Posts by urgot

سلام

شاید باورت نشه برا هیچکی مهم نیست حذف میکنید یا نمیکنید

پ.ن:سپهر جان شاید اگر وقت داشته باشی و تیم فشار تو بازی بمونه به جذابیت بازی کمک بیشتری کنه

با تشکر

با سلام خدمت همه عزیزان

این سرور احتمال فراوان به همراه دوستان در خدمت ساید شمال غرب خواهیم و با آرزوی موفقیت برای هر 4 ساید

و همچنین امیدوارم سرور جذابی پیش رو داشته باشیم

پ.ن:آرمین تو خودت زن نگرفتی؟ :D

پ.ن:امیرعلی کی زن گرفتی؟

سلام خدمت دوستان

روی صحبت من مستقیما با دانیال عزیز هست که با توجه به اینکه میدونست زمان شروع سرور کی هست و با عید هم تداخل زمانی داره از یک ماه قبل از شروع سرور اقدام به یارگیری کرد و تیمش هم کاملا اماده بود ولی با توجه به شرایط فعلی ساید اس ای و تیم خوبی که بسته شده فعلا داره فرار رو به جلو میکنه و ترجیح داده داخل سرور کیسه بوکس نشه.

خدا بگم رسولو چیکار نکنه

عزیزم من جایی دیدی به خاطر قدرت حریف فرار کنم جایی دیدی ما کیسه بوکس بشیم ما معمولا کیسه بوکس میکنیم سرور دو ایکس قبلیتو تو ای ار یادته که

بچه های ما تصمیم گرفتن بازی نکنن ما هم گفتیم چشم (دلایلشم تغییراتی بود که تو بازی اعمال شد البته این مورد اصلا به شما ارتباطی نداره دلمون نمیخواد بیایم)

حالا خواستی یه اکانت میزنم جلوت انتقام ای ار رو بگیری

پ.ن:پارسا دلم برات تنگ شده شنیدم رفتی جنوب شرق

پ.ن:احمق کوچیک اختصاصی وقتی 20 تا اکانت همرشون از شما بزرگ تره نداریم شرمنده باج نمیدیم

پ.ن:مجید اینا نیومده انقدر شاخو شونه میکشن (لات کوچه خالی)

پ.ن:حالا یه سرور بیاین ان ایو بزنید بعد شاخو شونه بکشید

پ.ن:روی صحبتتو بگیر اونور :D

خلاصه من دیگه جواب شما رو نمیدم

سلام خدمت همه ی عزیزان خوب اکانت ما تا دو ساعت دیگه حذف میشه لازم دونستم یه تشکر از همه ی عزیزان بکنم

تیم خودمون:امین(تازه داشت گرم میشد) بردیا (تو 10 روز اندازه 30 روز ما رو اکانت کار کرد ) مجید (یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین و کاربلد ترین پلیر هایی که باهاش برخورد کردم) پژمان( خیلی با مرام )

بچه های شمال شرق:امیرحسین تریدر(رفیق خیلی خوبم),امیرkavir (رو مخ),سامان(عتیقه ),آرین و آرگین (هنوز نمیدونم کدوم به کدومه ) ,کارو احمد (رفقای با مرام),رضا (...ان ای دوست خوبم) کیارش(سلطان),رضا (مارو دور ننداز),امیر رپتور (کم بودی ولی همونم مرسی که بودی),پیام(عزیز و دوست داشتنی) بهنام وسپهر(بخاطر من اومدین و من شاید اونطور که باید نبودم شرمنده داداشم ایشالا جبران کنم برات) امیرعلی (این خیلی بی مرامه ) و..... از همه تشکر میکنم مرسی که بودین ان ای تیمی بود که تو 3 روز جمع شد

و دوستای خوبم تو شمال غرب

حاج آقا آرش10(همیشه یه چیزی داره) ,کارو (دوست خوب و عزیزم),سارنگ(داشم),دکتر ممرض (سلطان دوتا:D),حسین فشفشه (رفیق قدیمی),هادی لئو (دوست داشتنی), تعدادی از بچه های Brave(دوستای خوب و دوست داشتنی)علی زنو(رفیق قدیمی),میثم گل ,غزل, هادی ترکه:D و بقیه بچه های دوست داشتنی شمال غرب فرزین فراموش نشه:D

