نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• با سلام و درود

رضا جان

با عرض معذرت باید عنوان کنم در خصوص مطلبی که شما میفرمایید مشخص هست بر اساس شواهد اغلب (شاید هم کل) اون دفاع مزدور و تیرانداز مربوط به خود اکانت مدافع بوده است ولی نمیشه اینطور عنوان کرد که اون مزدورها و تیراندازها لزوماً برای همر جنگی بوده است.

برای اینکه منظورم را خوب به اطلاعتون برسونم کافیه به تعریف همر جنگی مراجعه کنیم و بر اساس اون استدلال کنیم.

متاسفانه یا خوشبختانه در نژاد هون ترکیب مزدور تیرانداز هم برای همر جنگی کارایی داره و هم برای دفاع ولی تنها زمانی میشه بهش همر جنگی اطلاق کرد که در کنارشون از کاتا و رم هم بهره بگیرید.

حال با توجه به حجم اسکن هایی که شبانه روز از تمامی سوراخ سمبه های جنوب شرق انجام میشه آیا در سایر دهکده های اون اکانت نشانه ای از ساخت همر (تولیدات در کارگاه) پیدا کرده اید؟

اگر چنین بوده مطمئن باشید اون همر با این حجم تلفات الان بدون کاتا یا رم بدون نیرو شده.

صرفاً برای توضیح بیشتر مطلب کافیه به تصویر زیر دقت کنید:

در اکانت نپی اغلب دهکده ها اقدام به تولید مزدور و تیرانداز می کنند تا در صورت لزوم برای دفاع ازشون استفاده شود تا جاییکه بخش زیادی از آنها به نقاطی انتقال پیدا کرده اند تا مصرف گندمشون کمتر باشه و در صورت نیاز برگردند.

حال سوال اینه آیا اکانت نپی با 48 دهکده در بیش از نصف دهکده هاش همر جنگی داره؟

قطعاً پاسخ منفی خواهد بود.

بر اساس شناختی که از نژاد هون پیدا کردم به نظر حقیر از کل 9 دهکده اون اکانت چیزی حدود 6 دهکده در حال ساخت مزدور و تیرانداز هستند که برآوردم این هست از این 6 دهکده 2 دهکده احتمالاً کارگاه فعال نیز دارند و به عبارت بهتر اون اکانت یک همر اصلی داشته که تارگت بوده و دو همر نیز الان میزان نیروهاشون به حدی شده که خیلی کارایی ندارند و 4 دهکده هم صرفاً مزدور و تیرانداز ساخته اند تا در دفاع مشارکت داده شوند.

البته این احتمال هست که این تحلیل از طرف دوستان ج.ش تکذیب شود ولی در دنیای سیاست صرفاً بلوف محسوب میشه نه واقعیت. مگر آنکه شخص بی طرفی با دسترسی روی خود اکانت در بخش لشکریان مهر تایید بر صحبتهایشان بزند.

در نهایت میشه اینطور جمع بندی کرد که صحبت شما تا حدی درست هست ولی کل ماجرا نیست و صحبت دوستان ج.ش هم تا حدی درست هست و کل ماجرا نیست (حکایت نیمه پر و خالی لیوان). مهم هدفی بود که در ظاهر طرفین ماجرا بهش رسیده اند.

شاد و پیروز باشید

NAF

• رضا جان متاسفانه شما بیشتر از اینکه بخوای بخونی و متوجه شی ، دنبال این هستی که تایپ کنی 😅

شما بجایی اینکه چیزایی که میبینی رو اول بچینی ، پس از دیدن ، فکر کن ، بعد بچین ! ببینی و بدون فکر بچینی ، میشه اینجوری جوگیر شدن که آقا چه مچی گرفتم و الان برم فروم رو منفجر کنم ، بعد تازه میفهمی که اصل مطلب چی بوده 😬

«نیرو هایی که به صورت کمکی از ده های دیگه خود اکانت ارسال شده ، یجا به عنوان نیروی کمکی نوشته شده» 😬 دیگه خدایی شوخی بسه ، واقعا فک میکنی اون نیروی کمکی از یه ده داده شده ؟ 🤦

الان این علم شما بود که نیروهایی بجز نیروی خود دهکده به عنوان کمکی نوشته شده ؟ 🥴

اون بنده خدا هم خودمم و کسری 😅 همره نصفه دیفالت رو با مقداری دف از چندین دهمون جمع کردیم ، نتیجش اینی شد که مشاهده فرمودین 😬 اگه سطح بازی شما در این حده که این مقدار تروپ میشه «هرچی همر جنگی داشت»، واقعا یه تجدید نظری بفرمایید 🙏

پ.ن : وقتی دیوار میشین بگیم دیوار شدیم ، وقتی زدین بگین زدین ! والا آدم کوچیک نمیشه هیچی ، شخصیتش رو نشون میده ... ولی دیگه عالم و آدم بی چشم و عقل فرض نکنید !

• ناصرجان صحبت های شما تحت یک شرایطی درست هست ، تحت یک شرایطی هم کاملا اشتباه ، ایشالا در آخره سرور با اسکرین و دلیل میگم چرا ممکنه اشتباه باشه 🙏

• اشکان جان تصور حقیر برای جلوگیری از هرگونه بی حرمتی راه حل این هست که وارد مباحث فنی بشویم بلکه از بحثهای خاله زنکی بزنیم بیرون و هر کسی نشان بده چه مقدار به امور فنی آشنایی دارد.

سلام بر آقا ناصر عزیز ایشالله که سلامت باشید صرفا جهت اطلاع این دو پست رو ریپلای میکنم تا تعریف خاله زنکی رو با هم مرور کنیم

خبر ها حاکی از حذف تعدادی پلیر سرشناس و بازی بلد از ساید اس ای به خاطر اختلافات داخلی رو میدن

همینطور کوچ کردن تعدادی پلیر از اس ای به سمت شمال غرب و بازی روی اکانت های شمال غرب (ارش کاپیتانی که دهش صفر شد چون چراغش زرد بود گویا داره رو اکانت سید تو شمال غرب بازی میکنه)

به هر حال مثل اینکه اوضاع داخلی تو ساید متای جنوب شرق-شمال غرب خوب نیس و فشار اعضا برای پلن رفتن روی شورای لیدری هر روز بیشتر میشه

پ.ن ۳: نمی‌دونم ‌اون‌جا چه خبره اما انشالله که خیر هست..

نمونه های بسیار دیگری هم هست که واقعا توان و حوصله پیدا کردنشون رو ندارم در کل قصد بی احترامی به هیچ کدام از دوستانو ندارم صرفا بحث خاله زنکی باز شد گفتن اینا رو بزارم و برم

راجب بحث اکانت dr.trax

آقا به مولا هر کاری تو زندگی واقعی از تراوین واجب تره پلیرش کار داشته اکانتو اصلا لاگین نکرده

حالا زیاد دخالت نمیکنم

ولی

تا وقتی که پلیرش خودش روی اکانت بود بود زهر چشم از کل مرز گرفته بود و قطعا استراتژیک بوده که اکانت براش ریحستر کردین اما اگه همون همرشو نگاه میکردین متوجه میشدین که یا کلادیگه شارژ نشده یا شارژش خیلی محدود بوده

همین که تا الان برا زدنش لفتش دادین جای تعجبه!!!

پ.ن : گاهی بُردن یک جنگ، بدتر از باختن آن است. بیلی هالیدی

• ماذا فازا؟

تا حالا تراوین بازی کردی عمویی؟؟

جهت رفع اسپم حضور مدیر فروم

• من نمیدونم دوباره چی شده از غار خارج شدین و حمله کردین فروم

(اینکه رفتین یه اکانت جدید فروم واسه دیس کردن درست کردین جای تقدیر داره)

پیشنهاد دوستانه :نصف این وقت داخل فروم رو اگر در بازی خرج میکردین و یا روی اکانت های دوستاتون لاگین کرده بودین الان برنده ی 100% سرور شما بودین و ما دیگه با بهانه های وقت کم و مشغله های شخصی مواجه نمیشدیم

