نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سوال منو جواب ندادی ، چون‌چیزی برای جواب دادن نداری،

ناتار مگه ساختمون میسازه ؟

اسلات انبار غذا‌ کدوم بوده که تخریب شده؟

اینکه ناتار میسازه یا نمیسازه رو من نمیدونم والا ولی فک کنم میسازه چون اگر هر روز ناتارها رو چک کنی اونایی که جمعیت بالای ۷۵۰ دارند و رید نمیشند در حال افزایش جمعیت هستند

اسکرین میگیرم میفرستم همینجا

البته همه میدونیم ناتارهای اسپیدترا فرمول خاص خودشونا دارند

تا چند دقیقه دیگه یه ناتار چیف میشه

پخش زنده از لحطه چیف شدن و انبار غذا 0 را براتون میزارم

😘😘

• گفتم سر دیگران‌رو درد نیار

منم الان میزنم انبار غذا ناتار رو تخریب میکنم ، و میرم چیف میکنم میگم کاره دشمن بود :دی

تو باید سیاستمدار میشدی

برای خودم متاسفم که انقدر وقت گذاشتم برات،

از همگی عذرخواهی میکنم

• در ادامه پست قبلیم منظورم از مدرک یه همچین چیزی بود

ما نون خودمونو اجر نمیکنیم ولی... ایشالا نبینیم ازین لینکا از هیچ سایدی

تف

میلاد داداش چون رفیقمی میگما... قضیه تف سر بالا بود یه دستمال بده به بچه ها

پ.ن:اون عزیزی که ناتارای سالارو فقط انبار غذاشو کاتا میکنه یادبگیره...کار تمیزو عمری، هم سطح انبارا میاد پایین هم انبارا نمیفته...ناتارم کاتا میکنید از راهش برید

• اس دبل عزیز حد خودت رو بدون نه ما چلاقیم خداروشکر کاتا هم زیاد داریم.

من ببینم یه ناتار انبار و انبار غذا نداشته باشه میزنم کل ناتارا رو کاتا میکنم تا بفهمین ناتار کاتا شده چطوره :)

شرم و حیا هم خوب چیزیه

اسکرین لاگین کردنتون و چراغتون لو میره

اتک انبار زدن ناتارتون لو میره

بازم با لحن طلبکار میان فروم پست میزارن.

کاری به لیدر یا عباس اقا ممد اقا فلانی ندارم.

• درود

post_04_cfn6.jpg

محمد علی جان کلا کاتا کردن ناتار یه عمل 2 سر باخته

واقعیت امر وضع منبع دهی ناتارها تو مرکز ساید ماهم به شدت بده و احتمالا شما که جلوی مپی و ناتار هر 2 ساید رو میزنی متوجه این داستان خصوصا سر ناتار های جدید شدی.

هیچ وقتم مشخص نمیشه کی شروع کرده، تا به اینجا من لینکی از بچه های خودمون ندیدم رو ناتار های شما اگر چیزی بود محبت کنید بفرستید بسیار مشتاقم اون عزیزی که حرف مارو زیر پا گذاشته تو سایدمون بشناسم و باهاش برخورد کنیم.

ما این لطفو در حق شما کردیم و کسی که به حرف شما گوش نداده بود معرفی کردیم امیدوارم شما هم این لطفو در حق ما بکنید.

در هرصورت چه ناتار های ما کاتا شه، چه نشه ما فعلا راه حل رو برای ساید خودمون کاتا کردن ناتار های حریف نمیبینم، هر وقت خواستیم کاتا کنیم اول تو فروم یه یاالله میگیم بعد میزنیم که کسی ناراحت نشه^^

• من ببینم یه ناتار انبار و انبار غذا نداشته باشه میزنم کل ناتارا رو کاتا میکنم تا بفهمین ناتار کاتا شده چطوره :)

تهدید نکن چرا که تهش دو سر سوخته. دو لیوان آب خنک بخور و فروم رو ببند و برو ناتارهایی که منابع نمیده رو صفر کن.

