اعلام آمادگی سرور فینال با سرعت 3 برابر و جایزه ی 600 میلیون ریالی

• من هم واقعا معترضم چرا قیمت گلد 2 برابر شده مگه بارها تو فروم آقا میلاد 200 تی نفرموده بودند 5 برابر بشه کسی مشکل نداره گلد میخریم با گرونی گلد مشکل مولتی هم حل میشه

بنظر من هم 5 برابر کنید بساط مولتی حذف میشه !!!

حالا که گلد رو گرون کردید بساط مولتی رو حذف کنید

من سرور 5000 ایکس همه رو زدم رکورد همر گرزی رو هم زدم 56 میل ! رو دست هم مونده همر کسی اعتراضی داره گرزی ها رو بزنم تو سرش

• خب گلد اصلا میگیم ۱۰ برابر

شما عزمی برای مقابله با مولتی دیدید؟

افزایش قیمت گلد به تنهایی جواب گو نیست

جامعه تراوین به سمتی رفته که ماشالله هرکی میاد تو این شرایط بد اقتصادی وقت میزاره دستش به دهنش میرسه ما با قیمت گلد .کام کنار اومدیم حالا قیمت ۲ ۳ برابر اینجا چیزی نیست

به نظرم برخورد سلیقه ای همیشه ام بد نیست

یه سرور اعتماد کنیم به مولتی هانتر سرور و ایشون هر اکانتی تشخیص داد مولتی هست(مشکوک به مولتی) بن بزنه

و من ا.. توفیق

• سلطان کجای کاری مولتی نباشه نصف شاخ های مجازی اینجا سربازخونه نمیتونن 20 کنن !

گفتن برخورد میکنیم ایشالا که برخورد میکنن نکردن هم گزینه حذف همیشه موجود هست الان که گلد رو هم گرون کردن دیگه بهانه ای برای مبارزه با کپ رید شدن و مولتی بازی نباس باشه

• دوستان عزیز ما همین الان تصمیم گرفتیم

اس ای ثبت نام کنیم ، اینا پولدارن قبول کردن گلد مارو بدن

خدا وکیلی بات هم به اندازه تو تایم آزاد نداره پرهام گرین

هر موقع اومدم دیدم چند تا بلایند پست ول دادی وسط فروم

با تایم آنلاینی که ما داریم نمیتونیم با شماها رقابت کنیم، پیشاپیش برد رو بهتون تبریک میگم.

بنظرم یه استراحت به این اکانتت بده گریپاژ نکنه چند تا پست هم با اکانتهای دیگه ات بزار

• جمیعا دوستان اسپید ترایی عزیزم سلام

حاجی خدایی حالم از این بحث مولتی بازی بهم میخوره

تا الان هیچ پستی در این باره نزاشتم ولی خوب دوست داشتم یکبار یه پست بزار

زمانی که ای ار بازی میکردیم به هر روشی که میتونستیم مولتی هانتر رو دور‌ میزدیم و گولش میزدیم همه هم این کارو کردن ... ( نیاید بگید ما نمیکردیم ، اوکی نمیکردید ولی فکرشو که میکردید)

حالا راجب‌ تراوین و قوانین برخورد با مولتی‌ حرف میزنید؟

دقت کنی همه هم دور میزدن و بازم بحث سرور بدون مولتی وجود داشت حتی تیم های بدون مولتی هم تاسیس شد (نمونش ایدین و بقیه رفقا) ولی به هیچ نتیجه ای نرسید ! چرا‌؟

چون عمده ی پلیر ها مولتی باز هستن و برای اسم و رسمشون مجبورن این کار رو انجام بدن

اونجا ای ار‌ بود همه دورش میزدن کاری‌ هم نمیتونست ادمین اونجا انجام بده و بکنه چه برسه مسدودیت و...

حالا اینجا که اسپیدتراست همتون شدین مولتی کش بعد راجب‌مولتی بازی‌ نظر میدین ؟

اول از خودتون شروع کنید و به قوانین احترام بزارین بعد بدون سیاست پست بزارین .

میاید میگید مولتی اَخه ، بده بعد میرید فکر میکنید چکار کنیم که مولتی بکشیم ( قسم حضرت عباس قبول کنیم یا دم خروس رو )

امیدوارم که هممون به راه راست هدایت بشیم و پست های جهت دار‌ نزاریم...

