نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام و درود بی کران خدمت عزیزان

امیدوارم ۱۳ بدر خوبی داشته باشید. هر چند هوای سرد و برفی کوهستان ما رو غافلگیر کرده و داریم یه سبک اسکیموها ۱۳ بدر رو می گذرونیم.

قبل از هر چیزی به احترام کسایی که اکانت ما رو زدن کلاه از سر بر می داریم و بهشون تبریک میگیم‌. عالی هستین. دمتون هم گرم.

البته در خصوص سبک بازی ما.‌..

اکانت ما کلا هیچ وقت علاقه زیادی به زدن دهکده زیاد نداشته و نداره‌. اون زمان ها که ما جوون بودیم و کلی دهکده می زدیم گذشته و خودمون این رو می دونیم. دیگه زورمون نمی رسه و به همین چند تا اکتفا می کنیم. اونارم چیف کنید که باز همون ۱ دونه آخری کافیه برامون.

۶ تا دهکده داشتیم که یکیش رو پریروز چیف کردیم که کلا ۲۵۰ استپ داشت. عملا دهکده محسوب نمیشد وهمین الان یه ناتار چیف کنیم تا فردا صبح دو برابرش نیرو می زنیم. اسمش هم NE Gift گذاشته بودیم چون می دونستیم یک هدیه برای NE هست.

دو تا دهکده هم تو ساید حریف زده بودیم که قبلا هم گفتم وقتی تو ساید مقابل دهکده می زنیم می دونیم هر لحظه امکان داره بخوره، و خورد.

دم شما هم گرم و نوش جونتون که زدین.

تونستین و بلد بودین و زدین. ما نتونستیم دفاع کنیم و خوردیم. پس شما بهتر بودی و حقت بوده بزنی.

من اگر می دونستم انقد خوشحال میشین زودتر می گفتم بزنید. بالاخره دهکده دو روزه هم باشه رو اکانت سورنا بوده یک رزومه به حساب میاد!

جدا اینهمه نیرو خرج یک دهکده شده و خوشحال شدین؟ عکس نیروهاش رو بزاریم نمیگین فتوشاپه؟ عکس دهکده ها رو دارم ها! اسکات هم دارین خودتون.

درسته؟

اکانت سورنا با همین ۳ دهکده که هیچ! با تک دهکده هم برای سایدش می جنگه! انقدر هم جنبه داریم که صفر هم بشیم ایستاده برای حریف دست بزنیم. هر جا هم خوردیم تبریک گفتیم.

نه حذف می کنیم نه میریم. بلکه تو همین شرایط نشون میدیم دود از کنده بلند میشه. فردا برمی گردیم به خونه. و اگه حتی ۱ دهکده برامون بمونه از فردا یه گوشه ای از بازی پلیرهای قدیمی رو هم می بینید.

اگر هم صفر بشم به حریف تبریگ میگیم و میریم‌.

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: مگه نگفتم صبر کنید ما هم برگردیم؟

پ.ن۲: تراوین باز اگه جنبه خوردن نداره نباید اکانت بسازه. موقع خوردن هم بی بهونه باید بگی دم شما گرم.

اتک رو کوفت حریف نکنید.

پ.ن۳: عرفان و ادریس، با شما ۲تفر کار دارم.

پ.ن۴: سروری که به تعطیلات نوروزی بخورد خر است!

• بعد جالب اینه ماهم رو حذفیم

تفاوت سرورهایی که هستیم رو مثل این سرور و سرور ۲ ایکس با گوشت و پوستتون حس کردید که کتیبه هارو ندیدید

از ادمین محترم سایت تقاضا میکنم بالافاصله بعد حذف اسطوره ها ، یه سرور با سرعت بالا براشون ران کنه برن با دشمن فرضی بجنگن و واندر ۱۰۰ کنن

• با سلام و احترام

نام پلن : هتریک

هتریک اول مربوط به اکانت پارتیزان بود هم خفت شد. هم چیف شد. هم دیستروی شد!!!!

اکانت سورنا با خوردن سه دهکده هتریک شد.

اکانت سورنا قبل از اتک ها :

اکانت سورنا بعد از اتک ها:

یه خفت هم ببینیم

یه 15 گندمی کراپ 18 توسط بچه های شمال شرق تخریب شد:

اتکی هم از شمال غرب بر روی یکی از مولتی ها که دیوار شد:

الان دیگه باید رفت سراغ اکانت های تک دهکده ای:

قبل :

بعد از اتک ها:

تشکر از همه بچه های خوب شمال شرق

تشکر ویژه از ادریس عزیز

تشکر از پویان عزیز بابت همرشون

تشکر از آرگین و علی ونگارد عزیز که ربای این پلن تیم هجومی را همراهی کردند

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• متاسفانه پای حرفای بد آدمی نشستی و اطلاعات گرفتی؛ اون بنده خدا خودش از طرف یه ساید طرد شده قاعدتا باید بشینه پشت ما جفنگ بگه فقط نمیدونم تو چرا بازی خوردی :دی

مملی ۳ صفحه طرف رو رنگی کرد جرات نکرد یه ریپلای بزنه خب طرف بنده خدا چی میتونه پشت من بگه؟فشار اومده دیگه آقا اون سرور سر ما به این بنده خدا توپیدن گفتن مهدی اینفینیتی صاف کرده یه منطقه رو تو ۱۰ تا همر کردی دیوار :دی

منم بودم مینشستم پشت اینفینیتی حرف مفت میزدم والا

ایلیا میخواسته روی اکانت ما پلن بره بهش گفتن اینا رو نزن خودین؟!خب سلطان وقتی ایلیا رو در حدی نمیدونن که براش توضیح بدن و در جریان هیچی نیست مشکل مائه؟! عجب بابا

من که دروغگو...یه اسکرین میزارم برو از قدیمی سایدتون صحتش رو بپرس

این از داستان توهماتت!

