Posts by Amirali

این روزا یاد یه سیاستی میافتادم که یه ساید میرفت یه تارگت یا کتبیه از یه سایدی که هنوز باهاش مستقیم وارد جنگ نشده بود میزد و بعد ساید مهاجم جهت جلوگیری از درگیری یا خریدن وقت میومد و تو فروم مظلوم نمایی میکرد که ما حرکتمون اشتباه بود. خودمون شکست خوردیم. یا از ترس تلافی ساید مقابل شبا خوابمون نمیبره. و اهالی ساید مدافع دلخوش. ترس ظاهری مهاجم رو نشون از پیروزی میدونستن.

اگه کسی نیاز به پلیر با وقت محدود توی اکانتش داشت بهم اطلاع بده لطفا

بکسشون

بکسی ندیدم سردار

کلا بعد از فیلتر یه تیم زئوس بود که درست بازی میکرد ، یه تیم اسپید قدیمی ،

اسپیدترا هم یه بار تا جایی که یادمه زئوس اومد که سه به یک بازی رفت رو ش.ش که خودم ش.ش بودم و در نهایت متای سه به یک ۱۰۰ کرد.

ش.غ هرموقع پلیر یا تیم داشته خودشو نشون داده!

کاملا برعکس خاکی که همیشه پلیر داشته ولی جز دعوا و جنگ داخلی دیوانگی و جنون چیزی ازش در نیومده! نه تنها تو اسپید ترا تقریبا توی اکثر تاریخ تراوین! (نیاز به اشاره مستقیم نداره!)

هسیم یک کلمه با لهجه کرمانشاهیه

یکی اکانت اشکان امرداد

این یوخه رو جای کاک میفروشه کرمانشاهیش از کجا اومد!!

نصفه نیمه حرف زدنش به خاطر اینه که دیه اش ۱/۲ حساب میشه نه اصالتش،

ش.غ ۴ هم نفر باشه هم ساید مستقل بازی میکنه انشاالله.

با وزش باد جنوبی، خوب و بد را از هم باز میشناسم،

جنون من تنها در هنگامیست، که باد از

شمال شمال-غربی میوزد.

Hamlet, Act 2, Scene 2

پ.ن: اینشالا جوری و جایی شروع شه که نیمه راه نباشیم..

پ.ن: درسته بارسا هنوز لیگ اروپاس ولی تماسمو جواب بده

اولا خطاب به خارج ،مبارکه،

دوما خطاب به داخل، پلیر اگه دلش بسوزه، اون احمق کوچیکم حکم جنگ آموزو داره، دو تاش بیکار افتاده یه گوشه، بسم الله، اگه قرار نیست بدون یونیک شارژ کنه، آخر سرورم به جای واندر ساختمون اصلیو هدف میگیره.

پ.ن: توی حالت ایده آل نظرمه که باخت این پلن اضافه کردن یه جنگ آموز هلو دیگه به لیست جنگ یونیکای ج.ش ه!!!

و اگه پلیر کالیبرشو از سیمینف به کلت تغییر بده میتونه از احمقا کار بکشه.

پ.ن: بالانس دف پیاده!!!! رفتن کتیبه نه، ولی جای خالی ۵۰ ک کاهن یا ۱۰۰ک محافظ کنار این دف روزمو خراب کرد..

شما خودتون دوست دارید من بیام کل کل کنم

ما غلط بکنیم بخوایم با شما کل کل کنیم، مگه میشه با کسی که به جز صرفا ریپلای زدن به چیز دیگه ای فک نمیکنه کل کل کرد؟

ما غلط بکنیم اصن بخوایم اسم پروفایل شمارو تو فروم بببنیم، به خدا چند ساله که جغد از یکی از محبوب ترین حیووناتم کنار رفته به جاش کلاغ اومده، نصفش به خاطر شماست،

اینو از طرف اونایی میگم که روشون نمیشه به شما چیزی بگن، شما نیا کل کل نکن، سیاست هم به خرج نده، خیلی سودش بیشتره.منم قبلا خیلی شبیه شما بودم، ولی حداقل اسم اکانتمو میگفتم

یه جوری اسم اکانتتو نمیگی من احساس میکنم هر شب یکی با استایل جغد شب مخوف قراره بیاد دم در خونم بگه من همونم که دنبالشی😂

سلام

ساقی هستم

نمونه کار

سلام میلاد جون، خوش برگشتی،

نمونه کارت خوب بود،

اگه همکاری بیشتر میکنی بفرست عمده، فروشش با من 😅

پ.ن: من هر سرور یدور خودم نرم تو همچین دیواری به این نتیجه نمیرسم که منم مثل بقیه قابلیت گند زدن دارم، این برای ادامه بازیم حیاتیه :))

پ.ن: این یدور دیگه هم دیوار و ریکاوری شده بود.البته خودم با پای خودم نرفته بودم

پ.ن: خدا دانیالو لعنت کنه، مارو آوردو تنها گذاشت

ضمن عرض تبریک به ج.ش بابت پلن زیبا و به موقع شون

يه عده اي تو اسپيد ترا

همه مجبور به مولتي بازي شدند

هركي دوست داشت بياد دات كام

پ.ن: هرکسی با توجه به هدف خودش بازی میکنه، هدف بعضی ها پیروزیه سروره! هدف بعضیام خراب کردن بازی یه اکانت! ارزش گذاری این هدف ها و اینکه کدوم کار سخت تریه هم باشه به عهده خواننده.

پ.ن: سرور سخت شده و شرایط تحت فشار!

بعضیا این وسط ول میکنن میرن بعضی ها هم تازه موتورشون روشن میشه! اینجاست که عیار پلیر ها و اونایی که تا الان تو ناز و نعمت بازی میکردن و تو شرایط سخت دکمه حذفو میزنن مشخص میشه!

با سلام ضمن عرض تسلیت

بعد از همه فراز و نشیب ها نظر شخصیم هست که سرور در حالت تعادل قرار گرفته،

و شخصا شانس برد یکسانی برای دو طرف بازی در نظر میگیرم، در صورتی که اتفاق عجیبی رخ نده و عده ای تصمیم به ترک بازی نکنن.

البته کتیبه ها تاثیر مستقیمی توی این موضوع میزارن که بزوری مشخص میشه..

پ.ن: حس شیشمم میگه معماری یونیک به صورت کاملا اتفاقی قراره تو ج.ش اسپان شه..

متاسفانه اتفاقی رو در سرور شاهد بودیم که ناشی از عوض شدن ارزش ها و البته عوضی شدن عده ای که اتفاقات خارج از بازی رو به داخل بازی منتقل میکنند هست،

شخصا برای اولین و آخرین بار در طی یکی از سرور های نرمال با اکانت نیسان آبی مقابل تیم آمرداد، در حالی که سرور رو تحت شرایط سه به یک تقریبا برنده سرور هم بودند شاهد بودم، و طی یه سرور نرمال (زمان و هزینه زیادی صرف بازی شده بود) تیم مذکور بعد از خریدن پسورد یه وی پی اس توسط یکی از پلیر هایی که ما باهاش به مشکل خورده بودیم، طی مدت طولانی پلن های مارو تحت نظر داشتند و باعث دیوار های پی در پی تیم ما میشد، و همچنین تقریبا یک یا دو هفته مانده به پایان سرور تمامی همر ها به صورت تیکه تیکه به واندر حریف خورد.

