نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام پارسا جان والا مثل این میمونه شما تو اقیانوس یه سطل اب ورداری بگی توش کوسه نیست قطعا نمیشه نتیجه گیری کرد! منظور اینکه شما یه اکانت پیدا میکنید بهتره اون اکانت رو به ما اطلاع بدید در وحله اول ما پیگیری داشته باشیم چرا که اصلا خودمون هم از حضور اون اکانت تو ساید شما خبر نداشته باشیم همچین اکانتی ساخته شده باشه توسط یکی از بچه ها ساخته؛ صرفا برا اینکه بگه اکانتی تو سایدی دارم حتی بدون هماهنگی ما ؛ همچنین این مسله خیلی طبیعیه و تو ساید شمال شرق هم کلی اکانت هست که صاحبانش معلوم نیست و خوب ما دست تهمت رو؛ رو سایدی بلند نمی کنیم اصلا شاید شما نساخته باشی اما مثلا تیم دوم یا سومی که تو جنوب غرب حضور داره اون اکانت رو ساخته باشه بنابراین نمیشه دست اتهام رو برای شما یا جنوب غرب زد و تنها کاری که ما پیشنهاد میکنیم زدن این دسته از اکانت ها هست که خود ما هم شروع کردیم به پاک سازی تو ساید خودمون به هر صورت امیدوارم متوجه منظور من باشی باز میشه تو خصوصی راجبه این اکانت ها بیشتر بحث کرد و به نتیجه رسید..دلیل جواب ندادن یه چیز سادست اصلا جاش این جا نی سر یه اکانت معمولی من بیام یه پست بزارم اون اکانت نهایت حرکتی که بتونه بزنه کاتا بکشه و یه همری و کتیبه بزنه که باز میشه قبل از کتیبه ها به یه جمع بندی و نپ رسید برای نزدن کتیبه از ساید مقابل که قطعا ما حرفی هم بزنیم رو حرفومون خواهیم ماند..
    بنابراین راه های منطقی تر و صحبت همیشه جواب داده. موفق باشی

البته آرمین جان نپ کتیبه تو اسپید ترا مثل یک شوخی میمونه , نمونش سرور قبل که ما نپ بستیم منتهی دوستان تا راز یونیک رو دیدن زدن . البته تا حدودی تقصیر پارسا نبود و مدعی شدن تیم دیگه ایی تو سایدشون این کتیبه رو بلند کردن منتهی مشکل این بود پارسا نتونست کتیبه رو از دوستاش برامون پس بفرسته . ولی الان که یه تیم یه اکانت ضعیف و بی فایده ساخته اونور انگشت اتهام به کل ساید هست.
    ما همون سرور هم خرده خاصی به پارسا نگرفتیم و شرایط رو درک کردیم , انتظار میره پارسا هم درک کنه و تو خصوصی دنبال راه حل باشه نه فروم.

• یک نکته ای رو راجب اکانت های نفوذی در ساید ها ذکر کنم من. چون دیدم هجمه کاذبی علیه شمال شرق به وجود اومده.

اینکه فقط شمال شرق توی سایدی اکانت داره (چه با اطلاع لیدرها چه بدون اطلاع) یه فرضیه کاملا اشتباه هستش و هم خود ما و هم خود شما میدونید که متقابلا همه سایدها هم توی شمال شرق اکانت دارن منتها چون ما هنوز صلاح ندونستیم بزنیمشون فعلا اکانتای دفسازتون نیومده توی تاپ تن.

