میکنه و روز به روز داره خودش رو به شمال و جنوب شرق که تا الان بدون

کوچیکترین غارت توافقی داشتن پیش میرفتن، نزدیک میکنه.

جناب ریتالین این بود بود بازیه پاک؟ شرم بر شما

پ ن: ۱۰۰ مافیایی

پ ن: ممنون از دوستانی که اطلاعاتشونو در اختیار فروم نشینان قرار میدن تا روز به روز دست جنوب غرب خبیس رو بشه.

ارادت

ارادت

دوستان، درجریان هستید که این داستان مولتی و مولتی بازی توی سرور های IR که هر سرور ۱۰~۱۲ هزار پلیر داشت به نتیجه نرسید؟

این درحالی بود که نهایت مولتی اکانت کشیدن درحد ۲ ۳ اکانت بوده. نه الان که عدد ها بالا ۵۰ و ۱۰۰ مولتیه...

نکته ی دیگه اینکه درصد زیادی از پلیرهایی که الان دارن میان تو سرور ها یا حداقل تو چند سال قبل بازی رو شروع کردن، مولتی باز هستن. یعنی اصلا نمیتونن مولتی نکشن و بازی کنن، بعد شما دقیقا واسه کی میخواید سرور بدون مولتی ران کنین؟

(جسارت نمیکنم اگه گفتم مولتی باز. کاری به درست و غلطش ندارم. همه ی عزیزان با هر سبکی محترم هستند)

اونم اینکه سروری با گلد اندکی گرونتر ران بشه و ادمین خداوکیلی سخت گیری کنه

ببینین کسی که مولتی بازی میکنه با هزینه ی زمانی و مالیش کنار اومده. قیمت گلد اصلا فاکتور مهمی براش محسوب نمیشه.

البته که دوستانی بودن که فقط سر کل کل و بگو بخند تو حراجی ۴۰۰ک و ۵۰۰ ک نقره رو دست هم زدن. مطمین باشین کسی که اینجوری هزینه میکنه اگه بخواد خیلی راحت خرج میکنه. گرون کردن قیمت گلد فقط به یه جمع کوچیکی از دوستان فشار میاره.

یه چیزیو بی تعارف بگم، خیلی از کسانی که الان میگن ما مولتی نمیکشیم سرور بعدی، آخر سرور (اگه بهانه پیدا نکرده باشن و حذف نکرده باشن تا اون موقع) میان عکس همر ۱۰۰ک گرزی میزارن زیرشم غر میزنن که فلانی مولتی کشید من نتونستم بازی کنم.

بنظرم آقا مازیار واقع بینانه گفتن همه چیو. وقت و انرژی بیخودی هزینه نکنین. آدم جایی تلاش میکنه که بدونه تاثیری داره.

بجا این حرفها تیم ها بیان اعلام حضور کنن ببینیم چی به چیه.

پ ن: مولتی بازی یه قسمتی از بازی شده. تیم و پلیری که مولتی بازن چه روبروت بیفته چه کنارت مجبوری باهاش کنار بیای چون اون خیلی از شما بیشتر ریسورس در اختیارشه.

در مورد احترام هم رفیقمون جوکر پارسا علی هر چی خواستن گفتن من با هر کی مثه خودش حرف میزنم تا حالا کاری نکردم که شرمندش باشم . بذار هر چی میخوان بگن برام مهم نیست به هیچ وجه

دوست گلم، برادر کوچک تر

شما هرچی دلت میخواد گفتی. هر تهمتی دلت خواسته زدی. هر جوریم میخوای نتیجه میگیری.

من هیچ بی احترامی به شما یا هیچ کسی نکردم.

اومدی گفتی رضا گارد بیدار نگهت داشته. بعد که خوابیدی از رو چراغ واتس اپ چک کرده زده. مام عکس و مدرک آوردیم که بابا اینجوری نبوده.

بعدش اومدی میگی شما لیدری ندیدید و فلانن. منم برات توضیح دادم که سیستم اینی که شما فکر میکنی نیست.

بعد میگی ناصر کلاهبردار شما رو برده NW. خب الان ما چیکار کنیم. اگه نمیخواید توی درگیری باشید چرا متا کردید با SE?

چرا به بهونه مولتی بازی ۳ به ۱ کردید؟

چرا نپ نبستید؟

چرا وقتی خفت میشید بهونه میارید؟

چرا زحمت خفتور هامونو زیر سوال میبرید؟

برادر گرامی احترام احترام میاره. البته که ما بی احترامی ببینیمم بی احترامی نمیکنیم. ولی تکلیفمون معلوم میشه با طرفمون.

امیدوارم دلخور نباشی از من.

پ ن: سید جان تورو خدا سرور بعدی این ممد کینگ مارو پس بدید. این نباشه بازی حال نمیده بهمون.