فکر میکنم مهم ترین موضوع بعد از رخ دادن همچین اتفاقی اول از همه قبول انجام همچین کاری توسط تیم مقابل و سپس عذرخواهی فردی که پسورد رو در اختیار تیم مقابل گذاشته هست، که ما شاهد قبول رخداد توسط یکی از لیدر های تیم آمرداد بودیم، ولی اون پلیر هیچوقت نه عذرخواهی نه قبول انجام اون کار رو کرد، که شخصا مصداق نمکدون شکستن برای من بود، ( به هرحال تایم زیادی توی سرور نرمال کنار هم بودیم)

در هر حال امیدوارم کمتر شاهد اتفاقات مشابه در سرور های اتی باشیم، چون این جمع کوچیک با میانگین سنی بالای ۳۰ سال هیچوقت قرار نیست عضو جدید بپذیره و صرفا خروجی داره.

ماشالله شمال شرق تشکیل شده از یه عده گنده گو و یه عده دستمال به دست

بچه جون این سرور که دمتو گزاشتی رو کولت در رفتی لب و دهن، هر سرور دیگه ای که گفتی با سه چهار نفر میام، تو ام بردار بزرگاتو بیار، به سبک خودت بازی میکنم بفهمی بازی چیه بچه جان، ۴ نفر به صورت رندم از تو ش.ش بردار، سه برابر بهتر از تیم ۲۶ نفره شما میتونن بازی کنن،

پ.ن: اگه الان داری تراوین بازی میکنی به خاطر ۴ نفر مثل مازیار تندره، شخص شما تو دژکوب بازی یاد گرفتی حد دهنتو بفهم.

اکانت انداختنت بیرون

آرمین از رو اکانت خودت انداختت بیرون

ایمیل last of us و the old crows جفتش برا مجیده.

اینجا sw نیست پلیرا و اکانتا با هم مشکل داشته باشن.

از چیزی به اسم عقل استفاده میکنن که تو و امثال تو تارگتی نیستید که قبل کتیبه بخواد همری که شارژ و گندمش مشکلی نداره و قراره واندر زن بشه حتی براتون استاپ بشه.

البته تقصیر شما نیست . تا الان آخر بازیو ندیدید نمیدونید چه شکلیه و واندر زن به چه دردی میخوره و قابلیتش چیه

جوجه هنوز ۱/۳ بازی تموم نشده دمتو گذاشتی رو کولت فرار کردی بلبل زبونی هم میکنی؟

دقیقه ۳۰ فوتبال زمینو ترک کنی برنده بازی نمیشی پروفسور، کارنامت گند ماله، تا الان هم عامل ساید خراب کنی بودی، یه واندر زن هم ازت بیرون نیومده،

تو اگه قدرت داشتی فرار نمیکردی،

تا حالا رنگ واندرو ندیدی تو هیچ سروری دم از زدن میکنی.

شیب؟ بام؟ وجود؟

نکنه شما. مارو کتک زدی؟ تا الان چیزی از تیمتون در نیومده، از الان به بعدم در نمیاد، فروم اومدنم یاد گرفتید چون تو اسپیدترا لینک فروم همین کنار بوده، وگرنه همین لب و دهنم نداشتید،

چیزی که از شما وجود داره،

یک سرور ۰ شدن خودت و تیمت تو سرور اسپید ۵ آی ار و درگیری داخلی و کتیبه فروشی تو اون سرور!

و راند ۶ هم جنگ داخلی با پلیرای شاه اسماعیل،

و در نهایت جنگ داخلی و جمع شدنتون توسط سارنگ بوده!

من کتکامو خوردم، اکثر سرورایی هم که بودم تحت شرایط ۳ به ۱ بازی کردم! ولی قطعا توی بازی تاثیر گذار بودم، شما با مولتی هم ازتون همر و واندر زن در نمیاد! چه برسه بخواید بدون مولتی واندر زن بکشید! شاید یکی از دلایلش این باشه تا با تتیمت تا حالا اندگیم و اخر بازی رو ندیدی!

پ.ن: احیانا پلنر مرتضی واروار نبوده؟ یه چند تا همر دیگه هم قرض میکردید میزدید برای یه ده.

