Posts by Jafari

اینکه دف یک یا دو کانت روی واندر سنگینی نمیکنه یعنی nw دف نداشته و دستهای پشت پرده !!!

واقعا ترجیح دادم دوباره به خودم ریپلای بزنم ^^

منم گفتم دلیل نمیشه حتما اکانت بیاد تو تاپ وقتی رو سایدهای دیگه هم اتک زدید و تعدادی از اکها دفشون سنگین تر بوده رو واندر حالا دنبال چی هستن دوستان؟!!

اتفاقا داریم در اوج ناباوری میبینیم واقعا بعضیا سعی دارن نفهمند!!

بازی برد و باخت داره این بهانه ها چیه آخه

از اولش شاخ و شونه کشیدین تو فروم تهش شد این الآنم زدید تو کار دایی جان ناپلئون دنبال توطئه هستید :D

من دیگه حرفی ندارم

حق با شماست ادمین کمک کرد دف غیبی اومد رو واندر nw تا se صد کنه شما هم از اول می‌دونستی همینجور الکی بازی رو ادامه دادی ما ناراحت نشیم

خدایا بسه دیگه :D

موفق باشید<3<3<3

به نام خدا

دوستان این آخرها دیگه با هم مهربون باشید :D

خداروشکر این سرور هم دیگه داره تموم میشه همونطور که میشد حدس زد دوستان شمالشرق با همرهای زیباشون واندر nw ,رو کشیدن پایین(نامردا چه خبرتونه چه خبرتونه چه خبرتووونههههه^^)

تبریک به متای خوبی که واقعا موندن رو حرفشون و این خودش دستاورد بزرگیه

از اتاق فرمان میگن به جنوب شرق تبریک ویژه بگم

باشه مبارکه8)8)<3<3

سلام

دوست عزیز همین جوری هم ne با تعداد بیشتر پلیر و مولتی از کل مپ سرتر بود حالا با دو تا جنگ کوچک و جنگ منحصر دیگه باز خوبه اندگیمی بمونه اصلا

نگرانی واقعا؟؟؟...^^^^^^

از اول سرور دیدیم چند نفر میزنن تا فلان ساعت دیگه حذف بعد هم دوباره برمیگردن!!!
    درست نیست دوستان کسی کاری‌ به کارتون نداره بازی تون رو بکنید میخواید هم حذف کنید پروفایل نویسی نداره دیگه حذف اک میزنید میره
    عجیب آدم یاد انصراف اینستاگرامی وزیر محترم امور خارجه میوفته :D

به نام خدا
    خب
    این بار دوستان از مرحله این با اون بسته رسیدن به مرحله این چرا همرش اینقدر گنده ست!!!
    ساید شما که با اختلاف سلطان مولتیه نمی دونم چرا آقای شانیز می خواد بهتون مولتی کشی یاد بده :D
    با این همه مولتی فردا باید خودتونم جواب پس بدیدا ؟!!!
    اگرم واقعا با این اختلاف مولتی کشی نتونستید اینجور همری بیرون بدید دیگه حرفی نمی مونه.
    ..!!
    تشکر از همه خوبای تراوین که کمک کردن سرمون گرم شه تو این وضعیت <3

به نام خدا
    با عرض پوزش باید بگم انگار دوستان ی ساید خاص علاقه زیادی به رمز گشایی روابط فی مابین بازیکنان و تیم های ساید های دیگه دارن که فلان تیم با فلان تیم بسته ؛اون میخواد اینو بزنه ؛ این میخواد اون رو خفت کنه
    آقا بیخیال همه رسماً اعلام کنن شما نه تنها تعداد اکانت هاتون کمتره بلکه کلا مولتی هم ندارید بی خیال می‌شید
    اسیر شدیما :D :D

سلام
    این حرکت سیاسی تر به نظر میرسه تا اقدام جنوب غرب
    میاید میگید این حرف منه ربطی به شمال شرق نداره
    ولی sw با کلاهبرداران دستش تو ی کاسه ست و می‌خواد se ‌‌‌‌‌‌‌‌رو‌ بزنه در غیر این صورت عرضه جمع کردن ساید رو ندارن ؟!!
    چرچیل
    !!
    Sw!!
    Se!!
    جنگل؟!
    شیب ؟!
    بام؟!!

balckwolf

یعنی شما توی اون اتحاد اکانت دارید؟!

اصلا بر فرض مثال حرف شما درست و تمام بازیکنان برای شمال شرق باشه! اما اصلا نباید این مدلی چیدمان اکانت ها باشه تهش اینه که اون ناحیه پرتر و رنگش پرنگ تر میشه اصلا نباید بره انقدر بالا برای تست من همین الان سروری که ۸۶ روز ازش گذشته بود رو تست کردم و مختصاتی که بهم داد هم میزارم شما با مختصات روز سوم اینجا مقایسه کن! این جا بحثی که من میگم اینه که نباید روز سوم بازی مختصات ۴۰۰-۴۰۰ به بازیکن بده شما رو بنده زیاد نمیشناسم اما تو قدیم که ما بازی میکردیم اصلا خیلی ها می زاشتن روزه ۳-۴ یا حتی هفته ها بعد می اومدن تو بازی که هم جلو نیافتن هم فارم های بهتری گیرشون بیاد به نظر شما تو این فکر بودن ۴۰۰-۴۰۰ بازی کنن؟!:دی در ضمن تراوین نحوه قرار گرفتنش رندوم هست درست اما رندوم به سمت بالا نیست!! یه مختصات بالا میده یدونه پایین اما تقریبا تو یه رنج اما به تایم ثبت نام و حتی ساعت ثبت نام هم بستگی داره الان سوال اینجاست ۱۰۰ تا اکانت دیگه رجیستر شه همرو ۴۰۰-۴۰۰ میده یا چی! طرف از ۴۰۰-۴۰۰ بخواد بره وسط ۲ روز تو راه !!