امیدوارم همه به یه اجماع کامل برسن که یا با مولتی باشن همه یا بدون مولتی

ببخشید طولانی شد

یاحق

• سلام دوستان وقت همگی بخیر

اینم گوشه ذهنتون داشته باشید که قیمت گلد هم میتونه کمک بزرگی کنه تو بخش مولتی اکانت

ولی اینو در نظر داشته باشیم

داخل ایران داریم زندگی میکنیم و وضعیت اقتصادی روی همه چیز‌ تاثیر گذاشته

همین که ۳ سرور اخیر‌ افزایش قیمت نداشتیم جای شکر داشته

انتظار داریم سرور چطوری سرپا‌ باشه با این قیمت های روز افزون دلار؟

دنبال‌ مقصر اینجا نگردین

چون هرچیزی‌ یک سری پیش نیاز داره..

منطق داشته باشیم به جای حمایت دنبال‌ تخریب نباشیم.

این سرور در شمال شرق در خدمت دوستان هستیم

یا حق

• سلام خدمت دوستان و عزیزان
    زمان آی آر هم مولتی بازی بود درسته اما نهایت مولتی که کسی داشت فکر نمیکنم بیشتر از 5تا میشد! الان ما شاهد تعداد مولتی هایی با تعداد 50 تا و ... برای کلونی های مختلفی هستیم. توی همه ساید ها هم هستن کسایی که این تعداد رو میسازن و استفاده میکنن همون طور که همبازی های من هم ساختن توی سرور های گذشته.

من فکر میکنم اگه هر اکانت با یک شماره موبایل منحصر به فرد فعال بشه و کد فعال سازی براش بیاد نهایت تعداد مولتی که ببینیم 10 تا برای یک اکانت باشه که همین هم غنیمته
    خواهش میکنم نظرتون رو در این مورد بگید و از ادمین عزیز هم خواهش میکنم صدای کسایی دارن در این مورد نظر میدن رو بشنوه و واقغا برای خواستشون اهمیت قائل بشه.

Sj

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان .

درباره مولتی بازی بحث زیاد شد و روش های زیادی مطرح شد ولی تا زمانی که خود پلیر ها نخوان این موضوع حل نمیشه .

درباره گرون شدن گلد هم نمیدونم چه جوری میگید گرون شدن گلد باعث میشه مولتی بازی کم شه . اون کسانی که مولتی زیاد در سرور میسازن اصلا مشکلی مالی ندارن و

براشون فرقی نداره هر هزار تا گلد 50 بخرن یا 500 طرف پولشو داره . با گرون کردن گلد فقط شاهد ریزش پلیر ها میشیم و بیشتر مولتی بازی میبنیم چون همون 4 تا اکانت که

پلیر داشتن هم سر گرونی گلد بازیو ول میکنن . پلیر هایی که مشکل خرید گلد دارن یا تک اکانت هستن یا تهش 2 تا اکانت دارن . اون دوستانی هم که میگن گلد گرون کنید

یا همون پلیر های هستن که حجم مولتی زیادی دارن و مشکل نداره قیمت گلد چقدر باشه یا گلد ساپورتشون اوکیو بهشون داده .

همین که ۳ سرور اخیر‌ افزایش قیمت نداشتیم جای شکر داشته

والا تا 2 سرور پیش هر هزار تا گلد 30 تومن بود و سرور بعدی شد 50 تومن و الان که میگن 90تومن . بشخصه واسه من نمیصرفه.

• خب دوستان همه پیشنهادات جمع شدن مولتی بازی میدن ولی تنها راه محدود شدن جمعبندی تمام راه هاست :

1_ محدودیت اکانت ثبت نامی به صورت کد

2_ محدودیت اکانت ثبت نامی با شماره همراه معتبر

3_ برخور با پوش داخل بازی طبق قوانین سرور بین المملی

4_ محدود کردن مپ بازی به 200×200 (با توجه به اکانت رجیستر شده کمتر)

5_ محدود تر شدن تعداد کراپ های داخل ساید

تعداد ناتار یا منابع اونها خیلی تاثیری روی بازی نمیزاره چون برای همه ساید ها بالانس هست