شما از داداش کوچیکه یاد بگیر مسئولیت پلیری که برمیداری میاری تو یه ساید غریب رو به عهده بگیر حتی اگر اون پلیر هیچی نباشه که آخر ساید مجبور نشی یه صفحه براش خا... بمالی که اکانتشو حذف نکنه و بگیری ازش

پسر خوب تو انقدر از لحاظ شعور و شخصیت ضعیفی که وینری یه ساید رو به اسم خودت میزنی و لیدرت توی همون ساید پستتو ریپلای نمیکنه لول

در همین حد فاقد اعتباری!!

اون واندری که صد شد و تو شدی باعث صد شدنش دف میلیونیش با اکانت من کراپش تامین میشد گلم فقط ما چون پشت ویترین بودیم از شما تعریف تمجید شد سرت گیج رفت واقعا فک کردی علی آباد کتولم شهره

والا بخدا توی اسپیدترا یه همر از تو ندیدیم هرجا بودی یه اکانت دفساز کشیدی اونم ده روز نتونستی بگردونی ول کردی رفتی بیمارستان حالا برای ما شدی لیدر خخخخ

در مورد اون بنده خدا ک پلیر قدیمیه هم بهش بگو تو که داستانی نداشتی چرا چت های تلگرام رو پاک کردی خب میزاشتی ۴ تا اسکرین میزاشتیم وسط همه قضاوت کنن ما که دروغگوییم میلادم که بزن بهادر تراوین شده اسکرین شات میزاشتیم همه بخونن این که نشد پیاما رو پاک کنی بعد هرچی دلت خواست ببندی به ریش ما :دی

پسر خوب زنگ زدم بهت جرات نداشتی جواب بدی میدونی چرا؟چون خوب میدونی آدمی که صادقانه حرف میزنه صداش نمیلرزه ولی تویی که میشینی پای حرف یکی که از خودت ضعیف تره و نصف حرفاش دروغه میترسی پای تلفن صحبت کنی پیام میدی که حرفاتو بیار تو فروم بزن

دوس نداشتم پست بزارم خیلی زشت بود یه سری حرفا توی فضای عمومی فروم زده بشه ولی دیگه خیلی شلوغش کردی خداییش

پ.ن ۱ : آقا میلاد به اون بنده خدا ک بازی یادش دادی بگو گرزی رو با دلاور همزمان نمیکشن لول

پ.ن ۲ : شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر کش میشه

پ.ن ۳ : یه کاری نکنیم که فردا روزی به هر دلیل رومون نشه با همدیگه حرف بزنیم زشته ناموسا

پ.ن ۴ : مملی گلد بزن رو اکانت بازی یادت بدم امشب میخوام لانچ با ویو بیلدر یادت بدم خخخخ

پ.ن ۵ : آقایی که نصف سرور رو ماچ و بوس میکنی یه ریپلای رو پست این بنده خدا بزن خودشو کشت که توجه جلب کنه

پ.ن ۶ : من تراوین رو از مانی پارتیزان یاد گرفتم با افتخار ولی گویا قبضش میره اس ای فشارش میره رو بازیکن طرد شده ی ان ای...لول

• سال جدید که سهله !

خدای جدیدم میومد دوست همون دوست بود ...

دشمن همون دشمن ...

پ.ن : پروفایل مجید پرشیا هر چی نوشته دروغ 13 هست :D:D:D

پ.ن: نوری سرور اخرش هست دیگه بازی نمیکنه :D:D:D

پ.ن: پرهام قراره بیاد با هم این سرور ادامه بدیم :D:D:D

پ.ن: رضا سورنا دوسش ندارم :D:D:D

پ.ن: ناصر مصطفی هیچ رفاقتی نداریم مخوام بزنمشون این سرور:D:D:D

پ.ن: سجاد داره مولتی رید میکنه :D:D:D

پ.ن: مملی راجب اون برنامه که گفتی دارم :D:D:D

پ.ن: امرداد هم قراره سرور بعد بازی کنه :D:D:D

پ.ن: سرور بعد هم قرار نیست نژاد جدید و بیمارستان تو اسپیدترا باشه:D:D:D

عید سال 1379 وقتی فوتبالیست ها دروغ 13 میگفتن مهدی هاشمب نسب گفت امسال از پرسپولیس میرم استقلال کسی نمیدونست این دروغ 13 دقیقا 184روز بعد بزرگ ترین نقل انتقالات فوتبال ایران لقب خواهد گرفت <3

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• به به

اسکرین باز شدی ،

اون اکانتت ضعیفتو رو برای اثبات بازی‌کردنت برای شمال شرق میخواستم عزیزم که سرور فیریز شد، به پای همر ناقصش و بی گلدیش ننویس ،

تا فهمیدی پلن میخوان برن سریع دوییدی رمز‌عوض‌کردی گذاشتی رو حذف:دی خود زنی نکن

در طول سرور‌هم هیچکس اندازه تو و مانی سعی در تخریب نداشت و دائما در حال مسموم‌کردن جو بودین و خودزنی میکردین با حرفاتون ،

اتفاقا ایلیا سفسطه بلد نیست و اکانتش بن هست ، هفت تیر کش نشید میاد حتما

ولی

معنی اکانت گوسفند نباش و اینفینیتی یعنی شما دارید برای اس ای بازی‌میکنید ! دمت گرم فقط خودت خندت نمیگیره!