من نگفتم همه بازیکن ها شمالشرق هستن و قبول هم دارم به نسبت چیزی که تو پراکندگی نقشه هست اختلاف اکانت نیست شاید با نگاه اول آدم فکر کنه که کلی اکانت بیشتر تو ش ش هست اینجور نیست ولی قطعا تعداد اکانت ها اونجا بیشتره که سرور می‌ره برای کمان های بعدی همینطور که دوست دیگه مون نوشتن احتمال زیاد به دلیل کاهش پلیر نسبت به گذشته و جهت خالی نموندن نقشه تو این سرورها به این شکل برنامه رو تغییر دادن تا سریع تر مقدار بیشتری از مپ پوشش داده بشه حالا خوشبختانه این سرور شلوغ هست که اینم جای شکرش باقیه و همه مون لذت می‌بریم یک چیزی که واضحه اینه که همه سایدهای هرچه به بیرون نقشه حرکت میکنی تراکم کمتر و کمتر میشه تا نقشه وسعت بگیره اتفاق خاصی نیفتاده مطمئن باشید الان سایدهای دیگه هم به تعداد ne اک بزنن به همین صورت و با تراکم خیلی کم اک ها پخش میشه و این مربوط به صرفا یک چهارم مپ نیست!!!؟؟ دوباره میگم قطعا تعداد اکانت‌های ش ش بیشتره ولی نه به اندازه ای که توی پراکندگی مپ دیده میشه چرا که صرفا تراکم اک ها توی کمان های بزرگتر مرتب کمتر میشه نه چیزی که تو نقشه حس میشه که مثلاً ne دو سه برابر بقیه اک داره

با سلام و تشکر مجدد از شما
    به نظر دنیای تراوین هم یک جورایی مثل مقیاس های جغرافیایی زمین سعی در تقسیم بندی مناطق داره و همون طور که ما خطوط طول و عرض جغرافیایی داریم در دنیای تراوین به دلیل دو بعدی بودن مپ طراحان نقشه رو با توجه به سناریوی بازی ۴ قسمت کردن و به جای خطوط طول و عرض از دایره های فرضی استفاده کردن
    خب شما حالا دایره ها رو در نظر بگیرید تا یک جایی دایره ها تو هر چهار قسمت برابره ولی یک جایی به بعد شمالشرق کاملا جدا میشه و این قطعا به معنی بیشتر بودن اکانت هاست
    اما در خصوص پراکندگی هم اگه دقت بفرمایید از وسط مپ تراکم بیشتر و هر چه به بیرون میاد تراکم ها کمتر و فواصل بیشتره و این هم مخصوص ساید ne نیست
    در واقع هر دایره که در هر ساید تبدیل به کمان میشه تعدادی اکانت رو میگیره و طبیعیه تراکم در دایره های بزرگتر کمتر از دایره های کوچک تره و این به وضوح تو سایدهای دیگه هم مشخصه
    البته بازم اساتید هستن و می تونن کمک کنن به خصوص کسانی که تو برنامه نویسی تخصص دارن
    :) :)

به نام خدا
    ابتدا باید بگم تورقوز آباد درسته
    در ضمن به نمایندگی از مردم تورقوز آباد این سخنان را شدیداً محکوم نموده و اخطار میدهم از آنجا که این سرزمین به فناوری غیر صلح آمیز هسته ای دست یافته در صورت تکرار این دست اقدامات خصمانه با واکنش شدید این کشور و حمله هسته ای مواجه خواهید شد
    لذا اعلام می نماید در صورت عدم عذرخواهی رسمی؛ نیروهای مسلح تورقوز آباد خاک تراوین را به توبره کشیده و کلا مپ تراوین را یکجا سوراخ می نمایند
    امضا :
    نخست وزیر دولت تورقوز آباد
    تورقوزخان :evil:

با سلام
    اول ممنون بابت دید کلی که از سرور ارائه نمودین
    نظر بنده اینه که این آرایش نژاد ها به معنی بازی تدافعی نیست چون بیشترین اکانت ها متعلق به نژاد رومنه که قطعا پیش از اینکه بابت دف کشی باشه بابت همون قضیه مولتی کشیه
    هرچقدر تعداد این اکانت ها بیشتر باشه تعداد همر ها و سوپر همرهای سرور هم افزایش پیدا می‌کنه
    نظر من اینه پیشاپیش از حضور اساتید معذرت می خوام :)