نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام به همه:S

مدتی بود میخواستم پستش کنم حوصله نداشتم

ناتار گرفته بودم زده بودم دارالفنون 19 و بعدش 20 بشه چند ساعت بعد اومدم دیدم تموم که شدن هیچ داره میشه 21!?(

...

whatsapp_image_2022-02-26_at_19.19.17_xfw0.jpeg

جالب اینجاس امتیاز فرهنگی و پاپ بیشتر هم میداد

...

whatsapp_image_2022-02-26_at_19.19.17_(1)_m2ms.jpeg

نیرو جدید اومده لول 21 میشه تخقیق کرد:love::love:

• سلام خدمت همه دوستان

آقا پرهام عزیز

از ادبیاتت خوشم اومد

شما بزن بودی اکانت پاتریوتو میزدی

0. -41

شما هر سروری که بگی هر نژادی که بگی من با شما تک به تک میزنم

رسولو مهدی اگه ران میکنن اختصاصی بریم اونجا

.com

قبوله بریم اونجا هرچی که شما بگی

شما آماره منو میخوای از تیمای بزرگ فینال بپرسی درباره تیم رونین مهدی رونان میگن بهت

من اکانت پاتریوتو از مولتیای شما کشیدم بالا میدونی کدوم اکانته که همونی که نتونستین چیف کنین اینسرت زدم براتون 😂

شما کله پیشوارو جمع کن اگه کسی مونده من با تیم رونین میام خوبه ؟

تو یک پنجم من نیرو داشته باشی من از سرور میرم

تو سرور اسپید ترا که غارت خودکار داره هزارتا داستان تو نتونستی آقا

شما قدیم بد بازی نمیکردی خیلی خودتو درگیر سامان کردی بازی یادت رفت

والله تکی یه کتیبه نمیتونی بلند کنی

شما دهه ۳ که همر همر دارن ۱۰۰۰ تا سواره داره از دو مدل نیرو

فقط بهم بگو کی کجا

میپردازم بهت

• مهدی جان عزیزم ما که فرقی نداره از چه ادبیاتی

استفاده کنیم

بچه های شما انگار رو وی پی اس میان دیسلایک میزنن

من نامه زدم رو اکانتت به جهت انجام چالش

میگی ۱ به ۱ من دنبال همین بودم

ضمنا برای من به شخصه هیچ وقت مهم نبوده که چه فکری چه کسی در موردم می کنه حتی تو فضای ریل

اینجا که مجازی یه وقتایی آدم بعضیارو از نزدیک می‌بینه نمیشناسه

در هر صورت بابت شفاف سازی می‌گم

من یادم نمیاد سروری بوده باشه که من رید روی دهکده مولتی زده باشم

سرور ۱ راند ۲ تا زمانی که اشکان فریدام مولتیاش راه افتاد دقیقا ۱۰ روز قبل کتیبه تمام مدالای رنک ۱ غارت

رو اکانت Artoosh khan رو من گرفتم

بعد از اونم رنک ۳ رید رفتم

کاری ندارم که اون موقع ها نهایت افتخار شما کپ کراپ ۱۷ تا کتیبه بوده

مطمئن باش من اگه مولتی میزدم الان هیچ رقمه رنک ۱ و ۲ رید رو نمیدیدی

ولی من اصلا اینکارش نیستم

از رید سالم و وقت گذاشتن رو ادیت و این حرفا لذت می‌برم

در هر صورت خواستم بدونی اگر چیزیم صید کردی از مال من نکردی

خیلی دوست دارم بپردازی بهش

منتظر جواب نامه هستم

راستی با طوطیا گشتی لفظ باز شدی

شاعر میگه

بار الهی که لوتیان مست شدند

و طوطیان تخمه به نوک وارد کارزار شدند

مادامي كه عقل خاموش است..... ؤؤ ......خشونت حرف آخر رو مي زند

.......................W.Ss Alone........................