تو اس دبل و اس ای

پویا و بقیه بچه های lord of teotons کمیل عزیزم,فرهادو ممد نوب ,ممد کوماتسو و عادل عزیز (دوستای عزیزم ),امید عزیز یویو

در انتها از تمام 4 ساید برای جذاب کردن بازی تشکر میکنم امیدوارم در تمام مقاطع زندگی پیروز و موفق باشین و اونی که لایقه پیروز بازی بشه

پ.ن:بردیا باز وسط سرور رفتی که :D

پ.ن:با آرمین میتوانید دیوار را تجربه کنید :D

؟ دلیلش برای خیلی از دوستان مشخصه . چند روزه که ان ای درگیری داخلی داره و تعداد بالایی از اکانت ها روی حذف قرار دارن

سلام احسان جان خوبی ؟ عزیز ان ای درگیری داخلی نداره صرفا اختلاف نظر داشت که خداروشکر انقدر پلیر های عاقل داره که با کمی تامل این اختلافات هم کنار گذاشته شد تو ان ای هرچقدرم مشکل داشته باشیم تهش با دوتا فحش حل میشه :))

این یعنی در عمل متای شمال شکست خورده محسوب و حمایت دفاعی از طرف ان ای رو دیگه نمیتونن داشته باشن

دوست عزیز متای شمال قوی تر از این حرفاست مطمئن باشین تازمانی که این متا پا برجا باشه ان دبل حمایت همه جانبه ان ای رو خواهد داشت و هیچ چیز اینو تغییر نمیده

اتفاقی که برای اس ای افتاده واقعا جای تاسف داره که چه راحت زحمت یه تیم حتی یه ساید نابود میشه

پ.ن:امیرعلی .....

پ.ن:فرهاد هنوز دوست داریم

پ.ن:رضا ....ان ای :))

من الله توفیق

مجید اون سرور روز 110 رفت این از مجید

زیردست مولتیای مجید؟ :D این جمله اتو فکر کنم از رو عصبانیت گفتی اینم ولش کن چون آخیل و نیسان کلا سبک مولتیا و ریدشون باهم فرق داشت سبک مولتیای آخیل فیدر کپ بود مولتیای نیسان فول کپ بود

دوست عزیز اکانتو همرشو زدین تو دیوار ساختموناشو با گلد تخریب کردی محافظای دهای مختلف کوبیدین به هم کجا بمونیم؟ چیکار کنیم اگر میخواستیم بمونیمم که اکانتم بن کردین که مولتی هانتر باز نمیکرد که :))

اما پسورد فلوید من اینو در جریان نیستم اصلا خبر ندارم کدوم سرور بوده حالا چه دوستام چه رقیب هام اگر تونستن بیان روزیو بگن که من پسورد کسیو داشتمو رو اون اکانت خراب کاری کردم

جمله بعدیتم بالا جوابشو دادم فقط از رو عصبانیت حرف نزن کمی منطقم به کار ببر من این فرومو نمیخوندم امروز خوندم فکر نمیکردم با من باشی که بهنام اومد گفت با دانیال و امیرعلیه :))

پ.ن:امرداد فروم نویسای بهتری داشت که اینجوری یهو قاطی نمیکردن الله اکبر

پ.ن: آقا بزارید ما بریم از فروم این سرور ولمون کنید

پ.ن:اکانت نیسان کلا حذف نشد :)) بازم اشتباه زدی :D

پ.ن:Get_right من صرفا به صادق کمک میکردم اشکان اکانت من نبود اون اکانت صرفا رفتم یک هفته رو اون اکانت کمکشون اون اکانتو من یادم نیست کار کی بود

خلاصه که من رو حرفم هستم شمال شرق پشیزی ارزش نداره بخوام درگیر شم

سلام کاروی عزیز چی باعث شده فکر کنید به عنوان لیدر یک ساید میتونید با یه ساید اینجوری صحبت کنید و انتظار داشته باشید شمال شرق واکنشی نشون نده