تو زنگ میزدی به من پشت مانی حرف میزدی و میگفتی دعوام شده، مانی زنگ میزد میگفت فحش کشیدم به مهدی ، خیلی قشنگ بازی درمیاوردین ، فقط سناریو رو کی نوشته بود؟

خاله زنک بازی دوست ندارم و با انسانی که ذاتش مشکل داشته باشه صحبت نمیکنم،

هنوز انقدری نوب هستی که دفساز رو مسخره میکنی ، ولی نمیدونی شرایط اسپیدترا یه جوریه که ساختن دف تاثیرش روی واندر بیشتره ، و حتی سواره همر هم میتونه جز دف واندر باشه، برای همینه که همه دنبال مرتاض یونیکن نه استحکام ، یاد بگیر همرساز خفن که با پول و گلد ملت پز میدی ،

دمت گرم لاگین داشتی و امار اکانتشم میدی:دی

تو از مانی یاد گرفتی ، ولی من بلد بودم، من از مانی فحش ناموس دادن پشت سر مردم شنیدم، اکانت خریدن دیدم، کتیبه خریدن دیدم ، چراغ گرفتن و کثافت کارز توی ساید حریف زیاد دیدم ، ولی خب بازی هم بلد بود و تو یاد گرفتی نوش جونت

به من گفتن بازی سالم از‌کجا یاد گرفتی گفتم از کثیف بازیکنا ، پس جفتمون یاد گرفتیم

ادمین‌گرامی

اکانت اینفینیتی توی پستش درخواست اسکرین شات کرده

پس اسکرین منو پاک نکن و درخواست خود طرف بوده و با رضایت خودش گذاشته میشه،

خب مهدی جان تمام اینا بازی بود پست اولم کاملا اشتباه بود برای هندونه دادن زیر بغل و شیر کردنت که بیای گردن‌نگیری

جریان این نیست که پسوورد سرور قبل رو داشتی ، جریان اینه این سرور پسوورد ازش گرفتی به اسم اینکه بهش یاد بدی ولی فقط ای پی انداختی رو اکانت با اکانت لیدر جنوب غرب vagnity و بعد گرفتن پسوورد هیچی بهش یاد ندادی چون چیزی بلد نبودی جز بازی کثیف و امار چراغ دادن به دیگران و سینه سپر کردن به عنوان آدم خفن

چتا هم پاک شد که تو فکر کنی چتی وجود نداره و با خیال راحت بیای از خودت دفاع کنی و مملی بیاد لایکت کنه و پشتت دربیاد و سعید بیاد بگه این وصله ها به مهدی نمیچسبه

چون مملی اومده حد و مرز بازی کثیف رو توی فروم پیشنهاد داده و بقیه امضا کردن :دی

حتی بلد نیستی یه ای پی عوض کنی ،

همون پلیری که گفتی هیچی بلد نیست ، از بین میلیون ها گزارش غارت ناتار ، این ای پی رو دراورده پس خیلی مونده بهش برسید

فقط بازم میگم که دمتون گرم به لیدر حریف گفتین ما رو نزنین ، دف نداریم ، لیدرشونم گفت اوکی هر وقت دف داشتین اطلاع بدین بزنیم و به پلنر نگیم اینا خودی هستن ، فقط تو و مانی که ظاهرا با هم دعوا کرده بودین چطور همزمان به مملی گفتین ما رو نزن ، حتما دلاتون نزدیکه به هم ، مانی که گفت مهدی نبوده و خودش به مملی گفته ، تو میگی بودی و به مملی گفتی نزنه و پیش فرهادم ازش تمجید کردی، حرفاتونو یکی کنین بعد پست بذارین

بریم سر اصل ماجرا

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8320/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8321/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8322/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8323/

پس که اینطور ، یسری ریزه کاری داره که میخوای یاد بدی

اس دبل رو نمیشناسی با رفیقت رفتین برای خودتون بازی‌کنین

انقد نوبی نمیدونی کنفدراسیون جانشینی نمیشه ،

پس که اینطور شبا دیر میری صبا زود میای؟

پس دسترسی هاشم بذار ؟

اوکیه مشکلی نیست با پسورد وارد میشم؟!

با پسوورد وارد میشی؟ تو خیلی بزرگی و از نوع نوب!