• این 10هزارتا چیزی نبود دوست عزیز که از دست دادیم راستشو بخواهی مشکل گندم داشتیم گفتیم بزنیم به یکجای که دیگه برنگردن دیدین دیگه بدون جاسوسی زدیم :)،همه چی به وقتش:)

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

قبل از هرچیزی همه ی شما رو دعوت به آرامش میکنم ، کمی دمنوش گل گاو زبان نوش جان کنید در این هوای سرد میچسبه ...

• عزیز دلم شما آمار سطح بالا ارائه کنید ما لذت ببریم و یاد بگیریم ازتون
    • خوده تراوین برام ارزش نداره چه برسه لایک تو فرومش
    • بنده کجای صحبتم ننه من غریبم بازی در آوردم ؟ یه گل گاو زبان بخور بعد بیا پست منو دوباره بخون :دی
    • تا الان 2 تا وینری گرفتیم با این سیاست غلط و مدیریت غلط و بلد نبودن تکنیک بازی !
    • میگم زشت نباشه تیمی که سیاست غلط و مدیریت غلط داره و تکنیک بلد نیست یه کاری کرد حذف کردید :دی
    • نمیدونستم نمودار های من اینقد بت فشار وارد میکنه :دی

سوالات سختی میپرسی ازم :دی بنده اولین سروره که دارم بازی میکنم اومدم از همه بازی یاد بگیرم هیچ ادعایی هم در زمینه تراوین ندارم . دستاوردی هم نداشتم تو این مدت و 2 تا وینری هم که این تیم آورد به کمک بچه ها بود ، اینکه دیگه داخل جنوب غرب جنگ داخلی نمیبینیم و فضا آروم شده هم به خواست خوده بچه ها بوده . هیچ وقت ادعای توتالی این سایدو نداشتم و همیشه سعی کردم مثل یه کارگر بیل بگیرم دستم و به ساید محبوبم کمک کنم . همیشه در حال یادگیری بودم و از همه ی شما ها بازی و لیدری یاد میگیرم به امید اینکه بتونم برای ساید محبوبم فرد مفیدی باشم . همه ی تلاشمم همینه که روز به روز این تیم قوی تر و قدرتمند تر بشه تا حریف خوبی برای بقیه باشیم چون قطعا هرچی حریف ها قوی باشن به همه بیشتر خوش میگذره .

یه خاطره تعریف کنم از مسابقات کاراته کشوری خودم براتون ، یادمه تو یه مسابقه یه بازیکن خیلی خوبی جلوم قرار گرفته بود ، بنده خدا اومد منو بزنه ، من دفاع کردم ، تو همون دفاع اون دوستمون مصدوم شد از مسابقه رفت بیرون ! میخوام بگم خیلی وقتا اینکه میزنی دلیل بر کتک خور بودن طرف مقابلت نیست !

من نمیخوام بین شما و پارسا جدایی بندازم که بم میگی تفکیک ناپذیر هستید ، ما حداقل دو سروره با شما داریم بازی میکنیم ، یادمه خودتون میگفتید میگفتید ما والسی هستیم ، خلاصه خواستم بگم ربلزی شدن والسی ها مبارک باشه ما که بخیل نیستیم تا باشه ازین پیوند های تفکیک ناپذیر .

این که به خاطر چی حذف کردید دلایلش محترمه ولی خب دیگه کاریه که شده متاسفانه حذف کردید رفتید اونم تو شرایطی که خودتون گفتید با بلدوزر از رو ما رد میشید تو اون سرور ، ولی خب فک کنم بلدوزر بنزین تموم کرده بود وایستادید این سرور بنزین بزنید ...

