نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• من واقعا برای سطح بازی جنوب شرق متاسفم

برید بازی یاد بگیرید بعد بیاید رجیستر کنید

جنگ یونیک اینجای سرور چه ارزشی داره وقتی احمق کوچیک کارش رو میکنه دو تا واندر زن کردید تو دیوار

جای جنگ یونیک زدن برید حواستون باشه مزدورهای ساید خفت نشن

دوستان شمال شرقی هم اصلا نگران نباشن اون 70 80 تا باید بود برای ساید تنها یه دونه دیگه بهش اضافه شد

پیشنهاد میکنم این رینگ تن زنگ خطر رو هم عوض کنید بچه ها فک کنم یه ماهه گوششون عادت کرده جدی نمیگیرن

ستاد روحیه دهی به شمال شرق

• مرتاض

سلام و درود به همه

ما که نگفتیم چون دیوار میشین بازی بلد نیستین که، شما پلن درست حسابی بزن دیوار هم شدی بهت کسی نمیگه نوب، میگن جرات داشتین و پلن زدین.

میگم وقتی میخوای اتک سیم سکند لانچ کنی اون بوت رو از پای قهرمان دربیار که موج اولت ۲ ساعت زودتر لند نشه :)))

یا وقتی اینسرت شکن میخوای بزنی، باید موج ۵ بزنی نه ۳ که اگه ویو بیلدر نبود همون سیم رو هم نمیتونستین بزنید خیلیاتون

عوض تشکرته میای تیکه میندازی :)))

یه جوری پرپگانی میکنی انگار هر روز داری روی ۴۴ تا ساید پلن میزنی و اصلا هم مرتاض یونیک رو به باد ندادین و اصلا هم کتک خور نشدین و اصلا هم کمبود دف ندارین :)))

شما ناهار خوردین؟ :))

باید تبریک بگن همگی به اس ای، که با وجود اینکه میتونه بشینه نون و ماست بزنه و همر تپل کنه و با کتیبه های اندگیمی خودش، یه برد راحت داشته باشه، باز هم داره پلن میزنه.

ازونجا که مرتاض یونیک ندارین و نگه داشتن دف براتون سخت تره، ترور هم یکم دفتونو کشت در حد وسع و راحتتون کردیم از گندم خور، باز عوض تشکرته

وقتی میگیم چرا پلن نمیزنید روی ترور میگی چیزی نداره برای زدن، وقتی همون تروپ لانچ میشه میای شاتشو میزاری فروم؟ جالبی

بعد از Google Store, Apple Store, و ... هم اکنون شاهد NE Store و NW Store هستیم، هرکی هرچی نیاز داره برمیداره میبره.

* پاتریوت اتفاقا الان باید بیاد توی فروم :))

** این دفعه کوچ کنید توی یه غار دیگه، غار قبلی خرسش برگشته ممکنه اذیتتون کنه.

• سلام، ضمن تبریک به جنوب

لطفا فیش واریزی رو ارسال کنید ببینم چقدر کاسب شدم :D:D:D

جنگ یونیکی که بیاد رو اکانت کسی 6 ساعت لاگین نداشته باشه همون بهتر بره

• درود همه دوستان

یه رفیقی بود میگفت سه به یک یکی دیگه هم بود میگفت با خاک انداز جمعتون میکنم خاستم بگم خدا قوت...

از همین تریبون باید خراج بدید به جنوب شرق

الانم اتفاق خاستی نیفتاده همینطوری بعد مرتاض یونیک تلاشتونو بیشتر کردید بعد جنگاموزم تلاشارو

دوبرابر کنید

چوب سیاستای اشتباه ان ای رو اندبل باید بخوره که

که همه جا جار میزد سه به یک نمیکنم...

رفقا زحمت کشیدید دمتون گرم❤️

• سلام

من به کامل عزیز تسلیت عرض میکنم انشاالله غم آخرت باشه داداش

پ.ن: آپدیت جدید میگه از حالا با کتیبه چشمان و گیج جای جنگ میشه استفاده کرد ;)

پ.ن: ممنونم از بچه ها که نحوه استفاده از چکمه منحصر که چالش بود رو به روایت تصویر نشان دادن^^

پ.ن: اگر چالشی مد نظرتون هست بذارید بچه ها آموزشش رو بذارن

محمد owldark :love:

• همر نالنجی رو واندری که 15 میلیون دفاع داره نتیجش این میشه. هر چند بعید میدونم با چند تارگته بودن شما (واندرها- کتیبه ها) این حجم دفاع را بتونید داشته باشید.

اون ۱۵ میل دف رو واندر بود.