در هرصورت چه ناتار های ما کاتا شه، چه نشه ما فعلا راه حل رو برای ساید خودمون کاتا کردن ناتار های حریف نمیبینم، هر وقت خواستیم کاتا کنیم اول تو فروم یه یاالله میگیم بعد میزنیم که کسی ناراحت نشه^^

فرهاد جان درود. بابت اکانتی که مهدی لاگین داشت از شما و هومن عزیز عذرخواهی میکنم. صد البته خداروشکر مهدی به شدت پسر سالمی هست و هیچ راهبرد نظامی از اون اکانت توسط مهدی که به ساید جنوب شرق ضرر بزنه نشده بود و این مسئله در نطفه خفه شد. در مورد کاتا کردن و یا شدن ناتار به نظرم این مسئله برمیگرده به بازیکن های ساید. اینکه بدون اسکات میان به هوای اقامتگاه میرن که در 90% اوقات این به انبار میخوره (نمیدونم چرا) به عکس زیر توجه کنید خواسته اقامتگاه بزنه خورده روی انبار :)

post_04-1_6bvc.jpg

در مورد مدرک ما هیچ مدرکی دال بر این قضیه نداریم. فقط کلام هست. مثلا ناتارهای اطراف آرش عزیز پاپشون روی 400 الی 600 بود که الان روی 200-300 هست. چند مورد اینطوری هست. صد البته ناتارهای مرکز اگر قرار باشه کاتا بشه، نمیشه چرا که مشترک المنافع هست. ناتارهای بالا این اتفاق میفته که به بازیکنان بیابون ضربه زده بشه. از اونجایی هم که با خوشحالی فراوان از زدن مولتی های آرش رونمایی شده بود این مسئله دور از ذهن نیست. صد البته ما مدرکی بر این اساس نداریم و اگر هم داشتیم همونطور که به آرش گفتم با لیدرهای جنوب شرق در میون میزارم نه اینکه بیام وسط فروم حرفشو بزنم، که مطمئنا اونها خبری نخواهند داشت ولی از این کار در ادامه جلوگیری خواهند کرد چرا که به حسن نیت اونها اعتقاد دارم. که انتظار میرفت این مسئله دو طرفه باشه و سر اون لاگین مهدی شما و هومن وسط فروم اون صحبت هارو نمیکردید، خیلی شیک با چند تماس ته قضیه مشخص میشد. 8)

رفع اسپم :

felfel_chief_amp_kheft_lc91.jpg

این دهکده هم چیف شد هم از همرش به عنوان دفاع استفاده شد.

پی نوشت: فرهاد یکی از بچه ها دیروز سرخود به 6-7 ناتار جنوب شرق جهت زدن انبار حمله کرده بود که امروز با اون نامه از این مسئله در ابعاد بزرگتر جلوگیری شد.

شادزی :love:

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• درود و وقت بخیر .

میگن کاسه داغ تر آش قشنگ خودتو گفتن . 1.عزیزم اینقدر فشار نیار به خودت 2. بازم فشار نیار 3.در حدی صحبت کن که اندازه دهنت باشه این حرفا بزرگه برا شما به لیدرت بگو بیاد صحبت کنه عزیزم

پ.ن موندم فرهاد و هومن کجان که این بنده خدا افتاده توی فروم دهن باز کرده

پایدار باشید

• فرهاد و هومن حرفاشون رو زدن ولی مثل اینکه اونور گوش شنوایی نیست.

لبو دهن کافی نیست به عمل‌ باید نشون داد که ناتار کاتا کردن چطوره :)

• فرهاد جان درود. بابت اکانتی که مهدی لاگین داشت از شما و هومن عزیز عذرخواهی میکنم. صد البته خداروشکر مهدی به شدت پسر سالمی هست و هیچ راهبرد نظامی از اون اکانت توسط مهدی که به ساید جنوب شرق ضرر بزنه نشده بود و این مسئله در نطفه خفه شد. در مورد کاتا کردن و یا شدن ناتار به نظرم این مسئله برمیگرده به بازیکن های ساید. اینکه بدون اسکات میان به هوای اقامتگاه میرن که در 90% اوقات این به انبار میخوره (نمیدونم چرا) به عکس زیر توجه کنید خواسته اقامتگاه بزنه خورده روی انبار :)

سلام محمد علی جان.

در مورد بحث مهدی پلیرتون سعی در کتمان داشت واسه همین مجبور شدیم اسکرین رو کنیم.

بعدشم ک‌شما دست پیش گرفتید پس نیفتید و از سکوتمون سو استفاده کردید و حتی ان ایم رو این موج شما سوار شد.

