Posts by StOrM

سلام خدمت سروش عزیز

به قول شایان شانگفی

پیروز و دنباله دار باشید

سید جان (داوود و سجاد) درسته مدل بازی ها عوض شده ولی مولتی بازی جایگاه ویژه پیدا کرده طرف به قدری مولتی داره به خیلی کتیبه ها احتیاج پیدا نمیکنه (مثلا مرتاض)

خدارو هم بندگی نمیکنه _ تو این ماراتن امثال ما کم میارن چون نتونستم کپ مصری به قدری چاق کنم که همزمان 10تا همر بکشم

ادا پاک بودن اما تهی روکش های طلا زیرش لجن گرفته سه نفر ادم میشینن با 50تا همر برا یه ساید تصمیم میگیرن بقیه هم چون نمیچربن حق حرف زدن هم ندارن

این سرور نمیدونم کتیبه ها کی میاد اما وقتی جنگ اموزا شخصی شد یه ماه یه ماه رو دهکده های یه اکانت چرخید یاد حرف من میفتی

نابود شدن احترام ها هم که نگم برات

یکی از همین سرورا اصن نمیدونسیم بات هست 4نفر پلیر اورده بودیم به سبک سابق دستی راید میزدن اونجا بود که فهمیدیم بات تخصصی هست اما به ما نمیگن:دی

جالبه همر اول ساید هم داشتیم با همین سبک بازی کردن با اولین تجربه نژاد هون

تو سروری که طرف باگ زده بعد از رو هم نمیره چه جنوب شرقش چه هرسایدی مگه میشه اعتماد کرد به این ادم؟!!!

پی نوشت :بگذریم سرور سه بود فک کنم راندشم نمیدونم خیلی پیر شدیم :دی قاتل جاسوسا بودیا رنک هجوم مگه میشد کسی نزدیکت بشه:

پی نوشت 2: شایان هم دوست و رفیق و بچه محل ماس جای خیلیا خالیه بیاد تو فروم بنویسیه ادب مرد به ز دولت اوست:X

درود بهت صادق جان عزیز

اول از همه تبریک مارو پذیرا باش بابت تاهلت دورادور خبرت رسیده شاید تاخیر داشتیم مارو معاف کن ایشالله واندر موفقیتای زندگیتو دونه دونه بدی بالا

اگه این وضیعت مولتی بازی جمع شد اون روز بساط خیلیا جمع میشه طبل تو خالی صداش خوبه خلاصه بازار تراوین رو نذار کساد بشه جنوب غرب صادق صمدی که با

حروف فارسی اکانتش باشه رو کم داره

یا حق

-سروش-

STORM

سلام عزیز دلم و رفیق قدیمی

اومدیم یه دوری بزنیم پستتو دیدم گفتم یه تجدید دوران کنیم.

تراوین به سبک سابق مرد فاتحشو بخون

نه ادما ادمای قبل هستن و نه ساید ها به منوال قبل وقت نداشته باشی مولتی بازی کنی باختی :دی

امیدوارم سطح این سرورا و کیفیت سایت هم بهتر بشه تا تحریک بشیم برا التیام زخم قدیمی

پی نوشت :در کل جنوب خاکش مقدسه :دی

STORM

TEAM

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیزم

کلهم اجمعین به چند دلیل میتونیم آسیب شناسی کنیم که تاریخ انقضای بازی سر اومده و همه مرهمی میخوایم داشته باشیم بر اعتیادمون به این بازی .