بستن بات یا پانیش بات هم خیلی میتونه کمک کننده باشه

اما باز بهترین راه جلوگیری از بازی صنعتی دادن کد رجیستر شده هست حالا تعداد میتونه حداقل ۷۰ و حداکثر ۲۴۰ باشه که خیلی هم تفاوتی نمیکنه

شرمنده پست طولانی شد ولی به نظرم واسه این سرور اعمالشون نیازه

• وقتی کام هر دونه ۴۰۰۰ ۳۰۰۰ هزار تومن درمیاد

تو مشکلت دونه ای ۹۰ تومنه ؟

بخوایم منطقی نگاه کنیم تازه به قیمت اصلیه ای ار که هر عدد ۹۴ تومن (۱۶۰۰ تا ۱۵۰ تومن) / ۴-۵ سال پیش بود رسیدیم (۳۵۰۰تا) .. اگه الان ای ار بود گلد چقدر‌ بود بنظرت؟بازم شاکی بودی؟

ما نمیگیم گلد گرون بشه یا نشه

ما میگیم وقتی وضعیت اقتصادی کشور اینه

همه چی قیمتش رفته بالا عادلانه نگاه کنیم

ما همه به یه شکل خرید میکنیم و این معضل برا همس پس نمیشه خورده ای از کسی گرفت

• خودت میگی کام . هم کیفیت بهتری داره هم مشکل سرور نداره بارها شده سرور اف میشه بعد که ان میشه 4 تا کتیبه میزنن میبرن . یا سرور لگ داره.

مشکل من کلی هست وگرنه من گلدمو دارم ولی از اونجایی که با بیشتر پلیر ها در ارتباط هستم میبینم که خیلی ها با این موضوع مشکل دارن .

من اگه بخوام اینقدر خرج کنم میرم تو استیم خرج میکنم هر وقت هم بخوام میتونم اکانت بفروشم و چند برابرشو برگردونم . ولی حیف معتاد این تراوینم .

درصوتی میتونم قبول کنم قیمت گلد گرون شه که هم کیفیت بره بالا و سرور لگ یا قطعی نداشته باشه و ادمین هم یه فکری برای مولتی بازی کنه . این همه پست درباره

مولتی بازی گذاشته شده . چرا ادمین کاری نمیکنه؟

بعد شما میگی گلد گرون شه مولتی بازی کم میشه . از اونجایی که همه مولتی باز های حجم بالای اسپیدترا میشناسم اصلا واسشون مهم نیست گلد گرون شه یا نه .

اینکه شما اسپیدترا با کام و ای ار مقایسه میکنید شبیه اینه پرایدو با بنز مقایسه کنید .

#سانسور_نکنید

• چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌ این تاپیک بحث‌ کنید.

سلام ادمین محترم

پیشنهاد غیر فعال کردن لیست اتوماتیک رو به دلایل زیر دارم

1- جمع اوری حجم زیادی دفاع در دهکده 2-خوابی راحت در شب بدونه لاست گندم 3-اگر لیست رو یکم مرتب کرد از خفت شدن نیرو ها و حتی کاتا ها میتوان جولو گیری کرد 4-وقت ازاد پیدا کردن و برسی مولتی ها 5-دیوار نشدن منابع در اکانت هایه مولتی

بنظرم اینم میتونه تا حد کمی هم تویه مولتی کشیدن اذیت کنه هم پلیر بازی و اکانت رو جدیتر بگیره واقعا خفت خیلی سخت یا حتی محال شده

بدونه رید اتوماتیک هم خیلی سخت نیست گندم دادن فقط یکم از توانایی هایه اکانت کاسته میشه

مثلا یا اکانت پلیر شب داشته باشه یا دفاع کمتر بگیره و چند فیدر رو اختصاص بده منابع رو برایه همر

از مدیریت محترم تقاضا دارم قسمت مربوط به ایجاد مسیر تجارت در بازار رو بروز کنید.

مطابق ورژن دات کام آپشن تایم دلیوری هم اضافه بشه (یعنی علاوه بر باکس مربوط به زمان شروع ارسال تاجرها، باکس زمان رسیدن تاجرها هم اضافه بشه)

حقیقتا چند سروره که از طرق مختلف داریم این قضیه رو پیگیری میکنیم ولی جوابی که گرفتیم این بود که برنامه نویسیش انجام شده ولی پلیرها با اعمال این گزینه مخالفن!!!

من مطمئنم مطلقا کسی مخالف ایجاد این قابلیت نیست و حدسم اینه که تیم فنی اصلا متوجه نشدن دقیقا چه آپشنی مدنظره.

دوستان عزیز اگه کسی اسکرین ازین قسمت داره لطف کنه بزاره تا انشالله برای سرور جدید این آپدیت اعمال بشه.

اینم گزینه خوبی هست برایه شب مثلا از ساعت 1 تا 6 گندم از فیدر ها و خمره ها برایه همر ارسال بشه

اگه 150 اکانت در سرور فقط 2 بار لیست اتومات تمدید کنن میشه 300.000 هزار گلد

هر چیزی که به منافع ادمین ضرر وارد میکنه ولی باعث بازی سالم تر برایه ما میشه امکان پذیر نیست

#نه_به_غارت_اتوماتیک

• سلام

غارت خودکار در سرورهای اول اسپیدترا وجود نداشته و پس از شکایت پلیرها بدلیل استفاده شخصی برخی بازیکن‌ها یا تیم ها برای برتری خودشون به بازی اضافه شده

ما داخل 5ایکس پلیر داشتیم که بصورت دستی لیستشون رو ارسال میکردند و همچنان از منافع بی نهایت ناتار برخوردار بودند که میشه گفت مزد زحماتشون رو میگرفتند.

بنظرم اصلاحیه اصلی پیشنهاد شما میتونه کم کردن شیردهی ناتار و افزودن زمان غارت خودکار یا بستن Api آن برای ربات باشه تا حداقل بازیکن ها برای ساخت فارم لیستشون دل به کار بدن

EilyA

• ادی جان گلم

اینکه یه نفر ۶۰۰ک دف ثابت داره رو همه دهکده هاش و میتونه راحت گندم بده

یا با لیست غارت اتومات وقت بیشتری داره برای مولتی کشیدن

مشکلش لیست غارت نیست چون با بات هم میشه لیست اتومات فرستاد.

مشکلش از همون اول مولتیه

حالا بیا هزارتا کار انجام بده که مولتی کشیدن سخت تر بشه ولی وقتی میتونی از همون اول مولتی رو جلوش رو بگیری یا حتی کمترش کنی

اون ۱ک گلد اپشنی هست ک سرور از اون هزینه هاش رو در میاره اگه نباشه بچه های صنعتی باز یه وی پی اس و یه بات میندازن رو اکانت خودش لیست رو‌ بزنه

#اکانت_را_خدا_ازاد_کرد

• با سلام به معتادین تراوین،

خواستم بین مطالب و بحث های جدیتون، یکم وقفه ایجاد کنم.

واقعا یه وقتایی یه چیزایی میخونه آدم نمیدونه چی بگه!

و فقط از ایرانی جماعت بر میاد.

در تمام دنیا بی نظیره که یکی مشتری یا یوزر یه سری خدمات باشه (حالا اینجا تفریحی) و خواهان افزایش قیمتش باشه!

در کل قیمت تابع عرضه و تقاضاس و وقتی تقاضا میره بالا، قیمت هم افزایش پیدا میکنه

ولی اساتید ایرانی علم اقتصاد، نتیجه گیری میکنن که برای کاهش تقاضا باید قیمت رو بالا برد!

مثلا بنزین رو گرون می کنیم تا (مثلا) آلودگی هوا کاهش پیدا کنه

کاهش پیدا کرد؟

در راستای همین روند

چند تا پیشنهاد دارم:

۱. مالیات بر ارزش افزوده اکانت و دهکده های خالی:

مثلا هر اکانتی که بیشتر از ۱۰ تا دهکده داشته باشه و تروپی نداشته باشن اون دهکده ها، باید هرماه ۱ میلیون جریمه بده به ازای هر دهکده

۲. مالیات و عوارض بر تردد تروپ و احشام:

به ازای لانچ

هر ۱۰۰ عدد پیاده ۱۰۰ هزار تومان

هر ۱۰۰ عدد سواره ۱۵۰ هزار تومان

و هر ۱۰۰ عدد کاتا یا رم ۳۰۰ هزار تومان

عوارض دریافت شود.