اما در مورد کاتا کردن ناتار‌. و مذاکرات تلفنی. وقتی پلیرای شما قطاری میان فروم و تف و لعنت به ما میفرستن اونم بدون مدرک و وقتی تشت رسواییشون میوفته زمین شما میای و سعی در جمع کردن ماجرا داری پس انتظار نداشته باش که ما بریم سراغ مذاکرات تلفنی هر چند که من از خدامه از حواشی فروم دور باشم و ترجیحم اینه مشکلی هست زودتر حل شه.

در مورد مدرک ما هیچ مدرکی دال بر این قضیه نداریم. فقط کلام هست. مثلا ناتارهای اطراف آرش عزیز پاپشون روی 400 الی 600 بود که الان روی 200-300 هست. چند مورد اینطوری هست. صد البته ناتارهای مرکز اگر قرار باشه کاتا بشه، نمیشه چرا که مشترک المنافع هست. ناتارهای بالا این اتفاق میفته که به بازیکنان بیابون ضربه زده بشه. از اونجایی هم که با خوشحالی فراوان از زدن مولتی های آرش رونمایی شده بود این مسئله دور از ذهن نیست. صد البته ما مدرکی بر این اساس نداریم و اگر هم داشتیم همونطور که به آرش گفتم با لیدرهای جنوب شرق در میون میزارم نه اینکه بیام وسط فروم حرفشو بزنم، که مطمئنا اونها خبری نخواهند داشت ولی از این کار در ادامه جلوگیری خواهند کرد چرا که به حسن نیت اونها اعتقاد دارم. که انتظار میرفت این مسئله دو طرفه باشه و سر اون لاگین مهدی شما و هومن وسط فروم اون صحبت هارو نمیکردید، خیلی شیک با چند تماس ته قضیه مشخص میشد. 8)

من خجالت میکشم بخوام‌فرق مولتی زدن و اثراتش و ناتار زدن و اثراتشو برای شما توضیح بدم...گودرز کجا..شقایق کجا😂

اما کلام اخر:

۲ مورد بین جنوب شرق و جنوب غرب پیش اومد. در هر ۲ موردم ما با مدارک صحبت کردیم و حق کاملا با ما بود.

ما اهل کره گیری نیستیم که بخوایم سو استفاده کنیم.

اما این ۲ مطلب نشون میده از حسن نیت ما داره سو استفاده میشه .

خواهشم اینه که این سیاست رو کنار بذارید و من بعد هر مطلبی بود لطفا اگر مدرکی هست بفرمایید در غیر این صورت برداشت من اینه که شما به صورت هدفمند قصد تخریب و تهمت دارید و مجبوریم نوع دیگری پاسخ بدیم. این صحبتم تهدید نیست واقعا. صرفا درخواستم اینه که ایجاد حاشیه نکنید.

پ.ن: علیرضا اونجر عزیز اول از همه خوشحالم که مجدد میبینمت. در مورد متین اینو بگم که از بهترین و عزیز ترین پلیرای جنوب شرقه و اینکه بخواد حرفی بزنه کاملا حق داره. حرفشم اصلا بد نبود. و کاملا درست بود. هر عملی انجام بدید باید انتظار مقابله به مثل داشته باشید. لطفا در مورد پلیر های جنوب شرق با احترام صحبت کنید. ممنونم.

پ.ن: رضا گارد عزیز. فکر نمیکنم سر صحبتای میلاد هیچ جوره به شما بخوره. درخواستم اینه که تو مطلبی که به شما ارتباط نداره یا اصلا ورود نکنید یا با احترام صحبت کنید.

پ.ن: فروم جزو اموال شخصی کسی نیست و کاملا عمومیه. هیچ کس حق نداره به خودش اجازه بده به کسی بگه پست بذاره یا نذاره.

پ.ن: پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد.