همین چند هفته پیش به اکانتی که مشکوک به نفوذی بود پیام دادم و بعد از 5 دیقه مکالمه با طرف فهمیدیم نفوذیه و حتی بعد از لاگین روی اکانتش پی بردیم از کدوم ساید و حتی دقیقا کدوم شخص هستش. منتها انقدر سیاست داریم که به وقتش ازش استفاده مون رو ببریم نه که بیایم تو فروم جار بزنیم. حالا این فقط یک مورد از چندین مورد اکانتی هستش که برامون ثابت شده نفوذیه

پس جا نماز آب نکش. حتی شما دوست عزیز

پ.ن/ من هی میگم این اکانتارو بزنیم خار و خلیلشون کنیم نمیذارن که :D

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• خوب اما از اینا که بگذریم بازیکن بعدی که خیلی برام جالب بود اکانت PashmaK بود این اکانت گول هستش و مختصاتایه عجیب غریبی هم گرفته از شمال شرق تا جنوب شرق :دی و نکته ای که درش هست امتیاز مهاجمینش هست معلوم نیست داره چیکار میکنه!:دی خودم به شخصه خیلی مایلم ببینم چی میکشه! اما چیزی که به راحتی میشه فهمید بالا نبودن تجربه قهرمان هست این یعنی تو این همه کشت و کشتار قهرمان یه گوشه نشسته داره هوا می خوره! و احتمالا کلی رعد و شمشیر زن میسازه میکوبه به ابادیای مختصاتای مختلفش! البته واقعا نمیشه حدس زد شایدم کسی رو خفتی چیزی کرده ما خبر نداریم ولی به هر حال فکنم این ملی داره بازی میکنه :)) نکته جالبیه این اکانت اینه تا دهکده رو می زنه یه واحه هم پشت بندش میگیره :دی تو هر جمعیت و لول منابعی که خودش جالبه!

سلام راجب این اکانت با توجه به اینکه لول هیرو پایینه و واحه های اطرافشم اکثرا پر هستن بنابراین واحه نمیزنه یا حداقل اونقدری نیس که بخواد این همه پوینت گرفته باشه،خفت گیری هم بعید میدونم یا اگرم باشه هر هفته انقدر نیس
    به نظرم این اکانت در حالی که از بازی پاک و بدون مولتی حرف میزنه،یه سری مولتی داره و گرزیای مولتیاشو با رعد خفت میکنه (کاری که من توی ورژن 3.6 بعضی وقتا میکردم) :D

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• گفت: از مولتی های فرا سایدی چه خبر؟!

گفتم: یارو خودش هشتصد تا مولتی تو ساید های دیگه داره و از اونجایی که عادت کرده به تهمت زدن طلبکار اون یک دونه مولتی ای هست که معلوم نیست ماله کی هست.

گفت: شیش تا بازیکن فوق حرفه ای رو هم با توهم جاسوس بودن تو سایدشون حذف کرده و احتمال داره بازم خیلی بازیکنای خوب دیگه رو هم حذف کنه.

گفتم: چه عرض کنم؟!

طرف ظهر وارد خونه شد و از همسرش خواست که غذا بیاره. ^^
    همسرش دیگ غذا رو سر سفره آورد و طرف در حال خوردن، پشت‌سرهم غُر می‌زد :thumbdown:
    ، همسرش پرسید غذا خوب نیست؟ باب میلت نیست؟
    و...
    طرف جواب داد نه!
    غذا که خیلی خوبه ولی تعداد نفرات دور سفره زیاده :/ ، همسرش با تعجب گفت ?( ؛ اما، فقط من هستم و تو ||
    طرف گفت؛ بهتر این بود که من باشم و دیگ! 8)

پ. ن: کمتر خاله زنک باشیم

• با عرض سلام
    بیانیه رسمی اکانت trader-natar
    ویرایش شد اینکه گفتن یه اکانت اجازه نداره بیشتر از 2 تا همر بکشه تا بقیه ساید مقابل از ترس حذف نکنه اکانت trader-natar تا 20 ساعت دیگر حذف خواهد شد تا وضعیت سایدها بالانس تر بشه و در آخر خطاب به بعضی از پلیرهای پر ادعا
    ما ثابت کردیم بهترینیم :thumbsup: شما هم سعی کن درست پلی بدی نه اینکه از ترس ما بری زیر چادر ویرایش شدبگی فلان ساید قویه اینا بن نشن ما حذف میکنیم که ویرایش شد اعلام حضور کنه ریدتونو بیارید پایین

یا حق

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: دلیل: هر گونه بحث و گفتگو در مورد تیم مولتی هانتری خلاف قوانین فروم میباشد. همه قوانین برای همه به صورت یکسان از سمت مولتی هانتر اعمال میشوند. در صورت نیاز صفحه به مربوط به قوانین فروم را دوباره مطالعه نمایید. ().

