Posts by KomatsU

ممد جان تو توتال سایدی بودی که با هم بازی کردیم پس اگه میگم ساید نوب ها منظورم به شما و بهنام و سپهر و پارسا اینا نیست

خوب شد پست گذاشتی الان با این نوب ها زیر یه پرچمی یا داری باهاشون مدارا میکنی سر فرصت مناسب؟

ممد جان تو هم تا وقتی اساسنامه ندی اون آدم سابق نمیشی 8o

اقا تو که میدونی من هیچ وقت توتال نبودم من فقط در خدمت ساید و دوستانم بودم همیشه

یه سری پلیر هست از وقتی تراوین رو یاد گرفتن که دیگه تراوین اون بازی شلوغ و پرهیجان گذشته نبود واسه همین از این دست شوخیا میکنن

عادل رو که میشناسی؟ومپایر یا همون عادل امپرور قدیم.این دوست ما یه دوال داشت به اسم ممد بی بوی شاید بعضی ها بشناسنش بی نهایت بچه گلی بود از سرور 5راند دو یا یک با عادل بازی میکرد

بعدها خیلی بعدتر ممد یه سری دوال داشت واسه خودش که یکی از دوستان شما که الان میاد فروم پست میذاره و امضا میزنه زیر نوشته هاش یکی از اون دوال های ممد بی بوی بوده

الان میتونی یه رده بندی کلی از حد و حدود دوستان جدیدت بدست بیاری کمای اینکه دوستان شما اون موقع که همه بر اساس اساسنامه و این داستانا بازی میکردن فقط گزارش های اکانت ممد بی بوی رو پاک میکردن واسه همین درک درستی از اون موقع ندارند الان این جور چیزها دیگه از مد افتاده ولی این خودش نشون میده کی از چه وقتی تراوینباز شده

در کل میدونی من همیشه دوست دارم و بهت علاقه شخصی دارم واسم عجیب بود بری شمال غرب واسه ان ای کتیبه جمع کنی

امیدوارم توی این ماموریتت موفق باشی ولی جهت یاداوری داستان ممد زری و اکانتا رو رو به یاد بیار مجید که چقدر منو تو ناراحت شدیم واسه اونکارش

الان هم رفیق هام هر کی میره sw بهش میگم رفتی ساید نوب ها :d

تو این چندساله همش فکر میکردم نوب نیستم تا اینکه مجید جیگر بهم گفت نوب و دیوار ارزوهام فرو ریخت

شیرمو حلالت نمیکنم مجید تو از روزی که اب هویج بستنی خوردی دیگه اون ادم سابقی که میشناختم نشدی :):):):):)

با سلام

متای شمال رو تبریک عرض میکنم خدمت شمالیا امیدوارم سرور جذابی باشه

چند نکته هست باید عرض کنم خدمت دوستان عزیز مخصوصا پلیرهای شمال اول اینکه یه متا بر چه اساس و چه منافعی بسته میشه و چه چیزهایی اون متا رو تهدید میکنه اصولا مذاکرات و امتیاز دادن و گرفتن ساید ها براساس تحولات و توان همه سایدها شکل میگیره و در یک کلام در قبال قابلیتها و استعدادهای هر سرور و هر سایدی هست اینکه شما میفرمایید همینه که هست و از الفاظ زشت استفاده میکنید برای نقد نکردن متاتون هیچ تغییری در بینش بنده بوجود نمیاره.

متای شمای بر اساس هراس ان دبل و شک زیاد ان ای از اس ای شکل گرفته که جفتش ریشه در سرورهای قبل داره

ان دبل با کری خونی و توهین به تقریبا تمام پلیرهای بازی همه رو به چلنج دعوت کردن که وقتی سرور استارت خورد مسایل داخلی ان دبل اونجوری که خواست لیدرها بود پیش نرفت و با تغییر موضعی که از اول سرور شاهد بودیم سعی در کمرنگ کردن کری های قبلی کردن و تلاش کردن به کسی توهین نکنن دیگه البته به نظر این حقیر موقتا خواهد بود

این شد که ان دبل سیاست ما فقط با اقای فلانی که فلان روز فلان حرف رو زده مشکل داریم و اگه ان ای بزنه ما اتکی نمیدیم و در اخر اگه متا شکل نمیگرفت میومدن میگفتن ما حتی ان ای رو دف هم نمیکنیم کمای اینکه اکانتهای مرزی ان دبل اکانتهای مرزی ان رو رید میزد سیاست ان دبل این شد.

یه لیدر فرستادن فروم به ان ای گفت پشیز بعد 400 نفر پشت سرش با ماله اومدن از کتاب عهد عتیق استدلال اوردن که پشیز خیلیم خوبه چرا ناراحت میشید

از اون طرف پلیر میومد میگفت ان دبل هنوز یکپارچه نشده از طرفی دوتا پست بعدش لیدر میگفت ما خیلیم یکپارچه هستیم نمونه این برخوردها و عدم انسجام رو توی دف ریختن فارما میتونید ببینید یکی میگه ما نمیکنیم این کارو اون یکی میاد میگه میکنیم قسمتی از بازی هست ناراحت نشید و بنده امید دارم یکپارچه بشید

ان دبل میخواست از فشار اول بازی بیاد بیرون رفت به ان ای که تازه با اس ای یه سری درگیریهای محدود داشت مذاکره کرد که مبادا تنها بمونن دقیقا اون اتک ها و مذاکرات همزمان بود و توی 4 روز به نتیجه گیری رسید.شما میتونید یکم تفکر کنید متوجه میشید واسه بسته شدن این متا چه اتفاقاتی افتاد.در کل هراس از 3 به یک شدن از طرف ان دبل دلیل اول متا بود.

در باب ان ای

طی چند سرور درگیری و بعضا بد قولی و بد عهدی های بین دو ساید اس ای و ان ای زمینه درگیریهای بین دو ساید رو شعله ور میکرد که با یه تحریک کوچیک این اتفاق افتاد.ان ای دف بسیار خوبی داره ولی توی همر جنگی و واندر زن اصلا موقعیت مناسبی نداره و مقداری ناپختگی که دلیل ها رو تکمل کرد که متای شمال شکل بگیره.

بنده درسته پست نمیذارم ولی میخونم پست هارو شما اینجا انگشت هاتونو مثل جادوگر روی کیبورد میچرخونید و مارو جادو میکنید بنده هم میخونم و خیلی راحت به اون چیزی که شما در پی اون هستی پی میبرم.بیاید پست بذارید با توهم چرچیل بودن بنده هم لذت میبرم از افاضاتتون.

امیر علی کلا 4روزه اومدی بازی 40 تا پست گذاشتی؟دمت گرم

هر عملی در هر مقیاسی چه از نظر شما عرف و منطقی و چه غیر منطقی از جانب اس دبل دقیقا به همون شکل جواب داده میشه

دوستان من در سایدهای شمالی به قول نیچه کسی که بجنگ هیولا میرود باید مراقب باشد به هیولا تبدیل نشود زیرا وقتی که شما به مغاک نگاه میکنید مغاک به درون شما می نگرد.

muhamad.komatsu

این سرور هم چون شمال غرب خیلی ضعیف بود امد کمک کنه به هم بازی های قدیمش

هیشه به هوشت غبطه میخوردم !
    اینکه الان ساید قوی هست یا نیست چه ربطی داره به گفته هادی ؟! فکر میکنم یکم به زمان افعال باید دقت کنی تا نتیجه درست بگیری.

سلام عزیزم

نمیدونم کی هستی ولی شما بخون درست متوجه میشی منظور من چی بوده

اینبارم ریپلای شدی به این دلیله که هنوز شادم بابت این پست و همچنان میخندم عزیزم

باز تو این فروم کسی امد درباره سیاست بازی نظر داد که مجهول هویته عزیزم شما داری از طرف کدام سائد نطق میکنی؟

و اما در مورد سارنگ

تیم سارنگ در سرور 1 بعد از فیلتر در کنار ما بود و مشکلی هم باهاش نداشتیم یکی دو سرور هم جلوی ما بود که باز هیچ تنشی باهم نداشتیم این سرور هم چون شمال غرب خیلی ضعیف بود امد کمک کنه به هم بازی های قدیمش. شما نگران برنامشون نباش گلم

با سلام

جدا از بازی و کل کل هاش اصولا خوشم نمیاد راجب کسی حرف بزنم یا کسیو ریپلای کنم ولی از وقتی تراوین بازی کردم تا الان اینقدر نخندیده بودم خیلی باحال بود این پست یعنی اینقدر خندیدم اشکم در اومد.

پیر شید کنار هم امیدوارم خوشبخت بشید باهم

کلا انگاری یکی تو ان دبل میگه هرباری هر پستی میذارید حتی راجب اب و هوا از کلید واژه ما خیلی ضعیف هستیم هم استفاده کنید.

