نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• پ.ن .همون خفت هم شانسی یا اماری یا چراغی بود چون همون شب هم جنگ رفت هم نیروی بک خورده از مرتاض خفت شد :D:D اینا میشه خمس زکات همر :D:D:D

پ.ن .

خفت رو‌ من زدم نه چراغی بوده نه آماری نه شانسی اشتباه خودت بوده یه اشتباهی کردی پاش وایسا دنباله بهونه نباوش.

یا شایدم حرفت درست باوشه مثل اون سرور که احمق ات رو زدیم دیوار ده احمقتم من ۷ کردم همر ام رد شد

راست میگی

پ.ن:گاهی جور دیگر باید فک کرد.

• خفت رو‌ من زدم نه چراغی بوده نه آماری نه شانسی اشتباه خودت بوده یه اشتباهی کردی پاش وایسا دنباله بهونه نباوش.

یا شایدم حرفت درست باوشه مثل اون سرور که احمق ات رو زدیم دیوار ده احمقتم من ۷ کردم همر ام رد شد

راست میگی

پ.ن:گاهی جور دیگر باید فک کرد.

بله اشتباه خودم بود که گفتم نیروهارو از مرتاض بک زدم

البته گفتم که مهم نیست خمس زکات همر بود

توی همون سرور 2تا احمق زدم با لینک سبز 8o

هفته اخر امدی کتیبه زدین چه کاریه اخه این سرور بیا هفته اخر احمق بدم بهت لذت ببری ;)

توی این سرور هم که باز با لینک سبز 8o

هر سرور اس ای یه احمق به ما بدهکاره باید بده البته پیشرفت کردین ها اونسری با 500گرزی با15کاتا این سری 100تا کاتا زدم :D:D

از سرور های بعد اگر عمری باشه میگم کلین کنین من بردارم

دیگه واقعا بیشتر از این لازم نداریم وگرنه چیز خاصی بخوایم میایم برمیداریم:*

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• #منم یکی از اون 50تا هستم

کاش رنک همر رو هم دوستان بگن بهمون

اینم خفت صبحگاهی

پ.ن:3ونیم که پستتونو دیدم تنو بدنم لرزید گفتم حتما میرید کتیبه های دیگتونم چک میکنید گندش در میاد روش اتکه، خیری گذشت.

• کوچیک بزرگا تا آخر دنیا شارژ شدن نگران نباش!

اکانتی هم که کپ نداره خرج چنج کپ براش یه جی بی جی اس و سنگتراشیه، خودت کپ نداری فکر کردم این موضوع رو بدونی حداقل :))))

اون روز هم قرار بود جنگ جابجا بشه و با وجود اتک ها جابجا شد، ربطی به اتک های فوق فنی اکانت حذف شدتون نداشت!

آدم عاقل میگه خرج جی بی جی اس رو میدم، کپ میکنم همر رو که دیوار از ۲۰ بشه ۱۹ تهش، دف کمتری لاست بخوره، معماری هم باشه ميندازم، یه آبجوخوری بود که اونم برای پلن فعال شد و تخریب، شماها رو نمیدونم چه حرکتی می کنید این زمانا!

همون نمونه اتک ها هم از اکانت بدبویز تک تارگتی خورد به آتیلا، تا ۸ شبانه روز داشتین رقص و پایکوبی می کردین اینجا، تازه اون تک تارگتی واقعی بود، اینجا دوست پلنرمون، روی ۸ تا تارگت فیک زده بود مثلا!

کارهای شانسی آماری چراغی الکی بیخودی چه مدلشه، خفت شدی بیا تبریک بگو به خفتر و برو.

خمس و زکات که دادی، ربع و فطریه هم بده بچه های خودتون که شاد شن، حالا متوجه نشدم خمس همرت بود یا همرهات؟

در کل نگران نباش مجید ریکاوری، همه چیو ریکاوری میکنه، حتی گرزی های مرده و بی جون رو میفرسته بیمارستان (ان ای خیلی با کلاسه، بیمارستان ورژن جدیدم احداث کردن)

و بعد از ریکاوری انشالاااا ۲۸ ک کاتا میده بیرون همرت

اونقدرم هول کردی که کوت و همه چیو ریختی بهم، آروم باش گرگ وال استریت

همر اسکاتت رو کی میدی ما هم خفت کنیم، چراغ ندارم متاسفانه خودت آفلاین شدی نامه بزن

ما هم یه اتک پوینت بگیریم

یا برداشتنش اینو؟ :)))))

اینم حال و روز میز ریکاوری:

• هرگونه مدرک از جمله عکس ... فایل فیلم و ... دارید ارائه کنید 1 درصد مرد باشید ثابت کنید ...

که بنده همر نان کپ خودم چیف کردم یه جایزه خاص بهش میدم...

هیچگونه مدرک ساختگی ... فتوشاپ و ... قابل قبول نبوده...

در صورت مشاهده رد خواهد شد و دیگر هیچ پستی در مورد جواب نخواهم داد...

جایزه منو بده حسین جان این پایینی نقل قول از کسی هست که روی اکانتت بوده فتو شاپ هم نیست

نمیفهمم واقعا چرا این همه بازیکن که ادعاشونو تریلی نمیکشه گیر دادن به حسین

بنده خدا حسین چیف همرش توی سروری بود که ۹۵درصد زیر آب بودن میگفتن بازی نمیکنیم ، الباقی ام زیادی مرد بودن بدون نقشه موندن ،

ما نه لیست زدن اینفینیتی رو از یاد میبریم نه اسکات زدن گارد از چشمان یونیک رو !!

• پ.ن. سوال اگر انبار یونیک داشت چه عملی انجام میداد :?::?:

گلد میدادی انبارتو به انبار بزرگ تبدیل میکرد

پ.ن: اینایی که از انبار خوردن ناتار خوشحالند ایشالله سر ناتار خودتون بیاد به حق پنج تن آل ... :))

• با سلام

نام اثر : مرگ من پس بده

کپ مصری 150 در سرور 3ایکس با سطح کراپ 20 میتونه 868ک تولید داشته باشه و اگر دو تا واحه ازش بگیریم میشه 482ک

تفاوت تولید در ساعت میشه 386ک و در یک روز میشه 9268ک

کاری که اکانت آتیلا با اکانت لاقونچر کرده اینچنین ضرری داره

فقط اینکه حیف اون برده ها نبود! میتونستید باهاش یدور فیک برید

خفت با رم هم تقدیم حضورتون میشه

2023-05-01_15-19-38.png

پ.ن: حسین جان ما اینطرف میگفتیم نه بابا شوخیه ولش کنین این کارو نکرده. در حد شوخی هم بود تا اینکه میلاد فروم نوشت. بنظرم میلاد نفوذی ما تو اس ای هست.

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• پ.ن. سوال اگر انبار یونیک داشت چه عملی انجام میداد :?::?:

کارکرد انبار منحصر این هست که می‌اندازی روی ناتار دیگه نمی‌شه کاتاش کرد.

دوستان داشتم با هوش مصنوعی چت جی‌پی‌تی در مورد تراوین چت می‌کردم این مورد به نظرم مفید اومد گفتم به اشتراک بذارم.

• جایزه منو بده حسین جان این پایینی نقل قول از کسی هست که روی اکانتت بوده فتو شاپ هم نیست

ما نه لیست زدن اینفینیتی رو از یاد میبریم نه اسکات زدن گارد از چشمان یونیک رو !!

بفرما اینم جایزه ...:*:*بوسس به لپت همری تو سرور قبل چیف نشده در واقع اصلا همری در کار نبوده که بخواد چیف بشه ...

میلاد هم یه چیزی گفت که بیخیال بشین ...

سرور قبل هم کتیبه احمق دستم بود همر واندر زن بنده رو دیدی ..‌. تو حمله اول لینک گرفت تو حمله دوم لینک نگرفت ... تا وقتی اون شخص بی وجودی که این حرف انداخته وسط نیاد شفاف سازی نکنه مدرک نذاره اینجا ... من دیگه جوابی در مورد پست تکراری نخواهم داد مانی جان...

این اخرین پست من هست در مورد چیف دیگه جواب نمیدم چون شما نه مدرک دارین چیزی فقط یه حرف انداختین وسط میخواین رو اعصاب بچها برین...

من برام اصلا مهم نیست این چیزا چون چیزی که واقعیت نداره دیگه ارزش جواب دادن نداره تهش به جایی نمیرسه ...

این موضوع دیگه بسته شد

ما رفتیم

خدانگهدار...

Faster8)

• درود بر دوستان خوبم

من بازم اومدم.

خفت با رم هم تقدیم حضورتون میشه

2023-05-01_15-19-38.png

خسته نباشید میگم به مهاجم. اتک خوبی بود.
    ادی دیگه روی اکانت لاگین نمیکنه. فقط من سر میزنم.
    این موردم کوتاهی از من بوده. از دوستای خودم عذرخواهی میکنم که کوتاهی کردم.
    به مهاجم هم تبریک میگم.

پ.ن1: ادی سگ بزنت که تنهام گذاشتی.

پ.ن2: مانی پارتیزان، ما دوستت داریم. ماااااچ.
    پ.ن3: بخدا اگه امروزم بد نبود، حتی لینک نمیگرفتی دوست خوبم.

پ.ن4: پرهام داداش، متهم شدم به دات کام بازی کردن.خخخخ.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• عرض ادب

شرح وقایع :

javabe_bi_adabi_zn22.png

این اکانت دیروز تو مرز داشت بی ادبی میکرد که در جواب بی ادبیش کانتر شد

یه عکس دیگه هم هست که تو اون فول کانتر صورت گرفت از همین اکانت ولی حوصلشو ندارم بذارم

دیشب که شهرواندای بازی خواب بودن مافیا فرصتو غنیمت شمرد و با یه پلن گوگولی اومد به قصد یکی از همر جنگی های ما که اینجوری شد

kashki_mishod_s11p.png

مافیای کلک اومده بود همر جنگیه مرزیه مارو چیف کنه که یهو با پیام (پایتخت را نمیتوان تسخیر کرد )مواجه شد

نکته:پوینت حجوم همر اتکر از همر مدافع فک کنم حداقل ۱۰ میل بیشتر بود :)))

و اینگونه بود که بیگ همری که چکمه کوچیک داشت الان باید بره تو صف اون یدونه جنگ اموز وایسه تا شاید بدن شارژ کنه :))

نکته:لطفا مارو از علم تارگت شناسی خودتون بهره مند کنید اساتید

نکته بعدی: زیبا رویان این همرا حیفه بدون هیچ دستاوردی میزنید ۷۰٪ دیوار میشه رفاقتانه میگم سلاطین شما که میزنید دیوار شید

بزنید حداقل واندرارو پس بگیرید دو تا ساید یه واندر خداییش ستمه اذیت میشید

کاش رنک همر رو هم دوستان بگن بهمون

اولا تبریک میگم به شما زیبا

به هر حال دست های غیب به داده شما رسید و پرش جادوویه دف و بک خوردن های ماورا طبیعه باعث شد شماهم حداقل چیزی برای گفتن داشته باشی

قشنگیه موضوع اینه تا ساعت ۵ صبح دف رو اکانت بوده

بعد اون دف چموش حوصلش سر میره و پرواز میکنه برمیگرده دهکده ی مبدا

یهو شمام با همر ۳۰ کا مرسنری از راه میرسید و تمام

فقط کاشکی جای ۳۰ کا مرسنری حداقل یدونه ازین بیگ همرا خرجش میکردین هم ما باورمون شه هم خودتون :)))

از دفاع جادوویه خودمون هم در خواست میکنم لطفا ایندفعه به صورت کامل بک نخورین و حداقل برای گمراهی هم شده یه ۲ کا ازتون داخل دهکده باقی بمونید ما به خودمون شک کنیم

همر من جی ۸کا کاتا داشت که مبارکتون باشه (همر رنک ۴۹ سرور )

پ.ن:اگه با جنگ اموز شارژ میشد هفته دیگه پوینت حجومش میرسید به پوینت حجوم اکانت گادفادر و تورین (حیفه یکی کنترلو از دست اون داداشمون بگیره)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• ولا تبریک میگم به شما زیبا

به هر حال دست های غیب به داده شما رسید و پرش جادوویه دف و بک خوردن های ماورا طبیعه باعث شد شماهم حداقل چیزی برای گفتن داشته باشی

قشنگیه موضوع اینه تا ساعت ۵ صبح دف رو اکانت بوده

بعد اون دف چموش حوصلش سر میره و پرواز میکنه برمیگرده دهکده ی مبدا

یهو شمام با همر ۳۰ کا مرسنری از راه میرسید و تمام

درست متوجه شدم؟

شما دارید میگید همون شب دف بک خورده و اکانت هک شده و همر چیف شده؟

عکسم تزیینی

کنتور نمیندازه ولی شما رعایت کن علی جان

• زیبا اون نامرو خودم خوندم عشقولک

پیشنهاد دوستانه اول :از کلکل و بحث های پر حاشیه دوری کنیم

پیشنهاد دوستانه دوم :از گفتار و رفتار حرفه ایه منصور عزیز سو استفاده نکن

پیشنهاد دوستانه سوم:قرار نیس اینجا با حرف همو خراب کنیم که دور سرت بگردم من یچی بگم بعد تو یه چی بگی (اونوقت فرقمون با ایلیا چیه؟)

اولا من به شما تبریک گفتم

دوما از پرواز دفاع صحبت کردم

شما میگی من اشتباه کردم دور سرت بگردم؟

شاید واقعا اشتباه کردم پس یه لطفی کن یه عکس از اسکات اون دهکده بدون دف قبل از ۵ صبح اون روز لند اتک بذار که من واقعا مطمئن شم که اشتباه کردم زیباروی من و بیام اینجا ازت به صورت رسمی معذرت بخوام قربون شکلت برم

ماشالله چشمان کوچیکم که زیاد دارین و چپو راستم که دارین اسکات میکشین

فقط ازم نخواه باور کنم که شما بدون داشتن لینک اسکات اون همر گوگولیو لانچ کردین :))

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• قبلنا ملت یه مدرکی میوردن به بقیه اتهام میزنن... الان برعکس شده یه حرفی میزنن میگن اگر مدرکی دارید بیارید.

به عنوان لیدر سایدت خیلی زشته که اینجوری میای ناتوانیت از حفظ یه همرو تو بقیه جست و جو کنی ولی واسه اینکه یکم دوز توهم توطئه ات بیاد پایین حداقل به شعور خودت و همسایدیات احترام بذاری میگم:

اسکاتی ساعت 3:36 همون شب ازون اکانت زدم و ساعت 3:38 اولین لانچ رو انجام دادم ولی متاسفانه همونطور که میدونی سایت هر 2 3روز گزارشارو پاک میکنه و الان هم نیست

حقیقتش هم این 2 3 روز نبودم که ارشیو کنم الان پریده به ادمین هم نامه زدم ببینم میتونه برگردونه یا نه

باز هم جهت بیشتر ضایع شدن شما این اسکات هایی هست که مرتب ازین اکانت کشیده شده و رصد شده و تو تمام این مدت یک بار هم اون دف خیالی شما که پرواز میکنه رو ندیدیم به جز یک بار که روش کتیبه بوده

لیست زدنتون معلومه همه شاخه ها دسترسی نداره ...حلال خوری کار نمیکنه واستون:)))))))))))))))))

بحث به نظرم مختومس و منتظر عذر خواهی شما بابت دروغی که به ما نسبت دادید هستم

• این قسمت :

حاجی مث ک فهمیدن بریم ماست مالی کنیم...

از دوستان میخوام به تاریخ لینک دقت کنید و خودتون قضاوت کنید : ۱۱ اردیبهشت ماه!

فرهاد جان من یه سوال برام پیش اومد اینکه توی پست آخر شما که زحمت کشیدید لینک گذاشتید و چندتا اسکات خورده روی ده تارگت ؛ چطوری میشه که تاریخ ۸ اردیبهشت لینک اسکات شما موجوده و پاک نشده بعد شب ۱۱ اردیبهشت ک اسکات زدید لینکش حذف شده؟!!!

برای ما که قضیه روشنه برای شما هم روشنه نه ما دنبال جوابیم نه شما میتونی توجیه کنی پس اذیتتون نمیکنیم به زودی جوابی دندان شکن از سوی ما خواهید گرفت...

از نظر ما هم قضیه مختومس.

ارادت