پ.ن : تحقیق رو فیسو کی لو داده ؟ :دی

شاد باشید

یا حق

یوسف

• پرهام جان والله من ندیدم ازت هیچی حتی اون سرورم که ما احترام نگه داشتیم هیچی نگفتیم سفره هم پهن کردیم بعدش اون همه حرف شنیدیم هم هیچی ندیدیم

من لفظ باز بودم قدیما حال میکردی الان به دهنت تلخه

من مولتی میدم تو بزن تو نیرو داشته باش بدم بزنی

کپ ۱۷ اوج افتخارات ماس ؟؟؟؟؟. حق با تو افتخارات شما چیه زدن دهکده با جمعیت ۲۰ تو خاک اس ای به مدت ۲ روز 😂

اون موقع که من تراوین بازی میکردم تو کودک درونت بیرون بود آرزو بزرگ شدن داشت

یادته جلو دره مغازم وایساده بودی تا بیام بیای تو مغازه

سن سالت نه تو ریل به من میخوره نه تو تراوین

این سرورم دست گرمیه بعد کتیبه ها میپردازم بهت

بهش تو باهاش فرقی نداری

رید سالم ۷ در ۷ می‌زنی درسته من نابینا باشم حسی کلیک کنم رو مانیتور بیشتر از تو نیرو میسازم

• اینکه دیگه داخل جنوب غرب جنگ داخلی نمیبینیم و فضا آروم شده هم به خواست خوده بچه ها بوده . هیچ وقت ادعای توتالی این سایدو نداشتم و همیشه سعی کردم مثل یه کارگر بیل بگیرم دستم و به ساید محبوبم کمک کنم . همیشه در حال یادگیری بودم و از همه ی شما ها بازی و لیدری یاد میگیرم به امید اینکه بتونم برای ساید محبوبم فرد مفیدی باشم . همه ی تلاشمم همینه که روز به روز این تیم قوی تر و قدرتمند تر بشه تا حریف خوبی برای بقیه باشیم چون قطعا هرچی حریف ها قوی باشن به همه بیشتر خوش میگذره .

درود و خسته نباشید

یوسف جان شخص شما انسان محترمی هستید اینو قبلا هم خدمتتون عرض کردم، ولی در مورد تیمی که صحبتشو میفرمایید کاملا خلاف موضوع هست.

در اینکه جنوب غرب در تراوین قبل فیلتر (سری اول) اکثر مواقع درگیر جنگ داخلی بود شکی نیست ولی در پایان جنوب غرب موفق شد با رفاقتی که بین پلیرهای قابلش پیش بیاد یک ساید منجسم و یکپارچه بشه و به محض فیلتر شدن و راه اندازی سایت بعدی همون بچه ها در غالب تیم وولف اس دبلیو و فشار اکثر سرورهای نرمال و اسپید رو بصورت پیاپی وینر شدند با لیدری امثال ماهان هلسیکر و صادق صمدی و ..... ما هم‌به عنوان عضوی از تیم در کنارشون بودیم ، پس از اون هم باقیمونده همون بچه ها در قالب تیم اکسفورد توانستن سه چهار سرور نرمال رو وینر بشن ، این وسط تنها یک تیم سعی در تخریب جنوب غرب معظم کرد از داخل خود ساید به نام پیشوا:دی

که البته دو سرور جنوب غرب رو‌از داخل خراب کردند ولی پس از اون دو سرور پیاپی جارو شدند و از اون سایت رفتند و سر از تراوین بعد فیلتر در اوردند ، در اونجا هم‌طبق شنیده ها همون برنامه های هیتلری رو پیاده و‌به جایی نرسیدند ( البته نباید عضوی از متای برنده که واندر ساید مقابل هم ۱۰۰ شده رو وینری دونست)

همین سال پیش یکسری از پلیرهای قدیمی و خاک خورده جنوب غرب از جمله زاوش و‌ حمید رضا، سهیل،عمام دلها، احسان،مجتبی،حجت ، و کوچکترینشون خود بنده قصد داشتیم در این سایت بازی کنیم ولی به محض اطلاع از حظور شما راهو‌به سمت شمال غرب کج کردیم

این سرور هم‌میبینیم که یکسری از دوستان جنوب غرب باز همیشگی بجای حظور در این ساید به شمال غرب و جنوب شرق رفتند

بنظرتون دلیلش چی میدونه باشه؟

من تنها این راهنمایی رو به شما میکنم تنها دلیلی که میتونه داشته باشه این هست که شما اون ساید رو‌یکپارچه نکردید بلکه بدلیل طرز تفکر و‌ خراب کردن بازی ساید، اونها تصمیم گرفتند جایی که بازی کنند که بتونند تفکر صحیح بازی برای صد کردن واندر سایدشون و‌ لذت بازی پر زد و‌خورد رو‌تجربه کنند، نه اینکه از روز اول سرور درگیر جنگ‌های داخلی بی ثمر و‌ درگیرهای کلامی همراه با توهین فحاشی داخلی بشند که ثمرش واسه ساید عزیزشون تمسخر جنوب غرب از سوی باقی سایدهاست.

نصحیت برادرانه بنده همون چیزی هست که یکسری از دوستان در سایدهای دیگه هم به شما کردند، ولی چون الان رقیب شما هستند دیدتون نسبت به اون صحبتها خصومت شخصی بوده ولی همه اونها عین واقعیت هست ، برخورد و‌کلام خوب تیمتون در مقابل باقی دوستان، بالا بردن آستانه تحمل تیمتون برای یادگیری و‌در آخر عوض کردن افق دید تیمتون از اینکه ساید دست ماست ( که علنا الان علی مونده و حوضش) به سمت اینکه ما ده تا پلیریم که زیر نظر یه تیم لیدری خاک‌خورده و با تجربه جنوب غربی میتونیم در کنارشون واندر جنوب غرب رو صد کنیم

صد البته اون زمان از شما هم‌به نیکی یاد میشه و البته افتخارتون هم‌ از خراب کننده برنامه های ساید یا از بر هم زننده متا یا حضور در متای صد کننده واندر یه ساید دیگه، تبدیل میشه به حضور فعال در ساید برنده و معظم‌جنوب غرب

پینوشت: با توهین کردن، عدم تمکین از تفکرات خاک‌خورده ها، حمله کلامی به باقی سایدها روزبروز کوچیکتر میشید تا جایی که حوض علی هم‌ از دست میره و‌خود علی میمونه

پینوشت۲: شما ببینید هنوز و‌پس از این همه سال دید پلیرهاتون دوئل شخصیه و این یعنی هنوز که هنوزه و بعد صد تا سرور در نقطه اول قرار دارند و‌هنوز درک نکردند که این بازی تیمی هست

پینوشت۳: در مورد پارگراف اخر شما هم باید بگم یکی از دلایلی که حریفان شما روزبروز قدرتمند تر میشند این هست که دارند پتانسیلهای جنوب غرب رو در راستای یکدست کردن شما( تصفیه نژادی) جذب میکنند :دی

• شاید اولین بار باشه که رو کسی ریپلایی میکنم نمیدونم دقیقان

ولی حرف منطقی سعی میکنم منطقی جواب بدم

فک کنم اینو همه بدونن که من پلیر سایدsw هستم نه تیم خاصی

درباره اینکه چه تیمی هم میاد swاصلا فرقی برام نمیکنه

ولی من قبل از سرور غرور خودمو گذاشتم زیر پام و به همه ی اون پلیر هایی که شما میگی پیام دادم و دعوت کردم که بیان تو swواسه swبجنگن نه اسمشون که هیچکدمشون قبول نکرد

ببین دوست خوبم من اینو خیلی رک میگم دلیل اینکه به قول شما swضعیف شده که من این باورو ندارم پلیرایی که دنبال اسم خودشون بودن نه سایدشون

والا من همین اکانت خودمو تو ساید دیگه میخواستم پلنشو برم دوبل نفر اول الان غارتم بود ولی از خیلی چیزا واسهswگذشتم