هنوزم دیر نشده

دلم تنگ شده برای اون روزایی که افراد با لینک پست میذاشتن نه به خاطر گزافه گویی و صرفا خالی نبودن صحنه

پ.ن:از اتاق فرمان اشاره کردن دوست عزیزمون هم که روی اکانت King Has Return بازی میکرده در ساید اس ای به خاطر عدم مدیریت صحیح و نالایقی لیدر های این ساید اکانتش حذف شد

پتانسیل تقریبی اکانت بر اساس اسکات های موجود چیزی حدود 400 کا انویل شناور مرزی بوده که شاید اگر اون اکانت رو اس ای نگه میداشت ما شاهد این لینک های پایین نبودیم

destroy_dehe_deragon_cj5t.jpg

امیدوارم باز 4 تا اکانت نسازید دوستان که مثلا از بیرون سرور تماشا چی هستن و تو پست اولشون بیان مارو دیس کنن برای ماس مالیه لینکا

برید قشنگ اکانتارو بازرسی کنید مرزاتونو ببندین

تیم شب تشکیل بدین و پسوورد هارو بدین بهشون (پاشو مرد زانو هاتو بتکون یه بار دیگه تلاش کن)

و سعی کنید دفعه دیگه که حمله میکنید فروم با لینک بیاید که هم جذابیت فروم حفظ شه هم از کل کل بیخودی دوری کنیم (کل کل با شما جدا جذابیتی نداره شاید با امرداد جذاب بود ولی با شما اصلا )

خلاصه بازم میگم نصف وقتی که داخل فروم حروم میکنید رو داخل بازی به کار های مثبت برای ساید اختصاص بدین که همین چهار تا اکانت باقی مونده حذف نکنن برن ما اند گیمو بشینیم تخمه بشکونیم

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• حال با توجه به حجم اسکن هایی که شبانه روز از تمامی سوراخ سمبه های جنوب شرق انجام میشه آیا در سایر دهکده های اون اکانت نشانه ای از ساخت همر (تولیدات در کارگاه) پیدا کرده اید؟

اگر چنین بوده مطمئن باشید اون همر با این حجم تلفات الان بدون کاتا یا رم بدون نیرو شده.

ناصر جان

من که گفتم بدون مدرک حرفی نمیزنم

منتهی دوستان جنوب شرقی فکر میکنن بچه زرنگن 😂

تعاریف همرجنگی هم متوجه شدین با اسکات یا نه؟ :))

حالا ناصر جان ایمان اوردی بهم؟

این اکانت همین الان ۹ دهکده داره که توی ۶تاش همر جنگی داشته

هدف ما پروندن اون دهکده بود که نشد اما نتیجه ای که گرفتیم کاملا راضی کننده بوده! کشتن مقدار قابل توجهی از نیروهای هجومی اون اکانت! :))

بازم بیاین تکذیب کنید

از الان هرچی دوستان جنوب شرقی بگن، ندیده قبوله

همتون درست میگین 😆

اون بنده خدا هم خودمم و کسری 😅 همره نصفه دیفالت رو با مقداری دف از چندین دهمون جمع کردیم ، نتیجش اینی شد که مشاهده فرمودین 😬 اگه سطح بازی شما در این حده که این مقدار تروپ میشه «هرچی همر جنگی داشت»، واقعا یه تجدید نظری بفرمایید 🙏

چه خبر داداش؟

اوضاع اکانت خوبه؟

کاتا ها سرجاشه هنوز؟ :)))

اون دوستی که ادعای بیرون گود بودن میکنه و فقط ادعاشو در میاره

خدمتت عارضم شما اومدی علی رو کوبیدی با این فرضیه که حرفاش خوب نبود و شما هم نمیدونستی جنوب غربیه، تا اینجا درست؟

میشه به من بگی علی توی ۲تا پست بالاتر که شات خفت گذاشته بود سایدش مشخص نشد واسه شما؟

اصلا مگه پلیری داریم که این همه ادعا داشته باشه و با کمبود اطلاعات از سرور بیاد یه نفرو بکوبه؟

