Posts by DrKia

سلام خدمت اهالی فروم

داشتم یکی از اکانت هارو حذف میکردم که به نکته جالبی بر خوردم ، ۲ تا از دهاش نیرویی نداشت ( چه کمکی چه نیروی خود ده) ولی گندم منفی داشت ، خواستم بگم چک کنید اکانت هاتونو

do.php?img=12421

do.php?img=12420

ده چهارم هم به همین صورت بود دقیقا که دیگه عکسشو حوصله ندارم اپلود کنم

پ.ن : تنها پوینت زدن کتیبه رژیم از ان ای این بود که ان ای مرتاض منحصر نداشته باشه وگرنه اس ای که گندم منفی نمیده ، زخم خورده هاش یادشونه :))

پ.ن ۲ : اعتبار مهم ترین چیز هست تو تراوین ، مهم تر از سایز همر ، اعتبارتونو زیر سوال نبرید،مرسی

سلام به همگی دوستان حاضر در سرور

نشد پست حضور بذارم گفتم پست خداحافظی رو بذارم حداقل

این سرور رو به خاطر روی گل عمو رضا و داداشم امیر و امین پلانگتون و بکتاش و تیم فشار اومدم ، الان هم به خاطر عدم حضور رفقا تیم ما (Diamond Team) هم تصمیم به حذف گرفت

یه تشکر ویژه از تیمم دارم ( رضا استیل ، امیر رپتور ، مسیح کینگ) که خیلی حال میده بازی کردن باهاشون و باعث افتخاره

داداشم امین هم خیلی این سرور کمک بود ، دمش گرم.

مرسی از همه بچه های اس دبل که پذیرامون بودن از جمله پارسا.

و چقدر خوب شد این رفتن برای شخص من چون تو یکی از مرحله های مهم زندگیم داشتم زمانمو از دست میدادم

سرور خوش بگذره بهتون دوستان ، فعلا.

بابا باریک الله ، ایندگان به تو افتخار خواهند کرد. نمیگی این درسارو بهمون میدی یاد میگیریم ازت استاد.

شهر که خالی بشه قورباغه هفت تیر کش میشه.

پ.ن : عباس یا امید ، مسعله این است.

این حرفها رو ول کن اسم اکانت سرور بعد چی؟میخوام ببینم چقدر جرات تو وجودته:D;):D

خودتم میدونی این تخم کفتر هایی که الان خوردی رو اول سرور میخوردی و مثل مرد میومدی تو فروم میگفتی اسم اکانتت چیه روز 30 بازی دهت داشت گندم گرزی هامونو تامین میکرد.

البته منم جایه تو بودم شاید از ترس همین کارو تورو میکردم , من اگه همرم هم پریده بازم اونقدر مرد بودم همیشه اسم اکانتم رو گفتم.

حالا طبق قول و قرار هاتون بشین با کری خوندن پلیر جذب سرور کن ولی ما تا زمانی که تغییرات نبینیم تو این سرور بازی نخواهیم کرد . ماشالله آرش که پستی تا الان نداشت خوب اخر سرور واسه همه کری میخونه , ولی این داستان ها قدیمی شده . تنور سرور با کیفیت سرور باید داغ بشه نه حاشیه ایجاد کردن قبل سرور.

_____________________________________________________________________________________________

دشمنی ایی هم با مدیریت سایت نداریم ولی طی 3-4 سروری که اینجا بودیم تغییری ندیدم ,

انتقاد اصلی من به مدیریت مکالمه های تلفنیش با بازیکناست که به ساعت میکشه , و اطلاعاتی رد و بدل میشه .

اخریش هم آماری بوده که به عنوان مثال تعداد همر های باقی مونده مارو به بقیه ساید ها گفتن یا بالعکس تعداد همر های شمارو یک هفته پیش به ما گفتن , این حرفا شاید مهم به نظر نیاد ولی سرور رو تبدیل به خاله بازی میکنه , ادمین باید بشینه پشت اکانت مولتی هانتریش نه پای واتس اپ 24 ساعته آمار همه چیو در بیاره

امیدوارم مدیریت بفهمه و به جای بن تو فروم سرورشو اصلاح کنه , 100 بار بهش گفتیم ولی متوجه نمیشن .

سیستم بالانسینگ هم که برای نگه داشتن همه پلیر ها تا آخر بازی هست باید حذف بشه . مدیریت نمیذاره یک ساید به عنوان مثال قبل کتیبه جمع بشه , یجوری سیاست میچینن که همه بمونن .

قوانین مشخصی هم در مورد هیچ چیز وجود نداره ,به عنوان مثال طرف فحاشی کرده به ما تو نامه , مدیریت بهم میگه پسر خوبیه دلم نمیاد بنش کنم !

نکات خوب هم سرور زیاد داره , شبیه ترین گرافیک رو به تراوین داره , باگ کمی داره , و تراوین هست به قول معروف ولی همه اینا به شرطی خوبه که مدیریت به خودش بیاد.

اکانت فروم هم بن بشه مهم نیست , این انتقادات به مدیریت سرور بود همین که بن کنن یعنی دیدن پس همینم خوبه , هر چند این حرفارو تلفنی هم گفتم بهشون.

سلام

شنیدم برای این سرور درخواست یک کتیبه برای سایدت داشتی از مدیریت سایت ولی جواب منفی گرفتی.

ایا برای اوردن تیمتون درخواست نا معقول جدیدی از مدیریت داشتین ؟ هر چند قطعا مدیریت سرور جواب منفی خواهد داد.

و ایا دلیل خاصی داره از الان اعلام امادگی کردین در صورتی که این سرور ما شمارو تا روز ۵۰ ندیدیم .

انشالله سرور بعد با داداشیاتون دوباره متا کنید و تنهایی واسه خودتون واندر ۱۰۰ کنید ، این دفعه واندر مشترک بگیرین که حرف و حدیث هم توش نباشه و همه برنده باشین ، ساید چهارم هم نیازی نداره سرور بعد. دو تیکه شه زعوس با خودتون رقابت کنید :))

سلام خدمت همه

تبریک به ساید اس ای و خسته نباشید به 2 ساید دیگه که هماهنگی مثال زدنی ایی با هم دیگه داشتن.

همچنین خسته نباشید ویژه به بچه های خودمون که انصافا گل کاشتن و جلوی سه به یک پا به پا اومدیم.

جدا از کل کل هایی که پیش بینی میکنم بچه ها بکنن , همه 4 تا ساید خوب بازی کردن.

سرور خوبی بود برای اختتامیه.

یک پست نقد گونه هم به سرور های اسپید ترا دارم که انشالله در آینده میزارم.

داستان گرزیات اینه که اومدی کپتو رید بزنی گرزیات اونجا بودن , با تی کی خفت کردی

یه زنگ زدی عباس اقا واست بک داد, حالا یادت اومد؟

مثل سرور قبل که بالای 20 تا همر بک داد اگه یادت باشه.

پ.ن: ای دیسلایک به دستان , موضوع برد و باخت نیست , موضوع خاله زنک بازی های ادمین سروره , که نمیخواین ببینین .

من دروغ میگم , تو بیا بگو معماری رو چجوری پس گرفتین؟

عباس زنگ زد گفت کتیبه رو ندین , 5 تا از اکانت های مطرحتون رو بن فور اور میکنم , تمام مولتی هاتونم بن میکنم .

ولی طبق کدوم قانون ؟ نه ای پی بود نه چیزی , قانون اسمش #بالانس بود

تو به من بگو , چرا احسان رفت ادمین سرور بهش گله کرد ؟ اصلا به ادمین چه ربطی داره ؟ دوست داشت اومد , چرا ادمین دخالت کرد؟ تو سرور اصلی مولتی هانتر یا سورنا بهت زنگ میزد میگفت چرا رفتی تو فلان اتحاد ؟

گرزی های پارسا رنگین تر از پیاده های احسان.

ادمین بیاد توضیح بده به جای بن , چرا گرزی پارسا که خودش اشتباه خفت کرده واسش بک دادی ؟

چرا اکانت x3x گندم منفی نداشت؟

کتیبه معماری یونیک رو چرا با تهدید ازمون گرفتی؟

ادمین فقط بن بلده .

ما هزینه نکردیم ؟ ما وقت نزاشتیم ؟ اصلا چرا احسان اومد اینور عباس اقا بهش زنگ میزنه میگه واسه چی رفتی , اصلا به ادمین سرور چه ربطی داره ؟

آیا تو تراوین هم معماری یونیک رو زنگ میزدن بهت با تهدید ازت میگرفتن ؟

دوستانی که دیسلایک میکنن , اینا همش واسه بالانسه که همه تا آخر بمونن پول خرج کنن , دو روز دیگه میرین یه ساید قوی همین بلا هایی که سر ما اومد سر شما هم میاد.

چرا ما میخواستیم پلن بریم گفتی نرو امشب سایت خرابه , همون شب رو ما پلن اومدن ؟

عباس اقا بیا جواب بده جا بن .

به جا دیکتاتوری جوابگوی ما که اینجا مشتری بودیم باش

یارو اینجا توهین قومیتی به ترک ها کرد , با وجود بن و فحاشی قبلی دوباره فقط 3 روز بن شد , الان ما گند کاری هاشو میگیم بن فور اور میکنه .

با سلام خدمت همگی

عملیات واندر زنی 3 ساید بسیار قوی و زرنگ با رمز یا پارمیس توانست سر واندر ساید ان ای را بزند

3 تا ساید بیای واندر رو از 60 بیاری 45 :))) دیوارم نتونی خراب کنی بیاری رو 11 :)) دیوار 11 آخه ؟ انشالله تجربتون واسه راند بعدی بیشتر میشه.

اتفاقا منتظر بودیم بیاین از این فاجعه عکس بزارین ازش تعریف کنین :)) قضیه صدا و سیماست :))

احسان بازگشتت به تیم رو تبریک میگم . بدجوری فشار گذاشتی روشون . بازگشت همه به سوی فشار است.

دلم واسه این همر سوخت که 2 سطح زد, کاتا ها قربانی ضعف تجربه شدن , نکنه آرشتون همر هارو چیده ؟ :)) :

پ.ن: این زبون بسته چی میگه؟ یکی پستاشو ترجمه کنه لطفا.

بسم الله

اَللّهُمَّ آنِسْ وَحْشَتى، وَآمِنْ رَوْعَتى، وَاَعِنّى عَلى وَحْدَتى.

بچه ها اینور دارن دعای وحشت میخونن :)) برای لحظاتی اکانت unbelievable غیب شد :)) خدا میدونه باز چه خبره

پ.ن : ما بگیم مثلا عباس هم بن میشیم ؟ من که نگفتم ر.س کیه که بن میکنی شاید اسم رفیقمه :)) ازین به بعد میگیم عباس

پارسا یک هفته رفت فکر کرد بعد متا کرد , میتونست فکر اینجاهاشم بکنه . پارسا الانم نمیتونه 100 کنه در هر صورت بازندست , سرور قبل هم باخت با وجود متایی که داشت , پست شانیز رو برای سرور قبل رو ببین. میگم نمیشه ما هم بیایم تو متاتون همه برنده باشیم ؟ :( نمیگین دل ما میشکنه مثل شما ها برنده نباشیم ؟

شما خیلی زرنگین حساب نیست :(

ویرایش شد.

اول از همه یه خسته نباشید به همه بچه های ساید به خصوص بهنام , سپهر , حسام , mamadz , حامد , علی مهری , دانیال , حمید و همه دوستان که این حجم از دفاع که بعضی ها به چشم ندیدن تا حالا جا به جا کردن .

من فکر میکنم مشکل بیشتر این بود به دلیل از دست دادن مرتاض یونیک گندم نداشتین بدین به همرهاتون زدین به ما( البته شنیدم جدیدا رمز میزنین :) )

یکی از موفق ترین پلنر های عصر معاصر آقا پارساست که همیشه در کشتن دف موفق عمل کرده :دی

قرار بود فیش بزاری فروم آقای متشخص.

آرش تون که تا الان جرعت ابراز وجود نداشت حالا 4 تا انبار زدین آرش آرش میکنین ؟ :دی روز 90 بازی میاد میگه منم هستم , نکشیمون خطرناک :دی

مگه اینکه زیر سایه پارسا و امید بیای بگی ما هم هستیم . و گرنه زعوس که ماله تک به تک نیست . از اول سرور 100 تا پلن اومدین یکیش رد نشد :))

پ.ن: SHAL WE BEGUN???? وقتی انگلیسی بلد نیستیم پارسی را پاس بداریم , حالا بگذریم اون بنده خدا هادی فارسی هم بلد نیست :دی

بابت فیش هم والا ارائه دادیم

فیش ارائه دادی ؟ ویرایش شد.

من تا دیدم همر این اکانت دیوار شده گفتم تیری در تاریکی بزنم با همر قبلا دیوار شده ی دیفالتمون و دیدیم رفت اورد دیگه بقیشو باید با پلیر های خودت حل کنی .

اون موقع که شما این کتیبه رو با تک هیرو از NW زدی چرا حرف خرید و فروش نشد ؟؟! اومدی پاتوق همیشگیت ( تیم اسپیک ما) گفتی این کتیبه قرار بود بیوفته SW, اشتباهی افتاد NW !

غیر اینه؟؟ چه اشتباهی ؟ گفتی در واقع ان دبل کتیبه مارو پس داد ! کتیبه ایی که تو خریدیش و با تک هیرو اوردی سایدت ما با همر ازت زدیمش حالا توهم توطئه ورداشتی

آقا پارسا آدم با اعتبارش تراوین بازی میکنه , شما از ترس کتیبه هات اومدی با ما متا بستی دقت کنید متا نه نپ , دومین سروری هست که زیر حرفت میزنی ولی این سرور حسابی به کار های بدت فکر خواهی کرد.

بهت گفته بودم این سرور به کار های بدت فکر خواهی کرد .. حالا مونده باز , لابد دو روز دیگه همر هایی که ازت خفت کردیم و اون کتیبه احمق(تو بگو جنگ یونیک) رو هم میخوای بگی خریدیم :)) وگرنه تو که بازیکن حرفه ایی هستی و به قول پلیرت :شیری هستی که گله ی .... رو هدایت میکنی و گرنه امکان نداشت اینطوری سایدتو بزنیم :))

خفتتون کردیم گفتین دیوار خودش ریخت نیرو هاتونو دید ! از ان دبل کتیبه زدیم گفتین خریدین ! احمقتونو زدیم از پلیری که 3 روز رو احمقش چیفر نزده بود در صورتی که تو سایدت به جنگ اموز نیاز داشتن ! سرور قبل هم یکی دیگه همرارو زد درو دیوار گفتی کار ماست , کلا از تراوین تهمت زدنو یاد گرفتی.

این هم اخرین جوابی بود که بهت دادم

حالا خوبه قرار بود اخرین جوابت باشه کسگم , بد فشار خوردی :دی

کی صحبت از توهین میکنه :)) تو توی فروم ای ار هم توهین ناموسی میکردی الان مودب شدی؟

این سرور هم کتیبه رو دادیم بهتون که فرار نکنید بگید نبودیم تو سرور :دی دون پاچیدیم واستون بد گول خوردین که موندین :دی

حتما دلیلی داره درست نمیکنم

نکنه از امپول میترسی کلک :دی

پ.ن:امان از فشار..

امین چرا جواب اینو میدی اصلا ؟ تیمی که به فحاشی میشناسنشون ارزش جواب دادن نداره ,این زعوسی ها خوب همدیگرو پیدا کردن همون بدرد همدیگه میخورن. در حدی نیستن که جوابشونو بدی.. یه سرور 2-1 بردن اسکریناشو چاپ کرده گذاشته تو دفترچه خاطراتش. ببینم این سرور 3-1 میتونن ببرن ؟ اینا وجود تک به تک ندارن, 3-1 هم رفتن زیر چادر با ای دی فیک میان فحاشی ناموسی..

سلام خدمت همگی

کتیبه احمق ساید اس دبل با لینک سبز زده شد

دم نوری گرم بابت زدن کتیبه , بدلیل مسدود بودن اکانت فرومش من پستشو گذاشتم.

نه سرور مشکل داشت نه دیوار تخریب شده بود نه تقصیر مدیریت سایت بود .

سلام خدمت همگی

1 > 3

امروزگفتم یه پست نیمچه تحلیلی از میزان همر های دف شده روی ساید قدرتمند NE بزارم

مجموع پوینت دفاعی 20 اتحاد اول ساید NE حدود 6,349,000 ( به حروف : شش میلیون و سیصد و چهل و نه هزار ) میباشد

حالا موفقیت بزرگ بدست آمده در میان این حجم از اتک ها که حاصل همکاری سه ساید بسیار بسیار قدرتمند حریف بوده شامل یک عدد همر 80 ک تبری بوده فقط ! که همری که دیوار شد هم 150ک گرزی بود و همر دوم نیز زخمی شد .

حالا ممکنه بگن همر ها جنگی بوده که درست میگن منتهی 6,349,000 همر بزنی 80 ک تبری بگیری نشان از قدرت متای 3 ساید حریف دارد.

هرچند چندین همر در این بین کاملا توانایی تبدیل به همر واندر زن داشتند حتی اگر کتیبه جنگ آموز دریافت نمیکردند میتوستند رمر بکشن برای واندر

در این بین هم دف کشته شده از ساید NE به هیچ عنوان قابل برگشت نبوده و دوستان دنبال راه چاره برای این اندوه بزرگ هستند.

پ.ن: داش امین انشالله هر چه زود تر خوب شی داداشم , این 200 ت هم همونیه که ای ار وقتی همر ما 200ک گرزی بود ایشون بیگ همرش 70ک گرزی داشت .

پ.ن2: فحش باد هواست , حالا تا صبح فحش بده ما که مشخصه کی هستیم چی هستیم , شما هم میشناسن :دی فشاری نشو فقط.

پ.ن3: میبینم از زیر چادر در اومدی کسگم.

جون بابا , خوبه پلنرش tnt بود همر هاشم ماله زعوس , از ماله بقیه بالا نرو :دی همر یکتو که با دمپایی پروندیم اون سرور :دی همونجا هم واسه مجید و امیرعلی اکانتتون اومده بود بالا , اون سرور هم دست مال بدست زعوس بودی اینجا هم برگشتی به اصلت

تاریخ انقضات گذشته عزیزم

سرور 6 هم که همر مثلا رکوردیت تو راه چیف شد :دی

والا خودتم میدونی دف کی این سرور بیشتره , حرف زیاد بزنی اول مولتیاتو میپرونم بعد خودتو :دی تا الانم نزدم به احترامه دانیاله

اینم یادگاری ما از همر رکوردیت که با 4 تا دمپایی 10 ک پرید

پ.ن: دیگه نمیای تیم اسپیک واسمون رپ بخونی آرمین ؟ :دی