نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• واقعا براتون رزومه هست بازی کردن جلو بچه های ما

خوب ببینید یاد بگیرید

این تعمیرات سرور فیک بود، ادمین صرفا چراغارو خاموش کرده بود، کسی خواست حذف کنه خجالت نکشه، ولی خب از فرصت استفاده نکردین.

۳ به ۱ میزنمتون

• سلام از اتاق فرمان این رو بدون شرح فرستادن

توضیحش با شما یا بچه ها میان توضیح میدن

علیک سلام

رفیق و رقیب و هم سایدی و غیر سایدی و ... میدونن اهل پست گذاشتن نیستم امااااااا..... ( با لحن حامد آهنگی ) :دی
    به اتاق فرمان بگو حواسش به خودش باشه

شمام دنبال زیر بغل مار نباش
    پلیر اکانتش که من باشم یه روز دوس داشته همر بکشه ( دلیلش به خودم مربوطه ) دیشبم بدون هیچ مشورتی هم پسورد عوض کرده هم اتک زده که دیوار بشه بدون هیچ پلنی از تیم پلنری ساید ( اونم دلیلش به خودم مربوطه )
    شما برو به اتاق فرمونت بگو خودتم زیر لب زمزمه کن دلیل عمر زیاد لاک پشت رو ( سرمون رو از تو ... بقیه بکشیم بیرون بکنیم تو لاک خودمون )

پ . ن : محمد علی ، آرمین ، ایلیا ارادت داریم :ایکس

پلیر دون پایه NE

کیا

• به اتاق فرمان بگو حواسش به خودش باشه

شمام دنبال زیر بغل مار نباش
    پلیر اکانتش که من باشم یه روز دوس داشته همر بکشه ( دلیلش به خودم مربوطه ) دیشبم بدون هیچ مشورتی هم پسورد عوض کرده هم اتک زده که دیوار بشه بدون هیچ پلنی از تیم پلنری ساید ( اونم دلیلش به خودم مربوطه )

جدیدا مد شده 50ک گرزی دیوار میزنن میگن دوست داشتیم‌ اصلا زدیم که دیوار بشیم

ولی ۲ک پیاده رو اکانت بی صاحب خفت میکنن میشه بزرگ خفت سرورهای تراوین

تناقض جالبیه که نیاز هست حتما رضا گارد بیاد یه پست پر محتوا بزاره و مطلب رو چند دور بپیچونه که شاید یه درصد ان ای با خیال خودش حرفی برای گفتن داشته باشه

• جدیدا مد شده 50ک گرزی دیوار میزنن میگن دوست داشتیم‌ اصلا زدیم که دیوار بشیم

ولی ۲ک پیاده رو اکانت بی صاحب خفت میکنن میشه بزرگ خفت سرورهای تراوین

تناقض جالبیه که نیاز هست حتما رضا گارد بیاد یه پست پر محتوا بزاره و مطلب رو چند دور بپیچونه که شاید یه درصد ان ای با خیال خودش حرفی برای گفتن داشته باشه

حتما عزیزم برات پست میذارم دلت تنگ نشه 🤩❤️

ببین اصولا همر جنگی واسه دیوار شدنه. بگو خب

وقتی شما نمیتونی گندم همری رو بدی دیگه نگه داشتن اون همر بدردت نمیخوره و کارایی برات نداره

پس سعی میکنی به تارگتی بزنی که اگر دیوار شد دلت نسوزه و اگر از دف رد شد هم مورد قبول واقع بشه

حالا ما همرمون رو زدیم به دف

هم شما راضی که همر دف کردی هم ما راضی که همرمون برنگشته

مشکل چیه این وسط؟

اگه راضی نیستی میخوای دیگه همینارم نزنیم دردت نگیره؟

پ.ن: ظاهرا پستای ما یکم درد داره براتون.ولی من با عشق فراوان پست میذارم که مبادا کسی ناراحت بشه.بوس بهتون قشنگا

پ.ن: رضا سورنا نامرد فیک میذاری نمیگی ما بی جنبه ایم؟😂

پ.ن: تشکر از عموفرهاد عزیز.همینطوری الکی

• سلام خدمت همه عزیزان

دیشب شمال شرق برای جبران کتیبه های از دست رفته وارد میدون شد که متاسفانه نمیدونست دسته خراب دستشه

مورد اول

ما برای دفاع از این نقطه فقط 1 ساعت و 8 دقیقه زمان داشتیم که با سواره بستیمش و دفاع موفقیت آمیز بود.

