Posts by x3x

سلام خدمت همه رفقا

منم با این شرایط موافقم و مطمینا کسی نخواد کرم بریزه ما هم کاری نداریم

اینجا اعلام میکنم با آن ای که ممد وگنس لیدرش باشه سر این شرایط توافق کردیم

سلام خدمت رفقا

این سرور بدلیل کمبود وقت نمیخواستم بازی کنم

ولی این همه پلیر خوب دیدم حیفم اومد بازی نکنم شاید دیگه اینجور موقعیتی پیش نیاد

تو پست آخر گفته بودم هرکی رو ناراحت کردم حلال کنه . شوخی کزدم این آخرین موقعیته برای جبران بیاید این سرور رو برای همدیگه جذاب کنیم .

:):)

سلام رفقا

همگی خسته نباشید من حقیقت زیاد اهل نوشتن و فروم نیستم ولی وظیفه خودم دونستم بیا یه تشکر از بچهای خودمون بکنم که واقعا زحمت کشیدن و نتیجه اشو هم دیدن امیدوارم تو زندگی واقعی تون موفق باشید

تعداد زیاده به خاطر اینکه کسی از قلم نیفته شرمنده آش بشم اسمی نمیبرم

دمتون گرم ممنون که یه سرور دیگه منو تحمل کردید:*:*:*

این آخرین سروری بود که من در خدمت دوستان در اس ای و تراوین بودم خوشحالم که اینجوری تمام شد

اگه کسی تا حالا از دستم به خاطر بازی ناراحت شده به بزرگی خودش ببخشه

موفق و پیروز باشید

ارادت امید

سلام و خسته نباشید خدمت تمام رفقا

تبریک میگم به سایدهایی شمالی برای صد کردن واندرشون تو دفسازی عالی عمل کردن و نتیجه اشو گرفتن .

خسته نباشید هم به جنوب که تمام تلاششون رو کردن ولی نشد . دلیل زیادی باعث آش بود که نه الان وقتش نیست . همگی خسته نباشید

همینجا هم از بچه‌های ساید خودمون اول تشکر میکنم عالی بودن

و معذرت خواهی بابت باخت که مقصر اصلیش من بودم به دلیل تصمیمات اشتباه .

و در مورد سرور بعدی تیم ما کامل میاد و با اضاف شدن پارسا اینا فکر کنم حرف‌هایی زیادی برای گفتن داشته باشیم امیدوارم که سرور بعد چهار سایده باشه تا بازی جذابی رو تجربه کنیم

موفق پیروز باشید

ارادت امید

سلام رفقا خسته نباشید همگی

تبریک میگم صد شدن واندر رو جنوب غرب مبارکشون باشه خیلی زحمت کشیدن حقشون بود

از تمام بچهایی خودمون هم تشکر میکنم که افتخار دادن این سرور رو هم باهمون بازی کردن امیدوارم تو زندگی واقعیتون پیروز سر بلند باشید

:love::love::love::love::love:

سلام خدمت دوستان عزیز

این حدود ۲۰روزی میشه به فروم سر نزدم و اصلا هم خبر ندارم چی توش میگذره ولی یه صحبتهایی شنیدم که لازم شد بیام پست بزارم دوستان عزیز ریپلی کردین جواب ندادم ناراحت نشین چون بعد این پست خدا میدونه دفعه بعدی کی میام دوباره فروم

1:شنیدم قراره همرهایی اس ای بک بخوره 8o

ولی از این خبرا نیست . دوستانی که زحمتشو کشیدن خودشون میدونن کدوم اکانتها بوده و همری ازشون بیرون نمیاد

2.در مورد صحبتهای من و حسین دوستانی که خبر ندارن لطفا .....شن حسین خودش هست میتونه بیاد بگه چه صحبتهای بین ما شده

3.در مورد پاک شدن رتبه هجومی اکانت خودم منم تازه متوجه شدم و به آدمین بازی گفتم در حال پیگیری هستش

