Posts by Amir Raptor

من فکر میکنم تیم فشار یه دفعه ای همشون بی وقت نشدن..

سلام

سجاد جان در رابطه با این قسمت حرفت بگم که ساید جنوب غرب به اندازه خودش اکانت مولتی داشت حالا درسته به اندازه ۲ ساید شرقی نبود اما اونقدری بود که کفاف سایدمون رو بده

ما خودمون تا قبل حذف ،کپ‌های اکانتامون رو رید نمیرفتیم چون فیدرا برای شارژ همرا کافی بود

اما زمانی که تصمیم به حذف گرفتیم اگه تو سرور بوده باشید میدید که تا رنک ۴ تاپ هم میومدیم اکانت سپهر و احسان و بهنام هم تو تاپ بودن پس مشکلی از بابت مولتی نداشتیم و مسئله بچه‌ها اصلا همچین چیزی نبود.

تنها مشکلمون این بود که بچه‌ها تایم برای اداره ساید و اماده کردن زیر ساخت واندر و ساپورت واندر نداشتن

تو اخرین صحبتمون هم با بچه‌ها سپهر گفت که اگه کسی وایمیسه ساید رو جمع کنه حذف نکنیم اگه نه بریم پس نه ترس یا کمبود مولتی دلیل حذف بچه‌ها نبوده

ارادت

سلام و ارادت خدمت تمامی دوستان

در رابطه با اتفاقی برای اکانت تنسر افتاده به نظرم هرچی مدیریت کمتر دخالت کنه برای سایت بهتره چون ما خودمون یه زمانی خیلی با این قضیه مشکل داشتیم و به نظرم دخالت مستقیم در بازی باعث ریزش پلیر و از دست دادن اعتبار میشه .

اما در رابطه با نفس این کار که انجام شده به نظرم این کار با دزدی هیچ فرقی نداره هر چند که توی بازی بوده

چون که پلیرهای اون اکانت وقت و هزینه صرف اون اکانت کردند و شما عملا خیانت کردید در حقشون و به نظرم حق الناس گردنتون هست.

به نظرم بچه های شمال شرق خشم و ناراحتیشون رو انگیزه کنن و پرقدرت تر سرور رو ادامه بدن.

یه نکته ای هم بگم دوستان خواهشا این فحاشی ها رو ادامه ندید ، کثیف ترین کار ممکن توهین به خانواده یک نفر هستش، لطفا برای خودتون حد و حدود قائل بشید.

من با بچه های شمال شرق رفیقم و تو اون مدتی که پیششون بودیم قبل سرور و سرور تست چیزی جز خوبی و احترام ندیدم خیلی هم بچه های گلی هستن .

هم از این سمت با عرفان که فوق العاده پسر گلیه ،خواهشی که هم از عرفان هم رفیقای توی شمالشرق دارم اینه که لطفا ادامه ندن و اگه امکانش بود توی دیسکورد کدورت ها رو رفع کنن. چون اینجا چیزی به غیر از بازی نیست و ارزش نداره به خاطر یه بازی به هم توهین کنیم.

پ.ن: با توجه به اینکه توی هر سرور تقریبا تمام ساید ها پلیر های ثابت و تیم لیدری تقریبا ثابتی دارن از سرورهای بعدی اون کسی رو که این کار رو با اکانت تنسر انجام داده رو به نظرم بایکوت کنن و توی ساید راه ندن این کمترین کاریه که اون شخص لایقشه.

پ.ن: آرش کاپیتان پارسا رو دیدی به ما هم نشون بده :D

پ.ن: با توجه به شناختی که از تیم لیدری SE دارم مطمئنم که توی این قضیه دست نداشتن.

ارادت

سلام و ارادت خدمت تمامی دوستان و عزیزان

متاسفانه همونطور که در جریان حذف دوستانمون در ساید جنوب غرب هستید اکانت ما هم به زودی حذف میشه

و سرور رو ترک میکنیم.اول از همه عذرخواهی میکنم از تمام دوستان در سرور به دلیل حذفمون چون طبیعتا از جذابیت بازی همه کم میکنه .

