Posts by Merlin

سر کارتون گذاشتن 1نفر از اونایی که اینجا حذف میکنن هیچ سرور غیر رسمی دیگه بازی نمیکنن هر وقت آی آر باز شد اونجا هم میاییم با 50و60تا مولتی بازی میکنیم

میبینم یه سرور به لطف دون ماهان و گلداش داری رنگ همر میبینی وگرنه تو نهایتش در حد همون تیرانداز و شوالیه رومنی :d

مارو دور ننداز

ما اونقدرام بد نیستیم

کاش میذاشتی حد اقل فارمت کنیم بعد حذف میکردی مرد

داداش شما بازیتو بکن اینقد دنبال بهونه نگرد

خاله زنک بازیا چیه تا یچیزی کاتا میشه میای اینجا عین بچه مدرسه یا چوقولی میکنی

لابد اکانت اصلیتو کاتا کنیم میری دادگاه بین الملل شکایت میکنی هن؟

متا شد که شد

چرا اینقد حالا گندش میکنید ناموسنX/

مجید آخیلوس که لفت داد و شمالم طبق معمول پلیر خفنی از توش درنیومده تا حالا ;)البته پولدار زیاد داره واسه مولتی (همیشه خیرشون ب مام میرسه)

اینقد هادی هادی میکنید انگار مثلا چیه :))))

یه پلیره مثل بقیه مولتیا دیگه توقع دارید عصاشو دربیاره ساید رو پاره کنه؟!؟

بنده به شخصه از این متا حمایت میکنم چراکه ثابت میکنه دوتا ساید شمالی هیییییچی نیستن!

با تشکر SE_GuarD و رفقا

و در آخر بازم از خودمون تشکر میکنم بابت رو مخی ترین اکانت سرور که هم تو بازی هم بعد بازی اهرم فششششششار رو به ne اعمال کرد:)

قانون رکورد رو نقض کردیم وقتی که نقض کردنش مد نبود

سرور بعدی هم با سبک جدید میایم تا بازم از تجربیاتمون رو در اختیار کارگرای ne بذاریم

از لفظ کارگر استفاده کردم چون فقط حمالی اکانت کردید و از تراوین فقط آپ کردن و شارژ کردنشو یاد گرفتید :)) البته اینارو بات خیلی بهتر انجام میده;)

خواستید کلاس اموزشی براتون میذارم هزینشم صرف اکانت های بی سرپرست میشه:saint:

درود

صد شدن واندر جنوب شرق با همکاری ساید های شمال غرب و جنوب غرب رو به هرسه تا ساید تبریک میگم

اکانت pashmak ثابت کرد که رکورد زدن به مولتی کشی و هزینه کردن نیس و هدف ما از این کار فقط تخریب روحیه مولتی بازا بود که دیگه سرور بعدی اگه اومدن رو مولتیاشون زیاد حساب باز نکنن! چون هم دوباره صفرشون میکنیم هم رکورد سنگین تر میزنیم ! سعی کنید سالم بازی کنید دوستان کسی با مولتی بازی نمیتونه ادعای گیمر بودن بکنه:thumbup:8)
    به قول مموتی آبو بریز همونجایی که میسوزه :!::D

تشکر ویژه میکنیم از استادمون دکتر هانی که باهاش کلی خاطره داریم :love:
    و در اخر تشکر ویژه از امید مرادی که خودش یه تنه ساید رو چرخوند<3

ارادتمند شما تیم se_guard

عاره داداش ما بدون همر رنک یک شدیم تا بفهمی رکورد زدن به واندرزن کشیدن و مولتی بازی نیس!

بماند که نصف مولتیاتونم صفر کردیم و حتی جرات یه اتک نداشتید رو ما بذارید:))

سلام عزیزم

ممنون بابت تبریک ولی یه جوری میگی 3 ساید جمع شدن واسه زدن یه ساید که هرکی ندونه فکر میکنه تنها راه این بوده!!! نه عزیز من اگه دوستای شما نمیومدن 3 تا ساید رو تهدید کنن متا 2 به 2 شکل میگرفت!! یعنی شمال شرق با یه ساید دیگه تا بالانس بشه!!!ینقدر خودتونو دست بالا نگیرید! دیدید که کل سرور همراتونو خوابوندید و شارژ کردید اخرشم ترشی افتادن:Dبابا قدرتمند :D

ولی انصافا همراتون معرکه بود :thumbup:

