نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• تمام این توضیحات بالا صرفا برای این بود که مستند بشه کی برای شمال شرق چیکار کرده برد هزار تا پدر و مادر داره باخت یه نفر هم نداره

کی از جیبش هزینه مالی کرده برای اعتلای سایدش ، کی بیخوابی کشیده ، کی تو گرمای 40 درجه روی سکوی نفتی جای اینکه گان محافظتیش رو در بیاره به اکانتها سر زده ، کی صاحبکارش توبیخش کرده که چرا در مغازه دیر میاد فروشش کم شده ، کدوم زن و شوهری یه وعده غذای گرم نخوردن 70 روز ، کی 4 روز 4 روز رفته ددر دودور هر وقت وقت داشته اومده سرزده این برد مال کیه فروم رو گذاشتن شما ثبت کنید توش هرکسی کاری بیشتری از این چیزایی که من نوشتم کرده برای شمال شرق بیاد قبل بسته شدن فروم بگه

هیچکس حق نداره به کسی بگه تو چیکاره ای توی شمال شرق ! تو کاره ای نبودی ! هرکس دو تا دهکده داشته 10 تا دونه نگهبان خاکستر کشیده حق داره نظر بده پس هیچکدومتون دیگه با این ادبیات با هم سایدیتون حرف نزنید

هیچکس حق نداشت دیسکورد سرور رو بزنه بترکونه دیسکوردی که تک تک لحظات اتک ها لندها بحث ها توش بوده تهش با اونرش مشکل داشتید اون چت ها خاطره های شب زنده داری یه تیم بوده یه جمع بوده مشکل داشت فحش ها و بحث هاتون رو پاک میکردید

اینکه برمیگردید میگید طرف همر کشیده ، خفت شده عرضه نداشت نگهداره و .... بی انصافیه شب زنده داری همون تیم رو ندیدید

تایم کوک کردن و چک کردنش رو واسه شارژ همر ندیدید ؟؟؟ کجا همر خواستیم ندادن دقیقا؟؟ پلن نقشه ها رو مگه با هم نمیزدید توی ویس دیسکورد ؟ اون موقع بد نبودن خوب بودن ؟؟ موقع گندم دادن همرها خوب بودن یا بد بودن ؟؟؟ اکانتهامون رو مگه شیر نکرده بودیم با هم چک میکردیم اتک روشون نیاد اون موقع خوب بودن یا بد بودن ؟؟

تو جمعشون رضا گارد خوبه بقیه اشون بدن ؟؟ سطح درک و منطقتون اینه ؟؟؟

سهیل داداش تروپت 5 کی 5 کی میخورد تو دهکده دشمن بهت میگفتن تقصیر خودت بود از پسوردت حفاظت نمیکردی عرضه داشتی حس خوبی بهت دست میداد ؟؟؟

یه اکانتی خفت شده عالم و آدم داره میگه با هماهنگی خفت شده جنوب شرق داره میگه هماهنگ شده بوده

واندرهای شمال شرق با اکانت رونان آی پی داره سکوت میکنیم ! هم ما هم جنوب شرق

حرف آخر با رفقای جنوب شرق این بلا یه روزی یه جایی سر هر تراوین بازی میاد اگه جلوش گرفته نشه دیتا گرفتید نوش جونتون مفت چنگتون بیاید با اسکرین شات مدرک کف چنل نمیخواید بیاید رفاقتتون با طرف خراب میشه رودروایسی دارید ممنون که ما رو آگاه میکنید میدونیم خفت سالم نبوده کار کی بوده رو بدون مدرک نمیتونیم بپذیریم مدرکی هم که بدید بگید به کسی نده مثل مدرک ندادنه پس هر وقت به نتیجه رسیدید خودتون بزارید

• میگم مملی منو با داداش داداش گول زده مانی برام نزده به نظرتون بگم یا زوده ؟{پست مجید نه تومن من پنج میگیرم ممل اوکیه به کسیم نگو}

بیخیال باوا هر کی با این سلام کرده باشه میدونه اخلاقش چطوره

خو من تو وضع دوتا هستم که تریدر وضعش از مملی بهتره بعد مملی پول داده به تریدر پشمام

بعد جاوید پول گرفته خودتون مسخره کردین یا منو

بعد من خودم یه هفته پیش به رضا گفتم همر بده من خودم واندر یوسف اینارو میزنم بیایم دیسکورد بخندیم نداد

هر گز به جهان در طلب مال نبودیم لب را به سخن غیر محبت نکشودیم

بودیم کسی پاس نمی داشت که هستیم باشد که نباشیم بداند که بودیم

• الان اومدم رو اکانت ببینم وضعیت چجوره کل دفاعی که برا واندر ارسال شده بک خورده و همه دهها رو لاست (کنفدراسیون رو برداشتن )

ما همیشه تو غم و غصه های شمال شرق بودیم شادیش رو شما بنویسید تو رزومتون

واقعا برید خجالت بکشید بردن جنبه میخواد

تاسف بابت حضور هرچند کم تو سرور

• درود

با تمام احترام نسبت به همه عزیزان شمال شرقی که این چند روز داخل فروم پست گذاشتن متاسفانه اکثریت پست ها درگیر قضاوت و قلم شخصی شون بود.

قسمت های بیشتریش هم شنیده هاشون از دیگران بود، ن اتفاقایی که خودشون دیده باشند که متاسفانه بیشترش هم همراه با چاشنی خشم بود که جای افسوس دارد.

از مانی عزیز تشکر میکنم که 0 تا 100 اتفاقات این سرور رو بدون دخالت دادن نظر شخصیش و دفاع و طرف کسی گرفتن توضیح داد.

پ.ن: پست تکمیلی ما هم بمونه برای زمانی که یکی از واندرای متا 100 بشه.

• (این متن طولانی و برای افراد بی حوصله مسلما توصیه نمی شود!)

شرح وقایع سرور از دید یک پلیر ان دبل برای آگاهی بیشتر پلیرهای ان دبل که در جریان خیلی از موارد نبودن و

شاید درس گرفتن با بررسی هایلایت های وقایع:

این سرور اسمی که برای ان دبل میشه گذاشت

ساید جوانان مغرور بی پلن بود!

داستان از ۱ الی ۲ هفته قبل از سرور شروع شد

که تصمیم تیم برای حضور توی سرور هم قطعی نبود

تا اینکه اکثریتی که تمایل به حضور داشتن اکی دادن

و حدود ۸ نفر از تیم تایگرز تصمیم گرفتیم پلی بدیم این سرور.

موضوع بعدی انتخاب ساید بود.

که سبک سنگین کردن بین اس دبل و ان دبل بود

و با اعلام حضور یوسف و تیمش و وگنس توی اس دبل و خالی بودن ان دبل تصمیم بر حضور توی ان دبل شد.

البته تصمیم بیشتر با اعضای تیم تروریست سابق بود و ما هم همروند شدیم صرفا

و ناگفته نماند تماس های مملی با اکثر اعضای تیم ما هم انجام شد، که به اتفاق آرا به این نتیجه رسیدیم که هدف احتمالی مملی قطع به یقین بازی زیر پرچم ان ای خواهد بود!

و وعده هایی مثل اینکه همه برابریم و تیم و غیره مطرح نیست و همه پلیر و در عین حال توتالن بیش از حد عوام فریبانه بود که قابل باور برای پلیرهای با تجربه باشه!

چند روز قبل از شروع سرور یه جلسه دیسکوردی برگذار شد

و توی اون جلسه اعضای تیم سرور قبلی مست از باده وین سرور ۵ ایکس، خیلی پر انرژی بودن و برای برد بعدی اومده بودن

که اونجا گفتم دوستان، تیم طوری که من آنالیز کردم، تیم ارلی گیمی و میدگیمی هست، اگر فرض رو بر این بزاریم که بتونیم بازی جنگی اول بازی رو برنده باشیم، پلن و برنامه ای برای اندگیم هم داریم یا خیر!؟

که همه با صدای بلند گفتن بلهههه چرا که نه

گفتم خب چنتا همر واندرزن ساز داریم، چنتا دف ساز تخصصی

که اونجا چند نفر گفتن، من ۴ تا واندرزن میکشم

یکی میگفت من ۳ تا میکشم و یکی هم ۶ تا

منم با خودم گفتم چی بگم حالا، بگم اومدم یه واندرزن بکشم!!!

که تهش تک واندرزن شدم!

و خیلی از عزیزان مدعی اون جلسه، یه همر جنگی میدگیمی هم تحویل ساید ندادن!

خلاصه با صدای آروم گفتم خب منم یکی میکشم کمکتون

و میخوام سرور رو چیپس و ماستی برم جلو

از لحاظ دفکوردی هم روی من حسابی نکنید، اعصاب و وقتشو ندارم

که گفتن نه اکیه همه چیز

گفتم دفساز تخصصی اندگیمی چی داریم، اونجا هم گفتن حلهههه

و بیاین قدم به قدم بریم جلو! فاجعه همین جا شروع شد!

سرور شروع شد و کراپ ها تقسیم شد در مرحله اول و ریدرها کارشونو شروع کرده بودن

و تقریبا شرایط مناسب بود، چون پلیرها اکتیو و پاکار نشون میدادن با توجه به رید خوب از ناتار و قبلش آبادی

تا اینکه حس میشد توی بخش دف و پاپ مشکل داریم

پاپ که از روی تاپ پیشرفت مشخص بود و البته کمبود تعداد اکانت نسبت به بخش شرقی مشهود بود

و دف هم نیازی به بازرسی نداشت، وقتی همر توتن میشه رنک ۶ دف اتحاد، یعنی دف ارلی گیم اصلا جالب نیست

و با توجه به پاپ نزدن، یعنی دفسازها عملا عملکرد بسیار ضعیفی داشتن، به جز استثنائاتی مثل اک بادوم، لاقونچر و ...

که همون زمان هشدارهای لازم به لیدرهای اون زمان داده شد که جدی گرفته نشد!

رجیستر اکانتهایی از ان دبل داخل خاک ان ای و البته دهکده های ۲ داخل ان ای اوایلش برگ برنده ان دبل توی جنگ مرزی با ان ای بود

و تقریبا یک هفته ای اوضاع به نفع ان دبل بود با چیف ها و خفت ها و درگیری های لب مرزی

ولی پلیری که میخواد این سبک جنگی رو انتخاب کنه، نمیگم ۶ دانگ باید باشه ولی حداقل ۳ دانگ باشه

سطح پلی و سبک پلی حداقل بالانسی باید داشته باشه و به شدت اکتیو باشه

یه مهارتهایی از دفکوردی( اینسرت، حفظ دهکده و غیره) رو بهش تسلط داشته باشه

و خصوصیات تهاجمی خوبی داشته باشه، تا حدودی بتونه پلن بزنه، کانتری بزنه

که متاسفانه وقتی اکانتهای این عزیزان رو بررسی کردم، خیلی ها حتی وفاداری ۱۲۵! و تعداد لوح قانون مناسب برای مقابله با چیف نداشتن!

و الا صرفا ریدری کردن توی اون مختصات مزیتی محسوب نمیشه و خصومتی که با ناتارهای ان ای نداریم که بخوایم اونو خالی کنیم، و حتی از ساید خودمون میشد لب مرزی ناتار همه جارو رید کرد

و اگر پلن این بوده که پلیر فقط صرفا همر آماده کنه و بسپره به تیم پلنری، این ضعف برمیگرده به تیم پلنری که بدون کاور و پشتیبانی مناسب، پلیرها رو فرستاده داخل خاک ان ای

خلاصه یه مقدار برتری هفته های اول کمرنگ و کمرنگ تر شد به دلایلی که گفته شد و البته مسافرت های یهویی ممبرهای تیم!

سفرهاتون بی خطر :)) یکی شمال، یکی شرق، یکی غرب

و تقریبا همون بازه ای که باید فشار اتک حفظ میشد، تا به نتیجه دلخواه برسیم، خیلی از اکانتها رها شده بود!

و حاصل اکانتهای هون داخل ساید ان ای هم خلاصه شد توی چنتا خفت از اک هون اورهن که من زدم و بقیه اکانتها تقریبا بی برآیند بودن و پلن مسترمی براشون نداشت کسی! چه بحث همرسازی و چه خفتری حتی!

و البته محدودیت ۱۰ اکانت برای غارت هم این زمان یکی از مشکلات توی درگیری های مرزی بود، که ریدرهایی از ما که بخشی از پلنشون مقابله با مولتی اک های ان ای بود، با ارور محدودیت غارت مواجه شدن وگرنه اون تراکم ریدر در یه منطقه مرزی هیچ جوره قابل توجیه نبود برای رید از ناتارهای مشترک!

و بعد از مدتی به خاطر کم شدن تایم آنلاینی اکانتهای مرزی ما و نبود زير ساخت حمایتی مناسب، ورق جنگ مرزی به نفع ان ای برگشت

و البته دف حاصل از مولتی اک های ان ای که خیلی زود استارت زده شده بودن

آنتی پلن ان ای به ثمر نشست

با بازررسی که از اکانتها انجام دادم، اولین و مهم ترین نکته ای که به چشم میخورد،

ضعف در بخش دف سواره و نبود میدون تمرین بین اکانتهای مرزی بود که با توجه به فاصله کم تا تارگت اولویت با همون دف سواره بود و نه میدون تمرین

این تذکر هم متاسفانه کارساز نبود و انگار نه انگار

بعضی پلیرها شبیه ربات اصرار داشتن به ادامه راهشون به همون شکل و همون فرمون!

تفاوت اصلی تراوین با خیلی از گیم ها

همین انتخاب استراتژی و مهم تر از اون تغییر و اصلاح و تعدیل استراتژی هاس!

حداقل فوتبال که می بینید

تیم از چپ میزنه اگه راه بسته بود میزنه راست

راست نشد میزنه عمق

اگه همه راهها بسته بود یه مقدار عقب نشینی میکنه و شرایط رو حفظ میکنه و دنبال راه جدیده

و توی تراوین عقب نشینی استراتژیک میکنه تا ضعف هاشو رفع کنه، و باگ گیری پلن و تغییر پلن

نمیشه به یه در بسته هزار بار کوبید که

مرده نیست توش داداش رهاش کن

بعد هم بگیم زمین وسطش کجه و شیب به سمت افقه! ما هم میریم!

خلاصه رسیدیم به تایم برگشت آقای اسمشو نبر از سفر و تلاش برای برگردوندن ورق بازی و رووو کردن آس بازی!

اونم به‌شکل کاملا احساسی و اور اکت

و تصمیم گرفتند ایشون که اولین پلن گسترده بین سایدی در کل سرور اگه اشتباه نکنم از طرف ساید ان دبل روی ان ای زده بشه

و واقعیت منم مخالفتی با اجرای پلن نداشتم ولی نقدهای جدی با شکل اجرای پلن داشتم

۱. انتخاب تارگت به صورت مشورتی که تکی بود!

و انتخاب تارگت سیف تر به عنوان اولین پلن جدی

۲. اجرای ساپورت به شکل تیمی با استفاده از پلیرهای فعال که اونم تکی انجام شد!

۳. اول اجرای فیک و اسکات و برآورد دف که اونم کور زده شد!

که شات هاش موجوده!

(مثل اینکه بگم فقط قسمت چت خودمه مشکل نداره ادمین گرامی!)

این تایم رمر کلاسیک رنک ۱ بود، همر دیابلو رنک ۳، همر ایکس دقیق یادم نیست ولی زیر ۱۰ بود فکر کنم و همر بدبویز رنک ۱۴ سرور.

که آقای ایکس گفتند نه رمر ۱ سرور رو دارم و ۳ ۴ تا پلن موفق حداقل میشه زد باهاش!

که من و یکی از بچه ها گفتیم آقا بیا با پلن فیک اسکات بکشیم و برآورد کنیم دفشونو، این همه مولتی دف زیادی میده اگه استارت خورده باشه

و اون زمان تصمیم بگیریم پلن بزنیم یا نه و اگر میخوایم بزنیم، مثلا پلن رو قدرتی بزنیم و همر منم بیا بزن، دستت بازه

کارها رو تقسیم کن تا تنهایی بهت فشار نیاد و درصد خطا بیاد پایین که گوش ایشون کلا بدهکار نبود!

و تکروی از صفات بارز این پلیر!

دوست عزیز بازی تراوین اولین اصلش بازی گروهی و تیمیه! نمیشه هیرو وار ورق بازی رو برگردوند اونم به شکل احساسی و نسنجیده!

و در آخر نتونستم از پلن اون شکلی منصرفش کنم

گفتم این موارد رو حداقل رعایت کن:

۱. دف و اسکات بریز پای همه اتکرها

۲‌. همر اسکات نخوره توی بیس زمان فیک ها و هیرو رو بپا

۳. ساپورت گندم همرها

۴. حتی فکر میکنی با لاست پایین برمیگرده همر، فکر کانتر و کچینگ اتک باش

که نتیجه چی شد!؟

۱. تایم دقیق و تارگت پلن رو حتی ایشون اعلام نکردند!