اگه تیم یوسف امده قدم رو چشم من گذاشته دم غیرتشون گرم که امدن ازswمحافظت کنن

هر کسیم خودشو پلیر swمیدونست باید میومد ولی نیومد که اسمش خراب نشه

من حاظرم فارم بشم ولی تو swبشم به این حرکت خودمم افتخار میکنم

نه که تو ساید دیگه بخوام بزنم اونروزیم که بخوام برم ساید دیگه دیگه پلی نمیدم

من اگه دست تنها موندم تقصیر تک تک کسایی که ازswاستفاده میکنن برا گنده کردن خودشون نه برعکس

پ.ن: دم تک تک کسایی که تو swهستن گرم حداقل به قول شما ضعیفن باشن تو خونه خودشونن

یوسفم من شاهدم به هیچکسی نگفت بیاین یا نیاین ولی در خواستی همون پلیرهایی که میگی میکردن که اینگار امده بودن مزدور باشن نه واسه سایدشون بجنگن

نه اسم کسیو بردم نه کاری به کسی دارم انتخاب واسه همه ازاده ولی وقتی میرین یه ساید دیگه پلیر اون سایدین نه sw پس هی نگین swباز قدیمیه گفتم پلیرswبدون افتخاره ولی پلیرش بدون نه استفاده از اسمش کردن

پ.ن:یه جمله ایی سرور اول گفتم عابرو swاز همه چی مهم تره حتی شما دوست عزیز

پ.ن: اگه پرهام هم در خواست تک به تک کرده درسته بازی گروهیه

ولی نمیشه شصد نفر یه نفرو بزنن بگن زدیمش باید همه چی مساوی باشه تا نفر بهتر مشخص شه که مسله خودشونه من دخالتی نمیکنم

• دوست عزیز شما چند سرور هست که این بازی رو جدی شروع کردی و عقبه صحبتهای بنده رو تجربه نکردی و نمیدونی که دقیقا پیشوا مشکلش همین دیده شدن و تمامیت خواهیه ، در ضمن در مورد اکانت خودتون صحبت کردید و این دقیقا همون چیزی هست که فرمودم ، اکانت شما یا من یا هرکس تو هرجا غول باشه نشون دهنده این نیست که داریم کارمونو درست انجام میدیدم، در مورد باقی صحبتهای شما هم که مطمئنا در مورد چند پلیر جنوب غربی بوده که توی همین چند سرور میشناسیدشون، پس تعمیمش به کل سرورهای تراوین نمیتونید بدید ، شاید اونها اینجور بودند که فرمودید ولی تا جایی هم که من در تاپیکهای اینجا دیدم تو هر سروری پلیرهای جنوب غرب از خجالت هم در اومدن حتی توی تاپیک ، دلیلشو هم عرض کردم و قطعا شما چون عقبه رو نمیدونید دارید همین دوسال اخیر رو میبیند ، دوسالی که واقعا هم ملالت بار بوده برای جنوب غرب, بجز سیاستهای اشتباهی که دیده شده البته

در هر صورت مخاطب بنده یوسف بود ولی نظر شما هم محترمه و با همین فرمون ادامه بدید قطعا نتایج مشخص کننده است، ما و‌ امثال ما دیگه اردی نداریم که بریزه :دی

ادامه دار باشید

• دوست عزیز شما چند سرور هست که این بازی رو جدی شروع کردی و عقبه صحبتهای بنده رو تجربه نکردی و نمیدونی که دقیقا پیشوا مشکلش همین دیده شدن و تمامیت خواهیه ، در ضمن در مورد اکانت خودتون صحبت کردید و این دقیقا همون چیزی هست که فرمودم ، اکانت شما یا من یا هرکس تو هرجا غول باشه نشون دهنده این نیست که داریم کارمونو درست انجام میدیدم، در مورد باقی صحبتهای شما هم که مطمئنا در مورد چند پلیر جنوب غربی بوده که توی همین چند سرور میشناسیدشون، پس تعمیمش به کل سرورهای تراوین نمیتونید بدید ، شاید اونها اینجور بودند که فرمودید ولی تا جایی هم که من در تاپیکهای اینجا دیدم تو هر سروری پلیرهای جنوب غرب از خجالت هم در اومدن حتی توی تاپیک ، دلیلشو هم عرض کردم و قطعا شما چون عقبه رو نمیدونید دارید همین دوسال اخیر رو میبیند ، دوسالی که واقعا هم ملالت بار بوده برای جنوب غرب, بجز سیاستهای اشتباهی که دیده شده البته

در هر صورت مخاطب بنده یوسف بود ولی نظر شما هم محترمه و با همین فرمون ادامه بدید قطعا نتایج مشخص کننده است، ما و‌ امثال ما دیگه اردی نداریم که بریزه :دی

ادامه دار باشید

مشتی در مورد عقبه حرف میزنی!

اسپید ترا مگه عقبه ای هم داره؟

تا جایی که ما یادمونه تو آی آر

نرمال شمال غرب با پلیر آزاد بود

داشتیم سروری که تری داتیا و زئوس باهم شمال غرب بودن

جنوب غرب تیم امیر حداد و تیم پیشوا یکی در میون

جنوب شرق تیم پارتیزان

شمال سرق هم بزرگاشون با امیر حداد اینا ادغام شدن

اسپیدام که ۳ به ۱ رو زئوس بود

دیقیقا عقبه شما به جلوی ما میرسه

تاریخ تراوین شما از اسپید ترا گویا رقم خورده

پیامبر و امام هم که ظهور کردن

پ.ن : من مهدی رو اشتباه گرفته بودم

مگه نه که ما کجا مهدی کجا

ما ۱۰ نفری هم نمیخوریم به مهدی 😎

• دوست عزیز تاریخ برای شما از تراوین بعد از فیلتر رقم خورده و بنده بهش احترام میذارم

خوش باش ❤️

• کاهش غارت روی ناتار:

با به حد اثررسیدن نیروی ها در بیشترین اکانت های ممکن از هر ساید، قبل از کتیبه و با وجود غارت خودکار و حجم زیاد حمله روی ناتار ها و ساخت مخفیگاه توسط ناتار حالا تو هفته قبل از آزاد سازی کتیبه ها غارت سخت تر شده

اینجای بازی بعضی از ساید ها منایع ناتار ساید دیگه رو به جهت کاهش منابع کاتا می کنند

یا با رم و کاتا زدن چند اکانت به صورت ناهماهنگ

برای تخریب دیوار و اقامتگاه ، به صورت تصادفی منابع ، تخریب می‌شوند

پس بهتر است رم و کاتا توسط چند اکانت ترجیحا اسکاتر با ترکیب نیروی ، رم ، کاتا ، اسکات

فقط با لینک اسکات به صورت هماهنگ تخریب شود

هر ناتاری که زیر ۱۰۰ منبع میده رو با هر جمعیتی کاتا کنید تا ناتار جدید در بیاد

کاتا کردن ناتار فقط مخصوص ناتار کم جمعیت نیست

مخصوص تمامی ناتار های بلا استفاده

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط P.Green ().

• سلام و درود خدمت تمام عزیزان

با تصمیم لیدرهای دو ساید شمالی ؛از این لحظه به بعد شمال شرق و شمال غرب باهم متا بوده و متحد یکدیگر هستند.

این اتفاق را به فال نیک می گیرم و تشکر می کنم از لیدرهای هر دو ساید بابت رفتار و اتخاذ تصمیم هوشمندانه در این مرحله حساس از سرور.

از فردا شاهد شمال متحد و یکپارچه خواهیم بود.

