اعلام آمادگی سرور فینال با سرعت 3 برابر و جایزه ی 600 میلیون ریالی

• با سلام و احترام خدمت تمامی عزیزان و خوانندگان فروم

با احترام به تمامی پلیرهایی که قراره این سرور بازی کنن و با توجه به صحبت های انجام شده با اکثر پلیرهای ساید شمال شرق تصمیم گرفتیم این سرور بازی نکنیم و تا مشکلاتی که بوجود اومده حل نشه هیچکدوم از پلیرهای حال حاضر شمال شرق قصد بازی در هیچ سروری رو ندارن

پ.ن: جلوی هاسکی نمایشیاتونو بگیرین یهو دیدین یه تبتی ول کردیم روش پارش کنه

احتمالا این اخرین پست من در فروم باشه

تشکر از تمامی عزیزانی که تا اینجای کار تحملمون کردن

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست

به صد دفتر نشاید گفت حسب الحال مشتاقی

بدرود

رضا گارد

• سلام

دوستان دقیقا چه مشکلاتی الان مورد بحث هست ؟

بگید شاید ماهم منصرف شدیم :دی

مشکل خاصی نیست

هنگامی که پروردگار شمال شرق را می‌آفرید به زمین حاصلخیز آن زاویه 45 درجه داد تا با انواع اقسام بهانه ها اعم از مولتی بازی، عدم وجود رقیب، بازی کثیف و ... به کجی آن اشاره کنند. غافل ازآنکه زمین برای همگان گرد است.

#سیاست_چیپ #قهر #مهدکودک_گلها

دوستان خبری شده توی شمال شرق

تا دیروز همه برای سرور رجز میخوندند حالا همه میگن نمیام؟ ؟؟!!!

کسری جان کلا با خودشون درگیر هستند تکلیفشون مشخص نیست.

اول یه چالش ضدمولتی راه میندازن میگن تیکتی بشه خودشون رای موافق میدن

بعد میبینن همه موافقن تیکتی بشه مولتی نمیتونن بیارن کنسلش میکنن رای مخالف میدن

بعد میان اعلام حضور میکنن میگن با یک اکانت میایم

بعدتر اونایی که اعلام حضور نکردن میگن نمیایم

پ.ن: بودی خوش نبودی خوشتر برادر من اینهمه سروصدا نداره.

پ.ن: قرار بود با وجود تیم‌ها، به یکی از دوستان تو ان ای مفهوم مستعمره رو نشون بدیم که خودش رفت اسدبل نیست و الان بدون تیم مستعمره میشه

پ.ن: میگن گلدساپ که نباشد ساید در عذاب است. #فرهنگسازی_را_از_خودمان_شروع_کنیم

سلام مجدد یوسف جان فکر کنم منظورم رو اشتباه به حضورتون رسوندم

میان این بزرگان ما بخوایم جسارت کنیم یه 15 کراپ بگیریم با چه کسی هماهنگی مربوطه رو انجام بدیم؟

• خطاب به دو دوست گلم مانی و ایلیا عزیز

هردوی شما دوستان من هستیدو پلیر اس ای!

از اینکه این سرور کنار هم هستید خوشحالم چون کنار هم بودنتون اس ای رو از این هم قوی تر میکنه!

هر بحثی توی سرور های قبل بوده بهتره همینجا تموم بشه

آگه بخوایین قوی تر از قبل باشید باید کنار هم باشید و مشکلات اس ای فقط داخل واتساپ اس ای حل میشه

فقط محض یاد آوری

پ ن:اینطور که مشخصه آن ای حیات خلوته،خخخ

یکی، دوتا گوسفندی ،بزی،چیزی مینداختید توی ساید حداقل گرزی هامون اونها رو کباب میکردند!

الان این گرزی هامون رو کجا بفرستیم شکار گوسفند؟؟؟:(:(:(:(

;););):P^^

• مشکل خاصی نیست

هنگامی که پروردگار شمال شرق را می‌آفرید به زمین حاصلخیز آن زاویه 45 درجه داد تا با انواع اقسام بهانه ها اعم از مولتی بازی، عدم وجود رقیب، بازی کثیف و ... به کجی آن اشاره کنند. غافل ازآنکه زمین برای همگان گرد است.

#سیاست_چیپ #قهر #مهدکودک_گلها

مشکلاتی که بوجود اومده حل نشه هیچکدوم از پلیرهای حال حاضر شمال شرق قصد بازی در هیچ سروری رو ندارن

کسری جان کلا با خودشون درگیر هستند تکلیفشون مشخص نیست.

