نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• یا خود خداااااآااااااا،دلم خوشه نیرو ساختم،چه همه نیرو گندم اینو از کجا میاوردین اینهمه نیرو رو چطوری اخه ساختین من تو اکانتم خودم رو کشتم همش پانزده کی زدم اونم تو گندمش موندم ،عجب نیروی ساختین خدایش دمتون گرم

• نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

ممنون از پاسخ زیباتون

سپاس

مجددا ممنون از ریپلایت

😘

• سلام مشکلی وجود نداره و با کیریلوید هم بررسی کنید به همین نتیجه میرسید

چکمه ها و میدان تمرین برای فاصله های ۲۰ خانه به بعد اعمال میشوند با یک مثال این موضوع بهتر روشن خواهد شد

فرض کنید سرعت پایه یک تروپ ۲۰ و فاصله ۲۰۰ خانه باشه

حالت اول :بدون چکمه و میدان این فاصله در ۱۰ ساعت طی میشود

حالت دوم : با چکمه و بدون میدان تمرین

در این حالت ۲۰ خانه اول با سرعت پایه(۲۰) و ۱۸۰ خانه باقی مانده برای چکمه ۲۵ درصد با سرعت ۲۵ ,چکمه ۵۰ درصد با سرعت ۳۰ و چکمه ۷۵ درصد با سرعت ۳۵ طی میشود

حالت سوم : با میدان تمرین مثلا لول بیست و بدون چکمه : در این حالت ۲۰ خانه اول همان سرعت پایه و ۱۸۰ خانه باقی مانده با سرعت ۱۰۰ خانه طی میشود

حالت چهارم : با میدان تمرین لول بیست و چکمه: توی این حالت چکمه و میدان جداگانه روی سرعت پایه تاثیر میزارن و نهایت با هم جمع میشن، میدان ۱۰۰ سرعت و چکمه ها هم به ترتیب ۵ ،۱۰ و ۱۵ خانه اضافه میکنن و سرعت در این حالت ۱۰۵ و ۱۱۰ و ۱۱۵ خواهد شد

تاثیر میدان و چکمه جدای از هم روی سرعت پایه اعمال میشه و روی هم اثر نمیزارن،مثلا نمیشه گفت چکمه ۵۰ درصد سرعت رو میکنه ۳۰ و میدونم ۵ برابرش میکنه و میشه ۱۵۰

تاثیر جداگانه هست و نهایت جمع میشن

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad ().

• درسته اشتباه از بنده بود

خیلی ممنون سجاد جان

• یا خود خداااااآااااااا،دلم خوشه نیرو ساختم،چه همه نیرو گندم اینو از کجا میاوردین اینهمه نیرو رو چطوری اخه ساختین من تو اکانتم خودم رو کشتم همش پانزده کی زدم اونم تو گندمش موندم ،عجب نیروی ساختین خدایش دمتون گرم

سلام و عرض ادب من بهت میگم از کجا از پیش خدا میوردن دیگه:D

;)

سلام بر رپر عزیز چه عجب اینورا پیدات شد باز چشمون به جمالت روشن شد خیلی خوشحال شدم باز تو فروم میبینمت:)

یعنی قبول دارین استاد آرش۱۰ از باگ منابع و نیرو استفاده میکرده ؟؟؟؟

چیزی که ما به چشم دیدیم و کاملا مشهود بوده :))

خیلی زشته یکی از اعضای تیم خودشون بیاد لو بده همچین چیزیو

ممنون از پاسخ زیباتون

رضا گارد در مورد این همرا و اکانت شفاف سازی کن ببینیم:D

• از قدیم گفتن کمال همشنین در ما اثر کرد

آقا شاهین شیرکش عزیز امیدوارم این همنشینی ارزشش داشته باشه . و ۳ ماه دیگه چیزهایی از این بازی یادت مونده باشه که بخاطرش شرافتت رو که گرو گذاشته بودی و به بادش دادی .

من همین جا از کل پلیرهای شمال غرب معذرت میخوام . که در مورد آدم اشتباهی فکر درست کرده بودم .

ولی مطمعن باشین که جبران میکنم و تلافیش رو در میارم

یا حق دوستان

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با سلام خدمت همه این که شاهین ادم شناخته شدیه از لحاظ شرافت.

ولی قصد توهین ندارم شما رزومو شرافتیتون مشخصه بلاخره شناخته شده هستی داداش

جبرانتم دوست دارم

گفتمت فیکم بیاد میزنم صدا ترب بده تو کجا شاهین کجا باوا فیلممون نکن دیگه من میدونم توام میدونی بیا راجب چیز دیگه بحث کنبم

ناصر نه شرافت بعد یادم نمیاد پیش تو چیزی گرو باید بذاریم ؟ واد فاز یا کلاهبردار

درباره متا ما هم هر کی مارو بشناسه میدونه بوسیدم گذاشتیم کنار چند سالیه

شرافت =کلاهبردار ناموسان شوخی نکنید باوا خندمون میگیره 😂😂😂

• ابودوووو

بعد از تک اسکات های طفل سیزده ساله، پهپاد های بدونه سرنشین بیرقدار از پایگاه های متحرکشون برخواستند

و ستون دومین ابرقدرت متجاوز پوشینگ سرور رو در هم کوبیدند.

تصاویر و گزارش های دریافتی از این پهپاد تهاجمی هاکی از تلفات سنگین و هجوم طلبکاران برای وصول بدهی هایشان به مختصات قارچ سمی را داراست.

قارچ سمی در بیانیه از ساید چچنی مستعمره شمال شرق درخواست خرید گلد از پنل کلاهبردار ، سمی را برای عادی نشان دادن اوضاع و دست به سر کردن شرخر های ها را ناراست.

پ ن: دوست توهمی از چه توهمی یوز میکنی توهمت و دوست دارم 💦

ممد توهمی این چی چیه یوز میکنی پاشیدم، نفهمیدم چه طوری لینکا صبح اومد تو گزارشات.

جنوب شرق پر همر فقط فاز ابر قدرتی رو داره، اما جنوب غربه که داره سه به یک میزنه.

قارچ سمی چکاتو خریدم، حکم جلب چک برگشتیات رو تا ۱۵ روز دیگه دستمه دوباره میندازمت زندان

اینم یاداوری خاطرات قارچ سمی

شب نخوابیدناتون شروع شد

بکوب دیسلاک قشنگه رو تا بفهمم چقدر بهتون فشار اومده

فاز بچه پایینم نگیر، بیخود ج ج کنی اینجا

ما خودمون یه عمره گوجه بازیم داداش

به قرآن درسامونم پاس کردیم

بیخودی شلوغش نکن

برو .............

• نمیدونم کجای زندگیمو کج رفتم که الان ناصر کلاهبردار باید بیاد واسه ما از شرف و شرافت صحبت کنه :(

از کلامتی صحبت کن که معنیه واژشو بدونی عزیزم یا در زندگیت حداقل ازون ها استفاده کرده باشی

خود کرده را تدبیر نیست

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام دوست عزیز

نمی دونم منو می شناسی یا نه

آگه نه برو از بچه های ساید ات بپرس

من بجای اینکه بیای اینجا اول بازی بکن بعد مگو چیست بازی

منم این سرور شما رو نزدم بخاطر گل آقایان علی و شاهین و محمد بود

• بزرگوار مثل اینکه هواپیمای بمب خوشه ایتون بعد قارچ هسته ای تون خورده

دقیقا هم یک ساعت بعد:)))))))

• اینم پلن خودتان که دیوار شد

این پلن رو بچه 3 ساله هم می تونست بزنه دوست عزیز

تایم ها هم با فاصله زده شده

• نمیدونم کجای زندگیمو کج رفتم که الان ناصر کلاهبردار باید بیاد واسه ما از شرف و شرافت صحبت کنه :(

از کلامتی صحبت کن که معنیه واژشو بدونی عزیزم یا در زندگیت حداقل ازون ها استفاده کرده باشی

خود کرده را تدبیر نیست

من نمیدونم به شاهین حرف زدم شماها چرا اومدین جواب دادین .

مگه نه اینکه هفت نفر اومدین تو جلسه و من تنها بودم . مگه نه اینکه آخر جلسه نشون به اون نشون که حتی گوشیم داشت خاموش میشد گفتم نه نپ نه متا ؟

فرداش شاهین اومد و شرفش رو برای شماها گذاشت وسط و منم رو اعتبار حرف شاهین و به حرمت رفاقت ده سالم با شاهین نپ قبول کردم .

راست میگی خود کرده رو تدبیر نیست . وقتی من به شرف کسی که الان رقیبم هست احترام میذارم . ولی شما براتون شرف رفیق و همبازیتون مهم نبود .

معلومه که تعریف هامون از شرف فرق داره

تو با من زندگی کرده که میای در مورد زندگی شخصی من تو فروم حرف میزنی ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• دلاور مردان جنوب غرب کل همرای روی بیس میره روی تارگت های شمال غرب

فقط کتیبه های حساس توی جنوب غرب کلین میشه همرا برگشت سر فرصت از ناتار بر میداریمشون

اخطار به جنوب شرق یدونه کتیبه از جنوب غرب از ناتار بلند شه ۴۰ تا همر صبح روشون لانچ میشه

• پلیر های شمال غربی

اگر کپتون خورد، همرتون چیف شد بدونید مسئولش کلاهبرداره که داره یه سرور بازی میده

• سلام به همه رفقای خوب و قشنگم

پست شما رو خوندم این قدر خنده شد نتونستم جواب ندم :))

چقدر جذابه که اینقدر تو جنوب شرق رفقای با دانش و پا کار وجود دارند که بعد پخش کتیبه ها وقت داری بدون دغدغه بیای فروم و از پست های خنده دار دوستان لذت ببری :))))

چه خالی میده زود تر صبح فردا شود :)

در طول چند سرور گذشته تمام تلاش خودمون رو کردیم که جنوب غرب رو با مفهوم همر آشنا کنیم

از تعبیر شما متوجه شدم که تمامی این تلاش ها بی حاصل بوده و متاسفانه هنوز نتونستیم به دوستان بفهمونیم که همر چیست چه چیزی آن را دمپایی و لنگه دمپایی متمایز می کند !
    البته امیدوارم که در اخر بتوانیم این مفهوم را برای شما دوستان عزیز تبیین کنیم باشد که در اند گیم شاهد دیدن تعدادی همر از این ساید معظم باشیم

فکر نمی کنم در سه سرور گذشته بیش از 20/30 همر در ساید جنوب غرب رویت شده باشد.

دوست عزیز بسیار از سطح توانایی گفتمان شما در فروم بازی مشعوف گشتیم باشد که ساعتی دیگر از عملکرد شما در بازی هم به وجد بیاییم

این سطح بالای گفتمان حضرت عالی برای من یادآور معماری منحصر سرور پیش بود که در چه شرایطی در جنوب غرب حفظ شد

به قول شیخ عجل که می فرماید

اندازه نگه‌دار که اندازه نکوست

هم لایق دشمن است و هم لایق دوست..!

چون واقعا نگه نداشتن اندازه می تواند از پاره گی دیوار خیال شما جلوگیری کند !

کلا رابطه مستیمی بین نگه داشتن اندازه و جلوگری از پارگی وجود دارد (به عنوان مثال : در هنر اوریگامی نگه داشتن اندازه موجب حفظ کاغذ و جلوگیری از پارگی آن خواهد شد)

باشد که رستگار شوید

• سلام عزیزان من دارم اشتباه میبینم ؟؟

مگه احمق منحصر و چکمه منحصر تو اس دبل نبود پس چرا تو اتحاد اس ایه؟؟؟

پ.ن همیشه با خودم که خلوت میکنم به این فکر میکنم که اس دبل شوخی بزرگی بود که خدا با همه ما کرد

پ.ن 1 آمادگی دفاع از کلیه پناهندگان اس دبل را داریم

پ.ن ۲ : اشکان سرلشکر حواست باشه فردا صبح علی الطلوع تعداد چهارصد میلیون همر تک برده ای روتون لانچ میشه

پ.ن 3 : وقتی هم ادبو میبازی ، هم بازیو ، هم شرافتو

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا محسن شما همیشه به بنده لطف داشتید

تیم محافظین جنوب غرب ، تیم تازه تاسیسه و قدمتی نداره ، هدف ما سلطه بر جنوب غرب نبوده و هدفمون محافظت از جنوب غربه ، به همین دلیل هم چنین اسمی انتخاب کردیم . شما هیچ وقت با این تیم بازی نکردید چطور این تیمو قضاوت میکنید که جنوب غربو گرفته برای خودش و کسیو به این ساید راه نمیده ؟ مگه من خودم قبل شروع این سرور از شما دعوت نکردم بیاید ؟ همین الانم از تمام پلیر هایی که دلسوز ساید جنوب غرب هستن دعوت میکنم به این ساید بیان .

درود یوسف جان ، عزیزم من نگفتم جنوب غرب توسط شما غصب شده و کسی جرات نداره بیاد جنوب غرب از قدرت شما بلکه برعکس گفتم

این سرور هم‌میبینیم که یکسری از دوستان جنوب غرب باز همیشگی بجای حظور در این ساید به شمال غرب و جنوب شرق رفتند

بنظرتون دلیلش چی میدونه باشه؟

من تنها این راهنمایی رو به شما میکنم تنها دلیلی که میتونه داشته باشه این هست که شما اون ساید رو‌یکپارچه نکردید بلکه بدلیل طرز تفکر و‌ خراب کردن بازی ساید، اونها تصمیم گرفتند جایی که بازی کنند که بتونند تفکر صحیح بازی برای صد کردن واندر سایدشون و‌ لذت بازی پر زد و‌خورد رو‌تجربه کنند، نه اینکه از روز اول سرور درگیر جنگ‌های داخلی بی ثمر و‌ درگیرهای کلامی همراه با توهین فحاشی داخلی بشند که ثمرش واسه ساید عزیزشون تمسخر جنوب غرب از سوی باقی سایدهاست.

همین دو صفحه بعد از این پیامها رو بخونید متوجه میشید که چی عرض کردم.

یوسف جان دیگه این بازی واقعا دغدغه هزارم یسریها هم‌نیست که بیان واسه یه تفریحی ده تا فحش و دری وری هم بشنون، امیدوارم که گرفته باشی چی میگم و ارزوی موفقیت برای شما

پینوشت: دوست عزیزی هم بنده رو ریپلای کردن و از فتح الفتوحاتشون گفتند، خیلی هم عالی حلالتون باشه، ولی من نگرفتم منظورتونو از ریپلای من و تشویق خودتون :دی

پینوشت ۲: از همون نفر اول لیست رو‌خطیهاتون شروع کنید قول میدم همون شخص پس از مشورت با بنده جواب شما رو بده :دی

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest