نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• با سلام و احترام ؛

عموم دوستان نظراتی راجب باگ و مشکلات بازی داشتن که حق دارن چون در پایان هر بازی آدم ها کم حوصله تر میشن

سعی میکنیم جوابگو باشیم در این موارد :

بیشتر مشکلات چه ریز چه درشت برطرف شدن (مشکلاتی که به چشم ما پدیدار شدند به علاوه مشکلات گزارش شده) اما یک سری از مشکلاتی که وجود دارند حل شده اما در سرور بعدی قابل اعمال هستند چون در این سرور بازی در جریان میباشد و اعمال کردن مشکلات برطرف شده قطعا باگ های دیگر و ایراداتی خواهد داشت.

راجب کتیبه ی احمق باید اعلام کنیم که در هیچ کجا هیچگونه فرمول و قانونی در این باره ذکر نشده و کاملا فرمول سازی کتیبه ی احمق با برنامه نویسی اسپیدترا انجام شده و قطعا مشکلاتی هم در اوایل داشته مانند یونیک ماندن و تغییر نکردن اثر اما برطرف شدن ولی خب بازم یک سری ازعان دارند که تعداد چیف های مکرر کاهش پیدا کنه که قطعا دنبال بهبود بخشیدن به این قضیه هستیم ( گرچه الان یه حد نرمال واسه همه وجود داره ) ولی در سرور پیش رو قطعا این مشکل هم حل خواهد شد .

بخش آمار بخش کلیدی بازی نیست و مهم ترین بخش ^هجومی^ اضافه شد که 2 بخش دیگه هم به زودی اضافه خواهند شد. (آپدیت جدید تراوین) - (!)

لطفا مورد : 2. مشکل عدم هماهنگی زمان روی نقشه و داخل اردوگاه رو برای ما ارسال کنید برای پیگیری های لازم ( گزارش نشده )

مورد ناپدید شدن دهکده هم برطرف شده و در سرور جدید کاملا قابل مشاهده میباشد.

مسیر تجارت شخصی سازی شده و به دقیقه تغییر یافته چون طبق ورژن بازی هست ، آپدیت های اخیر تراوین زیاد بودن که یکی از آن ها اضافه شدن تایم دلیور در مسیر تجارت میباشد ! ما هنوز یک ورژن قبل تر از تراوین هستیم. قطعا در آینده شاهد مسیر تجارت جدید و آپدیت های اخیر تراوین خواهیم بود . - (!)

مشکلاتی دیگه هم تا جایی که گزارش شدند رفع شدند ، لطفا خواهشمندیم هرآنچه مشاهده میکنید به ما گزارش کنید .

قطعا اسپیدترا نسخه ی اصلی تراوین نیست و یک نسخه از صفر نوشته شده ی ایرانیزه هست و کمیت هایی رو داره که با کمک شما عزیزان به بهترین نسخه ی ایرانی تبدیل خواهد شد (در کل دنیا وجود ندارد) !

باتشکر از همراهی و همدلی شما

مدیریت اسپیدترا

• عجب سروری شده انگار قرار نیست تموم بشه آخرشم ناتار 100 میکنه . وقتی تو یه سرور مولتی بازی آزاد باشه معلومه اینهمه همر میشه کشید امیدوارم از سرورهای بعدی یه کم نظارت رواکانتها بیشتر باشه تا بازیکن ها بر اساس تجربه و ابتکارعمل خودشون بازیشونو پیش ببرن نه باهزینه کردن برای مولتی ها و خراب کردن بازی برای بقیه دوستانی که دارن سالم بازی میکنن .

• دوست عزیز مطمئنا همر خیلی میشه کشید اما میشه همشو نگه داشت؟
    تا الان شاهد خفت شدن تعداد زیادی همر از ساید های مختلف بودیم و این نشون میده که حتی مولتی بازی هم هنر خاص خودشو داره و کشکی نمیشه مولتی کشید
    اگر شما در جریان سرور باشی مطمئنا باخبر میشی که چه اتفاقاتی واسه همرهای ساید اس ای افتاده

• درود خدمت همه .
    خسته نباشید و کار هر 3 ساید خیلی خوب بود .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _: تازه یادتون افتاده که از غار تشریف بیارید بیرون و اتک بزنید؟!! ( شهامت و وجودتون تو میدگیم جا گذاشته بودید تو .......) ، با کم سن های پیش فعال طرف بودیم یه سرور؟! ().

• با سلام خدمت همه دوستان و عزیزان
    این سرور هم تا ساعاتی دیگر به پایان می‌رسد و خوشبختانه با برد شمال شرق همراه شد، این برد را به تمامی عزیزان شمال شرق تبریک میگم و بار دیگر نشان دادیم بهترین ساید هستیم
    .
    این سرور با فراز و فرود های فراوانی همراه بودیم و حتی گاهی این اتحادمون به مو رسید اما تونستیم همه چیزو جمو جورش کنیم و به اوج برگردیم.
    این سرور با دوستان خوبی آشنا شدیم با هم شادی کردیم گاهی هم دعوا (البته شیرینی بازی هست) باعث افتخار بود که در کنار دوستان خوبی مثل سامان، بابک عزیر، کاوه ، امیر حسین میثاق (دوست خیلی قدیمی که پیداش کردم)علی nimda اقا رضا اشکبوس پیام حسین پاسارگاد و علی مهری و.... از همه این عزیزان صمیمانه تشکر میکن
    از آقا رضا انزلی که با دومین تجربه در خاک شمال شرق دومین واندر خودش در شمال شرق را تونست 100کنه و رکورد بسیار خوبی را به جا گذاشت، مرسی که افتخار هم بازی شدن با شما را داشتم و صمیمانه دستتون میفشارم و آرزوی موفقیت و سلامتی را برای شما دارم.
    در کنار آقا رضا یک تراکتور به تمام معنا یک گلادیاتور (دوست قدیمی خودم سعید کستل) بازی می‌کرد که فکر میکنم سهم بسیار بزرگی در برد ما داشت و دوست دارم یک خسته نباشید صمیمانه به سعید عزیز بگم، دمت هم گرم
    و اما تیم قدیمی و دوست داشتنی خودم که واقعا فقط با یک تلفن من در عرض کمتر از 24 ساعت نصف و نیمه جمو جور شد تورج جان و ساناز خانوم عزیز دستتون درد نکنه و خسته نباشید مرسی که بودید و برای برد از زندگی تفریح و کار و.... زدید و واقعا نمیدونم چطور باید تشکر کنم، امیدوارم که بتونم به زودی در آلمان از شما زوج دوست داشتنی میزبانی کنم.
    از بقیه تیم حامد عزیز که 3 سوپر همر تحویل ساید داد و کلی زحمت کشید تشکر ویژه دارم و همینطور ادریس ناتار کبیر که کل کپ های شمال شرق یک دور حداقل رید کرد و چند سوپر رمر داد و همچنین توتال ما بود خسته نباشی.امیر عزرائیل یادم نره که خیلی دوسش دارم داداش با همه گرفتاری ها کنار ما بودی
    از بقیه اعضا تیم حمید دی جی، وحید، رضا گارد و بابا بزرگ تیم آقا محمد mfy کمال تشکر را دارم حسین فستر بزرگ رو یادم نره عزیز دل منه همتون را دوست دارم ❤️ ببخشید اگه اسم کسیو فراموش کردم امیدوارم که منو به بزرگی خودش ببخشه....
    و در آخر از هم بازی خودم در این سرور نعمت عزیز تشکر میکنم که اجازه داد دوباره بعد از مدت ها نیرو هجومی بسازم ☺️ عمو نعمت بازی تمام شد یک مسیج حال و احوال ندیا.......
    و کلامی هم با ساید های دیگر...
    همگی خسته نباشید، سرور جذابی بود
    امیدوارم که همگی موفق باشید
    کلام آخر ساید همیشه برنده معلومه شمال شرقه پس به افتخارش خبرداد...
    ارادتمند دوستان

میثم سینیور

• با سلام خدمت خوانندگان فروم
    اول از همه تبریک میگم به شمالشرق و خسته نباشید به تمامی بازیکنان سرور در هر ۴ ساید
    جا داره که تشکر ویژه بکنم از تیم آقا رضا انزلی و تیم تورج جان و سعید کستل خان که زحمات بسیاری برای ساید کشیدن و خسته نباشید میگیم به جفت تیم ها
    تبریک و خسته نباشید به کل پلیرهای ساید ان ای که کاملا حرفه‌ای و با انرژی همیشه کنار هم بازی کردیم
    یک تشکر ویژه دیگه که انصافا خیلی زحمت کشیدن تیم هولدری بود که دمه همشون گرم و مبارکشون باشه
    و در آخر میرسیم به بچه های فونیکس
    از لیدر ها بابک خان و سامان گرس که زحمات اصلی رو دوششون بود تا رضا اشکبوس و کاوه تاتاسون که برای تیممون حکم بزرگتر و لیدرو دارن کمال تشکر و قدردانی را دارم و خسته نباشید میگم بهتون انشاالله که همیشه کناره همدیگه باشیم چون تراوین بدونه شماها صفا نداره
    تموم رفقای فونیکس بدونه ترتیب :))
    امیر تریدر، علی مهری، پیام آسترال، حسین بلک ارکید، محسن بلک ارکید، امین سایلنس، محسن هرمس، رهام رایزِس، میثاق دانته، علی دانته، محمد رضا بلک مرلین، امیر حسین نایت دراگون، امیر راگنار ، محمد جواد ام جی، علی نیمدا و آرین سُئار
    عذرخواهی میکنم اگر اسمه کسیو فراموش کردم
    از بازی کردن کناره شما لذت بردم و انشاالله لذت خواهم برد
    امیدوارم همه دوستان چه کسایی که کناره ما بودن چه نبودن در تمامه مراحله زندگیشون موفق و سربلند باشن
    مهرداد شرف
    PHOENIX FOR EVER

• سلام و خسته نباشید به همگی دوستان
    خب بالاخره این سرور هم با همه فرازو نشیب هایی که داشت تمام شد
    تبریک با تمام ساید شمال شرق بابت 100 کردن واندرشون که با مدیریتی قوی تونستن سایدشونو جمع کنن
    ما هم هر چه در توانمون بود به این ساید کمک کردیم میدونم در کل کمک ما خیلی جزیی بود

خداروشکر میکنم که ساید جنوب غرب پیرورز نشدند که کل این سرور فقط به ساید ما شمالغرب نامردی کردند و بازی کثیف را نشونمون دادند
    تشکر ویژه دارم از دوستان خودم تو ساید شمالغرب . هادی عزیز . مهرنازخانوم. محمد افشانی. افشین عزیز.فرشید عزیز که نصف راه تنهامون گزاشتند دوست عزیزی که تازه باهاش آشنا شدم رضا گارد دوست داشتنی
    در آخر هم تشکر ویژه از مدیریت سایت اسپیدترا که باعث شدند لحظات شادی را سپری کنیم .
    ارادتنمد شما
    حامد باغنده از تالش

• خب این سرور هم اینجوری تموم شد... قسمت بود شمال شرق ۱۰۰ کنه. انشالله قسمت بقیه :)
    خسته نباشید میگم به همه پلیرای سرور. مخصوصا بچه‌های خودمون... توتال قدیم با خانواده ، توتال جدید ، حامد خان که ده هزار بار حرصش دادم :D ، حمید دی جی ، امیر ایزریل ، محمدفاضل و بقیه بچه‌های ساید... سعید کستل و میثاق جان و...
    تشکر اصلیم هم تقدیم میشه به میثم خان که افتخار دادن یه سرور دیگه کنار هم روی یه اکانت بازی کنیم و تفریح... که نتایجش برای دوتا آدم شاغل بد نبود خداروشکر

و در آخر از هم بازی خودم در این سرور نعمت عزیز تشکر میکنم که اجازه داد دوباره بعد از مدت ها نیرو هجومی بسازم ☺️ عمو نعمت بازی تمام شد یک مسیج حال و احوال ندیا.......

اختیار داری میثم جان. ما زیر پر و بالت بودیم :saint: میثم جان خودت که از شرایطم خبر داری. ۲۴ ساعته سر کار هستم و وقت نمیشه یه تلگرام چک کنم. بعد لانچ رمر هم کلا دیگه بوسیدم گذاشتم کنار. صفحه تراوین میدیدم جیغ میکشیدم انقد حرص خورده بودم :D بزرگ مایی

پ.ن: آخرش نفهمیدیم فشار به کجا وارد شد :rolleyes:
    پ.ن: با تشکر از دکتر هانی
    پ.ن: Juve Merda :evil:

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• به پایان آمد این دفتر , حکایت همچنان باقیست
    منم به نوبه خودم 100کردن واندر رو به ان ای تبریک میگم مخصوصا به سامان و رضا انزلی و سعید کسل که با سیاست خوبشون تونستن برنده بازی باشن
    در آخر هم از بچه های ساید خودمون هم تشکر میکنم که باعث تکون دادن رکورد دف توی واندر شدن . امید redcoat , سپهرگرینمن, بهنام وارلاک , بهنام ویوا, رضا استیل گل که این سرور باهاش آشنا شدم, کیا , حسام , حمید و بقیه دوستاان
    در آخر هم از تیم خودم ایمان , علی ,امیر که باعث شدن 6م دف تحویل واندر بدیم . اگه کوتاهی هم از اکانت ما دیدین همش تققصیر من بود که نتونستم درست حسابی تایم بزارم
    پ.ن : بچه های اس ای شرمنده بابت قولی که بهتون داده بودم
    پ.ن2 : سرورا تموم میشن و میرن در آخر رفاقتاس که میمونه

پ.ن: Juve Merda :evil:

پ.ن 3 : نعمت جان با این پینوشتت بدجور موافقم

• با سلام خدمت تمامی دوستان
    این سرور هم به خوبی و خوشی تموم شد و افتخار اینو داشتم که در ساید NE کنار دوستای عزیزمون پلی دادیم به تیم zupir به لیدری تورج خان و بقیه بازیکنای تیم خوبشون(میثم سینیور,نعمت,ادریس عزیز که با اسکاتای خوبش باعث خفت شدن کلی همر تو سایدای دیگه شد,امیرعزرائیل,ساناز خانوم,حامد جان,حمید,وحید و رضا گارد عزیز...)تبریک میگم و به تیم آقای رضا انزلی سعید کستل که تو همه ی پستا بازی میکرد از پلنری و لانچری و دفکوردی بگیر تا هولدری و همر ساختن و دف کشیدن و ... که کلی زحمت کشیدن و به سایر پلیرای تیمشون از جمله حسین جان از اکانت پاسارگاد
    به تمامی برادرای گرامی که تو تیم فونیکس بنده رو تحمل کردن آقا بابک عزیز بزرگ و سرور گرامی ما که در کنار برادر بزرگترم علی مهری و رهام که با زحمتای زیادی که کشیدن روی 3 تا اکانت babak و radman و bistoon تونستن 8 میل دف بکشن که تا الان سابقه نداشت از سامان دوست خوبم که اکانتشو و همراشو میدیدم حال میکردم و کلی برای تیم زحمت کشید و کلی از خود گذشتگی کرد از سلطان رضا a6kbo3 که کابوس پلیرایی هست که کتیبه چشمان دستشونه که مثل من حوصلش سر رفته بود از هیجان کم این سرور از کاوه که حق بزرگی گردن من داره و کلی به اکانت ما کمک کرد و بهترین همر جنگی سرور رو کشید و از علی جون و میثاق از اکانت Dante که کارشون حرف نداشت و همر رومن فوق العاده ای کشیدن و از پیام astral که هم دف خیلی خوبی کشید و هم همر خوبی کشید از امین silence که کلی زحمت برا اکانت من کشید و دف خوبی تحویل ساید داد از حسین و محسن از اکانتای black orchid و black_sky و Guardian که دف خیلی سنگینی کشیدن از محمدرضا دوست خوبم اکانت black_merlin که هر کس دفشو میدید حال میکرد و همر عالی کشید از امیرحسین knightdragon و مهرداد اکانت Gelyoon که متاسفانه نتونستن تا آخر سرور کنارمون باشن و از پلیرای خوب اکانت خودمون علی nimda که واقعا دمش گرم و حسابی زحمت کشید و حمید(چهره ی پشت پرده) که بدون وجودشون اکانت trader بالا نمیومد
    از لیدرای محترم se و sw (ازاکانت jia,x3x,از kingmehrdad که کلی تعریفشونو شنیدیم,lancinate و catchme-team)و پلیراشون که با وجود و عملکرد خوبشون باعث جذابیت این سرور شد
    ن
    و در آخر از تیم مدیریتی اسپیدترا که عملکرد خوبی تو رفع باگ های سرور داشتن از مهدی بلور عزیز که کلی مزاحمشون شدم این سرور البته یه انتقادی بهشون داشتم که برای ران کردن سرور تایم مناسب تری انتخاب کنن که به امتحانای دانشگاه و مدارس نخوره
    و این هم دف بی نظیر اکانت babak

• خدا قوت خدمت برادرای عزیزم تو هر چهار ساید
    قرار نبود دیگه پست بزارم ولی حیفم اومد از چند نفر اسم نبرم این اخر کاری
    اول از همه یه تشکر ویژه از امین عزیز از اکانت خوب سایلنس که بیشتر زحمت اکانت و شب بیداری هاش گردنش بود، خدا قوت امین جان
    از مجموعه خوب ان ای بخاطر تحمل بالاشون تو اختلاف نظرها و از خودگذشتگی برای هدف کلی ساید ممنونم
    از بچه های گل تیم فونیکس که یه مجموعه حداقل 20 نفرست که چندین ساله کنار هم جمع شدن و باهم حال میکنیم ممنونم که بازم مثل همیشه گل کاشتن هرچند جای چند نفر مثل میلاد لجند و امیرحسین دراگون و محمدامون خالی بود
    وقتی اسم ان ای و تیم فونیکس میاد حیفم میاد اسم
    بابک جان، سامان خان و کاوه عزیز رو نبرم
    خدا قوت دوستای قدیمی و تبریک که زحماتتون در کنار بقیه بچه ها به بار نشست و یه بار دیگه پرچم ان ای کبیر رو بالا نگه داشتید
    و در نهایت باز هم یه سرور دیگه تموم شد با همه کم و کاستی هایی که بود
    چیزی که میمونه رفاقت هاست
    خدارو شکر این سرور هم چند دوست جدید مثل امیر حسین تریدر به مجموعه مون اضافه شدن و این واقعاً باعث افتخاره
    به امید دیدار
    یا علی مدد

• باعرض سلام خدمت همه دوستان بازی برد و باخت داره منم به نوبه خودم تبریک میگم به ان ای و دراخر از همه بچه های اس ای ممنونم که زحمت کشیدن خسته نباشید میگم به تک تکشون دمشون گرم

به امید موفقیت همه دوستان درمراحل زندگیشون

ازسپنتای عزیزو هاتف دوست داشتنی ممنونم که افتخار دادن این سرورو باهاشون باشم ولی متاسفانه سر ی مشکلات نتونستم کمک کنم دمتون گرم

• با سلام خدمت دوستان گرامی

تبریک میگم به ساید ان ای بردشونو و از بچه های اس دبل معذرت خواهی میکنم که نشد این سرور حضور داشته باشم
    این سیاست متای دو روزه خیلی جالب نبود همه میخواستن باشن شانس شونو از دست ندن و کیفیت بازی رو آورد پایین اگه آن دبل ساید قوی و منسجمی مثل بقیه سایدا می‌بود بازی این جوری نمیشد
    اس دبل دو به یک اکثر بازی رو اداره کرد. کافی بود معماری یونیک میومد تو اس دبل اونجوری بهتر میشد ولی همه اینا گذشته خسته نباشید میگم به همه سپهر و دارو دستش پارسا و بچه های محمد یزدانی و دامول
    یه تشکر ویژه از سیروان عزیز که زحمت اکانت sumitomo رو کشید و بنده رو باز مدیون خودش کرد.
    اگر از کسی اسم نبردم بابت طولانی نشدن پست هستش دلگیر نشید.
    اون دوستانی که ده یک مارو پروندن هنوز منو نمیشناسند ولی من خوب میشناسم شون

Muhamad. Komatsu

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• سلام رفقا من لازم دونستم تبریک بگم برد رو به دوستان تو آن ای .
    خسته نباشید به دوستان تو ساید خودمون که تا روز آخر زحمت کشیدن و با توجه به مخالفت با تصمیم‌های لیدرها تا اخرین لحظه بهمون اعتماد داشتن دمتون گرم .
    در آخر بعضی‌ها بازی رو بردن و رفاقت رو باختن.
    و خیلی بازی رو باختن و خیلی چیزها رو بردن .
    امیدوارم زندگی واقعیشون برنده باشن :rolleyes:

• با سلام خدمت همه دوستان
    تبریک میگم به ساید ne بابت صد شدن واندرشون و خسته نباشید میگم به پلیراشون همه بازیکنان ما که به خاطر امتحانای ترم آخر دانشگاه نتونستیم بازی کنیم ایشالله از سرور بعدی استارت سرور زمانی بخوره که به امتحانای دانشگاه نخوره همه که مثل بعضیا افسانه نیستن برن باشگاه روزی یه قرص بندازن بالا برگردن خونه انش الله قسمت باشه افسانه جون یه سرور بمونه تو بازی از خجالشتون دربیایم...

• سلام منم مثل سایر دوستان ابتدا به ساید شمال شرق تبریک میگم که به خاطر سیاست خوبشون تونستن بازیو ببرن... خداقوت به همه ی دوستان خوبمون در ساید جنوب شرق که خیلی زحمت کشیدن و اسم بردن از همشون برام سخته! تشکر ویژه از برادرای بزرگترم روی اکانت روبرتو باجو نیما-هومن-خشایار ومسعود عزیز که منو این مدت تحمل کردن(خیلی گلید) سرور برای ما "سرور هزاران ای کاش!" بود که هر کدومشون به ضعم خودمون شاید میتونست برنده بازیو عوض کنه.(سایدی غیر از ساید پیروز فعلی) حرف برای گفتن زیاده ولی خب آخر سروره و حوصله ها کم و من چون از اول توی جمع دوستان نبودم ترجیح میدم این کارو به اهلش واگذار کنم. امیدوارم سرورای بعدی توازن بیشتری بین هر 4ساید بازی برقرار بشه تا هیجان بیشتری به بازی اضافه بشه و شرایط و فضای بازی نقش بیشتری در تعیین برنده داشته باشه و واسه افراد بهونه گیر مثل من بهانه های عدم پیروزی مثل الان زیاد نباشه. در آخر امیدوارم هر کس همونقدر که لایقشه براش اعتبار خرج شه و قدر کسایی که برای حرفمون ارزش قائلن بدونیم. موفق باشید-فرهاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _Al0Ne_: سرور تموم شد یاد نگرفتیم فروم چرا اینجوریه ادیتورش... ().

• با سلام خدمت همه عزیزان.
    من هم به نوبه خودم این برد رو به ساید شمال شرق تبریک میگم. با سیاست خوبشون تونستن بازی رو ببرن. خسته نباشید میگم به بچه های جنوب شرق که این سرور برای اولین بار کنارشون بودیم. با مشکلاتی که داشتیم و اختلاف نظر ها و دعواها تا اخرین لحظه کنار هم موندن و تلاش کردن ولی به هر حال بازیه و برد و باخت جزوی از بازی. مهم لذت بردن از بازی و پیدا گردن دوستان خوب بود که خدارو شکر هم لذت بردیم هم دوستای گلی پیدا کردیم.
    خسته نباشید میگم به بچه های اکانت خودمون روبرتو باجو. اول از همه از خشایار عزیز که زحمت ۳ هفته اول سرور کلا رو دوشش بود و من و نیما و مسعود از هفته ۴ بازی اضافه شدیم و استارت اصلی اکانت متاسفانه دیر با ۴ هفته تاخیر خورد. دوم تشکر کنم از نیمای عزیز. دوست خوبم. که این سرور به خاطر نیما روی اکانت اومدم و افتخاری بود که کنارش بازی کردم. میدونم خیلی اذیتش کردم و امیدوارم منو ببخشه :دی
    از مسعود عزیز تشکر میکنم که با مشغله ای که داشت خیلی زحمت کشید روی اکانت و زحمت دف اکانت هم به عهده ی ایشون بود. دمت گرم داداش.
    و یه تشکر خیلی ویژه از فرهاد که بیشترین تایم رو گذاشت روی اکانت و این ۱ ماه آخر تقریبا تنهایی اکانتو نگه داشت. واقعا دمت گرم فرهاد.
    حیفم میاد از رفقامون تو ساید اسم نبرم. از امیر کیلر عزیز و صادق گیم اوور و علی زایستر همشهریهای عزیزم که اوقات خوشی رو کنارشون خارج از بازی گذروندم فقط حیف که علی زایستر بخاطر مشغله زیاد نتونست کنارمون بمونه امیدوارم همتون تو زندگی موفق باشید.
    سپنتا مفتبر:دی و هاتف گرزی از اکانت کیلینگ گاد که کلی این سرور زحمت کشیدن و کنارشون خوش گذشت.
    اقا رضا اس ای گارد که رفاقتو در حق ما تمام کرد و خیلی بهمون کمک کرد.
    محمد مستر نوب که این یکی خیلی اذیتمون کرد :دی ولی اخرش با رمر خوشگلش خستگی رو از تن ما در اورد.
    امید عزیز لیدری که خیلی اذیتش کردم ولی زحمتی که کشید واقعا قابل تقدیره.
    و بقیه دوستان خوبمون اقا کاظم جیا، محمد و مجید پدوشک، ارش افکت، پویا پارازیت، طاها و حیدر دسپرادو، دکتر هانی عزیز، دکتر مهرداد عزیز، اقا مسعود بست پلیر ، حسن اقای گل، علی عزیز از اکانت فپ و تمام بر و بچه های گل اس ای که زحمت کشیدن. خسته نباشید میگم بهشون امیدوارم که موفق باشن.
    به تمام عزیزان در ساید های دیگه خسته نباشید میگم جانانه بازی کردن و سرور خوبیو رقم زدن. دم تک تکتون گرم.
    اگر در فضای فروم با پستام کسیو ناراحت کردم به بزرگی خودش ببخشه. قصد من فقط ایجاد رقابت و لذت بخش تر کردن بازی بود.
    اگر اسمی از قلم افتاد به بزرگی خودتو ببخشید.
    ارادتمند
    هومن

• [list][*]با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی بازیکنان هر 4 ساید [*]اول از همه به شمال شرق تبریک میگم که با اینکه چند تیم مختلف بودن با نظم و مدیریت عالی تونستن نتیجه بازی رو به نفع خودشون به اتمام برسونند. [*] [*]از همه دوستان و هم سایدی های خودم در جنوب غرب تشکر و قدر دانی میکنم که مارو تحمل کردن و صد افسوس میخورم که برنده بازی در انتها ساید ما نبود... [*]از بچه های تیم بریو 2ایکس تشکر ویژه دارم که کنارشون یه سرور دیگه رو تجربه کردیم مرام و معرفتی که این تیم دارن شگفت اوره: [*]حسین عزیز که منو به این سرور دعوت کرد.محمد یزدانی - استاد عزیزمون کمیل (هر روز تهدید به مرگ میشه بنده خدا)-حسین helpit-حمید black sos- دو تا کیارش دوست داشتنی که یکیشون من کیسه بوکسش بودم و اون یکی هم جزو بهترین بازیکن هایی بوده که کاملا در اختیار تیم و سایدش بازی میکنه-اشکان و محمد stour-استاد حمید سرمیلو غیب شده و علی عزیز A.S.P- قباد جان -ابی که وسط کار فرار کرد- احسان -سروش- بابک و علی om -و امیر عزیز [*] امیدوارم اسم کسی از تیم ما جا نمونده باشه و پیشاپیش عذر میخوام ازش. [*]یه تشکر از محمد موسوی که با وجود همه مشکلاتش بازهم مواقع لازم خودش رو میرسوند و معتقدم اگه اون حادثه واسش ایجاد نمیشد شاید نتیجه بازی این نبود... [*]یه توضیح مختصری هم از شرایط اکانت دالتون واسه دل خودم میدم [*]اکانت ما به قصد کشیدن 3الی 4 همر جنگی توی این مختصات استارت زد که بنا به دلایلی و به دستور تیم لیدری و استارت خوبی که همر خورده بود به واندر زن تغییر ماهیت داد و همونطور که میدونید با پلن بی نقص و عالی جنوب شرق نان کپ ما صفر شد تبریک میگم بابت این حرکت قشنگ( اون زمان همر 7 سرور و اگر اشتباه نکنم دوم ساید بود 233ک گرزی-54ک تی کی و 8ک کاتا).همری هم بود که فقط با احمق شارژ شده بود و شرایط خیلی خوبی داشت که بخاطر مقدار جزیی دفاعی که شخصا نتونستم تامین کنم همر پرپر شد. [*]همر دوممون هم که بازهم جنگی بود و تبدیل به واندرزن شد رمر بود که به واندر جنوب شرق خورد و جزو همرهای بالانس سرور از لحاظ تناسب گرزی و تی کی بود و دلیل کم بودن رمش هم جنگی بودن و کشیدن 3ک کاتا در اول سرور بود. [*]اگه کمی و کاستی از ما دیده شد به بزرگواری خودتون ببخشید چون علی رغم میل باطنی خودم و 2تا هم بازیم روی اکانت بخاطر یک سری مسایل اخرین سروری بود که جنوب غرب بازی کردیم. [*] [*][b]در اخر هم از سامان عزیز