نظرسنجی سرور جدید با ورژن 4.6

• زمان سرور 45

1. پنجشنبه 2 شهریور (14) 31%
    2. پنجشنبه 9 شهریور (31) 69%

با سلام و احترام ؛

بازیکنان عزیز‌ اسپیدترا ، با نزدیک شدن به شروع سرور جدید با ورژن 4.6 (تابستانه)

به نظر‌ شما چه زمانی برای شرو‌ع سرور مناسب تر می باشد ؟!

همچنین برای سرعت سرور می‌توانید

پیشنهادات و نظرات خود را در این پست بیان کنید.

نکته : در ورژن جدید سبک بازی تغییر پیدا کرده است (در پست تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد)

با احترام

• سلام بر تمامی دوستان تراوینی

به نظر من سرور نرمال(یک ایکس) بهترین حالت است.

بازیکنان واقعی تراوین دنبال چنین سروری هستند و اگر ران شود، تعداد پلیرها افزایش پیدا می‌کند.

دلیل این است که مقدار کلیک در بازه زمانی کم بسیار سخت است برای برخی افراد که مشغله کاری بالایی دارند و عطای بازی را به لقاحش می‌بخشند.

ای کاش کنار روز ران شدن، سرعت سرور را هم نظر سنجی می‌کردید.

ممنون از ادمین 💘

• سلام خدمت همگی

بدلیل مشغله ترجیحم بر سرعت 1 ایکس هست

اما با توجه به اینکه نژاد اسپارتان رو داخل این سرور خواهیم داشت، سرعت 2 ایکس میتونه مناسب باشه که حد تعادلی بین اسپید و نرمال باشه.

ارادتمند

• سلام خدمت همگی

بدلیل مشغله ترجیحم بر سرعت 1 ایکس هست

اما با توجه به اینکه نژاد اسپارتان رو داخل این سرور خواهیم داشت، سرعت 2 ایکس میتونه مناسب باشه که حد تعادلی بین اسپید و نرمال باشه.

ارادتمند

من و خبر کن

• سلام خدمت همه دوستان

بنظر من:

اقا بدلیل مشغله زیاد هم اینکه ترجیحم اینه که سرعت سرور تا حد ممکن بالا باشه )۳ ایکس یا ۵ ایکس( که زود تموم شه بازی و به زندگی برسیم و همه تویه سرور بمونن و مثل سرورایه طولانی مدت نشه که اولش ۱۰۰۰ نفر استارت میزنن اخرش هر ساید ۷ ۸ نفر میمونن😁

و از طرفیم پیشنهادم واسه برگردوندن اون شور و شوق به اسپیدترا ران شدنه همچین سروریه که پلیرا از تب و تاب کل کل بازی نیوفتن

پیشنهاد بعدی

یکسان بودنه شرایط برایه کله سرور

یعنی اگر باتی قراره باشه واسه همه یک بات در نظر بگیرید که همه ازش بتونن استفاده کنن و خواسته هارو براورده کنه

یا اگه قراره نباشه )طبق تجربه این قضیه به نفع یکسریاس که شرایط استفاده از بات هایه بخصوص رو دارن( واقعا واسه هیچکس هیچ بات کمکی کار نکنه و ای پی همه ی باتها بسته شه بلا استثنا

امیدوارم مفید بوده باشه

از دوستان اگر کسی خواست بازی کنه چه تویه پیام اینجا چه تویه واتس اپ یا تلگرام پیام بده که بتونیم با هم هماهنگ بشیم و یه گپ و گفتی کنیم

۰۹۳۷۸۶۷۷۵۲۲

• درود

ما که نمیدونیم این ۴.۶ چی هست اصن. من شخصا طبق تجربه هایی که دارم میگم هرکاری ضد مولتی بازی انجام شد جواب نداد. بالانس سرور رو بهم زد و خیلی ها رفتن. توی هر سرور تعداد هر روز کمتر از دیروز میشد و هر سرور کمتر از سرور قبلی... این روند باید یکجا تموم بشه و صعودی باشه ولی متاسفانه این اتفاق هیچ وقت توی این سرورها نمیخواد بیفته... تا کی مدیریت میخواد به این روند نزولی خودش ادامه بده خدا میدونه.

اومدید ایمیل تکراری رو گرفتید ما پنل 100 ایمیلی گرفتیم.

اومدید جلوی بات هارو گرفتید ( چون عمومی بودند تونستید بگیرید) ما بات خصوصی (یک سرور) استفاده کردیم. صد برابر بقیه بات ها بهتر...

اومدید آی پی تکراری رو جلوشو گرفتید. ما رفتیم 10000 تا آی پی پورت اختصاصی گرفتیم.

اومدید رید از مولتی رو کم کردید و هر اکانت مثلا ده اکانت میتونه رید کنه. ما بجای یک اکانت 6 همره، 30 اکانت 2 همره کشیدیم :D بهترم شد.

همینجوری هم داریم از تراوین اصلی دور میشیم. شنیده ها میگه ناتار کلا تروپ میسازه دیگه ! والا ناتاری که منابع نداشته باشه سربازخونه و اصطبل نداشته باشه نباید بتونه تروپ بسازه ! این رید دادن فقط از 10 اکانت هم در نوع خودش خیلی منحصر به فرد بود. این دور شدن از تراوین اصلی واقعا من رو خیلی زده کرده... نمیگم توی تراوین اصلی مولتی بازی نمیشه... میشه خیلی بیشتر از اینجا هم میشه :love: ولی همون تراوین بین المملی هم میخواد یک سرور پاک داشته باشه (سرور مولتی هانتر ها و ادمین ها) میاد یک سرور با تیکت ران میکنه. هم مدیریت اینجا همه رو میشناسه هم پلیر ها و لیدرها همه رو میشناسن... با یک همت کوچیک تیکت پخش بشه بشینیم بازی کنیم. به شخصه من یکی اگر تیکتی نشه غیر ممکنه بیام. فقط با تیکت میام.

میخوام تراوین بازی کنم نه اینکه کلیک کنم.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام علیکم

تاریخ جفتش مزخرف بود اما نهم از اونیکی بهتره

سرعتم بالای یک باشه بعیده ما بتونیم بازی کنیم.

سرعت فقط و فقط 1 ایکس حتی لشکریان

پ.ن: مملی کسی بجز من در حدت نیست بخاد سر رکورد بات ببنده بیا قول میدم اینبار بجای چادر سر یچیز دیگه ببندیم باهم

پ.ن: کبیر فقط ناتار

لاو کاوه

لاو تریدر

تف تو ان ای

• در مورد تیکت با مملی موافقم

با توجه به کامنتها بنظر میرسه سرعت سرور مهمتر از زمان شروع سروره

منم شخصا سرور اسپید نمیتونم حضور داشته باشم و بعید میدونم از تیم شمال شرق کسی اسپید رجیستر کنه.

حالت جذابترش واسه جمع خسته و پیرپاتال تراوینی، سرعت یک چهارم ایکسه:

شهریور ۱۴۰۲ استارت سرور

شهریور ۱۴۰۳ کتیبه ها

شهریور ۱۴۰۴ نقشه ها

✅ روزی نهایتا نیم ساعت واسه بازی وقت میزاریم.

✅ حریف پلن بیاد یک هفته واسه آنالیزش فرصت داریم.

✅ طرف خفت بزنه ۲۴ ساعت واسه جاخالی فرصت داریم.

✅ مجید پرشیا قهر کنه نیازی نیست نازش رو بکشیم، بعد از دو سه ماه خودش برمیگرده.

• چی شد؟

یه یه ایکس با تیکت بزارید فک کنم همه راصی باشند

۱۰۰ تا تیکت بدید به هر سایدی تا بازی بشه

اساتید هم مردونگی به خرج بدند در راستای منافع سایدشون بازی کنند و تیکت های ساید رو خراب نکنند

بوس به لپاتون