پ.ن: جلوی هاسکی نمایشیاتونو بگیرین یهو دیدین یه تبتی ول کردیم روش پارش کنه

پ.ن: میگن گلدساپ که نباشد ساید در عذاب است. #فرهنگسازی_را_از_خودمان_شروع_کنیم

گلد ساپورتت کم آورد بگو گلدای پیش خرید رو خیرات کنیم

• سلام کسری جان بنده از حضورم در اس.ای 100 اطمینان ندارم با این حال در صورت قطعیت بنظرم مسائل با مانی طی یک مصالحه محترمانه حل میشند.

ولی از ایشون شاکی هستم که به حرف عده ای خاله زنک فراری با ما عداوت دارن :دی

سرورهای گذشته با آرمین و عرفان و حتی مهدی هم کلکلهایی جدی تر داشتیم که بعد به رفاقت تبدیل شدند انشالله که این یکی هم خیره

همین کم مونده گوسفند تیم از حضورشون در سرور انصراف بدن :)

• سلام مجدد یوسف جان فکر کنم منظورم رو اشتباه به حضورتون رسوندم

میان این بزرگان ما بخوایم جسارت کنیم یه 15 کراپ بگیریم با چه کسی هماهنگی مربوطه رو انجام بدیم؟

سلام و درود

اگه جواب بخوام بدم به این مسائل در واقع دارم اسپم میکنم و اگه جواب ندم بی ادبی میشه فلذا با عذرخواهی از همگی مجبورم مجدد پست بزارم .

ایلیا جان اگه تصمیم گرفتی بیای جنوب غرب تو دیسکورد طی جلساتی که تدوین میشه صحبت میکنیم با هم در مورد این موضوع ها .

یا حق

یوسف

• گلد ساپورتت کم آورد بگو گلدای پیش خرید رو خیرات کنیم

اخه آدم قحطه

من فقط ازت یک سوال میپرسم

اینکه تو اسپیدترا دف تخیلی هست دلیل اصلیش طرز رفتار بعضی از لیدرها هست ، تو آی آر طرف گلد میداد که راه بدن بره فلان تیم بازی کنه

آیا کسی حاضره به تیم شما که یک نقشه هم نتونست بزنه گلد به عنوان هزینه ورودی بده؟

و یک سوال از خودمون

آیا ما چنین تیمی رو به عنوان رقیب در نظر میگیریم؟ 😂

• دروودی بی انتها به سروران و دوستان عزیزم

بنا بر تصمیم جمعی اساتید و سرورانم در ساید شمال شرق و اتفاقات ناخوشایندی که افتاده،

شخصا تا حل و فصل این جریان نه تمایلی به بازی دارم(هرچند قبلشم نداشتم) و نه تصمیم به بازی.حضور ما در این سرور و حتی سرورهای اینده منتفی هست.

اگر تیم کلا تصمیم گرفت بازی کنه بنده شاید در خدمت ساید باشم.

امیدوارم سرور خوب و مهیجی رو دوستان شاهد باشند.

ایام به کام

ارادتمند همگی

--مجید پرشیا

• با سلام خدمت همه عزیزان

با توجه به اتفاق ناخوشایند از دست دادن گلد ساپورت تیم ne و عدم توانایی خرید گلد توسط پلیر هاشون جناب سامان بد بوی کبیر و جمعی از خیرین تیم پیشوا تصمیم گرفتن مسعولیت این تیم بدون لیدر رو گردن بگیرن

2000 گلد ابتدای سرور به هر اکانت داده میشه جهت استارت و فعال کردن غارت اتومات

آخر هفته اکانت ها بازرسی میشن و در صورت عملکرد راضی کننده 2000 تا گلد دیگه اهدا میشه

ساید رجیستر : نیم ساعت قبل استارت سرور اعلام میشود

شرایط عضویت:

1- بیعت کامل با شخص سامان بد بوی کبیر در دیسکورد چوکور در حضور جمعیت بالای 20 نفر

2- رضایت نامه اولیا

3- نت 4G

با تشکر فراوان از مرد بزرگ این روزهای تراوین ایران و غرب آسیا جناب اقای سامان بد بوی کبیر <3

• به افتخار ورود تیم قدیمی و پر افتخار زئوس

در زمینه بازی کثیف ، چاخان ، خرید اکانت و ندادن پولش ، خرید گلد و ندادن پولش ، و انواع و اقسام موارد اخلاقی شعری برای این تیم سرودیم

که سردر شمال غرب حکاکی خواهیم کرد

امید وارم خوش آمد گویی مارو به رسمیت بشناسید

و از زسر چادر اعلام آمادگی خودتون رو بکنید

میبوسمت آرش ۹

• عرض ادب خدمت همه بزرگان

یه اصطلاحی جمله ی معروف میگه "با خوک کشتی نگیر. اون لذت میبره و تو گلی میشی".