شخصا خیلی دوستداشتم ادامه بدیم سرور رو و تلاش هم کردم اما کمبود وقت مانع از موندن دوستانمون شد و شرمنده رفقا شدیم.

اول از همه از اکانت خودمون شروع کنم که این سرور امین و مهران کنارمون نبودن و مسیح عزیز بهمون اضافه شده بود که بیشتر تایمش روی اکانت های دف ساز بود. سرور تست حس تراوینی من رو ارضا کرده بود اما خب چون دوستانمون اومده بودن ما هم شروع به بازی کردیم،این سرور واقعا تایممون محدود بود و واقعا تو این مدت اذیت شدیم.

پلن اکانت یک همر جنگی(دیفالت) و 2 واندر زن به همراه دف سازی توی فیدرها بود( که تازه استارتش خورده بود و تمام زیرساخت ها توی فیدرها اماده بود) اما با توجه به سایز همر دیفالت و کاتای مناسب تصمیم گرفتیم اون هم به واندزن ها اضافه کنیم هرچند بدون هیرو شارژ میشد اما کاتای خوبی ازش در میومد و همر 05 که تصمیم گرفتیم با توجه به میزان غارتمون استارت کنیم که استارتش مصادف شد با حذف ساید.

چندتا نکته بود که دوست داشتم بگم

اول از همه یه انتقاد از مدیریت سایت داشتم در رابطه با مصرف گلد

تایم اکانت پلاس و 25%ها واقعا خیلی کم بود و این اپدیت ها واقعا اذیتمون کردن

دوم در رابطه با ساید تروریست و پلنهاشون بگم که تیم خوبی در بازی ولی بد در فروم بودن.

مورد سوم در رابطه با شخص عرفان که لطف کرد دعوتمو قبول کرد و اومد این سرور و خواب رو از رقبا گرفته بود^^

تنها پشیمونیم اینه که کاش دعوتش میکردم میومد رو اکانت خودمون

قبل از حذف حقیقتا میخواستیم چندجا رو بزنیم اما با توجه به اینکه تو همه ساید ها رفیقامون بودن از این کار صرف نظر کردیم عمو رضا گفت بازی بقیه رو خراب نکنیم ^^ یکی از تارگتای اصلی لست آف آس بود دیگه به خاطر مجید نزدیم :D:P

پس تصمیم گرفتیم واندر ها رو کلین کنیم که 3 واندر کلین شد ، واندر مرکزی SW واندر مرکزی NW و واندر خاکستری SW

یه مقدار از همرها هم مونده که اونا هم بدون هیرو میزنیم به واندرها

در اخر باز هم عذرخواهی میکنم که تا اخر کنارتون نموندیم امیدوارم همگی از بازی لذت ببرید و یه مقدار همه ی دوستان رو به ارامش دعوت میکنم واقعا این چندروز فروم قشنگ نبود.

یه تشکر میکنم از بچه های خودمون

کیارش که با اینکه یه امتحان مهم داره اما باز کنارمون موند و تنهامون نزاشت

عمورضا که ستون تیمه و یدونس

مسیح عزیز که حرف نداره

امین که این سرور با اینکه باهامون نبود اما خیلی کمک کرد

بکتاش که کلا هفته اول دیدیمش :D

و بچه های تیم فشار و پارسا که نشد ادامه بدیم تا اخر.

پ.ن: یه شرط با عمورضا بستیم سر برنده سرور امیدوارم ساید شمالشرق برنده بشه که منم شرطو از عمورضا ببرم ^^

ارادت

Diamond Team

دوستان عذر میخوام امکان ویرایش پست نبود

یه نکته دیگه که الان یادم افتاد حراجی اول سرور هستش که قشنگ انگار با تورم کشور یکیه :|

۵۰تا قفس ۸۰۰٫۰۰۰تا چکش خورده =O

یعنی به عبارتی ۸کی گلد

یعنی حدودا ۶۰۰هزارتومان8|

شما همین قفسو‌بری حسن‌آباد اهن بگیری جوش بدی

برات در میاد ۵۰۰هزارتومان ?(

خلاصه که یواش تر اقا

سلام خدمت دوستان عزیز

امیدوارم سرور جذابی باشه برای همه و اینکه رفیق‌های جدید پیدا کنیم تو این سرور

دوستان اکانت catchMe_TeaM اولین اکانتی هستش که‌موفق شد ده دوم بزنه ، و واقعا رکورد خوبی زد به نظرم توی احداث ده دوم تبریک میگم بهشون

نکته جالبش این بود که ۱۵ کراپی که گرفته دقیقا بغل ده دیفالتش هست و نوید یه بازی جنگی رو از این اکانت میده.

نکته بعدی که میخواستم بهش اشاره کنم تعداد اکانت‌های داخل ساید جنوب شرق طبق نقشه کوچیک بازی بود، که خیلی بیشتر و پراکنده تر از ساید های دیگه به نظر میرسه ، و ساید شمال غرب که همونطور که پیشبینی میشد خلوت تر از بقیه ساید‌ها هستش

تیم تروریست هم برخلاف اینکه گفته بودن تو سرور حضور نداریم پر قدرت شرکت کردن و توی سایدSW رجیستر کردن

ای کاش با توجه به رفاقتشون با مجید میرفتن Nw تا سرور بالانس تر میشد (نظر شخصی)

به هر حال امیدوارم سرور پر زد و خورد و جذابی ببینیم.

ارادت<3

پ ن:رضای استیل عزیز 2تا سرور بودی یکی آی آر کنار علی کینگ اس ای که با پست هات توو فروم جو بازیو جوری کردی که بازی 2به1 بشه رو اس ای جلوی ما و زیوس و با هر پستی که میذاشتی فرداش یه دهکده از سایدتون میپرید اون همه هزینه که علی کینگ کرده بودو به باد دادی

یه سرور هم اینجا ان ای بودی که بازی 3به1 شد رو ان ای یکی از دلایلش پست های فروم شما بود امیدوارم این سرور هم اونحایی که هستی ساید تک بازی نیوفته هزینه های پارسا به فنا بره

سلام مجید جون

اقا درباره این تیکه صحبتت عرض کنم که اولا اون سرور ‌آی‌آر دانیال یه گروه زد و قرار بود همگی بریم یه ساید بازی کنیم ۲بار نظر سنجی گذاشتیم برای انتخاب ساید که هر ۲ بار جنوب شرق رای اورد اما شما لحظه اخر کشیدین زیر ما با یه بهونه و گفتین که نه ،ما میخوایم بریم شمال شرق و با زئوس هم از روز اول بازی متا کردین ، پس متای ۲به ۱ رو‌ی ما اون سرور ربطی به پست فروم کسی نداشت چون زئوس قول متا از شما گرفت و خیالش جمع شد اومد شما هم خیالتون از زئوس جمع شد و تیم سامان هم که NE بود و دیگه چی بهتر از این .علی هم رفیق عزیزمه اما اگه ریالی اون سرور برای اکانت من یا رضا خرج کرده باشه من ۱۰برابرشو تقدیمش میکنم

سرور قبلی هم مجید جان خودت تو جریانش بودی و‌دیدی بذر ۳ به ۱ از روز اول ریخته شده بود و با حضور زئوس تو nw و اینکه ما عملا باهاشون متا نمیکردیم بهترین گزینه برای ما SE بود که با بچه‌هاشون هم رفیق بودیم ما ، اما دلیل اینکه با SE هم نتونستیم متا کنیم این بود که ارمین باهاشون نپ بست برای کتیبه ولی ازشون کتیبه زدیم و بعد ارمین گفت من تو ساید کاره‌ای نیستم و اونا هم دیگه با ما نبستن، پس بازم پست فروم کسی باعث متا ۳به۱ نشد.

ارادت

خب دوستان ما این سرور قرار بود تو ساید شمالشرق بازی کنیم چون یه سری دوستانمون اونجا بودن و یه سری رفیق جدید هم پیدا کردیم تو این مدت میخواستیم که این سرور رو شمالشرق باشیم اما با توجه به اعلام حضور سپهر ما هم طبق قراری که گذاشته بودیم قبلا که اگه تیم فشار بیاد و بره جنوب‌غرب ما‌هم همراهشون هستیم پس این سرور رو توی ساید SW بازی میکنیم

از تمام دوستانمون توی ساید NE عذرخواهی میکنم

که افتخار اینو نداریم این سرور کنارشون باشیم،واقعا تو این تایمی که کنارتون بودیم لذت بردیم.

جو NE فوق‌العاده است به نظرم <3:thumbup:

از میلاد ۲۰۰t عزیز هم عذر‌خواهی میکنم که نتونستیم

این سرور همبازی باشیم<3

پ.ن: گول باز‌ها غلاف کنن ^^

سلام ایلیا جان حرف های من چرا قبضش در خونه شما اومده ؟؟

اگه براتون مهمه من حدودا سال 89-90 اولین سرورمو بازی کردم

طرف از اول سرور فقط تو حاشیه است و منتظر یکی بیاد یه چی بگه 40 خط پست بزاره که سر و تهشم معلوم نیست

همش هم حرف های تکراری . بعد جالبیش اینجاس خودش میاد بالاخواه خودش در میاد ^^

چی میگی حاجی با کی کار داری؟ اشتباه از خودم بوده که تا الان بلاک نکردم پستات نیاد

پ.ن : ما خودمون امتحان بگیر بودیم اما الان دیگه اروم شدیم ;)

ادمین جان گلد سرور 200X رو رایگان کنید بازی کنیم:)

پند امشب:

چرا دقیقا رفتار و نوع پست گذاشتن شما به سن شما بستگی داره

نه سن شناسنامه‌ای بلکه سن عقلی و میزان پختگی شما

و تلاش شما برای دیده شدن و شروع کل‌کل های بیهوده دقیقا حرف من رو اثبات میکنه

اینکه توی ۱۰تا پست بیای به مولتی بازی اشاره کنی

یا هرکی پست میزاره سریعا ریپلای کنی و یه ۴تا شعر ابدوغ‌خیاری هم بچسبونی تنگش و ۲تا دستمال هم به پاهای استادتون سامان بدبوی بکشی واقعا از حوصله همه خارجه

پ.ن :فکر‌میکنم نهایتا ۲۱-۲۲ سال سن داشته باشی :/

پ.ن :در رابطه با سوالت هم بله پرهام جان سهیل رو میشناسم ، رفیقم هم‌هست و هنوز با هم در ارتباطیم‌

سهیل کسی بود که تراوین رو یاد گرفتم ازش

و بعد با‌هم وارد تیم رپتور که مهدی و خدابیامرز مهرداد تاسیس کردن شدیم

اگه سوال دیگه‌ای هم هست در خدمتم ;)

سلام خدمت تمامی دوستان و عزیزان

سرور تست به روز اخر خودش داره نزدیک میشه

و ۲تا واندر ساید شمال شرق فعلا اول و دوم هستن

و اگه اتفاق خاصی نیوفته فکر میکنم که ساید شمالشرق برنده سرور تست بشه

نکته‌ای که برام جالب بود این بود که یه سری اکانت‌ها تو تست هم مولتی داشتن :Dیعنی شما اینو به سایت اصلی تراوین بگی کراپاش میریزه ^^

ما هم این سرور تو ساید شمالشرق با اکانت ترامادول حضور داشتیم که یه نتیجه شد یه همر واندر زن رنک ۵

یه همر جنگی، بیشتر از ۱میلیون دف تا این لحظه و یه جنگ کوچیک و نقشه که زدیم .

ياد سرور ٢ ايكس اى ار افتادم بعد از ساختن هربار از اينا يه ده ميپريد😅يادش بخير…

پ.ن: سايدتونو زودتر انتخاب کنین ما بین اس ای و ان ای موندیم کدومو تارگت کنیم😜😅

پ.ن: همچنان مثله قبل تارگتا از فروم مشخص ميشه🦟

سلام ارمین جان ما که استقبال میکنیم از زد و خورد حتی همون 2ایکس ir هم با اینکه از روز یک بازی 2به1 بودید رو ما باز تا اخر وایسادیم

الانم اگه مثل 2ایکس قبلی که با هم NE بودیم خودت پلنارو میری (با توجه به کیفیت) شدیدا استقبال میکنی;)

رضا جان میای میگی انرژی و بذارین توو بازی صفحه آخر و نگاه میکنیم میبینیم اکثر پست ها را شما و بچه هاتون گذاشتین امیدوارم داخل بازی هم همینطور پر انرژی باشین زودتر هم سایدتونو انتخاب کنین

پ ن:مسیله این است شمال شرق یا جنوب شرق :d

مجیدجون ارادت <3

داداش شما که خودت منتقد این کار زئوس بودیو سروری که ما NE بودیم با اینکه تو سرور نبودی نصف پستای اون سرور رو شما گذاشته بودی به زئوس خرده میگرفتی .چی شد اینجا شدین بالا خواه خدایان ؟؟:/

دوست عزیز جا داره بازهم بگم شما هوش هیجانیتو کنترل کن و دستمالت هم بزار جیبت و کم تر استفاده کن ازش;)

تو اینجا فکر نکنم کسی به جز اکانت فیک های خودت از شما خوشش بیاد پس الکی دنبال بالا رفتن از بقیه نباش.

اسم رضا هم برای دهنت خیلی بزرگه سری بعدی اقاش فراموش نشه:whistling:

پ.ن: یه چیزی جا داره ذکر کنم اینجا اونم اینکه همه پلیرها تا به حال هم روبروی هم بودن هم کنار هم

پس کل کل و کری جزوی از بازیه

اما مشکلی که ما با این اقای هادی(و یه نفر دیگه بود فکر کنم ممرض ) داریم اینه که ایشون بازی رو با دعوای ناموسی اشتباه گرفته بود تو سرورای قبلی و به بچه های ما و خانواده شون توهین کرد .

سلام داداش گل نمونه سال

این کار هارو چند بار انجام دادین

داداش ایشالله روز‌۵۰ بازی میبینی اعلام حضور میکنن دوستان ;)بازی همیشگی همینه

پ.ن: خب همونطور که امین گفت این سرور احتمالا تیم لیدوکایین حضور داره<3 ، فعلا سایدی به طور قطعی انتخاب نشده تا ببینیم چی میشه

پ.ن: سرور تست به نظرم ایده خوبی بود

شاید سرور تست بازی کردیم کرممون خوابید دیگه سرور اصلی نیومدیم ^^

پ.ن: به دوستان آبادانی و جنوبی هم تسلیت عرض میکنم:(

پ.ن: پستاتون رو می‌بینم فکر می‌کنم نماینده های مجلس به هم نامه میدن ، محترم هااااا

سلام داداش من شمارو نمیشناسم(یه گرین میشناسم اونم سپهر گرین من) شما هم فکر کنم منو نمیشناسی طبیعتا

اما از صحبتایی که کردید و سابقه ای که از خودت دادی معلوم از بازیکن های قدیمی هستی

داداش جسارت نباشه ولی لطفا یه کم هیجان خودت رو کنترل کن و کمتر پست بزار چون واقعا فضای فروم رو خراب کردی شما (و اکانت های فیکی که احتمالا برای شماس)

این سرور به نظر سرور جذابی میاد با توجه به حضور احتمالی زئوس و تیم خوب و ترکیبی NE و بچه های هماهنگ SE به نظر سرور جذابی میشه

اگه تیم امرداد هم بیاد شاید بشه گفت یکی از قوی ترین سرور های بعد فیلتر خواهد بود

در صورت اومدن امرداد به نظرم تیم ربلز بهتره برگردن SW تا حداقل یه تیم خوب و منسجم هم اونجا باشه و بازی بالانس بشه

پ.ن:متاسفانه زمان شروع سرور با شروع دوره اموزشیم یکی هستش پس بعید میدونم شخصا باشم(اگر عمورضا و کیا و امین بیان شاید اضافه بشم بهشون)

