Posts by a6kbo3

فروم نشینان عزیز. درورد

خب سرور تست هم با همه بالا پایین هاش تموم‌شد و جا داره به همه دوستان در هر چهار ربع خدا قوت و خسته نباشید بگم

و همینطور ممنونم از همه کسایی که تو این ده روز به هر نحوی برای بالا نگه داشتن پرچم شمال شرق تلاش کردن و بی خوابی کشیدن

نمیخواستم از کسی اسم ببرم تا خدایی نکرده در حق کسی اجحاف نشه اما حیفم میاد از یه نفر اسم نبرم

ایلیای عزیز. بابت زحمات شبانه روزیت. بابت بی حاشیه بودنت. بابت مرام و‌معرفت و خویشتن داریت ممنونم ازت.

و‌در آخر امیدوارم سرور پیش رو بهترین لحظات برای هممون رقم بخوره تا در کنار بازی، دایره رفاقتمون بزرگ و بزرگ تر بشه

ارادت

رضا اشکبوس

سلام و‌درود بر فروم نشینان عزیز

گویا اینجا جای کل و کل و بحث های مربوط به بازی شده لات خونه ای که توش هرکی بهتر شاخ و شونه بکشه باعث افتخار قومشه

هرکی و هرچی که بودین و یا هستین ایشالا تو سرور پیش رو بهترینش رو ببینیم و لذت ببریم

میام پایین که سرتون درد نگیره D:

دوست باشید

صدای پای کهنه سربازای شمال شرق میاد، میشنوید؟!

A6kbo3

این حجم از دیسلایک توسط پلیرهای سایدمون نشان از قدرتمونه

ما ترجیح میدیم که حریفمون قدر باشه و ما رو بزنه تا اینکه کلی خرج کنیم و اخرش همرامون رو بزنیم به دف خودمون

برید از همین الان پشت پرده جلوی پرده تو کافه ناصر تو کافی شاپ سعید تو باغ سهیل متا کنید قبل سرور

هر کی هم خاست میتونه تلپورت کنه توne

مشتی تلپرت برا تراوین اختراع نشده هنوز. بیا تو گروه توجیه کنیمت 😂

مجید جان گویا ترجیح دوستان اینه سرور بدون حریف رو وین کنن

وگرنه تا بوده از اعلام آمادگی رقبای چغر و بد بدن و کار آزموده ای چون شما استقبال شده 🥰

باعث افتخاره این سرور در کنار سایر دوستان صفایی بکنیم ❤️

درود بر در رفتگان و مابقی دل و جگر دارهای باقی مونده سرور

امیدوارم دوستانی که فرار رو بر قرار ترجیح دادن از اینکه چند شبه کابوس همر های ne رو نمیبینند خرسند و راحت باشند🙏🏻

4652d29a-e19d-42a3-955a-7ec3e497cacf_0akm.jpeg

56ee2d7a-308e-4325-9df6-7bcb96856eb4_vnhk.jpegdb689617-0188-4dec-b9af-d0d4c6a03331_z8hb.jpeg

شاید تنها کسایی که میتونستن وادارمون کنن تو فروم شات از تروپ و رنک همر بزاریم کاوه و بابک عزیز بودن که خب نه گفتن بهشون کار من و امین نیست

این سرور به خواست امین رومن بازی کردیم که اتفاقاً تجربه خوبی بود

امیدوارم بر و بچه های خوب ne از کوچیک ترا گرفته تا بزرگای ساید و همینطور کسایی که زحمت کشیدن شب و روز تا اینجای کار که این اکانت بتونه در ارامش کارش رو انجام بده و به همراه مابقی همرای ساید بشه کابوس روز و شب رفقای جنوب شرقی، از من و امین، کهنه سربازای سایدشون قبول کنن

اینم برگ سبز ما بود تهفه شمال شرق قهرمان

و البته کاوه جون امین هم سلام رسوند گفت افت داره واسه من بیام به اینا اموزش دف سازی بدم فدات شم 😂

اینم یکی از دف سازاش فقط اونم فقط بخاطر تو که با یه بوس تقدیمت کرد

6b437ed1-db04-4b08-a7f4-f09ee6683559_i1ke.jpeg

7000be5a-ab18-4748-b099-11404e28c1e5_b6ds.jpeg

حالا اینارو ول کن

کی بریم دو هزار خخخ

نکشیمون افسانه جون 😂

یواشتر پیاده شو باهم بریم

چقد خوبه که اینقد این پستا سوزونده میبینیم از در و دیوار و غار نشینان چند ماهه هم صدا در میاد

بسوزید که عجیب لذت بخشه

راستی افسانه جان

به رفقات بگو لااقل قبل در رفتن دردونه تونو (ببخشید به رسم بازی جوانمردانه نمیشد اسم واقعیشو بگم) پس بگیرن

یوقت زشت نباشه تو خاک خودتون واندر 100 کنیم 😂😂😂

سلام و عرض ادب بر لب و دهن ها

موقع رفتن در رو ببندید.ممنون اه‌.

اینجا سوز میاد.🤣🤣🤣

واندر مرکزیتون🤦😁🤦 و قول میدم آپ کنم تا حسرت به دل حذف نکنید.

شب بخیر.

ای بابا

مجید جون عزیزم گویا کسی نمونده در رو ببنده داداچ

همه در رفتن

خودت که رو واندر مرکزیشون لاگین داری

برو درو ببند براشون خورشیدم خاموش کن تو تاریکی کسی نبینتشون موقع فرار 😂

پ.ن: از ادمین عزیز خواهش میکنم در صورت فرار رقبا سرور رو به 10 ایکس افزایش بدن 👍

کسری جان

بخاطر اینکه حس میکنم با صداقت داری صحبت میکنی و حرفات از رو نا آگاهیه فقط و فقط برای شما ماجرای پلن چشمان رو با کمال میل و مستندات کامل شرح میدم

اگه دنبال واقعیت هستی امروز یه نامه روی اکانت a6kbo3 برام ارسال میکنی

اگرم نه مثل رفیقات فقط دنبال جار و جنجال و هوچی گری هستی که هیچی

مطمعن باش پشت این پلن حداقل یک هفته کار و تلاش شبانه روزی و فکر بوده

پس حداقل انتظارمون اینه به ماجرا اونطور که هست و اتفاق افتاده نگاه کنید نه اونطوری که دوست دارید باشه

حتماً مولتی هانتر هم به این موضوع ورود کرده و در آخر رو سیاهی میمونه برا زغال

درضمن بالا صراحتاً صحبت از خرید و فروش کتیبه شده. نگو که کسی رو متهم نکردیم

حالا ماکه هیچی عادت داریم به این رفتارای ناجوانمردانه ولی یه عذرخواهی به پلیر اکانت خودتون که تا شب قبلش داشت از اون کتیبه و اسکاتایی که تلف شدن به نفع سایدتون استفاده میکرد بدهکارید

ارادت فراوان

رضا

سلطان سبک متفاوت !!!

کاتا کردن ناتار تو 8 موج هم اگر داریم که از فردا کله ناتار های ان ای رو ما هم کاتا کنیم

البته شما مولتی بازا ناتار رید نمیکنین ^^

خیلی مونده تا شما متوجه بشی داستان اون موج های کاتا چی بوده 😂

همین که نمیدونی یعنی یه سر و گردن ازت بالاتره

باشد که در جهل مرکب ابدالدهر بمانید 😂

😂😂😂😂

ای خدا

من چقد از دست شماها بخندم

به پلیرهای خودتون لااقل رحم کنید. انگ کتیبه فروشی میزنید به بچه های خودتون؟ به چه قیمتی؟

چرا نمیخواید و نمیتونید عین مرد بازی کنید و به رقیبتون احترام بزارید؟

درضمن به ادمین سلام مارو هم برسون بگو اگه تخلفی بوده حتماً بن کنه کتیبه رو هم پس بده بهتون 😂

این پستتم یه هفته دیگه میارم بالا هم ببینم کتیبه رو پس گرفتید و اکانته بن شده یا نه و هم یه تجدید خاطره بشه برامون دیشب 😘

سلام

اهالی فروم. اوقات بخیر

خب بعد از کشمکش های بسیار لازم دیدم یه پست بزارم و یکم سفره دلمو باز کنم

خدارو شکر اینجا تو شمال شرق با وجود همه اختلاف نظر ها کماکان یکدست و یکپارچه کنار هم هستیم و مطمعنا سنگ پرانی هایی کهاز جنوب شرق در راستای بهم زدن تمرکز ما هست بیشتر مارو باهم متحد میکنه

قطعاً با وجود بزرگ تر هایی مثل آقا مازیار تو سایدمون مثل همیشه این مسائل پیش پا افتاده به راحتی رفع و رجوع میشه

ایرج عزیزم بدون که یه ساید تمام قد پشتت هست بابت زحماتی که بی منت کشیدی و میکشی ممنونتیم و امیدوارم بابت حرص و جوشهایی که بهت میدیم مارو عفو کنی

خب بریم سر اصل مطلب

چند وقت پیش یه دیفالت از اکانت خوب silense پرید که البته خیلی زود با همرهایی که تو "سیاهچاله جنوب شرق" دیوار شد یر به یر شد

ولی خب ما عادت به مساوی نداریم

الان که این پست رو میخونید امین عزیزم با ریکاوری که رو نون کپ دومش داشت تونست با یه پلن بی نقص کتیبه #چشمان_کوچیکجنوب شرق رو از دستشون در بیاره و تقدیم شمال شرق قهرمان کنه

6FCC10C7_EF4C_4DD4_B4C8_152DBC79A3C6.jpeg

مرسی امین جان

خسته نباشی

مثل همیشه گل کاشتی

اره دوستای خوبم

اگه بتونی یکی بزنی مطمئنا دو تا یا بیشتر میخوری اونم نه با جاسوس گذاشتن مردونه و از خاک ان ای میخوری و این پایان ماجرا نیست قطعاً

"جنگی چنین میانه میدانم آرزوست"

اینم اخرین اسکاتی که مرحوم کشیده بودن

893C2E89_D9C1_45F3_8E44_B5228BC59230.jpeg

اها راستی هرچند با تأخیر ولی بد نیست به نوبه خودم چهارمین پلن موفق جنوب شرق رو بهشون تبریک بگم

ایشالا منتظر پلن های موفق پنجم و شیشم و هفتمتون هم هستیم

رضا

a6kbo3 team 💪

اینکه میگی هفته ای یبار میام فروم سر میزنم ولی دائماً در حال چک کردن پست های فرومی بکنار

ولی اینکه برای موجه جلوه دادن خودت سعی در تحریف واقعیت داری رو نمیتونم هضم کنم

اونبارم بهت گفتم دوباره میگم. هیچ مدرکی در مورد اینکه هادی فحاشی کرده باشه هیچ وقت نتونستید رو کنید

درضمن بیا باهم بحث فنی نکنیم چون اون موقع حس خوبی بهت دست نمیده

سرور قبل کاملا فان و جنگی با یه دهکده تو خاکستری نهایت لذت رو از بازی بردم. بر خلاف شما نه عاشق افسانه شدن بودم نه اونقدی که شما ذوق زده بودید برام اهمیتی داشت نیمچه دمپاییم دیوار بشه چون همون قبل کتیبه ها تکلیف سرور مشخص بود به لطف دوستان

چه بخوای قبول کنی چه نخوای با ریکاوری همون تروپه کپ دو تا کتیبه برا ساید تونستیم بیاریم

راستی بوسم کردی خوشم اومد 😍

تو که اینقد مهربونی فقط تو چند جمله بگو که روشن بشیم چیکار کردید دقیقا که لقب افسانه جونه همیشه ماندگار تراوین ایران رو به خودتون دادید خخخ

پ.ن: این پ. ن چه سمیه همه یاد گرفتید. خز شد بابا خخخ

پ.ن: اینم پست میدم دلیل این نیست که هیجانی شدم و میخوام بازی کنم ، امرداد برای همیشه به افسانه تبدیل شد .... هفته ای 1 بار میام میخونم میخندم و میرم :)

چقد اخه تو بامزه ای

تو سرور بدون رقیب، با اون باگ های وحشتناک که تهش برای اینکه زودتر شرش کنده بشه 5 ایکس میشه و البته سروری که کلا جز خودتون یه ساید توش مونده بود و اونم باهاش متا اند گیم بستید تا خش رو افسانه جونتون نیوفته با هزار ترفند و حیله با آژان کشی واندر صد کردید بعد الان اومدید از حماسه های نساختتون میگید خخخ

لامصب بزار چند ماه ازش بگذره لاقل یادمون بره اون اتفاقا

در کل مرسی که روزمو ساختی بهنام جون 😂😘😘😘

دوستان عزیزان و سرواران گرامی

سلام

همونطور که قبلا هم گفتم فروم باز نیستم و قالبا به خوندن مطالب مفید فروم بسنده کردم

پست قبلیم رو هم به احترام چند نفر از دوستان ترجیح دادم پاک کنم تا درگیر برخی جریانات نشیم

سعی ما در شمال شرق بر اینه در کمال ارامش بازیمون رو بکنیم و به دور از حاشیه به جذاب شدن سرور به نوبه خودمون کمک کنیم

همینجا جا داره یه تشکر ویژه کنم از سهیل نپی عزیز. ایرج جان. سامان و جعفر و بقیه دوستانی که قبول زحمت کردن ما زیر پرچمشون باشیم و افتادن جلو

در مورد پست های فروم فقط یه نکته بگم و دعا گوی همتون

تا هرجایی که بحث تحلیل و نقد باشه با کمال احترام پذیرا هستیم. نمونش پست های زیبا و مفید لقمان عزیز که واقعاً چند روزه کم کار شده جای خالیش بد جور حس میشه و همینطور سورنای عزیز

ولی هرجا نقد با توهین و اتهام و افترا همراه بشه طبیعتاً پایان خوشی نداره و بحث های فنی سرور به حاشیه میره

حتماً یکی اون بالا هست که حواسش به همه چیز هست!

امیدوارم سرور خوبی پیش روی هممون باشه، لذت کنار هم بودن رو ببریم و در نهایت برای مایی که با همه مشکلات و گرفتاریا دور هم جمع شدیم خاطرات خوبی بجا بمونه

ارادتمند

رضا

اینکه بی خا... رو چیزی بجز بی خاصیت میخونی ساخته ذهن مریض شماست و البته قابل احترام! وگرنه با شناختی که من از هادی عزیز دارم اونقدر بر خلاف شما محجوب به حیا هست که حتی نمیتونه طرفش هرچقدر هم گستاخ باشه حتی بی خاصیت خطاب کنه و سه نقطه جاش میزاره. عوضش شما هرچی برازنده خودتون بود به اون نسبت دادید

اقای گروه سنی ب

اگه من جوابتون رو نمیدادم حتی جرأت نمیکردی در مورد اکانتی از شمال شرق صحبت کنی

بیا در مورد سرور حرف نزنیم. اکانت اشکبوس با یه دهکده دو تا کتیبه زد و دهی که قبل کتیبه توش دیوار شد یه ماه بعد فیدر دف سازش شد(چیف شد)

و البته سه تا همر جنگی موقع حذف داشت که هدیه من به جنوب شرق بود ولی خب به احترام سیاست های ساید و شخص مازیار عزیز و مملی رفت تو دیوار مهربانی!

ضمناً چه موقعی که من دیوار شدم رو ادی و چه موقعی که اون ده چیف شد هیچ کدوم ادبیاتی بکار نبردیم که طرف مقابل برنجه و اینه سطح بالای پلیری تو تراوین

کم کم دارم به سطح بالای پلیری شما هم غبطه میخورم که براتون یه نیمچه دمپایی کپ اینقد دیوار شدنش مهم بود که برا خود من نبود

و البته ادی عزیز الان عین داداش کوچیک منه، شیرین زبون و با ادب بر خلاف شما و تیمتون

پس لااقل با من بحث فنی نکن که بدجور کم میاری

بحث الان من زد و خورد که طبیعت تراوینه نبوده و نیست و فقط در مورد اخلاقی صحبت کردم که بخاطر یه بازی و جنگ با دشمن فرضی زیر سوال بردید

اقای گروه سنی ب و اون دوست حتاک که شرمم میشه اسمت رو بیارم

با تحقیر کردن دیگران بزرگ نمیشید و نمیتونید برای خودتون اعتبار بخرید اینو از آقای گروه سنی الف به یادگار داشته باشید

پ.ن:

تمام کامنت هایی که گذاشته شد مخاطب خاص داشت که خوب به خودشون گرفتن و عموم پلیرهای متشخص جنوب که خیلیاشون رفقای منن و بهم زنگ زدن یا پیام دادن رو مخاطب قرار نمیده

حتماً مشت نمونه خروار نبوده و این ادبیاتی که بکار رفت و تاییدش توسط لیدر کل جنوب رو مبرا از ساید جنوب شرق میدونیم

شاد و پیروز باشید

به امید دیدار

رضا

a6kbo3

جوابتو میدم. هرچند میدونم با جوابم شاخ میشی

فکر نکن نمیدونم چی بودید و چطوری به اینجا رسیدید که اگه دهن وا کنم ابروی نداشته خودتو و تیمت بر فناست

یبار دیگه میگم دهنتونو آب بکشید وقتی در مورد هادی حرف میزنید

گان هیرو شبش به روز نمیکشید صبح روز بهم خوردن متا. اینو برو از دوستات تو ان ای سوال کن قشنگ بهت میفهمونن

چطور تا دیروز که ما بودیم کسی اینجا از ما اسکات نمیکشید. کسی شاخ و شونه نمیکشید. الان که همه رفتن شاخ شدید؟ گان هیرو گان هیرو میکنید؟

تراوین بازی زد و خورده

هیچ کس مشکلی با این موضوع نداره

تویی که نمیتونی پلیراتو جمع کنی هر خزعبلی رو به زبون نیارن اسم خودتو لیدر نزار

من به احترام مازیار پستی که در جواب اون پلیر حتاکتون گذاشتم رو حذف کردم ولی ظاهراً بچه های تیم خودت حاضر نیستن برات تره هم خورد کنن چون گفته بودی رفتن پای سیستم قراره پاک کنن اون پست رو

الانم حالا که با خوش شانسی از دست شمال شرق در رفتید برو با تیمت با دشمن فرضی بجنگ و باهاش کل کل کن

فقط مراقب باشید از دشمن فرضی شکست نخورید تا ایشالا سرور بعد از خجالتتون در بیایم

#کوچولوهای_پر_مدعای_دوست_داشتنی

سلام به دوستان عزیز و خوبم

خدا قوت

تیم امرداد به واقع با این پست های اخیرش همه رو متقاعد کرد حرفهایی که غرب در مورد بی اخلاقی هاش میزد متاسفانه خیلی به واقعیت نزدیک بوده

وقتی این لحن ها و الفاظ در مورد هادی عزیز (پلیر معتقد و با اخلاق شمال شرق) بکار میره میشه به عمق فاجعه پی برد.

میگید هادی توهین کرده! شما که از سونوگرافی لگن مورچه هم اینجا شات میزارید چرا یه شات از توهین هادی نزاشتید که ماهم معنی توهین! رو متوجه بشیم؟

نه برادر شما دنبال عقده گشایی بودی که این تعداد همر از یه ساید رو کوبیدید به یه اکانت فقط بخاطر یه نامه که هیچ لفظ توهین آمیزی توش نبود که اگه بود خودتون تو بوقش میکردید

در آخر بگم اگه این سرور به اینجا رسید، اگه الان ما مجبوریم این اراجیف رو تو فروم ببینیم و صدامون در نیاد مقصر اصلیش خود ما، رفیق بازیای بیخود و سیاست های غلط سایدمون بود که دیگه الان به وضوح داره خودش رو نشون میده

آمرداد، لات کوچه های خلوت. باشد که گذر پوست به دباغ خانه بیوفته!

آمین

خدا قوت مازیار عزیزم

توتال قابل و همه چی تموم

افتخار میکنم در پایان این سرور دوستای خوبی مثل تو پیدا کردم

هرجا هستی دست حق نگهدارت برادر

سلام دوستان

روز بخیر

ممنون از همه دوستانی که منت گذاشتن و تبریک گفتن پلن چشمان رو. واقعاً توقع نداشتم و باعث شد خستگی از تنم در بره. همه قشنگی این بازی به همین رفتارهای حرفه ای هست.

ولی چند نکته در مورد این کامنت که ترکیبی کامل از بی اطلاعی، بی احترامی، فرار رو به جلو و دخالت در مسائل ساید های دیگست!

قبل از هر چیز اینم بگم هیچ سمت و مسولیتی در ساید ندارم و این کامنت صرفاً عقیده شخصی منه

اول: اینکه چند تیم با طرز تفکر مختلف تو یه ساید باشن (مخصوصا تو شمال شرق به دلیل حجم بالای پلیرهاش تو سرور های اخیر) اصلا چیز عجیبی نیست. مشکل اصلی از جایی شروع شد که اختلاف سبک هم چاشنیش شد. اینجا معمولاً این مسائل خوب مدیریت میشد اما متاسفانه این سرور به بیراهه ای رفتیم که از اولش معلوم بود تهش دشمن شاد میشیم و شدیم

دوم: اگه این قضایا مدیریت میشد الان شمایی که اینجا زمین و زمان بهم میبافی مشغول برداشت همون شلغم هایی بودی که طبق معمول فقط ادعا میکنید میتونید بکارید! که اگه میتونستید صد بار تا الان انجامش داده بودید. (از روزی که کتیبه اومده حتی یه فیک هم روش نیومده) ضمناً اون چیزی که تو سایدتون یه هفته میدیدید کاری از دستتون بر نمیومد اکانت نبود، فقط یه فیدر بود اونم از اکانت اصلی که به اندازه کافی تابلو باشه نیاید اینجا هوچی گری کنید. شمایی که از پس یه فیدر تو قلب ساید خودتون بر نمیاید و چند بار توش دیوار میشید و آخرش خودم بنا به دلایلی کاتاش میکنم، چطور ادعای طرف شدن با متای وینر شرق رو دارید؟ بازم لاف؟

سوم: دوست عزیز. همر داشتن مهم نیست. مهم اینه اخلاق رو در وهله اول رعایت کنید و به رقیبتون احترام بزارید، بعد از اون از داشته هاتون به بهترین شکل استفاده کنید و در نهایت از بازی لذت ببرید. اکانتی که ازتون کتیبه زد رنک 400 هجوم سرور با پاپ زیر 2 کا بود. ضمناً از کی تا حالا شما دلسوز همر دارهای ما شدید؟ از زمین به آسمون میباره نکنه؟ :دی

چهارم: بچه های شمال شرق، چه لویال باشه چه اریانا یا رویال یا هر اسم دیگه ای قبل از هر چیز زیر پرچم شمال شرق هستن و هیچ احدی از ساید های دیگه حق دخالت در امور داخل سایدی رو نداره. حالا تحت هر عنوان و توجیهی که میخواد باشه. پس سعی از آبی که گل آلود شد ماهی بگیرید. مسلما اینجا همه برادریم و اگه گوشت همو بخوریم استخونای همو دور نخواهیم ریخت. (بازم میگم این نظر شخصی منه)

در آخر در مورد پلن چشمان فقط این نکته رو بگم که کتیبه توسط شمال شرق از جنوب غرب بلند شده! بعضی دوستان سهواً یا عمدا سعی در تحریف اصل ماجرا دارن. و اینکه توضیح خاصی در مورد نحوه پلن و سابقه اون ندارم هرچند تیرداد عزیز و باقی دوستان به شکلی کاملاً زیبا قبلا در موردش صحبت کردند.

روز همگی خوش

REZA

A6KBO3