مثلا محمد اولدارک ( ممد جون دوست دارم که اسمتو میگم) وقتی پست میذاره من مطمئنم حداقل یه رصدی از سرور داشته که پست میذاره

ولی تویی که انقدر میگی بی اطلاعی و فقط ۱ پست رو خوندی کاملا مشخصه دروغ داری میگی

حداقل به خودت توهین نکن عزیزم، ما از حق خودمونم گذشتیم

پ.ن: تشکر از آرگین عزیز بابت لینک ها

در اخر به پایان میرسونیم پست رو با سخن بزرگان:

وقتی نابغه حقیقی

در جهان پیدا می‌شود ،

می‌توانید او را

از این نشانه بشناسید :

تمام ابلهان

علیه‌اش متحد می‌شوند ...!!

ویلیام شکسپیر

• درود رضا جان

ناصر جان

من که گفتم بدون مدرک حرفی نمیزنم

منتهی دوستان جنوب شرقی فکر میکنن بچه زرنگن 😂

خدا را شکر که با منطق دقیقتری این سری شاهد پاسخت هستیم بلکه دوستان رقیب کمی با احتیاط بیشتر از این پس در پستها بلوف بزنند. ;)

از ابتدا هم بهت ایمان داشتم رضای گلم ولی خب بعضی وقتا برای اینکه به رقیبت بهتر تفهیم کنی بد نیست برخی اطلاعات که جنبه محرمانگی نداره را هم واسش بذاری

اگر بهت اطمینان نداشتم در پست قبلی این چنین مخاطب قرارت نمیدادم و این ترفندی بود که در فروم کسری جان و دوستان گرفتارش شدند و بلافاصله اومدن وسط تا بار دیگه مشخص شود برای مخاطبین عام فروم تا چه میزان صداقت در پستهاشون موج میزنه. البته این به منزله دروغگو بودنشون نیست بلکه اونا تمام واقعیت را نمیگند. 8o

همینطور نشون میده تا چه میزان تحلیلم از اون اکانت بدون دیدن اسکاتهای شما نزدیک به واقعیت بوده ، بماند که باید منتظر باشی دوستان سریعاً بیاییند و اعلام کنند مثلاً این کاتاها را فلان موقع محمد توهمی عزیز خفت کرده یا فلانجا خفت شده و ... . خلاصه که با کلی توجیه واقعی و خودساخته منتظر باش بگند استدلالشون درست هست.

ما هم به احترام این گزارشات و تحلیل ها برخاسته و کلاه از سر برمیداریم بلکه تسلی بخش این مصیبت وارده به رقبا باشیم.:)

اما یه پیشنهاد دارم با این وضعیت که داره پیش میره برای حفظ روحیه حریف و عدم فرار برخی بازیکنان سست عنصرشون کمتر گزارشات لحظه ای از خفت ها و دیستروی کردنها بذارید. واقعاً نگران هستم انگیزه برو بچ خودمون کم بشه وقتی رقبایی نداشته باشیم در اندگیم. 8)

شاد و سربلند باشید

NAF

• چه خبر داداش؟

اوضاع اکانت خوبه؟

کاتا ها سرجاشه هنوز؟ :)))

خدایی من خودم خجالت میکشم با این سطح منطقت با شما بحث کنم ، ولی چه کنم امروز روز تعطیلمه و حوصلم سر رفته :D:D آقا دمت گرم من فهمیدم واقعا جدی داری اینارو میگی نه از سر ندونستن ! خیلی برام سوال بود :))

حالا اینکه بدو بدو شما با اون "علم" بازیت که یه پست محشر نصیب شما کرد گفتی برم به یه دوستی بگم یه سوالی مطرح کنه و من جواب بزارم و فک کنیم خیلی زرنگم نداریم ^^:/ ولی هنوز نفهمیدین با این لینکا ( که دوتاشم نزاشتی ) گند خودتون داره رو میشه ؟ ;) اینا که همش پریده بود، پس چرا همش سره جاشه ؟ :saint: خداییش خودزنی تا این حد ؟ میدونی که تمام این اسکاتا بعد از پلن "مافوق موفق" شما نشسته ؟