پ.ن :با اومدن زئوس شاهد چالش کارو فیک و کارو اورجینال خواهیم بود :D

گفتم یه پست بزارم هی دنبال این تاپیک نگردم8o

سلام خدمت دوستان عزیز

اقا من الان اومدم چینش کتیبه ها رو دیدم و واقعا در عجبم از این حجم از اختلاف =O فکر کنم 50%کتیبه های کلیدی (نه اندگیم که بعید میدونم اصلا SE بهش نیاز پیدا کنه) دست بچه های SE هستش.

به نظرم یه سری از بازیکن ها اگه به جای فروم نویسی تمرکزشون رو روی سایدشون میزاشتن الان حداقل یه چکمه کوچیک داشتن.

خلاصه که خسته نباشید همگی  ;):)

مخلص

سلام خدمت دوستان عزیز

بعد از حدود 1-2 سال دارم اینجا پست میزارم

این سرور قرار بود بعد از 1-2 سال دور هم جمع بشیم با دوستان اما که همونطور که دانیال گفت به دلیل سرعت سرور و مشغله زیاد شب عید

تصمیم بر عدم حضور توی این سرور شد با این وجود که کل بچه های اکانت <3

لیدوکایین<3 هم اوکی داده بودن که دوباره بازی کنیم اما متاسفانه نشد.

من برای اینکه بازی رو ببینم یه اکانت زدم(ferferi) که گزینه پیشنهادی سایت ساید SE بود منم همونو زدم بعد اومدم تو نقشه کوچک دیدم اوه اوه SE که از همه جا شلوغ تره، این برام یکم عجیب بود

اما فکر کنم این سرور ساید SE با ترکیب شدن بچه های قدیمی با تیم ربلز ساید قوی تری باشند نسبت به بقیه

ساید NW هم به نطر میاد برنامه خوبی برای اندگیم داشته باشن و ساید با نظمی به نظر میاد

خلاصه که برای همه عزیزان ارزوی موفقیت دارم .

ایشالله یه بازی جذاب داشته باشید دوستان

پ.ن: خداییش اگه اومده بودیم الان رنک 1 تاپ تن بودیم 8o^^

اینم از اخرین حضورمون  :)

داداش شما بازیتو بکن اینقد دنبال بهونه نگرد

خاله زنک بازیا چیه تا یچیزی کاتا میشه میای اینجا عین بچه مدرسه یا چوقولی میکنی

لابد اکانت اصلیتو کاتا کنیم میری دادگاه بین الملل شکایت میکنی هن؟

اقا این امیر حسین و کارو دروغ میگن

شما بزن اکانت مجید رو کاتا کن :D

من پسوورد کارو هم دارم دفش رو برات بک میدم. بزن عشق کن 8o:D

با شمال شرق که نمیتونی هم کاری داشته باشی چون الان اگه متا با شمال شرق نبود

زبونت جای قبلش بود

کل رزومه ات شده یه چشمان که یکی دیگه زده ؟ :D

اونم چه تایمی از بازی :)

اره سلطان من گزارش پاک کن بودم شما پرو پلیر

چادر گل گلی یا چادر مشکی ؟؟؟

مسئله اینه

پ.ن: یادتونه سرور پیش میگفتیم واندر تو اون سایدی که 100 میشه همه میگن اون ساید 100 کرده

شانس اوردین سرور قبل واندر توی خاک جنوب شرق 100 شد وگرنه الان باید ثابت میکردین که متا 3ساید بوده وگرنه اینا میزدن تو رزومه خودشون ;)

خوشم میاد تا متا میبندین زبونتون باز میشه انگار تخم کفتر خوردی

تا قبل اینکه متا بسته بشه اروم بودین ارش و هادی هم فقط اومده بودن کنار ساید بازی کنن تا متا بسته شد شروع کردین فلانی رو تحویل هادی بدین این کارو کنید ، اون کارو کنید

شما اول چادرت رو در بیار بشناسیمت بزرگوار

;)