Posts by EDRiSS NaTaR

سلام خدمت همگی

سلام. وسط دعاهایی که برای هم دارید میکنید اومدم بگم که ما حذف میکنیم به چند علت ولی علت اصلیش این بود که هیچکدوم ما حال بازی کردن رو‌نداره چه برسه به لیدری... واقعا نوشتم توتال میخوایم عین واقعیت بود. از اونجایی هم که سه به یک بسته شده بود (نه اینکه بترسیم یا چی... ما که سه به یک دوبار بردیم) دیگه واقعا تلاش همون موقع هممون رو میخواست. الان هیچکس حتی یه شیت حوصله نداره درست کنه. اگر سه به یک نبود ما میشستیم برای یه ساید دیگه واقعا دف می‌کشیدیم. کسی که نصف ساید دستش بوده ۴۰ تا اکانت برای اتحاد می‌کشید با هزارتا خواهش دفاع ساز مصری اومده. یا اون یکی که یه تنه یه ساید رو جمع می‌کرد میگه من هنوز حال ساخت اکانت ندارم 😂. یا اون پسر خوشگله که روزی سه ساعت باهم استراتژی میچیندیم از صبح پنج دقیقه تونستیم باهم حرف بزنیم. استراتژی حذف رو چیندیم. ما نیستیم.

پی نوشت. اکانت وگنس میمونه بزنید در حد یک دهکده. اینم بات زد 😅

شاد باشید

مملی با وجود همه اختلافاتی که از سرور قبل با هم داریم امیدوار بودم حداقل این سرور راه درست رو انتخاب کنی

امیرحسین تریدر قبل از شروع سرور چندین بار بهت گفت برو یه ساید دیگه تا ما ساید رو جمع کنیم

با وجود موافقت مجید پرشیا و خیلیای دیگه با حرف امیرحسین، قبول نکردی و دوباره توی شمال شرق کنگر خوردی و لنگر انداختی

خیلی بهم بر خورد. ولی خانم وگنس قشنگ بود همه قبلی ها یادم رفت دیگه بهم بر نخورده. پنج وین پشت هم سخته هضمش...

5 تا وینری پشت سر همی داشتیم که همه براش از جون و دل مایه گذاشتند.

ششمین وینری پشت سر هم میتونست همین سرور باشه اگر پلیرهای همیشگی و دلسوز شمال شرق دوباره دور هم جمع می شدند اما دلیل این جمع نشدن حضور شما بود. به خاطر حضورت توی شمال شرق :

-مانی رفت NW

-مجید پرشیا رفت SE

-تورج و رضا و ... رفتن NW

-من ثبت نام نکردم تا اختلافات سرور پیش خدای نکرده باعث درگیری داخلی نشه

-تریدر هم به دلیل رجیستر نکردن من و پراکندگی پلیر های شمال شرق ثبت نام نکرد

شما که با اصرار به حضورت در شمال شرق باعث شدی پلیر های ساید پراکنده بشن و توی ساید های دیگه رجیستر کنند یا کلا بازی نکنند چرا قبل از اینکه حمایت اکانتت تموم بشه، گذاشتی رو حذف و داری میری ؟

شما که میخواستی قبل از تموم شدن حمایت اکانتت بری، همون موقع که بهت توصیه شد توی شمال شرق رجیستر نکنی بهش عمل می کردی تا شمال شرق یکپارچه دور هم جمع بشن و کسایی که سرورای قبل با خاک انداز جمع شون کردیم الان دیگه برامون کری نخونند.

حالا هم که گند زدی به ساید اگر میخوای حذف کنی برای همیشه از شمال شرق برو یا وقتی که به توصیه های هیچ کدوم از ما برای رجیستر نکردن توی شمال شرق گوش نکردی با ذکر نام اکانت توی سرور بمون و مثل مرد تا آخرش بازی کن.

امیدوارم که راه اول رو انتخاب کنید .

با تشکر

ادریس ناتار

درود، مخالفم. حداقل زحمت 50% افراد رو نادیده گرفته و صحبتی ازشون نکرده و برعکس زحمت یه سری ها رو زیاد جلوه داده.

درود. نظر شما برای خودتون محترمه.

کسی که در جریان اتفاقات شمال شرق بوده بهتر از شما میتونه نظر بده ....

شما لطف کنید در خصوص مسائل درون سایدی ما (شمال شرق) دخالت نکنید.