• درود به تمامی عزیزان

این اولین پست من تو فروم این سروره و حقیقت انقدر کیفیت پایینه کلا دست و دل آدم به نوشتن نمیره؛ البته دروغ نگم خودمم حال و احوالی ندارم؛ ایشالا که شرایط بهتر باشه ماهم باشیم خدمتتون

درود

post_04_cfn6.jpg

درود خدمت شادزی جان عزیز

توی نامه به این نکته اشاره کردید که مهدی عزیز اشتباهی کرد و به ما نگفت که توافقات رو زیرپا گذاشته؛ خواستم بدونم اگر مهدی عزیز به شما کلا نمیگفت(که نگفت) و ما هم از روی ایپی متوجه این قضیه نمیشدیم تکلیف چی بود ؟ همینجوری قرار بود مهدی جان لیست ناتار ادد کنه واسه دوستمون تا آخر سرور؟ خب اینا به کنار الان که دست اقا مهدی رو شده پیامد این نقض توافقات چی بوده تا این لحظه؟ و قراره چی باشه کلا؟

به نظر من همون لحظه ای که سایدا توافق میکنن باید یه جریمه ای هم واسه کسی که تحت هرشرایطی بهش عمل نمیکنه داشته باشن؛ بعنوان مثال:

۱. هرتیمی که مفاد این توافق رو قبول کرده اگر یکی از تیمها توافق رو نقض کرد به هیچ عنوان باهاش هیچگونه نپ و متا نمیبنده.

۲. یه تعداد مشخص واندرزن مثلا ۵ تا از هرتیم دقیقا اختصاص داده بشه به تیم نقض کننده توافق که فارغ از هرنتیجه ای این واندرزنا مستقیم بخورن به واندر تیم عهدشکننده و هرکس بخواد برنده بازی باشه اون تیم برنده نشه.

۳. درلحظه بازیکن خطاکار از تیم اخراج بشه و اکانتش توسط خود ساید عهدشکننده تا دونه آخر پاپ صفر بشه( یا حالا حذف بشه)

یا مثلا میشه اینکه سرورهای بعدی هم به پلیر اجازه داده نشه توی اون تیم بازی کنه رو هم به مورد بالا اضافه کرد؛

خلاصه بگم شادزی جان؛ اینجوری که ما یا شما یا هرکس بخواد بیاد توافقات رو زیر پا بذاره و بعدشم با یه عذرخواهی و نامه اتحاد سرو تهشو هم بیاره بنظرم توافق روی باد هوا نوشته شده؛ پسفردا روز ما با اکانت درون اتحادتون بیام جنگ بزرگ ناصرو بلند کنم بعدش یه ام ام بزنیم بگیم اخ رضای عزیز :دی خیلی بچه بدیه و از همینجا از جنوب غرب عذرخواهی میکنیم. شما اوکی هستی با این حرکت؟

بنظرم هنوزم دیر نیست و میشه این بند هارو به توافق اضافه کرد که ارزش توافق از ۲تا دونه گرزی بیشتر بشه؛ دوست دارم هم شما و هم تیمهای دیگه نظرتونو راجب این پیشنهاد بگید. مرسی

پ.ن: البته حالا یجا توی پستای شادزی جان دیدم که لیدرای جنوب شرق رو بخاطر لایک کردن پست میلاد محکوم کرده بودن؛ باز اگر همه مواقفن این موردم بیاریم توی مفاد که اگر کسی دستمونو رو کرد نباید بریم لایکش کنیم :دی

پ.ن: آرش کاپیتان عزیز؛ شما با این همه شناختی که از ما داری اومدی بدون هیچ مدرکی سریع مارو محکوم کردی؛ امیدوارم که از جایی سمت و سو نگرفته بوده باشه حرفات ؛ و تا از دلم درنیاری نمیبخشمت.
    اصن یکی از هدفای رفتن سجاد به ساید اسدبل زدن ناتارای خفنش بوده؛ بعد ما بیایم کاتاشون کنیم؟ خیلی چیپ بود این حرکت

پ.ن : به یاد همه اون عزیزای تراوینی که خبری ازشون نبود و ما بجز گشتن خونواده هاشون توی لیست فالویینگاشون کار دیگه ای از دستمون برنمیومد. به یاد همه اونایی که نمیدونستیم برمیگردن یا برنمیگردن. به یاد همه اونایی که هیچ موقع برنگشتن…

موفق باشید؛ رضا

• سلام به همه دوستان

این بحث ناتار کاتا کردن خیلی بحث بی نتیجه ای هست چون الان منم هرچی ناتار چیف کردم انباراش سطح ۲ یا ۳ بودن و با شناختی که از دوستان و رفیقام تو اس ای دارم این کارو نمیکنن حالا این وسط احتمالا کسانی هستن که میخوان از اب گل الود ماهی بگیرن و ۲ ساید جنوبی و بجون هم بندازن چون از اول سرور بجز اون قضیه مهدی مشکلی با هم نداشتن .