فکر نمیکنم ان ای تاحالا کل سایدتونو مورد خطاب قرار داده باشه و توهین کرده باشه اول اینکه میاین فحش خانوادگی به کل بچه های ان ای میدین بعد میاین میگید شمال شرق پشیزی ارزش نداره؟ بعد میاید میگید با کسی مشکلی نداریم و دنبال درگیری نیستیم؟

این مورد نشان دهنده ضعف و عدم کنترل اعصاب شما در امر لیدریه تا الآن فکر میکردم شما لیدر باهوشی هستی ولی بعد از این پستی که گذاشتی فهمیدم پشت سیاستاتون یه فرد باهوشه که با انتخاب کردن شما برای پیش برد اهدافش دچار اشتباه شده

پ.ن:چقدر خوبه به جای توهین به رقیب هامون بهم احترام بزاریم

ختم کلام

امیرعلی عزیز شما خاطرات تلخ زیادی از امرداد دارین.امیدوارم شبا کابوس خواب هات نشده باشه این خاطرات.هنوز شبی که اومده بودین تیم اسپیک ما (قبل از استارت سرور) به هدف ایجاد بی نظمی در جنوب شرق رو یادم نرفته.چی شد تو اون جلسه که شما رفتین شمال غرب و عطای جنوب شرق رو به لقاش بخشیدین ، بماند بین من و شما و ارمین نومرسی و دانیال!

شایعه پراکنی نکن من اصلا نه تیم اسپیک شما اومدم نه دیسکورد شما:)) از کجا شنیدی نمیدونم

آرمینم که کلا اون سرور نبود بنده خدا آرمین نیومده دیپورتیش کردین :))) آرمین داشت تورنومنت میباخت سرور 1 صفایی براش نداشت :))

ضمنا بعد از اون تصادف هولناک (لانچ ۲ همر همزمان شما و دیدن اسکات ها از تارگت هایی که زده بودین) نمیدونم نیسانتون چرا به تته پته افتاد.شاید بازی بدون مولتی واستون نشدنی بود.چون مولتیاتونم سالاد شیرازی شده بودن :D بچه ها هنوز دیوار گان هیرو رو یادشون نرفته

این که پسورد نیسان کار تیم شما بوده که تو اون فروم ثابت شد آقای امیرعلی هنوز دنبال اعترافی؟ :))

والا نیسان تو اون پلنی ان دبل دیوار شد فقط 5ک شوال زد اسپانشم خورد به واندرتون عزیزم

پ.ن:آلزایمر گرفتی اشکان؟ :))

پ.ن:امیرعلی ول نمیکنه :)) هی دوباره مارو میاره تو داستانا همیشگیمون با امرداد الله اکبر :)) (امیر علی بکش بیرون)

پ.ن:همرای ان ای و اس دبل اون سرور قطار شد رو ان دبل بدبخت یادت نیست؟ نصف ان ای دست ما بود؟ :))

پ.ن: اشکان کارتون قشنگ نبود حالا بیا بگو ممد کوماتسو با من بد حرف زد فلان کرد بهمان کرد بیشتر واسه جلوه تیمی که اون سرور تازه تاسیس شده بود بد بود چون ثابت شد کار خودتون بوده :)) بعد از اینکه دفو بک دادین همرایی که به فاصله 30 مین میزدین رو نیسان رو یادتون رفته ؟ :)) پس کل لیدرای امرداد از این قضیه خبر داشتن

پ.ن:ولی جدا از همه ی کل کل ها که همیشه طبق معمول داشتیم و داریم بی احترامی از تیم شما برعکس تیمی که ادعای خدایان رو داره ندیدم و به عنوان یه رقیب حتی با وجود خرابکاریتون رو اکانتی که خیلی زحمتشو کشیدیم آحر سرور بهتون تبریک گفتم چون به عنوان رقیب قابل احترام بودید (چقدر پینوشت زدم ها )