فقط من مثل همیشه جانشین اک سورنا بودم و با چک اک سورنا، دیدم همر روی ناتار لانچ شده بعد از فیک ها برای فرار از اسکات

و همر روی لاسته! یه تعدیل زدم و لاگ اوت کردم

چند دقیقه بعد چک کردم از اسکاتای اتحاد و دیدم همر داخل بیس اسکات خورده (۱۶ک استپ اون زمان)

پس میشه لو رفتن چند تارگت فیک!

که این اتفاق برای چنتا همر اتکر تکرار شد!

۲. همر ایکس به خاطر نداشتن دف مناسب کانتر اتک خورد

(کانتر منظور اتکی که همزمان با اتک مهاجم انجام میشه، چه زدن انبار گندم و چه چیف و دیستروی و کچینگ همون کانتری که خودمون میگیم و افتادن پشت مهاجم توی راه برگشت)

و نتیجه چیزی شد که همه شاهدش بودیم، فاجعه دیوار! دیوار چشم بسته!

من مخالف اینم که همر خودمه حال کردم زدم!

وقتی همری از سایدی بلند میشه، آبرو و روحیه تیمی رو باید در نظر بگیره و کلی حساب کتاب پشتش باشه

پلن دهم هم نبود بگیم ۱۰ تا موفق زدی و اینو بزن دیوارم شد مهم نیست!

• بعد از پلن هم گفتم بیاین یه جلسه باگهای پلن رو بگیریم برا پلن های آینده! مثلا چرا حداقل یه اسکات نزدین پشت این اتک ها که یه سودی داشته باشه! گفتن نه نمیخواد و کشش نده!

که ایشون بعدش اومدن فروم پست گذاشتن که من دست تنها بودم و اینجوری شده!!

دست تنها بودی یا میخواستی تنهایی تکروی کنی!؟

که باعث شدی ۶ ۷ تا پلیر فعال ساید روی اک کلاسیک از هم بپاشن!

بازم گذشت اون پلن و ایشون فرمودن میرم توی فاز دفاعی و تا ۲۰۰ تا اک میتونم ساپورت کنم و فقط پسورد برسونید!

گفتیم فدای سرت، یه بخش دیگه کمک می کنی

که یه شب برای اولین بار من اومدم پای دفکوردی و حاصلش اینسرت کاتاهای کینگ سایرس روی شارک، کچینگ همین همر و یه چنج کپ و خنثی شدن چیف بود، که همون روز صبح بعد از حدود ۲۴ ساعت بی خوابی من ایشون یه برخورد زننده کرد و بحثمون بیشتر شد! و من سپردم اک ها رو و خوابیدم تا صبح که پا شدم و دیدم دوباره مثل سابق حاصل کار ایشون ۶ تا چیف و ۸ تا دیستروی بوده! خب ۵۰ بار که نمیشه آدم از یه سوراخ گزیده شه! همیشه ۷ الی ۸ صبح میان برای چیف، خب ربات هم باشی میدونی باید ببندی اون تایم رو استاد

بریم سراغ پلن روی کپ نوپو با مختصات قلب ان دبل

اون محدوده ۲ تارگت از ان ای بود

یکی کپ نوپو

یکی نان کپ آتیلا چسب واندر مرکزی ان دبل

با اصرار پیاپی به ادی :))) ازش خواستم بیاد کمک برای پلن!

و خلاصه یه روز رخصت دادن و تشریف فرما شدن، گفتم بیا بین اتیلا و نوپو یکیو بزنیم، روحیه ساید برمیگرده و لازمه این حرکت قبل از کتیبه ها ک شروعی میشه برای پاکسازی ساید و روحیه بچه ها

و همرهای خوبی توی اون منطقه داشتیم و البته پلن یکی دو روزه نبود

با حس کردن خطر این دهکده ها توی این منطقه استراتژیک

اکانتها رو چک کردم و دیدم ضعف رمر تخصصی داریم

و در کنار واندرزنم شروع به ساخت یه رمر کردم

که همون رمر دهکده راسخی بود

و البته قبلش با یه فیک روی ساید ان ای

ریکشن اکانتهای ان ای داخل خاک ان دبل رو چک کردیم

که بلافاصله حدود ۲۰ الی ۳۰ دقیقه! بعد از لانچ فیک ها، شاهد افزایش رید همرهامون بودیم که نشون میداد تایم آنلاینی این اکانت ها به شدت بالاس و با استاپ تیراندازها اماده ارسال دف هستند حتی به تارگت های داخل خاک ان ای!

و یا حتی اتک به اتکرهای ما

که توی این مورد، بعد از شروع فیک های ما، فیک اتک های ان ای هم شروع شد

که بازم کسی پایکار نبود جز خودم، که ادی این تایم مدرسه بود و ایلیا اومده بود کمک از اس ای که با هم ۴ تا تارگتارو بستیم

(یکی از پر تلاش ترین پلیرهایی که دیدم ایلیا بود، با صدای همیشه خسته :)) ولی به شدت اکتیو)

و دلیل این همه هجمه روی این پلیر، چیزی نبود جز تخریب بازی و خنثی کردنش به نظرم، استراتژی تکراری که ان ای برای مقابله با خیلی از پلیرهای فعال داشت!

نهایتا رمر من آماده شد برای پلن به عنوان جلو زن و کلینر

۲ همر اک سورنا

همر ایکس

همر سامان بدبوی

و با توجه به تحلیل هایی که گفتم، باید پلن ما زیر ۳ ساعت به نتیجه می رسید و تایم بسیار مهم بود، پس با توجه به مختصات همرها و تارگت ها، نوپو به عنوان ریل و آتیلا فیک انتخاب شد، علاوه بر تایم کمتر روی نوپو، حدس زدیم آتیلا توسط دفکورد ریل تشخیص داده میشه و حیثیتی بودن دهکده آتیلا کنار واندر بیشتر دفکورد رو قانع میکنه تا اونجارو دف ببنده، و البته همر خوبی که همون زمان داشت و دف ثابت بیشتر نسبت به دف تخمینی ما روی نوپو

اسکات از آتیلا زده شد و نوپو بدون اسکات!

پلن برخلاف سیم سکند لندهای مرسوم فعلی! که به نظرم اکثرا حرکت فولیه، با تایم لند متفاوت انجام شد

اول ریل روی نوپو شروع شد و بعد فیک روی آتیلا که نتیجتا دف نوپو کلین شد با رمر اولی و با لاست بسیار ناچیز کاتا نشست و اما اون داستان باگ که باعث حفظ دهکده شد!

و نقطه عطف برای اولین گام بازگشت روحیه به ان دبل فیل شد!!

ناگفته نماند ما به خاطر عقب نشینی آقای سامان بدبوی از پلن در ساعات آخر، مجبور به جایگزینی کاتای اک مصری و مولتی شدیم که مسلما با نداشتن تروپ مناسب، پاشنه آشیل پلن شد!

و بعد هم شاهد خودکشی همرهای این اک روی دهکده آتیلا بودیم، با تایم لندهای عجیب غریب و تخریب دیوار با رمر و ۲ دقیقه بعد لند کاتا روی دیوار ۲۰!

که حتی قبل از این لانچ ها، از طریق پرهام تلاش خودمو کردم که پتانسیل این اک رو برای ساید حفظ کنم، اکی که میتونست خروجی شبیه به تورین و میگ میگ داشته باشه، نمیگم دقیق تا این حد، ولی با رسیدگی بیشتر بهش میشد ازش استفاده های زیادی کرد، گفتم جنگ رو شارژ میکنم و بیا ببر روی یک همر سنگین ترت و اندگیمیش کن، بقیه رو جنگی استفاده کن برای ساید که قبول نکردن

دلیل ایشونم مخالفت با تارگت کردن نوپو و تمایل به تارگت کردن آتیلا بود!

و هرچی گفتیم آقا تارگت اول خودمونم آتیلا بوده ولی تایم اتک و هزارتا فاکتور دیگه میگه باید اول نوپو رو زد! که ایشونم لطف کردن قبول نکردن!

و در ادامه سرور هم که تایم کتیبه ها چند کتیبه ای که لازم داشتیم زدیم، با توجه به پتانسیل نفری و همرهایی که داشتیم

و بعد از چند ترای از طرف ان ای برای زدن یونیک ها

هولد مرتاض یونیک به اس ای سپرده شد، که هم باعث کمتر شدن تارگت های ما شد و هم اس ای میتونست استفاده بهتری از مرتاض داشته باشه مسلما و باری از ردی دوشمون برداشته شد.

و ادامش هم استفاده از همرهای باقی مونده داخل ان دبل بود، تا کامل وارد فاز دفاعی بشیم

و قبل از اون هم کلا تغییر استراتژی و تمرکز روی تارگتهای داخلی بود، که تا حدود زیادی دف ثابتشون تامین شد، دفسازها سرکشی مداوم شد.