من پست قبلیم از قصد نوشتم پسوورد رو از سرور قبلی داری که رفیقات بیان بگن نه اینجوری نیست ، و ای پی اتفاقی افتاده ،

ای پی اتفاقی میفته و قبول دارم ولی نه واسه ۲تا اکانت که یکی پسوورد اونیکی رو گرفته، و از غذا این ۲نفر سرور قبل کنار هم بودن،

محسن واقعا انسان با شخصیتی هست ، با ادب و خوشرو و در اختیار اتحاد و زحمت کش ولی تو از عدم اگاهیش سو استفاده کردی و میخواستی بدنام کنی طرف رو ! کلمات تغییر میکنن ولی زات ادما تغییر نمیکنه

از مدیریت تقاضا دارم اکانتی که توی ساید حریف بوده و ای پی داشته با اکانت ما به عنوان جاسوس بن کنه ، ببینیم عدالت رعایت میکنن یا نه چون اطلاعات تمامی اکانتای ما رو دراوردن،

جاوید جان من قضاوتی نمیکنم که شما خبر داشتین ، و مطمئنم خودت بی خبر بودی ، ولی قطعا این اتفاق بین یسریا افتاده و حتی یه مقدار تست گرفتیم ولی خب فرهاد و هومن گفتن جاوید سالم هست و منم میدونستم شما ادم خوبی هستی

خدایا چرا اون شخص منو ریپلای نمیکنه من دیده شم؟

یا میخواد زنگ بزنه فحش ناموسی بده، مثل اون سروری که باخته بود و زنگ زد بدون‌مقدمه به افشین‌منتال فحش ناموسی کشید چند دقیقه!

موفق باشید

• ایول گویا در کنار هفت تیر کشی کلانترم هستی قشنگ نشستی مدرک جمع کردی که مارو خراب کنی به خیال خودت

فقط یه مشکلی که هست اینه که چت رو از اونجایی که دوس داری شروع میکنی اسکرین گذاشتن و قبلش ک خود محسن ازم خواست بیام لیستشو نگاه کنم رو نزاشتی و اون پیامایی که رو اکانت گذاشت پیگیر من شد رو نمیزاری

ولی مهم نیس من ک تا همین چند صفحه پیش پستی توی فروم نزاشته بودم چون واقعا بازی برام در حد بازی مونده و میمونه ولی تویی که شیشه میکشی شب تا صب بشینی پای سیستم ۲۰۰ تا اکانت بچرخونی رو برات دعا میکنم ایشالا از چنگ این بازی خلاص بشی و بتونی ازش لذت ببری لول

فقط پهلوون لای حرفا بگم نه محمد نه بچه های اس دبل نه ان ای هیچکس از این موضوع خبر نداشت میدونم باورش برات سخته که بتونی کثافت کاری بکنی و نکنی ولی حقیقت امر اینه تا همین امروز صبح که شما تصمیم گرفتی هفت تیرو بکشی من هیچ استفاده ای از اون چراغ نکردم همینقدر صادقانه دارم میگم حالا تو ذاتت پاک ما ذاتمون خراب مهم نیستی :دی

در خصوص بازی یاد گرفتنمون هم باز تکرار میکنم قبضش در خونه هرکی بره پیش تو نباید بیاد بشین دفتو بکش هروقتم خواستی کثافت کاری کنی حالت پرواز بزار و بردار که مو لا درزش نره چون ما نکردیم بلدم نیستیم

پ.ن ۱ : یارو واقعا فک کرده گنگه خخخخ

پ.ن ۲ : بیا پایین میلاد سرمونو درد آوردی

پ.ن ۳ : این قسمت زورو در نقش دفساز اس ای

• 1- میلاد شما که اول سرور اومدی ما رو دعوت دادی رفتی بعد کتیبه اومدی ! درگیری داشتیم با بچه های جنوب شرق نه اکانت گوسفند نباش نه اینفنیتی کپ نداشتن تو جنوب شرق جفت کپ هاشون تو جنوب غرب بود چون 75 درصد میخواستن بدن سه بار مختصات عوض کردن رفتیم اونور کپ گرفتیم

2- حدود 30 تا ده دیفالت از شمال شرق با سه تا اکانت تو اون محدوده مرزی اکانت دیفالت گوسفند نباش و اینفینتی پرید با همرهای استفاده شده سه تا اکانت گوسفند نباش ، اینفنیتی ، توشی

3- هر بحث و درگیری هم اومده داخل سایدی بوده من که یه زمان لیدر بودم شعورم میرسه بازش نکنم باز با امید و فرهاد صحبت کن ترجیح دادن هم اینجا راجبش صحبت میکنیم

4- مهدی پس اون اکانت رو به تو نداد سر همون دعواهایی که من باهاش داشتم اتفاقا آرشیوش تو واتس آپ هم موجوده بصورت ویس بهت داد به خود من هم زنگ زدی گفتی مهدی داره اکانتش رو میزاره رو حذف من گفتم درستش میکنم یا خود مهدی بگو کل ویس ها رو برات بفرسته یا یه پی ام بده واتس آپ برات بفرستم گوش کن بعد ولی بیا بگو حرف مفت زدم

5-بعد از اینکه مهدی رفت از جنوب شرق پسوردش هم چنج کردیم ! من توی جنوب شرق بودم سه تا اکانت دستم بود مارشال کنزو ، پینک ، گوسفند نباش سه تا همر جنگی از اکانت تنسر روی گوسفند نباش دیوار شد همر 4 موتوره کیندرگارتن رو من چیف کردم ، همر اکانت ماراوا رو من چیف کردم ،همر اکانت پیراتس رو هم دیفالتش رو من پروندم ، همر بالاش رو محمد نوب و فرهاد بالای 300 تا فیدر هم از کلونی تنسر چیف و دیستروی شد اکانت گوسفند نباش یه بار کاتاهاش رو خفت کردن یه همرش هم تو شمال غرب رو ایلیا ترید کرد یه سری کاتا و تروپ یه ده دیگه اش رو هم جاوید اومد خفت کرد ، بعد همون ده رو توهمی اومد چیف کرد بعد همه اینا سناریو بوده ؟؟؟؟

5-در مورد فحش ناموس دادن و .... یادم نمیاد پشت سری این کار رو کرده باشم ، معمولا جلوی صورت طرف این کار رو میکنم نه حتی پشت تلفن چه خوب چه بد هر کس یه اخلاقی داره

6- در مورد سالم بازی کردن چراغ گرفتن رو من اصلا بد نمیدونم فرق هست بین کسی که چراغ میگیره استفاده میکنه و وجودش رو داره ، و کسی که چراغ میگیره و استفاده میکنه و وجودش رو نداره !!

7- پاش بیوفته اکانت هم میخرم ، کتیبه هم میخرم خیلی واضح میگم زمانی که مسیولیت قبول کنم برای تیمم برام مهم هست از تیمم حفاظت کنم به قول پرهام گرین که ما هم بالاخره یه چیز ازش یاد گرفتیم خانواده همه چیز هست

8- شاید برای همین هست که بعد از لگاسی پیام دیگه بازی نکرد من هم دیگه لیدر نشدم سولو پلیرم تهش با یه نفر که اخلاقم باهاش اوکی تر هست توی ساید مچ میشم پلن بخوام برم با همون اکانتام میرم ساپورت از ساید میگیرم تروپ دفاعی یا ساپورت گلد برای اکانتهایی که با ایمیل خودشون ازشون میگیرم که پلنشون بیاد بالا

9- در مورد گلد دادن به کسی از طرف من چه توی هر سروری به هرکسی شما حق اظهار نظر نداری چه تو چه مهدی یه گلد پایه رو خودتون میخریدید ما کمک میکردیم به جفتتون هم کمک کردم

10 - قاعدتا باس جواب خیلی تند تری بهت میدادم ولی شرایط خاص تو رو هم میدونم اگه باز دوباره برگشتی به شاهکار قبلیت خنک میشی که بگی ما ها هیچی نیستیم تو خدایی باشه قبول

11- فقط یه چیزی رو خیلی واضح میدونم یک صدم زحمتو انرژی من رو برای جنوب شرق تو سرور 2 ایکس تو نزاشتی اولش بودی با آخرش!

فرهاد یا امید یا بیاید حرف های این پلیرتون رو تایید کنید یا از تو فروم جمعش کنید

• سلام و درود مجدد به همه دوستان

میلاد شما عشق منی و دوست داشتنی امیدوارم ک از من ناراحت نشده باشی، فقط در همین حد بهت بگم چرا از مهدی دفاع می کنم و چقدر شناخت دارم ازش...

تو یه سرور دجکوب که تیم ما همه رفتن رو حذف و ما مقابل تیم لگاسی که مهدی هم توش بود( من مهدی رو از قبل می‌شناختم فقط نمی دونستم این سرور روبروم وایساده) بازی می کردم، من که با دوستم اکانت شاخ سرور بودیم موندیم و یهو مهدی پیام داد سعید خودتی؟؟؟ من که اول نشناخته بودم بعدش معرفی کرد و احوالپرسی و اینا....

خلاصه سرتون رو درد نیارم مهم اینه با اینکه پسورد اکانت منو داشت و هر کاری که می خواست می تونست بکنه ولی تا من اجازه ندادم حتی آمار اکانت منم نداد( پیام فونیکس اگه باشه شاهده) اعتماد بهش دارم چون دیدم که می تونست کثیف بازی کنه ولی نکرد.

پ. ن: مهدی با این حرفت که میلاد پلیر خوبی نیست به شدت مخالفم چون اکانتاشو دیدم همرهایی که داده بیرون دیدم نزن دیگه این حرفو

• عمو سعید من اصلا کاری به کار کسی ندارم بابا یارو نمیدونم رو چیه افتاده به جون ما داره خودشو پاره میکنه خخخخ

حیف اون سرور که ما به حرف تو اومدیم برای سایدمون زحمت کشیدیم بعد روز ۳۰ سرور اومدی برای من نسخه فرستادی که بخدا نبودم شرمنده و فلان براتون جبران میکنم

داداش تو جیب مارو نزن نمیخواد برامون جبران کنی دی

آقا من جلو جمع بگم هیچی نیستم قبول میکنی بیخیال شی؟آقا میلاد من هیچی نیستم داداش تو سلطانی تو خدای تراوینی

میگن با خوک نباید کشتی بگیری داستان همینه ها تو به کثافت کشیده میشی اون لذت میبره

یه بازی ببین چه کارایی با آدم نمیکنه ناموسا

• پسر جان همش‌نزن بوش بیشتر بلند میشه

اصلا گذشته و هرچی بود کاری نداریم، دمتم‌گرم هرکاری کردی نوش جون خودت و هرکی استفاده کرده ، اشتباه از ما بوده به پلیر گلدی اعتماد کردیم

این سرور مهمه ،

طرف اومده گفته بازی رو یاد گرفتم، تو گفتی اره ولی ریزه کاریا رو میخوام بهت بگم، خودت داخل پیام بهش گفتی جانشین کنه چون نوب بودی نمیدونستی کنفدراسیون نمیشه جانشینی!

