Posts by AminS

رفیق داری اشتباه می کنی، من عضو تیم امرداد نیستم و نبودم که بخوام راجب اکانت ها و مجموعه امرداد نظری بدم...

اگه حرفی هم زدم و میزنم کاملا نظر شخصیه خودمه...

شما صرف اینکه من یه اکانت داخل ساید جنوب شرق دارم میگی من امردادی هستم و به چلنج دعوتت کردم؟

در مورد مولتی و مولتی بازی هم غیر این فروم تقریبا تو اکثر فروم ها بحث این داستان میشه که هیچ وقت هم به نتیجه نرسیده...

مهره ی سوخته جان، باور کن بقیه حال ندارن چت های من و تورو بخونن ، یه بار همه اینهارو توضیح دادم بهت ، متاسفانه اینقدر سریع جوش میاری که نمیخونی،
    -امیر ردی اکانت شمال شرق بود و طبق روال اکثر سرورهایی که بازی کرده یه اکانت مشکل ساز بود، اکانتش رو هم فروخت به شماها ، قبل اینکه ازش سواستفاده کنید کوبیدیم تو سر خودتون ، تو مجموعه الدرز رشد کرد، در جهت اهداف الدرز مصرفش کردیم، اصلا مهم نیست که پول داده بودید پاش، سوزش داشتید اکانتی که خریدید مثل پتک رو سر خودتون فرود اومد
    -قطعا الدرز مجموعه ای از دوستامون تو سرورهای سابق بود، الان اینو مطرح میکنی که یه عده بیان در حمایت از حرف تو پست بزارن؟ با ماهم بعله؟ اصلا در این بخشش بحثی نیست که الدرز مجموعه ای از خیلی از دوستان بود ، اگه فقط ACE بود که با همون اسم ACE میومدیم، بچه های والس بودن، بچه های عقاب بودن، یه بخشی از سه دات بودن، خود همون لرد هادی که اسم بردی از یه مجموعه دیگه اومد پیش ما، حتی بلد نیستی تفرقه بندازی، یکم رو خودت کار کن :دی
    -بقیه سوال هات هم بیشتر حکم سر و صدا داره ، جواب خاصی نمیشه بهت داد،

دوست عزبز شما کدوم ساید و کدوم اکانتی؟

سلام

من شما رو نمیشناسم اصلا

در مورد مولتی بازی هم بار ها صحبت شده و بحث بی فایدس

مولتی می تونم و میسازم

تو هم می تونی بساز

حالا که اینجوریه کل وی پی اس های سرور 3 ایکس و پروکسی ها رو میارم اینور کل ساید اس ای رو تبدیل به مولتی می کنم... (واسه دف ساز ها هم مولتی می کشم)

تا کور شود هر انکه نتواند دید!

عجب

تو که خودت نوچه ای برو به اربابت بگو کاری و حرفی داره شمارمو داره بهم بگه...

من جواب اربابتو میدم با پارس سگاشون کاری ندارم گل پسر..

دیگه هم جواب نمیدم تا اربابت خودش بیاد

دوست عزیز معلوم الحال

شما 2 تا سروره وجود اینکه اسم اکانتتو بگی نداری...

امار دف کل جنوب الان رو 16 میل هست

3 تا اکانت شمال 16 میل دف دارن...

همین الان همر ها رو قطار رو هر ساید تک تارگت بزنیم دفش کلین میشه...

عزیزم همرای 100 کی گرزی پلنی که زده شد همه مولتی بوده و بازم تا دلت بخواد واندر زن و دمپایی تو شمال افتاده که قرار به این شد که لانچ هم نشه...

شما هم دهنت رو ببند و ساکت بشین تا 50 ساعت دیگه اکانت ها کامل حذف بشه...

واست زوده هنوز بخوای تو سیاست یا انتخاب لیدرای های ساید شمال شرق نظر بدی...

سلام و خسته نباشید

به پایان امد این دفتر حکایت همچنان باقیست...

ما که از اول سرور برای 100 کردن بازی نکردیم و تو همه ی سرورا فقط به خاطر رفاقت بازی کردیم...

تشکر و خسته نباشی از همه کسایی که زحمت کشیدن اومدن این سرور که ما تنها نباشیم ❤️

تشکر از : دانیال و مجید و کیارش و رضا و سپهر و بهنام و تورج عزیز و پژمان و بردیا و امیرحسین تریدر و امیر عباس و میلاد و ارین و ارگین و محمد اسپاگتی و محمد سارون و نوید و کارو و احمد و ممد پاپ باز :دی و داداشم امیر رپتور ❤️

عمری باشه برای تک تکتون جبران کنم ❤️🙏

پ.ن: اکثر اکانت های ان ای رو حذفه اگه کسی بازی می کنه هماهنگ کنه بیاد کتیبه ها رو ببره

امیدوارم واندر زنگیتون 100 بشه و دلتون خوش باشه

ارزوی موفقیت برای کسایی که سرور رو ادامه میدن

سلام دوست عزیز

چیزی مصرف می کنی؟!

حالت خوبه؟ این پستت از روی توهم هست یا تاثیرات صنعتی و سنتی با هم هست؟؟

این روبرتو تو عمرش پستش لایک نخورده...

تمام پستاش بالای 10 تا دیسلایک داشته، بعد میای میگی از شمال حمایت میشی و شمال لایکت میکنه؟

این ربورتو همت کرده فقط یه پستش دیسلایک نخورده...

سعی کن قبل باز کردن دهانت اول تحقیق کنی بعد غذا بخوری..

پ. ن : به قول هادی یکی نمیفهمه ولی تو خودتو زدی به نفهمی...

با عرض سلام و خسته نباشی

با صحبت های انجام شده ساید NE و ‌NW از همین لحظه به عنوان برادر و متا سرور رو ادامه خواهند داد..

بنده به عنوان نماینده این متا رو اعلام می کنم و به هر 2 ساید تبریک میگم چون متای شمال بر پایه صداقت و دوستی بنا شد...

و از الان هیچ تفاوتی بین NE و NW نخواهد بود و یک پیکر مشترک خواهند داشت...

پ. ن : این سرور مرزهای متا جا به جا میشه تو اسپیدترا و شاهد همکاری بی حد و مرز خواهید بود...

با ارزوی موفقیت برای متا شمال ❤️

سلام دوست عزیز

چند نکته تو صحبت هاتون دیدم خواستم خیلی واضح توضیح بدم...

من نمی دونم چرا شما هر سرور تو توهم هستید...

ساید ان ای از دیشب تصمیماتی گرفت که مجید جان زحمت کشیدن همشو واضح گفتن...

ان ای تا الان سرور نه متا با سایدی هست و نه نپی بسته...

تموم صحبت هایی هم که انجام شد در قبل این زمان فسخ شده محسوب میشه...

به عنوان سخنگو و مسئول دیپلماسی ساید ان ای این پست رو تو فروم گذاشتم که بعدا سایدی نارحت نشه که خلف وعده کردیم...

فک کنم خیلی واضح و کامل بوده باشه توضیحاتم...

در صورت متا و نپ و اعلام جنگ با سایدی به صورت کامل بنده در فروم خدمتتون اعلام خواهم کرد...

موفق باشید

کارو جان خیلی حال می کنم که این لینک رو هنوز نگه داشتین چون این خودش نشونه قدرت تیم لیدوکایین هست و افتخار می کنم که کوچک ترین عضو این تیم هستم...

در رابطه با اون سرور می خوایید بگید بهتره حقیقت هم بگید..

یه اکانت که مهمان ساید اس ای بود با این حال مولتیای شخصیمون تو اشتراک بود با اکانت های ساید که بتونن همر بکشن....

و دفاع شخصی اکانت که هیچ وقت رو اکانت خودمون نیومد( تو همین پلن که همر ما صفر شد دفاع ما رفت رو اکانت ایمورتال ویچ که اخرش هم گفت ما جاسوس بودیم)

خوش بختانه یا متاسفانه ما اخلاقمون مثل تیم شما نیست و اولویت اخر اکانت خودمون هست...

و خودتون و ما میدونیم که هر جایی که میزدید اکانت های دف ساز تیم لیدوکایین میومد تو تاپ دفاع...

حتی تو همین لینکی که گذاشتی فقط دف ثابت بود رو اکانت و هیچ دفاعی اضافه نشد به اکانت ما...

در ضمن خودتون میدونید و ما هم میدونیم که اکانت ما هم دیر ریجستر کرد و هم 15 روز اول سرور مشغول 100 کردن واندر سرور 6 راند دوم بود...

#حقیت هیچ وقت مخفی نمیمونه

سلام و درود مجدد

همین طور که از قبل سرور گفتیم هدف ساید ان ای بازی جذاب و جنگی بوده و به وعده خودمون هم عمل کردیم و خواهیم کرد...