چون تو این سرور بازی نمیکنم این اولین و آخرین پستم تو این تاپیک بود با آرزوی موفقیت برای هر 4 ساید امیدوارم سرور جذابی در پیش داشته باشید

ارادت

دانیال

بار اول: سه روز

سلام من خودم به شخصه کم پست میزارم و بیشتر حرف مدیریت بازی یا فرومو قبول میکنم ولی اینبار بسی خندیدیم

اون شخص که میاد فحش میده به یه ساید معلوم الحاله ولی به نظرم شما حتی 3 روزم بنش نکردید :)) به ویرایش بسنده کردید این موضوع ربطی به ادمینای اسپید ترا نداره من طرف صحبتم با ادمینای فرومه که شاید اگر نمیتونید این قوانین رو به صورت یکسان برای همه اجرا کنید نیاید دم از قانون بزنید

صحبت راجب مدیریت سایت یکی از نقاط قوت اسپید ترا نسبت به ای ار که هرکس حرفشو آزادانه اینجا میگه به نظر من این قانونم میتونه فضا رو محدود کنه بهتره توش تجدید نظر بشه

پ.ن:کارو جان سیاست جالبی بود

بردن یا باختن شمال غرب در سرور قبل دست شما نبود عزیزم شما بعد از خودکشی نهنگ ها چیزی نمیتونستی مشخص کنی درسته اس ای بالا بود ولی خیلی راحت میتونست بشه NW یا SW ما خودمان گذاشتیم SE صد بشه حالا بماند بعضی از دوستان نمیخواستن ما مثل شما نیستم و قتی حرف میزنیم بهش عمل میکنیم به کسی قول الکی نمیدیم هزار تا فیلم بازی نمیکنیم واسه 100 کردن بخوایم 100 کنیم روی دانش بازی خودمون حساب میکنیم نه روی زیر رو کشیدن نه گول زدن یه بچهای مثل شانیز وغیرو غیره که دوستان انجام دادن

آقا اس ای دوتا واندر داشت :)) یه واندرشو با 1 همر زدیم (مست) :)) دست ما نبود؟ الله اکبر (آخر زمون شده حرف میزنیم پای حرفمون میمونیم اونم از هادی )

تو در کل ادم خوش شانسی هستی ملخک یه بار چستی اکانت فروختی رفتی ملخک دو بار چستی حسین تی ان تی و ممرض شدن ضامنت اگه حسین و ممرض سرور دو ایکس نبودن ne زیر پا له میکردیم حرمت این دو پلیر شدن کو خیر واسه تو ابو مجید و گرنه الان زبان در نمیاوردی ولی ملخک این بار سومه این سرور راه چستن نیست

این همه کارو با همون 3 4 تا اکانت میخواستین بکنین؟ :))

بابا سرور هنوز شروع نشده هم با ما بستین هم با اس ای تا آخر سرورم از ترستون یه گروه زده بودین با امین کینگ اس ای-علی کینگ اس ای و مصطفی که یه وقت ان ای زد زیر حرفش سریع متا ببندید :)) غیر اینه بیاید بگید حالا ما هیچی نمیگیم شما هم هیچی نگو

خطاب به شخصی که دنبال اسکرین بود بگم اگه منظورت منو آرمینیم که منو آرمین تو جلسه دیسکوردم با مجید دعوامون شد(از حسین بپرس ) تو فرومم دعوامون شد هرچی بودو نبود به هم گفتیم هم اون گفت هم ما بعد فهمیدیم کلا اشتباه میزدیم از دل هم دراوردیم (این که شما دنبال چی جذابیتو بیشتر میکنه ) اون سرور اگه مجید هزینه میکرد ماهم هزینه میکردیم یه بار بهت گفتم اگه یادت باشه قرار این بود 10 تا وی پی اس مجید 10 تا من بگیرم آرمینم گلد اکانتو بزنه حالا چی شد که وی پی اسا وسط بازی شد 30 تا یا گلد اکانتو تعدادیشو مجید زد بماند

