Posts by StOrM

درود به رفقای عزیزم

این سرور در خدمت دوستان جنوبی هستیم باشد که خدمتگزار خوبی باشیم. دوتا اکانت ساخته شده بدون هیچ مولتی و بند تبصره ای

سعی میکنیم همین اندک تایم هم بیشتر رو اکانت باشه تا اینجا

جذابش میکنیم گیم رو به امید حق

از ناصر و حسین و ارمان و ایلیا و باقی دوستان ک لطف داشتن تشکر میکنم لایق دونستید.

پی نوشت: مهرشاد عزیزم یادته ارمان پونزده کراپو نمیداد اذیتم میکرد ؟ بد قلقی میکرد؟ چرا یهو ول کردی رفتی اینو بگو ببینم

پی نوشت : کینگ بالا کارارو جمع جور کن کار زیاد داری تقسیم وظایف امشب رو دیدی ؟ :دی

STORM

درود به همه دوستان

اول از همه اگه از علی یا مانی یه استعلام میگرفتن مطمعنن این قضیه اینسرت رو گوشزد میکرد که کار تکمیل تموم بشه اگه اون اکانت دف شخصی خوب داشت خیلی نتیجه بحرانی تر میشد، گاهی فرق کسی که همه موضوعات رو در نظر میگیره با کسی ک فقط موج میچینه اینجا نمود میکنه.

مهدی جان اینفینیتی اون فیک لیست و پخش کردن دف هم دیدم حرکت خیلی خوبی بود اما چنتا نکته هم رعایت کنی بهتر میشه تعدد دهکده های که فیک لیستتو میزنی ببر بالا تر نهایت 4 موج بدون جای اینسرت و فاصله ( از نانکپای ک کنار هم داری استفاده کن تایم لانچت نزدیک باشه اذیت نشی بابت لانچش)

در کل تو سرورای که تعدد مولتی و فراوونیه دف هست پلن و دفکوردی و لذت تراوین مردع، جنگ تفکر و پلنری مرد...

هرجا بزنید دف پر میشه همر هون هم فراوونیه...

ما که فاتحه شو خوندیم شماهم بخونید

پی نوشت: یوسف جان برای جایگاه و وزنه بودن گاهی فقط باید ادم درستی بود و اون خط قرمزا رو رد نکرد خط قرمز ماها خاکه خاکی که اگه علیرضا ایران که رفیقمه یه خونه میومد تو سایدم تا صفرش نمیکردم ول نمیکردم رفیقم بود اما اگه یوقت میخاست بیاد تو سایدم پلی بده باید طبق برنامه های اس ای میرفت جلو نه اینکه تعیین تکلیف کنن یه خلوتی کن با خودت اگه ، این بچه های هم که بی ادبی میکنن به هرکس رو لایک نکن لطفا بزار بدونن بی ادبی جایگاه نداره

پی نوشت 2:حسین هم نباید از اتحاد خارج بشه بدون هماهنگی که چالش و نمره منفی و فرصت بده به سایدی که پلن بیان براش (ولی در کل انرژیتو دوس دارم حسین) یه مقدار ادبیاتتم خوب بشه بیشتر تو قلبمی

علی فلوید خدا لعنتت کنه ♥

پی نوشت 3:اقا دو ایکس قبلی جنگ میزد اس ای میگفتی احمق هست یونیک مرتاض میزدن میگفتی لازم نداریم، یونیک جنگ هم که هیچی الان این بهونه هارو اس ای بیاره قابل قبوله یا چی؟

پی نوشت 4: این چه سمی بود دیدم؟ پلیر به بهونه کمبود وقت از ی ساید که رجیستر کرده یهو واندر یه ساید دیگرو کلین میکنه و میگه حذف میکنم بعد تغییر موضع میده میاد اینجا تبریک به دشمنای سابقش میگه و اکانت جدید و...

شوخی میکنی؟ این جور بازیکنارو خداوکیلی تحریم کنید لقد به پیکره نصفه جون تراوین نزنید مسخره...

خوش و خرم باشید همگی

سروش

سلام و درود

دوستان یه برآورد کلی بزارید از سرور تا برای مایی که که میخونیم گهگاهی فقط، جذابیت و تسکینی باشه،،،

ندای بدون مولتی هم بدجور تو زرد از آب در اومد فاتحه تراوینو با این سبک بازی باید خوند چون هیچ اراده ای وجود نداره

از طرف برگزار کننده از بقیه هم نمیشه دیگه ایرادی گرفت. وقتی منفعت تو بودن مولتی هست براشون چرا باید بیخیال این منفعت بشه؟ وقتی تحریم کردید اون منفعت تو خطر افتاد میبینید که میتونن انجام بدن، بگذریم

برای جنوب شرق بهترینا آرزومه

پی نوشت: ناصر کلاهبردار کاکو میدون خالی شده میبینم که عرصه برا جولان یه عده باز شده حرف از تصمیمای بزرگ میزنن تو خاکت، چجوریاس، پیدا شو تنور رو داغ کن،(به فلفلک خودم سلام برسون)

پی نوشت ۲: ایلیا فروم رو غدغن کنن برات استعدادت تحسین داره پسر 😊🌹
    پی نوشت ۳: علی فلوید ساختمون اصلیاشونو کاتا کن تک تارگت روز دهم با هفتاد تا رمر کنارش نژاد توتن برنامه تا صبح همینه 😂

پی نوشت ۴:حامد متئو اسمت اومد اگه صدامو داری پیدا شو رفیق قدیمی

از دوستانی هم که لایق دونستن و شرمندشون شدم نتونستم باشم عذر میخام

پیروز و دنباله دار باشید

درود به همه دوستان عزیزم

بخاطر ادبیات تلخی که تو فروم وجود داشت سعی کردیم تحریم کنیم تا بدونیم اصول اولیه این بازی برای کنار هم بودن و سرگرم شدن هست نه پدرکشتگی و بد بیراه، اول از همه هم به خودم و بچه هامون کارت قرمز میدم که چرا باید یه جو

سالمو مسموم کنیم و مدیریت نکنیم؟

بعد انگشت اتهاممو به سایرین نشانه میرم، قبل از هر اهانتی یکم فقط بیشتر فکر کنیمـ

بگذریم تبریک میگم به بچه های شمالغرب و جنوب شرق به خاطر زحمتی که کشیدید نتیجشو دیدید با حرف هاو بهونه ها این زحماتتون زیر سوال نمیره افتخاری

بود کنار دوستانم باشم (درحالی که نبودیم و زحمتو خود بچه ها کشیدن😂)

اسپید بدرد ما که خیلی سریع نیستیم نمیخورد اما به دعوت نتونستم لبیک نگم

پی نوشت: چندسروری میشه که ایلیا و مهدی کلت رو میشناسم به شدت پلیرهای اکتیو و پایه کار و زحمتکش هستن وجودشون برکته برای هر سایدی اما ایلیا

حواشی دوس داره یکم بیشتر😂

پی نوشت ۲: بچه های تروریست (همگی پرهام و ادی و ارمان تیمشون) خدا قوت 🙏

مهدی رونان و تیمشون حسین فستر پلنر سایدمون (دعوا میکردم باهات اما تو قلبمی) و ارش و mr. oaa و همگی دستتون طلا

پی نوشت۳: میلاد (دویست تی) اینا میگن دو ایکس میبردیم تو بگو باشه بحث نکن😂 ساکت بودنشون باعث ارامش خاطره.

پی نوشت ۴:مانی تو بهشون بگو که قبول کنن یا از ممد توشی بپرسن که کی میبرد جاتون جنوب شرقه الکی قاطی نشید با سایدی...

یاعلی

-سروش-

درود به همه رفقا

با اینکه تایم نداشتیم اما اکانت ساختیم اینقد کلیک کردیم خسته شدیم سه نفر هم هستیم با دو تا اکانت

اینجا خبری از تعدد اکانت نیست فقط بخاطر رفقا ثبت نام کردیم وگرنه تو جنگ با مولتی و تایم بازی ما بازنده ایم و افتخار میکنیم به این قضیه

راجع به سرور دو ایکس پیش یه چیزای دارم میشنوم موجبات خنده رو فراهم میکنید فقط /مرد مومن مگه مجبوری یه تعداد کراپ لاک کردن رو تو بوق کرنا کنی و جار بزنی؟

نمیگی اینور وای مصیبتا سر میدیم و گینه بی سائو میشیم گناه نداریم؟

صدتا بزار رو همون کپا فقط صفر شد ازتون منتظر اعلام امادگی برای ران شدن دوباره اون سرور هستم ببینم تفاوت حرف و عملتون چقدره .