:شما اطلاع دارید که ما بازی اونها رو خراب کردیم؟ ممکن نیست اونها بازی ما رو خراب کرده باشند؟

چون شما و تمام امثال شما تو کل تاریخ سرور های آی آر، قدرت مدیریتی یک اکانت واندر زن، ساخت یک واندر زن و چرخش و دف دهی یک کتیبه کوچیک!

البته تصحیح میکنم ، تمام تیم شما، حتی قدرت زدن کتیبه یونیک ساید خودتونو نداشتید،

متاسفانه اون سرور ها شما با فروم آشنایی نداشتید وگرنه متچجه منظورم میشدید،

شما حتی توی سرور های اسپید ترا که خیلی ایزی تر هست هم ازتون یه دونه واندر زن بیرون نمیاد، چه برسه به اینکه بخواهید کتیبه جمع کردن رو مدیریت کنید!

نهایت توانتون اینه که تو early game دست حریف رو گرم کنید و بعدش هندونه زیر بغل هم بزارید و فرار رو بر قرار ترجیح بدید،

طالبان در طول دوره اول دولت شون در افغانستان باعث از بین رفتن منابع، عقب ماندگی، مهاجرت های گسترده رجال در مملکت شدند.

طالبان همواره سودای حکومت دوباره بر افغانستان داشت و با میدان خالی کردن غربی های ملعون، گروهک انتحاری دوره دوم دولت خودش رو تشکیل داد.

حال شاهد این هستیم که عامل قحط الرجال و عقب ماندگی افغانستان از حقوق بشر دفاع و عملیات انتحاری و کشتار جمعی را محکوم میکند!

لازم دونستم این مطلب رو بیان کنم، بلکه ربطش رو پیدا کنید، همچنین اینکه کیا از قحط الرجال تو افغانستان و به قدرت رسیدن طالبان سود میبرن!

خدا نگذره از این اینگیلیسیا دایی جان!

پ.ن: بحث فروش اکانت و .. بسیار لوس شده، من تا الان اسکرینی جایی نگرفتم، ولی اگه لازم به یاد آوری و رفع ابهام هست پی وی یا دیسکورد در خدمتم

پ.ن: سیزیف جان خوشحالم بالاخره فهمیدی باید تو این سایت بیخیال ماشین حساب بشی، ولی اون تیم کذایی باعث ضعیف تر شدن سطح سرور بود، و من به عنوان رقیب به خاطر وجود اون تیم لدت کافی رو نبردم،در نتیجه لازم میدونم تا نفس یاری بده یه موضوعاتی رو بازگو کنم و داد بزنم!

پ.ن: ما دستمال نکشیدیم، ولی یه جوری دستمالی کردیم که از وسط سرور تا چند سال ازشون خبری نبود!

پ.ن: به شدت موافق یه سرور بدون مولتی هستم! ولی، ولی، ولی در شرایط یکسان برای همه! میشه تحت عنوان سرور پاک راه اندازی بشه و نظارت و بن کردن کاملا به صورت دستی توسط هانتر صورت بگیره!

پ.ن!!! : لازم دونستم بگم بابت لحن تندم ناراحت نباشید! من خارج از بازی همچین لحنی ندارم،ولی شرایط و مصلحت و وظیفه ام ایجاب میکنه به فارسیه سخت!! صحبت کنم.

اینم عکس قربانی

قربانی خودش تو دیسکورد زعوس. جلوی من اعلام کرد 22 سالشه! حالا یا اون دروغ گفته یا شما!

که در هر صورت ...

شما هم گویا حافظه تاریخیتون ضعیفه! مازیار تندر بازی نمیکرد اون سرور که تیم گرین اکانتاشو فروخته بود.

اون سرور اصلا سرور اسپید ترا نبوده!

مثل اینکه تو دژکوب فقط بهتون اسپم یاد دادن علاوه بر اکانت فروشی.

پ.ن: شرایط اول شاهد بودن مرد بودن هست! لطفا در انتخاب شاهد خود تجدید نظر فرمایید.