پ.ن:یه بنده خدایی زنگ میزنه رفیقای ما شروع میکنه فحش دادن به ما:)) آقا ما به پلیرای سایدمون نه وعده گلد مجانی میدیم نه وی پی اس مجانی نه چیزی فحش نمیخواد بهشون بگو گلدو وی پی استو میدم ببرشون دیگه یا میان یا نمیان :))

پ.ن:یاد سبزی پاک کنای کنار کوچه افتادم :))

پ.ن:کینگ فقط مسی (جمله سنگین بود 2 مین سکوت)

پ.ن:ان ای در حدی خلوته که میخوایم گل کوچیک بزنیم یه تعداد اینور ساید یه تعداد اونور ساید فقط مستعمره گرای عزیز لطفا وقتی میاید استعمار کنید مواظب سر و صورتتون باشین شوت بد میزنن

پ.ن: دیگه جواب نمیدم قول میدم :D

سلام من خودم به شخصه با اینکه تایم سرور بدون نظر سنجی عوض شد مخالفم چون تراوین بازی محاسباته حالا که عوض شد ادمین عزیز یا بزار 4 شنبه یا بزار 5 شنبه که 2 3 روز تعطیل باشه (البته با نظرسنجی)

اخه ک......خول سرور پیش مگه تیم زئوس بود که اعلام کنیم

کیفت میدونی کجا مشخص میشه اونجا که اون همه پلیر خرج و امکانات رو در اختیار داشتین ولی بازی به یه نفر باختین اونم کسی نبود جز خدای زئوس آرش10کل بازی به یه پلن باختین با اون همه امکانات از زئوس فقط یه اکانت امده بود سرنوشت بازی رو عوض کردو شما از رو نمیرین شما این قدر حقیر بودین که از وحشت اون همه همر رو بی هیرو زدین

کارنامه شما مشخصه ولی مثل کبک سرتونو کردین تو برف.

هادی استعمارگر مارو مثتمره نکن خلاصه اینکه گناه داریم

لیدرای سرور قبل شانس آوردید نزاشتیم ان دبل ببره ها :)) شما 3 به 1 زدین ولی ما نزاشتیم سکه یه پول بشین :))

پ.ن:نه سلامی نه علیکی بپر به ان ای؟ یاد سرور 2 ایکسو زدن اس دبلتون افتادم

پ.ن:رضا سراغ امیرعلی نمیگیری دلش شکسته :)

با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

خوب ما قرار نبود بازی کنیم که با دعوت تعدادی از دوستان قرار شد بازی کنیم ابتدا قرار بود اس دبل کنار تیم ربلز بازی کنیم

که با خالی شدن ان ای تصمیم بر این شد که در ساید ان ای کنار بچه های تیممون بازی کنیم

پ.ن: شنیدم روز 20 بازی قرار نیست ببینیم خدایا به امید تو :D روز 21 اگه دیدیم اینجا شیرینی میدیم

پ.ن: آرمین بچه کاری شده از صبح میوفته دنبال نون حلال :))

پ.ن: امیرعلی قبل اینکه زنگت بزنم بپر بیا خودت :))

سلام عزیزان درحال حاضر تیم شمال شرق علاقه ای به حضور در سرور بعد رو نداره و فکرنمیکنم نظرشون عوض شه

منم به نوبه ی خودم از تمام بچه ها چه رفیق چه رقیب تشکر میکنم

تیم اکانت:آرمین بردیا پژمان و سجاد لودر علیرضا گاد اف وار

بچه های خوب ساید سپهرو بهنام زحمت کش سامان از خود گذشته (جان شما من خودمم تعجب کردم لووول ) کیارش و کارو عزیز علیرضا دوست داشتنی ادریس و امیرحسین فتح کننده تیم تورج وبچه هاشون بابک وکاوه کمیل دوست داشتنی امین پویا (ازدستم نارحتی ولی من دوست دارم ) ابی mamadz و حسام عزیز و تمام بچه های شمال شرق تشکر میکنم

ودر انتها ازامیرعلی که از دوست داشتنی ترین شخصیت هایی است که تا حالا باهاش آشنا شدم که به خاطر من اومد این ساید و کم حرف نخورد یه عذر خواهی و یه تشکر میکنم

