Posts by Morqe Atash

tra_ym9.jpg

با سلام به همه دوستان عزیز

دیدم خیلی در مورد قدرت دفاعی نیروها بحث میشه گفتم یه نموداری از قدرت نژادها ارائه بدم و کمی هم از تجربه بازی با نژاد هون بگم خدمت اساتید

* جدول بالا بر اساس قدرت نیروی دفاعی پیاده و سواره بر گندمخور اونا تهیه شده

(یعنی ساخت نیرویی دفاعی همزمان در اصطبل و پیاده) (البته کاری با تعداد در ساعت نداشتم)

توی نگاه اول به ترتیب

1- مصر

2- گول

3- توتن

4- رومن

5- هون

یعنی بین رومن و هون دراین جدول فاصله فوق العاده کمی هست (کما این که فاصله کل نژادها خیلی زیاد نیست)

در حالی که ما میگیم رومن دف ساز خوبی میتونی باشه ولی هون نه!!!

(نظر شخصی من اینه که چون نیروهای هون در خفت ها توسط سواره خسارت بیشتری میدن این تصور ضعیف بودن قدرت دفاعی ها بیشتر به چشم میاد)

اینجا یه مساله ای وجود داره و اونم اینه که مثل بازی های دیگه سعی شده کاراکترها نقاط قوت و ضعفی داشته باشند

اما بر اساس سبک بازی شما میتونه اون نقاط ضعف نه تنها جبران بشه بلکه تبدیل به نیروی قوت شما بشه

خیلی کوتاه و مختصر بگم

درسته که نیروهای هون در بین نیروهای دفاعی دیگه در نگاه اول به شدت ضعیفتر به نظر بیان ولی فاکتورهایی دارن که به نظر من این نژاد رو فوق العاده می کنه

در بین این نیروها مطمئنا هیچ نیرویی به اندازه نیروهای هون قدرت هجومی و قدرت رید بالاتری نداره

و اگر بین همین نیروها جدولی بر این اساس تهیه بشه این نیروها مطمئنا رتبه اول رو دارن

و این یعنی اگر شما بخواهید میتونید از این نژاد یک دف ساز خیلی خوب بسازید به شرط این که

شما ریدر خوبی باشین

شما در هر نژادی برای ساخت نیروهای دفاعی بعدی در طی بازی نیاز به پارک کردن نیروها دارین

در حالی که در نژاد هون در صورت رید رفتن با این نیروها نه تنها به راحتی قادر به تامین گندم این نیروها و بی نیازی به پارک نیروها دارین بلکه به راحتی قادر به روشن کردن GB ، GS اون دهکده خواهید بود

و این یعنی افزایش قدرت دفاعی با افزایش تعداد نیروهای ضعیف تر

تبریک به همرهای زیبا و پلن قشنگ جنوب شرق

و تبریک به دفاع جانانه جنوب غرب

در راستای یک بازی جذاب در ادامه امیدوارم:

1- لیدرهای جنوب غرب تصمیمات هوشمندانه تری برای ادامه کار بگیرند

2- دوستان شمال شرق سریعتر پاکسازی کلی رو انچام بدن (خودم به شخصه دوست دارم دوستان لویالی در ادامه به جنوب غرب کوچ کنن و تا آخر بازی کنار ما باشن)

3- دوستان شمال غرب که موندن به بهترین نحو ریکاوری کرده و برای کتیبه ها آماده باشن

4- دوستان جنوب شرقی هم مغرور نشن و مثل همیشه هوشیار باشن چه در سیاست چه در جنگ.

تبریک به دلیل عملکرد مناسب تیم لیدری جنوب غرب در راستای یکپارچه سازی ربع SW
    انشاا.. یک بازی جذاب در کنار هم
    خوشحالم روبروی ربعی هستیم که از نظر کیفی و کمی تیم قدرتمندی رو تشکیل داده.

سلام به نظر من این نمیتونه به هیچ وجه قیاس درستی باشه
    چون هممون میدونیم که در
    "مجموعه اتحادها" تمام اعضا بر اساس قابلیت ها و در راستای کمک به مدیریت گروه پخش میشن در صورتی که شما به صورت "متمرکز" در این گروه قرار گرفتین و خودتون رو با گروه هایی که به غیر از تیم مدیریتی و اعضای حرفه ای مملو از دف ساز، بازیکن آماتور و ... هستند مقایسه می کنید.

با احترام به شما که صد در صد بازیکن ها و گروه کاربلد و محترمی هستید از اونجایی که رزومه خیلی از دوستان شمال شرق رو میدونم و جلو و کنارشون بازی کردم میدونم که هر کدوم در سبک بازی خودشون بازیکنان به نام و حرفه ای هستند.

از سرور یک تا الان بحث جنگ داخلی درون ربعی وجود داشته و جز جدا نشدنی و بعضا "ضروری" این بازی هست و دوستانی که صرفا این مسائل داخل ربعی رو بزرگ و ظالمانه جلوه میدن صد در صد اهداف دیگه ای دارن. (خدا رو شکر لیدرهای اصلی ربع های این سرور از این هوش های هیجانی به دور هستن)

طبیعیه کسی که قانون یکی برای همه و همه برای یکی رو نقض می کنه از جمع گروهی که "اتحاد" نامیده میشه "اخراج" بشه.

و این رو هم میدونم که کسی که بعضا با نیت های تلافی و شاخ شکوندن وارد سرور میشه یادش رفته اینجا صرفا یک سایت بازی هست و کسی یه دونه گندم یا یه تخته چوب با خودش بیرون نمیبره، و تنها سرور رو به سمت و سوی نامربوط سوق میده.

با شناخت نسبتا خوبی که به اکثر بچه های شمال شرق عزیز، دارم میدونم مازیار بزرگوار (لیدر بزرگ تری دات که دو سرور جلوشون جنگیدم) با اقتدار، و مملی عزیز با برنامه ریزی های خوبش با کمک سایر دوستان دیگه بهترین زمان رو برای این پاکسازی در نظر گرفتن و امیدوارم این ربع هم سریعا ریکاوری شده و به بازی برگرده تا جذابیت های بازی بیشتر از قبل بشه.

پ.ن: خیلی دوست داشتم در خدمت دوستان کلاسیک باشم ولی خوب تقدیر (بخونید ناصر) ما رو به سمت دوستان عزیز امردادی برد.
    امیدوارم زودتر بتونیم عقب ماندگی 40 روزه رو جبران کنم و بیشتر برای ساید جنوب شرق مفید باشم.

یه شبهه ای وجود داره و یک سوال

دوستانی که میگن سرور رو ترک کردیم چون وقتمون ارزش تلف کردن نداره. خوب چرا دارن وقتشون رو توی این فروم تلف می کنن؟؟

به هر حال افرادی که به گفته خودشون و به خاطر ادمین، بازی یک ساله یک جمع رو این شکلی خراب می کنن نمی تونن توقع تعریف و تمجید از باقی عزیزان رو داشته باشن و متاسفانه بحث فروم رو به سمت و سوی نا مطلوبی میبرن.

خواهش می کنم از طرفین
    1- این بازیه و اونقدر ارزشش رو نداره
    2- یکم رعایت دوستان دیگر رو داشته باشن. چون واقعا واسه من و خیلی از دوستان خوندن فرومی که به جای مسایل فنی و سیاسی سرور توش پر از توهین و الفاظ رکیک میشه خارج از حوصله و شان انسانیه.

پیشاپیش تشکر از دوستانی که رعایت می کنن

به نظر من بها دادن و بیشتر از این پست گذاشتن در مورد دوستانی که به هر دلیلی بازی رو ترک کردن درست نیست.
    حالا یا نخواستن، یا نمی تونستن یا هر چیز دیگه ای از این به بعد سرور وارد مرحله جدیدی شده و برای ادامه بازی باید برنامه ریزی کرد.

پ.ن: طی این دو سرور آخری که بازی کردم و دیدم رقبا با اولین سیلی بازی رو ترک می کنن بیشتر به یاد بچه های قدیمی والس میفتم که هر سروری وارد شدیم دو تا قدرت سرور 6 ماه میکوبیدنشون ولی باز از نو بلند میشدیم و تا ته سرور هم میموندیم و بهونه های مثل بهشت و مولتی هانتر و فارم توافقی و ... خللی توی بازی بوجود نمیاورد.

کسی تحلیلی از شمال غرب بعد از این نقطه عطف بازی میتونه ارائه کنه بیشتر در جریان سرور قرار بگیریم؟

سعی می کنم بیشتر توی فروم خواننده باشم ولی با اجازه همه عزیزان یه درخواستی دارم
    دوستان محترم شمال غربی خواهش می کنم اگر ادله یا سندی در راستای اثبات این تخلفات هست همین جا ارائه کنند
    تا دوستانی مثل من الکی 10 ماه از وقتمون رو اینجا هدر ندیم

اگر چیزی دارین با ادله و سوال توسط یه نفر کامل مطرح کنید

دو حالت داره

یا درست میگید و به بقیه و امثال منم لطف میشه و داخل سرور می مونیم

یا اشتباه می کنین و متوجه میشین و سرور جذاب میمونه

در غیر این صورت من فکر می کنم این همیشه روی شما میمونه که با اولین پلن شکست خورده حذف می کنن !!!

بارها گفتم برنده این بازی کسی هست که ظرفیت مشت خوردن بالاتری داره
    اگر نه که همه بلدن مشت پرت کنن !!!

سلام به همه دوستان جدید
    و همه نامردهای قدیمی (آخه نباید وقتی جمع میشین یه ندایی به دوستای قدیمی بدین)

با اجازه همگی تو ربع قدیمی خودمون جنوب شرق لاگین کردم با 35 روز تاخیر

امیدوارم سرور پر هیجانی از کار در بیاد

یه تشکر ویژه هم از حجت و زاوش عزیز داشته باشم که وقتی دیدم بعد این همه سال اسم ما رو زنده نگه داشتن کلی ذوق کردم و توی بازی هم ازشون تشکر کردم

سام سیبیلو رو هم آوردم ور دل خودمه

تنها افسوسش کم بودن بازیکن به نسبت های سرور قبلیه
    ولی خوب همین که دوستان قدیمی رو اینجا میبینیم عالیه