Posts by FcEsteghlal

سلام بر تمام دوستان تراوینی

ای کاش شروع سرور تو عید فطر نبود.

فعلا باید همین رو غنیمت شمرد.

بقول یکی می‌گفت مختصات منفی می‌خوره من قاطی می‌کنم. 😃 فقط NE

امیدوارم خوش بگذره بهمون.

حس‌ام می‌گه استقبال کمه. ببینیم چی میشه...

سلام بر تمامی دوستان تراوینی

به نظر من سرور نرمال(یک ایکس) بهترین حالت است.

بازیکنان واقعی تراوین دنبال چنین سروری هستند و اگر ران شود، تعداد پلیرها افزایش پیدا می‌کند.

دلیل این است که مقدار کلیک در بازه زمانی کم بسیار سخت است برای برخی افراد که مشغله کاری بالایی دارند و عطای بازی را به لقاحش می‌بخشند.

ای کاش کنار روز ران شدن، سرعت سرور را هم نظر سنجی می‌کردید.

ممنون از ادمین 💘

به نظرم کارهای ثبت دامنه رو اگر کامل انجام دادید

نت هم اگر ملی بشه میشه بازی رو انجام داد

کل پروسه ثبت دامنه یک هفته زمان میگیره

اگر ادمین بخاد من کسی رو از بچه های شریف میشناسم که کارش سئو و اینکاراست. اصن چرا دور بریم. افشین منتال. باهاش در ارتباط باش. درست میکنه.

سلام و عرض ادب خدمت تمامیِ اعضای این سرور

سرور بسیار زیبا و قشنگ داشت پیش می‌رفت و من بعنوان یک ذره‌ای از تیم ان ایی بسیار زیبا داشتم اهداف ساید رو جلو می‌بردم. حالا بحث سر این هست که سرور باز بشه یا نه. خب من همین الان دیدم فروم فیلتر هست، خب دیگه میدونیم که هر آدرسی که توش فروم داشته رو فیلتر کردن.

حالا چیکار کنیم؟

روی صحبتم با مهدی بلور عزیز و دوست داشتنی ❤️

من اصلا نمیخام بحث رو سیاسی کنم ولی شاید عده‌ای از بچه‌ها در این مدت عزیزان‌شون رو از دست دادند یا حالا به هر نحوی عزیزانشون کنارشون نیست. شاید باز شدن این سرور و بودن اونها در جو صمیمیِ هر سایدی مرهمی بر دردهاشون باشه و بر این اساس اگر سرور حالا به سختی برای عده‌ای بالا میاد راهکاری هست.

اینکه با وزارت ارتباطات در تماس باشید و آدرس سرور رو آزاد نگه دارند تا بچه‌ها بیان و بازیشون رو کنن و سرور خوب یا بد تموم شه. یا یک وی پی ان از خودشون یا از یک سایت معتبر بگیرید و بزارید روی سرور که قبل از خوندنِ سرور اون رو بخونه بعد وارد سایت بشه، این راه حل فکر میکنم شدنی باشه. مثلا با پشتیبانی کریو صحبت کنید و یه وی پی ان اختصاصی به سایت بده، همین.

در آخر روی صحبت ام با پلیرهاست، بنظرم بیاید تو این شرایط همه سایدها با هم متا کنیم و یک واندر واحد رو صد کنیم، بصورت نمادین و سمبولیک این موضوع همیشه بین مون باشه. بنظرم قشنگه.

قربانِ همه

محسن

FcEsteghlal

صبور باش، تا آخر سرور خیلی مونده