و خودم شخصا روی اک ها شروع به دفسازی کردم و آپ کردن زیرساخت ها

و جابجایی چشمان منحصر رو داشتیم به دلیل پتانسیل بالاتر اسکاتر اس ای و البته قول های نافرجامی که پلیر عزیزی میداد و عمل نمی کرد که ۴ تا اسکات پای اک وکس بکشه، کاملا یتیم بود این اک، هیچکس گردنش نمی گرفت نمیدونم چرااا :)))

و توی این بازه چند دیوار دفاعی خوب جلوی اتک های ان ای داشتیم که برآوردشون از هم پاشیده بودن ان دبل بود، که خوشبختانه با ریکاوری اک بادوم و چند دفساز دیگه این اتک ها نتیجه ای نداشت به جز یه مورد اتک سنگین روی مرتاض کوچیک که اون هم با حرکت جسورانه ایلیا برگشت داده شد به متا

و ازین تایم به بعد کل فعالیت من معطوف بود به شارژ دفسازها و همرم و جابجایی دف

یه نمونش با ادی پای اک بادوم بود، که دف و شوال شارژ میکردیم ۳ ۴ موتوره و ازون طرف رید که بیشتر ریدش روی دوش ادی بود و شارژ با من، که این اک به تاپ رید رسید به راحتی

آخرین تلاشمون هم پلن نقشه ها بود تا بعد از سرور نگیم میشد این آدز هم امتحان کنیم ولی نکردیم

که ۹۰ درصد و حتی بیشتر تلاشش گردن ادی بود و فقط تونستم توی لانچ یکی از نقشه زن ها کمکش باشم و مقداری دف دادن به اون دهکده ها

ولی اون روز رو یادم نمیره

رفتیم دیسکورد با ادی و مختصات دات کام رو بهش گفتم

گفت نه اونا اشتباس :))) اینجا یه چیز دیگس

که همون باعث شد خدا رحم کنه به متای مقابل!

کاش اینقدر سفت نمیگفتی نههه

ادیییییی

همه حالات دیگشو سعی کردیم چک کنیم و البته از خیلی ها توی متا هم مشورت گرفتیم

تا باگ های احتمالی و آنتی پلن ها رو بسنجیم، از ریکشن های مقابل مشخص بود بار روانی پلن براشون بالاس، مثل "ادی کوچولو به دنبال شانس ۱ درصدی:)) "

و البته چند روز قبل از بسته شدن کامل مختصات دیگه مسجل شد بعضی مختصات ها اشتباه بسته شده و زیاد کاریش نمیشد کرد

۱۰ نقشه زده شد و ۳ نقشه به متای مقابل رسید

و عملا همونجا کار رها شد از طرف معدود پلیرهای باقی مونده وگرنه جابجایی نقشه های باقی مونده یا دف کردنشون کار سختی نبود!

در مورد چیف واندر ان ای به جای واندر مرکزی خودمون داخل ان دبل هم کاش ادی یکم منطقی تر بودی

بازم خسته نباشید بهت میگم بابت همه زحماتت و تلاشت، خسته نباشی بزرگ مرد کوچک

این بود داستان سرور از دید یک پلیر ان دبل که در جریان اکثر اتفاقات درون سایدی بود

به جز پدیده هایی همچون چوکور ان دبل!

اکانتهایی همچون کینگ ام ام ای!

و موارد دیگه ای که توسط لیدرهای پروازی بسته شده بود و مثلا حل شده بود و خودشونم دلیلشو نمیدونستن! و حتی نمیدونستن واقعا حل شده یا نه! :))

اگه نمیدونیم داریم چیکار می کنیم

خیلی راحت بگیم نمیدونیم چه خبره

نگیم نه حله! این حله رو دیگه نگو دوست عزیز!

ممکنه منجر بشه به فنا رفتن تایم و اعصاب چندین نفر!

* امیدوارم من هم مرخصی تراوینی خودمو تمدید کنم.

** صادق اگه با خبر شدی میخوام پلی بدم، همون جمله معروفتو پی وی بگو حتما

• درود

از مانی عزیز تشکر میکنم که 0 تا 100 اتفاقات این سرور رو بدون دخالت دادن نظر شخصیش و دفاع و طرف کسی گرفتن توضیح داد.

درود، مخالفم. حداقل زحمت 50% افراد رو نادیده گرفته و صحبتی ازشون نکرده و برعکس زحمت یه سری ها رو زیاد جلوه داده. صد البته این برمیگرده به اینکه 50% اوقات نبوده و این نقطه قوته این بازیکنه! یعنی کسی که 50% مسائل ساید رو درش دخیل بوده!!!!! (دمت گرم) حتی یه سری ها زنگ میزدن به من میگفتن مانی جاسوسه؟ میگفتم همین حرف رو توی جنوب شرق براش زدن و گذاشتنش تنها... شما بهش پر و بال بدید همه کار میکنه که همین سرور هم دیدیم چه کرد. در کل پستش به مراتب از پست های خیلی ها عادلانه تر بود ولی 0 تا 50 بود و 100 نشد.

خسته نباشید سوم به تیم تورج و اتحاد NE King که بنظر من بهترین همرهای سرور رو کشیدن

۹همر از ۲۰همر اول سرور توی این اتحاد بوده!

داداش از همرهای 0 تا 10 چهارتاش دست جنوب غرب بود. حتی از جنوب غرب هم بهتر عمل نکرد اون اتحاد. جو نده

نقل قول

دقیقا کدوم جنگ؟

کسی میگه میجنگیدیم که پلن رفته باشه یا روش پلن اومده باشن.یدونه ایلیا با اکانتای خودش داشته شمارو میزده یا نمیزده رو میگی جنگ بین سایدها؟

یه ادریس با اکانت میگ میگ کل همراش روی ان دبل و اس ای خورد اونوقت تو میگی شمال شرق با شمال غرب بوده و کمی جنوب شرق؟

معنای کم و جنگ کامل رو فهمیدیم دیگه

حدود 35 همر از اس ایی ما دیوار کردیم. بگذریم چندتا چیف و صفر کردیم. عدد دقیق آخر سرور از رزومه جنوب غرب کبیر اینجا مینویسم. اینکه دروغگو و هوچی گر و بزرگ کن همه رو مثل خودش ببینه مهم نیست ولی مارو مثل خودت نبین. ما با سند و مدرک + اعداد حرف میزنیم. شما با باد و کینه و نوبیت.

نقل قول

اخرین متایی که داشتی با امرداد بوده و واندر جنوب شرق صد شده اما تو برد متا رو بنام خودت زدی

عکس چت اشکان و بهنام رو گذاشتم داخل فروم که این حرف های یاوه گونه رو رد کرده بودن. حالا تو هم حرف نداری بشین بگو به قول اشکان کاکو همه حرف میزنن و هرکاری هم کنی باز میگن، جلو دهن این جماعت تک بعدی رو نمیشه گرفت.

نقل قول

درصورتی که هرکس از سرور نرمال یادش باشه میدونه یدونه اکانت نوری رو نتونستین بزنین!

درسته، هرکس یادش باشه میدونه که همر رنک سه نوری صفر شد. خودش هم اینجاست. نوری یک بود ؟ دو بود یا سه ؟ ولی تو یادت نیست. بگذریم چه بلاهایی سر لویال آوردیم. عکساش موجوده.

نقل قول

کسی که میگه واندر متا فرق نداره کجا ۱۰۰ بشه توی دیسکورد نمینویسه واندر جنوب غرب ۱۰۰ میشه برین آب خنک بخورین! حالا آب خنک رو شما بخور مملی عزیزم که واندرت از ۹۹ اومد رو ۶۸

آخر ما فرقشو نفهمیدیم. آخر اگه متای ما صد کنه اوکیه؟ یا متای امرداد ؟ یا متای شمال شرق؟ تکلیف خودتو روشن کن. سطح بازیت به 4تا کلیک روی اکانت میرسه. به اخلاق حرفه ای تراوین که میگه متا یعنی یک ساید نمیرسه. شعورشم نداری. به قول بچه ها تو رضا گارد نیستی

نقل قول

رفیقات میدونن برای این که سرور رو تموم کنی و هیچکسی دیگه پوینت دف و هجوم نگیره شبانه داشتی واندر میدادی بالا؟یعنی عملا تمام تلاش های این همه اعضای شمال شرق رو به سخره گرفتی تا فقط بتونی واندر خودتو برنده کنی

تقریبا سه شبانه روز واندر رو هولد کرده بودیم و فرصت اینو داشتیم صد کنیم. ولی بنا به دلایلی که یکیش همین همرهای رفقا بود 100 نکردیم. این قسمت رو خیلی ها میتونن تایید کنن. یکیش محسن جامی، به نظرم با دروغ و تغییر دادن واقعیت نه تنها خودت و حرکات خودتون رو توجیح نمیکنی بلکه خودت رو بیشتر تو باتلاق نوب بودن فرو میبری.

نقل قول

در تمامی سرورهای گذشته کارنامه تک تک افراد اتحاد NE King و رزومشون مشخص بوده و هست!

بله کاملا همین سرور قبلی جاش برای پارسا هنوز درد میکنه. کاملا کارنامشون رو ما دیدیم. اصن از چند نفر هم پرسیدیم گفتن اینا هنوز همینن؟! :D

نقل قول

کارنامه شما هم مشخصه کامل دوست عزیز

بله کارنامه من همش توی همین فروم هست. وین - وین - وین - وین - وین خسته شدم. اینم یه جور خاصی وین میشه. صد البته اینا برای من مهم نیستا. برای یکی مثل تو خیلی مهمه... مگه من همر زدم واندرم بره بالاتر؟ یا تو؟ کارنامه من با اضافه شدن رفقام هست. حتی همین سرور دو سه نفر از تیم شما با من رفیق صمیمی شدن. حتی از جنوب شرق سرور بعد میان پیش من بازی میکنن. یکی دوتا نه! چندتا از خوباشون. اینا کارنامه منه. نه اون وینا.

نقل قول

طبق توافقات من با لیدر ساید NE ، هرموقع واندر جنوب غرب روی لول ۹۸ اومد من باید لانچ میکردم و اینو به خود و تمام رفیقات گفته بودم.خودکرده را تدبیر نیست.

بله دیگه... وقتی بازیکن میاد تعیین تکلیف میکنه که آبروی ساید رو میبره اونم به نا حق باید فاتحه اون .... و .... خوند. سطح شما هم دقیقا توی همین جمله مشخص میشه.

پی نوشت: ادریس بهش نگفتی ساعت 5 بهت زنگ زدم گفتم برو روی اشن وان اتکه؟!

چالش خودت بود تو پستای اول

الانم انقدر نوبی اومدی یه حرکتی زدی واندر داون بشه همرتو رکوردی کنی دهن سرویس 😂😂😂

داداش چالش با خودم. نه با تو نوب که. آخه هرکی رد شده توی این تراوین یه جاتو سوراخ کرده. ما هم که این سرور دیگه کاری نمونده بود باهات نکنیم. دیگه دنبال چی هستی؟ در مورد همر هم که خیر. حتی شارژ هم نداشت. 700ک مزدور شد و امیرحسین زحمت کشید 695684 لانچ کرد. انقدر این بچه خستست که حاضر نبود عدد رو رند کنه یا دو ساعت صبر کنه بشه 700ک. 27ک کاتا هم 26ک لانچ کرد. حالت عادی هر سرور دوبار واندر 0 تا 100 رو میطلبه که این سرور چندین روز کمتر طول کشید.

پی نوشت: مانی پست هاتو دوست داشتم. بر عکس پست های این خدا زده دیابلو

پی نوشت: نوری پستت پختگی یه آدم 45 ساله رو داشت. دمت گرم.

پی نوشت: بعد از این پست اومدم برم یه دست دوتا بزنم که با این صحنه مواجه شدم
    joker_jtqg.jpg

خلاصه دوتارو بستم دارم میرم اینستا چک کنم :D:D کسی نمیدونه کیه چیه. مخاطبش خیلی خاصه و میدونم داره میخونه :love:

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

تبریک میگم به متای برنده .

تشکر از تمام پلیر های اس دبل (به جز یوسف:D )چون چند سروری بود اس دبل اوضاع خوبی نداشت و این سرور یه تکونی خورد .

انشاالله تمام پلیر ها در تمام مراحل زندگی موفق باشند.

یا حق

• سلام به همه‌ی دوستان و عزیزان سرور

من نمی‌دونم چه خبره در سرور! مدت‌هاست اکانتِ خسته‌ای که داشتم رو به محمدعلی وگنسِ نوب سپردم و لاگین ندارم، اما به همه خسته نباشید می‌گم و به تیم برنده هر کجا که بوده باشه تبریک می‌گم.

فقط یک نکته، هرچند واردش نمی‌شم چون جاش این‌جا نیست،‌ اما گویا دوستان خیال ندارن دست از حرف‌های تکراری بردارن:

عزیزان، وقایع سرور نرمال رو تحریف نکنید! خصوصا شما جنابِ میلاد خان. این جمله‌ی تکراریِ "زیر پرچم امرداد" رو فکر می‌کنم شصت هفتاد باری دیدم و شنیدم ازت طی این سه سال، و یک سری طعنه و حرفِ دیگر شبیه به این در مورد اون سرور.

فکر نکنید ما خیلی کم هوش یا پَرت هستیم، فقط حوصله بحث کردن نداریم. می‌تونیم طومار بنویسیم در موردش، خودتون هم می‌دونید. اما حوصله نداریم واقعا. لطفا برای خودتون نبافید.

امیدوارم هر کس اگر خواست دوباره تراوین رو تجربه کنه، با دل خوش و پیدا کردن دوستانِ جدید و یک خاطره‌ی خوب همراه باشه و نه دلگیری و تلخی و کینه.

ارادت‌مند همه

• درود خدمت تمام خوانندگان فروم

این هم نتیجه بازی ما کلا همین یک همر اند گیم بود و باقی همرها همه جنگی :

final_hun_0np4.jpg

اقا عددی که خودم لانچ میکردم میشد 700007 مزدرو - 190009 مهاجم - 27007 کاتا - لانچر بزرگ اگر دو ساعت صبر میکرد همه تروپ بر میگشت اوکی بود. البته بازم بعید میدونم اونم خوشگل میزد. همینجوری تا خشتک هرچی بود رو لانچ میکرد. در هر صورت تلاش ما کیلین چند کتیبه و شرکت در چند جنگ و کیلین واندر و نقشه بود که با مهدی دوست داشتنی به این نتیجه دست یافتیم. (دو تا همر جنگی خوب هم لاست بی گندمی شد)

و اما بریم سراغ عملکرد جنوب غرب در این سرور. جنوب غرب تشکیل شده از :

ناصر و مصطفی از اکانت Felfel من همیشه میگفتم این ناصر چرا اینجوریه تا اینکه دوبار باهاش تلفنی حرف زدم (سهیل گرندپا راست میگفتی) گفتم ناصر چرا اینجوریـــــــــــــــــــــــــــــــــه؟ بسیار مرد مهربون و بی حاشیه. بسیار پلیر قابل و تیم ورکی هست. خیلی دوسش دارم :love:

یوسف و احمد و علی از اکانت C H I P Z که به شدت من از علی خوشم اومده. این بشر چقدر آدم مثبتی هست و چقدر دوست داشتنی است، تمام ساید رو میگردوندن و تمام کارای ساید رو علی و محمد و مهدی میکردن. واقعا جنوب غرب بدون شما سه نفر نه دفاعی میتونست بکنه و نه حمله ای ! دمتون گرم، ستون ساید شما بودید. در مورد یوسف هم که میدونید همه چی خوبه، همه رو دوست داره، عشق فوران میکنه همیشه و بسیار پسر خوشگل و مخصوصا خوش هیکلی است :love: البته وقتی یک پسر میگه اون پسره خوش هیکله متوجه هستید که منظورش کجاشه ! مسلما سیکس پکش نیست. اونایی که یوسف رو دیدن متوجه میشن. احمد هم که مرد ادب و احترام این اکانت، پلیر خوب و پا کاری بود.

شایان گل. مرد مودب و محترم، پلیر فوق العاده قوی و حرفه ای که هر سرور که کنار هم بازی میکنیم بیشتر ازش خوشم میاد. از اکانت Papa Zoltrix چقدرررررر این بازیکن قوی هست. جهت اطلاع عموم Ashen one اکانت مولتی شایان بود. =O

مهدی از اکانت Dadash که زود از بین ما رفت و متاسفانه اگر بود حتما جز رنک های بالا و با دفاع خوبی بود.

حسین و هادی از اکانت HOI از کلاسیک بازهای قدیمی که این سرور افتخارشو داشتیم کنارشون بازی کنیم.

امیر عزیز و فعال و همیشه در صحنه از اکانت AMIREMUN که خالصانه تمام تلاشش رو برای اتحاد کرد.

محمد از اکانت SIGAR که وقتی بهش زنگ میزدی جوری برات دفاع جا ب جا میکرد که نگو و نپرس. چند بار همر رنک یک اکانت مارو هم فرستاد برای دفاع. انقدر قاتی بود این بشر. دمت گرم محمد خیلی تلاش کردی.