اگر بهت اطمینان نداشتم در پست قبلی این چنین مخاطب قرارت نمیدادم و این ترفندی بود که در فروم کسری جان و دوستان گرفتارش شدند و بلافاصله اومدن وسط تا بار دیگه مشخص شود برای مخاطبین عام فروم تا چه میزان صداقت در پستهاشون موج میزنه. البته این به منزله دروغگو بودنشون نیست بلکه اونا تمام واقعیت را نمیگند. 8o

همینطور نشون میده تا چه میزان تحلیلم از اون اکانت بدون دیدن اسکاتهای شما نزدیک به واقعیت بوده ، بماند که باید منتظر باشی دوستان سریعاً بیاییند و اعلام کنند مثلاً این کاتاها را فلان موقع محمد توهمی عزیز خفت کرده یا فلانجا خفت شده و ... . خلاصه که با کلی توجیه واقعی و خودساخته منتظر باش بگند استدلالشون درست هست.

ناصر جان توروخدا اینجوری گرفتارمون نکن :D تو که تو نرمال هم دیدی ما چجوری گرفتاریم ;) تحلیلت که فوق العاده بود، اکانت هون از 9 تا ده فوقش 2 تارو با کارگاه روشن میکنه :D:D اصلا فرض کنیم اسکاتارو هم الان دیدی، واقعا درک نکردی چه خبره اینجا ؟ هنوز نگرفتی بازی فان اینور ، چقدر وضعیت از وضعیت رویایی اونورت بالاتره سطحش ؟ 8| ^^

پ.ن : از اونجایی که چالش صفا داره ، آقا من یه پیشنهاد دارم 8o من یه اسکرین از قبل و بعد پلن فوق حرفه ای شمال شرق میفرستم برای لقمان که فک کنم قبولش دارید :/ اگه تمام همر جنگیای ما سره جاش بود به جز همره دیفالت که حتی اونم کامل نتونستید بزنین ، شما دو دوست با دانش و آنالیزگر دیگه داخل فروم پست نزارین :)) چالش قشنگیه نه ؟

پ.ن 2 : زیباترین جوک امسال این بود که همر اصلی اکانت ما همونی بود که قرار بود بپره و ناصر جان تعریف کردن ^^ همر دیفالت چسب مرزی که تند تند پلن میرفت و هی لاست میخورد همر اصلیه =O خایییییلی ممنون

• با سلام خدمت همگی

امروز داشتم فکر میکردم واژه ای در تراوین نبودش احساس میشه! به شدت!

قبل از معرفی واژه جدید، واژه قدیمی خدمتتون یادآوری کنم که دیده میشه دوستان تعریف این واژه را اشتباه گرفته اند!!

خِفت : حمله کردن به یک پلیر و کشتن مقدار قابل توجهی از همر بازیکن!!

سوال : اگر در حمله نیروی دفاعی کشته شود خفت محسوب میشود؟ جواب : خیر

واژه جدید : خِفَّت : هنگامی رخ میدهد که بازیکنی به جهت خِفت به شما حمله میکند، و شما با نیروی هجومی دفاع میکنید و بدان افتخار هم میکنید!!

پ.ن: میخواستم تفاوت های بین نوب و پلیر را هم بگم که فعلا سکوت جایز است.;)

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام دوست عزیز

لطفا شما هر روز بیا و کلی پست بزار

من از خوندن پست های شما کاملا شاد

حالا اکانتno.1 یه مقداری رعد داشته یه مقداری کاتا شما دیوارش کردی این شد حذف دسته جمعی!!!!؟

دوستانی که عرض کردید مثل امیر عزیز

ایشون واقعا مشغله کاریشون زیاد شد حتی اکانتش یه مدت دست یکی از پلیرها بود که بعد امیر به شخص خود من گفت که کلا نمیرسم به بازی توی این سرور حالا