اولین خفت سرور :

پ. ن : اقای کارو چپ دست عزیز به ما گفتید ما اگه بیاییم اونوری دف میشیم ما هم اومدیم ولی دفی نبود :(

پ. ن : ما اومدیم مهمونی پیشتون، شما هم اگه دوست داشتید یه سر به ما بزنید، بچه های ان ای مهمون نوازن :)

پ. ن : دوستمون منابع و خرج کرد ولی گرزی و کاتا ها رو جا خالی نداد :| (خدایی یه کلاس اموزش ایلاند براش بزارید که دیفالت گریز نداره :d)

در نهایت تشکر از اکانت Loader 🙏

سلام و درود

این یک پست تحلیلی و بدون جهت گیری هست...

صرفا برای دوستانی که دنبال امار تعداد اکانت هر ساید هستن و دوستانی که از طریق فروم سرور رو دنبال می کنن....

این امار اکانت های داخل اتحاد 4 ساید هست :

Nw:391

Se:374

Ne:365

Sw:287

توضیحات تکمیلی :

NW : هم از لحاظ اکانت های داخل اتحاد بیشترین تعداد رو داره و هم خیلی اکانت داره که هنوز داخل اتحاد ها نیست(امار اکانت های بیرون اتحاد هم تا شب در فروم قرار خواهم داد)

SE : اس ای تقریبا میشه گفت اکثر اکانت هاشون داخل اتحاد هستن و شاید فقط تعداد کمی از اکانت هاشون هنوز داخل اتحاد نیستن (تقریبا اس ای همین اماری بود که بالا میبینید حتی اگه کل اکانت های بیرون اتحادشون هم بیارن تو اتحادا شاید نزدیک 30 تا 45 تا اکانت دیگه بهشون اضافی بشه)

NE :خب ساید ان ای هم تعداد اکانت در بالا مشخص شده و تراکم اکانت هاش مشخصه ولی نکته جالی که دیدم این بود که داخل ان ای هم اکانت هایی هستن که داخل اتحاد نیستن ( خیلی از اکانت ها با پاپ 20 و 30 رها شدن و فارم شدن، یک سری اکانت توتن هم هست که نامه میدیم می خونن و جواب نمیدن که کی هستن)

SW : خب از لحاظ تعداد چه اکانت های داخل اتحاد و چه بیرون اتحاد اس دبل کمترین تعداد اکانت رو داره (نحوه ی چیدمان اکانت های مشخصه که اس دبل مثل همیشه با برنامه جلو اومده و به مرور زمان میتونه کمیت رو با کیفیت جبران کنه...)

این تحلیل از 4 ساید بود

تا شب سعی می کنم تعداد اکانت ها بیرون اتحاد هر 4 ساید رو هم بزار + یه تحلیل از چیدمان اکانت های هر 4 ساید...

موفق باشید

سلام رضا جان

ارادت

من بابت برخورد کردن مشکلی ندارم و نداشتم...

و حتی گفتم کسی که پوش می کنه فکر پانیش خوردنش هم باید بکنه...

ولی چندتا مورد واقعا ازار دهنده شده :

ارسال منابع برای بازیکنی بوده که 8 روز سرور رو دیر شروع کرده و صرفا جهت اینکه عقب بودنش از بازی جبران بشه...

و پوش تو همه ی سرور ها هست و معمولا این پوش ها رو باهاش برخورد نمیکنن...

تو تورنمت که با هم بودیم و خودت دیدی چندتا MM زدن تو اتحادی اندونزی برای پوش اکانت ما...

و جالب تر اکانتی هست در ان دبل که قبل از حمایت ده 3 زده و پاپ کپش 400 تا هست و واحه گرفته 😂

در ضمن اکانت اصلی ما نه پوش کرده نه پانیش خورده...

پ. ن : به فرهاد بگید بیاد دیسکورد ما دلمون تنگ شده، گروگان نمیگیریمش قول میدیم :d

سلام درود

خب از وقتی ما اومدیم تو این سایت بازی کردیم با خیلی مشکلات و زیاد و کم ها ساختیم...

ولی اوج قوانین من در اوردی رو داریم میبینیم تو این سرور...

1.لیمیت اثر هنری که ازاده (ما حالا این رو نادیده میگیریم)

2.نحوه ی پانیش زدن

در مورد نحوه ی پانیش زدن هم که کاملا سلیقه ای هست...

تو تورنمنت کام سرور اسیا من و چندتا از بچه هایی که الان دارن اس ای بازی می کنن حضور داشتیم هم پوش کردیم و هم پانیش خوردیم...

من تا حالا پانیش 30 درصد کراپ ندیدم! حتی تو سرور های انگولا هم همچین پانیشی زده نشده تا حالا :d

مولتی هانتر عزیز شاید تجربه ی شما کم باشه این رو خدمتتون عرض می کنم که پانیش شامل 25% ساختمونا و منابع به جز کراپ ها هست!