بریم سراغ عشقولی های خودم آرش و رضا از اکانت Capitan که واقعا این سرور در حقشون نامردی شد ولی چقدر خوب عمل کردید. دمتون گرم. گفتن یک همر جنگی میدیم بجاش سه تا دادن. گفتن یک کتیبه کیلین میکنیم بجاش سه تا کردن. گفتن دو واندر زن میدیم بجاش سه تا دادن. دوتا همر زیر رنک ده داشتن. بابا دست مریزاد. سوای همه اینا رضا چقدر تو اکتیو بودی دمت گرم واقعا و کل کارای کل اکانت های ساید رو آرش عزیز در شب میکشید. تمام اکانت های مهم ساید جلوش باز بود. چند بار فقط برای من شارژ گرفت. این آدم به نظرم برای هر سایدی غنیمته و بودنش یک آرامش خاطر که هیچ جوره نمیتونی کسی رو جاش بزاری. قلب مهربونی داره و با همه خوبه. دمت گرم آرش یه رفیق به ما اضافه شد. دمت گرم رضا یه رفیق دیگه هم به ما اضافه شد.

ابراهیم از اکانت Brice مرد روزهای سخت که هرچی در موردش گفته بودن رو تغییر داد و یک جوره دیگه ظاهر شد. این بشر با کمک تیمشون هم همر کشید. هم چندین و چند پایتخت زد و هم کتیبه زد و هم جالبیش اینه که در کشیدن بیش از 10 میلیون دفاع نقش مستقیم داشت.

میلاد از اکانت The great Texas برای من نه بازی و نه اکانت میلاد مهم نبود. تنها چیزی که مهم بود این تلفن هاش بود که بعضا میشد یک ساعت حرف میزدیم و یهو میدیدم یا خدا یک ساعته داریم تلفن حرف میزنیم اصلا نفهمیدم! انقدر لذت بخش بود. علم بازی این بچه خیلی بالاست و میشه گفت به تمام اصول اخلاقی و فنی تراوین واقفه ولی وقت کم باعث میشه اونچیزی که باید ازش دیده بشه نمیشه. با همون وقت کم بیش از 5 میلیون دفاع برای ساید کشید و دو همر جنگی و دو همر اند گیم. بچه خوش قلب و احساسی هم هست. رفیقمون بود و خواهد بود.

مهدی Shezen هم که باید معرف حضور اساتید باشه. با اون همر رومن حرفه ای که کشید. همیشه بود. بهش میگفتم این کاتا چرا تو بیسه گفت ممل هر وقت خواستی زنگ بزن. اگر جواب ندادم بزن کاتامو خفت کن. لامصب همیشه بود.

و تمام ! بله دوستان کل جنوب غرب همینا بود، آمار عددی:

15 اکانت اصلی

26 نیروی انسانی

33 میلیون گندم خور دفاعی

15 همر اند گیم

38 همر جنگی

و اما در جنگ:

چیف 8 همر نان کپ از جنوب شرق

خفت 3 همر نان کپ از جنوب شرق

صفر کردن 6 همر نان کپ از جنوب شرق

زدن جنگ آموز کوچک از خاک جنوب شرق

دیوار کردن 41 همر جنگی و رنک دار از جنوب شرق

در پلن پایتخت ها زدن بیش از 50 پایتخت توسط جنوب غرب

در پلن ناتارها تقریبا 70% ناتارهای جنوب شرق در سه راند کامل (1200 ناتار) توسط جنوب غرب

جمعا 58 همر از جنوب شرق گرفت + 52 پایتخت زد + کتیبه جنگاموز استراتژیک

آدم ها میتونن با وجدان خودشون خلوت کنند. این خلوت کردن ها و روبرو شدن با واقعیت ها باعث پیشرفت در تمامی مراحل زندگی میشه. از میلاد دویستی و ایلیا و کسانی که بیشترین تنش رو باهاشون داشتم اگر حرفی زدم و یا کاری کردم ناراحت شدید ازتون عذر میخوام. از بچه های ان ایی کینگ هم که فحش ناموسی بهم ندادن مثل ساناز خانم و رضا گارد که باهاشون تنش زیادی داشتم عذرخواهی میکنم و امیدوارم واندر زندگیتون صد شه. کسانی هم که فحش ناموسی دادن امیدوارم ایراد کارشون رو جایی در خط اول (وجدان) پیدا کنند. تا دیداری دیگر بدرود

معنی شادزی = شاد زندگی کنید. آرزوی شادی در زندگی برایتان دارم.

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• و خب رفتیم جلوتر دیدیم عه بچهای اسدبل دارن زحمت میکشن میان برامون فارم لیست میزنن و باز این اقای جاوید اومد توی فروم که آقا اینا استفاده ای از چراغ نکردن چرا الکی دارید شلوغش میکنید؛

رضا جان سلام

با تاخیر چند روزه به دلیل کسالت جواب شما را میدم

خب بخاطر پست اشتباه شما که یا اشتباه متوجه شدید یا اشتباه به شما گفته شده مجبور شدم به صفحات قبلی فروم برگردم

که بهترین نشانه از جریان بازی خواهد بود.

برای اینکه شما هم راحت تر پیدا بکنید خدمتتون میگم

در صفحه 23 اولین بار موضوع داشتن چراغ (زدن لیست فارم) مطرح شد و این وسط تمامیت موضوع به شمال شرق ارتباطی نداشت جز یک خط از میلاد!

و جواب من به این پیام در صفحه 24 موجود است:

و جواب در همان صفحه

این وسط دعوای بین پلیرهای شما و جنوب غرب شروع میشه تا نهایت میرسیم به تعیین تکلیف: پست بنده چند روز بعد دو صفحه جلوتر یعنی صفحه 26 فروم

و جواب در همان صفحه :

در پرایویت چیزی نگذشت جز شماره تماس که من زنگ بزنم.

تو تماسم به میلاد گفتم که من به جریانات اس دبل علاقه ای ندارم اگر مدرکی دارید که نشون بده شمال شرق از چراغ استفاده کرده تو فروم مطرحش بکن اگر مدرکی نیست نباید اسم شمال شرق اورده میشد.

میلاد هم گفت بچه های خودتون (اس ای) به این مسئله پر و بال نمیدند و میگن بهش ولش کن! و اینکه من مخاطبم شمال شرق نبود!

من هم گفتم نه در چند جا اسم شمال شرق اومد و باید تکلیفش مشخص بشه یا تو فروم رو بشه یا معذرت خواهی بشه

میلاد هم گفت براش عذرخواهی موردی نداره ولی تحقیقاتشو انجام میده و دیگه رفت که رفت!

در صفحه 30 هم مجدد شمال شرق مورد اتهام قرار میگیره که باز هم جوابی از ساید شما برای این موضوع نیست:

حالا شما لطف کن از صفحه 30 به بعد را بگرد ببین جایی ما از اس دبل حمایت کردیم یا نه!

یا موج سواری ما یعنی دقیقا چکار کردیم که خودمون خبر نداریم.

اون زمان ما با اس دبل متایی نبودیم که بخواییم از این موضوع حمایت بکنیم یا اس دبل را تبرئه بکنیم!

موضوع کاتا کردن ناتار که خیلی مشخصه

حسن نیت و اینا را بذار کنار اشتباه به سمع مبارکت رسوندند.

ناتارهای ان ای کاتا شد خود پلیر که ایلیا باشه اومد گفت 350 تا کاتا کرده.

علت این کار کاتا شدن ناتارهای اس ای بوده که ما اصلا مطلع نبودیم!

یک حرکت سایدی در جواب حرکتی که مشخص هم نبود چه پلیری از چه اتحادی این کارو کرده

قرار شد جلسه برگذار بشه همه میگفتند اول ناتار کاتا بکنیم بعد بریم تو مذاکره مخالفت کردم گفتم بذار بریم ببینیم چی میگن

از طرف لیدر محترم اس ای پذیرفته شد که این حرکت اشتباه بوده حتی اگر پلیری این کار را انجام داده باید به لیدرهای دو ساید گفته میشده تا مقابله صورت بگیره نه اینکه ناتارهای ساید ان ای کاتا بشه!

قرار شد در سریعترین زمان لیست ناتارهایی که از اس ای خورده به ما داده بشه که نشد!

قرار شد لیست ناتارهایی که اس ای از ما زده به ما داده بشه که نشد!

قرار شد ناتارهای ساید ما توسط اس ای کاتا بشه که شد! ولی با سرعت خیلی کم طبق آمار خود اس ای 15 ک کاتا برای دیستروی کردن ناتار! شما حساب کن حداقل 350 تا ناتار با 15ک چقدر زمان میبره دیستروی بشه!

لیست فارمی که از پلیر ما تو فروم گذاشته شد که ناتارها فاقد منبع بودند همچنان هم بود و فقط تعداد کمی ناتار خورده شد.