۴.ظرفیت دیوار شدن رو داشته باشیم متاسفانه تو اسپید ترا مد شده بعد هر پلن موفق شروع میکنیم به اینکه چه پلنر خفتی هستیم و بعد هر بار دیوار شدن شروع میکنیم به دست‌هایی غیبی تو بازی آقا خدایی خسته نشدی :/

5. این فقط یه بازی هستش نه بیشتر لطفا شرفتون رو به خاطر نفروشید (اگه هنوز دارید البته):(

دوست عزیز خوش به حالت که منو میشناسی خوشحالم که شما نمیشناسم

لطفا شما کاسه داغ‌تر از آش نشو چون به شما ربطی نداره دوستان عزیزی که تو اس ای بازی میکنن لطفا جواب این دوستمون رو ندن

دوستایی عزیزی که الان فکر میکنن با این کارا دارن اس ای رو وارد جنگ یا جنگ روانی میکنن کور خوندن حواستون باشه هر کاری تاوان داره (مخاطب خاص)

سلام خدمت دوستان عزیز تسلیت میگم خدمت مجید عزی. امیدوارم غم آخرت باشه

لازم دونستم چندتا موضوع رو اعلام کنم

در مورد خفت دیروز متاسفانه بدون هماهنگی با لیدرهابوده ولی در هر صورت از طرف اس ای بوده و من خودم با مجید جان صحبت کردم و معذرت خواهی هم کردم به خاطر خراب شدن پلنشون

همینجوری که رضا عزیز گفت ساید اس ای با هیچ سایدی مشکلی نداره و نمیخواد وارد درگیری بشه مگه اینکه مجبورش بشه

دوست عزیزی که با ایدی ربرتو کارلوس اینجا پست میزاره هیچ ربطی به ساید اس ای نداره اگه هم بازیکن اس ای هست اینقدر وجودشو داشته باشه خودشو معرفی کنه

و‌در آخر این پست من با رضایت کامل رضا جان بوده چون خودش وقت نداشت از من خواست که این پست رو بزارم

سلام رفقا

با لطف بیش از حدی که دوستان به بنده داشتن تو این مدت .با اینکه از لحاظ کاری واقعا گرفتارم و وقتی برای بازی ندارم . ولی چکار کنیم دوستان زورشون بیشتره

منم به عنوان یه دفساز و تک اکانت بدون بچه‌های تیم خودمون در خدمت ساید جنوب شرق هستم

سلام رفقا

سرور جدید داره شروع میشه با اینکه خیلی دوست دارم بازی کنم متاسفانه به دلیل مشکلات کاری وقت بازی ندارم و نمیتونم در خدمت دوستان باشم ٫

با بودن رضا جان و دوستان دیگه مطمئن آم مثل همیشه حرفی برای گفتن دارن امیدوارم سرور خوبی باشه

ارادت امید:love:

سلام و خسته نباشید رفقا

این سرور هم مثل همه سرور تموم شد و فقط رفاقت‌ها موند

تبریک میگم به ۳تا ساید که نشون دادن هنوز میشه رو حرف لیدرها حساب کرد و با تمام مشکلات تا آخرش با هم بودیم

سر حرفمون موندیم

از تمام بچه‌ای خودمون تو اس ای تشکر میکنم که این سرور هم منو تحمل کردن و با تمام مشکلات هر چیه گفتم قبول کردن و یه بار هم نگفتن چرا ۰ ممنونم دمتون گرم

بچه‌های تیم خودمون ارش،سیاوش، حبیب،نینا،پویا،پدرام،علی ممنون که این سرور هم افتخار دادید <3

رضا و احمد عزیز که خیلی زحمت کشیدن همیشه لطف داشتید و دارید . سعید کستل (یکی بهش بازی یاد داده بود)خخخخ

علی کینک توتن عزیز ،ممد ماریو فرامرز جان ،ممد تالنتولا حسین و ممد کینگ بالا ،حسین ونوم