اون دوستان عزیزی که میدونن که خب هیچی. احترام همیشه متقابل بوده. برای اون دوست عزیزی که مدرسه ش انلاین شده و جدیدا سر از تخم درآورده میگم.

شمال شرق نه تاحالا از کسی گلد گرفته نه به کسی گلد داده برا دف کشیدن و همر کشیدن. چه تو اسپید ترا. چه تو آی آر بعد فیلتر. چه تو آی آر قبل فیلتر (شما سنت و قد و قوارت قد نمیده).

روی صحبتم با اون عزیزانیه که بچه میندازن جلو و بهش خط میدن و موج سواری میکنن. احترام حریفتون رو نگه دارید. همونجور که ما همیشه نگه داشتیم.

ارادت

مهران

• سلام خدمت تمام عزیزان

با توجه به عدم حضور ما در سرور ۵ ایکس و نسخی بعضی از بچه ها تصمیم گرفتیم این سرور رو علی رغم وقت کمی که داریم خیلی سبک پلی بدیم.

به همین دلیل اعلام میکنم جمعی از بچه های تیم همیشگی جنوب شرق این سرور رو هم در ساید همیشگی حضور خواهیم داشت.

عزیزانی که مایل به بازی در ساید جنوب شرق هستند برای هماهنگی بیشتر میتونن از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره بنده 09337280746 پیام بدن.

پ.ن: کسری جان این سرور گروه تلگرام هستیم و واتساپ فعالیت نداریم. پیام بده ادت کنم.

ارادت

• عرض ادب خدمت همه بزرگان

ارادت

مهران

سلام خدمت پلیرهای شمال شرق و شما مهران جان.

اون دوستان عزیزی که میدونن که خب هیچی. احترام همیشه متقابل بوده. برای اون دوست عزیزی که مدرسه ش انلاین شده و جدیدا سر از تخم درآورده میگم.

روی صحبتم با اون عزیزانیه که بچه میندازن جلو و بهش خط میدن و موج سواری میکنن. احترام حریفتون رو نگه دارید. همونجور که ما همیشه نگه داشتیم.

گمان نمیکنم مخاطب شما بنده بوده باشم چرا که از بازه سنی مخاطبتون مدت مدیدی هست که عبور کردم

از آنجا که با رزومه دو سرور اخیر شمال شرق، حرفی برای گفتن باقی نمیمونه سبک نگارش رو از کلکل به احساسی برای شما و مخاطبان عزیز تغییر میدم.

به انتقاد از جمله معروف نامبرده شما خدمتتون عارضم که نسبت دادن کلمه خوک به حریف سرشار از احترامیست که ازش سخن میگید و لکن گلی شدن برای این مصیبتی که شمال شرق رو فرا گرفته نوعی تعریف!

هرچند در این میان با بسیاری از پلیرهای شمال شرق رفاقت و رقابت کردم و بسیار محترم هستند و امیدوارم این نظرات رو کم لطفی در نظر نگیرند و خدمتشون ارادت ویژه دارم!

شمال شرق نه تاحالا از کسی گلد گرفته نه به کسی گلد داده برا دف کشیدن و همر کشیدن. چه تو اسپید ترا. چه تو آی آر بعد فیلتر. چه تو آی آر قبل فیلتر (شما سنت و قد و قوارت قد نمیده).

در جواب شما از سه جمله معروف دیگر استفاده میکنم که گفته اند "جز راست نباید گفت، هر راست نشاید گفت" و "حرف راست را از بچه بشنوید" و "تا نباشد چیزکی دیگران نگویند چیزها"!