تا اینکه ناتاری چیف میشه و اتک از اکانت Rich kids به قصد تخریب انبار.

طبق صحبت های لیدر اس ای قرار شد اگر این حرکت انجام بشه اکانت از اتحاد اخراج و توسط خود ساید صفر بشه که نشد!

چرا نمیشه؟ رضا گارد را بعنوان جاسوس از اتحاد اخراج بکنید تا ما هم این کارو بکنیم.

موضوع آی پی اکانت گارد و KGB که این طرف میگه گارد جاسوسه اینطرف ما میگیم جاسوس مال اس ای هست!

از موضوع ای پی که بگذریم توافق ما با جنوب شرق شرط و شروط نداشت! پلیر خاطی باید اخراج میشد.

بنابراین اون سایدی که زیر توافق زد جنوب شرق بود.

توافق ما بهم خورد پس اگر ناتاری کاتا شد (14 روز بعد) خارج از توافقات ما با ساید شما بود.

پ.ن: چیف اکانتی تو اس دبل را چرا اسم من اورده میشه نمیدونم!

پ.ن: خفت کاتای شما میشه بازی کثیف از مایی که اتفاق نیفتاد میشه آگاهی و زرنگی! آر یو کیدینگ می؟!

سه تا موضوع هست که امیدوارم ادمین محترم برای سرورهای بعدی این موضوعات را در نظر بگیره

سرور تمام شد و متای ما برنده شد ولی خواهشا این سه مورد را قبول کنید برای زیبا تر شدن بازی نیست!

اولین موضوع اتک تک نیرو روی دهکده هست. در روزهای پایانی سرور برای انجام یک پلن که هیچ وقت هم اجرا نشد اتک فیک تک نیرویی از اکانت برادرز به بعضی از اکانتها زده شد و جالب اینکه چندتاشون معترض شدند حتی کسری بود پیام داد که حساس شده و میدونه یه نقشه ای هست که حدسش هم درست بود.

ولی دوستان اکانت ما هر روز اینجوریه :

قبول کنید این موضوع برای اشخاصی که خیلی وقت بازی ندارند هر زمانی که لاگین میکنند باید تمام دهکده هاشون را چک بکنند و چقدر زمان میبره و از بازی دلسردش میکنه.

اتک تک نیرو برای اجرای پلن خیلی خوبه ولی باید بصورت دستی این قضیه باشه یعنی تیم پلنری برای اجرای فیک باید زحمت بیشتری بکشند تا اینکه اینقدر راحت اتک فیک گذاشته بشه!
    پیشنهاد : وقتی برای غارت اکانت محدودیت گذاشته میشه برای لیست فارم غیر ناتار هم میشه محدودیت گذاشت این کار به بازی ضد مولتی هم کمک میکنه.

موضوع دوم کاتا کردن ناتار هست.

غیر ممکنه جلوی این موضوع گرفته بشه. سرور بعدی با تخلف اولین پلیر کل سایدها ناتارهای همدیگه را کاتا میکنند

این کار هم نه بازی را جذاب میکنه و تمامی پلیرها را هم سوق میده به مولتی بازی!

بنابراین پیشنهاد میکنم انبار ناتار جز اتک ها تصادفی بشه و خورده نشه. یعنی پلیر هیچ وقت نتونه انبار ناتار را هدف قرار بده!

دلیلی هم نداره ! دیستروی ناتار هم که باید تعداد موج بیشتری بزنه

موضوع سوم: بحث نقشه و کتیبه هاست

بنظرم اینکه نقشه ها دقیقا در یک مختصات می افته اشتباهه و با امکاناتی مثل تعطیلات و تک دهکده با جمعیت صفر ( که باز همشون مولتی هستند) کار یک ساید برای جمع کردن نقشه ها راحت و حتی میره سراغ نقشه های سایدهای دیگه

خواهشا از سرور بعدی مختصات های کتیبه و نقشه در محدوده بصورت رندوم اتفاق بیفته اینجوری اون ساید برای زدن نقشه و کتیبه های ساید خودش بایستی تلاش بیشتری بکنه

با تشکر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• دیدم توهین کردی به ناصر و مملی و ساید اس دبل مجبور شدم از تو بیمارستان و زیر سرم جوابتو بدم،اولا تو در حد و اندازهای این دوتا نیستی که بخواهی اسمشون رو بیاری،هرکی هستی برای من بچه ای چرا چون هنوز نمیدونی متا یعنی چی : بچه جون نمی‌دونم کی هستی و چی هستی ساید ما مفت بری کرده ؟چندتا همر از اس ای رو دیوار کرد ؟ اگه اون همرها دیوار نمیشد که روی شماها شاخ میشدن؟دوما کپ های دف ساز اس ای و مولتی هاشون رو کی میزد؟

• سلام جاوید جان پیشنهاد شما به جا هست ولی اصلاح بشه بهتر نیست انبار نخوره خشت گندم اهنش میخوره به نظرم یه اصلاحیه میخواد در صورت اجرایی این قسمت شما

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• درود، مخالفم. حداقل زحمت 50% افراد رو نادیده گرفته و صحبتی ازشون نکرده و برعکس زحمت یه سری ها رو زیاد جلوه داده.

درود. نظر شما برای خودتون محترمه.

کسی که در جریان اتفاقات شمال شرق بوده بهتر از شما میتونه نظر بده ....

شما لطف کنید در خصوص مسائل درون سایدی ما (شمال شرق) دخالت نکنید.

هر شخصی هم که مدعیه بیشتر از چیزی که مانی گفته زحمت کشیده ، میتونه پست مانی عزیز رو نقد کنه. شمال شرق و اعضای اون به وکیل و وصی نیاز ندارند.

جمعا 58 همر از جنوب شرق گرفت + 52 پایتخت زد + کتیبه جنگاموز استراتژیک

به نظرم به جای اینکه دنبال این باشید تو شمال شرق اسم کی از قلم افتاده، در جمع کردن دیتای ساید خودتون دقت بیشتری داشته باشید.(البته امیدواریم صداقت داشته باشید و دیتا فقط اشتباه بوده باشد) در مجموع 2 پلن روی مولتی های SE اجرا شد.الحمدالله پلنر و لانچرش از شمال شرق بود. شیت پلن رو هم که ما چیدیم و شیت پلن موجود هستش. مجموع پایتخت هایی که جنوب غرب در این 2 پلن تخریب کرد 16 پایتخت می باشد.

تمام همر هایی که از جنوب غرب روی پایتخت های جنوب شرق لانچ شده است با رنگ قرمز مشخص شده است. از اون جایی که اختلاف 16 با 52 خیلی زیاد هستش امیدواریم از این به بعد در جمع آوری دیتای ساید تون دقت و صداقت بیشتری داشته باشید، در چند پست قبلی هم نوشته بودید 2 ساید متا در مجموع 160 میلیون دفاع دارند، در صورتی که در بهترین حالت ساید شمال شرق 60 میلیون و ساید جنوب غرب 15 میلیون دفاع داشت.(البته آمار 25 30 میلیون دفاع جنوب غرب که داخل شیتتون نوشتید شامل کل تروپ پیاده و سواره واندرزن ها و همر های جنگی تونم بوده در صورتی که تروپ واندرزن به عنوان دفاع حساب نمیشه)

پ.ن1 : در صورتی که اسم کسی از قلم افتاده باشه در پست تکمیلی آخر سرور خودم یا جاوید حتما عنوان میشه. نیازی به کاسه داغ تر از آش نداریم.

پ.ن2 : خدارو هزاران مرتبه شکر که CuKuR به مملی التماس کرد تا 90 درصد طول سرور نپ باشند وگرنه کل چوکور رو هم که جمع می کردید.

پ.ن3 : در صورتی که از پاپ بازی خسته شده اید و از سرور های آینده قصد دارید تک ده نظاره گر سرور باشید، به دخالت خود در امور داخلی سایدهای دیگر ادامه دهید.

با تشکر

ادریس ناتار

• سلام!

با این اتفاق های اخیر بعید میدونم بشه به متایی تبریک گفت به همین خاطر به کسایی تبریک میگم که از صد شدن این واندر خوشحالن.

از اول سرور خیلی اتفاقا افتاد که گفتم مطرح کردنش تو اون زمان یا باعث میشه جنوب شرق تو حاشیه بره یا فاز مظلوم نمایی و بهانه گیری و فرافکنی داره که چون متا کردید دارم میگم به خاطر همین گذاشتم الان و یه طومار غر زدم راجب سرور به خصوص جنوب شرق که تو دلم نمونه ولی واقعا دیدم ارزش نداره همشو پاک کردم.