هر شخصی هم که مدعیه بیشتر از چیزی که مانی گفته زحمت کشیده ، میتونه پست مانی عزیز رو نقد کنه. شمال شرق و اعضای اون به وکیل و وصی نیاز ندارند.

جمعا 58 همر از جنوب شرق گرفت + 52 پایتخت زد + کتیبه جنگاموز استراتژیک

به نظرم به جای اینکه دنبال این باشید تو شمال شرق اسم کی از قلم افتاده، در جمع کردن دیتای ساید خودتون دقت بیشتری داشته باشید.(البته امیدواریم صداقت داشته باشید و دیتا فقط اشتباه بوده باشد) در مجموع 2 پلن روی مولتی های SE اجرا شد.الحمدالله پلنر و لانچرش از شمال شرق بود. شیت پلن رو هم که ما چیدیم و شیت پلن موجود هستش. مجموع پایتخت هایی که جنوب غرب در این 2 پلن تخریب کرد 16 پایتخت می باشد.

تمام همر هایی که از جنوب غرب روی پایتخت های جنوب شرق لانچ شده است با رنگ قرمز مشخص شده است. از اون جایی که اختلاف 16 با 52 خیلی زیاد هستش امیدواریم از این به بعد در جمع آوری دیتای ساید تون دقت و صداقت بیشتری داشته باشید، در چند پست قبلی هم نوشته بودید 2 ساید متا در مجموع 160 میلیون دفاع دارند، در صورتی که در بهترین حالت ساید شمال شرق 60 میلیون و ساید جنوب غرب 15 میلیون دفاع داشت.(البته آمار 25 30 میلیون دفاع جنوب غرب که داخل شیتتون نوشتید شامل کل تروپ پیاده و سواره واندرزن ها و همر های جنگی تونم بوده در صورتی که تروپ واندرزن به عنوان دفاع حساب نمیشه)

پ.ن1 : در صورتی که اسم کسی از قلم افتاده باشه در پست تکمیلی آخر سرور خودم یا جاوید حتما عنوان میشه. نیازی به کاسه داغ تر از آش نداریم.

پ.ن2 : خدارو هزاران مرتبه شکر که CuKuR به مملی التماس کرد تا 90 درصد طول سرور نپ باشند وگرنه کل چوکور رو هم که جمع می کردید.

پ.ن3 : در صورتی که از پاپ بازی خسته شده اید و از سرور های آینده قصد دارید تک ده نظاره گر سرور باشید، به دخالت خود در امور داخلی سایدهای دیگر ادامه دهید.

با تشکر

ادریس ناتار

درود

با تمام احترام نسبت به همه عزیزان شمال شرقی که این چند روز داخل فروم پست گذاشتن متاسفانه اکثریت پست ها درگیر قضاوت و قلم شخصی شون بود.

قسمت های بیشتریش هم شنیده هاشون از دیگران بود، ن اتفاقایی که خودشون دیده باشند که متاسفانه بیشترش هم همراه با چاشنی خشم بود که جای افسوس دارد.

از مانی عزیز تشکر میکنم که 0 تا 100 اتفاقات این سرور رو بدون دخالت دادن نظر شخصیش و دفاع و طرف کسی گرفتن توضیح داد.

پ.ن: پست تکمیلی ما هم بمونه برای زمانی که یکی از واندرای متا 100 بشه.

سلام و درود

خسته نباشید فراوان به تمام اعضای متای شمال شرق و جنوب غرب

یه خسته نباشیدم میگم به شخص یا تیم اجرا کننده پلن، پلنتون زیبا بود و ۷۷ درصد موفقیت داشت.

البته دلیل این مقدار موفقیت شما مشکلات داخلی و کم کاری مسئول سابق کتیبه های شمال شرق بود چون در تاریخ 21/4/2023 مختصات کتیبه ها براش ارسال شد ولی هیچ اقدامی صورت نگرفت.

دود کم کاری این شخص در چشمان مابقی پلیر های ساید متا رفت که با درایت و تایم بیشتری که بچه ها در 48 ساعت پایانی گذاشتن پلن شما با موفقیت خنثی گردید.

اما این پایان ماجرا نیست. میزان موفقیت پلن دیشب شما 77 درصد بود ولی الان اگر نگاهی به خزانه تون بندازید میبینید که نرخ موفقیت پلن تون 46 درصد بوده یعنی کمتر از نصف ^^

قبلا هم گفتم بازم میگیم، 10 سال دیگم پارسال من نمیشید.

باشد که رستگار شوید.