موضوع اصلی پلیرها و لیدر ها نداشتن چهارچوب و تبیین خط و مشی نحوه پلی دادن هستش . لیدرها برخورد دو گانه با مولتی بازی کردن ها فارم های توافقی دارن ، گرایش های خاص پلیرها به هر سایدی بدون توجه کردن به منافع ساید و علاقه به اینکه رفیقم تو اون سایده با اون متا کنیم ، من همر نمیدم اکانت ایکس داداشمه ، لیدر کتیبه شخضی میکنه و برای لابی های خودش نگه میداره ، ذف ها برای اکانت های خاص جمع میشه ، و گروه لیدری از ی طیف آدم تشکیل میشن که کاملا همفکر و تو ی جبهه هستند و مخالفین و یا کسانی که نظرات دیگه ای دارن به حاشیه میرن و ایگنور میشن . بر عکسش اگر لیدر ها کاملا سلامت باشن پلیر ها مشکل ساز میشن ، وظیفه ی پلیر فقط و فقط اعتماده به لیدرش ولا غیر (به شرط سلامت لیدر ). سلامت یه لیدر هم به راحتی میشه در بد ترین حالت تا زمان دو هفته بعد کتیبه ها پی برد و سبقه اشون و نحوه برخوردشون با حل مشکلات اول سرور پی برد .

آیدین یه چالشی راه انداخت که نا موفق بود ، بازی بدون مولتی اما کارش باگ داشت ، ی باگ بزرگ که اونم این بود که نگفت که پلیر من باید تمام و کمال گوش کنه به حرفم ، کتیبه شخصی نداریم فارم اختصاصی نداریم ، همر ها به اذن من تکون میخورن ، متا رو بر اساس سلایق پلیر ها نمیبندیم فقط منافع ساید و بهتر شدن و یا بالانس سرورر میبندیم و این قول رو به پلیر نداد که همواره از باند بازی و لابی گری دوری میکنم . هر کس از این چهار چوب خارج بشود لطف کنه در ساید فلان ثبت نکنه البته که هیچ سایدی ارث پدری کسی نیست . معمولا پلیری که مرض نداره یا با شرایط فوق مشکلی داره ثبت نمیکنه .

البته اینم بگم که اینکار در سطح کلان تر و حرفه ای تر و یکدست تر هم نشد که بشه نشون به اون نشون که هر بار بزرگای تراوین نشستن که بگن بریم کام شاخ بشکنیم سر این مساله که کدوم ساید برن به تفاهم نرسیدن ، اینکه ایرانیا پلیر های قدرتمندی بودن شکی نیست اما سر مساله به این کوچیکی در 95 درصد نشست های راید کالی به تفاهم نرسیدن و نرسیدیم . حالا چه انتظاری داریم الان کسی بتونه انجام بده .

متاسفانه گلایه مندی شدیدی دارم از قدیمیای این بازی ، اونم اینه که تا کی میخوان اینجور پلی بدن برن ی گوشه ی اکانت بسازن و ی عده با لابی گری و مولتی بازی و بیان مثه تریلی از روتون رد شن و شما رو نادیده بگیرن و سر خوردگیش بمونه برامون یا اگر هم منت سرمون بذارن و آدم حسابمون کنن و لیدری رو بهمون بفرما بزنن سر ی تصمیم واضح و درست ی کودتای درون سایدی راه بندازن که خودمون عطای بازی رو به لقاش ببخشیم و حذف کنیم که اگر بمونیم هم میشه ساید زنی و تضعیف ساید .

خوشبختانه قدیمیا همو خوب میشناسن با واسطه بی واسطه میتونن با هم لینک شن معمولا هم این افراد حتی اگر هم رقیب بودن به سلامت همدیگه اعتماد کامل دارن

جمع شن بیان ی سرور واقعا درست ،مهم نیست دیگران چه میکنن مهم اینه که ما چه میکنیم پلی بدیم لذتشو ببریم ، میدونم که سالهاست ی بازی درست درمون و ی سرور شاخ بازی نکردید ، همت کنید به خودتون یه حال بدید . هر کدوممون هم حداقل 10 تا پلیر کار کشته عرضه اش رو داریم بیاریم .

در عیر اینصورت که شرایط بالا حاکم نباشه باید فاتحه این بازی رو خوند ، من که مدتهاست خوندم امیدوارم اشخاصی پیدا بشن که دمی مسیحایی به کالبد مرده این بازی که فیوریت همه ماست بدمن و این گیم پس از مدتها جون دوباره ای بگیره .