خلاصش میشه این:

1- بی مورد ترین کار سرور این متا بود که گند زد به بالانس بازی... پلن جنوب شرق رو 10تا واندر زن و 40میل دف بسته شده بود که تهش ازینم کمتر شد، شما میگید برایند متاتون شده 110 میل دف و 60تا واندر زن.

این یعنی یه جای کارتون میلنگه با این متایی که بستید.

4ساله داریم با همین کارتا تو دستمون بازی میکنیم، به نظرم وقتشه که یه بر بخوره کارتا دوباره پخش شه. خسته نشدید از اینکه سرور شروع میشه نتیجه گیری این میشه که خب دو ساید شرقی نباید با هم ببندن(که با توجه به تعدادشون منطقیه)، جنوب غرب دنبال متا میگرده، شمال غربم یه طوری میشه که تهش کلا تیمشون میشه ممد دیابلو و ادی و حسین و حامد و ...

2- قضیه مرتاض کوچیک خیلی حقیرانه بود، چنتا اسم شنیدم که قریب به وقوع در جریان بودن ... با اینکه رقیب بودید روتون طور دیگه ای حساب میکردم و احترام خاصی براتون قائل بودم، این کاری ک کردید مودبانش میشه لاشی بازی. متاسفم.

3- افرادی مث ایلیا و حسین فستر و ممد دیابلو که این سرور تو فروم نا جوانمردانه بهشون تاختید پاکار ترین افرادی بودن که واسه تیمشون زحمت کشیدن، اگر خارج از کلکل بوده برخوردتون باهاشون به نظرم دلجویی کنید. این جریانات که برای این عزیزان پیش اومد با خودم فکر کردم منم تا بحال با کسی چنین برخوردی داشتم یا نه ، نزدیک ترین موردی که به ذهنم رسید برخورد هام با یوسف تو سرور 2سال پیش بود، اگر همچین حسی رو اون موقع بهش القا کردم امیدوارم به دل نگرفته باشه.

4- 2مقطع بازی به من تهمت زده شد، در طول بازی گفتم شاید فکر کنید به خاطر شرایط دارم از زیرش شونه خالی میکنم ولی الان هم میگم که تمامی حرفام اون موقع بدون ذره ای دروغ بود.

5-چند نفر این سرور درخشان بودن تو تیمی که بودیم واقعا از بازی کنارشون کیف کردم: ایلیا عزیز و متین و خفاشش ، ادی درخشان بودید.

پایان.

• ادریس جان،من بعنوان پلیر خالص شمال شرق، لیدر شمال شرق در چند سرور اخیر،شخصی که نمیتونی یعنی در حدی نیستی که بتونی زیر سوال ببری نظرم رو، به شدت پست مانی رو منم نقد منفی روش میزارم و مطمئنم اکثر لیدرهای فعلی و سابق و پیشکسوت ان ای،با من موافقن.

بنظرم وقت دوربرداشتنت تمام شده بهتره رو حرفی کا میزنی دقت بیشتری داشته باشی.چرا که من خودم رو مثال زدم تا بفهمی کسی که چند سرور توتال ان ای بوده و من خیلی کوچکتر از محمد علی هستم، یاد بگیری چطور صحبت کنی.

سرور تمام شد و رفت دیگه بسه هرچی تحت تاثیر اراجیف اومدی فک زدی کسی چیزیت نگفت.

بعنوان یکی از بزرگان شمال شرق بهت تذکر جدی میدم با این رفتارت سرور بعد اجازه ی بازی کردنو بهت نخواهیم داد.

دیسکوردم بهت گفتم،خودت رو اصلاح کن.تا الان همه سکوت کردیم،چون لازم بود یکی کارارو انجام بده.

پست تکمیلی من با گفتن خیلی چیزها برای فردا انشاالله.حتی تشکراتم از ادریس.این پست صرفا تذکری بود برای نحوه صحبت کردنها.

بفرما،بتمرگ،بنشین ۳ کلمه ای که یک مفهوم رو میرسونه اما طرز گویشش خیلی تفاوت داره.

بزرگ شو ادریس.

• اقایون سلام

اول : تبریک به کسایی که برای ۱۰۰ شدن واندر زحمت کشیدن

مبارکتون باشه

دوم : حالم از فروم این سرور بهم‌خورد

چیزی جز تحقیر ، حقارت ، مسخره کردن نبود ، واقعا برای یکسریا متاسفم که اینطوری ادمارو مسخره میکنن و دست میندازن و تحقیر میکنن ، تهوع اور بود به قدری که از تراوین زده شدم که دیگه جمعی دوستانه نیست و همش ...

سوم : تشکر میکنم از همه دوستان و رفقام اسمی نمیبرم که کسی جا نیوفته اما شهریار خودت میدونی چقدر قدر دان زحماتت هستم و ازت ممنونم که افتخار دادی و برای اولین بار اکانت من با ۲ پلیر بود این سرور و ببخشید اگه گاهی غر زدم بهت عزیزم

پ.ن : فرهاد بیا پیوی خودم غر بزن عشق من

پ.ن: مهدی کلت دوستت دارم خودتم میدونی

پ.ن : از‌مخاطب خاصمم بیشتر تشکر میکنم و فراوان ، بوس به لپت

• سلام خدمت همه دوستان

آقا تبریک میگم به تیم برنده سرور ما میگی متا کل متا

بالاخره خیلی ها زحمت کشیدن واندر ۱۰۰ شد

تیم NE تبریک میگم با برنامه تعداد بالا و دست پر

رضا گارد من واقعا بهت تبریک گفتم سرور تموم شد ما کدورتی نداریم

یه تبریکم میگم بهت بابته همرت خیلی وقت بود همر گول سنگین ندیده بودم

ادریس ناتار دمت گرم آقا عالی بودی

اون دسته که با ما حال نمیکنن ما هم حال نمیکنیم باهاشون ولی تبریک 😂

تیم NW آقا دمتون گرم با این که همه رفتن دو سه نفری سایدو جمع کردین محمد دیابلو ادی و محمد پاتریوت 😂 دمتون گرم

تیم SW ناصر عزیز تبریک میگم متا پیروز ولی خاکه SW ایراد داره دیگه میبینی توش واندر ۱۰۰ نمیشه هیچوقت 😂

اما وقت گزاشتین دمتون گرم

یوسف جان بالاخره همر به واندر رسید ولی چوب زد 🤦🏻‍♂️

ولی دمت گرم.

این دوستی که واندر دو هدفه میزنه اینو اذیت نکنین گناه داره این بنده خدا تا سرور قبل فکر می‌کرد بازارو خراب کنه نمیتونه دیگه تعدیل بزنه شارژ بگیره اذیتش نکنین 😂

و اما تیم SE

ایلیا جان دمت گرم همه جا بودی حاجی دمت گرم خدایی هر همری رفت تو پشتش یه دستی داشتی خفت اتک همه کار کردی داداش دمت گرم به ما هم خیلی لطف داشتی مشتی هستی

متین عزیز و خفاشش که به معنی واقعی کلمه جنگی بازی کردن اون خفت از ذهن ها پاک نمیشه

محمد نوب دمت گرم خیلی زحمت کشیدی هم شما هم رضا به ما لطف داشتین

میلاد عزیز خیلی پیگیر بودی خیلی زحمت کشیدی مرسی

حسین فستر هر سرور میای کارتو میکنی خیلی هم خوب انجامش میدی فقط کل کل زیاد میکنی خسته نباشی دادا

آقا فرهاد بلاچو که نبودشم ۱۰ هیچ به نفع ماست خسته نباشی با اینکه زندگی بیرونت مهم تر بود ولی همراهی کردی 😂

و تیم خوب رونین

رییس بزرگ آقای دوانی با مشغله ای که داشتی لطف کردی به ما

حصین شدو دمت گرم دادا

بچه های اکانت سامورایی رضا سورنا لطف کردین اخلاق گند منو تحمل کردین

خیلی گله دارم خیلی حرف دارن ولی نه میخوام با حرف هام به تیم برنده الکی زخم بزنم چون بازی تموم شده ما تبریکم گفتیم نه میخوام با بچه های NW SE تو زاویه قرار بگیرم واگرنه حرف زیاده برای گفتن

مجس سامورایی دارم میرم کام میای ؟ 😂

خسته نباشید به همه

مهدی RoNaN

• سلام به همه دوستان

تبريك به تيم برنده

اين سرور در كنار دوستان تو جنوب شرق بوديم

ايليا جان ممنون بابت تمام زحماتت

دوستان عزيز مهدي و فرهاد و ميلاد و رضا و متين و خفاشش و شهريار و آقا فرامرز و…. ببخشيد اگر اسماي همرو نگفتم

افتخاري بود كنارتون بازي كردن

مخلصيم

عليرضا

Got you