شد ۱۳ تا. ۲ تاش رفت رو جنگ یونیک. 😂😂

• ولی من هنوز ناراحت اون ۴ک گرزی خفت شده یک ماه پیشم مگه جنگ یونیک این درد رو بشوره ببره

خسته نباشید به همه عزیزان به خصوص محمد توشی عزیز که در کمال ناباوری نشون داد که ان ای بعد زدن مرتاض یونیک قبلی هنوز درس عبرت نگرفته

• سلام جاوید جان

در راستای پروپاگاندای خوشگلتون ، جسارتا این یدونرو یادتون رفت بذارید گفتم مدیون نباشیم یه وقت پیشتون :)

از همین تریبون از رضا گارد عزیز هم تقاضا دارم که بیاد طرز استفاده از جنگ یونیک رو به بچه ها یاد بده شاید از درون منقلب شدن :دی

#نه_به_خشونت_علیه_توهمی :)))))))

منحصر یونیک یا گیج کوچیک ؟ مسئله این است!

• اولا خطاب به خارج ،مبارکه،

دوما خطاب به داخل، پلیر اگه دلش بسوزه، اون احمق کوچیکم حکم جنگ آموزو داره، دو تاش بیکار افتاده یه گوشه، بسم الله، اگه قرار نیست بدون یونیک شارژ کنه، آخر سرورم به جای واندر ساختمون اصلیو هدف میگیره.

پ.ن: توی حالت ایده آل نظرمه که باخت این پلن اضافه کردن یه جنگ آموز هلو دیگه به لیست جنگ یونیکای ج.ش ه!!!

و اگه پلیر کالیبرشو از سیمینف به کلت تغییر بده میتونه از احمقا کار بکشه.

پ.ن: بالانس دف پیاده!!!! رفتن کتیبه نه، ولی جای خالی ۵۰ ک کاهن یا ۱۰۰ک محافظ کنار این دف روزمو خراب کرد..

• از ادمین بازی درخواست داریم سرعت بازیو ۱۰۰ایکس کنه

ما اعلام باخت میکنیم

دیگه نمیتونیم بازی کنیم

بدرود😆

شما طرز استفاده از چکمه بزرگ رو آموزش بده تا ما لطف کنیم طرز استفاده از جنگ یونیک رو بهتون آموزش بدیم😆

• سلام به همه رفقای عزیزم و رقبای مهربان

طبق معمول یه قبل از هر چیز اعلام کنم خدمتتون

به اخبار اعلامی توجه رسانه ها توجه کنید مرزهای زمینی بازه ما هم نایب الزیاره شما هستیم و از کربلای معلا دارم این پست رو می زارم براتون

سیم کارت و نت هم اینجا هست می تونید تشریف بیارید و اگر اتفاق خیلی جذابی تو بازی افتاد مثل امروز ( زدن کتیبه منحصر غیر یونیک ) می تونید حتی فروم هم بیاید

اگر هم حال فروم نداشتید می تونید پیرو سیاست های آقا مازیار بزارید تو فروم ما برای خودمون عشق کنیم

پ ن ۱ : منتظر خفت های بینظیر شمال شرق جهت بر هم زدن توازن سرور و تغییر شرایط آن هستیم

پ ن ۲ : کتیبه منحصر غیر یونیک کتیبه ای هست که در عین منحصر بودن دارای نمونه های مشابهی می باشد

پ ن ۳ : طی بررسی های به عمل آمده تیم لیدری شمال شرق اعلام کرد با زدن هر کتیبه یونیک (چه منحصربفرد چه غیر منحصر ) به مدت یک هفته تا ده روز ورود به فروم اکیدا ممنوع می باشد

• در باب فنی،

دفاع مصری بالانس بوده

نسبت خاکستر به ریشف در تولیدی ساعت = 2.28

ریشف144/67 خاکستر = 2.14

میشناسید و میدونید که به راحتی کتیبه نمیدیم.

مشکل از ساخت خزانه 20 در مختصات پایین -40 بوده که با چکمه طی 3-4 ساعت لند شه

مشکل دوم هم از عدم حضور هیچکس بر روی اکانت بوده (حتی شارژم نزدیم)

مشکل سوم هم شاید همون یادگاری نوشتن بوده باشه ..

ولی اگر مایل هستید بالانس دفاع منحصر یونیک رو بررسی کنیم؟ همراش از اس ای نخورد لینک کامل نذاشتن

کتیبه از شمال غرب رفته و سوالات شما رو شخص آرمین و من پاسخگو هستیم.

پ.ن: حقیقتا هم سِریم، سروصدا نکنید تا یونیک بعدی

• سلام خدمت همه دوستان

من خودم کلا بدون حاشیه پلی میدم و کمتر پیش میاد پستی توی فروم بذارم

دشمنی شخصی نداریم که دمتون گرم کتیبه مرتاض یونیک رو خوشگل زدید جنگ یونیک هم به زیبایی زدید , ما هم خوشحالیم که اگه ببریم از حریف قوی میبریم اگه هم ببازیم از حریف ضعیف نباختیم , اتفاقا بعد پستی که امید گذاشت و گفت که ول کرده به مملی گفتم که باور نکنید در شرایط باخت 100 درصد هستن میخوان ما ول کنیم جدی پلی ندیم ولی واقعا چقدر خوب میشه که سایدشون بیفته دست پلیرای خوبی مثل فرهاد و هومن تا سایدشونو جمع کنن , وقتی هم که سامان گرس رفت سربازی و اکانت تارتاروس و مولتی و دف سازاش رو سپرد به فرد دیگه ای , اونم که رو اکانتی که حتی یه روز هم براش زحمت نکشیده بود و در اصل اکانت مجید پرشیا به حساب میومد رو به همراه تمام مولتی ها و دف سازا فقط به خاطر اینکه ایمیل داشت حذف کرد شانس برد اومد روی 70 درصد و سرور برای ما جذاب تر شد , الان هم که انواع و اقسام یونیک ها رو دارید شانس 50 50 داریم و سرور جذاب تر هم شد از امروز .

سیم کارت و نت هم اینجا هست می تونید تشریف بیارید و اگر اتفاق خیلی جذابی تو بازی افتاد مثل امروز ( زدن کتیبه منحصر غیر یونیک ) می تونید حتی فروم هم بیاید

اگر هم حال فروم نداشتید می تونید پیرو سیاست های آقا مازیار بزارید تو فروم ما برای خودمون عشق کنیم

اتفاقایی این سرور توی شمال شرق افتاد که فقط یکیش تو هر سایدی اتفاق میفتد بخشی از اون ساید یا کل ساید حذف میکردن نمونش حذف تارتاروس , رفتن مرتاض یونیک و خیلی اتفاق های دیگه پس احیانا اگه فکر میکنید کسی با پست های تخریبی انگیزشو از دست میده یا فکر میکنید که 100 درصد برنده ی این سرور هستید , منتظر باشید تا مثل سرورهای قبل معجزه شمال شرق رو نشون بدیم .

• مشکل از ساخت خزانه 20 در مختصات پایین -40 بوده که با چکمه طی 3-4 ساعت لند

پلن طی فاصله 2:10 ارسال شد

ولی اگر مایل هستید بالانس دفاع منحصر یونیک رو بررسی کنیم؟ همراش از اس ای نخورد لینک کامل نذاشتن

بنظرم کسانی که از دف جنگ یونیک ایراد میگیرن بهتره یه نگاهی به دف مرتاض یونیک بندازن تا نسبت تعادل رو خوب بفهمیم

• دیروز داشتم دف جا به جا میکردم یه سوتی دادم

چنج پس ندادن؟ :دی

نفری یه نامه به مولتی هانتر زدین

این یکی باگ رو هم من میخواستم گزارش بدم =))))))))

لطفا برطرف شه 😂😂😂😂

• با سلام خدمت دوستان

تبریک به جنوب شرق بابت زدن کتیبه جنگ یونیک. بی هیچ حرف و حدیثی

حسین جان و دوستانتون در جریان باشند علت نبود ما در فروم سیاست اتحاد بدلیل سیاه بودن فروم بود. وگرنه بچه دو ساله نیستیم که با هر اتفاق تلخی قهر بکنیم و فروم نیاییم. در خدمتتون هستیم خدا را شکر جنبه تبریک گفتن به حریفمون را داریم.

تصاویر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• در به در دنبال گزارش میگردی ها

رفتی از ارشیو سرچ کردی هرچی هست بیای بزاری فروم که یه جوری فقط بگی اره ما زدیم

اول اینکه عکس رو کامل بزار لطفا

با همر گرزی اونجا دفاع شده نه با دف

دوم اینکه علامت سوال نشون دهنده اینه دهکده تخریب شده و حالا چی تو اون دهکده بوده طبق محسبات ما ۶۰ک گرزی بود

سوما اینکه این گزارش برای 30 20 روز پیشه

نمیدونم چطوری یک دفعه بعد مدت ها الان یادت اومد این گزارشو بفرستی

نیازی نیست به عکس گزاشتن ما همینجوری میگم شما بزنید

یه پلیر فعال داشتین که ایلیا بود همونم فراری دادیدخسته هم‌نباشید