• از اول سرور دیدیم چند نفر میزنن تا فلان ساعت دیگه حذف بعد هم دوباره برمیگردن!!!
    درست نیست دوستان کسی کاری‌ به کارتون نداره بازی تون رو بکنید میخواید هم حذف کنید پروفایل نویسی نداره دیگه حذف اک میزنید میره
    عجیب آدم یاد انصراف اینستاگرامی وزیر محترم امور خارجه میوفته :D

• سلام

پلیر اکانت پشمک هستم، آخرش مجبورمون کردین اکانت بسازیم تو فروم.

چند روزی هست کرونا اومده ماهم گفتیم یه سر بزنیم تراوین و اوقاتمونو با رفیق قدیمیون بگذرونیم، معلوم هم نیست تا کی باشیم بستگی به کرونا داره...

از قدیم گفتن مالت رو سفت بگیر، و همسایتو دزد نکن؛ دوستان اگه من داشتم مولتی میزدم با خودتون نگفتین الان چرا توی تاپ غارته اتحادم؟ یا مولتیام اکسترای منبع دارن هم گرز میسازن هم تولید منبعشون خوبه؟ یا مثلا مرض دارم مولتیامو پخش کنم سراسر مپ که مجبور بشم دهکده هامو دور از هم بزنم؟

ما ایرانیا کلا عادت داریم تا یکیو میبینیم مثلا پولدار شده میگیم دزدی کرده، لطفا بکشین بیرون از ما؛ به کسی کار نداریم به شرطی‌ که باهامون کاری نداشته باشین، کسی هم آموزش خواست پیام بذاره رو اکانت در خدمتیم

عزت زیاد.

• وقت بخیر

سلام پارسا جان والا مثل این میمونه شما تو اقیانوس یه سطل اب ورداری بگی توش کوسه نیست قطعا نمیشه نتیجه گیری کرد! منظور اینکه شما یه اکانت پیدا میکنید بهتره اون اکانت رو به ما اطلاع بدید در وحله اول ما پیگیری داشته باشیم چرا که اصلا خودمون هم از حضور اون اکانت تو ساید شما خبر نداشته باشیم همچین اکانتی ساخته شده باشه توسط یکی از بچه ها ساخته؛ صرفا برا اینکه بگه اکانتی تو سایدی دارم حتی بدون هماهنگی ما ؛ همچنین این مسله خیلی طبیعیه و تو ساید شمال شرق هم کلی اکانت هست که صاحبانش معلوم نیست و خوب ما دست تهمت رو؛ رو سایدی بلند نمی کنیم اصلا شاید شما نساخته باشی اما مثلا تیم دوم یا سومی که تو جنوب غرب حضور داره اون اکانت رو ساخته باشه بنابراین نمیشه دست اتهام رو برای شما یا جنوب غرب زد و تنها کاری که ما پیشنهاد میکنیم زدن این دسته از اکانت ها هست که خود ما هم شروع کردیم به پاک سازی تو ساید خودمون به هر صورت امیدوارم متوجه منظور من باشی باز میشه تو خصوصی راجبه این اکانت ها بیشتر بحث کرد و به نتیجه رسید..دلیل جواب ندادن یه چیز سادست اصلا جاش این جا نی سر یه اکانت معمولی من بیام یه پست بزارم اون اکانت نهایت حرکتی که بتونه بزنه کاتا بکشه و یه همری و کتیبه بزنه که باز میشه قبل از کتیبه ها به یه جمع بندی و نپ رسید برای نزدن کتیبه از ساید مقابل که قطعا ما حرفی هم بزنیم رو حرفومون خواهیم ماند..
    بنابراین راه های منطقی تر و صحبت همیشه جواب داده. موفق باشی

