Posts by WalKinG DeaD

کنتور که نمیندازه

ای کاش این مسئول مالیات یه نرخی هم برای پستای فرومتون در نظر میگرفت

سه سرور پیش داخل شمال شرق رجیستر زدم و تیم تایگرز با همراهی شخص خودت 4 تا اکانت مولتی ریدر رو داخل شمال شرق جهت جنگ فرسایشی مختصات بندی کرد علاوه بر اینکه تعداد 30 اکانت مولتی از جنوب شرق داخل ساید رجیستر شده بود

دو سرور قبل بصورت تک اکانت داخل اندبلیو رجیستر زدم که تمامی کپ های اندبل رو شمال شرق گرفته بود

سرور قبل با دو اکانت رجیستر زدم که پس از گذشت 12 ساعت حدود 200 اکانت مصری رجیسر شده بود

شخصا سه بار غفلت کردم و بدون مولتی رجیستر کردم و جهت رقابت مجبور به رجیستر مولتی شدم و برای بار چهارم چنین اشتباهی نمیکنم و بعید میدونم لیدری هریک از تیم ها چنین اشتباهی کنند

ضمن اینکه پسووردهای اشتراک گذاری شده داخل فروم 2 ایکس نمایانگر این هست که هر 3 اکانت ما یک ایپی داشته و مولتی بازی سنتی انجام دادیم!

آیا ما مولتی باز هستیم یا شما مارو به مولتی بازی وادار میکنید؟

پ.ن: یک یاداوری هم بکنیم از فینال سال 98 که روز اول آنقدر مولتی رجیستر شد که سرور کرش شد.

EilyA

طبق آخرین اخباری که من دارم تعداد اکانت رجیستر شده تو ne به 2300 تا میرسه.

یکم یواشتر
    چخبرتونه؟!!!
    چخبرتونه ؟؟؟؟!!!!!!

سلام

غارت خودکار در سرورهای اول اسپیدترا وجود نداشته و پس از شکایت پلیرها بدلیل استفاده شخصی برخی بازیکن‌ها یا تیم ها برای برتری خودشون به بازی اضافه شده

ما داخل 5ایکس پلیر داشتیم که بصورت دستی لیستشون رو ارسال میکردند و همچنان از منافع بی نهایت ناتار برخوردار بودند که میشه گفت مزد زحماتشون رو میگرفتند.

بنظرم اصلاحیه اصلی پیشنهاد شما میتونه کم کردن شیردهی ناتار و افزودن زمان غارت خودکار یا بستن Api آن برای ربات باشه تا حداقل بازیکن ها برای ساخت فارم لیستشون دل به کار بدن

EilyA

والا شرایط اینجور به نظر میرسه که تو داری زور میزنی که بگی رکورده :(

پی‌نوشت ۱ : وقتی برای جوانان تفریحات سالم در نظر نمیگیرن مجبور میشیم بیایم آرمین رو تو فروم ایستگاه کنیم. :( بخدا که خودمم راضی نیستم :(

پینوشت ۲ : شما دورانت کی شروع شد که بخواد تموم بشه؟ :D

عرض سلام

آرمین حافظش در خصوص اسپیدترا زیاد یاری نمیکنه یکسری موارد رو من خدمتتون عرض میکنم

مچ شدن من با شخص آرمین به روز 2-3 بازی برمیگرده که به همین روند و بدون هیچ پلن قبلی و فی البداهه بازی کردیم و رکورد هم یکی از اوامر کیفی در کنار هم قرار گرفتن ما بود.
    این در صورتی بود که تعداد زیادی اکانت با پلن قبلی موفق به دریافت رنک نشدند و همر دوم ما رنک 3 بازی شده بود!

با این وجود قابل ذکر هست که بخش عظیمی از همرهای رنک دار داخل ساید جنوب غرب بودند و رنک همر دوم ما در مرحله قبل از حذف ایشان 8 بوده.

با کمترین پلیر اولین سایدی بودیم که آموزش ده کرد و پس از گذشت 1 و نیم روز شمال شرق در رده دوم قرار داشت.
    لطفا سهل انگاری خودتون رو به پای "زور زدن" ما نزارید!

همچنین قابل ذکر هست که مقدار 14کا گرزی بر روی واحه، مورال (ناتار) و گندمخور لاست رفته تا در مورد این واژه بیشتر تامل کنید.

پ.ن: آرمین دلبندم 60ک گرزی داخل واندر چی میگه؟:))

EilyA