زنده باد شمال متحد

پایدار باشید

SOURENA

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

آقا محسن شما همیشه به بنده لطف داشتید

تیم محافظین جنوب غرب ، تیم تازه تاسیسه و قدمتی نداره ، هدف ما سلطه بر جنوب غرب نبوده و هدفمون محافظت از جنوب غربه ، به همین دلیل هم چنین اسمی انتخاب کردیم . شما هیچ وقت با این تیم بازی نکردید چطور این تیمو قضاوت میکنید که جنوب غربو گرفته برای خودش و کسیو به این ساید راه نمیده ؟ مگه من خودم قبل شروع این سرور از شما دعوت نکردم بیاید ؟ همین الانم از تمام پلیر هایی که دلسوز ساید جنوب غرب هستن دعوت میکنم به این ساید بیان .

هر زمان پلیر های دلسوز ساید جنوب غرب تصمیم گرفتن به این ساید برگردن قدمشون رو چشم ماست.

حرف زیاده اما گفتن بعضی مسائل اینجا جایز نیست ...

پ.ن : متای شمالو تبریک میگم ، آرزوی موفقیت برای شمال بزرگ دارم .

یا حق

یوسف

• عرض ادب به خوانندگان فروم

طی جلسات انجام شده،

دو ساید شمالی متحد شده و

تصمیم بر این شد که جهت گرامی‌داشت این واقعه، جشن و سُرور در دو ساید برپا شود.

از تمامی بازیکنان دعوت می‌شود تا در این ضیافت شرکت کنند :)

ارادتمند، ایلیا

• پ ن: سنگین ترین اکانت تاریخ معاصر اسپیدترا با منفی پانزده میلیون متعلق به Arash10 هست که امیدوارن RoNiN بتونه رکورد دست نیافتنی ایشون بزنه.

سلام خدمت تمام عزیزان حاضر در سرور

استاد یه سوال ذهنم رو درگیر کرد

این سروری که ۱۵ میلیون گندم منفی داشته اکانت دقیقا چه سروری بوده که ما نبودیم؟

تا جایی که من میدونم اکانت تریدر ناتار با ۲۳ میلیون گندم منفی در رده اول

و در رده دوم اکانت PlayBoy سامان گرس عزیز با ۲۰ میلیون گندم منفی بوده که اسکرین شاتش رو ندارم

از ۱۵ میلیون گندم منفی که شما گفتی فقط مقدار نیروهای این اکانت حدود ۹ میلیون منفی میشه

بنظر شما اکانتی که ۹ میلیون خودش منفی داره ۱۵ میل دف نداره تا از همرهاش دفاع کنه ؟؟

پس امیدوارم دفعه بعد زحمات بقیه تیم های بازی رو زیر سوال نبرید

ممنون

• عرض سلام و احترام خدمت همه بزرگواران

از تمامی بازیکنان دعوت می‌شود تا در این ضیافت شرکت کنند :)

ارادتمند، ایلیا

ایلیا جان ممنون از دعوتت برای ضیافت

به احترام متای شمال ما هم تعداد اندکی پارتی گرفتیم

بعد از پارتی هم برای عرض تبریک حضوری خدمت رسیدیم

حدود ۳۲۰۰ تا رعد هم از اکانت نوب کبیر خفت شد که خرد خرد بود

ضمن عرض تبریک مجدد بابت متای شمال،امیدوارم در ادامه سرور جذاب تری داشته باشیم

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• یعنی قبول دارین استاد آرش۱۰ از باگ منابع و نیرو استفاده میکرده ؟؟؟؟

چیزی که ما به چشم دیدیم و کاملا مشهود بوده :))

خیلی زشته یکی از اعضای تیم خودشون بیاد لو بده همچین چیزیو

ممنون از پاسخ زیباتون

• سلطان خیلی مهمون نوازین دمتون گرم بگو باز برن بگیرن

من برای عرض تبریک مجدد باز خدمت رسیدم

باشد که راضی باشید،فکر کنم توی این اتکم من ضرر کردم ولی فدای سر مهمون نوازیتون

پ ن : تشکر از دون ماهان جوون :*:*

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS