شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• بهنام جان من رک و رو راست میام نظرمو میگم در مورد تیم سامان حالا کاری ندارم که میگن ای ار دوال علی گرس بوده مولتی بازی بلد نبوده هر چی که بوده الان در حال حاضر در این اسپیدترا بهترینه

ببین همون مازیار که 2 سرور چسبید به شما چون قویترین تیم بودید زیر پرچم شما اسمش توو ساید برنده باشه الان 2 سروره کجاست زیر پرچم سامان ان ای که بازم اسمش توو تیم برنده باشه پس تقریبا اکثرا با من در مورد فونیکس هم نظر هستن

حالا انگیزه بیشتر میخوای آرش هم چند روز پیش من باهاش صحبت کردم گفت اگه امرداد میاد زیوس هم کامل میاد انگیزه از این بهتر میخوای هادی بزنیو :d

در مورد متای قبل سرور من اگه قصد موندندن تا اخر سروری و داشته باشم و واسه بردن قطعا قبل سرور متامو میبندم اونم متای واقعی با واندر مشترک مرزی که بازی 3به1 نشه چون از اواخر آی آر ملت خیلی راحت 3به1 میکردن بازی 3به1 هم تهش باخت واسه ساید تک هست حالا هرچقدر که قوی باشه

• اینجاش ولی برام سوال بود همیشه شما کدوم طرفی

زنجیر زن حسین بودی یا شیپورچی یزید؟

حالا یکبار برای همیشه روشن کن حاجی

البته واسه من که تاپیکای سال 99 رو خوندم روشنه

خصوصا صفحه آخرش :D:D:D

همیشه؟

متاسفانه شما رو خاطرم نیست.. پرسیدی هستی یا خیر (که پاکش کردی بعدش البته) بنده هم گفتم خیر.

و اما در مورد سوالت حاجی جان، برای خودم هم چندان روشن نیست، برای خیلی‌های دیگر هم همین‌طور.

فکر می‌کنم وجه شوخی ماجرا هم در دیالوگم با بهنام روشن بود. حالا شما این وسط چرا آمدی و چه چیز رو می‌خوای دست بگیری حقیقتا نمی‌دونم. یک جور قاطی شدن شاید.. جدی نگیر منم خیلی وقت هست که نمی‌گیرم.

کلا هر کسی هستی، پیشنهاد می‌کنم چندان در بند جبهه و ساید نباشی، و تلاش نکنی تعصب بیش از حد به تیم خاصی نشون بدی، به طوری که منطق و قدرت تعقلت در این تعصب مضمحل بشه.

در مورد سال 99 و 89 و .. شک نکن هر فردی به هر مورد یا اتفاق خاصی اشاره کنه چهار نفر دیگه هر کدوم یک طومار جواب در رد یا تاییدش دارن.

کلا بحث گذشته‌ها اغلب بحث خسته کننده‌ای هست که تجربه نشون داده راه به جایی نمی‌بره. بنده هم حوصله‌اش رو ندارم حقیقتا.

سخت نگیر عزیزم و این سرور هم هر تیمی هستی خوش باش.

موفق باشی

• حالا باز اگر شما بعد از این پست هم دوست داشتید میتونید مبدا تاریخ رو حذف اون سرور ما بذارید و بگید در سروری که جنوب شرق حذف کرد،یا سرور بعد از حذف جنوب شرق، و یا از سرور نرمال به عنوان اخرین سرور قبل از حذف جنوب شرق یاد کنید دیگه مختارید...من خیلی اهل کل کل نیستم ...اگرم بودم همونطوری که مستحضرید اینقدر تاپیک مزین به رنگ سبز و عده ای سرباز گمنام هست که از خیر کلکلش میگذشتم تا وقت خودمو شمارو نگیرم ...خلاصه که خیره انشالله.

حقیقتا در مورد قصد و غرض سایر دوستان اگر هم باشه اطلاعی ندارم ولی در مورد خودم اصلا اینچنین نبود. در همون پست هم از هماهنگی پلیرهای جنوب شرق و لانچر خوب صحبت کردم که منظورم همون سرور بود و تارگت هایی که زده شد را هم هممون یادمون هست.

همری هم که خورد به مازیار سر توافقی که با محمد علی داشتیم و خاستیم زودتر واندر 100 شه رو واندر نخوره رمر نبود کاتا بود که چون رم نداشت همر ده مازیار صفر نشد

داداش اینی که شما میگی یه جریان دیگست ربطی به جریانی که من گفتم نداشت!

و اینکه کسی که هنوز سرور شروع نشده، هنوز تیمی اعلام حضور نکرده، در اولین پست فروم بنویسه همه را میزنیم اسمش میشه کل کل.

کاربران عزیز بازی اسپیدترا ؛

چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌ این تاپیک بحث‌ کنید.

با تشکر

مدیریت اسپیدترا

ایجاد قوانین بهتر برای فروم

حذف پست های نا محترمانه که ربطی به جریان سرور نداره

بن کردن دائمی پرهان گرین :D;)

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• به نظرم آمرداد توی این چند تا سروری که سبک بازی ne رو دیده ترس داره که جلوشون پلی بده به نظر من نمیان این سرور حقم دارن به هر حال لیدرای سیاستمداری دارن و میدونن که اگه همچین سرور شلوغی حضور داشته باشن جایگاه دوم رو هم از دست میدن و میرن ته جدول

بهنام جان من رک و رو راست میام نظرمو میگم در مورد تیم سامان حالا کاری ندارم که میگن ای ار دوال علی گرس بوده مولتی بازی بلد نبوده هر چی که بوده الان در حال حاضر در این اسپیدترا بهترینه

مجید خان این حرفا پشت سر همه بوده و هست منم ۳ ۴ سروره که داخل اسپیدترا با سامان آشنا شدم ولی میدونم که توی آی آر هم جز بهترین پلیرها بوده وگرنه ۲۸۶۰۰ کاتا تو خود اسپیدترا هم قفله

• بهنام جان من رک و رو راست میام نظرمو میگم در مورد تیم سامان حالا کاری ندارم که میگن ای ار دوال علی گرس بوده مولتی بازی بلد نبوده هر چی که بوده الان در حال حاضر در این اسپیدترا بهترینه

ببین همون مازیار که 2 سرور چسبید به شما چون قویترین تیم بودید زیر پرچم شما اسمش توو ساید برنده باشه الان 2 سروره کجاست زیر پرچم سامان ان ای که بازم اسمش توو تیم برنده باشه پس تقریبا اکثرا با من در مورد فونیکس هم نظر هستن

حالا انگیزه بیشتر میخوای آرش هم چند روز پیش من باهاش صحبت کردم گفت اگه امرداد میاد زیوس هم کامل میاد انگیزه از این بهتر میخوای هادی بزنیو :d

در مورد متای قبل سرور من اگه قصد موندندن تا اخر سروری و داشته باشم و واسه بردن قطعا قبل سرور متامو میبندم اونم متای واقعی با واندر مشترک مرزی که بازی 3به1 نشه چون از اواخر آی آر ملت خیلی راحت 3به1 میکردن بازی 3به1 هم تهش باخت واسه ساید تک هست حالا هرچقدر که قوی باشه

سلام

بهتر نیست ادم اول فکر کنه بعد زبونشو بچرخونه؟

1.بهنام اینجا هست بپرس پیشنهاد دهنده متا با امرداد ما بودیم یا امرداد و تو چه شرایطی؟

2.تو سروری که 3 ربع امدن برای زدن امرداد تو اون مقطع بازی انقدر فشار روشون زیاده که میگن اگه شما با ما نباشید ما حذف میکنیم برای برد دو ربع دیگه رو ول کنی با 5 6 تا اکانت با امرداد متا ببندی؟

3.بنده مخلص سامان هم هستم و زیر سایش به عنوان یک پلیر ساده بازی میکنم به کسی ربطی داره؟

هی میخوام دایورتت کنم ولی ظاهرا مشکلاتت زیاده گاهی باید یک تلنگر بخوری!!!!

• سلام

یاسر هستم ۳۳ ساله از اهواز

اکانت king.roman

اگر تیم بلک آرمی اعلام آمادگی بکنه

با یک اکانت هون در خدمت جنوب غرب هستم

جو فروم خیلی داغ هست

بسیار هم عالی

اما احترام به یکدیگر رو فراموش نکنیم

آقا مازیار عزیز شما قبل فیلترینگ

تو تیم eagles نبودین؟

• ول کنید آمرداد و، این بنده خداها اول از برد تو سرور مطمئن میشن ، بعد ورود میکنن، اگه هم مطمئن نباشن و ورود کنن تقریبا «به هر روشی» که شده ورق رو به نفع خودشون میچرخونن که دمشون گرم، حداقل حرفه ای اینکارو میکنن و با قدرت رسانه ای پوشش میدنش، الان پنج ساله هیچکدومشون اندازه یه اسم نم پس نداده 😂😂

پ.ن: تا نو مرسی هست من چرا زن بگیرم؟

پ.ن: چهاردهمی نزدیکه

• درود و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز.

آدم فروم‌ رو میخونه لذت میبره احتمالا اینجور ک بوش میاد سرور جذابیه پس... Avenger هم ریجستری میشه و در خدمت دوستان هستیم .

در مورد ساید هم باید بگم برای اولین بار میخام توش رجیستر کنم اونم بخاطر ی دوست عزیز که سرور قبل اومد پیش من اما خب قسمت نشد زیاد بازی کنیم و من ی سرور بهش بده کارم .پس قطعا این سرور پیش جاوید عزیز هستم .

پ.ن محمد توهمی تو کی تیم دار شدی 😂😂😂

پ.ن امیدوارم این سرور پیشوا بیاد و ببینم اینقدی که گنده ... میکنه بازی هم بلده . چون فروم سرور قبل رو پر از گنده.... کرده این رفیقمون. ولی اگه قول بدی بیای منم قول میدم از اول سرور تا تهش شبا بهت خوش بگذره😂

پایدار باشید ....

Avenger

• پ.ن امیدوارم این سرور پیشوا بیاد و ببینم اینقدی که گنده ... میکنه بازی هم بلده .

دوست عزیز و قهرمان

چندی پیش انحلال پیشوا رو اعلام کردیم

مبنی بر این که تاریخچه خانواده پیشوا

به اتمام رسیده

بلک آرمی مجموعه متحد شده و متشکل

از بازیکنان چند تیم هست

اعضای پیشوای انحلال یافته هم عضوی

از این گروه متحد هستند

هرچند که همچنان در انتظار تاریخ دقیق استارت هستیم برای تصمیم گیری نهایی

و متاسفانه ساید های بازی اعلامی از تعداد بازیکن

احتمالی خود نداده اند

و احتمال تجمع پر جمعیت و غیر بالانس در یک ساید

وجود داره ، پس هنوز رو چیزی نمیشه حساب کرد

ولی اگر شما میخوای شب بیا از همین امشب

میتونی استارت بزنی ، فقط من خیلی خوش گذرون نیستم شبا ، بهت بی میلی نشون میدم

ول کنید آمرداد و، این بنده خداها اول از برد تو سرور مطمئن میشن ، بعد ورود میکنن

مرسی که داخل این فروم یک نفر

حقیقت تیم آمرداد رو افشا کرد

البته این تیم ۱۰۰ درصد تیم خوبی بوده

ولی اشکان و بهنام لیدرای درجه ۴ و یکبار مصرف هستند

تقریبا خیلیا یه چالش کشیدنشون

زئوس منتظر ایناست

ولی خوب یه موقع بیان پرچم ژاپن می‌شن

برای همین انگیزه ندارن

• با سلام،

جامعه و جمع تراوینی دیگه اونقدر کوچیک و جمع و جور شده که همینایی که هستیم باید دور هم با هم کنار بیایم، کل کل ها رو کنترل کنیم که به توهین نرسه!

مثل دک شب مافیاس، شاید از ۴ نفر هم خوشت نیاد ولی میشینه بازی هم میکنه، فوقش مافیا شدی شب ۱ شاتش میکنی پرواز میکنه دیگه :)))

* ورود مجدد تیرداد رو به عرصه فروم تبریک میگم، یاد کل کل ها به خیر

** یه ۴ تا چوب کبریت بیارین بشکنم

*** آیا طلسم اس دبل شکسته خواهد شد!؟ یا چی!؟

این آپشن رو دیدم توی دات کام، باز یادم اومد

همه چیو تغییر دادی ادمین، این آپشن تایم دلیورم اکی کن، ۳ سال متوالی دارم میگم.

• این آپشن رو دیدم توی دات کام، باز یادم اومد

همه چیو تغییر دادی ادمین، این آپشن تایم دلیورم اکی کن، ۳ سال متوالی دارم میگم.

مرسی

اینو منم بارها و بارها به ادمین و مولتی هانتر گفتم، جوابی که دادن این بوده که برنامه نویسیش انجام شده ولی چون اکثر پلیرها با بارگذاری این آپشن موافقت نکردن تابحال اجرایی نشده!!!

حالا اینکه کجا و از چه کسانی نظر خواهی شده و کدوم پلیری باهاش مخالفت کرده جای سوال و تعجبه حقیقتاً.

از ادمین محترم تقاضا میشه این موضوع رو به طور جدی بررسی کنن و در سرور آتی لحاظ کنن.

سپاس

• تو منو دایورت کنی؟ لووول

یادت رفته همین 2.3 تا سرور پیش که قرار بود همه بدون مولتی بازی کنن من و ارمین تک اکانت بدون حتی 1 دفساز توو ان ای ریجستر کردیم که بگیم بدون مولتی هم بخوایم بازی کنیم بلدیم بازی کنیم اسم هم تابلو گذاشتیم انتی کلاسیک

شما چیکار کردین حز اینکه به ارمین التماس که بمونین و توتال بشین که من گفتم ارمین حذف کن بریم مایع ننگه با اینا زیر یه پرچم باشیم که حذف کردیم و رفتیم چون هدف ما کلاسیک بازای دیگه بودن نه 4تا نوب مثل شما

پس برو کنار بذار باد بیاد

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

خیلی دلم میخواست این سرور بتونم تو جنوب غرب بازی کنم و تموم سعی خودمو کردم که بتونم کاری کنم که تیم های مختلف و پلیر های مختلف تو این ساید کنار هم بازی کنن . حتی رسما اعلام کردم که آخرین سرور منه و از همه ی دوستانم خواستم که این آخرین سرور منو بیان و تو جنوب غرب کنارم بازی کنن و تو همون پست هم گفتم میخوام مثل یه پلیر عادی برای ساید بازی کنم .

یکی از دوستان بم پیام داد و گفت یوسف چرا داری میگی آخرین سرورته ؟ بهش گفتم این آخرین تیر در ترکش من بود که بتونم همه دوستامو بیارم تو یه ساید و جنوب غربو قوی بسازیم با کمک همدیگه و این نشون میده حاضرم دیگه بازی نکنم به شرطی که جنوب غربو قوی تر از همیشه ببینم .

اوایل سرور پیش یکی از دوستام اومد گفت یوسف از توتالی دست بردار ، اصلا لیدر هم نباش یه پلیر عادی باش . گفتم باشه اگه فکر میکنید اینجوری بهتره من مشکلی ندارم . همینطورم شد و توتال لیدر مشخص شد و تو کانال اعلام شد ، لیدر ها هم اعلام شدن ، به من گفتن یه قسمتی از لیدریو بر عهده بگیر ، گفتم من هیچ مسئولیتی این سرور قبول نمیکنم و هر جا که نیاز به کمک داشتید تو هر زمینه ای به من بگید من در خدمتم و رفتم دور واندر با کمک پیمان و شاهین یه کلنی زدیم برای واندر و برای خودمون شروع کردیم به دفسازی ...

در بعضی جاها به من پیام دادن و گفتن ورود کنم ، منم میگفتم چشم و انجام وظیفه کردم ، مثلا تو زمینه دفکوردی ، بعضی تایم ها که دوستان نبودن ، رفتم و دف فرستادم با اینکه دفکورد ساید نبودم . یا مثلا تو جمع آوری دیتا از ساید با اینکه بازرس نبودم دیتا ها رو جمع آوری کردم و اکسل کردم و تحویل دادم ، یا مثلا توتال ساید بم گفت برو مذاکره کن و من رفتم صحبت کردم ، پس اگه دیدید در بعضی جاها پر رنگ بودم چون بهم میگفتن اونجا باشم و اگه نمیگفتن همون کارم نمیکردم ...

من عادت ندارم وقتی چیزی خراب میشه بیام بندازم گردن کسی و اصولا خودم گردن میگیرم حتی اگه کار من نباشه تا رفیقم خراب نشه ! ولی لقمان حرف خوبی بم زد ، گفت اعتبار خودتو داری خراب میکنی برای کسایی که اعتبارتو خراب میکنن ! مثلا یه بنده خدایی زنگ زده بود به پرهام و بین من و پرهامو خراب کرد و باعث شد اون اتفاقات سرور پیش بیفته ! یا مثلا یه بنده خدایی به عمو شاهین پیام داد و باعث شد دیدگاهش نسبت به من عوض شه و خودش اومد گفت یوسف ذهن منو نسبت بهت خراب کردن ، چرا زودتر این حرف ها رو بهم نزده بودی ...

اینا فقط چند نمونه بود ...

واقعا نمیدونم بعضیا از چنین کارایی چه سودی میبرن ! در هر صورت هر چی بود گذشت و فقط جای زخمش موند ...

یادمه یه زمانی آیدین بم پیام داد گفت یوسف تو جات تو جنوب غرب نیست داری خودتو خراب میکنی ، بیا شمال شرق پیش خودم ( اون سرور شمال شرق بود ) ، بهش گفتم من عاشق جنوب غربم و جایی ندارم جز اینجا ... واسه همینم تو پست قبلی خودم گفتم دلم میخواد همونطور که تو جنوب غرب به دنیا اومدم تو جنوب غرب دفن بشم اما مثل اینکه قراره این دفن شدن ما یا به تاخیر بیفته یا در غربت دفن بشیم ...

تعداد زیادی از دوستان به من لطف داشتن و قبول کردن که کنارم برای آخرین بار بازی کنن اما خب حقیقتا من بهشون قول داده بودم یه سری شرایط تو سایدو بتونم حل کنم و چون دیدم این شرایط متاسفانه این سرور محقق نمیشه مجبور به ترک ساید شدم و از همینجا از همه ی دوستانی که به بنده لطف داشتن و قبول کرده بودن در جنوب غرب بازی کنن تشکر میکنم .

یه سری شرایط مد نظرم بود که برای این ساید اتفاق بیفته ولی خب متاسفانه متوجه شدم چنین چیزی تو ساید محقق نمیشه . شرایط مد نظرم اینا بود :

1. تیم ها و پلیر های مختلف جنوب غرب که با هم درگیر مشکلاتی بودن طی یک جلسه به یک نتیجه واحد برسن و قانونیو تصویب کنن که همه بهش احترام بزارن .
    2. توتال یا لیدر ساید ملزم به داشتن تیم نباشه و حتی کسی که بدون تیم هم اومده شرایطشو داشته باشه که بتونه توتال یا عضو شورای لیدری باشه .
    3. نظم درون سایدی و سیاست های کلی ساید ( اعم از پلن داخلی اکانت ها ، متا و نپ ، فعالیت فروم و... ) توسط شورای مربوطه تصویب و ابلاغ بشه .

اینا حداقل شرایطی بود که میتونست باعث بشه یک ساید منظم و بدون درگیری داخلی داشته باشیم . اما خب با توجه به صحبت هایی که شد متاسفانه به این نتیجه رسیدم که چنین چیزی اتفاق نخواهد افتاد. مثلا بهم گفته شد چه نیازیه کل سرورو داری میاری تو ساید ؟ یا بهم گفته شد چرا داری جلسه هماهنگی میزاری و الان این جلسه باعث میشه بقیه ما رو مسخره کنن و از این دست موارد .

منم حقیقتا دیدم اگه بمونم تو جنوب غرب ، بیشتر از اینکه تمثالی از یک متعصب به ساید بشم ، تمثالی از تشنه ی قدرت میشم و فکر میکنم بهترین تصمیم این بود که از ساید برم و سایدو بسپارم دست افراد لایق تر از من . واقعیت همینه اگه قرار باشه تو ساید بمونم میشه مثل سرور پیش ! اگه کاری نکنم میگن چرا نمیای کمک کنی ، اگه کمک کنم و هر اتفاقی بیفته میندازن گردن من ، وقتی چوب دو سر طلا میشی باید اونجایی که هستیو ترک کنی وگرنه همون چوبه میره تو استینت !

علاوه بر موارد بالا یه سری مشکلات دیگه هم این سرور تو این ساید هست که من حقیقتا نمیتونم باهاش کنار بیام . بعضی از دوستان بم گفتن بیا تو ساید تهش جنگ داخلی میکنیم ، اما حقیقتا من واقعا دلم نمیخواد به خاطر اینکه حرفمو به کرسی بشونم تو ساید محبوبم جنگ داخلی ایجاد کنم .

اصلا خدا رو چی دیدی شاید من رفتم و برای اینکه نشون بدن واقعا مشکل ساید من بودم با هم متحد بشن و یه ساید قوی بسازن ، که اگرم این اتفاق بیفته من از صمیم قلبم خوشحالم چون من چیزی جز همین قوی بودن ساید جنوب غرب نمیخوام چه با من چه بی من !

در هر صورت اینجانب یوسف ( ریتالین ) با اندوه فراوان مجبور به ترک خانه هستم چون معتقدم این سرور نمیتونم مفید واقع بشم برای سایدم و بهتره ساید در اختیار افراد لایق تر از من قرار بگیره .

به امید پیروزی جنوب غرب

پ.ن : فی الحال بی ساید شدیم . ببینیم کسی ما رو گردن میگیره ببره تو سایدش یا نه :(

پ.ن : برای تیم بلک آرمی آرزوی موفقیت میکنم .

یا حق

یوسف

• یوسف خان سلام

خیلی متاسف شدم این پست ات رو خوندم اما باید تاکید کنم شما مشکل جنوب غرب نیستی اما کسی هم نبودی که بتونی مشکلات اش رو حل کنی.

سه چهار سرور پیش که تیم محافظین رو تشکیل دادی شخصا امیدوار بودم روز به روز پیشرفت کنید اما مدام درجا زدید و حتی اعتبار این تیم از دست رفت به طوری که هر سروری ران بشه گزینه آخر بُرد هستید و حتی تیم های مختلف تمایلی به همکاری باهاتون ندارن چون از ضعف هاتون آگاه ان.

اما دلایلی که خودم به ذهنم میرسه برای این موضوع اولیش اینه که هیچ فیلتری واسه جذب پلیر نداری و همیشه دیدگاهت اینه که پلیر تو ساید هرچی بیشتر بهتر (ترجیح دادن کمیت به کیفیت) :/

دوما اینکه بیشتر شخصیت مهربونی داری تا شخصیت کاریزماتیک و خیلی از افراد سایدت از این موضوع سو استفاده میکنن و خیلی جاها حرفت بُرش نداره (لیدر باید گند اخلاق و بی اعصاب باشه:D)

سوما تیم ات برای کتیبه ها تقریبا هیچوقت برنامه خوبی نداشته و با کمال احترام واندرزنی تا حالا از شما دیده نشده هرچند تو ساخت دف نسبت به خودتون خوب عمل میکنید اما ساید بدون واندرزن مثل ببر بدون دندونه^^

و نهایتا اینکه اصول مولتی بازی رو بلد نیستید و برای همین قدرت رقابت ندارید با سایر تیم های مولتی باز

شخصا تورو آدم متشخص و سالمی میدونم

قطعا تو زندگی شخصی ات هم انسان موفقی هستی

ولی تراوین اصول و قوانین خاص خودشو داره ;)

امیدوارم یک روز بتونی ساید محبوب ات رو برنده کنی اما تا اون روز خیلی فاصله داری :*

• تو منو دایورت کنی؟ لووول

یادت رفته همین 2.3 تا سرور پیش که قرار بود همه بدون مولتی بازی کنن من و ارمین تک اکانت بدون حتی 1 دفساز توو ان ای ریجستر کردیم که بگیم بدون مولتی هم بخوایم بازی کنیم بلدیم بازی کنیم اسم هم تابلو گذاشتیم انتی کلاسیک

شما چیکار کردین حز اینکه به ارمین التماس که بمونین و توتال بشین که من گفتم ارمین حذف کن بریم مایع ننگه با اینا زیر یه پرچم باشیم که حذف کردیم و رفتیم چون هدف ما کلاسیک بازای دیگه بودن نه 4تا نوب مثل شما

پس برو کنار بذار باد بیاد

من حرف ایشون رو تایید میکنم بر عکس 7569 تا سروری که همیشه هولدر واندر بودن ایشون اون سرور چون ما نوب بودیم حذف اکانتت فرمودن تمام اهالی تراوین هم از سرور بورگینافاسو تا امریکا از تعجب این حذف اکانت گریبان خودشون رو دریده و سر به بیابون گذاشتن خود تراوین المان به حدی ناراحت شد از این قضیه که شکل و شمایل مجسمه های واندر رو برای تجلیل از رکورددار هولدر جهان مجید اخیل و به احترامش تغییر داد و قول دادن یک سرور دیگه ایشون هولدری کنن اسم نقشه های شگفتی جهان رو به نقشه های شگفتی مجید اخیل تغییر بدن!!!

راستی چرا تو همون سرور هرکی پرسید مجید هم هست جواب منفی گرفت؟

اهان حواسم نبود پشت پرده امده بودی عیار پلیرهارو بسنجی من به اشتباه فکر کردم گرخیدی.

بابت این برداشت اشتباه هم با جوراب در پا ازتون عذرخواهی میکنم.

خیلی باحالی واقعا

:D:D:D:D

• سلام ادمین این دوتا اپدیت هم بتونید به سرور اضافه کنید خیلی بازی جذاب تر میشه

.

.

.

.

وقتی کاتا بشه ساختمان لول هدف رو بندازه خیلی جذابه مخصوصا برایه کراپ ها

دومین اپدیت

.

.

.

.

این اپدیت هم میتونه جالب باشه حذف قسمت پاپ و افزودن قسمت زدو خورد با ناتار و واحه

باعث جلوگیری از رنک هجوم فیک اکانت ها از واحه ها و ناتار میشه

سپاس گذارم از ادمین<3

چنانچه پیشنهادی دارید میتوانید راجب آن در‌ این تاپیک بحث‌ کنید.

• و هر اتفاقی بیفته میندازن گردن من ، وقتی چوب دو سر طلا میشی باید اونجایی که هستیو ترک کنی وگرنه همون چوبه میره تو استینت !

یوسف من یادمه فروم دو سرور قبل میخوندم دیدم بازیکن yakuza یاکوزا داخل جنوب غربم بود که الانم تو همین فروم هست نوشته ای داشت

شما خودت رهبر ساید میدونستی و رییس جمهور میزاشتی که توتال بود بقیه رو هم وزیر میکردی

یاکوزا گفت تیم محافظین سه تا لیدر داشت یکیش یوسف ریتالین دومین نفر پارسا لاقونچر و سومی علی دفکورد

این دو نفر شما رو ول کردن به بهونه سربازی بعد معلومه نالایقی
    بقیه هم ول میکنن میرن بازی باخت میدی باعث ضعف سایدت شدی با همین حرکت لیدرهات

خودت مقصری

پس گردن کسی ننداز

یاکوزا ممنون میشم دو سرور قبل توضیح بدی که لیدر های جنوب غرب تا کتیبه ها ول کردن رفتن

پ ن: یوسف ما که میدونیم دوس داری له له میزنی بیای شمال شرق پیش اربابت بهتره نیای ساید ما برو جنوب شرق پیش امام بزرگ

پ ن: امرداد اگه نمیای به عنوان یار نخودی هم شده بیا کمک امام جنوب شرق

پ ن: مجید اخیل اگه این سرور ساید شمال غرب بری بخاطر برنده شدن نیای شمال شرق. تورو بهترین نترس ترین بازیکن انفرادی تراوین ایران میدونم

اینم بگم شمال شرق برنده سرور هست :thumbup::thumbup::thumbup:

• دوست عزیز ممنون میشم بگی کدوم سرور ne بودی و اسم اکانتت چی بود؟تا جایی که من از همه بچه های ne پرسیدم هیچکس این آیدی فروم رو گردن نمیگیره

پ ن : من که نفهمیدم از کدوم سایدی😂هر چقدر دوست داری از طرف ne پست بذار ولی یه پست دیگه بذاری به جاش ... جادوگر رو میزنم

• نیاز به معرفی نیست من هم تیمتون رو قبل از ورود خودت تو این تیم میشناختم هم با سامان از قدیم بازی کردم..

در کل باید قبول کنیم که تراوین دورش تموم شده :دی یه نظریه هست که تو چیزی زیاد وقت بزاری بالاخره بعد از مدتی استادش میشی ...

دیگه باید قبول کرد دوره ی وقت گذاشتن و هوش و خلاقیت و اینا تموم شده و با هزینه میشه همه اینارو تو اکانت اوکی کرد..و دیگه تراوین باید نسل جدیدش وارد کار شه..

:دی هاااا کاکووو... دقیقا یادمه فردای روزی که بعد از ۱۱ هفته ۱۰ کی از ما تو تاپ رید جلو افتادی و زدی بووووق بووووق تو پروفایل :دی فرداش دهت و چیف کردم و اسم ده و گذاشتم بوق بووق چیف شد:))))) که فکنم رکورد لایک فرومو زد اون پست... یادت نرفته کهههه.....

اون سرور ما تک اکانت اومده بودیم و تیم همراه ما نبود تا اونجایی که بودیم هم از شما غارت بیشتر زدم هم پلن هم؛ ۳-۴ تا دهکده روز ۵۰-۶۰ بازی ازتون گرفتم اونم با ۳-۴ تا اکانت ... اونم ۳-۱ :))))

ما وقتی رفتیم کل سرور حذف کرد به این میگن قدرت...! و همه اومدن سرور بعدش که ۲ ایکس بود و جذاب ترین سرور بعد فیلتر ایران بود که مجموعا از روز ۲۰ سرور پلن رفتیم تا آخر :دی حیف شد نیمدین :دی خاطره میشد برات باز...

پ.ن :شاید واسه دور و بریات توتال باشی ولی باسه ما هنوز دوال علی گرسی که میمد بهش یاد میدادم چجوری از تراوین تاکتیک استفاده کنه یا غارت بزنه یا ناتار رید بزنه ... خلاصه که خوبه آدم گذشتش یادش باشهههه لووووول

• پ ن: یوسف ما که میدونیم دوس داری له له میزنی بیای شمال شرق پیش اربابت بهتره نیای ساید ما برو جنوب شرق پیش امام بزرگ

دوست عزیز منم واقعا نمیدونم کی هستی؟ خودتو معرفی بکنی که خیلی عالیه

هر پلیری از هر سایدی دوست داشت تشریف بیاره شمال شرق در خدمتش هستیم کنار هم از بازی لذت میبریم. این تصمیم هم به عهده خود یوسف هست. خواهشاً برای کسی تعیین تکلیف نکنید.

در مورد ساید هم باید بگم برای اولین بار میخام توش رجیستر کنم اونم بخاطر ی دوست عزیز که سرور قبل اومد پیش من اما خب قسمت نشد زیاد بازی کنیم و من ی سرور بهش بده کارم .پس قطعا این سرور پیش جاوید عزیز هستم .

Avenger

علیرضا جان خوش اومدی داداش. افتخاریست برای من. انشالله سرور خوبی در کنار هم خواهیم داشت.

پ.ن : دقت کردم تو فروم یسری اکانت با هم ثبت نام شدند و خیلی هم همسو و یک فکر هستند. نظراتشون یکیه. لایک و دیسلایکاشون یکیه. حتی سایدشون هم مشخصه یکیه و جنوب غربه. به نظر میاد یه دوستی خیلی وقت داره و فروم براش مهمه! ولی تجربه نشون داده این افراد تو بازی زیاد موفق نیستند. چون بیشتر تمرکز و حواسشون تو اینه که چقدر لایک میگیرند و چقدر دیسلایک. آخرش هم یا حذف میکنند یا بخاری از اکانتشون بلند نمیشه

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...