اینکه خفت شده هم مهم نیست. استفاده ای که از این همر باید میشد شده بود و دیشب هم کاتای خوبی از حریف دیوار کرد.

حدود 4 ک کاتا

حدود 20 ک سواره تلفات مهاجم بود.

در انتها چیفر هم اضافه شد بود که دیوار شد

مورد بعدی

همری که به گفته خود پلیر سر خود زده شده... دست مریزاد

شمال شرق اول سرور برای دیفالت هاش هم برنامه ریزی دقیق داشت

الان همرهاش سر خود میاد توی دیوار

خودکشی نهنگ

از دیگر پلیرهای سرکش که احتمالا روی حذف هم باشه

واقعا براتون رزومه هست بازی کردن جلو بچه های ما

خوب ببینید یاد بگیرید

سلام جاوید جان

بله واقعا بازی جلوی شما برای ما رزومه هست

تا الان زدن کتیبه مرتاض منحصر جلوی هیچ سایدی داخل رزومه ما نبود که به لطف شما و استعداد فراوان بچه های کاربلد سایدتون این مهم هم کسب شد.

فقط یک سوال دارم

داخل ساید شمال شرق هیچ اکانت مورد اعتمادی وجود نداشت که بیابون سایدتون خزانه 20 داشته باشه؟! چون خزانه 20 قطعا وجود داشته ولی فرد مورد اعتماد از نظر لیدرهای شما احتمالا یافت نشده که کتیبه به این مهمی باید بیاد داخل خاکستری روی اکانت مولتی

دست خوش

یه انتقاد میکنم به محمد توهمی عزیز

داداش وقتی میری و برمیگردی اعلام کن خب

این بنده خدا ها وقتی رفتی با خیال راحت خوابیدند

چند تا خفت زدید تبریک میگم. ولی نیازی نبود 3 تا پست پشت سر هم شخصا براش بذارید. یکی کافی بود

محمد توهمی هم وقتی میخوره از سرور رفته

ولی وقتی خفت میزنه برگشت قهرمانانه به خاک مقدس شمال شرق داره؟ تبریک بهش

اگر خاطراتش از ما در مورد سرور پیش و خروج ناگهانی مولتیاش از کنفدراسیون و عواقبش رو برای شما تعریف میکرد شاید مرتاض اینقدر زیبا جابجا نمیشد. همین خاطره اش از تمام خفت هایی که زده و خواهد زد در ادامه سرور تاثیر گذارتر بود

تشکر میکنم از بزرگتری که بالای سر شما بوده ناصر جان.

هی حالا هر پستی تا اخر سرور و سرورهای بعدی میذاری نیازی نیست برگشت به عقب بزنی و یه توهینی هم به کل ساید ما بکنی

ما لوسیفر

شما پدر پسر روح القدس

موفق باشی

• سلطان کجایی بیا پیش خودم دلم برات تنگ شده:love:<3:*

• سلام خدمت همه رفقا

تبریک می گم به دوستان شمال شرق که با چند لینک زیبا به فروم برگشتند

امیدوارم که این دست آورد ها مرحمی باشه برای زخم هایی در این مدت بر پیکر با برنامه ترین تیم تاریخ اسپید ترا نقش بسته است

یه اتفاق جالب رو چند ساعت پیش شاهدش بودیم که برای شخص من عجیب بود

ساعت 8 شب بدون دفاع، خسته و تنها این نیروها اینجا چی کار می کرند ؟!

البته یه بار دیگه بچه ها ساعت 10 در زدند که خوب کسی خونه نبود و این موفقیت جای تبریک داره

پ.ن: هیسسسسسسسسسس خوابن

یعنی ساعت 8 شب هم ساکت باشیم ؟!

سلام

پ.ن:حسین جان یک چیز جدید هم این سرور یادتون میدم سرور بعد حتما با لحن تمسخر ازش استفاده کن یک حربه هم اینه اصلا پاسخ ندی تو فروم تا ملت از بیکاری و حرصی که از پاسخ ندادن میخورن یکی در میون پستهای خودشون رو ریپلای کنن که ما ببینیم و بخندیم دی: به سبک شما

آقا مازیار ما سعی کردیم همیشه از شما یادبگیریم و در گذشته هم بسیار از شما آموختیم

شکر گزار طبع بلند شما هستم که تجارب خودتون رو در اختیار ما قرار می دهید تا در زمان مناسب بتونیم بهترین بهره برداری رو از دانش شما داسته باشیم

وقتی دیدم قراره با هم کیف کنیم و برای هم پست بزاریم و قراره خبری از دوستان شمالی در طول این مصیبت وارده نباشه تصمیم گرفتم بیشتر سمت گروه های واتس آپ و تلگرام برم

هر چند که خداوکیلی لذتی که در پست بدون جواب گذاشتن در فروم هست در پست گذاشتن با پاسخ نیست

ولی سعی در این داشتم که کمتر در فروم حاضر بشم که مرهمی باشه بر آلام شما و دوستان ولی ظاهراً دوستان شما از آنچه شما تجربه کرده اید و رایگان در اختیار ما و دوستان قرار می دهید پند می گیرند و مدام دوست دارند اعلام حضور کنند در فروم

پیشنهاد می کنم تبیین مناسبی از آموزش ها برای دوستان داشته باشید تا این چنین در چاله نیفتند !

واقعا براتون رزومه هست بازی کردن جلو بچه های ما

خوب ببینید یاد بگیرید

جاوید جان ما به حضور در کنار شما و بازی کردن در کنار شما افتخار می کنیم

و واقعاً بیصبرانه و مشتاقانه ( اگر صادقانه بخوام بگم آرزومندانه ) منتظر پایان سرور هستیم تا بتونیم بدون پرده از تیم لیدری پر افتخار جنوب شرق نحوه چیدمان برنامه ریزی شده ده های دیفالت رو یاد بگیریم

بدون شک برای آموزش چنین تکنیک منحصر یونیکی در تاریخ بازی تراوین درخواست عاجزانه اقدام بی ارزشی نخواهد بود

بازی کردن در مقابل چینین تیم دقیقی با این حجم از برنامه ریزی بدون شک مایه افتخار ماست

پ ن 1 : یک سوال فنی که پیش میاد اینه که امتیاز زدن 3 کی کاتا از 3 کی بالاتره یا زدن 2 کی کاتا از 6 کی ؟ پیشنهاد می کنم دوستانی که اهل تحلیل و دیتا هستند این موضوع رو محل بحث و تحلیل قرار بدهند

پ ن 2 : نمی دونم علت بی پلن شدن یک ساید چی می تونه باشه ؟! ولی شنیده ها حاکی از اینه که هر گاه پای برخی از دوستان به سایدی باز بشه انجام فعالیت های جنگی از پلن رفتن به انجام خفت های منظم و نا منظم تنزل پیدا می کنه

پ ن 3 : یعنی امشب که ما پلن بریم فردا شما هستید یا میرید برای شرکت در کلاس های آقا مازیار ؟!

• داخل ساید شمال شرق هیچ اکانت مورد اعتمادی وجود نداشت که بیابون سایدتون خزانه 20 داشته باشه؟! چون خزانه 20 قطعا وجود داشته ولی فرد مورد اعتماد از نظر لیدرهای شما احتمالا یافت نشده که کتیبه به این مهمی باید بیاد داخل خاکستری روی اکانت مولتی

سلام پویا جان

والا حقیقتا همچین سوالی یک لحظه هم تو ذهن ما خطور پیدا نکرد. علتش اینه که شمال شرق کاملا یکدست و رو بازی میکنه. تو این ساید هیچ چیز مخفی ای نیست. همه به هم اعتماد دارند. نمیگم اختلاف نظر وجود نداره طبیعتا همه جا اختلاف نظر هست. ولی تمام بچه های شمال شرق به عملکرد تیم لیدری اعتقاد و اعتماد دارند. در مورد کتیبه مرتاض یونیک هم نا هماهنگی ای بوجود اومد که از طرف تیم لیدری به همه توضیح داده شد و همه در جریان هستند. احتمالا اون جاسوستون هم میدونه ازش بپرسید بهتون میگه.

یکم ناراحت شدم که نکنه شمایی که این سوال تو ذهنت اومده احتمالا مواردی تو سایدت وجود داره که فکر کردی ما هم مثل خودتون هستیم!!

بهرحال سایدها هم با هم متفاوت هستند. حالا ممکنه چند تا پست بریم جلوتر یکی بیاد حرفی بزنه یکی با جارو و خاک انداز بیاد جمع بکنه! ما هم نگاه میکنیم.

چند تا خفت زدید تبریک میگم. ولی نیازی نبود 3 تا پست پشت سر هم شخصا براش بذارید. یکی کافی بود

محمد توهمی هم وقتی میخوره از سرور رفته

ولی وقتی خفت میزنه برگشت قهرمانانه به خاک مقدس شمال شرق داره؟ تبریک بهش

اگر خاطراتش از ما در مورد سرور پیش و خروج ناگهانی مولتیاش از کنفدراسیون و عواقبش رو برای شما تعریف میکرد شاید مرتاض اینقدر زیبا جابجا نمیشد. همین خاطره اش از تمام خفت هایی که زده و خواهد زد در ادامه سرور تاثیر گذارتر بود

حالا بعد از مدتی اومدم تو فروم پست بذارم سه تا گذاشتم شما ذوق منو کور نکن. ولی حقیقتا پست کل کل و خفت را جدا گذاشتم شما دوست داشته باشید خفت را بپاس تلاش پلیرهاش لایک کنید :)

اما در مورد محمد توهمی:

من خودم تا قبل از اینکه آشنا بشم یکی از دیسلایک هام ممد توهمی بود. ولی الان که تو این سرور شناختمش فهمیدم چقدر پسر خوب و بامرامیه. خلاصه اگر تا قبل از این سرور پست هاشو نمیخوندم چون معلوم نبود چی مینویسه اصلا :D ولی الان مثل کوه پشتشم و ازش حمایت میکنم

پویا جان شما اول چهار تا لینک از این سرور بذار که ما بفهمیم توهمی را زدی بعد بیا بگو وقتی میخوره از سرور رفته. تا اینجا که هر وقت خواسته زده. البته هر خفتی دیوار شدن هم داره توهمی هم دیوار شده ولی بیشتر خفت کرده.

شما به ناصر میگی برگشت به عقب نکن خودت رفتی سرور پیش!!

سرور پیش هم جنوب غربی که بحران داشت پلیر نداشت، مثل شما مولتی نداشت، کل ساید اومد توهمی را زد الان داری افتخار میکنی؟! دست خوش!

سلام خدمت همه رفقا

تبریک می گم به دوستان شمال شرق که با چند لینک زیبا به فروم برگشتند

امیدوارم که این دست آورد ها مرحمی باشه برای زخم هایی در این مدت بر پیکر با برنامه ترین تیم تاریخ اسپید ترا نقش بسته است

سلام حسین جان

ممنون از لطفت ;)

حقیقتا نمیدونم چرا دو سرور هماهنگی و برنامه ریزی ساید شمال شرق را ندیدی. اون موقع هم تو فروم ادعا و حرف و حدیث خیلی زیاد بود. خفن سرور شما بودید ولی در انتها آرزوی صد شدن واندر زندگیمون را کردی. بعد پلیرهای شما اومدند علت باخت را بی برنامه بودن سایدت، جنوب شرق اعلام کردند میخواستم نقل قول بکنم فقط پویا خان دستور دادند برگشت به عقب نکنیم منصرف شدم.

الان هم اشکالی نداره اینم یه سرور و یه تجریه دیگه حالا یا ما به شما تبریک میگیم یا شما به ما.

و اما در مورد اینکه فرمودید با چند لینک زیبا به فروم برگشتید این چنین نیست.

فضای فروم تا چند وقت پیش فضای سیاهی بود. فحش و درگیری همراه با بن شدنهای متوالی ! کاملا فرومی بی ارزش. گذاشتن لینک در چنین فروم منجلابی ارزش نداشت. ولی خدا را شکر چند وقتیست فضای فروم بهتر شده. کل کل همراه با رعایت و احترام متقابل.

مطمعن باشید اگر فضای فروم باز هم به اون سمت بره مجدد پستی تو فروم از سمت من گذاشته نخواهد شد.

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• اگر ناراحت نمیشید پست آموزشیمو جدا بگذارم.

خفت با مزدور دیده بودید؟

حالا این 2 ک کاتا از چند ک کاتا بوده؟ تاثیری داشته یا نه؟ جواب منفیه! فکر کنم توهمی به کاهدون زدی

شایدم این همری باشه که رو مرتاض منحصر زده! معمولا تو جنوب شرق همرهایی که زده میشه حکم یکبار مصرف داره

چه عجولانه زدی برادر با هیرو میزدی لااقل، میدونی چقدر بیشتر دفاع خفت میشد!!

ای وای با هیرو هم جواب نمیده انگار!!

البته کاملا مشخصه این همرها همه رو مرتاض منحصر رفته قبلا و ارزشی نداشته دیگه، همچنین پلیرش همینجوری تفننی زده،

خلاصه اینکه ما دوستتون داریم چون دوست داشتنی هستید.

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• وقتی شما نمیتونی گندم همری رو بدی دیگه نگه داشتن اون همر بدردت نمیخوره و کارایی برات نداره

شما وقتی نمیتونید یه همر کوچیکو گندم بدین چطور میخواین دف واندر رو نون بدین؟

1 میتونستی این همر رو رویه مرتاض یونیک پارک کنید ببخشید یادم رفت مرتاض ندارین رو واندر میتونید پارک کنید نصف گندمش رو مسیر کنید از فیدر هاش

2 تو اسپید ترا میتونی همین همر رو بزاری تو رید ناتار میتونه نون خودشو در بیاره شارژ هم بکنه پس بجا بهونه اوردن بگو با اره با کله دیوارو بوسیدیم

احیاناً این همر 02 شما هم نمیتونید نون بدید که خورد خورد میزنید تو دیوار؟

.

.

.

.

میدونی تا الان چقدر زدی دیوار؟

.

.

.

.

42 تا از دیروز ازت زدم میشه 4.200 تیرانداز بالاخره استپ دادی ارزش داشته حتما برات هم 1 روز راحت رید دادی هم گندم خور ازاد کردی

.

سلام خدمت همه

با مزدور اخه

چون رپ دوست دارید

با مزدور زدم بگو یا امام 😂😂😂

هیچ وقت نمیاد کسی جای ما

حالا این 2 ک کاتا از چند ک کاتا بوده؟ تاثیری داشته یا نه؟ جواب منفیه! فکر کنم توهمی به کاهدون زدی

.

.

وقتی محمد لینک خفت شمارو میزاره میای میگی اکانت پلیر نداره چراغش زرد بوده و از همه مهم تر من تو سرور نیستم دیگه رفتم

اما دو روز بعد وقتی یکی خفت میشه قبل خفت توهمی تو فروم پست میزاره خفت شدین

وقتی میخورین نیستین وقتی میزنین هستین؟

• چون داداشمی جوابتو میدم ❤

داداش گلم تو میدونی جون خودتو دروغ نمیخورم جان خودت اون تایمی که زدین من رفته بودم از سرور.

بعد زدید کوری خوندید تایمم ازاد شد برگشتم زدم جاش خوشکل داداش.

خیلیم قراره بعد از این بزنم که میدونم هم تو خوشحال میشی هم من .

اگه بخورم خودت میدونی میام میگم خوردم من حداقلش ادم اینجور کارا نیستم

خیلی پیشرفت کردی داداشمی کوری چی بخونم اخه با تو بچه خوشکل زشت 😂😂

اگه تو بگی بگو خوردم من مینوسم هر کی خفت بشه هم گردن من چون ارزش داری پیشم

• اگه کسی توی ان ای انگیزشو از دست داده

یا ول کرده اکانتشو

بگین خفتش کنیم

سریع برگرده با انرژی بازیو ادامه بده

کلا خفت زدن تا میدگیم معنی داره، بعد ازون یا پلیر اکانت رو ول کرده، یا ۴ تا اسکات و نیزه نریخته پای همر، یا واقعا دیگه حقشه خفت بشه.

ولی کسی که ادعای خفتریش میشه، حداقل ۲ تا اسکات توی دهکدش داره، نه اینکه همه دهکده هاش لینک سبز اسکات بخوره!

بگذریم که درصد زیادی از خفتا با چراغه و خفت سالم نیست.

ولی بازم پلن حساب نمیشه!

هروقت ۲۰ تا تارگت انتخاب کردین، ۴ تا ریل و ۱۶ تا فیک با ۲۰۰ ۳۰۰ تا لانچ فیک و ریل حداقل، اونوقت بگین پلن زدیم و خفنیم، اونم با این همه همر آبگوشتی رید از مولتی بازم جرات پلن زدن ندارین! بزنید هم با کله توی دیوارین.

* ادی چرا ممد توهمی رو خفت میکنیم، اون میره یه طرف دیگرو میزنه؟ :))

• شما وقتی نمیتونید یه همر کوچیکو گندم بدین چطور میخواین دف واندر رو نون بدین؟

1 میتونستی این همر رو رویه مرتاض یونیک پارک کنید ببخشید یادم رفت مرتاض ندارین رو واندر میتونید پارک کنید نصف گندمش رو مسیر کنید از فیدر هاش

2 تو اسپید ترا میتونی همین همر رو بزاری تو رید ناتار میتونه نون خودشو در بیاره شارژ هم بکنه پس بجا بهونه اوردن بگو با اره با کله دیوارو بوسیدیم

ببین عزیز من خیلی سادست

گندم دادن به واندر یه کار کاملا تیمی حساب میشه ولی نون دادن به همر یه دهکده کاملا شخصیه و به اتحاد مربوط نمیشه

شما یا در خودت میبینی که نون همر بدی که شروع میکنی به کشیدن همر

یا در خودت نمیبینی و دفسازی بازی میکنی و این یه چیز کاملا طبیعیه

در مورد همر اکانت رونجر هم خود پلیر اکانت (کیا) اومد و توضیحشو داد که دوست نداشت دیگه اونجا همر داشته باشه و کاملا بدون پلن و برنامه خاصی همر رو کوبیده به دیوار تا از اون همر راحت بشه و دغدغه فکری اون نقطه نداشته باشه

من فقط برای روشن سازی شما توضیح دادم

حتی دهکده اون همر دیگه وجود نداره و خود کیا ده رو پرونده

کیا تف بهت حداقل میذاشتی اون منابعی که ازم زدی رو برگردونم 🤣

در مورد همر ۰۲ من هم حق با توئه و اشتباه من باعث این کار شد تا حدود ۴۵۰۰ تیرانداز تلفات بدم

اما خب همیشه اشتباهات جای برگشت داره و این مقدار نیرو طی شارژ ۲ موتور در زمان ۳ روز همراه با کلاهخود قهرمان کامل برمیگرده اما قبول دارم که سهل‌انگاری کردم

منباب محمد توهمی هم توی پست خداحافظی که گذاشته بود کاملا مشخص بود به چه علت داره میره از سرور و الان که برگشته هم زنش اجازه داده بیاد بازی کنه که واقعا عجیبه.متاهل های ما همه از دست زن هاشون کتک میخورن و حق بازی ندارن😂

محمد توهمی یه ۴تا کلاس تخصصی واسه بچه متاهل ها بذار بگو چطوری اینطوری شد که برگشتی🤣

* ادی چرا ممد توهمی رو خفت میکنیم، اون میره یه طرف دیگرو میزنه؟ :))

اگه گفتی علتش چیه؟

افرین

چون شما چیزی واسه زدن ندارین 😂

حداقل اس ای چیزی داره بزنیم خفت کنیم و کل کل کنیم باهاش اما تیم شما هیچی :))

پ.ن: فرهاد دلم برات تنگ شد یه ۲تا نامه بده حداقل بی مروت

• دلیل دووم آوردنت توی خاکستری دقیقا همین بود :)))

بچه ها گفتن بزاریم ده رو تپل کنه چیفش کنیم

این شد که پاگرفتی اونجا :))

فقط خواستی اتک بزنی، با اینسرت شکن، باید اینسرت شکن رو توی ۸ موج، موج ۵ بزاری نه ۳ :))

بچه ها رو روده بر نکنی

چون اینسرت روی اتک سیم از یه دهکده نمیشه زد

اونم لابد خودت نبودی، جعفر از اکانت کناری اومده لاگین کرده و لانچ کرده

*هلیکوپتر داره رنده میکنه اون وسط، اونو تارگت حساب نمی کنید؟ :))

• خیلی ها واقعان ای ار بازی کردند

اون یه عده قلیلی هم که ای ار بازی نکردند حداقل دارند تو هر سایدی با یه عده که ای ار بازی کردند بازی میکنند

پس حداقل بیایم صادقانه حرف بزنیم که مرغ پخته تو قابلمه خنده اش نگیره !!!

راجب به اکانت اونجر کیا جان داداش من اینجا اسمش فروم هست هرکس راجب به هر اتکی روی آباده حق اظهار نظر داره چه درست چه غلط پس اگر این قضیه خاطرتو مکدر میکنه میتونی نیای تو فروم خیلی راحت

یه همری موجود بوده توتن سایز همر 170 کی گرزی حدود 6 کی کاتا

30 کی رفته روی یه ده فیدر دیوار شده 130 کی اومده رو چکمه بزرگ 40 کی برگشت ! بقیه اش رو پلیر زد به گفته خودش دیوار بعد دهکده رو خودش زد صفر کرد خیلی راحت چرا !! چون اختیار اون منطقه با جنوب شرقه !!! نه با شمال شرق !!! چون دفاعی بهش نمیدادن چون هر لحظه ممکن بود چیف شه اون مارشال بنده خدا رو هم بزنید راحت شه

سوال همر 170 کی گرز 6 کی کاتا باید روش جنگ آموز بیاد یا خیر ؟ احمق باس بهش داده بشه یا خیر

اومدید باهاش چکمه بزرگ زدید که رفیقتون تو شمال غرب کپ دور رید بره خوب سه تا چکمه بزرگ که تا الان باهاش هیچ کاری نکردید جز دیوار شدن رو بهش میدادید به اونجر هم دف میدادید

بعد خیال میکنید با دیوار دارید صحبت میکنید ! هرکس تو اون منطقه نمیتونه گندم بده من تا 500 کی در ساعت از همون منطقه گندمش رو تامین میکنم پلیرتون رو در حد نوب آوردید پایین شاهکارتون رو بپوشونید آفرین به این مدیریت

مورد بعدی الان سایدی که نیاز به پلن زدن داره مشخصا شمال شرقه مرتاض یونیک دارید خیر ! استحکام 5 ایکس دارید خیر ! تو تاپ پیشرفت اکانتهاتون پویا هستند خیر وضعیت غارت بهتری دارید خیر ! هستید که بگن بودید در نرفتید ؟؟ پاشید دو تا واندر زنتون رو بکنید جنگی حداقل ایستاده بمیرید

اکانتهاتون با لینک سبز میخوره بعد پلیر سایدتون 200 کی میزنه به خودش بره رنک 1 دف !

حداقل جوری بازی کنید که ته سرور به اون 4 تا پلیری که باهاتون هستند بگید ما خوب بودیم حریف عالی بود

برد و باخت تو هر سرور یه درصدیش به تلاش بستگی داره یه درصدی به استراتژی یه درصدی به گلد یه درصدی به مدیریت

این 15 روز تا آزاد سازی رو هم همین روند رو طی کنید سرور رو باختید !

• نقل قول

سلام پویا جان

والا حقیقتا همچین سوالی یک لحظه هم تو ذهن ما خطور پیدا نکرد. علتش اینه که شمال شرق کاملا یکدست و رو بازی میکنه. تو این ساید هیچ چیز مخفی ای نیست. همه به هم اعتماد دارند. نمیگم اختلاف نظر وجود نداره طبیعتا همه جا اختلاف نظر هست. ولی تمام بچه های شمال شرق به عملکرد تیم لیدری اعتقاد و اعتماد دارند. در مورد کتیبه مرتاض یونیک هم نا هماهنگی ای بوجود اومد که از طرف تیم لیدری به همه توضیح داده شد و همه در جریان هستند. احتمالا اون جاسوستون هم میدونه ازش بپرسید بهتون میگه.

یکم ناراحت شدم که نکنه شمایی که این سوال تو ذهنت اومده احتمالا مواردی تو سایدت وجود داره که فکر کردی ما هم مثل خودتون هستیم!!

بهرحال سایدها هم با هم متفاوت هستند. حالا ممکنه چند تا پست بریم جلوتر یکی بیاد حرفی بزنه یکی با جارو و خاک انداز بیاد جمع بکنه! ما هم نگاه میکنیم.

سلام مجدد جاوید جان

اول اینکه خیلی خوشحالم فضای فروم به حالت عادی خودش برگشته

ببین عزیز شاید توی ذهن شما این سوال خطور نکرده باشه ولی برای اکثریت پلیرهایی که دارن داخل ساید شما بازی میکنن این سوال پیش اومده...

بعد از پست من هم چند نفر پیام دادن و تایید کردند که متاسفانه شمال شرق زیاد یکدست نیست !!!

خواه ناخواه شخص من که دارم از بیرون به قضیه نگاه میکنم و استنباط میکنم :

1.حذف سامان ضربه بزرگی به شمال شرق زد

2. نحوه جابجایی کتیبه مرتاض روی مولتی خاکستری و عدم انتقالش روی اکانت های پلیر دار حتی به صورت موقت

وقتی این مسایل رو کنار هم میذارم برداشتی غیر از این نمیتونم داشته باشم.

جاوید جان ما جاسوس نداریم.وقتی با یکی به مشکل میخورید گزینه اول اینه که از گروه عمومی خارجش کنید.اگر اینکار رو نکردید گله ای از بقیه نباید داشته باشید.

ما نمیتونیم پیامی که برامون ارسال میشه رو نبیبینیم.

بعید میدونم ساید یکدست تر از جنوب شرق حال حاضر وجود داشته باشه.

نقل قول

حالا بعد از مدتی اومدم تو فروم پست بذارم سه تا گذاشتم شما ذوق منو کور نکن. ولی حقیقتا پست کل کل و خفت را جدا گذاشتم شما دوست داشته باشید خفت را بپاس تلاش پلیرهاش لایک کنید :)

اینم ناشی از هیجان کنترل نشده هست که بعد از سکوت اجباری چند روزه ای که داخل فروم داشتید بعد از چند تا خفت نتونستید صبر کنید و پست هم پست گذاشتید. شخصا فروم هیچوقت هیجانی و سریع جواب نمیدم.

البته بهتون حق میدم مرتاض منحصر تمام معادلاتتون رو بهم زد و مشخصا فشار ذهنی زیادی به سایدتون وارد کرد

نقل قول

پویا جان شما اول چهار تا لینک از این سرور بذار که ما بفهمیم توهمی را زدی بعد بیا بگو وقتی میخوره از سرور رفته. تا اینجا که هر وقت خواسته زده. البته هر خفتی دیوار شدن هم داره توهمی هم دیوار شده ولی بیشتر خفت کرده.

شما به ناصر میگی برگشت به عقب نکن خودت رفتی سرور پیش!!

سرور پیش هم جنوب غربی که بحران داشت پلیر نداشت، مثل شما مولتی نداشت، کل ساید اومد توهمی را زد الان داری افتخار میکنی؟! دست خوش!

من صحبتم ربطی به شخصیت محمد توهمی نداشت. من بخاطر پست بعد از خفت شدن خودش و پست ناگهانی خودش و شما بعد از خفتی که انجام داد صحبت کردم

حقیقتا کسی که یهو از سرور میره نباید تا یدونه خفت زد بگه آی من برگشتم. بچه های ما که خفت میشن هم هیچ کدوم نیستن احتمالا و خرده ای بهشون نمیشه گرفت.

سرور پیش همین جنوب غربی که میگی کم ادعا کرد اول سرور داخل فروم؟! فعلا که ما 20 بار ممد توهمی رو زدیمش...یبار اکانت من رو بزنه تا از حالت کلین شیت خارج بشیم با استدلال شما

برگشت به عقب در مورد بازی نیست. در مورد موارد حاشیه ای هست...وگرنه اینکه شما هی میگی شمال شرق سرورای قبلی 60 بار صد کرده هم برگشت به عقبه;) پس نیازی نیست تیکه بندازید که پویا گفت برنگردیم به عقب...موضوعات رو قاطی نکنید.

نقل قول

این قضیه رو اخر سرور انشالله بهتون آموزش میدیم. فعلا زوده یاد بگیرید;)

اون موقع منظور ما رو میفهمید.

موفق باشید

اینم یه خفت کوچک که در جوابش به زودی چند خفت خواهید گذاشت:(

بابت خفت ها تبریک میگم

پست های مربوطه اش هم لایک شد

• مانی جان *ریونجر درست هست.

شما از 170ک گرزی و 6 ک کاتا عکس یا مستندی اگر داری بزار لطفا. ما که لوگین داشتیم 5ک کاتا هم نداشت!

چکمه هم جابجا شده چرا که صرفا با غارت خالی هم، استفاده بهتری ازش میشه 😂

پلیر همر به این خوبی کشیده! تشکر از کیا عزیز بابت ساخت و اشتراک گذاری همرشون