در کل اینجا کم هستیم بیشتر رو اکانت این وقت رو صرف میکنیم

پی 1:ایلیا خدا بگم چیکارت کنه ماجراجویی اکانت تموم نمیشه اینقدر سرور تند هست

پی 2:مانی مرکز مولتی بازی کجاس مختصات بفرست ببینیم چند چندیم ( پلن همونیه که میدونی :دی)

پی3 :مملی توشی تو جات پیش ماس ازت دلخورم زیاددددددد بعدن حرف دارم باهات

ایشالله فروم بیشتر درگیر انالیز بازی و اعداد و ارقام باشه با یه بازی سالم تا بیشتر حواشی.

-سروش-

STORM

درود به همه دوستان

زیارت قبول همه سرورانم دوستانی که مشرف شدن حتی از اونجا هم کمک حال ساید بودن (مهدی و سید محمد ) دمتون گرم.

چند صفحه گذشت دیدم داری تو دروغ گویی محضت خوش خوشانه قدم میزنی نتونستم هیچی نگم

نحوه درست استفاده از کتیبه باز چه سمی بود؟؟!! عزیز دل

از دوستانتون که آموزش دادن عاقبت بخیر نشدن حالا باز شما خود دانی تهش نشه جوری که مث رفقات همر صدتیکه شدشو مجبور باشه مولتی و کپ بزنه دیوار شه

در رابطه با ناتار کاتا کردن و داد قال کردنت که آهای مردم این ها ناتار کاتا میکنن خواستم بگم اکانت بدپلیر همونیه که روزگارتونو سیاه کرد رو کتیبه& برا زدنتون نیاز به

کاتا ناتار نداره سری دیگه خاستی خالی ببندی کف گروه عمومی اولا عکس دهکده رو کامل بزار اون ناتار نبوده و دهکده خودت بوده چیف بک کردی دوما عجب ناتاریه که

فقط از یه اکانت اتک روش میاد.

ثالثا کلونی ناتار چیف میزنید توش اقامتگاه بزن چون یکی مث ما با چیفر میاد .با کاتا دهکده چیف شده رو صفر میکنه نه ناتارو(تکرار کن یادت بمونه)

فعلن بزنید رو مولتیا که داستان غم انگیز میشه این سرور ان ای نشون داد که با سعی و تلاش میتونه همه چیزو جبران و پر کنه مثلا با احمق کوچیکی که نیست جای

جنگاموز منحصری که نیست:دی

پی نوشت: ایلیا تحویل بده زودتر اکانتا رو بهشون که این ننگ دامنتو نگیره:دی قرار هم هستش مست بخوره خودشونو شانسشون باز

پی نوشت 2: برید بگید بیش 2/3 پتانسیل ساید و زیرسایدامون خورده تو گروه عمومی اعلام کنید انرژیا نیفته 1/3 کمه برا جریحه دار کردن عواطف .

ایام به کام

-STORM-

ORACLE

درود همه دوستان

یه رفیقی بود میگفت سه به یک یکی دیگه هم بود میگفت با خاک انداز جمعتون میکنم خاستم بگم خدا قوت...

از همین تریبون باید خراج بدید به جنوب شرق

الانم اتفاق خاستی نیفتاده همینطوری بعد مرتاض یونیک تلاشتونو بیشتر کردید بعد جنگاموزم تلاشارو

دوبرابر کنید

چوب سیاستای اشتباه ان ای رو اندبل باید بخوره که

که همه جا جار میزد سه به یک نمیکنم...

رفقا زحمت کشیدید دمتون گرم❤️

درود دوستان گلم

یه رفیق گلی بود میگفت با خاک انداز جمعتون میکنم من کل همرای ان ای دستمه از همین تریبون خدا قوت میگم میخوام بگم از بس هر کاری

لازم بود انجام شد با این حربه که کاری نکردید خودمون خسته شدیم پهلوون اینجی اونجا نی باس خراج بدی اخرم همون که گفتم

میشه اگه همون موقع یه مقدار خراج جنوب شرق رو پرداخت میکردید الان وضیعت طوری دیگه بود

از سیاستمدار امریکایی پرسیدن چرا به عراق حمله کردید گفت اخه بمب اتم داشتن باید جلوگیری میکردیم چرا به کره شمالی حمله نمیکنید ؟ اخه اونا بمب اتم دارن

نمیشه همین سیاست عینا رو مرتاض منحصر قبلنا خوب بود و نقطه قوت الان باید تلاشمونو بیشتر کنیم تلاش که بیشتر شد ثمرش مرتاض بزرگ بود که اومد اینور:دی

اینکه تلاش بیشتر کنید خیلی خوبه اما یه سری پلیر پتانسیل خوب داشتید که دارید همرارو الکی حروم میکنید

موج سواری رو ناراحتی ناصر و اب تو اسیاب ریختن از طرف ان ای چه سیاستی سمی بود پیش گرفتید ؟؟؟!!!

پنج هزارتا سرور دیگه هم تو خابتون نمیتونید با این سیاست گزندی به اس ای برسونید و ناصرم رفیق قدیمیه گوشت همو بخوریم استخون هم رو دور نمیندازیم تهش دلش

با جنوبه

مستشار فرستادید لابلای اتحاد و پیام های ترانسفر کردن پلیرای جنوب غرب به ان ای و کلین کردن واندراتون با همراشون دلیل اصلی ناراحتی بچه های الان اسدبله یادتون که

نرفته؟؟

پی نوشت: همینطوری که پرچم تلاش بیشترو رو دست میچرخونه مرتاضو چکمه اس که داره میره

پی نوشت 2: رفقای خراج بگیر و عزیزای دل تو نقطه نقطه سرور رسوخ کردن کاخ سفید رو حسینیه کردن به امید خدا مسیر پیروزی از بیت المقدس میگذره:دی (پارتیزان و فلوید

با سربند یا زهرا)

پی نوشت 3: دف شناور چی میگه؟ خدا قوت سرلکشگر و میلاد و پویا

پی نوشت 4: 3 به 1 اول سرور چیشد ؟ اعلام امادگیارو یه چک بفرمایید :دی

پ نوشت5 :ایلیا با روزبه سرت گرم شده خدارشکر:دی

شبو روزتون خوش رفقا

اول از همه کی از این قضیه خوشحال میشه که ثمره زحمات یه نفر به همین سادگی بر باد بره چرا فکر میکنید ما خرسندیم از این اتفاق؟

من نمیدونم چرا عادت کردید همیشه قضاوت کنید بدون اینکه صحبتای

کسی رو که متهم میکنید رو بشنویم ؟؟؟ الان این مولتیای کنارت تا دیروز اکی بود همه چی و دنیا به کام بود امروز شد مولتیای که برخلاف قوانین هستن باید بن بشن؟؟؟؟؟

اگه که کنارتون دهکده گرفته ایمیل دستتون نیست و مطمعن نیستید که بدا به حالتون که خونتون رو روی آب بنا کردید.

جالبتر اینکه با تکیه به این بی توجهی تهدید به اکانت زدن تو خاک مقابل میکنید ؟؟؟

کاشکی قبل پست گذاشتن و اتهام کمی هم انصاف به خرج میدادیم و تامل میکردیم

اکانتای جنوب غرب واندر کلین میکنن براتون نمونه بارز خراب کردن پتانسیل جنوب غرب اتفاق میفته در اخرم براتون ارزوی موفقیت میکنن حذف میکننو کوچ

کسی صداش درنمیاد و پیداتون نیست الان تابع اخلاق و قوانین شدید؟؟

یه تایمی فروم کلا تحریم شده بود از ج ش ترجیح این بود که تماما وقت رو اکانتا باشه فقط الانم چون بحث اتهام و افترا وجود داره لازمه که جواب داده بشه

پی نوشت: کم گوی گزیده گوی فکر میکنم برا بعضیا قفله

امیدوارم با بحث های فنی گرم فروم باشیم نه با چنین اتفاقایی

روز و روزگار خوش

-STORM-

سلام و عرض ادب خدمت فروم نشینان عزیز

در رابطه با مولتی بازی کردن فکر میکنم بعد از این که آی آر جمع کرد رفت پست های حماسی زیادی گذاشته شده که خون در رگهای خواننده ی فروم به جوشش و غلیان افتاده و اینکه دیگه من مولتی بازی نمیکنم برای اندک ساعاتی در اذهان شکل گرفته ولی بعد از این اندی ساعت، مجدد به یاد اینکه هر چی کلفت تر و گردن کش تر و شاخ تر باشیم بهتره بر این گفتمان حماسی غلبه میکنه و این موضوع به دست فراموشی سپرده میشه . خودم هم، چه تو آی آر بعد از ران شدن مجددش، چه تو دژکوب چه اینجا کم پست نذاشتم در این راستا . اما نتیجه ای نگرفتیم . اینکه بخوایم آسیب شناسی کنیم و چرایی مطلب رو در بیاریم سخت نیست همتون هم خوب میدونید چگونه میشود کاری کرد که مولتی بازی به سمت صفر میل کنه . بازم میگیم ولی مطمین باشید که نتیجه نخواهد داد، نرود میخ آهنی در سنگ و این داستان ادامه دارد ...

باید ببینیم چرا ی نفر اصلا میتونه مولتی بکشه بعد بری جلوشو بگیری . پلیر های قدیمی الفبای تراوین رو از الف تا ی رو در عمل، نه در حد شنیدن انجام داده بودن و بلد داستان تراوین بودند . الان چطور میتونید بفهمید که ی پلیر حرفه ایه یا نه ؟ فقط میتونیم الان بگیم رنک هجومی و همرهاش . لازم دونستم چندتا از نوستالژی هایی که دیگه تو تراوین های الان کم و بندرت میشه دید رو یاد آوری کنم که شاید دلتون برا اونوقتا تنگ بشه .

بچه های ان ای شاید که نه حتما احمد کاراییب رو خوب میشناسن بعد از کتیبه ها یه ابر همر رو کرد فقط و فقط 53 کی گرزی 18 کی تی کی همتون شاید با مدل های الانی بخندید. وقتی این همر لانچ شد کل سرور بهش دست مریزاد میگفتن ، چون اونوقتا مولتی نبود . الان 700 کی گرز با 180 تی کی میخوره هیچ کس نمیگه دمش گرم . تفاوت تو چیه ؟ غیر از اینه که اونموقع مولتی و منابع میلیونی تو ساعت برای رید نبود و الان هست . شایان شانگفی بچه محل ما بود خیلی وقته ندیدمش هر جا هست سرش سلامت ، ی روز ز زد گفت بریم برای پلن صحبت کنیم یادمه واسه ی پلن گسترده چیزی حدود 10 تا برگه A4 تایم لانچ و فیک در اورده بود که 3 تا تارگت رو بزنه ، علتش چی بود ؟؟ جز اینکه منابع محدود بود همرها بسختی بالا میومد و باید جوری پلن میزد که درصد موفقیتش بالای 90 باشه ؟ بله جواب همینه استفاده بهینه از منابع محدود، این منابع شامل همر و دف میشد بنابر این دف میلیونی وجود نداشت . ی بار برای دیوار کردن یه همر از تمامی اکانتهای همر دار رومن ، سزار به اندازه یک بیستم از سزاراشون و گول ها یک پانزدهم ش گول هاشون رو گرفت و دیوار کرد به این میگفتن تیم ورک و چه لذتی بالاتر از اون که 30 تا اکانت 1 کی یا دو کی از سواره همرشون رو برای حمایت همسایدیشون بدن ؟

الان شما مولتی بساز با دلاور و کاهنت رید بده برو تاپ حتی . کی جرات میکرد با تروپ هجومیش ناتار بزنه اونم دیوار و اقامتگاه و سربازخونه و اصطبل ناتار رو نزده ، که شما بری با کاهن و دلاور رید بدی ؟ چون دلاور جیبش بیشتره منابع بیشتری میاره برات بشه الویتت و به این فکر نکنی با 20 تا دلاور بزنی ناتار 18 تاش میمیره ؟ خب منم باشم مولتی میکشم چی بهتر از این.

متاسفانه تو سالهایی که فضای مجازی گسترده تر شده برونگراهای بی علم دارای شان و منزلت اجتماعی بالاتری شدند و درونگراها عالم کنج عزلت گزیدند نمونه ساختارش رو هم در سیستم اداری مملکت مشاهده میکنیم . این قاعده در دنیای تراوین هم مستثنی نیست دقیقا در دنیای واقعی رانت و لابی های گسترده و منابع زیاد، خرج های بزرگ و لاکچری و به نمایش گذاشتنش در فضای مجازی چون اینستا و ... و در دنیای تراوین هم لابی بازی های گروهی و منابع زیاد، همرهای بزرگ ،دف های سنگین و به نمایش گذاشتنش و منم منم کردن هاش و استناد بهش برای بزرگتر جلوه دادنش شده آفت هر دو جامعه (تراوینیمون و زندگیمون).

تو باید دهکده بزنی که توش دف بکشی و بعد بری رید بزنی ناتار رو و بعد اون رید تعدیل کنی و گندمخورت 40 برابر کام بشه که تعدیل پشت تعدیل بزنی که برای سایت بصرفه. ادمین جان تو اجازه بده هر آی پی حق داشته باشه رو یه اکانت با پس بره رو ران کن، انتی باتت و کپچا هم بذار ،جانشینیت هم هر 4 روز ی بار بپرون، ناتارت هم دف بسازه و دیوار آپ کنه سربازخونه و اصطبل ش بالا بیاد، گلدت رو 5 برابر کن ببینیم که صداش در میاد .

اینها رو هم گفتم به دوستان و سروران خودم که بدونید تا قانونی وجود نداشته باشه در مورد کنشی ، جرمی هم صورت نگرفته . پی گیر دادن بهمدیگه و گفتن اینکه مولتی نکش مولتی نکش نباشید. برید سراغ بالا دستی و بخواید که یقه مجرمین رو بگیره . این فرهنگ رو هم جسارت نباشه نداریم که وجدانمون پلیس خودمون باشه .

پ ن : امیدوارم بار آخری باشه که برای مولتی بازی و لایی کشیدن تو بازی پست میذارم . آمین یا رب العالمین

یا حق

سلام و عرض ادب مجدد

اصلا ی طوری پست گذاشت که نمیتونم ج ندم عذر خواهی از تمامی دوستان میکنم ببخشید.

در بهترین شرایط بهت فقط میتونم بگم دروغگویی بیش نیستی . من اصلا علاقه ای به جر و بحث ندارم فقط از دروغ متنفرم .

این همون کسیه که میگه من باعث و بانیه جنگ با اس دبلیو شدم . یک ماه قبلش اس دبل داشته میزده اس ای رو ، و از همه جالبتر ی پلیری اکانتشو داده دست ایشون (لیدر ساید ) و رفته مسافرت و ایشون دارن میفرمایند که حقشه بخوره . (خب نتیجه گیری چی میشه؟ این میشه که ما اومدیم اینایی که میزدنو زدیم شدیم مقصر جنگ اسدبل با اس ای ببخشید که 20تا خفت زدن از اس ای یه 2تا چیف زدیم ازشون معذرت میخوام :D;)

اینم همری که میفرمایند من ندیدم . جدای از همه اینا ما خوشحالیم که جنوب شرق پرچمش بالا باشه مبحث صحبت پست قبلم در رابطه با این بود که برای ممبرای ساده و جدید هم گشایشی باشه برا پیشرفت که گویا منظورو بد متوجه شدی گفتی بدو بدو بیام ریپلای بزنم بگم من خوب عالمم دوتا دروغم بگم جایی حساب نمیشه اما زدی به کاهدون :دی گاز ورمه سعید جان داستان ما با اینایی که میای یه چیزی میگی رد میشی میری فرق داره بهتره کشش ندیم

( لینک پست )

اینم برای دوست شمالی که فکر میکنم تا الان متوجه شده که ما تاوان دفاع از حق رو دادیم الان هم اگه چیزی میگیم حرف امروزمون نیست حرف همیشگی ما هست.(مثال نقضی که میخواستی این بود که چرا فلان سرور هیچ اعتراضی نکردی!! یه سرور بودم اعتراض هم کردیم تلاش شش نفرو حروم کردم که ثابت کنیم غلط هر جور نوشته بشه غلطه )

پی نوشت : بازی کردن با تو مگه افتخاری حساب میشه که برد باختشم باعث تقویت رزومه باشه؟ مارو سرور اول حساب کن بزرگوار

یا علی

سلام و عرض ادب

دوست عزیز من احساس میکنم شما فقط خواستید ی جوابی داده باشید و با تکیه بر تاریخ آی آر و اسپید ترا مستدل کنید حرفاتون رو ولی کلیت صحبت هاتون همونی بود که من گفتم ی سری جاهاشم با گرفتن صحبت ها بخودتون حس میکنم پاسخ دادید یا سو تفاهم شده یا من نتونستم خوب توضیح بدم .

درمورد این سرورها شاید شاید حرفتون درست باشه که مثال نقضش رو براتون خواهم آورد اما قطعا پاسختون در مورد آی آر اشتباه هست .

همون سروری که امرداد بود و ان ای با لویال درگیر شد و اندبل حذف کرد من مطلع نبودم کی میاد کی نمیاد همین حرف شما رو اشکان و سعید ملا به ما زدند اگر قرار بود اس ای بیاید باید با ما هماهنگ میکردید . کی گفته که میخوام برم سایدم پلی بدم باید با کسی هماهنگ کنم ؟؟؟ بچه های امرداد همشون رفیقامن ولی من توضیح نمیدم به کسی که چرا اومدم تو سایدم یا هر ساید دیگه ای پلی بدم ، بچه ها رای اوردن لیدر شدن خب ما میگیم چشم لیدر باشین ، اما از پتانسیل اکانتهای تیم ما کی نفع میبره ؟؟؟ خودم یا سایدم یا هر دو؟؟؟ اس ای با حذف اندبل برنده بود اما اگر کار بیخ پیدا میکرد نیاز به من و امثال ما نبود ؟؟؟ اینکه لیدر چگونه از پلیر هاش استفاده کنه هنر لیدر نیست ؟؟؟ لیدر ها در خلال روند بازی انتخاب میشن تو آی ار هم اینطور نبود؟ تیمی اعلام آمادگی میکرد نفرشون رو تو رای گیری کاور میکردن نه که قبل از ران شدم سرور بگن هر کی میاد با ما هماهنگ کنه اینم تاپ لیدرمون و اینم لیدرامون همین حرف خودش آغاز مشکله . تیم با تیم با هم مکاتبه میکرد(دو تا شیر تو ی قلمرو نمیگنجه مگر با تعیین خط و مشی ) اما نفر با تیم خیر هیچ مکاتبه و هماهنگی نمیشد .هر کس زودتر پیشرفت میکرد کپ 150 درصد بهتر رو میگرفت مگر در شرایط خاص که کی مهاجر زودتر ارسال کرده و ....

تو همون سرور هم که گفتم با اینکه اختلاف سلیقه داشتیم با امرداد و همر رنک 2 سرور تا قبل کتیبه رو ما داشتیم جنگ بما ندادن و ما گفتیم لیدری و کلامت حق ، سمعا و طاعتا . نه کسی رو قراره بزنیم نه مرضی داریم که خودزنی کنیم و تضعیف ساید . گوشت همو بخوریم استخون همو دور نمیریزیم نه فقط تو ساید خودم ،سرور قبل که ان ای هم رفتم همین رویه بود .

اینکه شرح ما وقع میدید که امرداد فلان کار رو کرد یا بمانی فلان کرد نمیشه انگ بما و نمیشه کلام حق که خودتون اونجور حالا چرا پس اینجور ، اگر من نفی میکنم اینکار رو با امرداد هم همین مشکل رو داشتم .حرف غلط غلطه چه قلت نوشته بشه چه غلت و حتی چ غلط . میخواد امرداد بگه میخواد شما بگی میخوا هر کس دیگه .

اتفاقا عجیب بودن این موضوع برای شما تعجب برانگیزه ایا ندیدید قبلا چنین اعلام امادگیهایی رو؟

همین سرور نرمال که ما امدیم اسپیدترا امرداد اعلام امادگی نکرد و نگفت هرکی میاد اس ای هماهنگ کنه؟

سرور بعدش اس ای و اس دبل همین کار رو نکردن؟

سرور بعدش مجدد ربعها این اعلام رو نداشتن جز ان دبل که کسی نیومد؟

همین سرور قبل نبود این قضیه؟

متوجه نمیشم، کجا من گفتم که با اعلام کردن کسی مشکل خاصی دارم که شما دارید مثال و فکت میارید ؟؟؟مگر ما مشکلی با اعلام داریم . خب اعلام کنن بما چه . مشکل من اونجاست که من یا من نوعی باید بگم دارم میام به شما این شما رو کی کرده مسئول قبل از ران شدن سرور ؟؟؟ . مثلا اگه ما نگیم و بیایم ی اکانت خوب هم داشته باشیم چه اتفاقی میفته (فرض بر عدم مشکل دار بودن منو شماست)؟؟؟ بحثم اینه که کی شما رو مسئول کرده ؟؟؟ شاید شما بیاید و شما در اقلیت قرار بگیری و نفرات دیگر در اکثریت . شاید اونی که باید خط مشی ساید رو مشخص کنه شما نباشی . شاید شما خودت باید یه ممبر باشی نه یه لیدر . از نظر من همه نهایتا ی ممبر ساده هستند تا وقتی که دموکراسی جاری شود که شما لیدر هستید اونم فقط با رای گیری . الان من 20 نفر بیارم ی سایدی همه کاره من میشم ؟ شما ان ای پلی میدی بگو چند نفر رو بیارم که بشم همه کاره ؟؟ من صلاحیت لیدر شدن دارم یا ندارم مهم نیست ؟؟؟ خب قطعا با اینکه این جمله رو گفتم 20 نفر بیارم میشم همه کاره صلاحیت ندارم حتی یه عضو از ی ساید باشم . قطعا منی که دنبال کاره شدن در ساید هستم صلاحیت پلی دادن هم ندارم . اگه برای این چیزا پلی میدم بهتره ندم . نکته ای که گیرشم اینه برای سایدت پلی بده خواستنت میگی چشم نخواستنت بشین کنار بازیتو بکن.

در مورد 15 گندمی هم که فرمودید هر کسی میتونه بیاد تو هر ربعی هر دهکده ای بخواد بگیره اما خوب گرفتن یک چیزه و نگه داشتن چیز دیگه.

شما تضمین میدی که 15 کراپ بگیری تا ته سرور صفر نشی ؟؟؟ قطعا تضمین نمیدی، تو این سرورها شاید بدی . شما بر اساس شهود باید پیش بری نه بر احتمالات .

تصمیمات تراوین در شرایط همون موقع گرفته میشن نه بر اساس رفاقت و نه بر اساس احساسات .

اگر هم که برای بهم زدن ربع قرار بیاد که خوب باز تکلیف هر دو طرف قبل شروع سرور روشن میشه.

فرض ما بر این نبود که کسی بخواد مشکلی ایجاد کنه هر دو طرف رو مبرا دیدم از مرض .

فقط خواستم روشنگری کرده باشم که منظورم رو گویا درست بیان نکردم یا درست متوجه نشدید اگر صلاح دونستید این متن رو ببندیم که از حالت پرسش و پاسخ دو نفره خارج بشه .

روزگار خوش

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

طبق عادت همیشگیه پلیرهای تراوین که میگن این بازی ترک نداره ، فقط نهایتا ی سرور تعطیلی داره ، ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و مرتبا کامبک میکنیم .

سرور هایی که بعد از فیلتر آی آر توسط سایت های دیگه و این سایت ران شدن خیلی چنگی به دل نمیزد معمول اینطور بوده که یا بازنده صِرف بودیم یا برنده مطلق

و در مجموع حس و هیجان مکفی از بازی میسر نمیبود ، سرور قبلی گفتیم سنت شکنی کنیم و برای اولین بار سایدی غیر از خونه همیشگیمون اس ای پلی بدیم.

اس ای که بردش از روز اولی که ما لاگین کردیم(اولین لاگین ما مصادف با 10 روز قبل از کتیبه ها بود ) مشخص بود و اس ای برنده مطلق سرور بود ، اما گفتیم بیایم ی بار

دونسته و با انتخاب اینکه قطعی میدونیم بازنده ایم بریم ضعیف ترین ساید بازی که اولا انتظاری ازمون نیست دوما کتک خورمون ملس باشه سوما عرضه خودمون رو محک

بزنیم خدا روشکر از تمامی سرورهای گذشته جذابتر بود برامون، هیجان زد و خورد حس تراوین های قدیم رو داشت . از اینرو چون بهمون خوش گذشت گفتیم بیایم بازم پلی

بدیم ترجیح میدیم سایدی بازی کنیم که ازمون انتظار دوران جوانی رو نداشته باشن چون تایم نداریم اونقدرا و اگرم بازی میکنیم هیجان بازی رو با زدو خورد تجربه کنیم

(البته معمولا خوردیم و همچنان هم از رو نرفتیم) .

فعلا تصمیمی بر اینکه کدوم ساید پلی میدیم نگرفتیم اما ظاهرا ان ای نریم، چون پلیرهای قدیمیه ساید برگشتن به خونه و با قدرت هم میخوان بیان ، خب ترجیح میدیم

که روبروشون باشیم که حسابی از خجالتمون در بیان و کتک خورشون باشیم اگرم متا شدیم که در رکابشون هستیم . ظاهرا ان دبلیو هم داره پلیرهاشو جمع و جور میکنه و

خبرهاحاکی از اینه که اندبل هم تیم خوبی جمع میکنه اگر تیم قوی ببندن اندبل هم شاید منتفی بشه ، پلیر های اس ای هنوز اعلام حضور نکردن بیاید وسط اعلام کنید

ببینیم چند چندیم ، بین اسدبل و اس ای بخوایم انتخاب کنیم خب قطعا برمیگردیم خونه قدیمی . بین بچه های تیم اختلاف هست که کدوم ساید بریم تصمیم نهایی نشده

هنوز ، تصمیم گیری قطعی شه ساید رو هم اعلام خواهیم کرد .

ی موضوعی هم برام جالب بود که چند تا از دوستان فرموده بودند که هر کسی میخواد بیاد فلان ساید با ما هماهنگ کنه و ..... ی سوال پیش اومد مگر ساید ها رییس دارن ؟

کدخدا دارن ؟؟ ارباب دارن؟؟ هر کسی میخواد بره سایدی اعلام کنه ؟؟؟ هنوز سرور ران نشده چطور کسی لیدر شده یا تاپ لیدر شده یا رییس ساید شده که کسی میخواد

بیاد باید اجازه بگیره؟ بعد اجازه بگیره از شما که کجا ده بزنه قبل از اینکه قابلیت های اکانت ها مشخص بشه؟ به یکی که میشناسه مثلا 15 کراپ 150 بدن به یکی که

نمیشناسه یا قابلیت اکانت تا روز سومی که نمیشه تشخیص داد رو 9 کراپ بده؟؟ یا چرا باید پلن اکانتشو به شما بگه ؟ و اما سوال آخر کی گفته اون شخصی که باید ازش

اجازه گرفته بشه شما هستید ؟؟ بهتر نیست که اگر هم شما نماینده طیف گسترده و امین الامنای ی سایدم هستید با رای گیری بعد از ران شدن سرور بشید رییس کل ؟؟؟

درسته جامعه تراوین کوچیک شده ولی با این قانونای من در اوردی دیگه داره عجیب غریب میشه داستان .

جمع بندی کلی : این سرور سعی میکنیم تیممون کامل بیاد ، امیدوارم ی سرور خیلی خوبی رو شاهد باشیم مثله سرور قبل در کمال دوستی و رفاقت ی رقابت هیجان انگیز پر از

زد و خورد همراه با ادب در فروم رو شاهد باشیم .

پ ن : ادمین جان ماها پلیر نرمال هستیم نه 2 ایکس و 3 ایکس و ... ، مردونگی کنید ی سرور نرمال ران کنید حالشو ببریم

یا حق

storm team

سلام و عرض ادب خدمت فروم نشینان عزیز

بعد از غریب به 16 سال برای اولین بار خاک مقدس جنوب شرق رو رها کردیم و اومدیم یه ساید دیگه و چقدر تصمیم سختی بود برای شخص بنده اما دلایل خاص خودمون رو داشتیم نه تعلق خاطری به ان ای داشتیم و نه ساید دیگه اما بهترین انتخاب رو انجام دادیم به چند علت .

شرایط و مفهوم بازی درست و اصولی و پاک عوض شده و با خلقیات ما سازگار نیست . مثلا مولتی بازی قدیم عار بود. ذره ذره، مولتی برای دف کشیدن قبحش رو از دست داد و به زعم امروزی ها شد مولتی کشی صعتی که دیگه این آخری شده نوبر، برای رفع اعتیادمون با این مسایل خودمون رو وفق دادیم اما ی موضوعاتی رویت میشه که هر کاری میکردم با ما سازگار نبود . برای همین ان ای رو انتخاب کردم چون خالی بود و پلیری نداشت و زیر و رویی نمیشد بکشی چون پلیر آنچنانی نداشت .

دیر اومده بودیم ان ای خالی و تقریبا بدون زیر ساخت و حیات خلوت سایر سایدها الاخص اس ای بطوریکه این ساید محترم برای زدن کنیبه اکانت ساخته بودن و چادر سر کشیده اسم اتحاد رو بنام ne team گذاشته بودن و ما بخیال خودمون اینا پلیر ان ای هستند و ی هفته یا ده روز مونده به کتیه ها بود ، که کاشف به عمل اومد اتحاد رنک 6 سرور مولتیایی هستند که تو ان ای ثبت شده ان و ماله بچه های اس ای هستند غیر از چند تا اکانت که که دیفالتشون تو اس ای بوده باقی فیدراشون تو ان ای . اون اتحاد الان این اتحاده تقزیبا 40 تا لینک هست که خفت و چیف و دیستروی کردیم که نمیگنجه در این بحث هر کسی خواست پیام بده لینک میدیم خدمتشون .

9cd8363f-45c9-4323-9772-c870b679ce7f.jpg

پاکسازی عظیم صورت گرفت ظرف مدت ی هفته که تا همین الانم ادامه داره بالغ بر 30 تا فیدر و کپ دیستروی شده از این اتحاد. با توجه به اینکه دو خونه ایت دشمن هست خیلی کار سخت میشه برا حفظ اکانت های خودمون و کتیبه ها به سختی تونستیم کتیبه هامون رو جمع کنیم چون همر هم برای زدنشون به سختی میتونستیم جور کنیم حالا بماند که باید در سریعترین زمان ممکن کتیبه ها رو جمع میکردیم که دوستان اس ای با مولتیاشون نزنن.

با کتیبه زدن مشکلی ندارم از ساید دیگه ولی قبلا ها طرف مثلا ی اکانت از اس ای میرفت تو خاک حریف ده میزد کاتا میکشید خزانه یا ده یا 20 میکرد نه اسم اتحاد عوض میکرد نه چادر سر میکرد نه لایی میکشید شاخ وامیساد میگفت تواناییمه . الان دوستان میان میگن تواناییمونه اکانت تو ان ای زدیم همر کشیدیم اسم اتحاد رو میذاریم ان ای و نامه های لیدرهای ساید رو جواب نمیدیم و دروغ میگیم که مریضیم ، نبودیم بلد نیستم جایگزین کنم و ... اما با تمام تفاسیر دو تا کتیبه کوچیک و یه کتیبه بزرگ زدن ازمون که واقعیت پیش بینی من بیش از این حرفا بود / با توجه به داشته هامون بد نبود .

اما توجهتون رو جلب میکنم به بعد ار این ماجرا ها

یه خفتی اکانت last شد ، بعد از اون گفتیم که پلیر شبِ فعال داره تیم ما اونم دو نفر . پسوردها و جانشینی ها گرفته شد به همه اکانتا برنامه داده شد تقسیم وظایف شد پس شد آنچه که خواهید دید .

کتیبه انبار کوچک رو از روی last زدند با دو تا همر رنک زیر 30 و یکیش که زبر 20بود ، یکیش دف بطور کامل شد و یکیش نصفه نیمه دف شد انبار رو زدند ازمون اما چیزی که از دست دادند بیش از این بود دو تا همر رومن و خیلی چیزهای دیگه که توجهتون رو جلب میکنم بهشون

0ea78b75-2209-44bc-b59b-5bc6504b7d9e.jpg

همر اول

2b88fc32-5dde-462a-adcc-d6cb6aa5dece.jpg

همر دوم

b740993a-5a4d-4fbb-bb4f-f8b99131db08.jpg

این یکی از همون اکانتایی هست که تو اتحاد دوستان بود

05933c64-044a-48e4-a477-ced361b95b89.jpg

اتکی که از سر شکم سیری زده شده و ار بس همر دارن نمیدونن چیکار کننش

0a8d9a55-b756-4312-a5dc-f57f451851e8.jpg

آغاز برنامه ریزی ما و ثمره تلاش های روزهای گذشتمون

7cc0d273-73b2-48da-b4b0-0301fbdce4a2.jpg

دلچسب نیست ولی بدم نیست

20270b2e-96f0-4979-b77d-518c5f40a727.jpg

بازم بد نیست بعض هیچیه

6f24a042-2804-421e-a6a4-8c99b89e1433.jpg

و یه خفت دیگه

این وسط طی یه حرکت زیبا احمق یونیک رو به زیبایی هرچه تمامتر و با کلی ایده و فکر زدیم اوردیم تقریبا لینک سبز

اومدن پسش بگیرن دوباره اتک لانچ شد، از اس ای هیروش ،. کلینر از همون ته مونده های اون اتحاد کذایی و از خاک ان ای که کتیبه جابجا شد و زیر 2 ساعت دف ریخته شد و بوسه زدند بر دیوار .این وسط مسطا ی 10 20 کی هم رعد اومد پر پر شد که اونم نمیذارم لینکشونو

f0a6141c-0bc6-49d8-8fa0-176d0a5e5277.jpg

این کلینرشون

4eb5e877-3439-44f4-b61e-1b06fae8eb3d.jpg

اینم کاتاش از چکمه یونیک

8d0b1709-70a3-4438-ba9c-e0953a410ef4.jpg

اینم اومده بود زحمت بلند کردن رو بکشه

6a9a9b9d-287d-4756-977c-efe41950d26a.jpg

اما تفاوت هست بین ما و شما از کل سایدتون اسکات میخوره انالیز میشه ما توانایی شما در همر و زیر ساخت رو نداریم اما توانایی ها رو در نقطه دیگری رقم میزنیم .

دوستان اس ای لیدر های محترم به بچه هاتون بگید ی دونه اسپایspy بچپونن تو نانکپاشون که لینک سبز اسکات در نره با 100 کی تروپ تو دهکده . از گذاشتن تفاوت اسکات های ما با شما نمیتونم لینک بذارم چون ممکنه هدف بعدیمون لو بره

bda26184-338d-4837-898b-959784ba84cb.jpg

اسکات زدند و خوشحال و شاد و خندون نمیدونستن که دون ریختیم براشون، اومدن که 120 کی گرز خفت کنن

cf2b7198-0eb4-4cb4-8794-835e0b5895d3.jpg

و اومد جای شاه ماهی و گرز دفمون رو خفت کرد

2fcf31a2-bb73-44e5-8f8c-ad7ca0b34252.jpg

همونی که ااز ان ای سواره هاش اومده بود کلینر احمق یونیک این پیاده هاشه اومده بودند کراپ لاک ی چند تا موج هم اومدن با کاتا که دیوار رو بوسه زدند

99f7b384-4e2d-4ef8-8821-3b669215f944.jpg

و اینم یه خفت تر و تمیز

تقریبا 10 تا لینک ذیگه هم هست که همه مدل خفتی توش هست باید از محسن عزیزبگیرم ولی اگر با اینا حال کلی فروم خوب نشد اونارم میذارم .

ترجیح میدم کل کل نکنم و ادعایی هم نکنم چون تجربه بهم ثابت کرده این بازی بالا پایین زیاد داره بیشتر خوردم تا زده باشم .

سوتی هم زیاد دادم و زیاد هم گرفتم اما یکی از دوستان اس ای اومد سوتی بچه ها رو گرفت تو ان ای خواستم بگم شما پرو پلیر چرا اینهمه کارت لنگ میزنه ان ای نوووب، شما چرا پس ؟

تایم ارزشمندم برایند مثبت تری داره که رو اکانت صرف بشه تا توی فروم . اگر که ی خورده دست و بالم باز بود که مگه میتونستید جنگ یونیک رو با چیف جابجا کنید مگه دارید با پرو نوب بازی میکنید ؟؟؟ اما انگاری آره دارید با پرو نوووب بازی میکنید حیف که وسع من در همین حد و تواناییم همینه . ایشالا در ی شرایط برابر تر بتونیم همدیگه رو محک بزنیم .

در آخر در عجبم از ساید اس دبلیو و ان دبلیو که چجوری همر رو هم لانچ میکنن وقتی هر کسی که برای بار اول نگاه کنه تاپ تن و آمار رومیبینه میفهمه باید متا 3 ب 1 بشه الان اس ای هم بخودش باد میکنه که متا 3 به 1 بوده در صورتی که اس دبل و ان دبل با هم درگیرن اونور اس ای داره همر چاق میکنه این وسطم اگر کسی تونسته باشه در جهت تضعیف اس ای در حد یک ارزن گام برداشته باشه ما بودیم .

تهش هم اس ای میره جز افتخاراتش که متا 3 ب 1 بود زدیم ترکوندیم . ناصر و یوسف و علی و رضا، و شاهینی که اصالتش رو 11 سال پیش تو تراوین و رفاقت نشون داده .... یا هر کس دیگه ای که سمت داره جمع کنید سایدتون رو و چشاتون رو باز کنید و این مسخره بازی جنگ فرومی و زرگری و همر لانچ کردن رو هم رو تموم کنید .

در آخر برام بسیار بسیار بسیار سخت و دردناکه که دوستان نزدیکم تو اس ای رو رقیب در بازی میدونم اما امیدوارم که بدونن فقط و فقط یک بازیه و شما رفقای من بودید و هستید و خواهید بود .

37c3d244-4539-4080-9448-60a3e09c54cb.jpg

لیست تارگت های فیک پلن احمق یونیک

0ea3b275-b947-416b-8260-1ba3dbd1a269.jpg

تایمینگ فیک های پلن احمق یونیک

8f3f3bc6-4395-4ef0-9937-823b98e532d6.jpg

دزدیدن کتیبه احمق یونیک

چند تا عکس دیگه هم موجوده که سر این پلن تفریبا دو سوم تارگتای فیکمون جابجا کردند کتیبه هاشونو که اگر خواستید اونم خدمتتون میدم. البته حجم پیام بالا میره .این وسط مسطا اکانت گول تیچر که دوست خوبم سجاد هست دیفالتش از بین رفت مقادیر قابل توجهی رعد شون تو پلنای اس ای رو دیوار کردیم این اکانت دف اتحاد ne team رو تامین میکرد و جنگ مستشاری داخل ان ای رو هدایت میکرد که طی پلن از دور خارج شد اون دهکده . اکانت های دیگه ای هم خفت شدن مثله پاتریوت و ....

از دوست خوبم علی 2113 خودمون یا همون فلوید الانی ها تشکر ویژه دارم خیلی کمک کرد بهمون خیلی زیاد که در کلام نمیگنجه . جلسه متامون هم با ان دبل زیر 10 دیقه طول کشید چون هدف کاملا مشخص بود و ناصر شناخت کاملی از ما داشت که این خودش کمک ویژه ای به این امر بود .

تشکر ویژه از استورم تیم

(مهدی بلک ، محسن سالسن ، سعید استاکر، ایلیا)

یا حق

سروش و ناصر با هم

سلام سروش جان

حیف که میدونم با مصطفی جور جور هستی وگرنه بهت اکانت خودم رو میدادم

درود بهت ناصر جان زارازورا تو برا ما کلاهبردار نیستی و نمیشی هیچوقت (هنوز برا ما همون سابقی) :X

راستیتش فقط میخاستم ببینم روند سرور به چه صورت هستش آیا اونایی که میگفتن سفید میخوایم بازی کنیم الان هم پای حرفشون هستن یا خیر که متوجه شدیم

چی به چیه و کی حرف و عملش فرق داره

بدتر از همه جابجایی پلیرهایی که همیشه یه ساید بازی میکردن توجه مارو جلب کرد و کلی ناراحتمون کرد امیدوارم خونه برا همه جای امنی باشه این قضیه جابجایی حتما در

زمان متا که نه ولی در زمان جنگ بین سایدی مشکل به وجود میاره (بگذریم که معلومه کیا همو میزنن از فاصله کلی دور )

راستی خبر از تلاش برای مستعمره پیدا کردنت تو سرور هم دارما نکن برادر من چه کاریه خب (حواسم بهت هست):دی

امید دارم که خداوند تعالی بهشون توفیق میده که در راه مقاصد اسلامی که یکی از آن قطع ایادی ظالمه و برانداختن ریشه استبداد و استعمار است کوشش کنن، :دی

ممنونم از سیل پیام های دوستان لطف کردن برامن فرستادن امیدوارم که بتونم جبران کنم.

یا حق

-سروش-

سلام و درود بیکران

برای مشاهده وضیعت سرور و از همه مهمتر ببینیم کدوم سایدها با اینکه متایی صورت نگرفته دارن بیشتر تمیز بازی میکنن(صددرصد وجود نداره),تیم وورک و .... نیاز به دسترسی و اکانت دارم، ممنون میشم اگه برای دقایقی از هر اکانت با هر پاپی لطف بفرمایید و پیام بزارید برام تو پرایوت.🌷

خدارو چه دیدی شاید تهییج شدیم و تونستیم دف ساز قابلی باشیم.

یاحق

-سروش-

Storm

سلام خدمت سروش عزیز

به قول شایان شانگفی

پیروز و دنباله دار باشید

سید جان (داوود و سجاد) درسته مدل بازی ها عوض شده ولی مولتی بازی جایگاه ویژه پیدا کرده طرف به قدری مولتی داره به خیلی کتیبه ها احتیاج پیدا نمیکنه (مثلا مرتاض)

خدارو هم بندگی نمیکنه _ تو این ماراتن امثال ما کم میارن چون نتونستم کپ مصری به قدری چاق کنم که همزمان 10تا همر بکشم

ادا پاک بودن اما تهی روکش های طلا زیرش لجن گرفته سه نفر ادم میشینن با 50تا همر برا یه ساید تصمیم میگیرن بقیه هم چون نمیچربن حق حرف زدن هم ندارن

این سرور نمیدونم کتیبه ها کی میاد اما وقتی جنگ اموزا شخصی شد یه ماه یه ماه رو دهکده های یه اکانت چرخید یاد حرف من میفتی

نابود شدن احترام ها هم که نگم برات

یکی از همین سرورا اصن نمیدونسیم بات هست 4نفر پلیر اورده بودیم به سبک سابق دستی راید میزدن اونجا بود که فهمیدیم بات تخصصی هست اما به ما نمیگن:دی

جالبه همر اول ساید هم داشتیم با همین سبک بازی کردن با اولین تجربه نژاد هون

تو سروری که طرف باگ زده بعد از رو هم نمیره چه جنوب شرقش چه هرسایدی مگه میشه اعتماد کرد به این ادم؟!!!

پی نوشت :بگذریم سرور سه بود فک کنم راندشم نمیدونم خیلی پیر شدیم :دی قاتل جاسوسا بودیا رنک هجوم مگه میشد کسی نزدیکت بشه:

پی نوشت 2: شایان هم دوست و رفیق و بچه محل ماس جای خیلیا خالیه بیاد تو فروم بنویسیه ادب مرد به ز دولت اوست:X

درود بهت صادق جان عزیز

اول از همه تبریک مارو پذیرا باش بابت تاهلت دورادور خبرت رسیده شاید تاخیر داشتیم مارو معاف کن ایشالله واندر موفقیتای زندگیتو دونه دونه بدی بالا

اگه این وضیعت مولتی بازی جمع شد اون روز بساط خیلیا جمع میشه طبل تو خالی صداش خوبه خلاصه بازار تراوین رو نذار کساد بشه جنوب غرب صادق صمدی که با

حروف فارسی اکانتش باشه رو کم داره

یا حق

-سروش-

STORM

سلام عزیز دلم و رفیق قدیمی

اومدیم یه دوری بزنیم پستتو دیدم گفتم یه تجدید دوران کنیم.

تراوین به سبک سابق مرد فاتحشو بخون

نه ادما ادمای قبل هستن و نه ساید ها به منوال قبل وقت نداشته باشی مولتی بازی کنی باختی :دی

امیدوارم سطح این سرورا و کیفیت سایت هم بهتر بشه تا تحریک بشیم برا التیام زخم قدیمی

پی نوشت :در کل جنوب خاکش مقدسه :دی

STORM

TEAM

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم

کلهم اجمعین به چند دلیل میتونیم آسیب شناسی کنیم که تاریخ انقضای بازی سر اومده و همه مرهمی میخوایم داشته باشیم بر اعتیادمون به این بازی .

موضوع اصلی پلیرها و لیدر ها نداشتن چهارچوب و تبیین خط و مشی نحوه پلی دادن هستش . لیدرها برخورد دو گانه با مولتی بازی کردن ها فارم های توافقی دارن ، گرایش های خاص پلیرها به هر سایدی بدون توجه کردن به منافع ساید و علاقه به اینکه رفیقم تو اون سایده با اون متا کنیم ، من همر نمیدم اکانت ایکس داداشمه ، لیدر کتیبه شخضی میکنه و برای لابی های خودش نگه میداره ، ذف ها برای اکانت های خاص جمع میشه ، و گروه لیدری از ی طیف آدم تشکیل میشن که کاملا همفکر و تو ی جبهه هستند و مخالفین و یا کسانی که نظرات دیگه ای دارن به حاشیه میرن و ایگنور میشن . بر عکسش اگر لیدر ها کاملا سلامت باشن پلیر ها مشکل ساز میشن ، وظیفه ی پلیر فقط و فقط اعتماده به لیدرش ولا غیر (به شرط سلامت لیدر ). سلامت یه لیدر هم به راحتی میشه در بد ترین حالت تا زمان دو هفته بعد کتیبه ها پی برد و سبقه اشون و نحوه برخوردشون با حل مشکلات اول سرور پی برد .

آیدین یه چالشی راه انداخت که نا موفق بود ، بازی بدون مولتی اما کارش باگ داشت ، ی باگ بزرگ که اونم این بود که نگفت که پلیر من باید تمام و کمال گوش کنه به حرفم ، کتیبه شخصی نداریم فارم اختصاصی نداریم ، همر ها به اذن من تکون میخورن ، متا رو بر اساس سلایق پلیر ها نمیبندیم فقط منافع ساید و بهتر شدن و یا بالانس سرورر میبندیم و این قول رو به پلیر نداد که همواره از باند بازی و لابی گری دوری میکنم . هر کس از این چهار چوب خارج بشود لطف کنه در ساید فلان ثبت نکنه البته که هیچ سایدی ارث پدری کسی نیست . معمولا پلیری که مرض نداره یا با شرایط فوق مشکلی داره ثبت نمیکنه .

البته اینم بگم که اینکار در سطح کلان تر و حرفه ای تر و یکدست تر هم نشد که بشه نشون به اون نشون که هر بار بزرگای تراوین نشستن که بگن بریم کام شاخ بشکنیم سر این مساله که کدوم ساید برن به تفاهم نرسیدن ، اینکه ایرانیا پلیر های قدرتمندی بودن شکی نیست اما سر مساله به این کوچیکی در 95 درصد نشست های راید کالی به تفاهم نرسیدن و نرسیدیم . حالا چه انتظاری داریم الان کسی بتونه انجام بده .

متاسفانه گلایه مندی شدیدی دارم از قدیمیای این بازی ، اونم اینه که تا کی میخوان اینجور پلی بدن برن ی گوشه ی اکانت بسازن و ی عده با لابی گری و مولتی بازی و بیان مثه تریلی از روتون رد شن و شما رو نادیده بگیرن و سر خوردگیش بمونه برامون یا اگر هم منت سرمون بذارن و آدم حسابمون کنن و لیدری رو بهمون بفرما بزنن سر ی تصمیم واضح و درست ی کودتای درون سایدی راه بندازن که خودمون عطای بازی رو به لقاش ببخشیم و حذف کنیم که اگر بمونیم هم میشه ساید زنی و تضعیف ساید .

خوشبختانه قدیمیا همو خوب میشناسن با واسطه بی واسطه میتونن با هم لینک شن معمولا هم این افراد حتی اگر هم رقیب بودن به سلامت همدیگه اعتماد کامل دارن

جمع شن بیان ی سرور واقعا درست ،مهم نیست دیگران چه میکنن مهم اینه که ما چه میکنیم پلی بدیم لذتشو ببریم ، میدونم که سالهاست ی بازی درست درمون و ی سرور شاخ بازی نکردید ، همت کنید به خودتون یه حال بدید . هر کدوممون هم حداقل 10 تا پلیر کار کشته عرضه اش رو داریم بیاریم .

در عیر اینصورت که شرایط بالا حاکم نباشه باید فاتحه این بازی رو خوند ، من که مدتهاست خوندم امیدوارم اشخاصی پیدا بشن که دمی مسیحایی به کالبد مرده این بازی که فیوریت همه ماست بدمن و این گیم پس از مدتها جون دوباره ای بگیره .

بگذریم برسیم به حال حاضر کسی که پله رو ندیده میگه مارادونا بهتیرینه تاریخه، کسی که مارادونا رو ندیده میگه زیدان کسی که زیدان رو ندیده میگه مسی یا رونالدو . این داستان شده نقل این موضوع که کدوم تیم بهتره و کدوم بهترین تیم تاریخ تراوین.

با تشکر

ناصر _ سروش

درود به همه فروم نشین ها و پلیرهای چهار ربع بازی
    به شخصه دوتا سرور داخل این سایت بازی کردم که جفتش به دعوت دوستان عزیزی بود که نمیتونستم نه بگم بهشون
    بعد سالها بیماری و دردی که همگی بهش دچار هستیم رو خواستم التیام بدم که با هزار امید و ارزو داخل شدیم اما
    شد آنچه نباید میشد....
    از بی تدبیری و معلوم نبودن سیاست های ساید در مقابل ساید مقابل یا از منم منم کردن های بی مورد
    از شخصی سازی کتیبه ها و اولویت داشتن نفع شخصی به منفعت ساید یا دل بستن به اعداد و رنک و پوینت
    دادن امتیاز های نابجا به رفیق دوست و دل نسوزوندن برای ممبر های ساده و ادعای تکمیل بودن قطار در حال حرکت
    با اینکه معلوم الحال هست که به ناکجا اباد میرسه این قطار اصلا چه احتیاجی به اکانت های ساده و ضعیف هست
    تا وقتی که بات هست مولتی هست؟؟؟ تیم ورک کیلویی چند؟؟؟؟
    طرفی که کلی مولتی داره و با بات کشیده بالا اکانتارو و کلی دف و گلد داره مگه میتونی بهش بگی بالا چشت ابروئه؟
    حکایت همون بچگیاس که طرف توپ چهل تیکه میاورد اصلا از فوتبال چیزی حالیش نبود با 100 کیلو وزن میشد
    کاپیتان و تعیین تکلیف میکرد کی باید بازی کنه کی نباید بازی کنه و اصلا بازی تا کی باید طول بکشه اگر هم بحثی
    پیش میومد بازی تعطیل و احیانا میتونست ابر مه خورشید رو هم بهانه و توجیح کارش قرار بده.
    این لابلا یک اکانت و نفر اکتیو و روح تراوین به چه حساب میاد اصلا چه نتیجه ای داره؟
    حرکتی که ایدین در مورد روح پاکبازی میخواست بهش برسه زیبا و ارمانی بود اما خط مشی نداشت مخالف مولتی بازی
    فقط نتیجه ای نداره کنار اون مخالفت با بی تدبیری مخالف بودن با هر حرکتی که اصول و قوانین اصلی بازی که شامل
    رفیق بازی و هرچیزی که باعث میشه حقوق ساید تضییع بشه رو نداشت شما باید یه پکیج کامل از نظری که داری
    ارائه بدی و بالطبع پلیری که حرفتو بفهمه و لذت بردن از بازی تو فکرش باشه کنارت داشته باشی تا به اون هدفی که
    میخوای و آرمانی هست برسی برات هم مهم نیست برد باخت بازی و مطمعا تا ته سرور با عشق بازی میکنی و ببازی
    هم مهم نیست (کما اینکه معتقدم نتیجه مهم نیست مهم لذت بردن از مسیر هست)
    ما ایرانیا هیچ موقع نتونستیم روی یه نقطه نظر به اشتراک برسیم تو رایدکال 100 نفر جمع میشدن از همه سایدا برا دات کام یه ساید مشترک انتخاب کنن اخر سر میدیدیم باز 20 نفر پخش پلا هستن...
    خیلی از دوستان رو میدیدم که از ساید اصلی خودشون به دور شدن مطمعنا بخاطر همین مشکلات هست امیدوارم به
    سروری که واقعا با هدفی که گفته شد با پلیر های که این مدل فکر و هدف رو دنبال میکنن در یک بستر درست خبرش
    به گوشم برسه وگرنه روح تراوین مرد و دیگه جای بازی کردنی نیست.

برنامه ریزی کرده بودیم که کتیبه جنگ اموز روی این همر فوکوس وجود داره که دهکده همراه با کتیبه جنگ کوچیک به ساید اس ای منتقل شد.

">
    این عکس جنگ آموزی هست که الان رو اکانت black storm هست که 3 بار روی دهکده تارگت ما رفته بود.

">

این عکس هم مربوط به جنگ آموزی هست که الان رو اکانت tondar هست. این کتیبه هم 3 بار روی دهکده تارگت ما رفته بود.

همونطور که مشخص هست، تارگتی رو چیف کردیم که 6 بار روش کتیبه جنگ رفته!!! فکر نمی کنم نیازی به توضیح بیشتر درباره اندازه همر این تارگت باشه و همه چیز مشخص هست.

">

">

">

عکس و لینک ها از زد و خورد بسیار طولانی هستش فقط یه دوستی میگفت هفته ای یه میلیون خفت میزدن از اس ای
    از اکانت اقای توهمی
    همین دوستان سرور پیش این نظرو راجع به اکانت ام کا ام جی داشتن خواهشی که دارم قبل از اینکه
    حرفی بزنن یه بررسی بکنن یا نظر خود اقا محمد رو بپرسید راجع به زد خوردای مرزیش همین الان تاپ رو نگا کنی
    برای یه فیدر تو اسدبل که کلا شش کا سواره بود این تلفات رو دادن اخر سر هم چیف بک شد.

">

کل تلفاتی که دوستان دادن، فقط برای همین 6-7 کا تروپ بود!!

">

اینم گوشه ای از تلفات دوستان برای همین 6-7 کا تروپ!!

لازم به ذکره که این دهکده درست 7 خونه بالاتر از کپ اکانت آقای توهمی، گنده لات اس دبل، زده شد و بیشتر از 20 روز نیروهای کپ این دوستمون تو پایتختش زیر سایه پرچم ما در خواب ناز بودن!!! هدف کشیدن 3 تا چیفر و انجام پلن بود، ولی وقتی پلیرهای حریف انقدر حرفه ای بودن که کاری به کاری ما نداشتن (لول 😊 ) گفتیم نیروسازی شو هم شروع بکنیم.

">

از چیف هایی که زده شد از این دوستمون فاکتور میگیریم چون محسن باهاش خیلی رفیق شده (:دی). ولی انصافا اینکه کسی که خودش رو سلطان خفت معرفی می کرد رو اینطور غافلگیر کنی یه حالی دیگه ای به آدم میداد:

">

اضافه می کنم که هیچکدوم از این عکس ها برای خودنمایی گذاشته نشد. اینارو گفتیم تا درس عبرتی باشه برای نسل جدید که تو این بازی نباید جلوی چالش ها و مشکلات زودگذر به کل سر خم کرد و تسلیم شد. باید مرد و مردونه تا آخر خط تو میدون باشی، ماهیت این بازی همین زدوخورد هاست. شاید بعد همین خفت بود که دیگه خبری از دوستانمون تو این اکانت نبود و جسارت و بی باکی این اکانت به کل از بین رفت.

کتیبه جنگ که از ان ای اورده شد به اکانت Brothers بک داده میشه این پلن هم فقط در این راستا زده شد که بگیم
    با بچه همر هم میشه نتیجه عالی گرفت و لازم نیست تو بوق کرنا کرد. اضافه می کنم که دهکده ای که چیف شد، پیش از رفرش شدن اطلاعات بالای 220 کا گندم خور منفی داشت!!!! دوستان عزیزمون در اکانت brothers رو ازشون می خوام اگر خودشون صلاح دونستن بیان و زیر همین پست عدد گندم خور این دهکده رو اعلام بکنن.

در آخر:تشکر میکنم از محسن و مهدی بلک و سعید استالکر که برای همراهی با من چیزی کم نذاشتن وهمینطور حسین
    که برام محترم و با ارزشه
    بعد حذف دوستان پلیرها و همبازی های ما هم وقتی نذاشتن اکانت خیلی وقته رو لاسته. اینکه برای تموم شدن سریع تر سرور هم سرعت رو 10 ایکس بکنند هم گواهی بود بر پایان این سرور. ما اصلا اسپید باز نیستیم و با توجه به تایمی که داریم، این سرعت سرور اصلا با گروه خونی ما سازگاری نداره، وگرنه همون اول می رفتیم و سرور اسپید بالا بازی می کردیم؛ بنابراین، با عذرخواهی از تمام دوستان گلی که تا به اینجا در کنار ما بودند و تا به اینجا در کنارشون بودیم، این سرعت سرور جایی برای ادامه دادن باقی نمی گذاره.

ما و تیم ما امروز و در این تاریخ در 3 ساید این سرور پرچممون بالاست و در نهایت افتخار و اقتدار از این سرور خداحافظی می کنیم. بعد از این پست اکانت حذف میشه و برای تمام دوستانی که هستند یا نیستند، هرکجا که هستند بهترین ها رو آرزومندیم.

موفق و موید باشید

امضا
    -
    سروش-

-محسن-

-سعید-