تازه نصف ساید nw رو هم خریدن! یهو فلان اکانت رف ne

یهو فلان کتیب رف ne :D

لامصبا یه پیشنهادم به من میدادید شاید قبول میکردم

سلام دوباره

جا داره تشکر کنم از تیم se-guard بابت زحمات بینظیرشون تو این سرور

ما نه مولتی باز بودیم نه پوشر و نه بات به کارمون اومد اما عوضش پلیرهای خوبی داشتیم

رزومه اکانت pashmak هم ساید ne دیده 8)

ولی خب میگم که بقیه ساید ها هم بدونن

صفر کردن 157تا دهکده های ساید ne

خفت های کوچولو اما ارزشمند

کرم های رومخی :))

تو خاک دشمن از همون روزای اول 15کراپ گرفتیم وقتی که هنوز مد نشده بود (نه یکی بلکه چنتا)

شمال شرق با اون همه پتانسیل و ادعا حتی نتونست ی ده از مارو چیف یا صفر کنه ;)

تسلیت هم میگم به اون دسته از تیم هایی که هزینه کردن و هفت هشت تا واندرزن کشیدن ک رکورد سرور بزنن اما خب کار هرنوووب نیست رکورد زدن! پلیر خفن میخاهد و سابقه کهن

اعضای تیم:

حمزه se-guard

پویا عشقم

رضا کوچولو

ممد نایت سلطانه

عضو جدید تیممون که از اواسط سرور بما ملحق شد و افتخاری بود برای سایدمون (امیرعلی از اکانت firestorm )

تشکر ویژه هم میکنیم از تیم لیدری جنوب شرق و جنوب غرب باید یاری کردن ما و مدیریت قشنگشون تو روند بازی

راستی یه نکته یی رو عرض کنم خواهشن از لفظ گارد اینقد اسکی نرید تروخدا

هر سرور میرم نگا میکنم تو هر ساید یه گارد زدید - یخورده خلاقیت بخرج بدید اینقد از لقب ما بالا نرید ناموسن

باشد که رستگار شوید :saint:

روز 98 سرور !

شاید جالب نباشه این حرفایی که میزنم ولی خب حقیقت داره متاسفانه

اینقدری که مولتیای ne مارو یاری کرد ! خود ساید و رفیقامون یاریمون نکردن:)))

خیلیا فقط ادعای رفاقت با ما کردن و این هیچوقت یادمون نمیره

این سرور که به بطالت گذشت و وقتمونو رسما گذروندیم بخاطر یه مش پلیر (البته یه تعدادی هم برامون عزیزن )

سرور بعدی اگه باشیم قطعا میریم تو یه سایدی که رفاقت حالیشون باشه!

ایشالا واندر دلاتون 100

روز 88 سرور!

کتیبه مرتاض یونیک از sw بلند شد رف ne

اصولا همچین کتیبه یی اینقدر اهمیت داره که اندازه یه واندر تو حالت عادی دف روش باشه که ارزش زدنش واسه سایدهای دیگه نداشته باشه

حالا اینکه یه ساید دیگه روش لانچ میکنه و بدون خونریزی مرتاض یونیک بلند میشه یخورده خنده داره

دوستی که کتیبه رو فروختی امیدوارم حد اقل خودتو ارزون نفروخته باشی!X/

ایشالا واندر دوستیتون 100 بشه

سلام

پلیر اکانت پشمک هستم، آخرش مجبورمون کردین اکانت بسازیم تو فروم.

چند روزی هست کرونا اومده ماهم گفتیم یه سر بزنیم تراوین و اوقاتمونو با رفیق قدیمیون بگذرونیم، معلوم هم نیست تا کی باشیم بستگی به کرونا داره...

از قدیم گفتن مالت رو سفت بگیر، و همسایتو دزد نکن؛ دوستان اگه من داشتم مولتی میزدم با خودتون نگفتین الان چرا توی تاپ غارته اتحادم؟ یا مولتیام اکسترای منبع دارن هم گرز میسازن هم تولید منبعشون خوبه؟ یا مثلا مرض دارم مولتیامو پخش کنم سراسر مپ که مجبور بشم دهکده هامو دور از هم بزنم؟

ما ایرانیا کلا عادت داریم تا یکیو میبینیم مثلا پولدار شده میگیم دزدی کرده، لطفا بکشین بیرون از ما؛ به کسی کار نداریم به شرطی‌ که باهامون کاری نداشته باشین، کسی هم آموزش خواست پیام بذاره رو اکانت در خدمتیم

عزت زیاد.