بعد بازی بهش یاد دادی؟

تاریخ چت ۱۸ مارس هست و دیروز یکم آوریل ، تا الان بارها آی پی ها ریست شده ، میشه بگی چرا باهاش آی پی داشتی؟! میومدی نگاه میکردی به کسی هم چیزی نمیگفتی؟

خودتو کار‌ندارم ، به شعور بقیه خواننده ها توهین نکن پسر جان ،

بعد مملی اومده عکس ۲سال پیش رو میده میگه اتفاقی ای پی مشترک میشه با اکانتی که مهدی اینفینیتی رمزش‌رو داشته!

به شعور دیگران توهین نکنین خدایی

مرد باشین !

جمله هاتو مرور کن یه بار خیلی واضح از عدم‌اگاهی طرف سو استفاده کردی بعد اومدی دفاع میکنی؟ خیلی خوبی تو خدایی

اکانت لیدری جنوب غرب که حد و مرز بازی کثیف رو قبول داشته و خودش نوشته ، چرا باید توی ساید اس ای لاگین داشته باشه؟

فرق من و تو اینه که خیلی خوب بازیتون دادم بیاید خوزنی کنین ،

بخاطر اشتباهی که کردی دست به هر حرفی نزن بچه جان ، چون نشون از فشار بالاست ، فقط خودتو بیشتر خراب‌میکنی، البته موقعی که اومدی این سایت هم کسی نمیشناختت ، برای شناخته شدن راه های زیادی هست نه سو استفاده از آدمی که آگاهی کامل از شرایط سرور نداره!

بنده خدا وقتی فهمید انقد ناراحت شد که گفت آبروم رفت جلوی همه خراب شدم، که از همینجا از طرف‌کل اس ای میگم فدای سرش ، کسی که دنبال این کارا باشه راهشو یجوری پیدا میکنه

سعید جان دوست دارم بخدا ، ولی خب مدرک آی پی و پسوورد گذاشتم کف فروم اصلا نیاز به هیچ توضیحی نیست بخدا!

فقط دارم باهاش بازی‌میکنم تا با کلماتش و توهیناش بیشتر خودشو خراب کنه ، همینا براش تجربه میشه پس فردا ای پی عوض کنه برای امار دراوردن ،

فقط اینکه اکانت لیدری جنوب غرب چرا توی شاخه ی اصلی جنوب شرق باید لاگین داشته باشه؟

• 2 3 بار لاگین لاگ اوت کردم که پستو بذارم نذارم ولی اینکه اینقدر راحت از صداقت ادما سواستفاده میکنید فشار به هزار جای ادم میاره

پهلوون شما تو لایه لذت بازی موندی ولی تا اسکرین نمیاد کف این فروم گردن نمیگیری لاگینت رو اکانتای اس ای رو ازونور لیدرت(عمدی یا سهوی که هر دوش برای بنده خدا باخت بود) میاد فلسفه ی ایپی عنکبوتی رو برای ما توضیح میده.

گنده تر از تو با بدتر از این درگیریا چه تو فروم چه تو بازی با احترام جلو ما بازی کردن حالا چه باختیم چه بردیم جز احترام هم از ما ندیدن بعد تو برمیگردی میای میگی اس ای فلانه؟قدرنشناسه؟ یه سرور اس ای بودی انتظار داشتی دیگه چکارت کنیم که قدر شناس باشیم پهلوون.هرکاریم کردی ،هر حرفیم زدی گفتیم اقا این زحمت کشیده نمیاد اینکارو کنه کسی چیزی نگه...الان مو به مو تموم اون حرفا داره تعبیر میشه

منو از جمع پلیرای جنوب شرق کنار بذاری اینجا یه سری ادم دارن بازی میکنن که تو اگر جلوشون بلند شی اقا صداشون کنی بازم با اکراه جوابتو میدن.

کم پیش میاد اینقدر واضح راجب کسی حرف بزنم ولی بخوام بر خلاف تو مودبانه بگم، تو ادم بی چشم و رویی هستی از صداقت یه سری ادم نهایت استفاده رو میکنی بعدت که کارت باهاشون تموم میشه میشن کصخل!

اما در مورد مانی پارتیزان

مانی جان خیلی صریح و واضح میگم شما 2 ایکس قبلی اینجا خیلی زحمت کشیدی..دمتم گرم

شخصی هم بهت گفتم اینجا هم تاکید میکنم از دید من یک سری از پست ها که توسط بچه های ما در باره شما گذاشته میشه خارج از انصافه کما اینکه خیلی از پست هایی که شما راجب بچه های ما گذاشتی به دور از انصاف بوده.

متاسفانه فضا یه طوری شده دلخوریامون از هم زیاده اما به نظرم بهتره هر دو طرف ماجرا احترامشون حفظ بشه...چون مطمئنم یه روزی دوباره کنار همیم و چه بهتر که حرمتا باقی بمونه به خاطر همین هم از شما هم از بچه های خودمون میخوام که لطف کنید پرونده این قضایارو همینجا ببندید و اگر کلکلی هم تو ادامه بازی میخواید باهم داشته باشید رعایت حال منو که هر دو طرفتونو دوست دارم بکنید و بذارید در حد کلکل بمونه و دلخوری پیش نیاد.

ادمین جمع کن فرومو دوباره پهن کن، چیه این خداوکیلی حال خودمم بد میشه.