آرمین جون عزیزم راستش من امروز صبح چهل تا اکانت توی شمال شرق ریجستر کردم هروقت پیداش کردی بیا پیوی لیدرامون صحبت کن مچمو بگیر البته اسمارو به لیدرا نگفتم :دی

این حرفت ۲ حالت داره آرمین، یا اینکه تو بزرگتر سایدت نیستی :دی یا اینکه کسی تو سایدت به حرفت احترامی قائل نیست که خب لیدرا واسه همین اومدن تو تراوین که تکلیف سایدا مشخص بشه باهمدیگه و بدونن چند چندن و اینکه یه بزرگتر ساید :دی از اتفاقات توی سایدش هیچ خبری نداشته باشه فکر نکنم جالب باشه؛ بگذریم...

هرچی امید بهم گفت چیزی نگم ولی نتونستم:
    واقعا خیلی ناراحت شدم که میبینم یک اکانت خوب داره حذف میکنه میره از سرور

فقط امیرحسین جان آقا ادریس شما که دیگه دارین حذف میشین یه عکس از همرا هم میذاشتین ما فیض ببریم

واقعا فک نکنم حرکت جالبی باشه که حالا یه ساید بگه ما سی چهل تا اکانت فروم داریم میتونیم با لایک و دیسلایکا فشاری رو وارد کنیم و ادمین بازی رو مجاب کنیم که کاری برامون بکنه

کوچیک همه؛ رضا

پ.ن: دهکده جدیدت تو حلقم =O

پ.ن: واقعا یچیز مهمو یادم رفته بود؛ دکتر جان چه شما تو سرور باشی چه نباشی، چه فرومو دنبال بکنی چه نکنی، وظیفه ما یچیزه که قول میدم از این به بعد یادم نره؛ دکتر هانی مچکریم :love:

پ.ن:سمیه نرو، رفیقمون تو اتاق فرمان به شکر خوردن افتاده؛ برگرد سمیه...

پ.ن: آقای غایبی که دوست نداری اعلام حضور کنی، این عزیزان شاید در‌ جریان نیستن، ولی سایه مگر سفر‌ کُند؟ خودم تنهایی قربون کلّه کچلت بشم :love:

پ.ن: به قول یه عزیزی شایدم من عاااشق غش کردنم :thumbsup:

پ.ن(آخریه خداوکیلی): من بزرگتر ساید که هیچی، کوچیکتر سایدم هستم اتفاقا؛ میانگین سنی جنوب شرق فکر کنم بالای سی و پنج باشه و من هنوز ۲۰ تارو هم پر نکردم، ولی خب شاید از بعضیا بیشتر بدونم تو سایدم چخبره :دی

آخ آخ ببخشید خط قرمزو یادم رفت :دی هردونه دیسلایک مساوی است با لانچ شدن دوتا همر رو کپاتون؛ مراقب باشین خلاصه :thumbsup:

• سلام دوست عزیز

چنتا مورد بود خواستم بهتون یاد آور بشم که حد و حدود خودتون رو بدونید...

1.شما در جایگاهی نیستی که بخوای در مورد آرمین صحبت کنی و اینکه آرمین جز شورای لیدری ساید هست و در مرحله آخر به شما و هیچ کس دیگه ربط نداره که قاشق برداشتی داری شکر اضافی تو چاییتون میریزید...

2.در مورد اکانت تریدر و ناتار هم باز هم شرایط بالا برای شما صدق می کنه و رک بخوام بگم به شما و هیچ کس دیگه ای ربط نداره که حذف کنه یا بمونه (که خدا رو شکر به کوری چشم شما این اکانت به سرور برگشته)

3. ما بی کار نیستیم بشینیم 30 تا اکانت فروم بسازیم که امثال شما رو دیسلاک کنیم (شما رو خدا تو واقعیت دیسلایکت کرده)

پ. ن: دیسلایک هم می کنیم تا ببینیم که جرعت داره یه همر رو ان ای بلند کنه تا اون ساید رو به بیابون تبدیل کنیم...

پ. ن: دیگه هم جوابتو نمیدیم حرفی داری گرزیش کن بزن بیاد اینوری

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AminS ().

• درود

عزیزم من چه صحبتی در مورد ارمین کردم؟ اجازه ندارم بگم چرا تو سایدمون اکانت داره ؟؟ :) یا چون دوسش دارین اجازه ندارم اسمشو بیارم؟؟ اگه به دوست داشتنه به جان تو من خیلی بیشتر دوسش دارم خودشم میدونه :دی
    بعدشم داداش حالا میگی صادق پارتیزان خودش اول شروع کرد؛ من چه بی احترامی بهت کردم که میای میگی امثال منو خدا دیسلایک کرده؟ چرا دقیقا؟
    راستی فک کنم بیشتر از یدونه گرزی روی اکانتت لانچ شده داداش؛ ببینم میتونی بیابونمون کنی یا نه
    پ.ن: آدرسو بلدی یا بفرستم برات؟
    پ.ن: بذار همه عالم دیسلایکم کنن؛ ولی تو نکن امیرعلی، تو همه نیستی
    پ.ن: با تشکر از دکتر هانی

• هر دم‌ از این باغ بری میرسد =O
    فکر کن مثلا تیم فوتبال PSG الان ۵،۶تا مهاجم و وینگر تاپ داره بعد فیفا بیاد بگه شما خیلی بازیکن‌های خوبی داری تعادل لیگ رو به هم‌زدی‌ من ۲تا از بازیکناتو از تیمت برمیدارم .
    دقیقا این اتفاقی هستش که برای اکانت تریدر افتاده و به همین شدت مسخره هستش
    این اتفاق از کرونا هم شوکه کننده تر بود ||
    به کسی چه ربطی داره یه اکانت چندتا همر میخواد بکشه ؟!
    جدا از اینا خیلی واضح که این اکانت از ادغام ۲تا تیم NaTaR و TradeR تشکیل شده و تعداد پلیرشون زیاده خب طبیعیه پتانسیل اکانتشون بالا میره حالا این دوستان :D میخواستن رو ۲ تا اکانت nتا همر بکشن الان اومدن کل پتانسیلشون رو گذاشتن برای ۱ اکانت .
    اقا سایده دیگه نتونسته پلیر جذب کنه یا همر بکشه مقصرش بچه‌های NE نیستن!!!!!!
    والا ما توی ۲ایکس آی‌آر بازی کردیم کل همرهای جنوب شرق اندازه ۳تا اکانت زئوس هم نبود
    جنوب غرب کلا ۳،۴ تا همر داشت اونم همین تیم بریو با جنگ بزرگ کشیده بودن
    بعد مثلا مولتی باید میومد همرای شمال رو‌ حذف میکرد ؟!
    عجب بابا عجبببب
    .
    .پ.ن: توی لایک‌ها لایک نیما رو دیدم،عمو نیما بازگشتی به میادین ؟! :D
    .پ.ن: حرفو بنداز زمین صاحبش برمیداره.
    پ.ن:
    شما فقط وقتِ آدمو میگیرین
    میگین اما هیشکی نمیشنوه چی میگین
    چون تحویلت نمی گیریم بَدمونو میگی
    اما می دونم ویرایش شد(موهات میریزه) :D مارو میبینی <3

Lidocaine TeaM <3Diamond TeaM

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Amir Raptor: دلیل:ابه کار بردن کلمات نامناسب ().

• آرمین جون عزیزم راستش من امروز صبح چهل تا اکانت توی شمال شرق ریجستر کردم هروقت پیداش کردی بیا پیوی لیدرامون صحبت کن مچمو بگیر البته اسمارو به لیدرا نگفتم :دی

این حرفت ۲ حالت داره آرمین، یا اینکه تو بزرگتر سایدت نیستی :دی یا اینکه کسی تو سایدت به حرفت احترامی قائل نیست که خب لیدرا واسه همین اومدن تو تراوین که تکلیف سایدا مشخص بشه باهمدیگه و بدونن چند چندن و اینکه یه بزرگتر ساید :دی از اتفاقات توی سایدش هیچ خبری نداشته باشه فکر نکنم جالب باشه؛ بگذریم...

سلام به به آقا رضا

هرچی امید بهم گفت چیزی نگم ولی نتونستم:

عزیزم شما تو یک خط خودتو نقض میکنی میای آرمینو زیر سوال میبری در صورتی که امیدم زیر سوال بردی شما به قضیه اکانتا اینجوری نگاه کن یکی مثل خودت هست که هرچی بهش میگه شیطونی نکن خودش میره پست میزاره :))
    دوستان فکر کنم یه داستان غلطی تو سایدا افتاده فکر میکنن (اشاره به ساید خاصی نداره) شمال شرق میترسه
    شمال شرق از هیچ سایدی نمیترسه سعی کنید کمی منطقی برخورد کنید

پ.ن:خوب دیگه خسته شدم :D

• سلام به به آقا رضا

عزیزم شما تو یک خط خودتو نقض میکنی میای آرمینو زیر سوال میبری در صورتی که امیدم زیر سوال بردی شما به قضیه اکانتا اینجوری نگاه کن یکی مثل خودت هست که هرچی بهش میگه شیطونی نکن خودش میره پست میزاره :))دوستان فکر کنم یه داستان غلطی تو سایدا افتاده فکر میکنن (اشاره به ساید خاصی نداره) شمال شرق میترسه
    شمال شرق از هیچ سایدی نمیترسه سعی کنید کمی منطقی برخورد کنید

پ.ن:خوب دیگه خسته شدم :D

دانیال یچیزی بگم برگات بریزه؛

خود همین جمله رو دقیقا امید گفت بنویسم حتی :D :D

ببین حرف ما این نیست بگیم بابا بازی کثیف نکنین زشته اَه اَه؛ من خودم چهل تا اکانت توی ne دارم گفتم که، ولی بحثمون اینه لیدرمون از جیک و پوک سایدمون خبر داره؛ همینطور لیدرای سایدای دیگه که خودت با جفتشون بازی کردی و در جریانی اوضاع چطوره؛

ما هم دقیقا انتظار چیزی مشابه رو از شما داریم تا بتونیم به عنوان یه گزینه قابل اتکا تو سیاست هامون بهش نگاه کنیم؛ شاید حالا این کار برای شما سخت باشه ولی باورکن اگه دوستات بجای نشون دادن همدلیشون توی قرمز کردن تعداد لایکای پستای بقیه این همدلی رو توی یکدست کردن ساید خودتون نشون بدن قابل انجامه این کار، الان باز یسری میان میگن به شما ربطی نداره ساید ما یکپارچه نیست نمیدونم قاشق خوری و ایناش به تو نیومده؛ ولی ربط داره عزیزم، دقیقا به من و ایکس و ایگرگی ربط داره که میخواد باهاتون سر یه سفره بشینه، اگه هم واقعا دوست ندارین با کسی همسفره بشین که خودتون بیاین اعلام کنین ۱ به ۳ رو. مرسی

پ.ن: آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟ (جاست هومن سوز)

پ.ن: امیرعلی کراش دارم روت، قرارمون یادت نره :love:

پ.ن: آقای رپتور، عزیز دلم راست میگی شما برام خیلی مهمین؛ولی من که عددی نیستم لایکمم نمیکنی، دیگه چرا دیسلایک قربونت برم؟ <3 (قلب آبی نداره چرا فروم؟)

پ.ن: باتشکر از دکتر هانی؛ دکتر اگه یه روز خوندی این پستارو یه ندا بهم بده من ضعف برم :love:

• سلام به همه

با اینکه فروم دنبال میکنم اما کم پست میزارم این‌ دفعه ضروری بود پست بزارم :thumbsup:

برام جالبه که حالا نه کتیبه اومده نه مشخص شده کدام اکانت ها نفوذی هستن!!! برای من سواله که هنوز چیزی مشخص نشده تصمیم به متا گرفتین با این حال خودتون میدونید هر ساید ممکنه کتیبه ساید دیگه رو بزنه 8o

ولی امیدوارم این سرور مثل سرور قبل تکرار نشه چون واقعا بازی خیلی مزخرف میشه :thumbsup:

پ.ن.پ اگر تصمیم به متا گرفتین اعلام کنید که همه در جریان باشن :thumbsup: :thumbsup:

یه نکته دیگه هم‌ بگم به زودی نفوذی های داخل sw مشخص میشه میخوام ببینم بعدش بازم حاضرین خاله بازی در بیارین براتون‌ این دفعه چادر میخرم خاله های خوشگل :thumbsup: :thumbup: :whistling: :whistling:

• سلام مجدد خدمت دوستان
    خیلی ها تون خبر ندارید بعضی ها هم خبر دارن من به دعوت ناصر اومدم تو تیم کلاه برداران و توی تیم قبلی خودمم توse هستم (اکانت کاپیتان) . تا به امروز تونستم تو هر دو ساید پلی بدم اما حالا که دارم جلوتر میرم خودم احساس غریبگی با هر دوساید میکنم . نه تو تیم لیدری se هستم نه کلاهبرداران . بنابراین تصمیم گرفتم که روی اکانت کاپیتان و در ساید se از این به بعد خدمت دوستان باشم . اکانت 33yed رو هم تحویل دوالم مهدی میدم .
    پ.ن : هر دو ساید رو دوس داشتم اما اکانت کاپیتان هزینه بیشتری داشته واسم و اکانت 33yed تفننی بود
    پ.ن: میدونم مطلب برای خیلی هاتون بی ارزش بود و وقتتون رو گرفتم .اما حرفی بود که باید میزدم چون تو فروم منو به عنوان کلاهبرداران میشناختن.
    پ.ن: به امید خدا با تیمم در سرور بعد میایم sw

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام
    داداش پلن مولتی زنیتون به کجا رسید؟؟و اینکه از این به بعد اکانتت در اختیار تو نیست نه ؟؟؟

سلام داداش نه خیر از این به بعد من از ساید se اکانت capitan se هستم در خدمتتون. پلن کلاهبرداران همچنان پابرجا ست فک کنم

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• کسی تو فروم به این دوستمون گفته کثیف بازی میکنی؟ ?(

بالاخره هر کسی برای یه چیز بازی میکنه

یکی برای رید مولتی خودش ;)

یکی برای زدن مولتی بقیه :D

یکی برای رفیقاش :thumbup:

یکی برای تیمش و یا سایدش :saint:

یکی برا تفننی و وقت گذروندن :P

و...

یکی هم با خفت کردن مولتی های خودش دنبال مداله :*
    در کل با هر نیتی که بازی می‌کنیم محترمه ^^

پ. ن : یه عکسی هم این دوستمون گذاشته بود که مثلا دارم آبادی میزنم رفتم تو تاپ مهاجمین
    که فقط نکته اش این بود که تاریخ اتک ها نبود تو عکس چون با روزی 10 تا دونه آبادی زدن نمیشه 100 کا تروپ کشت

پ. ن :اگه حتی یکی از مولتی بازای سرور هم تصمیم بگیرن که برا مدال مهاجمین بازی کنن این دوستمون پشمک یک پنجمش هم نمیتونه پوینت بگیره :D

در کل سرور باحالیه همه جور تیپ آدم میبینیم <3

• مخالف سرسخت مولتی بازی دیروز و مدافع حقوق غارت ناتار
    جنگ بر سر مدال رنک یک غارت امروز

آدم نمیدونه دیو چو بیرون رودت رو باور کنه یا جاوید جاوید گفتنتو :D

پ.ن:مولتی بازی بده تا موقعی که من ندارم

پ.ن2:تغییر سیاست ها از پوش کنی بازیکن نیستی تا میتونم پوش میکنم در کمتر از یک ماه فقط در اسپید ترا

پ.ن3:مولتی برا ان ای حرومه؟برا بقیه جهاد؟ :دی