پ.ن: میگم میشه از عجایب سرور به پست گذاشتن آرش 10 اشاره کرد کی تورو فعالت کرده :))

پ.ن: ممرض پستاتو دوست دارم :D

پ.ن:حسین t-n-t اسطوره(عتیقه) فهمیدی کی بود اکانتتو ترکوند به منم بگو دلم میخواد بدونم کی سر رفیقش این کارو در میاره

پ.ن: پارسا هرچند ازت دلخورم ولی دوست دارم وهمینطوراز من یکی بیشتر خداحفظی کرده باشه خودتی دعا میکنم سرور بعد دیگه بری واسه 100 پرچم تیمتو ببری بالا

پست تکمیلی ترو آرمین میزاره

سلام وخسته نباشید به 4 ساید یکی از زیبا ترین 3 به 1 هایی بود که بازی کردم

به خصوص ساید اس ای که با توجه به نا ملایمتی ها بازهم وایساد و 100 کرد تبریک به امید عزیز هرچند از دست من ناراحتی ولی همون موقع هم گفتم بهت من نمیتونم کاری برات بکنم

جدا از بحث ها و کل کل ها سرور زیبایی بود

با آرزوی موفقیت برای تمام پلیر های هر 4 ساید اینم سرور آخر ما

تراوین = بلاک :))

باتشکر

Untitled222222.png

از رو اکانت خود طرف عکس نامه رو میفرستی میگی شمال شرقه زده؟

اشتباه میزنی

آدم دروغگو تو این چیزا معلوم میشه ها مراقب خوبیاتون باشین

سلام میگم یه وقت زشت نباشه واسه پروندن یه همر هم سایز اون رومن 3 صفحه خوشحالی کنید بعد همر خودتون بیاد تو همون سایز 2 لول از واندر بندازه اونم لول 47 اگه نود بود که اصلا پایین نمیومد

پ.ن:یا خدا خوردیم به چی ؟(گروه 3 ساید)

پ.ن:پست دیواریو آماده کرده بود بنده خدا عکسارو بزاره توش دست پیش بگیره حرکتتو پسندیدم منم تبریک میگم به شما بابت این پشتکار و این سرعت :))

پ.ن:آقا سه ساید بهم خیلی تبریک میگن ماهم بازی آقا بهتون تبریک میگم 3 تایی باهم با افتخار واندرو از 60 کردین 45 :))

پ.ن:زیاد گرم نشین میسوزین :))

سلام خدمت همه ی عزیزان

سامان عزیز ما که دقیقا بحثمون همین بود کسی که با رفیقای چند سالش اینکارو کنه بزنه میخواد به کسی دیگه رحم کنه

منم به نوبه ی خودم به بچه های شمال شرق به خصوص امین و بچه ها بابت زدن مرتاض یونیک تبریک میگم

بنده های خدا از اس دبل تو این چند روز یه احمق فروختند یه مرتاض یونیک توطئه آمریکاست مرگ بر آمریکا بابا ولمون کنید هرچی میزنید میشه نبوغ هرچی میخورید میشه خرید

پ.ن: مهاجر چطوری از بیگندمی میمیره (شاید از درد مرده )

به همه گندم دادن به این ندادن :D

سلام عزیزم میگم این ده تروریست همون دهی نبود که کلاهبردارا ازش موز بردن؟یعنی بخاطر 80ک گرزی 3 4تا همر به علاوه 80ک تبر کردین ناقص کردن؟بعد سودم بردن منطقتونو دوست دارم

به نظرم بحث دف ریختن تو فارما اول از جانب اکانت kaspersky از اس ای انجام شد که باعث جواب دادن ساید ان ای شد

به هرحال به قول معروف چیزی که عوض داره گله نداره دیگه

اما اسم دهکده اشو دوست داشتم بفرما موز :)) در صورتی که چندوقت پیش از همرش آناناس استخراج کردیم البته ماضرر کردیما ما که بخیل نیستیم شما بگین زدین ماهم میگیم زدین