بگذریم برسیم به حال حاضر کسی که پله رو ندیده میگه مارادونا بهتیرینه تاریخه، کسی که مارادونا رو ندیده میگه زیدان کسی که زیدان رو ندیده میگه مسی یا رونالدو . این داستان شده نقل این موضوع که کدوم تیم بهتره و کدوم بهترین تیم تاریخ تراوین.

با تشکر

ناصر _ سروش

درود به همه دوستان

اول از همه خیر مقدم میگم به اکانتای تازه فروم که معلوم نیست تا دیروز کجا بودن الان به یکباره جوانه زدن و

یه خیر مقدم دیگه هم دارم به اون دوست عزیزی که خیلی وقت پیش اکانت با اسم خودشو حذف کرد الان رو اکانت دیگه پلی میده به شخصه نمیدونستم کدوم اکانت هستن

که با این موج حذف شناسایی شد ( این چه کاریه که اکانت حذف میکنی بگی نیستم بعد هستی ؟؟:دی )

بگذریم بعد سالها امید تو دلهامون جوونه زد گفتیم سرور یک ایکس داخلی ران شده به قدری خوشحال کننده بود که پیش خود

گفتیم میتونیم خاطرات زنده کنیم اما رفته رفته این رویای قشنگ به قهقرا رفت وهمانند جسمی بدون روح تبدیل شد

سرور نو پا هست و این ماییم که مدینه فاضله رو باید بسازیم ایرادات به خیلی چیزا وارد هست اما بیاید برا ساختن اون خودمون هم دست به کار بشیم

خداوکیلی برا داشتن تراوین لذت بخش چه کردید؟؟؟؟ تا باگی دیدید گفتید بسازیم بزنیم مگر اصل بازی به این نیست که کسی که بازی رو بهتر بلده

کسی که وقت بیشتری میزاره کسی که سیاست بهتری داره برنده باشه؟؟؟ این رقم حرکتا کی مد شد؟؟؟

اصلا گیریم باگ هم پیدا کردی بزاری تو شارژ ؟؟؟ نیای بگی ؟؟؟ با اسکات لو بره؟؟؟؟ فرقی هم نداره چه سایدی اس ای و اس دبل هم نداره هرکی که تا

جای سو استفاده ای دید و به بقیه احترام نذاشت تو یه دسته قرار میگیره

داشتم نگاه میکردم انواع اقسام کتیبه ها هم میچرخه رو همین دوستان که باگ میزدن یعنی حتی بدون کتیبه هم راضی نمیشدن.

مولتی هانتر باید برای روشنگری همه پلیرها میزان جریمه ها و پانیش هاییکه برای اکانتای مختلف در نظر گرفته رو اعلام و اعمال کنه تا پلیرها دلگرم

باشن به تیغ تیز حق.

پی نوشت: هر اکانتی که فکر میکنید مشکوک هست به این باگ ریپورت کنید (دست از بهانه های واهی من نبودم دستم بود و تست قرار بود بشه

دوالم بوده و دشمن بوده اینا هم بردارید لدفا)

اول از همه از خود من هر کسی هم شک و شبهه ای داره به هرچیزی یه پیام بده من جانشین میکنم چک کنه مطمعا بشه...

دست اون دوستانی که ریپورت کردن این مشکلات رو و سعی در درست کردن داشتن رو به گرمی میفشارم.

خرامان تر از همیشه

STORM

-سروش-

درود به همه ی عزیزان امیدوارم حال روحی و جسمی عالی باشه

خیلی کم پیش میاد پست بزاریم سعی میکنیم شنونده خوبی باشیم تا اینکه دست به قلم ببریم و خدای ناکرده با متن بی موردمون وقت کسی رو ضایع کنیم

برعکس چیزی که الان تو فروم میبینیم فروم تبدیل شده به دروس اخلاقیات به جای نقد و بررسی سرور کمک کنیم به بالا رفتن سطح سرور

یه دوست خوبمون اومد ام کا ام جی رو هیرو صدا زد این چه سمی بود شنیدیم؟!!! پله پله نزول پیدا کردید چند وقت پیش صحبت میکردیم با بچه های تیممون که

اقایون رو فیدر هم اتک میزنن نه فقط یک بار بلکه از چندتا اکانت در بازه زمانی مختلف

تا اینکه امروز رو واحه اتک اومد البته نیرو خاصی نمونده قبلا چند باری دیوار شده اما واقعا دارید شوخی میکنید؟!!! در مورد سطح و پلن و

برنامه ریزی حرف میزنید بعد واحه راید میدید یا اینکه میخواید بهونه بیارید که اومدیم برا خفت؟؟!! به حدی بود که حس آپلود عکس رو هم نداشتم

بعد از سایدی که فیدر میزنین توقع دارید خبردار باشن پلیرتون رو اکانت هست یا خدایی نکرده کرونا نگرفتن؟!!! چطوره قبلش یه پیام بزاریم که ما داریم میایم؟!

الان با اینکارتون توقع داری حس انسان دوستی تو ما مور مور بشه؟! یه سوزن به خودت زدی یه جوال دوز به ما؟!!

این کشته مرده های دفکوردی که از مورال صحبت میکنن از دیوار سطح بیست نگفتن براتون که اینطوری لاست ندید؟؟؟!!! والله دیگه حاضریم دهکده ها بخورن

اما این کار اتفاق نیفته یا طرف نمیدونه یا اگه میدونه تارگتشو اشتباه انتخاب میکنه در کل دلش به حال خودش نمیسوزه این عجیبه

پی نوشت:رفقای عزیزی دارم در اسدبل از بچه های ام ان ام گرفته تا شاهین شیرکشی که بالای هفت هشت سالی میشه صحبت نکردم باهاش و ....

پی نوشت 2:قبل شروع سرور با صادق صمدی بچه محل عزیزوم صحبت کردیم که بیاد گردن بگیره سایدشو که نیومد خلاصه ما از قبل سرور فکر هیجان بودیم

نه دنبال دف رو واحه

ختم کلام

یاعلی

-سروش-

به نام خدای . خداوند صبر

خداوند عالم ز صبر

نصف اشباهاتمان ناشی از این است که وقتی باید فکر کنیم، احساس می کنیم و بعد از اون نتیجه گیری

به دوستان خودم در اندبلیو بابت زحماتی که کشیدن تبریک میگم امیدوارم در ادامه زندگی تراوینی و حقیقی موفق باشن اما

وقتی گروهی تو سایدی حضور پیدا میکنه و تمام اتحاداش و تمام لیدرهای شاخه ها از افراد خودش هست و اینکه

تو تاپیک آمادگی شاید یک نفر رو تشویق کردی به اومدن به ربعتون حق نداری جا بزنی و اون شخص رو نادیده بگیری

تو نمیتونی یه لیدر یا طلایه دار سپاه باشی در حالی که پشت همه حرکت کنی و توقع برد داشته باشی. مثلا چهارتا پلیر آماتور (امثال خودم) رو تهییج

کنی به حذف اکانت و خودکشی نهنگ ها و بدتر از اون شاکی باشی از شرایط موجود.

پی نوشت: به دوست خوب و قدیمی خودم علی جان تبریک میگم بابت شهامتش و اینکه رسالت پلیر اس ای بودن تو

رگهاشه (جنگیدن تا اخرین نفس) و این چیزی که میبینم بالا وایساده داره کار رو جمع میکنه ایشالله که تداوم داشته باشه

همیشه یک نفر رو با نوع بازی و معرفتی که داشته میشناسن مهم نیست فتح الفتوحی داشته یا نه.

پی نوشت 2: رفتن و اومدنا هیچوقت برام مهم نبوده مهم مجموعه و اصالته که میمونه(شجاع خلیلزاده هم که اون همه ادعا داشت رنگ باخت) تو دوره زمونه های

خلیل زاده ها بیاید رهبری فرد باشید.

یاعلی

-سروش-

درود به تو محسن جان

تبریک شخصی میگم بهت بابت زحمتت و همرایی که آماده کردی خطاب صحبتم هم فقط خودت میزارم چون میدونم ادمی هستی که اشتباه رو قبول میکنه

و برخلاف خیلیای دیگه پشت حواشی قایم نمیشه برای زیر بار نرفتن اشتباهاتش

اس ای زیرساخت داشت اما فقط دف نداشت بعد از پلن اول فقط چند روزی کافی بود تا دف به مقداری برسه که بتونه تو پلنایی که ان دبل میزنه ری اکشن خوبی

داشته باشه به قولی یا نباید درگیری قبل کتیبه ها رو شروع میکردید یا زمانی شروع میکردید که حداقل رم و کاتا به اندازه کافی باشه بدتر از اون فرصت نباید داده

میشد و تنوع تو پلناتون میزاشتید گون هیرو یه بار خورده بود من نمیدونم این اصرار بیش از حد از کجا میاد. تو این پلن گستردگی بیش از حد رو میبینیم

که تعداد بالایی از کپ ها رفتن زیر اتک که این مدل پلن به شخصه چون تمرکز نداشت طبیعتا نمیتونست بازدهی خوبی داشته باشه(نتیجش استفاده از همرای

بدون رم کافی و از همه مهمتر بدون هیرو حتی) . برنامه ریزیا دف ساختن تیکه تیکه عوض شد اول برده ساخته شد به مقدار لازم که رسید دیگه تمرکز برگشت

رو دف با انویل بالاتر و اروم اروم تبدیل به دف ثابت رو تارگتای مهم...

تو چندتا پلن از همر شما استفاده کردن برام جای سوال بود با شناختی که ازت داشتم تو میدونی نمیای که ضرر ببینی چجوری حتی مخالفت نکردی؟؟؟؟ اون پلنای

موفقیت آمیزتون هم ضعف ما بود تو دفسازی وگرنه نتیجه چیزی دیگه بود بگذریم....

پی نوشت: سرور یک ایکسه هر ضرری با توجه به تایم سرور قابل بازگشت هست

امیدوارم بعد از این همه سال یه سرور جذاب و پر از هیجان رو تجربه کنیم از حذف کسی هم خوشحال نمیشیم دوست دشمنم نداره.

محسن تو خاکی جز اس ای نمیتونم ببینمت و حتی حرفی هم باهات ندارم این هم گلایه ما از شما بماند به یادگاری:دی

پیروز و دنباله دار باشید

-سروش-

STORM

سلام دوستان و سروران گرامی خودم

سپهر جان افتخار آشنایی با شما رو داشتم سرور 6 که اومدید و بودید و ی هفته ای رفتید ، همون سرور به قابلیت های شما پی بردم ولی حیف شد که نموندید و جای بسی تاسف داره .

خیلی جالبه شما میخواستید هیروتون بمیره زدید اس ای جهت استحضار دو خونه اونورترتون یه واحه با کلی حیوون هست خیلی هم تلاش نکردم بگردم پیداش کنم عجیب که از چشمان تیز بین غارتگری چون شماکه همواره در تاپ هستید دور مونده اینم ادرسش از دیوار شهر بیای بیرون دو متر اونورتر اینم کد پستیش https://ts1.speedtra.com/karte.php?x=-55&y=19 لزومی نداره اینهمه راه بیاید اینجا . اگر دور و بر من واحه پیدا کنی تکلیفمون مشخصه ما کشاورزیم،اما شما ...

موضوع بعدی اینه که در زندگی ی چیزایی هست بنام جبر از اجبار میاد . من انتخاب نکردم که در آسیا زندگی کنم من انتخاب نکردم که در ایران زندگی کنم تو هم انتخاب نکردی اسمت سپهر باشه تو این بازی هم دیفالت همونجور که اسمش روشه پیش فرضه من انتخابش نکردم پله ای هست برای پیشرفت و وجودش دلیل بر خواسته من نیست ، اما حضورش لازم،میتونه منتفع کنه من و دوستان رو ، پله من شد جهت پیشرفت ولی لزومی نداره از خودش دفاع کنه اسمش روشه فیدر ،فکر نمیکنم تو فیدر شما دنبال آنویل باشی ،همر باشی ، کاتا باشی ،یا هر چیز دیگه ای ، والا یاد هم گرفتم از فیدر دفاع نکنم حتی به جهت صفر شدنش ، معمولا هم اینطوره که اسکات میکشن یا دبل اسکات میکشن میفهمن ی جا فیدره یا نان کپه و یا گندمخورش چقدره که خیلی ساله ندیدم از این حرکت ها ، البته انتظارشم ندارم ببینم در همین حد مکفیه که ی هیرو زده بشه به فیدر، حس کردم 20 کی گرزی داره میخوره به واندر که امار واندر در بیاد و لینک بگیرن ، از تروپی هم که توش بود مشخصه چی ب چیه وتو اونجا داره چه استفاده ای میشه .

قسمتی از فتح و فتوحات حساب نمیشه این موضوع ،و خوشحالترم که این موضوع باعث خوشحالی شما شده این وظیفه منو سنگین تر میکنه که حتی جلو اتک رو فیدر هم باید دف بریزم و به این موضوع فکر نکنم که اصلا چرا روش اتک اومده قبلنا قبیح بود ولی لزومی نداره الان باشه . اما بازم ممنونم از شما که حضورتون باعث افزایش سطح فنی بازی میشه ، خیلی سال بود که سروری در این سطح ندیده بودم .

مصطفی بینام برادر وقتش نشده ی میتینگ بچه کرجیارو بذاری ی کم سر کیسه رو شل کن یاد بگیر از بچه های شیراز .

سروش و ناصر (چون الان پیش همیم )

درود به دوستان

توی بحثا در مورد تولید منابع بیشتر در کپیتال نژاد مصر بحثای زیادی وجود داشت شما میتونید اینجا دقیقا روند و ترتیب کراپ بالا بردن و هم چنین میزان تولید

خودتونو با اطلاعات دیگه(waterworks) به دقت مشاهده و برای ایندتون برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید.

https://multimadness.de/cropcalcT44_extended.html

نکته دوم با وجود نژاد مصر در حق نژاد گول بسیار جفا شده(طبق آمار سرور توزیع فعلی نژاد ها_ گول:12.4 در مقابل 37:2)

یا مثلا ساخت نیروهای توده ای مصر بهتر از گول هستن به این سادگی درست نیست ما بعد از شروع به این میرسیم که یک سرباز پیاده بعد از 102 ساعت زنده

موندن از یک برده سودآور تر میشه (همه ما دنبال دفاع با کیفیت بهتر و طبیعتا گندم خور با صرفه هستیم)

نکته بعدی واقعا مصر بازرگانان بدی داره فکرشو کنید تهیه گندم با ظرفیت 750(تا 2250) با تایم بالا (با توجه به 1یکس بودن سرور) با سرعت بازرگانان

رومی(کند) برای دفاعی مبتنی بر برده واقعا سخت و طاقت فرساس...

اگه به فکر دفاع موفق هستید زودتر با برنامه ترکیب کنید دفاعتونو

معتقدم وجود مصر لازمه اما بیاید اینقدر گول رو سریع دفن نکنیم....

-سروش-

STORM

درود به تو رفیق قدیمی و یار غار

از طرف خودم و تیممون خوش اومد میگم بهت شایان جان

حتما اگه ناصر و سروش هم متوجه بشن خیلی خوشحال میشن

در کل خیر مقدم رفیق

_مصطفی_

سلام و عرض ادب خدمت تمامی کاربران دوستان و آشنایان و... ما نیز آمدیم خوش آمدیم

درود به تو عزیز دل و بچه محل

اول از همه خوشحالیم که یه سرور قراره شروع بشه بدون بات و مولتی امیدواریم کنار هم از بازی لذت ببریم همگی تهش رفاقتا بمونه

از اخرین سرور خیلی سال میگذره حتما پالس مثبت زیادی سروش گرفته که به ما هم گفته بیایم

لامصب مگه میشه 1ایکس باشه جنوب شرق باشه بعد مهدی زنگ زده باشه برا پلی دادن ادم وسوسه نشه؟:دی

پی نوشت: عرض ارادت داریم خدمت دوستانی که از قلم افتادن

پیروز و سربلند باشید

_مصطفی_