و پانیش دوم 50 درصد ساختمون و پانیش تروپ هست...

اصل مطلب : کسی که پوش می کنه قوانین رو میدونه و میدونه پانیش می خوره و میدونه چی کار کنه که با پانیشی که می خوره باز هم به نفع خودش بشه، مولتی هانتر متاسفانه تموم قوانین رو اشتباه داره اعمال می کنه...

سرور پیش به ما میگفتن اس ای اگه رید نداره با بازار مولتی هاشون دارن خودشون رو پوش می کنن و همر میکشن و سوال من اینه که ایا واسه ما خار داره؟؟

پ. ن: مهم نیست روز چندم بازی باشه اجرای اشتباه قوانین توسط مولتی هانتر و یا بی عدالتی بین ساید ها اگر یک بار دیگه اتفاق بیوفته ساید ان ای کامل حذف می کنه...

یا علی

سلام و درود کارو جان

چند نکته :

اول اینکه چرا فکر می کنید هر اکانتی که پست فروم علیه زئوس میزاره داخل شمال شرق داره بازی می کنه؟

ما صاحب اکانتی که این پست رو گذاشته رو نمیشناسیم و حتی نمیدونیم داره بازی می کنه یا نه و حتی اگه بازی کنه داخل کدوم ساید داره بازی میکنه...

نکته دوم : در مورد مولتی بازی فکر کنم مپ کوچیک کاملا گویای تعداد اکانت های زیاد ان دبل هست (چه مولتی و چه پلیر اصلی)

نکته سوم و مهم ترین نکته : به زودی اکانت فرومی از شمال شرق معرفی خواهد شد که سخنگوی تیم لیدری خواهد بود و تمام نپ و متا و... رو به صورت رسمی در فروم اعلام خواهد کرد...

پ. ن: لطفا با توجه به نکته ی سوم به شایعات دامن نزنید و نظر های شخصی اشخاص رو به ساید خاصی نسبت ندید...

موفق باشید

KroNoS TeaM

میبینم که هادی رو از تو گور بلند کردید که این سرور کنارتون باشه :d

اگه از ارمین خبری نداری بیا من بهت بدم خبرا رو... ( اخرین بار تو پارک ساسان ولنجک ساعت 10:33 دقیقه ی شب روئيت شده، عکساش هم موجوده :دی)

ارشم که الان دیگه همه میدونن علنی داره بازی می کنه....

سیاستی که سایدتون پیش گرفت تهش میشه Ne سرور پیش یه 3 به 1 تمیز که جلو چشمات 6 تا واندر میره بالا و پر هاتون میریزه...

این چرچیل بازیا قدیمی شده...

در مورد انگیزه هم گفتی، ما فقط رفیقامون رو جمع کردیم که کنار هم باشیم، که طبق همیشه بچه ها لطف داشتن به ما و هر کسی تایم و شرایطش رو داشت اومد...

پ. ن: واقعا دارید اشتباه میزنید، ما هدفمون زدن شما نیست شما رو خدا زده...

پ. ن: این عکسی که پایین اپلود میشه با رضایت دوست عزیزم حاج محمد سارون هست...

هدف اینه!!

باز بشین توهم بزن که ما رفتیم به همه گفتیم که بیایین می خواییم زئوس رو بزنیم :‌d

هر چی هم هست تسویه حساب شخصیه بین ماست که به شما و امثال شما ربطی نداره...

پ. ن : پشت تلفن لاتی ، میگن اومدی تهران سرت تو.... بوده :دی

جای خالی رو با کلمات مناسب پر کنید 👹😌

کسی دنبال حاشیه نیست من حقایق گفتم حالا واسه چی کنار گذاشتی قضاوت با پلیرها

اون همرایی که کنار گذاشته بود برای زئوس بود ، و من در جریانش بودم...

حتی صحبتی هم که من با پارسا داشتم سرور پیش، گفت من همرها رو روی اس ای بلند نمی کنم، ولی نمیزارم زئوس 100 کنه فردا شاخ بشه،که به نظرم کار درستی هم کرد ...

برگرد برو تو غار های ان دبل

عجب یه زمانی همه ای شما میگفتین مولتی چی چرا زئوس کثیف بازی میکنه و مولتی بازی میکنه این نامردی

الان که یاد گرفتین وی پی اس چی تور چی مولتی خوب شده اوکی خوش باشید ما که هنوز درگیر سانچویم

سانچو هم اومد ولی زئوس هنوز معلوم نیست اومدنش :(