پ.ن: امام میدونی دوست دارم 😁

پ.ن: فرهاد مواظب ممد من باش امانت دادم دست تو

پ.ن: نوری کمتر فروم بیا برو بازیتو بکن 😁

پ.ن: نیم وجب باش ولی مرد باش

موفق و پیروز باشین

• فرهاد و هومن حرفاشون رو زدن ولی مثل اینکه اونور گوش شنوایی نیست.

لبو دهن کافی نیست به عمل‌ باید نشون داد که ناتار

شما اول یاد بگیر که بازی بدون مولتی هم میشه پلی داد و یه ساید رو با مولتی بالا آوردن هنر نیست

150تا اکانت تو ساید ما هستش و 400تا اکانت تو ساید شما هستش ولی همینجوری هم جلوتون داریم بازی میکنیم اونم با اون همه مولتی که دارین رید می‌دین و میارین بالا اکانت هاتون و این هنر نیست که بیای ادعا هم بکنی و شاخ شونه بکشی.

• در مورد بحث مهدی پلیرتون سعی در کتمان داشت واسه همین مجبور شدیم اسکرین رو کنیم.

بعدشم ک‌شما دست پیش گرفتید پس نیفتید و از سکوتمون سو استفاده کردید و حتی ان ایم رو این موج شما سوار شد.

سلام هومن جان خوبی؟

ممنون میشم در مورد این قسمت توضیح بدی منظورت چیه

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام

با تاخیر سال نو همه مبارک

روح عاشقان مرده سال 1401 هم که عاشق ترین مردگان بودند شاد و تن اسیب دیدگان مخصوصا نابینا شدگان این سال هم به ناز طبیبان مبتلا مباد زین پس.

الان اینطوری شده که اکانت تو ربع دیگه نمیشه زد ایضا دهکده ناتار کاتا کردن هم که بده مولتی زدن هم که چیپه به نظرم تا دم واندرها برای هیجان دادن به بازی به هم بزنگیم پشت تلفن فوت کنیم لذت هم داره یاد بچگیمون میفتیم!!!!

متحدین هم تو جنگ جهانی انقدر توافق نکرده بودن حالا نپ کتیبه و.....به کنار

• دوستای گل شمال غربیم این داستان نام گذاری دهکده به صورت (مثال:0RR_2T) چیه؟

خیلی باحاله به نظرم

اینجور که به نظر میاد کپ ها ،همر های ارلی گیم ،مید گیم ،اند گیم و همینطور فیدر ها و ده های انویل ساز هر کردوم یه کد مخصوص دارن مثل شماره پلاک میمونه :))

به هر حال خیلی روش جالبیه ولی اگه درست گفته باشم میتونه در صورت انلاک شدن کدش خیلیم خطر افرین باشه (لو رفتن تارگت ها)

البته نمیدونم درست گفتم یا نه چون به هر حال همه از همچین روش کد گذاریی استفاده نکردن (شاید روشی علامت گذاری واسه جمع کردن کتیبه هاس)

به هر حال خیلی جالبه تو اوقات فراغتم حتما بهش میپردازم (اگه کسیم در جریانه بیاد بگه مارو ازین تاریکیه جهل نجات بده)

پ.ن:این داستانا فقط از یه ذهن مریض برمیاد :))

پ.ن:ما هنوز لاگین مهدی رو اکانتای جنوب شرقو فراموش نکردیم و نخواهیم کرد :)))))))

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام

عزیزان لیدر اس ای من یه دوستی دارم داخل اس ای خیلی وقته میخوام زنگ بزنم بهش عید تبریک بگم اگر اسکرین تماس مارو نمیزارید زنگ بزنم بهش :saint::saint:

دمش گرم هرکی ناتار کاتا کرده اینم یه سبک بازی هست دیگه حتی به نظرم جو فروم هم عوض کرد و برد سمت بحث متفرقه یک تیر دونشان حالا اگر این کار ادامه داشت دنبال ساید نمیگردیم که کی اول زده ناتارهای هم کاتا میکنیم ^^:Dتابقیه هم برن مولتی بسازن :D:D

پ.ن . مصی ای فلفلی من خسته شدم از بس نیرو ساختم :(:(

پ.ن وگنس ما هنوز یادمون نرفته توی اس ای چراغ داشتید ولی استفاده نکردید :D:D:Dاز فرصت ها استفاده کنید 8)

پ.ن . چرا اتحاد چوخور حذف نشده هنوز از اخرین حذف 1هفته گذشته به جز ده بار اول :/:/:/ ایا اس ای قول های جدیدی به ان دبل داده :?::?: :?:

پ.ن . منظور هومن از موج سواری ان ای ^^ این کچله کیه تو ان ای کچل نداشتیم:/:/:/

پ.ن. به نظر من با این همه بندو تبصره بیاید از سرور بعدی به جای بازی بگیم مدیریت 3نوع بسته نیرو بزاره 1دفاع 2 همر واندر زن 3 همر جنگی اولش هرکی بره یه بسته بخره وکل تایم سرور روز صلح باشه روز اخر همه انلاین بشن بزنن برن

پ.ن . فکر کن توی دات کام بری بگی

ایرانی

نو ناتار کاتا ^^:Dنو اتک فیدر :D:D

بازی جوان مردانه اوکی :?::?:

خارجی

یو ایرانی :?::?:یو پلیر اس ای (به خاطر پاک بازی توی دات کام هم میشناسنشون)

ایرانی

یس

خارجی

چنج گیم گو تو خاله بازی (اینجا خارجی میگه برو بازیت عوض کن):D

ببخشید دیگه معنی فارسیش ننوشتم بزنید تو گوگل ترجمه کنه براتون <3

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• آرش جان کاپیتان ، جسارت نمیکنم به شما ولی اگر مایلید منم تا شب ۲۰تا ده کاتا کنم عکس بذارم!

ارادت میلاد عزیز

به قولی ما اصفهاتی ها

جونی دوتای ﻓﯿﻠﻤﻤﻮن نکون!

یعنی میگوی خداوکیلی من انقده بیکارم که بیام ناتار کاتا کونم

برا چی چی

که چیطو بشد نزن آمو این حرف ها رو ^^^^^^

اینم به شکل مزاح گفتم که یه وقت تو کلام حرفی نزده باشم که دلخوری پیش بیاد نه گلم نه اهل این حرف هام نه وقتش رو دارم که بخوام کاتا کنم عکس بگیرم بیام فروم این حرف از شما به دل میگیرم.

هیچ وقتم بالا درخت هیچ کس نرفتم نمیرم چیزی بود که تو مختصات بالا که فاصله زیادی با شما داره اتفاق افتاده .

از دوستان جنوب غرب خواهشم اینه این بحث ادامه ندیم .

پ:ن رضا جان به قول اشکانی عمو خوش تیپ <3<3گ

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• این حرف از شما به دل میگیرم.

آقا آرش عزیز ارادت

همین اول کار عذرخواهی میکنم از بابت اون‌جمله که بد بیان شد ، و همون‌ پست اعلام کردم جسارت نمیکنم به شما ،

منظور من فقط مدرک بود ، ولی بد بیان کردم و تند بود

واقعا چیز دیگه ای به ذهنم نرسید اون لحظه،

شخصی عذرخواهی کردم ، ولی‌گفتم داخل فروم باشه بهتره

تنت سلامت و لبت خندون مثل همیشه

• سلام همگی

خسته نباشید

نوری جان حالا یه سوال برا ما پیش میاد که تو جدال دو تا ساید جنوبی شما رفتی اون سمت گرفتی ایا ne تیرانداز sw هست یا بلاعکس

متا پشت پرده نمیدونم شاید

نکنه قولی گرفتینه به جا تراکتور ماشین سنگین قول دادن بهتون شاید

خلاصه که هر چی به ما گفتی الان داری همون کارو میکنی در صورتی که ندیدم بچها ما تو پست دفاع کرده باشن از se

حالا ایشالا که ماشین سنگینه چرخش بچرخه

این پستم ربطی به ساید خودم نداره چون خیلی وقته لاگین ما روزی یه بار شده و زحمت اون اکانت کوچیکم گردن خودشون افتاده

پ.ن: من عاشق ذهن مریضتم که فقط این سمتو میگیره اوستا ایشالا اونورم بگیره