شما 3تا اتحاد زدید رید میدید که ما خوف نکنیم؟بابا جان ما خوف میکنیم اسم شمارو میشنویم چه برسه ریدتونو ببینیم

یکاری می تونید بکنید فارم هارو توی 3 تا اتحاد پخش کنید که منفی بخورید مام متوجه نشیم بگیم وای اینا اصلا همر ندران همش قاقه ان دبل

بسیار خنده شد لطفا بازم از این پستا بذارید چراچیل(جمع مزخرف چرچیل)

با سلام

به نظر بنده بحثهای فروم خیلی جلوتر از اتفاقات و روند سرور هستش.

از همه طرفین درخواست دارم آرامش خودشونو حفظ کنن و بسته به شرایط و ضوابط سرور بحث ها و کل کل های فروم رو جلو ببرن.

در باب شمال غرب ما خوشحال هستیم که جمع شده و ساید خوبی خواهد شد البته امیدوارم ولی ساختار تصمیم گیری های ساید رو صبر میکنیم ببینیم حرف های دوستان تا چه حد درست و واقعی هست.

در باب جنوب غرب ما روند سابق رو ادامه خواهیم داد.

خوشحالم سیاست جنوب شرق مشخص شد.

در باب شمال شرق هم که هدفی مشترک داریم.

در کل لطف کنید حرفی نزنید که نتونید انجامش بدید که بعدا خدایی ناکرده باعث سرشکستگی خودتون بشه

Muhamad.Komatsu

سلام کارو جان

پله پله دارید نزول میکنید داستان چیه؟

اول که زمین و زمان رو تهدید کردید بعدش گفتید سانچو بیاد حله و بعدترش اصلا تیمتون اعلام حضور نکرد و یکم بعدتر ار بعدش مولتیاتونو راه انداختید و کما فی سابق اعلام حضور نکردید و الان تشریف اوردید و میفرمایید فان اومدیم شاید بریم؟

این پست شما بیشتر از اینکه لحن سیاست دوستانه داشته باشه بیشتر تهدید به حساب میاد اونم نه یک ساید بخصوص رو 3 ساید رو البته با گذشته درخشانتون فردا میایید ساید خودتونم تهدید میکنید.

در کل پیام دوستی نداشت این پست شما و لطف کنید اسم ساید اس دبل هم بین ساید بدا بنویسید

اگر مورد سومتون عملی شد تشریف بیارید اینجا و سیاست سایدتون رو اعلام کنید قبلشم میتونید زنگ بزنید به لیدرهای ساید های دیگه با اونا هم یه مشورتی بفرمایید

راست میگی خیلی قشر جوان اومده تو این بازی نمیشناسید کسیو ببخشید که ما سنمون کمه و سابقه نداریم

کمیل چرا لایک کردی پست ساید متخاصم رو ؟حلالت نمیکنم

مجید مگه پلن اب هویج بستنی نبود؟اب پرتغال از کجا اومده؟

muhamad.komatsu

با سلام خدمت سروران محترم

ساید بزرگ اس دبلیو بر اساس اتفاقات و رخدادهای این سرور سیاست متناسب‌ رو اتخاذ خواهد کرد.

همه ساید ها دوست ما هستن و روند بازی متا و نپ رو مشخص خواهد کرد البته بعضی از دوستان عالی قدر مسبوق به سابقه هستند در بد عهدی,که بازم تاثیر چندانی در روند اتخاذ سیاست های ما نخواهد داشت.

امید دارم دشمنی های سابق رو در همون سرورهای قدیمی دفن کنید و فقط دوست‌ی هارو با خودتون به این سرور بیارید.

باعث افتخار بندست که در خدمت ساید بزرگ اس دبلیو باشم این سرور و در معیت تمامی پلیرهای سرور امید دارم سرور خوبی باشه همراه با هیجان و اخلاق

Muhamad.Komatsu

با سلام خدمت دوستان و سروران گرامی

والا به درخواست یه دوست که حق زیادی به گردن بنده دارند قرار شده این سرور بنده در معیت ایشون بازی کنم و در رکابشون باشم.

عادل خان امپرور قدیم همون عادل ومپایر جدید این حقیر در رکاب شما شمشیر میزنه شما امر کنی بنده آماده خدمتگزار ی هستم.

Komatsu

با سلام خدمت دوستان گرامی

آزمون سختی بود و من بشدت ناامید شدم
    دلیل اینکه ما توی ای اربعد از سرور یک راند دو تیم پلی ندادیم بعضی از رفتارهای غیر متعارف تیم مدیریتی بود ولی اینجا هم تجربه کردیم این موضوع رو
    وقتی یه اشتباه کسی مرتکب میشه به نظر من در دنیای مدرن بهترین شیوه اینه که اول اعتراف بشه به اشتباه و سعی در تکرار نکردن اشتباهه
    ما هممون در تلاشی عبث و بیهوده سعی میکنیم خیلی از رفتارهای رایج کشورمون رو نقد کنیم فارغ از اینکه ما خودمون همین شیوه رو داریم
    هرجایی من به شخصه جلوی بچه هایی که در کنارشون بازی کردم اعتراف کردم که کارم یا تصمیمم اشتباه بوده محبوب تر شدم چون میفهمیدن من شجاعت اینو دارم که به اشتباهم اعتراف کنم و این خودش نشونه رشد و تعالیه
    ما اینجا بازی میکنیم چون میدونیم تیم مدیریتی پلیر قدیمی و بسیار با سابقه ای هست و مارو درک میکنه بازیو درک میکنه و خوشحال تر میشیم اگه تیم مدیریتی با ما هم مثل خودمون و اونچه شایستمونه رفتار کنه نه معیارهای دیگه
    اشتباهی رخ داد و خدا رو شکر همه اینقدر فهیم هستن که مسایل کوچیک رو میشه به راحتی حل و فصل کرد و گذار کردن
    اس دبلیو یه توتال داره به اسم اقای پارسا از اکانت catch me team مسایل ساید به ایشون مربوطه و تصمیم گیرنده هستند ما هم تا مادامی که ایشون توتال باشن پیرو دستوراتشون هستیم
    اس دبل بنا به دستور توتال مثل قبل با قدرت به بازی ادامه میده
    این اخرین سرور ما نخواهد بود قطعا
    بعضی از پست هارو خوندم یکی نوشته بود توی ای ار بک اپ نمیخورد لازمه بگم دوست من سن شما قد نمیده ولی ای ار هم خورده 48 ساعت خوده ادمین ایران بک داد حتی ادمین اومد اکانت رو به خاطر اسم خدا بیامرز نیمای بزرگ گوار بن فور اور کرد و همچنین خرید کتیبه پس دخالت مدیریت چیز جدیدی نیست شما نبودی ببینی

و در پایان تیم مدیریت کارش از نظر من خوب و حرفه ای هست ولی یکم شفافیتش رو بیشتر کنه بهتر میشه
    ما هستیم در خدمت بعضی از دوستان تا انتهای سرور

muhamad.komatsu

بچه های sw چند تا لینک بدهکارن به فروم . Se که چند تا لینک داره ارزش دیدن نداره بیشتر در حد جرقه بودن نسبت به اتک های sw. از ne و nw هم بیخبرم. خدایی هر سایدی یکی رو انتخاب کنه به عنوان لیدر فروم که بیاد لینک ها رو بذاره بازی بدون فروم لذت نداره

سلام
    اقا ما یه سری کشاورز زحمت کشیم که مشغول پاپ زدنیم شما نگاه کنید متوجه میشید.
    کسی اینجا با کسی کاری نداره با هیچ سایدی هم درگیر نشدیم لینک بسازیم واستون سید جان اگر بخوایید عکس کراپا کپ بذاریم اینجا که ببینید.
    به جدت ما خیلی ارومیم ساکتیم مظلومیم بیشتر گلد ما از سایدها دیگست در این حد بی بضاعتیم.

آقایون دوستان
    من به شخصه فیض میبرم از دیالوگ های رد و بدل شده بین شما دو نفر «میای اینجا سربازخونه شارژ کنی» خیلی خوب بود.
    یه ولی بزرگ داره دوستان بنده سن و سالم کمه و بچه ها می آموزند مراقب باشید چی میگید برید همو تو پرایوت بوس کنید اینجا زشته
    آرمین نمیدونم چی چی هم نیست تحلیل کنه یکی بیاد فرمونو بگیره دست یه تحلیلی بذاره اینجا.
    دوستانه عزیزی که لطف دارن به اکانت های ساید ما میان از ساید خودشون گلد میزنن واقعا دستشون درد نکنه رو Sennheiser هم گلد بزنید گلد نداریم ما گناه داریم.

ممنون از همه

سلام دوستان گرامی
    پیش میاد این زد و خوردها جالب بود این حرکت ان دبل
    هرازچندگاهی ازاین دست دوستان میان ومیرن ولی خود ان دبل داره اکانتی کههمین رویه رو پیش گرفته
    رسما داره مولتیا مارو اتک میده و هیچ کسیم بهش چیزی نمیگه.
    کم نیستن دوستان ما توی ان دبل یکیشون بیاد بگه چرا جلوی اینجور پلیرا رو نمیگیرن؟
    سن و سال بچه ها بالاست میشه یکم مودبانه ترم کل کل کرد لزومی نداره حتما فحش بدید به هم
    نشونه باحالی دیدم تو بازار که نمیشه همه منابع رو فرستاد.
    نذاریم محیط بازیواسه خودمون وبقیه ناجور بشه من خودم قبلا برخوردا ناشایست داشتم بهتره نریم این راهو
    همه دوستان چه نظری موافق داشته باشن چه مخالف مورد احترام هستن.

muhamad.komatsu

بنده به همراه یه دوست قدیمی در خدمت ساید اس دبلیو هستیم
    خیلی خوشحالم که سرور مثل سرور پیش نیست و توازنشو حفظ کرده امیدوارم همه واسه ساید شون پلی بدن و 4تا ساید خوب داشته باشیم.

تسلیت میگم خدمت آقای رضا انزلی فوت مادر خانم گرامیشونو امیدوارم غم آخرشون باشه.

Muhamad.Komatsu

تبریک میگم به ساید ان ای بردشونو و از بچه های اس دبل معذرت خواهی میکنم که نشد این سرور حضور داشته باشم
    این سیاست متای دو روزه خیلی جالب نبود همه میخواستن باشن شانس شونو از دست ندن و کیفیت بازی رو آورد پایین اگه آن دبل ساید قوی و منسجمی مثل بقیه سایدا می‌بود بازی این جوری نمیشد
    اس دبل دو به یک اکثر بازی رو اداره کرد. کافی بود معماری یونیک میومد تو اس دبل اونجوری بهتر میشد ولی همه اینا گذشته خسته نباشید میگم به همه سپهر و دارو دستش پارسا و بچه های محمد یزدانی و دامول
    یه تشکر ویژه از سیروان عزیز که زحمت اکانت sumitomo رو کشید و بنده رو باز مدیون خودش کرد.
    اگر از کسی اسم نبردم بابت طولانی نشدن پست هستش دلگیر نشید.
    اون دوستانی که ده یک مارو پروندن هنوز منو نمیشناسند ولی من خوب میشناسم شون

Muhamad. Komatsu

با سلام
    جهت اطلاع اون دست از دوستانی که میخوان مارو بزنن فارم کنن ما اکانتمون رو ساختیم

S U M I T O M O

فردا این اکانت در خاک جنوب غرب سر بر میاورد خخخخ میخوام مثل فرزاد بنویسم نمیشه

جهت اطلاع رسانی عرض کردم کل کل نبود.
    به قول سیروان مانا باشید.

سلام

اس دبل اصلا شلوغ نیست تنها دلیلی که دوستان فکر میکنن اینجا قراره شلوغ بشه اینه که بچه هایی که میخوان اس دبل بازی کنن اعلام کردن ولی مابقی دوستان چراغ خاموش پیش میرن
    ترس از باخت خیلی بده برادر من بیا بگو ما که کاری به کسی نداریم با همه دوستیم البته از اون اجتماعیاش

ساید دست پارساست و دارو دستش اگرم دیدم نارضایتی وجود داره شورا تشکیل میشه تمامه این داستانه ما فقط پلیریم واسه منافع اس دبل بازی میکنیم
    اس دبل ارث پدری هیچ کسی نیست هرکسی دوست داشته باشه بازی گروهی و تیم پلی رو تجربه کنه بنظرم تجربه لذت بخشی خواهد بود واسش بینش پارسا و دارو دستش رو اینجوری دیدم

muhamad.komatsu

سلام مجدد
    ارمین جان شرمنده مجدد مزاحم میشم
    الان امیر علی میگه حرف شما اشتباهه و قبل سرور حرفی زده نشده به اون نحوه که شما میفرمایید
    و اینکه من از محمد موکسی عزیز و مازیار جان هم پرسیدم قراری بر این منوال نبوده که شما میفرمایید الدرز و تری دات قرار بوده بیان اصلا حرفی زده نشده اون دوستانه امردادی هم که درگیر بردشون تو سرور یک هستن .داستان چیه؟
    نکنه اب هویج بستنیه چیزی توش بوده که شما این جوری توهم زدی؟یا نه برمیگردیم به داستان ما میریم که ببریم
    جالب بود تو حرفات گفتی که اره جنوب غرب اون جوری بود مام چون جنوب شرق بهمون بی احترامی کرد زدیمشون این حرفیه که شما زدی ولی به این فکر نکردی که تهش چی میشه؟چون از قبل فکر کرده بودی میدونی چرا؟روزی که شما رو جنوب شرق پلن رفتنو شروع کردی اگه پشتت به شمال غرب گرم نبود یا حداقل این خطرو در نظر میگرفتی که اگه من جنوب شرقو بزنم جفتمون ضعیف شیم شمال غرب مباد شخممون میزنه عمرا به جنوب اتک نمیدادی دوسته من
    شما با خیال راحت و فراق یال طبق قراره از پیش تعیین شده نه سرور و بازی و اهمیت ساید صرفا واسه ثابت کردن خودت به عنوان برنده درگیری با جنوب شرقو شروع کردی کتیبه جنوب غربم اومدی با اکانت نفوذی بردی تو سایدت که تحت لوای شمال برنده بازی باشی

ارمین جان دوسته من ما اون سرور یک9ماه بازی کردیم سه به یک بنا به مسایل داخلی من دیدم احتماله برده ما صفره و گفتم اکانتا رو حذف کنن تو دیگه مثل بچه ها نیا بگو سروره نصف و نیمه گذاشتی رفتی
    در کل اگه لحنم تند شد خودت ببخش میشناسی منو که لحنم این شکلیه خودم بچه مودب و مهربونیم

سلام
    ارمین جان خوبی؟
    یه چند تا سوال هست اگه واست مقدوره و منو قابل میدونی لطفا جواب بده
    متا قبل سرور بسته شده یعنی چی؟
    یعنی با دوستات قشون کشی کردی جنوب شرقو بزنی؟چون جنوب غرب تیمی نرفته بود که بخواد کسی واسشون قشون جمع کنه سارنگ و حسین و بچه ها جنوب غربو بعده کتیبه ها بدون پلن اولیه بازی ساختن
    حالا این جنوب شرقی که واسش قشون فراهم کردی مگه چی داشت نمیگم بد بودا خیلی ساید خوبی از لحاظ پلیر بود یه سری اشتباهاته تصمیم گیری داشتن که به ما ربطی نداره میشه توضیح بدی که چی شد که رفتی بچه های زیوس رو اوردی شمال غرب خودتم رفتی شمال شرق ؟
    نمیخوای بگی که اصلا بحثی نبوده و شماها صرفا جمع شده بودید دوره هم سیمز بازی کنید یهو یاده تراوین افتادید گفتید ما همه میریم اون سرور بازی میکنیم هرچه پیش اید خوش اید چون تو ایران ملت فهم ندارن متا رو درک کنن .متا توسط یه سری دوست بسته میشه و سیاستا بازی و بالانس سرور و خیلی چیزای دیگه مهم نیست

ارمین جان عرض میکردم خدمتتون شما پلیر سرور های بین المللی هستید خیلی گولاخی مام فهم متا رو نداریم بیا واسه ما توضیح بده چه لزومی داره شما دوتا ساید قوی براساس گفته خودتون و البته شواهد مشهود برید بیرون با هم اب هویج بستنی بزنید و تصمیم بگیرید برید دوایکس.مهم نبود واستون سرور با توجه به اتفاقاتی که تو اس دبل داره میوفته و خود بزرگ بینی لیدرهای جنوب شرق چه میشه اخره سرور؟
    متا بر اساس رفاقت؟گرفتی مارو؟متا مصلحت ه ساید و یا دوستیه شما با من ؟
    در اینکه متا باید مشترکاتی داشته باشه درست میفرمایید استاد ولی اینکه میفرمایید ما درکی نداریم و شما دارید جالبه شمام که میگید متا بر اساسه رفاقت بوده تحولاته سرور مهم نبوده خیلی راحت میشه استنباط کرد که شما رفتی اب هویج بستی بخوری و ببری این سرور و همین
    اسمون ریسمون بافتن نداره که عزیزه من شما پلیر خوبی هستی بچه باهوشیم هستی واسه توجیه کارات لازم نیست بقیه رو نفهم جلوه بدی بهتر با کلمات بازی کن مارو گمراهمون کن

خوش باشی

muhamad.komatsu