خب به هرحال مثلا این گرزی ها که مثل اسب میدوئن توی سرور، دارن نقشه رو خراب می کنن، باید عوارض بدن

یا تروپ سواره، ۴ تا سم اسب میکوبن روی زمین و ممکنه نقشرو جر بدن، نمیشه که

یا کاتاها، با کلی وزن و ۴ تا چرخ چوبی، سرویس میکنن نقشرو

اینجوری تردد تروپ کمتر و احتمال مولتی بازی کمتر میشه، و پلیر ترجیح میده به جای رید از مولتی، کپ خودشو بالا ببره و با مسیر حلش کنه،

و البته رید از اکانت خودی و مسیر تجارت شامل عوارض نمی باشد.

و وقتی پلیری میخواد پلن بزنه، کل این هزینه ها رو در نظر می گیره و الکی ۱۰ تا همر نمیکنه توی دیوار

فرض کنید لانچ ۴۰۰ ک نیرو چقدر میشه هزینش!

بیایید دست به دست هم مرزهای همه چیزو جابجا کنیم.

• این ایده های نابی فقط از یه محمد میتونه تراوش کنه مخصوصا از نوعه دیابلوش

خوش امد میگم حضور قویتون رو به فروم

• سلام

دوستان چند روز هست دارم پست های داخل فروم رو میخونم و فقط بحث سر مولتی بازی هست!!!

چند تا نکته بود خواستم بگم شاید راهکاری باشه واسه بازی پاک!

پیرو حرف های دوستان که گلد گرونی بشه مولتی بازی کم میشه اصلا کم نمیشه بلکه زیاد هم میشه!فقط شاهد کاهش پلیر خواهیم بود مثلا قبلا شصت نفر هر ساید بود میشه سی نفر یا چهل نفر ولی مولتی بازی تغییر افزایشی خواهد داشت!

درمورد رید اتوماتیک پیشنهاد خوبی بود که حذف بشه ولی آیا دوستانی که مولتی میکشند دست رسی به بات ندارند؟البته که دارند!پس حذف این گزینه بدلیل وجود بات منتفی هست!اصلا این گزینه وارد بازی شده که کارایی بات کم بشه حداقل دوستانی که بات ندارندزیاد تفاوتی با دوستانی که بات دارند نداشته باشند!

درمورد رجیستر کردن با کد که پیشنهاد خیلی خوبی هست چون رقابت بیشتر میشه واسه تصاحب کد و از سرور های بعد شاهد مولتی بازی کمتری خواهیم بود!

اما این سرور ادمین عزیز میتونند برای کاهش مولتی بازی دو کار انجام بدند!؟استفاده از شماره تلفن به جای ایمیل که ساخت مولتی از صد تا به نهایت بیست تا کاهش پیدا میکنه!

مورد دوم هم پاک نکردن ای پی ها در آخر هر هفته!!!

یعنی عملا اپ کردن مولتی خیلی سخت میشه!

در مورد بات و ... هم بستن ای پی های خارجی!

وی پی اس و ... هم کلا بسته میشه خخخ

فقط یک سری از دوستان که خارج زندگی میکنند میتوندقبل از استارت سرور با مدیریت هماهنگ کنند و اکانت داشته باشند!

یعنی بسته شدن ای پی خارج از ایران به جز ای پی افراد خاص!

شرمنده طولانی شد

خواستم یکم کمک کرده باشم

• پیوست پست قبل

دوتا راه فرار مولتی ساز ها هم اینه

در مورد شماره شدن ثبت نام

طرف میتونه یا شماره کل طایفه خودش دوست و آشنا اکانت بسازه هرچند تعداد مولتی رو کم میشه ولی خب بازم ساخته میشه

در مورد حذف وی پی اس و ای پی خارجی هم میتونه وی پی اس ایرانی تهیه کنه هر چند گرون درمیاد ولی میشه!

خلاصه واسه جلو گیری از مولتی بازی اول باید خودمون بخوایم مولتی نسازیم دوم هم خودم باید بخواهیم!!!