با اینحال تلاش من بر این بود که حین پاسخ به شما پلیر بزرگوار از دقت بیشتری برخوردار باشم و یک نگاه مختصر به پست های قبلی فرومتون انداختم که به مورد جالبی برخوردم

احتمالا شنیدید که میگن فلانی بازیکن خوبی بود یا لیدر خوبیه. شما رو نمیدونم به سن و سالتون میخوره یا نه ولی جدا از بحث بازی یه قسمت خیلی زیادی از این احترام از خود

پلیر میاد. شما نمیتونی بگی من خیلی خفنم پس باید حرفمو گوش کنی. تراوین بازیه تیمیه. شما بدون تیم و تک تک دوستانی که دارن همر براتون میسازن، دف میسازن، اسکات میدن، لانچ میکنن هیچ کاری رو نمیتونین از پیش ببرید. من به عنوان یه پلیری که توی یه کوارتر دارم بازی میکنم، اگه ببینم لیدرم به بزرگان ربع های دیگه احترام نمیزاره، شخصا اعتراض میکنم. لیدری که انقدر سطحی فکر میکنه که اگه کم آورد یا عصبی شد میاد فحاشی میکنه یا این ادبیات و استفاده میکنه قابل اعتماد من پلیر نیست چون نمیتونه خودش رو کنترل کنه. فردا روزی اگه روزی ۲ک فیک بیاد روی ده هاش ممکنه عصبی بشه ۴ تا همرم بی برنامه لانچ کنه بزنه تو دیوار (که بارها دیده شده 😉)

قدیم اگه کسی لیدر بود هم جون و دلی بالای سر سایدش وای میستاد و هم اگه سایدش خراب میکرد میومد قبول میکرد و سعی میکرد یاد بگیره و جبران کنه.
    الانم اگه دقت کنین خیلی از دوستانی که جمع شدن کنار هم قبلا روبروی هم بودن. اگه یکی بستنی با روکش گرزی حواله کرده بود، الان این دوستیا نبود.

مطلب نقل قول شده از شما رو تحت عنوان تعریف شما از بزرگی و کرامت یک پلیر، لیدر، توتال داخل بازی نامگذاری میکنم و به باقی توضیحات میپردازم.

اگرچه این توضیحات مربوط به فضای فروم نیستند اما با پیگیری ها و مکالمات و مکاتبات منجر به حل نشدند و کار به اینجا کشیده و سعی بر این هست که جهت حفظ اعتبار سایدی مطالب مختصر و مفید باشند.

و قبل از ارائه این توضیحات از خواننده محترم خواستارم که بدون دخالت موضع رفاقت قضاوت خودشون رو انجام بدن

پس از چندین سال به بازی تراوین برگشتم و شمال شرق رو به عنوان ساید برگزیدم.

تصوری که از این ساید داشتم مهمان نوازی، اعتبار بالا، رفاقت، پلیرهای حرفه ای، احترام، بازی سالم، قدرت خالص و .... بوده که تماما مسئولیت خودم رو در قبال ساید با وجود پلیرهای کمتر از انگشتان دست اجرا کردم.

به طوری که برای یکی از پلیرهای کادر لیدری شمال شرق که اون سرور داخل اسدبلیو حضور داشتند با شنیدن کلمه اوف براشون کتیبه زدیم!

ما با شمال شرق غریبی نکردیم اما او با ما غریبی کرد و هیچکسی به کمک ما نیامد که نیامد!

در بازه میان این سرور و سرور بعد یک سرور تست با سرعت 25 اجرا شد و جهت جبران کمبود هم رزم در سرور قبل به قصد اشنایی در شمال شرق رجیستر کردم

و چه سرور بی نظیری بود که تمامی بازیکن های شمال شرق همکاری خودشون رو دریغ نکردند و با توجه به فان بودن سرور لذت پیروزی به قدر سرورهای اصلی نصیب همه ما شد

با اینحال حتی در سرور فان مواردی بود که ذکر نشد مثل اعلام کردن واندر مختصات 100 100 به عنوان فیک در صورتی که سفارت اتحاد دست بنده بوده!

و همین موارد به مقامات بالاتر سایدی در سرورهای جدی تر گزارش شد که هیچ عکس العملی از ایشان بروز داده نشد!

با اینحال ارزش این برد با چنین بی حرمتی از اینکه ساید رقیب برنده باشه برای من بیشتر بود و واندر رو واگذار کردم.

سرور بعدتر (2 ایکس فینال) کاندیداهای وینری حضور خودشون رو مجددا اعلام کردند و چه افتخاری ازین برازنده تر که همراه بزرگان شما در یک ساید بازی کنیم؟

گرچه ابتدای سرور به دلیل عدم مشاهده صلاحیت در لیدری به شمال غرب رفتم اما سرنوشت مجددا دست ما رو به شمال شرق گره زد!

غافل از آنکه این بزرگی دروغی بیش نبود و موارد بسیار بسیار وقیحی از جانب ایشان مشاهده شد اعم از 1- استعمار ساید متا 2- عدم مدیریت پلیرها 3- اتهام به ساید متا 4- فحاشی و مواردی از این قبایل.

این وقاحت به حدی شدت داشت که حین تذکر به پلیر خود ساید برای حفظ احترام رقیب و عدم اشاره انگشت اتهام با واکنش‌های تند ایشان مواجه شدم و حتی پست تذکر مربوطه هم پاک شده!

و جای سوالش باقیست که اگر ما از خودمون شروع نکنیم چه انتظاری میتونیم از دیگران داشته باشیم؟

و در اخرین سرور یعنی 5 ایکس اخیر به لیدری شخص مانی و حضور تیم The old men که با وجود باخت، بارها و بارها بهتر از چیزی بود که از در سرور قبل مشاهده کردم چوب ادب رو بر سر همین عده نازل کردیم.

از ابتدای این سرور هم مجددا فعالیت ها رو به همین عده واگذار کردید که نتایج کاملا واضح و مشخص هستند و منجر شده به بازی نکردن کل یک ساید!

گرچند همه حق دارند که بازی کنند یا نکنند اما لطف کنید مدیریت رو به شخص داری صلاحیت بسپرید!

با اینحال مدت زمان زیادی هست که تراوین دوران اوج خودش رو از دست داده و در این دوره مطرحیت تیم والاتر از ساید قرار میگیره و اینطور نیست که قصد انجام حرکتی به صورت انفرادی با فیدبک های نگاتیو داشته باشم.

اما با کمی تامل مطمعنا خود شما و اکثر پلیرهای شمال شرق نیز به این مورد میرسند که خیلی وقت هست هدف اصلی سرگرمی و بازی و حتی کلکل رو از دست داده اند و مواردی مانند وینری، رکورد و دفاع اندگیمی رو الویت بازی خودشون قرار دادن که با این کار از لذت اصلی بازی محروم میشوند.

زبان ما کوتاه است و دستان شما بلند. انشالله که تصمیم نهایی رو خودتان اتخاذ کنید.

ارادت

• سلام رفقا

با توجه به مشکلاتی که پیش اومده و عدم بازی تیم های شمال شرق این سرور ما به صورت تک اکانت دفاعی در یکی از ساید های جنوبی بازی میکنیم.

تاس میندازیم برا شرق و غربش

درود سالار جان برو پیش میلاد قشنگ معلومه به شدت مشتاقه، اصلا برا همین دیسلایکت کرده که شرق و غرب نگی و بی درنگ بری پیش خودش

شنیده ها حاکی از حضور یه تیم قدیمی تو شمال شرق داره امیدوارم حقیقت باشه و نه شایعه ما هم به عنوان یه تماشاچی لذت ببریم از پلنهای دفشون...

• شنیده ها حاکی از حضور یه تیم قدیمی تو شمال شرق داره امیدوارم حقیقت باشه و نه شایعه ما هم به عنوان یه تماشاچی لذت ببریم از پلنهای دفشون...

خیلی هم جالبه تیم قدیمی

پلیر هایه الان ان ای به هر دلیلی که بود علاقه ایی به بازی ندارن

تیم بزرگ پیشوایه جهانیان هم تصمیم گرفت که عدالت رو در سرور مثل باقی جاها رعایت کنه و در ساید ان ای ریجیستر کنه که بازی از بالانس خارج نشه و سایدی متروکه نمونه و علاقه ایی هم به عوض کردن نظرش فعلا نداره

یا اون تیم قدیمی میکشن کنار تو یه سایدی دیگه میرن یا مجبورن زیر سایه تیم پیشوایه جهانیان بازی کنند و روزانه خراج خودشونو پرداخت کنند

در غیر این صورت با جنگ داخلی مشکل حل میشه.

• باید بگم اول از همه باید با ما هماهنگ بشید بعد ورود بزنید

نمیدونم چراحس میکنم همه ساید ها جنگ داخلی خواهند داشت

• باید بگم اول از همه باید با ما هماهنگ بشید بعد ورود بزنید

حتما زیبا

لطفا بفرمایید که این هماهنگی با چه کسی و به چه صورتی میبایست انجام شود

نمیدونم چراحس میکنم همه ساید ها جنگ داخلی خواهند داشت

انشالله بعد از هماهنگی های لازم به عنایت خداوند متعال و شما ,شاهد چنین چیز هایی در جنوب غرب نخواهیم بود

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است