ادریس ناتار

سلام

پس از قریب به 1 هفته صحبت محقق شد؛

همکاری ناتار-تیم با اکانت NORTH EMPIRE در این مقطع از سرور به پایان برسد.

با آروزی موفقیت برای امیر حسین تریدر عزیز، امیر رولبک، سجاد راجر و ممد توهمی دوست داشتنی ...

پ.ن 1: برای ادامه سرور به تیم دف کوردی شمال شرق کمک خواهیم کرد.

پ.ن 2: این نیز بگذرد ...

باشد که رستگار شوید.

ناتار تیم

مورد اول اینکه اصلا خطاب صحبت های من شما نیستی من با بزرگترت دارم صحبت میکنم و اصلا لزومی نداره شما بحث رو ادامه بدی یا ندی:))

بزرگتر مزرگتر نزاییدم هنوز . خودتم در حد قند پخش کن اکانتمم نیستی

دلتم چالش میخواد میتونم به چالش Destroy دعوتت کنم جون دل :)

ما هر سروری که بودیم با قدرت بودیم،شیطون دلت خیلی پره،نکنه ازم خاطره بد داری ؟ ;)

شما کی هستی رو نمیدونم که تا حالا اسمت تو کوچه خلوتای تراوینم شنیده نشده:D

در ضمن میتونیم میکنیم ، شمام میتونی خب خرج کن

چرا میای کف فروم جیغ و داد ؟ :/

پ.ن: حق داری ریپلایت کردم حس بزرگ بینی بهت دست داده :rolleyes: تا صبح که هیچ تا ته سرور پست بزاری دیگه جواب تو نمیدم (جو گیر نشی باز)

موفق باشید

ادریس ناتار

سلام

در هفته اول که به خاطر یک سری دلایل دیرتر ثبت نام کردیم رنک 3 غارت رو گرفیتم.

(انشالله در جریان هستید که 3 روز اول تو حمایت بودیم)

با سلام خدمت همه ی عزیزان

واقعا چالش سختیه که با ۱۰۰ تا مولتی اکانت و هزار جور دور زدن قوانین اونم تو سروری که جمعا ۱۰۰ تا پلیر داره رنک یک رید و پاپ بشی

دوست عزیز اگه شما با بازی کثیف میتونی به این چالش برسی ما فقط با یه تک اکانت شما رو به چالش میکشیم

شما دیگه پست نزار به نظرم باید تایمتونو بزارید واسه ۱۰۰ تا مولتی که بالا اوردید نه خفت گیری:))

همین الان شم که رنک 1 واس ماس ، تونستی ثابت کنی غارتم سالم نیست بیا اکانت رو برات چنج میل کنم :)

پ.ن 1: تایمی که برای فروم می زاری رو روی اکانتت میزاشتی، شک به دلت راه نمی داد.

پ.ن 2: حوصله حواشی ندارم دیگم بحث رو ادامه نمی دم.

پ.ن 3: کبوتر کاکل به سرمم ببین تو پروفایل ساعت ثبت نام روش هست.

موفق باشید

ادریس ناتار

سلام

به همه دوستان شمال شرقی بابت 100 شدن واندر در 2 سرور متوالی اسپید بالا

(25 و 200 ایکس)خسته نباشید میگم.

جنابعالی همراه ادریس خان لول به لول به هیجان میدین بالا که 100 بشه تا بقیه نتونن لانچ کنن.

هدف ما 100 شدن واندر شمال شرق بود و بس. با کسی هم خصومت شخصی نداریم که بخوایم همرش ترشی بشه یا نشه.

چند روزه نخوابیدید مغزاتون ارور داده :D به حرمت واندرایی که باهم 100 کردید دیگه بحث رو ادامه ندید لطفا. ;)

پ.ن 1 : در هیچ سرور با هیچ سرعتی تیم هولدری مسئولیت ترشی شدن یا نشدن همر را بر عهده ندارند.اگر اشتباهی شده بهتره در آینده دنبال راه حلش باشید ن اینکه دنبال قاتل بروسلی بگردید.

پ.ن 2 : از کسی اسم نیاوردیم که خدای نکرده کسی جا نمونه .

پ.ن 3 : چندین سرور 100 شدن واندر برای 3 ساید دیگه آرزو شده، بعدش بچه های ما نا شکری می کنند :rolleyes:

پ.ن 4 : سرور 2 ایکس در یکی از ساید های شمالی حضور خواهیم داشت. (جزییاتش بمونه واس بعد)

موفق باشید

ادریس ناتار

از اینکه میبینم پیشرفت خوبی داشتی خوشحالم اون زمان که شمال غرب بازی میکردی امیدوارم درک کنی نمیتونستم به اکانت شما جنگ اموز بدم چون تو 5 تا ده یکی 20ک گرز داشتی

البته این پیشرفت رو مدیون اسپید ترا هستی چون توی ای ار حتی نمیتونید یه مولتی بکشید تعجب میکنم دیگه اینجا بازی نمیکنی البته شنیدم سرور بعد قرار سخت گیری بشه و مولتی ها بن بشن شاید واسه همینه بازی نمیکنی درکل خوش باشی هرجا هستی راستی سرور های 25x دژکوب مولتی آزاده اونجا هم واسه شما خوبه

سلام شیر پاکتی !!! خوبی ؟ باز 2 نفر به روت خندیدن ......

عزیزم تو همون سروری که تو داشتی با غارت میلیاردی از مولتی و با کمک تراوین پلاس همر میکشیدی و تو تاپ غارت خود نمایی می کردی ما داشتیم با غارت ناتار و واحه واندر زن شارژ میکردیم و خدارو شکر تو تاپ غارت هم بودیم .

داستان کتیبه دادن یا ندادنم به تویی که جز یه گلد ساپ ساده مقام دیگه ای تو سایدت نداشتی مربوط نمیشه و تصمیمش با کسی دیگه بود .

ٌ

تو همون سرور با اون همه خرج و مولتی کشی و کتیبه جنگ آموز اختصاصی رنک 6 کل هجوم سرور شدی ولی رنک ما 5 بود  8o

حالا بگو تو دپمایی می کشیدی یا ما ؟ :/

پ.ن : این سرور تراوین پلاس نبود ، وجود اعلام حضورم نداشتی ؟

پ.ن : هر تایمی تونستی بدون غارت مولتی واندرزن بکشی و بیای تو تاپ دوباره ریپلایت میکنم .

موفق باشی

ادریس ناتار

به SE بابت 100 شدن واندر شون تبریک می گم ، دست خوش.

از کل بچه های NE تشکر می کنم (اسم نمیارم چون شاید کسی جا بمونه) خسته نباشید میگم به همه تون عالی بودید ، دم تون گرم خیلی با مرامید .

از بچه های تیم خودمون (امیر حسین تریدر - علی نیمدا - رضا گارد - مهدی ددلورد) تشکر میکنم ، دم تون گرم واقعا گل کاشتید ، خسته نباشید رکوردهای جالبی ثبت کردیم :

از 7 تا واندر زن و 4 تا جنگی با 2 میلیون دف گرفته تا 4 میلیون گرزی و غارت 4 میلیاردی و ...

پ.ن : مرد سبز دوست داریم .

پ.ن : سامان ال حق توتالی بهت میاد .

پ.ن : دی جی حمید کی بریم فینال !

پ.ن : تا اطلاع ثانوی تیم ما در هیچ یک از سرور های اسپیدترا حضور نخواهد داشت .

ما بهترینم ، اینو ثابت کردیم

ادریس ناتار

(TRaDeR-NaTaR

دوست عزیز،دقیقا یک روز قبل اینکه NE بیاد رو دهکده ی من و ما پلن بریم رو NE از اکانت لیدوکائین و ایشی زاکی و چند تا اکانت دیگه رو همه مولتی های من دف اومد،باید عکس میگرفتم تو فروم میذاشتم؟؟؟؟همونجا لاست هم دادم اما چون بازیه و هرکاری تو بازی میکنن چیزی نگفتم،ولی برای شما مثل اینکه اون مثال صدق میکنه که میگن مرگ خوبه(دور از جون همه ی عزیزان) ولی برای همسایه!!

شما هرکاری بکنین خوبه ولی دیگران دف بریزن بده؟

بله درست می فرمایید ولی اون حرکت در جواب دف ریختن های اکانت kaspersky بود

چرا صحت اتفاق رو از خود پلیرش نمی پرسید ؟

چوب اشتباه همچین اکانت هایی رو ، امثال شما که دارید زحمت می کشید و همر می سازید میخورید

شما اول باید جلوی دف سازای ساید خودتون رو می گرفتید بعد گلایه می کردید

ما چندین بار ازتون خواستیم که باهاشون برخورد کنید ولی انگار تیم لیدری SE با این موضوع مشکلی نداره

با سلام

شنیدم دم از این میزنین که بچه های se دف میریزنن تو اکانت هایne

شما هم مظلوم هستین نه؟؟

اینم سندش

شهریار جان یه عکس بزار سر و تهش معلموم باشه

خب لیدرای SE انگاری کثیف بازی کردن رو دوست دارن ، باشه اشکالی نداره

تا اینجای بازی تیم ما با توجه به احترامی که برای امید عزیز و آقا رضا قائل بود جوابی به این گستاخ بازیتون نداده بود اما ...

خبر آمد ، خبری در راه است .....

پ.ن : هر عملی عکس العمی دارد .

ادریس ناتار

یک تیری انداختیم در تاریکی با دوتا دمپایی که متاسفانه نگرفت.

دم بچه های تریدر ناتار گرم

پ.ن: بچه های خلاقی داریم ما، بیشرف ببین کجا رفته ناتار چیف کرده :دی

دم تون گرم پلن زیبایی بود، مخصوصا اون قسمت که هیرو هارو جایی دیگه زده بودید :)

اون ده رو ما همون تایم که چیف کردید دیدیم

هر روز پاپ شو چک میکردیم و عمدا هم نه اسکاتی کشیدیم و نه اتکی دادیم

تو این چند روز منتظر پلن تون بودیم ;)

موفق باشید

ادریس ناتار

همچین اتفاقی افتاد و باعث و بانیش دو نفر بودن : ممد پودوشک و ادریس ناتار که یکی از این دو نفر همچنان توی ان ای بازی میکنه و متهم ردیف اوله!

انگشت اتهام رو خیلی راحت میشه طرف کسی گرفت و معمولا شخص خاطی برای تغییر افکار و دیدگاه دیگران این کارو انجام میده

سرور پیش هم چند بار پیام دادی و چرت و پرت گفتی ولی جواب تو ندادم اما خب به نظر میرسه امروز باید این مشکل حل بشه

همون طور که پیداست شما بلد نیستی یه ویندوز عوض کنی چه برسه از کامپیوتر چیزی حالیت بشه ...

حالا برو یکم تحقیق کن تا بفهمی که وقتی لاگین صورت میگیره آیپی طرف می افته یا خیر ؟ اگه میخوای اول در مورد آیپی تحقیق کن تا بدونی اصلا چی هستش ؟ لاگ ها در سیستم ثبت می شن یا نه ؟ پیدا کردن شخص خرابکار قابل پیگیری هستش یا خیر ؟

وقتی اینارو خوندی پس می فهمی که تیم مولتی هانتر خیلی راحت می تونه ثابت کنه که این کار توسط چه کسی صورت گرفته و اون تایم شرمندگیش و روسیاهیش میمونه واس شما که باید تو همین فروم بابت تمامی تهمت های بی جایی که زدید از من و ساید شمال شرق شخصا عذر خواهیی کنید ، البته بعید می دونم چون بی حیا تر از این حرفایی ...

پ.ن : سعی کن تو زندگیت حرف از دهنت بیرون بیاد نه جای دیگه

پ.ن : مغز که نیست فندوقه

پ.ن : طرف از ترس 0 شدن دف ساز شده :D

پ.ن : حسین جون خیلی مخلصیم ، از دکتر هانی چه خبر ؟ :rolleyes:

موفق باشید

ادریس ناتار

اون دسته از دوستان که هنوز فکر می کنن ne واقعا جدا شده بگم ک اگه این طور بود الان اکانت تریدر ناتار باید نصف می شد 😅

نصف برا تیم تورج - نصف برا تیم سامان

با سلام

لازم دونستم یک مورد رو شفاف سازی کنم

اکانت متعلق به تک تک اشخاصی هستش که دارن برای اکانت زحمت می کشند و بازی می کنند نه یک تیم یا یک شخص خاص !

اکانت تریدر-ناتار همسو با سیاست های فونیکس جلو میره

پ.ن : این دومین سروری هستش که بچه های زوپیر رو همراهی نمی کنم .

موفق باشید

ادریس ناتار

سلام و درود

به عنوان پلیر سابق تیم زوپیر لازم دونستم یه مورد رو شفاف سازی کنم تا امروز ،من نه دیدم و نه شنیدم که تورج پول کسی رو بالا کشیده باشه ، حتی گلد و وی پی اس اکثریت تیم زوپیر مخصوصا اکانت مارو هم تورج اوکی می کرد.

امیر داداشم خاطرت خیلی عزیزه اما این سرور آخری اندازه کافی گند زدی خراب ترش نکن ....

همیشه حرفی رو بزنیم که بتونیم ثابتش کنیم .

موفق باشی
    ادریس ناتار