• نه فرهاد جان من یه اصلاحی باید بکنم اون جملاتو

در مورد اون حرف من اس ای رو شخص میلاد میدیدم چون اون پای مارو به اون ساید باز کرد و خودش پیچید رفت ۳۰ روز بعد اومد من از شما جز احترام ندیدم و وظیفمه احترام رو نگه دارم آدم نمک نشناسی هم نیستم دمتون گرم میزبان خوبی بودید ولی قدر شناس رو اجازه بده نپذیرم ازت بودید چون فروم اون سرور هست نیازی به باز کردن مسائل قدیمی نیست

من از جمیع بچه ها اس ای بجز میلاد عذرخواهی میکنم بابت اون جمله واقعا منظوری که پشتش بود همین چند خط بالا بود و لاغیر

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

دوستان عزیزم در ساید محترم جنوب شرق ، اینکه بخواید ساید جنوب غربو ببرید زیر سوال تا بتونید اون توافق نامه رو باطل بدونید استراتژی سیاسی خوبیه و میتونم درک کنم این کارو .

اما باید عرض کنم جنوب غرب روی حرفی که زده میمونه حتی اگه به ضررش باشه و اصلا قصد ندارم با گفتن حرف هایی مثل ما در جریان نبودیم و روح ما هم خبر نداشت بهونه بیارم و جنوب غربو از این داستان تبرئه کنم . ولو اینکه چه باور کنید چه نکنید همین بوده .

کار درست این بود که اقا مهدی عزیز ما رو در جریان میزاشت که قراره روی اکانت دوستش در جنوب شرق لاگین کنه ، تا ما هم با شما در میون بزاریم و کار به اینجا نکشه .چون حقیقتا این قضایای رفاقت بین اون دو عزیز به ساید کشیده شده .

علی ای حال این اتفاق افتاده و ما هم در موضعی هستیم که باید پاسخگو باشیم و اگر غیر این باشه دیگه نمیشه به هیچ حرفی اعتماد کرد ، فلذا جنوب‌غرب اعلام میکنه برای حل این موضوع جلسه ای در دیسکورد بین دو ساید تشکیل بشه تا این موضوع بیشتر از این باعث کدورت نشه .

پ.ن : با عرض احترام و ارادت از اقا مهدی و اقا میلاد هم خواهش میکنم این بحثو در فروم ادامه ندن چون این نوع بحث کردن در لول‌ شخصیتی شما عزیزان نیست .

پ.ن : به امید یک سرور پر زد و خورد و جذاب ولی بدور از کدورت در انتهای بازی .

یا حق

یوسف

• وسط زرد و خورد شخصی‌تون اگه مزاحم نمیشم بگم که مجید پرشیا، هم تو کالاف میبازی هم میای دروغ ۱۳ من رو اسکی میری و کپی میکنی؟ خجالت بکش یکم خلاقیت به خرج بده. بنده هستم در خدمت دوستان، متاسفانه.

یه مورد دیگه هم لازم دونستم بگم. اولین کسی که توی فروم بحث مواجب رو راه انداخت و انگ جیره خوری به چوکور زد من بودم. این بحث چه صحت داشته باشه چه نه، بنده فقط بخاطر کل‌کل این حرف رو زدم و هیچ مدرکی جز همین خراب‌کاری بی‌دلیل علیه شمال‌شرق نداشتم. پس اگه غیر از این بوده از صمیم دل از اعضای تیم چوکور معذرت‌خواهی می‌کنم.

پ.ن: یه عزیزی گفته بود کسایی که رفتن ۲۰۰/۲۰۰ حق اظهار نظر در مورد بازی جنگی و مختصات پایین رو ندارن، دوست عزیز پس توی اند گیم هم که تایم واندرزن‌ها هستش شما بشین با جنگی‌هات یه قل دو قل بازی کن و پست و نظری در مورد بازی نذار. آفرین.

پ.ن۲: دفسازی یک هنر هست. و سخت‌تر و ارزشمندتر از رید کردن مولتی و شارژ کردن ۵ تا موتور.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• من گفتم آمار همر چجوری به پلنر رسیده بود، همری که نه خط لانچی داشت و نه اسکاتی خورده بود!

طرف خودش بعد از ۲ سال اومده میگه من گفتم و ببخش و بگذر! چی میگی دقیقا؟

من گفتم همر مثلا نپریده!؟

همر سجاد سالم بود

اکانت ترکسس و یه همر دیگه اون زمان پانیش خورد، اگه اکانت من پانیش می‌خورد اونوقت حق داشتی

در وصف اون سرور همین بس که از دفکوردتون پرسیدن چطوری تارگت ریل رو تشخیص دادی روی اتکای ان دبل

گفت همرمون رنکش افت کرد، متوجه شدیم همر ان دبل مست داره میاد پس ریله ^^^^^^

یاد بگیر هم تیمی و رفیقتم تقلب کرد، گوشش رو بگیری نه الکی دفاع کنی!

و در آخر من لاتی پر نکردم، مودبانه پست گذاشتم، اما یادت بندازم اون داستان عمو قناد به بستنی و ... کشید پس بهتره ادامش ندی! اگر طالب بستنی و مخلفاتش نیستی!

ببین پسر خوب اون دهکده هیچ تروپ و ارزشی نداشت چیف شده بود ازتون ک الان صفر شد! من چک کردم اون شب و یه اینسرت انداختم دیوار شدی! همین!

و ضمنا مرد و ادای مرد بار سنگینی داره، چاک دهنتو باز میکنی محیط خانوادگیتو میرسونه و ایضا اونایی که لایکت میکنن!

یه زمان به پرهام میگفتم چرا پست تخریبی میزاری به اینا فحش ناموسی میدی! ظاهرا خوب شناخته بود بعضی هاتونو!

ما هر پلنی زدین تبریک گفتیم ولی احترام سرتون نمیشه!

سایدی که هدفش فقط وینه، مسلما از هیچ کثافت کاری دریغ نمیکنه! ۲ صفحه پیش توی پستم گفتم.

• حقیقتا عمو قناد ادامه نمیدادی بیخیال میشدم ولی خب دلیل دست و پا زدنتو درک نمیکنم آدم خوبه از اشتباهاتش درس بگیره نه توجیه کنه و از همه مهمتر سو استفاده ( پیش خودت گفتی بچه های امرداد نیستن بزار هرچی دوست دارم بگم) من دوست دارم آدم وقتی حرف میزنه پشت حرفاش مدرک باشه منم در مورد شیرین کاری های اون سرورت مدرک میزارم

بزرگان و عزیزان فروم کسایی که مشتاق دیدن شاهکار های عمو قناد هستن این لینک باز کنن و مشاهده کنن

https://www.aparat.com/v/NmGl5

پایدار باشید

• همر سجاد سالم بود

اکانت ترکسس و یه همر دیگه اون زمان پانیش خورد، اگه اکانت من پانیش می‌خورد اونوقت حق داشتی

سلام علیکم

میگم عمو از نوع گفتارت خوشم میاد چرا بعد دوسال یادت افتاده:D:D:D

من رو اکانت مارس بودم وقتی گفتی به سلامت بودن همر شک دارم امدم مخاطب قرارت دادم وگرنه اون سرور خوردی مشتیم خوردی صداش پیچید همر مارس دف تو رو رد کرده بود سلامت سلامت بود همر ترکسس هم که ما یادمون نمیاد پانیش خورده باشد شما اگر یه سر سوزن شک داشتی به سلامت نبودنش تو بوق کرنا میکردی ضعف خودتو پشت این توهم عدم سلامت مخفی میکردی مشتی از موتوری جنس نگیر آدم نمیکشه ولی این بلا ها رو سر آدم میاره:D:D:D

بعد پریدن همر رنک دارت تو فروم پیدات نشد به قول ما اصفهانی ها برا هرکی ریویجی وس ما هم ریویجی :D:D:D

راجب دفکوردی هم میتونم روشن برات بگم چون شخص دیگه ای مخاطب قرار دادی خودش بخواد میاد پاسخگویی .

حالا بازم خواستی روشن تر صحبت کنیم شمارو داری وقت باقی دوستان تو فروم نگیریم زنگ بزن برات ریزشو میگم <3

از علیرضا عزیز خواهش میکنم ادامه بحث نده <3

ارادتمند

آرش : Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• با سلام

ضمنا مرد و ادای مرد بار سنگینی داره، چاک دهنتو باز میکنی محیط خانوادگیتو میرسونه و ایضا اونایی که لایکت میکنن!

یه زمان به پرهام میگفتم چرا پست تخریبی میزاری به اینا فحش ناموسی میدی! ظاهرا خوب شناخته بود بعضی هاتونو!

تبریک میگم شما الان کل تیم چوکور رو بردی زیر سوال

محیط خانوادگی و لایک و فلان؟ لایک و پستای سرور ۲ایکس رو برم پیدا کنم وقتی پستای پرهام رو لایک میکردین؟

تا جایی که یادمه و با پرهام صحبت کردم تنها کسی که کار به فحش و اینا رسید من بودم

با این حرفایی که زدی عملا تایید کردی کار ایشون رو ولی چون خودت جرات گفتنشو نداشتی از پرهام مایع گذاشتی؟

یعنی الان شما پستایی که میذاری بنظرت مودبانه اس؟ مثلا شما دکتر کت و شلواری هستی و بقیه جوامع تراوین لاتای شلوار کردی پوش؟

تازگی کجاها میری بهت گنده تایپ کردن رو یاد میدن؟ میای فروم آرامش روحی روانیتو حفظ کن بعد پست بذار

باز نیای بگی فونت و فلان و ایموجی و خودشاخ پنداری و این حرفا

من از اولی که پست فروم گذاشتم با همین فونت بوده میتونی بری چک کنی

ماچ

پ.ن: فور فان

• سلام یوسف جان.

ما اگه میخواستیم از چیزی کره بگیریم که با توجه به مدارک موجود میکشیدیم زیر تمام حرفامون و توافق رو نادیده میگرفتیم.

ولی من اعلام میکنم برای بار اخر ما روی حرفمون میمونیم و توافقات رو همچنان قبول داریم.

اما با توجه به حرفای محمد علی دیگه رو حرف هیچ کسی حساب نمیکنیم و فقط رو حساب اعتبار حرف خودمون رو توافق میمونیم.

امیدوارم شماهم حد اقل بخاطر خودتونم که شده یه تحقیق تو سایدتون بکنید که بعد مدرک رو کردن ما مجبور به توجیح و شفاف سازی نشید.