رفیقایی قدیمی که افتخار دادن واین سرور با همون بازی کردن

ممدنوب ،هومن گنده ساید ،فرهاد،سپنتا،هاتف ، رضا ، ممد قطری و ملیکا ،آرش،سجاد ،سامان ،علی،پویا ،محمدجواد،حمید،روزبه ،محمدرضا،اشکان،محمدپویا،مهربان،کسرا،فربد،نیماومحمدرضا ،ممدتاینی،امید،صادق،امیرکیلر،ممدنایت، مجید، محمد، مصطفی،بهار،حسن،مسعود،محمد،مجید ،سجاد،حامدحسن،مهرشاد، افشین،میلاد

ابراهیم،ارمین،محمدرضا،عماد،وحیدو حمزه<3<3<3

دمتون گرم که این سرور خیلی اذیت شدید ومنو تحمل کردید

اگه اسم کسی یادم رفته به بزرگی خودتون ببخشید

دوستان تو ساید اس دبیلیو پارسا،مجید علیرضا،ممد، و بقیه بچه‌های گل سایدش دمتون گرم خسته نباشید<3

کامل جان شرمنده داداش واقعا سر اشتباه لانج کردن همرت واقعا از خستگی بود امیدوارم قسمت بشه بتونم برات جبران کنم:(:love::love::love:

رفقا تو آن دبیلیو ارش،هادی،میثم ،ممرضاوحسین،بقیه بچهاشون دمتون گرم و خسته نباشید <3

کلاهبردارها ناصر،صادق،اشکان، کسرا علی رضا ،شهریاری بقیه بچها دمتون گرم و خسته نباشید<3

احسان شانیز که دوباره گول خورد مثل همیشه و نیروهاشو هم زدن تو دیوار;(

و برسیم به ساید پر ادعا آن ای با توتال و لیدرهای دو رو و غیرقابل اعتماد :thumbdown:

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

حیف. زحمت پلیرها که به فنا دادید

طوری اینجا از همدیگر تشکر میکنن انگار شاخ فیل شکستن

معنی پرو رو اینجا کامل فهمیدم یه مثال خوب هست در مورد شما که جاش نیست بگم هرکدومتون خواستید بگید خصوصی بهتون بگم 8o

امیدوارم این سرور شده باشه تجربه براتون اندازه خودتون ادعا کنید;)

ما حرفمون رو تو بازی میزنیم اینو همیشه یادتون باشه

تورج جان ممنون برای احمق و همر قشنگت که صفر شد<3

سلام سپهر جان نه داداش اینجوری نبوده خبر نداری نگو از ارمین و امین بپرس بهت میگن جریان چیه بوده .
    اکانت مولتی شما بنا به یه دعوت اشتباه میاد تویی اتحاد مولتی ما چیزی نمیگه .اتک میره روش چیزی نمیگه .
    اسم دهشو عوض میکنه میکنه ناتار که تابلو نشه اتکها بهش بخوره سپهر جان شما این اسم اینو چیه میزاری ؟
    ارمین یه چیز خوب گفت به این کسی که این کار رو میکنه من روم نمیشه بگم خواستی بگو تو وانساپ بفرستم
    عکسها اتکها هم هست خواستی بگو بزارم برات
    موفق باشید

سلام رفقا
    امین جان داداش کمی یواش تر با هم بریم
    در حد و اندازه تو نیست این جور حرف زدن
    خفت خواری مال سایدی هستش که تو ساید بقیه اکانت میسازه زیر بارشم نمیره
    اول بازی ۱۵۰۰تا تی کی خودمو دیوار کردین اون خفت و خاری هستش نه ۳۸تانیرو
    اینم کلی میگم
    از طرز صحبت کردن آدم‌ها میشه شخصیت آدم ها رو فهمید یکمی حواسمون به حرف زدنمون باشه خوبه

• سلام رفقا

بعد مدتها اومدیم فروم پست بزاریم یکمی پستها رو دیدم پشیمون شدم از اومدنم
    پست آخر ناصر رو دیدم ناراحت شدم چون با شخصیتی که از ناصر سراغ دارم اهل توهین نیست و نمیدونم آدمین دلیل حدف پستشو چرا این طوری نوشته اگه فوش خ....م....داده بگین ما دیگه باهاش رفقات نکنیم
    دیشب یکی از دوستان تو کلاهبرداران رو زدیم که متاسفانه چند تا از اتکها دیوار شد و صفر نشد
    ناصر جان تشکر واسه دف قشنگت حال کردم (اشکان نداشتیم )
    درسته باهم رفیقیم ولی زد خورد خودمون داریم امیدوارم بازی قشنگ تر از گذاشته بشه

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیز .
    این سرور هم تموم شد طبق چند سرور گذشته حق به حق دار نرسید . تبریک میگم به دوستان در شمال غرب این برد رو همگی خسته نباشید (یه بدهکاری کوچیک به مجید داشتم امیدوارم که الان صاف شده باشه)
    احسان هم طبق چند سرور گذشته بعد حذف همبازی هاش موند بازی کرد و برد نوش جونش .
    تشکر میکنم از دوستان عزیز ش ش این سرور در حد انتظار ظاهر نشدن ولی هرچیه بود وسط گذاشتن از و کمکی دریقنکردن خسته نباشن (سعید .سامان.کاوه ادریس ......و رضا که زیاد تو بازی نبود )
    برگردیم به ساید جنوب غرب و‌سریال همیشگیش باخت همین فرمان رو بگیرید و برید کارتون درسته :))))))))
    یکی از پلیرهاش حرف خوبی زد اعتبار یه لیدر حرفشه و حرفش دارایش .......
    و اصل مطلب تشکر میکنم از بچهایی خودمون که این سرور هم افتخار دادن و قبولم داشتن و بازی کردن دمتون گرم .
    رقفایی قدیمی که با خودم رو اکانت بازی کردن (حبیب ،ارش، پدرام، پویا و علی )ممنون که مثل همیشه تحملم کردید سیاوش ممد هومن وحید ارش سجاد اشکان علی سامان میلاد پویا مهرشاد کیوان ناصر طاهر محمدرضا و روزبه بهار وحید هومان سعید امیر ارمین و دوستان دیگه اگه اسمی یادم رفته ببخشید سن رفته بالا خخخخخخ دمتون گرم با تمام کم و‌کسری ها تا آخرش بودین .

تمام تلاشم کردم نشد که بشه
    سرور بعدی هم به عنوان سرباز در خدمت ساید اس ای هستم ولی هیچ مسئولیتی ندارم .
    در آخر رسول ‌و مهدی عزیز خسته نباشید

با سلام خسته نباشید خدمت تمام دوستان
    سرور جدید فردا شروع میشه منم در خدمت دوستان در جنوب شرق هستم
    این سرور خیلی دوست داشتم دوستان تو شمال شرق کامل میومدن شنیدم گفتن دو سرور رو بردن دیگه این سرور رو نمیان
    یکی دم از بردن میزنه که مردونه برده باشه نه شما که با نامردی بردین .یکی نا..... قسم می‌خواد یکی رفاقتمون رو .
    هم خودتون میدونید هم همه میدونن این بردتون به درد خودتون میخوره تیم ما دوست داشت کامل بیاید ببینم این سرور رو چطوری میبرید
    امیدوارم این سرور رو با کسایی بازی کنیم که حداقل بشینن مردونه بازی کننن نه با زیر و رو کشیدن
    مممنونم از دوستانی که افتخار دادن این سرور رو با هم بازی کنیم تو جنوب شرق
    منتظر دوستان برنده دو سرور گذشته تو این سرور هستم :thumbsup:

سلام رفقا من لازم دونستم تبریک بگم برد رو به دوستان تو آن ای .
    خسته نباشید به دوستان تو ساید خودمون که تا روز آخر زحمت کشیدن و با توجه به مخالفت با تصمیم‌های لیدرها تا اخرین لحظه بهمون اعتماد داشتن دمتون گرم .
    در آخر بعضی‌ها بازی رو بردن و رفاقت رو باختن.
    و خیلی بازی رو باختن و خیلی چیزها رو بردن .
    امیدوارم زندگی واقعیشون برنده باشن :rolleyes: