نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• مملی من معذرت میخوام

مملی من دوست دارم

بلاکمون نکن

مارو دور ننداز

سلام

این پست درست قبل از این اتفاقات که دیشب افتاد نشون دهنده اینه که از قبل این داستان برنامه ریزی شده بوده با تیم ترور.

محمد جان ناراحتی نداره هرچند میدونم زحمات ساعتها وقت گذاشتن و هزینه کردن از دست بره سخته اما نشون داد کی نوب و ترسو هست و نشون داد که این اشخاص هرچی در موردشون گفتن تا حالا گوشه ای از توانایی هاشون هم در بازی کثیف نبوده.

امیدوار رضا سورنای عزیز با یک پست حساب خودش رو از این جماعت معلوم الحال جدا کنه.

شخصا دیگه هیچ پستی از این گروه بی ارزش رو پاسخ نمیدم از دوستان خودم هم به عنوان یک دوست درخواست میکنم با جواب دادن به چنین اشخاصی وقت خودشون رو تلف نکنن.

کام زرشک خندیدم

• سلام بعنوان یه بازیکن از ادمین خواهش میکنم هر کی توهین میکنه هم از فروم و هم از بازی به طور کلی بن بشه یه عده دور هم جمع شدیم وقت میزاریم هزینه میکنیم که کمی بهمون خوش بگذره اگه قراره به ناموس کسی توهین بشه من شخصا دیگه هیچوقت بازی نخواهم کرد این چند وقته فروم واقعا داغونه همش توهین و خراب کردن این و اون اقا این یه بازیه اون تامکت که قبل فیلتر شدن شاخی بود چی دادن بهش که اینقدر جوش شاخ بودن و حرفه ای بودن میزنین خداوکیلی وقتی این متن دوستمون رو خوندم که بهشون توهین شده خجالت کشیدم از خودم که تو این جمع دارم بازی میکنم و به نوبه خودم از VaGNeS عذرخواهی میکنم کاش یه کم غیرت داشته باشیم و به ناموس دیگران توهین نکنیم

• من عذرخواهی میکنم از ساید SE بابت اتهامی که دیشب برای اکانت من رخ داده، طبق پیگیری هایی که مملی کرده بود ظاهرا تیم تروریست پشت این جریانات بود که مملی کامل تر توضیح داد. من دیشب به خاطر یک سو تفاهمی که پیش اومده بود زود قضاوت کردم.

وقتی دشب اکانت های گول خورد بهم، در واقع خیلی ناراحت نبودم چون ۸۰درصد این زحمات رو سامان کشیده بود رو اکانت های گول، ولی وقتی کپ و همر اصلی هم ضربه دید دیگه واقعا مغزم یاری نمیداد. از روز ۵ به بعد، هم سامان و هم آرمان هیچ کار و نظارتی رو کپ ها نداشتن و تماما به دوش من بود. تمام واحه هایی که گرفتن، تمام انبار و انباز غذا و ..، بعد این دوستان اینقدر راحت پس اکانت رو چنج بک میدن واقعا به شخصه نمیتونم تصور کنم زحمات و تلاش یک نفر دیگه رو خراب کنم.

آرمان جان، یادته گفتم هر سایدی بری ۰ ات میکنم؟ فکر نکنم سایدی گردن بگیرتت. میتونی بری با پرهام اینا دات کام بازی کنی بشی فارم عربا :دی

سامان باز حق داشت که همکاری نکنه چون کار اکانت گولاش واقعا زیاد بود.

در مورد آرمان هم مملی جان میدونم چی میکشی و هنوز داغ حرکتش تو سرور قبل رو سینه ام سنگینی میکنه و به عنوان یه رقیب تو این سرور از ادمین میخوام اگه امکانش هست تایم سرور رو به عقب برگردون چون واقعا من خودم از مخالفان سرسخت بازی کثیف هستم . الان واقعا مگه کلا چند نفر از ما تراوین بازها مونده که بخوایم اینجوری به هم خیانت کنیم .

از دوستانی که داخل SE بازی می کنند اگه واقعا هم نظر هستند با ناصر جان ممنون میشم اعلام کنند تا ادمین بازی هم این گزینه رو در نظر بگیره.

در خصوص همری که از ما پریده، دوستان براشون جای سوال بوده چرا رید استاپ نخورده چرا هیچ اتفاقی نیافتاده. متاسفانه تو تایم آنلاینی ارمان اتک زدید و ایشون مسئولیت همرا رو گردن گرفت و قرار بود تایم لانچ و ایتم هیرو و اینا رو چک کنه و ریل رو دربیاره ولی ایشون اوج کاری که کرد فرستادن اسکرین دف به دف کوردمون بود :دی . منی که ساعت ها رو اکانت بودم، بازم اومدم رو اکانت و همرو با کمک جعفر جاخالی دادم و از سوتی که رو لانچ ده ۲ داشتین متوجه شدم ۲ فیکه ولی دیگه دیر بود واسه جا به جایی، کلا اون روز خیلی دست تنها بودم و مملی از صبحش گفته بود درگیره و نمیتونه بیاد.

تازه اونم بعد اینکه همر ۰ شد سینه سپر کرده میگه من عکس دف دادم دف کورد:D. خلاصه ایشون روزی که باید کاریم میکرد هیچ کاری نکرد و من و مملی به این نتیجه رسیدیم که باید حتما بره از روی اکانت. من و مملی ۲۰ روز قبلم به این نتیجه رسیدیم ولی دوست داشتیم سامان رو نگه داریم، و حقیقتا هنوزم برام سواله که سامان نقش داشته یا نه.

من اهل خاله زنک بازی نیستم ارمان جان، دوست هم نداشتم مسائل داخل تیمی رو بخوام تو جمع بهشون اشاره کنم چون اصلا در حدی خودمو نمیبینم که اجازه بدم با آبروی یک نفر بازی کنم، ولی شما دیگه خط قرمزو رد کردید. (هنوزم شما مخاطبت میکنم، زیادته واقعا :)‌ )

هنوز کسی هست ایشونو گردن بگیره؟ اگه هست دیسلایک کنه لطفا که به تارگت های سرور بعدیمون اضافه شه :دی

پ.ن: مملی خودت میگفتی کسی رو سفید سفید نبین، کاش خودت از نصیحتی که داده بودی بهش استفاده میکردی. منم گاندالف خاکستری باید واست باشم :D

• اولا واقعا زشته توهین به ناموس کسی کردن این فقط یه بازی هست و مثلا اومدیم لذت ببریم .

در مورد آرمان هم مملی جان میدونم چی میکشی و هنوز داغ حرکتش تو سرور قبل رو سینه ام سنگینی میکنه و به عنوان یه رقیب تو این سرور از ادمین میخوام اگه امکانش هست تایم سرور رو به عقب برگردون چون واقعا من خودم از مخالفان سرسخت بازی کثیف هستم . الان واقعا مگه کلا چند نفر از ما تراوین بازها مونده که بخوایم اینجوری به هم خیانت کنیم .

امیدوارم به خاطر یه بازی هیچ وقت شرافت خودمون رو از دست ندیم

سلام ناصر جان

واجب دونستم این مورد رو ذکر کنم

موارد داخل بازی به بازی مربوط هست.

قبل از خروج از اکانت آرمان برای دردودل اومد و از عفت کلامی و خودداری برخوردار بود.

نامردی هست اگر همه افراد رو در در یکدسته قرار بدیم.

از جانب تیم حاضر در اندبل با جبران خسارت اکانت موافقم، اما فقط اکانت مربوطه و نه بک شدن روند سرور

چه بهتر اگر یک براوردی از خسارت وارد شده ارائه کنید.

ارادتمند

• چه بهتر اگر یک براوردی از خسارت وارد شده ارائه کنید.

سلام ایلیا جان، ممنون بابت حمایتت

خسارت وارد شده تا این لحظه واقعا برای خودمون هم سواله، چون هنوز پسوورد خیلی اکانت ها رو نداریم. اکثر کپ های نزدیک و درصد بالا که چنچ کپ شدن و حتی فکر کنم کاتا هم شده باشن، چون تیم ترور نزدیکش کاتا داشته و میتونسته بزنه.

همر ۳ هم لاست سنگینی خورده چون رید خوابیده. ناچارا همر ۵و ۶ هم زودتر رو واندر زدیم که نخوایم تا ظهر گندم بدیم. رید به صورت کامل خوابیده و حتی نمیشه استارت زد چون ریسکه که دوباره دف پر شه. از کنفدارسیون هم خارج شه احتمالا تروریست برای ۰ کردنشون میان چون ۱۲ ساعت وقت دارن. دف روی خود دف سازا هم که تا الان نزدیک ۱۶۰کی فقط ما کشتیم، احتمالا کل دفو فرستادن یکجایی که لاست بخوره از این دوستان هیچی بعید نیست :دی.

حدودا ۲۰۰کی سرباز پیاده و ۶۰کی کاهن سواره داشته دف سازای شخصی که رمزشو عوض کردن. دفشم بک داده بودن و تا الان باید رو لاست باشه.

بهترین سناریویی که میشه پیاده کرد بنظرم اینه که همین چند اکانت رول بک بخورن، به تایم پیش دیروز و به مقداری که سربازخونشون و اصطبل شارژ بوده بهشون نیرو اضافه شه و از تایم سربازخونه و اصطبلشون کم شه، البته اگه همچین چیزی مقدوره کلا..

• سلام بر همه دوستان و فروم نشینان محترم

بعد از گذشت حدود 45 روز از سرور شنیدن چنین خبری واقعا ناراحت کننده است

هر گونه فحاشی و اهانت به بهانه یک بازی نشان از ضعف شدید شخصیت شخص هتاک هست، افسوس که به هزار یک دلیل اجتماعی و اخلاقی مجبور به هم صحبتی و حضور در کنار این افراد هستیم

از صمیم قلب برای اتفاقی که برای اکانت محمد علی عزیز افتاده متأسف هستم

این تأسف من از جنس همراهی و لفاظی نیست بلکه کاملاً از جنس همدردی هست دردی که حدود یک سال و نیم تا دو سال پیش اکانت کینگ بالا با وسعت بسیار عظیم تر در یک ماه پایانی سرور دچارش شد

اگر خاطر مبارک دوستان باشد تمام همر های اکانت که همگی رنک زیر ده سرور بودند به هم کوبیده شد و در ماه پایانی سرور اکانت کلیه نیروهای خودش رو از دست داد

پس به قول مرحوم شاملو که می فرمایند من درد مشترکم برای فریاد کن !

ما هم از صمیم قلب برای این درد احساس ناراحتی و غصه عمیق خودمون رو اعلام می کنیم چون حال امروز شما نتیجه ۴۰ روز زحمت برباد رفته و هزینه است و دردی که ما کشیدیم درد برباد رفتن بیش از ۱۰۰ روز زحمت بود

اکانت من و امید در اون تایم به کل از گردونه بازی خارج شد.

اتفاقی که الحمدالله امروز برای شما نیفتاده

اون روز خاطرم هست که ما در مقابل دوستان ساید شمال شرق قرار داشتیم و رضا گارد عزیز و سامان و بسیاری دیگر از بچه های شمال شرق ضمن ابراز تأسف و ناراحتی برگشت زمان سرور به قبل را امری ناممکن و غیر حرفه ای می دانستند و تأکید داشتند که اشکال کار از ما بوده که مسایل امنیتی اکانت رو به خوبی رعایت نکردیم

یادم هست که جنوب شرق تصمیم گرفت در صورت بازنگشتن زمان سرور تصمیم به حذف دسته جمعی بگیرند که طی صحبت هایی که ادمین عزیز انجام دادند مشخص شد بازگشت زمان سرور ممکن نیست و عملاً امکان چنین اقدامی وجود ندارد و ما رو به ادامه سرور با همین شرایط ترقیب کردند

امروز هم فکر می کنم خود دوستان شمال شرقی می توانند بهترین قاضی باشند که آیا بازگشت زمان سرور به قبل حرفه ای هست یا نه ؟!

و اگر هست چه مطلبی این تفاوت رو رقم زده که روزگاری این عمل غیر قابل پذیرش و غیر حرفه ای بود امروز نه تنها قابل انجام هست بلکه فارغ از رقابت و مقابله ساید ها چنین تصمیمی نشان دهنده شخصیت و تصمیم انسانی و صحیح هست ؟

پس ما تابع قضاوت دوستان خواهیم بود و امیدواریم که دوستان اعمال گذشته و تصمیمات قدیم خودشون رو فراموش نکنند.

باشد که در این سرور مثل گذشته که برای ما محدودیت هایی وجود داشت برای شما محدودیت ها وجود نداشته باشد و امکان برگشت توسط مدیریت فراهم شده باشد و شما مثل ما مجبور نباشید در جبر امکانات سرور و قوانین نا نوشته محصور شوید

در آخر باز هم تاکید می کنم چنین اعمالی هیچ گاه و به هیچ صورت مورد تأیید عهدی نخواهد بود و رفتارهایی که خارج از محیط بازی روی نتیجه رقابت تاثیر بگذارد کاملا مردود و ما بخشودنی خواهد بود

• سلام

این پست درست قبل از این اتفاقات که دیشب افتاد نشون دهنده اینه که از قبل این داستان برنامه ریزی شده بوده با تیم ترور.

این پست شما هم نشون دهنده هوش و ذکاوت سرشار شما هست

خیلی خوبید شما ها ، تروریست بازی رو ول کرده بعد هر اتفاقی براتون میوفته سریع میگید تروریست بوده :))

باهوشا از خودی خوردید ، خوبم خوردید

آرمان جان دمت گرم 8o<3

پ.ن: دوست حال خرابی که به دروغ میگه به زن و بچش فوش داده شده حتما خیلی دوست داری فحش به زن و بچت بدیم ولی من ندیدم کسی تاحالا بی احترامی به ناموس شما کرده باشه

هرچی بی احترامی بوده به خود شما و نهایت کله کچلتون بوده

اگر مدرک یا اسکرینی از توهین به ناموستون هست برای یکی بفرستید برسه دستمون تا معلوم شه کی دروغگوعه و کی فوش داده

بالاخره یا ما خیلی آدمای بی ادب و ناجوری هستیم

یا شما خیلی دروغگو و پست هستی که به دروغ به ناموس خودت فوش میدی ;)

• متاسفانه اتفاقی رو در سرور شاهد بودیم که ناشی از عوض شدن ارزش ها و البته عوضی شدن عده ای که اتفاقات خارج از بازی رو به داخل بازی منتقل میکنند هست،

شخصا برای اولین و آخرین بار در طی یکی از سرور های نرمال با اکانت نیسان آبی مقابل تیم آمرداد، در حالی که سرور رو تحت شرایط سه به یک تقریبا برنده سرور هم بودند شاهد بودم، و طی یه سرور نرمال (زمان و هزینه زیادی صرف بازی شده بود) تیم مذکور بعد از خریدن پسورد یه وی پی اس توسط یکی از پلیر هایی که ما باهاش به مشکل خورده بودیم، طی مدت طولانی پلن های مارو تحت نظر داشتند و باعث دیوار های پی در پی تیم ما میشد، و همچنین تقریبا یک یا دو هفته مانده به پایان سرور تمامی همر ها به صورت تیکه تیکه به واندر حریف خورد.

فکر میکنم مهم ترین موضوع بعد از رخ دادن همچین اتفاقی اول از همه قبول انجام همچین کاری توسط تیم مقابل و سپس عذرخواهی فردی که پسورد رو در اختیار تیم مقابل گذاشته هست، که ما شاهد قبول رخداد توسط یکی از لیدر های تیم آمرداد بودیم، ولی اون پلیر هیچوقت نه عذرخواهی نه قبول انجام اون کار رو کرد، که شخصا مصداق نمکدون شکستن برای من بود، ( به هرحال تایم زیادی توی سرور نرمال کنار هم بودیم)

در هر حال امیدوارم کمتر شاهد اتفاقات مشابه در سرور های اتی باشیم، چون این جمع کوچیک با میانگین سنی بالای ۳۰ سال هیچوقت قرار نیست عضو جدید بپذیره و صرفا خروجی داره.

• سلام

ممنون از لطفی که ادمین، لیدرها و بازیکن های ساید و سایدهای دیگه به بنده و بازیکنان اکانت داشتند و ابراز همدردی کردند. متاسفانه این سرور برعکس سرورهای دیگه که احترام حرف اول رو میزد اینجا گزینه آخر بود و جو فروم به قدری بد بود که امثال سعید خان پا به فروم گذاشتن و اعتراض خود را بیان کردند. روند سرور در شروع طوری بود که ما احتمال برد 50% رو داشتیم. بعد از حذف SW این احتمال به بالای 80% رسید و برنده بی چون و چرای سرور ساید شمال شرق بود ولی وضعیت کنونی سرور با فحاشی های که داره میشه و بازی کثیفی که شکل گرفته من رو به خارج سرور هدایت میکنه. از همین جا به تمام افراد داخل ساید میگم من تمام تلاشم رو کردم که شما قبل از برد احترام گذاشتن به همسایدی و رقیب، تلاش و بازی حرفه ای، گذشت و فداکاری، تعهد و اجرای اون رو یاد بگیرید که در آن موفق بودم. اکانت تحویل ساید داده شد. از همین الان نه فروم رو میخونم و نه اکانت رو باز میکنم حتی اگر تمام تروپ برگرده (کلا 8ک شمشیرزن لاست شد با 6-7 ک شوالیه دهکده هایی که اصلا همر نبودن) و اکانت های ساپورتر درست بشه... بحث افراد موجود در سرور هستن که باید تلفن من زنگ بخوره فحش ناموسی بدن و یا یکی که نون و نمک خورده فحش به زن من بده و یا کسی که میشنینه بچه دو سال من رو حرف های ناجور میگه در موردش و یا افرادی که ادعا دارن وقت گذاشتن روی اکانت قصد در تخریب اکانت داشته باشن؟ مگه میشه کسی که چیزی رو درست کرده بخواد تخریب کنه؟ مگر اینکه هیچکاری براش نکرده باشه، نه وقت و نه هزینه. حالا شما بگید واقعا اینجا باید موند مبارزه کرد؟! جو سرور در سطح ما نیست.

موفق و سربلند و پیروز باشید.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• بالای 80%

حتی در برخی از آنالیز ها شانس برد شما به بالای 100% هم میرسید که متاسفانه لیدرتون بخاطر 10ک شمشیری و 8ک شوالیه ساید رو ول کرد و از سرور رفت

عزیزان شمال شرقی حیف نیست شانس برد بالای 100% تون :):?:

• 2.ایا این صحبت یک صحبت خصوصی بوده یا عمومی؟اگر صحبتی حتی دشمن(منظورم دشمن واقعی تو زندگی واقعی منظورمه نه این بازی که دشمنی اصلا معنی توش نداره و رقیب هستیم نه دشمن)به صورت خصوصی گفته بشه به عنوان امانت حساب میشه و این صحبت نباید جایی مطرح بشه(این رو فقط به شما نمیگم میتونید از سهیل نپی که دوست من هست و تو سرو کله هم میزنیم بپرسید چند سرور قبل چقدر در این مورد با هم صحبت کردیم)

3.فرض میکنیم لازم بوده این مطلب تو تیم شما مطرح و با مشورت در موردش تصمیم گرفته بشه که خوب امری محتمل و گاهی لازم هست اما عمومی کردن صحبتهای خصوصی تو هیچ قانون و عرفی قابل قبول نیست عرفان جان.

افشا اصرار در هر حالت و به هر دلیل نشان از ضعف داره چه قبول کنید چه نکنید.

سلام آقا مازیار

من توی سرور نیستم اوایل سرور به مشکلاتی خوردم تحت درمان قرارگرفتم و از دوستان عذرخواهی میکنم که نتونستم کمک کننده باشم، و فقط فروم رو دنبال میکنم،

اوایل سرور با آرمان دعوا کردم بخاطر اینکه بیاد اس ای ،

بحثمونم بالا گرفت ،

حداقل مطمئنم میخواست که واسه شمال شرق بازی کنه ،

اینکه چی شده و چه داستانی پیش اومده نمیتونم قضاوت کنم چون کلا صحبتای یک طرف ماجرا رو خوندم !

ربطی ام نداره به من ، هممون هر سرور بارها از این مسائل دیدم و هیچکس غریبه نیست با این اتفاق ،

و دیگه لوس شده هی بیایم بگیم حرکت زشتیه ، خب همه میدونیم حرکت فولیه دیگه ، خوب خوبه! بد بده ! همه فارسی بلدیم

ولی از شما به عنوان بزرگتر انتظار دارم حرکت مملی آقا وگنس رو محکوم کنین و جلوش رو بگیرین چون مسائل خصوصی رو اینجا عنوان کرده ، ( حتی پول غذا )

زمان خوش خوشون بیایم بگیم به به چه خوش مینوازی، زمان دعوا بیایم بگیم اه اه

عمو حسین کینگ بالا بارها واسه ما سفره دار بوده ، همچین چیزی مرسوم شه عمو حسین باید کل صفحات فروم ۴ تا پست بذاره

• دوستانی که پیگیر هستن و مدام در پی وی سوال میکنن همینجا بهشون اعلام میکنم که بالاخره اکانت Green حدف شد

میتونید برید روی نقشه چک کنید

پ.ن: پرهام پول فلافلا دیشب رو بزن به کارت لطفا, با 3 تا نوشابه شد 4 میلیون 500 تومان

پ.ن: مملی نرو نرو اگه بری جات خالیه , بمون بمون یک شب جنجالیه :saint:

• چند سال پیش بنده خدایی اومد و یک میلیون تومان از من قرض گرفت و گفت دو روز دیگه مشکلم حل میشه و پولتو بر میگردونم. سالیان ساله که گذشته ولی هنوز دو روز نشده. این بنده خدا هم رفت که رفت.

اولش ناراحت بودم که چرا اعتماد کردم؟! چرا فکر کردم همه مثل خودم هستند و ....

همون موقع پدرم حرف قشنگی زد. گفت تو امروز باید خوشحال باشی

چرا که با یک میلیون تومان یک آدم را شناختی. این شخص میتونست ضرر بزرگتری برای زندگی تو باشه ولی با یه پول کم طرفت را شناختی.

اتفاقاتی که در این روزها میفته، وعده هایی که محقق نمیشه، همرهایی که دیوار میشه، همه و همه حکم یک میلیون تومان را داره

خوشحال باشیم ما با این اتفاقات بی ارزش، آدم های اطرافمون را شناختیم.

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• مملی جان در مورد تروریست حرف هاتون درسته و صحیح ولی به نظر من اونقدری توانایی ندارن که رو اکانت شما یا سایدهای دیگه لوگین داشته باشن

چیزی که مشخصه شما از خودی خوردین که من چند هفته پیش بعد از قضیه پرنس اف ترک توو همین فروم گفتم اکانت ها و نفراتشون در سایدهای دیگه به مرور زمان مشخص میشن

در اینجور موارد همیشه پای یه آمردادی در میان هست :d

• مجید جان سلام

میشه لطف کنی بگی از تروریست چه حرکت کثیفی دیدی؟

مجید عزیز شما انسان منطقی و صادقی هستی انتظار ندارم بیای حرف های این دروغگو رو تایید کنی <3

عرفان جان من 2.3 روزیه اصلا فروم نمیومدم چون واقعا توو مخی بود و هست بهترین راه هم همونیه که مملی گفت بلک لیست

در مورد کثیف بازی همین که شما 2 هفته اول بازی داخل اتحاد ما بودی و تحت حمایت ما اکانتت بالا اومد و بعد از اتحاد خارج شدی و رفتی اتحاد ترور از نظر من بازی کثیفه

یا با اکانت پرنس اف ترک چراغ میگرفتی و باهاش پلن میرفتی این بازیه کثیفه

من به شخصه از اینکارا نکردم و نمیکنم

داخل سایدی هم واسه درگیری برم قبل شروع سرور اعلام میکنم و موضعمو نسبت به اون ساید مشخص میکنم

شما مردونه از همون اول میرفتی توو اتحادهای ترور و شروع میکردی به زد خورد با ما هیچ بازی کثیفی نبود

در مورد اکانت تنسر هم من نظرمو گفتم اصل کار کار تروریست نیست کار شخصیه که اسمش توو پروفایل اکانت بوده و بازی کرده رو اکانت

منم یه سرور با ارمین و دانیال بینمون مشکل پیش اومد و از سرور رفتم فقط مولتی هایی که دست من بود حذف کردم نه امار اکانت دادم نه دفی ریختم از مصطفی میتونی بپرسی با اینکه پسورد اکانت امیر تروریست و امیرحسین تریدر و داشتم و میدونستم ریل کجاست گفت امار بده دف بریزیم گفتم من از اینکارا نمیکنم

الان ارمان اومده امار اکانت و مولتی هارو داده به شما یا خودش حرکتی زده که از نظر من فوله مهم اونیه که امار داده نه اونی که انجام داده

از اونطرف هم اینی که مملی میگه شام خوردیم و من حساب کردم و اینا اینم از نظر من جالب نیست

خلاصه که امدیم بازی کنیم لذت ببریم نه اینکه جنگ اعصاب درست کنیم و اتفاقات داخل بازی به بیرون و فحش و درگیری فیزیکی ختم بشه

بذاریم تهش همین فروم و دیسکورد باشه از این بیشتر ادامه پیدا نکنه

• سلام و درود

دوستان عزیرم ؛

گفته بودم که ( دیگه فروم نخواهم آمد) ولی شنیدم مساله ای پیش آمده و مجبور شدم بیام و دو صفحه آخر فروم رو مطالعه کنم که یهو دیدم ته دیگش رو هم در آوردم. حالا جسارت نباشه ها ولی اگر اهل حرف منطقی و حرف حساب هستید به دقت این پست رو مطالعه کنید و اگر می خواین اظهار نظری بکنید وجدان و عدالت رو در نظر بگیرید.

اما قبل از هر حرفی.....

هر کس تحت هر عنوانی و در هر شرایطی به پلیرهای دیگر فحاشی و توهین کند و تهمت های ناروا بزند شخصا نه رفاقتی با چنین فردی دارم و نه اجازه میدم چنین کسی در تیم ما بازی کند. فحش های ناموسی که دیگه تکلیفش مشخص هست. همین اول موضع قاطعم رو اعلام کردم که از بحث های بعدی کسی برداشت سو نکند!

بیاین با هم وضعیت فروم این سرور را قبل از این اتفاقات سریعا مرور کنیم که ببینیم چرا فضای فروم کم کم به سمت توهین و فحاشی و هتاکی رفت.

قبل از شروع سرور.....

قبل از شروع سرور و در زمان اعلام آمادگی تیمها با توجه به اتفاقات سرورهای گذشته برخی بحث ها و شاخ و شونه کشیدن ها و تهدیدها و هل من مبارزها مطرح می شد. البته این برمیگرده به ذات این بازی که جنگی و درگیرانه هست. کسی که میخواد دهکده حریف را چیف کنه نمیاد با این ادبیات باهاش کل کل کنه:(عزیز دلم اجازه هست همر من بیاد از این به بعد تو دهکده شما بمونه؟) یا (دوست گلم چقدر خوب شد زدی همه سربازهای من رو کشتی؛ مرسی که ساختمونهای دهکده م رو هم کاتا کردی). قطعا کل کل بخشی از این بازی هست.

طبیعتا در این بین میدان دار کل کل های ابتدای سرور بچه هایی تروریست بودند چون برنامه شون کلا بازی جنگی در منطقه خاکستری به عنوان ساید پنجم بود. قبول دارم بعضی وقت ها لحن کل کل مقداری تند بود ولی قطعا توهین و فحاشی نبود! به جز یک مورد در پی وی دوستان که اتفاقا هر دو طرف به بنده اطلاع دادند و نهایتا هم صحبت کردیم و ختم به خیر شد.

اوایل سرور.....

با توجه به قولی که داده بودیم با چند تا از رفقامون اومدیم کنار بچه های تروریست تا ایده بازی در منطقه خاکستری رو اجرا کنیم.

قبل از شروع سرور اکثر بچه ها رو جمع کردیم و شخصا به همه دوستان عرض کردم که در حد لزوم در فروم پست بگذارن و به هیچ عنوان حق ندارند هیچ گونه توهین و فحاشی انجام بدن. و اگر کسی از این موضوع تخطی کنه قطعا ما دیگه در این تیم حضور نخواهیم داشت.

خیلی از شما عزیزان کنار بنده بازی کردید و مدتی کنار همدیگه بودیم چه به عنوان رفیق و هم سایدی چه به عنوان رقیب و فراسایدی! پس اکثریت به اصول اخلاقی و شخصیتی بنده اشراف دارین. اگر کسی یادش میاد که بنده چه وقتی که لیدر بودم چه وقتی که پلیر بودم چه در دات کام چه در آی آر چه اسپیدترا ....به کسی یا گروهی شروع به توهین کرده باشم یا به تیم و سایدم گفته باشم توهین کنن بیاد همین جا اعلام کنه. همیشه خواسته اصلی بنده این بوده که بازی می کنیم دور هم باشیم. بگیم و بخندیم و لذت ببریم. کسی از ما نرنجه و دلی نشکنه! مگر اینکه کسی توهین بکنه و جوابش رو داده باشم!

این سرور هم همین روال رو داشتیم. آیا اوایل سرور کسی از سمت بچه های تروریست توهین می کرد؟ پست غیرمحترمانه ای گذاشته میشد؟ فروم که هست برید و بررسی کنید ببینید اوایل سرور وضعیت چجوری بود! خودتون و انصافتون!

و اما سرور در شرایط فعلی......

داشتم عرض می کردم که فروم جو آرام و نسبتا مناسبی داشت. کل کل بود؛ بزن بزن بود ؛ لینک ها بود اما خوب بود. ولی چرا الان فضا ملتهب و مشمئزکننده است؟ الان عرض می کنم.

وقتی شمال شرق مغرورانه و فاتحانه (با توجه به چند سرور قبلی) داشت برای مقابله با سایدهای جنوبی آماده می شد؛ بیکباره زیر فشار حملات تیم تروریست قرار گرفت. شاید اوایل تصور نمی کردند تیمی با این تعداد اکانت محدود و با این حجم غارت بتواند جسورانه بر شمال شرق بتازد و آنها رو به عقب براند.اما در عمل قافیه را باختند و بلاشک تروریست برنده جنگ های ابتدای سرور بود. شمال شرق هم ضرباتی زد ولی واقعیت این بود که تروریست با فاصله دست بالا رو داشت.

دقیقا همین جا بود که کم کم فضای فروم شروع به تغییر کرد. گویا دوستان ما آنقدر مغرور شده بودند که حاضر به پذیرش بازی فنی و خوب و شجاعانه و تاکتیکی حریف نبودند. نمی توانستند بیان تو فروم بگن دمتون گرم عالی بودین! سختشون بود. بعد این اتفاق ها افتاد که عرض می کنم:

ابتدا از وادی انکار برآمدند.اما لینک ها یکی پس از دیگری داخل فروم ارسال میشد. انکار دیگه جواب نمی داد. تروریست تا مختصات 17_18 اومده بود جلو.

در مرحله بعدی ماشین حساب ها اومد روی میز. یه جوری حساب کردن می کردن و اصطلاحا حساب سازی می کردن که موفقیت حریف را شکست جلوه بدهند. اما لینک ها همچنان ارسال میشد و تروریست داشت کم کم وارد ساید حریف میشد و تا مختصات ۳۰_۴۰ اومدن جلو. این هم جواب نداد.

در مرحله بعدی گفتند خب فضای روانی سرور داره بر علیه ما پیش میره؛دیگه اینهمه لینک رو نمیشه انکار کرد بیاین کارهاشون و حرکاتشون رو بی ارزش نشان بدیم. تو اون تایم سرور ۱۰۰ک دفاع میزاشتن تو یک دهکده! باز هم چیف میشد! بعد می گفتن اون دهکده نبود پارک بود! اونجا ۷۰ تا اسکات داشت کلا و ما با ۱۰۰ک دفاع از ۷۰ تا اسکات دفاع می کردیم! اونجا فیدر بود! فلان جا که مولتی بود! عه اونجا؟ ۶۰ تا سزار داشت! هیچکس نمی گفت دمتون گرم ترکوندین. البته سکوت هم نمی کردن چون بار روانی بر علیه آنها بود.

حتی وقتی همر واندرزن از شمال شرق چیف میشد می گفتند دیدین چیکارتون کردیم؟ نوب ها! سایدفروش ها! همتون بی ادب و ساید خراب کن هستین! یک کلمه می گفتی دمتون گرم‌ که الان به این وضع دچار نشین.

در این مرحله دیگه هیچ بهانه ای جواب نمی داد شروع به توهین و فرافکنی و افترا و نشر اکاذیب کردند.

شروع کردند به بچه های تیم پیشوا و تایگرز و کلا تیم تروریست توهین کردند. یکی می گفت ساید فروش و ساید به هم زن هستند. یکی می گفت کتیبه فروش و...... .

خب دوستان گلم؛

عزیزان بزرگواران.

آقای مازیار عزیرم؛

آقای یوسف

آقای محمد علی؛

و بقیه دوستان

مگه شماها اون موقع زدین تو دهن پلیر هتاک؟ زدین؟ مگر از همه تون نخواستم جواب پلیر بی ادب و فحاش رو بدین؟ دادین؟ نه‌! لایک هم کردید.

مگه زمانی که این دوستانمون که فکر نمی کنم دو سه سال بیشتر با پسر اولم فاصله سنی نداشته باشند به کلی پلیر و تیم هاشون توهین می کردند شماها حسابتون رو ازشون جدا کردید؟ به ما توهین میشد لایک می زدین کیفتون کوک بود.قشنگ بود. جذاب بود ولی الان فقط و فقط چون تارگت عوض شده بد شده؟

الان فریاد وا ادبا! وا مصیبتا! وا توهینا! و..... شما بلند شده؟ مرگ خوبه ولی فقط واسه همسایه؟

عزیران فکر می کنم یادتون رفته بود آسیاب به نوبت! یادتون نبود تو فرومی که دیروز به تایگرز و پیشوا و دیابلو و رضاسورنا و .... فحاشی و توهین میشه! امروز به شما و رفقاتون هم توهین خواهد شد. اگر واقعا مخالف توهین بودید همان جا به جای لایک کردن باید فک آدم هتاک رو می بستین که امروز نوبت شما نباشه.

عزیزانم؛

بالاخص مازیار عزیزم که بنده رو خطاب قرار دادند و به بنده همیشه لطف دارند.

مگه بنده کف فروم در نهایت احترام نخواستم با شما و بقیه لیدرها و بزرگترهای سایدتون با احترام رفتار کنند؟ مگه تذکر ندادم؟ مگر بعدش حتی خود پرهام درخواست پاک شدن پستش رو نداد؟ شما که از یک پست ادی به این زودی به زعم خودتون فهمیدی همان زمان بوده که دست به اکانتها می بردن چجوری متوجه نشدی که شخصا پیگیری کردم که احترام شما رو حفظ کنن. حتی پست رو پاک کنن!

چند تا مدرک میخواین که اثبات کنه در تمام اطلاعیه های اتحاد تروریست شخصا هر گونه توهین رو ممنوع و فقط بر احترام تاکید کردم؟ اما آیا شما زمانی که اون دوستمون شرف و آبروی ما رو نشانه گرفته بود شما چیزی بهشون گفتین؟ هر روز هم دوتا بیشتر می‌ گذاشت روش به ما بار می کرد و رفیقتون هم که الان فریاد وا مصیبتا سر داده لایک می کرد. توقع دارین الان اگر کسی توهین کنه همه بیان بزنن تو دهنش؟ آیا احترام رابطه ای دوطرفه نیست؟

راستی یک چیزی رو هم من متوجه نمیشم:

الان پلیرهای داخل ساید شمال شرق باهم درگیر شدن و باهمدیگه دعوا دارن! با بقیه چیکار دارید؟ دعوای پلیرهای یک اکانت هست خودتون بین خودتون یا حل کنید(ترجیحا) یا دعوا! دیگران رو چرا می کوبید؟ الان پرهام انقدر بیکار هست که بیاد زنگ بزنه به شما فحش بده؟ اصلا چرا باید چنین کاری بکنه.

یادم میاد زمانی هم که ما صادقانه و جوانمردانه بازی می کردیم همین عزیزان ما رو به بی سیاستی متهم می کردند! الان که سیاست خودتون گریبان خودتون رو گرفته انقدر آشفته شدین؟ ما که همان موقع هم گفتیم زشته این کارها الانم میگیم بعدا هم خواهیم گفت. شما چطور؟ اگه به نفعتونم هست زشت نیست؟

.

جالب تر از همه چیز این هست که یک درگیری درون سایدی و حتی درون اکانتی بین پلیرهای اکانتی از شمال شرق رخ داده و ظاهرا یک سری نیروهای مولتی یا اکانت اصلی رو خودشون کوبیدن به دیوار! الانم توقع دارن ادمین بیاد نیروهاشون رو برگردونه!

این یک ذره قواعد تراوین رو هم که هنوز دست نخورده مونده رو حداقل نگذارید از بین بره. این چه صیغه ای هست دیگه؟ پلیر نتوانسته پلیرهای اکانتش رو مدیریت کنه و بینشون دعوا شده! یا هرچیزی! به ادمین و بقیه چه ارتباطی داره؟ برگشت نیرو هم از اون حرفها بودها! پروپاگاندا هم راه انداختین با به به و چه چه! اصلا حرف زدن در این مورد هم عجیبه! چه برسه به تایید و تکذیب!

. ادامه دارد......

• نتیجه این بحث:

دوستان عزیرم؛ اگر واقعا میخواین فضای فروم و کلا فضای تراوین محترمانه و مودبانه باشه قطعا باید اول از خودتون بعد از اتحادتون بعد از سایدتون شروع کنید بعد برسید به بقیه!

اینکه تا زمانی که یک چیزی به نفعتون هست قشنگ و مجاز هست ولی اگر به ضررتون باشه زشت و غیرمجاز رویه درستی نیست! این دورویی باعث میشه فضا خراب بشه. اگر پلیر تیم شما هتاکی و توهین کرد همان لحظه به جای لایک باید جلوش رو بگیری. که اگر نگیری توهین اول منجر به پاسخ غیرمحترمانه و توهین بعدی در درجات بالاتر و پاسخ ها هم به همین ترتیب.

لطفا با موضوعات اینچنینی صادقانه رفتار کنید. اینکه وقتی پلیر ما به دیگران توهین می کنه حمایت و توجیه کنیم اسمش سیاست و درایت نیست! خودتون می دونید چی هست!

حرف آخر:

رفقای عزیزم که الان همه ادی رو می کوبید و میگین پیامهای خصوصی رو پخش کرده! خیلی زشته و فلانه! شما انتظار داشتید بدون هماهنگی با لیدر تیمش بیاد خدمتتون؟ توقع دارید حتی به بچه های تیمش نگه لیدر شمال شرق دنبال جذب ایشان هست؟ وقتی هنوز اکانت ها حذف نشده و روی اون ساید پلن میرن از نظر اخلاقی درسته اون لیدر بیاد به پلیر در باغ سبز نشون بده بگه بیا اینجا؟ بعد آقای لیدر اعظم اومده میگه ما بهترین لانچر و پلنرها رو داریم!

عزیزم شما اگه بهترین ها رو داشتی نمی گفتی بیا تمام همرهای شمال شرق رو تحویل بدم هر جایی دوست داشتی بزن! با خودت رو راست باش حداقل!

آقای محمدعلی وگنس به اون دوستمون هم که تند تند تایگرز فلان بهمان می کرد و اسمش فک کنم امیرعلی بود هم بگو که برای جذب جوان ترین و کم تجربه ترین پلیر تایگرز ؛ تمام تلاشتون رو کردید. صرفا جهت اطلاع!

نتیجه:پلیر ما تنها! شما همه تون!

شما را با وجدانتان تنها می گذارم

حالا بیا دیسلایک کن بگو همه بدن من خوبم

پایدار باشید

پ.ن۱: اکانت بدون پلیر رو هم کسی نتونست بزنه! شما به جای (ادعا) باید (دعا) کنید! لینک جدید خبری نیست؟

پ.ن۲: هر چند دیدم دوست عزیزم آقا مازیار در پستی تحلیلی فرمودند این عقب نشینی یک سیاست بوده! ولی خلاصه میگم بنده تصور می کنم این سیاست نبوده و اجبار بوده. وقتی توان مقابله و مبارزه با تیم جسوری مثل تروریست در آن منطقه را نداشتند مجبور به تحویل منطقه مرزی شدند. و عملا اکثر دیفالتهاشون رو از دست دادند. حتما پلیری با تجربه آقا مازیار می دانند که چند وقت دیگه کتیبه های منحصر همانجا ظهور خواهند کرد. پس کسی از آن منطقه عقب نشینی نمی کند! البته این موضوع جای بحث بیشتری دارد که اگر مازیار عزیز بخوان بنده تحلیل کاملی تقدیم می کنم.

پ.ن۳: نوری و مصطفی فلفلی دلمون براتون تنگ شده. از جفتتون بدم میاد.

پ.ن۴: من نمیدونم چه اتفاقی بین آقا آرمان و آقا محمدعلی افتاده و قضاوتی هم نمی کنم. اله اعلم.ولی یک سرور کنار آقا آرمان بازی کردم. بنده چیز بدی از ایشان ندیدم. اینکه گفتین مانع متای سایدها هم در اون سرور بودن صحت نداشت. بنده مسول این قضیه بودم در بعضی بازه های زمانی و با آقایوسف در این خصوص صحبت می کردم که به توافق نهایی نتونستیم برسیم. ربطی به آرمان نداشت کلا. حتی اظهار نظری هم نداشتن. امیدوارم کدورت ها را کنار بگذارید. یک بازی ارزش نداره که رفاقت ها خراب بشه. کوتاه بیاین.

پ.ن۵: باز هم تاکید می کنم. رفاقتی با کسانی که فحاشی می کنند ندارم. احترام امامزاده با متولی آن هست. به همه پلیرها بالاخص بزرگترها احترام بگذاریم.

پ.ن۶: ادی تنها! شما همه! عرفان هم که نگم برات!

پ.ن۷: ملت هزینه می کنن پست های دیابلو رو مطالعه کنن. یکبار دیدین بی ادبی کنه؟ حالا شما ایگنور کن.

پ.ن۸: از اعماق وجودم امیدوارم روزی برسه که مثل قدیم وقتی می زنیم و می خوریم بریم یاهو مسنجر و ریدکال باهم گپ بزنیم و دور هم بخندیم‌. تراوین بازی جذابی و خوبی هست اگر در عین رقابت فضای دوستانه ش رو حفظ کنیم و برای برنده شدن تن به هر کاری ندیم

• درود،

اولا این بازیه که مبناش بر سیاست میچرخه، اینکه تیم شمال با ماشین حساب میاد کف فروم حساب کتاب میکنه یا با هر سیاستی جلو میاد دلیل بر احترام گذاشتن نیست، بخشی از بازیه.

بخشی از دوستان اشاره کردن داستانو تا از زبان آرمان نشنوند قضاوت نمیکنند، ایشون جربزه پست گذاشتن داخل فروم رو داره؟ اصلا چه حرفی میخوان بزنن؟ به چه حقی زحمت یک تیم رو شخصا خراب می کنند؟ داستان نیازی به قضاوت نداره. وقتی یک نفری قتلی به صورت عمدی انجام میده حکمش زندان و اعدامه، حالا مجرم هرچی بگه حکم تغییر نمیکنه. هرچند مجرم هم بیاد الان جز اینکه بگه من به مانی بازی یاد دادم و .. چیز دیگه ای نمیتونه بگه چون کاری نکرده، صرفا لب و دهنه.

بخش دیگری از دوستان اشاره کردند چطور این موضوع ربط داشته به تیم تروریست؟ دیشب قبل اینکه پلنشون این دوستان شروع شه دقیقا ۳۰ مین قبلش رمز تمام اکانت ها تغییر داده شد، و تا اون روز لحظه رمز ها دست آرمان بود. چون میدونستم اون شب پلن داره تغییر دادیم ،گرنه ارمان تقریبا ۴ روزی میشه رفته. چند ساعت قبلش داخل فروم طبق معمول toxic بازی هاشون رو انجام دادند، و پلن هم یک نفری انجام نشده.

اینم مدرک قاطعانه:

کسی که رو اکانت mim رفته بود و دفشو کرده بود تو واحه، آی پی داشته که تا به حال رو اکانت بازی نکرده بود چون آی پی نخورده بود.

اما سایر واحه ها، این شکلی نبودن و سریع لیمیت آی پی خوردن. آرمان جون زحمت این واحه ها رو شخصا کشیده بود. آرمان چه حسی داشتی بعد ۳۰ روز لاگین میکردی رو ۱۵ کراپا؟ :دی

با توجه به این مدارک، و البته توضیحاتی که دادم، حداقل چندین نفر درگیر پلن دیشب بودند که تا به حال رو اکانت ما لاگین نکرده بودند. متهمین SE و تروریست بودند.

و با توجه به مدارکی که دستمون رسیده، تروریست هم کمک کرده و کاملا در جریان پلن بوده، و SE نقشی در این پلن نداشته.

آرمان جان اینقدر نوب بودی که اون همه اکانت، ۲۴ ساعت دستت بوده ولی هیچ کاری نتونستی باهاشون کنی و ته خلاقیتت چنج کپ کردن بوده و تونستی ۵کی لاست بگیری :دی. همر اکانت های گول هم کردی تو نیزه و سرباز پیاده اکانت خودت :دی

مدیریت تصمیم بر بک ندادن همر گرفته، و تیم تنسر به این تصمیم احترام میذاره. لذا از ادمین خواهشمندیم، در صورت امکان یا مولتی هارو در اختیارمون قرار بده و یا حذفشون کنه از بازی.

با احترام،

مانی

• سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان گل

محمد جان بنده به نوبه خودم واقعا از این حرکت ناراحت شدم چون همین بلا هم سر خود بنده امده واقعا کاملا درک میکنم حالتونو و این حرکت و کاملا محکوم میکنم . امیدوارم تو همه مراحل زندگی موفق و سر بلند باشین .

همیشه گفتم که بازی ارزش نداره بخوایم همدیگرو ناراحت کنیم . من رضا سورنا رو چند سرور هست که میشناسم هیچ وقت ندیدم کوچکترین بی احترامی به کسی بکنه یا بخواد کسی و برنجونه . به شخصه فقط هدفم از این بازی دورهم بودن و پیدا کردن دوستان جدید هست به شما عزیزان هم توصیه میکنم این بازی و فقط در حد سرگرمی بدونید و هم دیگرو ناراحت نکنید

پ.ن : رضا سورناااا کجاییی نصفه شب دلم واست تنگ میشه خخخخخخ

پ.ن : نیم وجب باش ولی مرد باش

موفق و پیروز باشین