شما توی توهمات خودت بمان

ولی خواهشا حتما هر روز بیا و پست بزار

بزار ما بخونیم و شاد بشیم

فکر کنم اکانتse gurd هم جواب خوبی بهتون دادو نیاز به جواب دادن به شما نیست

ولی شما توی همون توهم بمون که اس اس توش جنگ داخلیه هم مثل کودکستان افتادن به جون هم

یه ضرب المثلی هست که میگه

مرغ همسایه غاز هست

پس شما هم بگو ما تایید میکنیم

• تنها جوابی که میشه به بازیکن 5 ساله ام بدهم اینه که هنوز معلوم نیست اکانت حذف بشه و سعی می کنم باهاش صحبت کنم.

حالا خودت بگو به نظرت اگر رادمهر خودش ازت این سوال را می پرسید چه جوابی بهش میدادی؟ یا آدریان از میثم؟

سلام

چون هیچ جوابی برای بچه ۵ ساله ندارم و عاشق بچه ها هستم اکانت نپی ب امیر حسین واگذار شد

ولی تو اتحاد اس دبل میمونه چرا که اینجا دوستان بهتر و عزیزتری دارم گویا:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

• سلام

چون هیچ جوابی برای بچه ۵ ساله ندارم و عاشق بچه ها هستم اکانت نپی ب امیر حسین واگذار شد

ولی تو اتحاد اس دبل میمونه چرا که اینجا دوستان بهتر و عزیزتری دارم گویا:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

سهیل جان خوبی دلاور

خسته نباشی عزیز من هم بخاطر اون بچه پنج ساله سعی میکنم بهش اتک ندم

• سهیل جان خوبی دلاور

خسته نباشی عزیز من هم بخاطر اون بچه پنج ساله سعی میکنم بهش اتک ندم

سلام کسری جان

اون بچه پسر ناصره 😂نترس یک مو از باباش تو سرش باشه وحشی میشه بزن داداش بزن 😂😂مثل پسر میثم که بچه منو از خونشون پرت کر تو خیابون😂😂

• سلام خسته نباشید به همه دوستان

اصلا برگام ریخت بعد تحلیل های دوستمون دیشب چقد با فرهاد رضا اشکان خندیدیم ممنونم بابت پستی که گذاشته شد و باعث شادی ما شد :D:D:D

دوستی رفاقت منو سجاد عزیز اشکان سرلشگر عزیز بر میگرده به زمان های خیلی قدیم [ البت همون موقع هم منابع با ساختمان اصلی نمیشد تخریب کرد یا کپ نمیشد چیف کرد 8o8o8o8o^^^^^^^^] پس هر جا دوستان بگن با جون دل کنارشون هستم نه اینکه شب کارم خیلی سال هست تا 10 صبح دوستان لطف دارن دعوت میکنن که خوب چند شب پیش یکی از دوستان امد برا خفت سجاد اکانت m n a که خوب دست پر نرفت اسم دهکده رو عوض کردم به نام arash Capitan گذاشتم که امدیم با محمد تو وات ساپ چت کردیم نمیدونستم این حرکت که فقط برا مزاح شوخی با محمد بوده اینقدر این دوستمون تحت تاثیر قرار میده که میاد فروم :D:D

رضا سورنا قلبی میخوامت <3

زنده سربلند جنوب شرق <3<3<3<3

Arash Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• جاوید جان

قربون شکل ماهت برم

درسته که ما رقیبیم ولی خیلی خوبه که از همدیگه چیزای خوب یاد بگیریم

والا من خیلی نوبم

از شما که پرو پلیری یک سوال داشتم

میشه به من بگی نیروهای دفاعی نژاد هون چیه؟؟

خیلی ممنونت میشم به عنوان یک کاربلد منو از گمراهی دربیاری

شاید با دونستن این مسئله از " خِفَّت " در بیام.

زندگی خالی نیست

امید هست

مهربانی هست ...

😉

• tra_ym9.jpg

با سلام به همه دوستان عزیز

دیدم خیلی در مورد قدرت دفاعی نیروها بحث میشه گفتم یه نموداری از قدرت نژادها ارائه بدم و کمی هم از تجربه بازی با نژاد هون بگم خدمت اساتید

* جدول بالا بر اساس قدرت نیروی دفاعی پیاده و سواره بر گندمخور اونا تهیه شده

(یعنی ساخت نیرویی دفاعی همزمان در اصطبل و پیاده) (البته کاری با تعداد در ساعت نداشتم)

توی نگاه اول به ترتیب

1- مصر

2- گول

3- توتن

4- رومن

5- هون

یعنی بین رومن و هون دراین جدول فاصله فوق العاده کمی هست (کما این که فاصله کل نژادها خیلی زیاد نیست)

در حالی که ما میگیم رومن دف ساز خوبی میتونی باشه ولی هون نه!!!

(نظر شخصی من اینه که چون نیروهای هون در خفت ها توسط سواره خسارت بیشتری میدن این تصور ضعیف بودن قدرت دفاعی ها بیشتر به چشم میاد)

اینجا یه مساله ای وجود داره و اونم اینه که مثل بازی های دیگه سعی شده کاراکترها نقاط قوت و ضعفی داشته باشند

اما بر اساس سبک بازی شما میتونه اون نقاط ضعف نه تنها جبران بشه بلکه تبدیل به نیروی قوت شما بشه

خیلی کوتاه و مختصر بگم

درسته که نیروهای هون در بین نیروهای دفاعی دیگه در نگاه اول به شدت ضعیفتر به نظر بیان ولی فاکتورهایی دارن که به نظر من این نژاد رو فوق العاده می کنه

در بین این نیروها مطمئنا هیچ نیرویی به اندازه نیروهای هون قدرت هجومی و قدرت رید بالاتری نداره

و اگر بین همین نیروها جدولی بر این اساس تهیه بشه این نیروها مطمئنا رتبه اول رو دارن

و این یعنی اگر شما بخواهید میتونید از این نژاد یک دف ساز خیلی خوب بسازید به شرط این که

شما ریدر خوبی باشین

شما در هر نژادی برای ساخت نیروهای دفاعی بعدی در طی بازی نیاز به پارک کردن نیروها دارین

در حالی که در نژاد هون در صورت رید رفتن با این نیروها نه تنها به راحتی قادر به تامین گندم این نیروها و بی نیازی به پارک نیروها دارین بلکه به راحتی قادر به روشن کردن GB ، GS اون دهکده خواهید بود

و این یعنی افزایش قدرت دفاعی با افزایش تعداد نیروهای ضعیف تر

🤛کی بیشتر میتونه مشت 👊 بخوره؟ 🤜
    میثم. یه گول باز خسته !!!

• سلام صبح همگی بخیر

بنده از تمام بزرگان فروم نویس و تحلیل گران قدرتمند عذرخواهی میکنم بابت گذاشتن لینک.

اخه طبق گفته هاشون موقعی که ج.ش دیوار میکنه ، خفت میکنه یا پلن میره نباید حرفی بزنن و پست بذارن ، اگه بذارن یهو فروم نویسان قدرتمند پیداشون‌ میشه و تیم لیدری جنوب شرق رو آنالیز و تخریب میکنن.

بازم شرمنده اگه پستی میذاریم شما به بزرگی خودتون ببخشید

و این دوستمون که از ش.ش اومدن مختصات کتیبه ده زدن ، و بدون چراغ چک کردن ، منابع ریشف های خودشو درمیاورد ,

خواستم بگم چراغش امروز خاکستری شد راحت باش:دی

ولی وقتی یک خونه ایت رو غارت میکنی ، ۲دقیقه وقت بذار اسکات بکش بزن

پ.ن : اون دوستمون که منو خاله زنک خطاب کردن ، هنوز شهامتشو نداشته عذرخواهی کنه ، هنوز شهامت اینم نداشته حرفشو ثابت کنه که من اکانتمو دو دستی تقدیم خودش و پلیر پنج سالش کنم ( قابل توجهNAF ) ، بعد دم از جمع شدن بی احترامی ها میزنه! از خودت شروع کن عزیزم

ش.ن.ل.ع : در خسارت بیشتر دیدن جنوب شرق در همه رخدادهای سرور شکی نیست ، لطفا دست خود و چشم دیگران را خسته نکنیم ، با تشکر

سلامت و شاد باشید

یا الکس

• داداش خیلی از بازی پرتی یا خودتو به گیجی میزنی نمیدونم! حتماً خودتو به یه روانشناس نشون بده! نمیگم نخوندم! خوندم اما با دقتی که شما میخونی فروم اینجا رو پیگیری نمیکنم! چون نیازی به پیگیری نیست!

(اینکه رفتین یه اکانت جدید فروم واسه دیس کردن درست کردین جای تقدیر داره)

پیشنهاد دوستانه :نصف این وقت داخل فروم رو اگر در بازی خرج میکردین و یا روی اکانت های دوستاتون لاگین کرده بودین الان برنده ی 100% سرور شما بودین و ما دیگه با بهانه های وقت کم و مشغله های شخصی مواجه نمیشدیم

هنوزم دیر نشده

داداش شما هم حتماً خودتو به یه چشم پزشک نشون بده! یا حداقل یه عینک طبی بگیر به کارت میاد! الان میاد میگه توهین کرد! (اکانت جدید رو نمیدونم اما اینو موقعی که ساختم فقط واسه این بود که اون تایم تو یه سرور تو این سایت پلی میدادم)

ضرب المثل ” کافر همه را به کیش خود پندارد " که صد در صد شنیدی؟ اگه نشنیدی حتماً خودتو به متخصص گوش هم نشون بده!

نمیدونم شما چطور فکر میکنین اما هیچ خنگی این تایم سرور نمیاد با اکانت فیک برا شما پست بزاره! مگه الان من اکانتم فیک باشه تاثیری روی روند بازی داره؟ واقعا درکتون نمیکنم! اصلا پست من تاثیری روی سیاست های شما داره؟

به این دو تا سوال جواب بدی متوجه میشی! نیازی نیست پستش کنی! متوجه میشی داری خودتو به اون راه میزنی که مثلاً من و دار و دستم (توهین نیست همش مجبورم اینو بنویسم که یه وقت بد متوجه نشید «هم اتحادی هاتون») خیلی پُرو پلیریم راحت از رو همه رد میشیم! این ها دست به هر کاری میزنن که مارو زمین بزنن! بازیه داداش جنگ که نیست!

بازم میگم وقتی کسی رو نمیشناسین در موردش قضاوت نکنین! اگه تو sw هستی که یه روز میام تو دیسکورد باهاتون هم کلام میشم! اون موقع متوجه میشین که اصلا این اکانت فیک نیست!

اسپم نشه این پست :دی

حالا کی میخواد 100 کنه یا کلاً نمیخواین 100 کنین!

• با عرض سلام مجدد

برادر بزرگوار ممنون از اطلاعاتی که جمع آوری کردی صحبت های شما در اکثر مطالب درست بود ولی نتیجه گیری های قرمز رنگتون اشتباهه از نظر من

یعنی شما قدرت ضعیف را فدای تعداد کردی این در حالی هست که خیلی ساده میشه با دو اکانت حجم رید را برای ساخت نیروهای با کیفیت کرد.

در جواب سوال دوستمون که فرموده بودند که نیروی دفاعی نژاد هون چی هست بایستی بگم این سوال کاملا اشتباه هم هست. شما در ابتدا باید سبک بازی را انتخاب کنید و بر اساس سبک باری نوع نژاد هم مشخص میشه. مثلاً نژاد رومن سخت ولی قدرتی هست این در انتخاب من به عنوان همر واندرزن تاثیر میگذاره. و یا هون بیشتر برای خفت استفاده میشه نه نیروی دفاعی.

تفاوت بین نیروی هجومی و دفاعی هم در اینجا میشه که شما اون حجم نیرو را که میگید در دفاع هست ببینید چقدر امتیاز دفاعی داره و اگر همون نیرو در هجوم بود چقدر امتیاز داشت!!

با تشکر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...