Posts by EragOn

با عرض ادب و احترام خدمت همه عزیزان

با عرض سلام خدمت دوستان امیدوارم روبه راه باشید. این سرور هم تیم‌avenger پر قدرت حضور داره و در se رجیستر خواهیم کرد امیدوارم سرور خوبی بشه و همگی لذت ببریم ♥️

دوستان این سرور من و علیرضا به همراه تیممون پر قدرت در اس ای حضور خواهیم داشت و برای جلوگیری از هرگونه جنگ داخلی داخل ساید از همه عزیزانی که قصد دارن با تیم یا بدون تیم وارد این ساید بشن اعلام حضور کنن تا به اجماع نظر در ساید برسیم در غیر اینصورت پذیرفته اید که با سیاست های تیم ما کاملا هم سو هستید و به تصمیم های ما در راستای پیش برد اهداف ساید احترام میگذارید.

پ.ن : سجاد جان عزیزم قطعا بدون تیم اکانت M A R S بالا نمیاد اما باهات لینک میشم چون میدونم ظرفیتت خیلی بیشتر از یک دفساز آماتور هستش .

امیدوارم از این سرور بیشترین لذت رو ببریم

مخلصم _ سعید

فازت شبیه فاز اونیه که دکل نفتی رو برداشت از کشور خارج کرد برگشت گفت همین که اون یکی دکل دیگه رو واستون گذاشتم روزی سه بار باید ازم تشکر کنین

پ.ن: سند رسمی دکل به اسم خودش بود

پ.ن : قضاوت با بینندگان !!!!

امیدوارم بازم بگیری چی میگم😉🤞

با عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان

با توجه به اینکه تاریخ شروع سرور مشخص هست و هنوز هیچ تیمی در اس ای و ان دبل اعلام حضور نکرده و سرور کاملا دو سایدی هست پیشنهاد بنده به دوستان برای استفاده حداکثری از منابع و زمین ها در این سرور پخش شدن تیم ها در ساید شمال و جنوب و تشکیل اتحاد های جنوب بزرگ (Great South) و شمال بزرگ (Great North) هستش.

اینطوری از منابع اس ای و ان دبل هم میشه استفاده کرد و تا حدودی این دو ربع از حالت بیابونی در خواهند آمد .

امیدوارم در کنار همدیگه سرور خوبی رو رقم بزنیم و لذت ببریم !

با عرض ادب و احترام خدمت دوستان عزیزم

یاد بگیر اینو که هرچی توی سرور قبل بوده همونجا مونده!

کسرا جان تا حدودی با این حرفت موافقم !

ولی از یه جایی به بعد با این حرفت مخالفم !

برای تمام کسانی که قصد حضور در این سرور رو دارن پیشنهاد میکنم تاپیک سرور قبل رو از اولین پست تا آخرین پست دونه به دونه و با دقت بخونن !!

شاید چیز های جالبی باشه که سرنوشت این سرور رو تحت تاثیر قرار بده !!!

با نگاه کردن اون تاپیک شاید اصلا برنامه جبهه بدون مولتی علیه مولتی بازا کنسل بشه !!!

شایدم پر قدرت تر ادامه پیدا کنه و اعضای بیشتری بهش ملحق بشن !!!!

شاید بعضی از تیم های شمالی اعلام حضور خودشونو اعلام کنن !!!

شاید بعضی از تیم هایی که اعلام حضور کردن اعلام حضورشون رو پس بگیرن !!!

شاید...

شاید.....

شاید.......

!!!!!!!!!!!!!!!

به نظر من این سرور کاملا متاثر از سرور قبلی خواهد بود!!!!

پ.ن: دیگه از من گفتن بود . اگه نرفتین بخونین دو روز دیگه نیاین بگین نگفتیا !!!

پ.ن: به هر حال با اینکه به طور مستقیم در این سرور اکانت شخصی نخواهم داشت ولی دستم توی سرور بازه :دی و خیلی سرور هیجان انگیزی میشه به کسانی که هنوز تصمیم برای حضور یا عدم حضور نگرفتن پیشنهاد میکنم حتما شرکت کنن خیلی خوش میگذره ;))

با سلام و درود به اساتید تراوین ایران

اینجانب سعید هستم

یک پلیر گوشه نشین

کاملا مخالف با مولتی بازی

حتی در حد وقت گذاشتن یک مولتی باز روی یکی از مولتی هاش هم معمولا نمیتونم روی اکانت خودم وقت بذارم

ولی همیشه اکانتم آخر بازی حرف برای گفتن زیاد داشته

و ثابت شده که اکانت های بی مولتی اگه به اندازه زمان و هزینه ای که مولتی بازا مصرف میکنن مایه بذارن بلکه اکانتشون بزرگ تر از مولتی بازا خواهد شد به این دلیل که بخشی از زمان و هزینه ای که مولتی باز ها صرف میکنن به مولتی هاشون پرداخته میشه که پلیر تک اکانتی میتونه زمان و هزینه رو کامل روی اکانت خودش پیاده کنه و جلو بیوفته

بازی تراوین بازی دهکده هاس

یادمه زمانی که مدرسه میرفتم و برای بار اول تراوین بازی میکردم تا زمان کتیبه ها فقط یک دهکده داشتم و همون رو سفت چسبیده بودم جوری که کسی نمیتونست نزدیکش بشه!!!!

یک شخصی که میدونست من تازه واردم و میخواست ازم سواستفاده کنه به شدت اصرار داشت یک دهکده کنار کپش بزنم و بهم منابع میده که سریعا بیارمش بالا ( اول فکر میکردم میخواد منو دفساز خودش بکنه بعد ها فهمیدم توی مولتی بازی به مشکل خورده میخواسته منو رید بده -_- ) به هر صورت من زیر بار نمیرفتم و بالاخره یه چیزایی در مورد دهکده ها به من گفت و من رو قانع کرد و یک جمله ش واسه همیشه توی ذهنم موند

اونم این بود :

"دیفالت که هیچ

زیر 20 دهکده توی بازی تراوین بچه بازیه !!! "

به ظاهر حرف معمولی ای میاد ولی دنیایی توشه !!!!

این حرف به این معناست که میتونی مولتی خودت رو با اکانت خودت بسازی !!!

یعنی یک اکانت هم میتونه واندر زن باشه هم دفساز هم اسکاتر هم هولدر هم ....!!!!

فقط و فقط باید دهکده های مورد نیازشو بزنه

برای بحث ریسورس هم در این سرور مشکلی نداریم

چر که مولتی بازا مولتی های خودشونو رید میدن و ناتارا میمونه واسه ما

اگه منابع بیشتری خواستین فیدر بیشتری بزنین ( باز هم بحث دهکده سازی )

برد با کسیه که دهکده بیشتری داشته باشه

و اما کسانی که توانایی پاپ بازی در کنار نیروسازی و غارت رو ندارن این ضعفشون رو با مولتی زدن جبران میکنن!!!!

دوستانی که میخوان بدون مولتی بازی کنن اگه عزمشون جزم باشه و بادی نباشن که به هر بیدی بلرزن هیچ مشکلی توی بازی پیدا نمیکنن و مطمئن باشین از مولتی بازا جلو تر هستین فقط بایستی وقت بذارید

اگر نمیتونی این کار رو بکنید چند نفری برید روی یک اکانت

حرف در این زمینه زیاده فعلا یک پیش مقدمه در مورد بحث بازی بدون مولتی گفتم در ادامه اگه حوصله یاری کرد حقایق مربوط به بازی بدون مولتی رو من باب یادآوری بیشتر باز میکنم.

پ.ن: به هیچ عنوان یک تک اکانت غیرتی جلوی یک مولتی باز کم نمیاره !!!!

پ.ن: آقا مازیار گل و دوس داشتنی سرور پیش ما با 6 نفر بدون مولتی فقط و فقط توی یک ماه دفسازی تونستیم 15 میل دف روی واندرمون بفرستیم. کی گفته برای دف و همر ساختن مولتی یک ضرورته ؟؟؟!!!!

مخلصم

سلام و درود

به نظر میاد ظاهرا این سرور از سرور قبلی بیابون تره

اگه بخواد به همین منوال پیش بره ترجیه میدم بازی نکنم و صرفا تماشا چی باشم

و سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که یه سری ازتیم ها که اعلام امادگی نمیکنن یه جای کارشون میلنگه

عزیز من هستی بسم الله نیستی بیا بگو نیستی ما هم بدونیم

اینکه یه گوشه نشستین و چیزی نمیگین بنده حس اینو میگیرم که از مسئله ای یا چیزی ترس دارید!!!!

حالا من زیاد بازش نمیکنم قضیه رو . باشد که به رگ غیرتتون بر بخوره یک حرکتی بزنین

انشالله که خیره

جالبیش اینه یه سری از عزیزان داخل فروم سرور پیش از خارج از سرور جلو جلو در فروم اعلام امادگی برای سرور جدید میکردن ولی الان جیکشون در نمیاد!!!!

کجایین عشقا ؟!

با سلام خدمت دوستان عزیز هر ۴ ساید

بعد پست خداحافظی داشتم از سرور خارج میشدم که فرامرز جلوی منو گرفت گفت کجا با این عجله ؟؟ و یهو از اکانت هوروشا سر در اوردم😂🤦‍♂️

یک پینوشت زود هنگام بریم با هم

پ.ن : از اونجایی که هنوز توی بازی هستم کلکل ها و اون چیزایی که توی پست خداحافظی گفتم اقتضای بازی هست رو کنار نمیذارم.

یک تشکر ویژه از دوستان جنوب غرب بکنم که واقعا سربلندمون کردن به سید پیام دادن گفتن ما سر حرفمون که واندر به واندر بود هستیم و الان که شما میخواین برین حذف میخوایم جنگ منحصر رو ببریم

سید هم گفت جنگ منحصر دست سعید اس هست بیاید ببرید

اونا هم گفتن پس دف بریزید امشب لانچ میکنیم

(به شخصه این مکالمه رد و بدل شده از شیرین ترین مکالمه هایی بود که تا الان شنیدم😉🤞)

ما که ان دبل بودیم فاصله زیاد بود حوصله دف ریختن هم نبود

۶۰ درصد از آنویل های هوروشا رو ریختم روی دهکده گفتم یا میبرن یا نمیبرن دیگه

و از حدودا ساعت ۱ شب حملات لانچ شد!!!

و هر یه ربع نیم ساعت یه موج دیگه بهش اضافه میشد.

البته منم نامردی نکردم توی گروه واتساپی که میدونستم بچه های هر ۴ ساید داخلش هستن با فرد بی طرفی صحبت رو به این سمت کشوندم و مقدار دفی که روی دهکده بود رو اعلام کردم (الکی مثلا نمیدونستم از بچه های اس دبل کسی توی اون گروهه😂😂😂) که خداروشکر بی تاثیر هم نبود و بعد از اون حرف ۴ موج حمله ی دیگه اضافه شد.

و در نتیجه ۱۷ حمله (که البته یکیش فیک بود) روی دهکده نشست و حتی لینک هم نگرفتن دوستان😐😂

حملات رو به ترتیب براتون میذارم کیف کنید

نیروهای دوستان یه جوری هستن ادم حس میکنه دوستانمون میخواستن واندر زن بکشن توی شارژ کاتا کم اوردن همر رو جنگیش کردن😂😂😂 ایشالا که اینا واندر زناشون نبوده😂🤦‍♂️

البت بعید میدونم

۲۵ کی رم و ۱۰ کی کاتا رومن به همر جنگی نمیخوره

ولی باز خوب شد خورد به اینجا حفظ آبرو شد وگرنه اینا سطحی از واندر پایین نمیاره

حالا بعدا از بیگ همر رومن رونمایی میشه یاد بگیرین همر رومن چیه فعلا عجله نکنین !!! 😁😁😁😁

چیزی که کاملا واضحه اینه که دوستان جنوب غربی میخواستن همر هاشونو از ترشی دربیارن و بالاخره به یه جایی بکوبن و بردن کتیبه بهانه بود چرا که همونطور که ملاحظه میفرمایید هدف گیری خزانه توی هیچکدوم از کاتا ها دیده نمیشه !!!!

و هدف گیری ها تصادفی بوده !!!

یه عزیزی بود در مورد اس دبل و اس ای با من کلکل میکرد کوش ؟😂

داداش این فقط یک اکانت بود ها

بقیه اس ای نیستن اصلا حذفشون کامل شد.

با بیگ همر هاتون از روی یک اکانت اس ای نتونستین رد شین

رد شدن چیه ؟! حتی نتونستین لینک بگیرین 🤦‍♂️

اینم از پتانسیل هایی که دوست داشتی رو بشه و بچه های اس ای فروتنی میکردن.

شاید واسه دوستان سوال بشه که چرا من اینقد سنگ اس ای رو به سینه میزنم.

در حقیقت سنگ کسیو به سینه نمیزنم ولی با اینکه خودم ان دبل هستم فردی واقع بین هستم و واقعا دارم پتانسیل ها رو میبینم و نظر میدم و نتیجه ی من از بین ۴ ساید اس ای بیشترین پتانسیل رو داشت و در صورتی که در حقشون اجحاف نمیشد و حذف نمیکردن باز هم به جرات میگم وینر بی چک و چونه بودن.

ولی خب وینر این سرور قسمت شما بود دیگه بهتون تبریک میگم!

پ.ن: خیلی دوس دارم سطح سرور بره بالا منم جدی بازی کنم ولی هنوز مونده تا برسه فعلا همون فان رو بچسبم بیشتر خوش میگذره😂🤦‍♂️

پ.ن: خدایی این سرور لقمان آزارش به مورچه هم نرسیده واسچی میزنینش خب؟😕

اینا فقط بوی خصومت شخصی میده😐😂

نکنین بخدا زشته لقمان مهمانمون بود این سرور مهمان نوازی کنید.🤦‍♂️

پ.ن : اره زمانی هم که فهمیدم کی هستی (البته فقط یه اسم ازت هست هیچ پشتوانه و رزومه ای هم که ماشالا نداری) همون یه جمله ای هم که باهات هم کلام شدم شرمنده خودم شدم که اینقدر ارزش خودمو اوردم پایین!

مخلص همتونم

سعید

خب دوستان حکایت ما هم بالاخره به پایان رسید

کوچیک همتون سعید هستم

به دلیل کمبود امکانات از نظر تعداد پلیر بالاجبار یه سری وظایف رو در ساید به عهده گرفتم و به ناچار پام به فروم باز شد.

وگرنه پلیری بی حاشیه هستم و حتی با اینکه چند سال توی اس دبل بازی کردم ولی حتی هیچکس از بچه های اس دبل اسم بنده رو هم تا حالا نشنیده بود.

همیشه یه گوشه واسه خودم فارم کردم فارغ ز غوغای جهان .

و دقیقا هر اتفاقی که یک پلیر میتونه تجربه کنه رو توی ای ار تجربه کردم و هیچ چیز جدیدی نیست که تجربه نکرده باشم.

همیشه توی بعضی از روز های خدا یهو پیامی توی واتساپم میاد و چک میکنم میبینم نوشته از سجاد تراوین !!! اونجاس که میفهمم سرور جدیدی داره شروع میشه 😂

و اسپیدترا رو میام واسه فان بازیش این سرور هم بعد از دعوت سید میخواستم فان بازی کنم حتی گلد هم واسه اکانت نخریدم !لول! و فقط میخواستم چیزی که تا حالا هیچکس تجربه ش نکرده تجربه کنم .

و اون همر مصر بود!!!!

پ.ن: بهتون پیشنهاد میکنم هیچوقت این رو امتحان نکنین😂😂😂

همر مصر( قداره و ارابه) از همر رومن ( شمشیری و شوال ) گرون تره و در عین حال ضعیف تر !!!

و به شدت غارتگر های ضعیفی هستن !!!

هر کاری کردم دیدم فایده نداره دیگه شروع کردم به فیدر زدن بیشتر ولی خب دیر شده بود موقع کتیبه ها یه 20k قداره در اومده بود و 5k ارابه و 1.5k هم کاتا که وقتی کتیبه ها آزاد شد دقیقا به فاصله یک خونه من جنگ منحصر در اومد و کوبیدم بهش که اکانت ای او اس زحمت کتیبه رو کشید و برداشت برد .

بعد از کتیبه ها دوباره رفتم سر فیدر زدن که سایدمون تصمیم گرفت همه ی اکانت ها دفساز بشن

یکی دو هفته بعد از کتیبه ها من هم دفسازی رو شروع کردم

یکم که گذشت دیدم فایده نداره

رفتم تو کار غارت کردن

و واقعا دفاعی های مصری (نگهبان و آنهور) خیلی غارتگران خوبی هستن به طوریکه هفته ای 70mil غارت میکردن اونم اکانتی که دفسازه و هیچ مولتی نداره و صرفا ناتار رید میره !!!!

خلاصه تجربه ی جالبی بود از نژاد مصر

تقریبا به اون چیزی که میخواستم رسیدم

تهش هم این یک ماهی که دفسازی کردم این دف ازش در اومد

که باز هم با تولیدات خود دهکده و خرج نکردن گلد تعداد نیروی خوبی ازش در اومد که در حال حاضر روی واندر nw هست .

یه 100k نگهبان خاکستر و 10k گارد آنهور هم توی حملات تلف شده بودن .

یکی از دوستان پیشنهاد کرده از حالت فان در بیام و یک سرور جدی بازی کنم .

اگه خدا بخواد و عمری باشه احتمالش هست دعوت دوستمون رو لبیک بگم و بیام توی گود !!

در آخر تشکر میکنم از سید عزیز که همیشه خوبیاش به من رسیده و دوستان عزیزم بابک ، اشکان ، مصطفی ، محمد کینگ ، آقا ناصر گل ، رضا خان سورنا ، پویا و مژگان ، اکبر ، مسعود و عزیزان دلی که از جنوب شرق به ما ملحق شدن سعید خان و فرامرز خان گل خوشحال شدم از آشناییتون .

و علیرضا اونجر عزیز که حالا حالا ها باهاش کار دارم 😈😁🥰

و یک تشکر ویژه از لقمان میکنم که هم کلام خوبی بود و یک سری تجربه ها رد و بدل شد و من واقعا میترسم از روزی که مقابل لقمان بخوام بازی کنم 😅😅 از بس این بزرگوار حرفه ای و کاربلد هستن .

و عذرخواهی میکنم از کسانی که حرفی زدم که موجب رنجششون شده بالاخره اقتضای بازیه کلکل ها و حتی بی احترامی ها اقتضای بازیه باز هم عذرخواهی میکنم اگه رفتار نامناسبی داشتم .

پ.ن :

خدایی دلم نیومد اینو نگم😂😂😂

پ.ن1: باقیمونده همر اکانت Aliii رو امروز زدم به واندر nw که متاسفانه لینک نگرفت :دی

عزیز دل من

خدایی انتظار داشتی لینک بگیری؟😂😂😂

ما از بعد کتیبه ها فول دفسازی شروع نکردیم که یه همچین همری بتونه ازمون لینک بگیره !!!

حتی اون جلوزن رمرتون هم نتونست دیواری که قبلش یه بنده خدایی از بچه های خودمون که اسمشو نمیارم 😂😂😂😂 زد خرابش کرد به سطح ۱۳ رسوند هم از ۱۳ نتونست صفرش کنه و سطح ۲ شد که خودت اوردیش پایین اون انباری هم که زدی همر تریدر سطحشو ۱۰ کرده بود یعنی انبار سطح ۱۰ ترکوندی علی جان تازه ما هنوز معماری بزرگمون رو هم نیاوردیم روی واندر😂😂😂😂😂

شاید فک کنی بگی بابا ما که اسکات کشیدیم !!!

باید خدمتت عرض کنم بعد از اسکاتتون 140 موج آنویل اومد روی واندر 😂😂😂

تازه هنوز 60 درصد دفمون رفته روی واندر بقیه بچه ها گذاشتن روی حذف میگن حوصله ندارن دف رو بفرستن روی واندر😂🤦‍♂️

نکن عزیز من

نگو این حرفارو 😂😂😂😂😂

قربونت برم اینجوری لینک نمیگیرن!!

مخلص همتونم

سعید

پرهام جان

به شخصه تنها فرد با شخصیت و درستکاری که داخل ان ای میبینم شما بودی

همیشه حرف های منطقی و استدلال های درست

داداش گلم واقعا یک درصد هم شک نمیکنی چرا لیدرتون یه گوشه نشسته جیکش در نمیاد؟

خودش میدونه چه گندی زده

برین سند و مدرک رو از لیدرتون بگیرین

تی تاپ گرفتیم دستمون به هرکی از در قلعه میره بیرون یکی میدیم که فکر نکنه تشکر نمیکنیم ازش

همونی که سهیل بهت داده بود؟؟

باشه دستت ذوقت نپره

سرور خالی نبود عزیزم خالیش کردیم

یه جوری خالی کردیم که طرف جرات نداشت بیاد فروم دیگه کری بخونه

توام مثل همون عزیزان فقط شما شلوارتو تکون دادی

اوپس!!!

اسطوره خودتی بروسلی اداتم نمیتونه در بیاره🤣🤣🤣🤣🤣

لیاقتت همونیه که اون دیگه رسوند بهت

پ.ن: دفعه بعدی که خواستی اسم شمال شرق کبیر رو بیاری اول ۲بار دهنتو خاک مال کن بعدش ۱ بار با اب بشور اونوقت میتونی اسممون رو بیاری

در این حد نجسه خاکتون که قبلش این همه پروتکل باید رعایت کنیم آلوده نشیم؟😂😂😂😂

درحدی هستی که حتی بدویی هم نمیتونی برسی

سرور قبلی میگن تیم ها رو دیدی ترسیدی نیومدی😂😂😂😂

سرور بعد هم هنوز شروع نشده فرار کردی😂😂😂😂

بابا تو دیگه کی بودی😂🤦‍♂️

زیاد داری ان ای ان ای میکنی؟؟

خیلی دردت آوردیم؟؟؟

من به عنوان یه پلیر ساده ازت معذرت میخوام ظرفیت این همه فشا رو نداشتی اینجا....

آرگین و گارد عزیز تی تاپ سید و پسش بدید زودتر
    پ ن : خدایا هیچ مسجدی بی امام نشه...........کسی امام و ندیده؟؟بابا غیبت کبری رفتی مگه

مال این حرفا نیستین که بخواین قلقلکمون بدین چ برسه به درد !!!!

فکر میکردیم زبون آدمیزاد حالیتونه

متاسفانه اشتباه میکردیم

تی تاپ رو که سهیل با بیان کردن شخصیت حقیقیتون تقدیمتون کرد باشه مال خودت ذوق کن

کری ها تم برو جایی بخون که بقیه تیم ها هم توی بازی باشن

جلوی آمرداد مثه سوسک رفته بودین توی سوراخ موشتون تا پخ تون میکردن از ترس به خودتون میترسیدین !لول! حالا واس من بلبل زبون شدی؟؟؟!!

تنها تیم های این بازی فونیکس و آریانا بودن جفتشونم توی ان ای رجیستر کردن

توی بیابون ترین سرور تراوین هم حتی نتونستین آدم واری بازی کنین

مثکه سرورای قبلی بد دردتون اومده😂😂😂

عزیز دلم ما هم آی ار برنده بودیم هم اینجا

ما ک ندیدیم !!!

هر جای دنیا ببینن به چه نوب هایی باختیم بهمون پناهندگی میدن!! لول

پ.ن :

طرف با مولتی و بات از هزار کیلومتری فان ترین همر بدون مولتی و بات من رد نشده میاد ب من میگه عرضه داری تو هم بزن 😂😂😂

خدایی خجالت نکشیدین عکس اون همر رو گذاشتین؟

من به شخصه خندم گرفت از اون همر!!

همر که چه عرض کنم !!!

سامان جان حقیقتا نمیخواستم زحماتتو زیر سوال ببرم ولی اون آبدارچی بیمارستانتون باعث شد بیام بگم واقعا اکانت کلاب رو حیف و میل کردین

این عکس از همرتون هم بین خودمون میمونه جایی پخش نمیکنیم آبروتون بره 😉

جنوب شرق هیچ وقت جنوب غربو به عنوان یک ساید مستقل قبول نداشت و هنوزم فکر میکنه جنوب غرب فقط باید زیر بلیط ساید دیگه بازی کنه و معتقده فقط دو ساید شرقی ساید محسوب میشن و غربی ها باید یکی از این دو سایدو انتخاب کنن ، جنوب‌غرب هم هیچ وقت چنین چیزی تو کتش نمیره !

حقیقت تلخه برادر من وقتی پتانسیل یک ساید پایینه کاریش نمیشه کرد منم ساید اس ای نیستم دارم توی ان دبل پلی میدم ما از همون اول هم تعدادمون کم بود و اینم قبول کردیم که ضعیف هستیم ولی پر قدرت تا اینجای سرور اومدیم جلو وقتی جنوب شرق خودشو برتر از شما میبینه صد در صد پتانسیل بیشتری داشته که این حرف ها رو میزنه که منم در مدت متا این پتانسیل هارو به چشمم دیدم که تعداد کمی از این ها هم اومد کف فروم و حتی جنوب شرق پتانسیلش از شمال شرق هم بیشتر بود در حدی که مطمئن باش اگه حذف نمیکردن وینر این سرور بودن

پ.ن : برخلاف اون چیزی که همه دوستان سعی دارن توی بازی سیاست ازش استفاده کنن و اس ای رو متهم به فرار میکنن از ترس باختشون !!! مطمئن باشین اس ای وینر بازی بود و هدفش از حذف کردن فقط و فقط ضربه زدن به سایت بود چیزی که خود رسول میدونه از دست دادن ارش کاپیتان چه ضرری بهش رسونده و دیگر دوستان ...

اگر شما هم ادعا میکنین حرف من اشتباهه و پتانسیل شما از اس ای بیشتر بوده لطف کنین عکس پتانسیل هاتون رو بذارین کف فروم و حرفتون و ثابت کنین ما هم لایک میکنیم ( مثل کلاب و خیلیای دیگه که گذاشتن کف فروم )

پ.ن : نمیدونم چرا انتظارم از کلاب بیشتر از این حرفا بود حس میکنم سامان اکانت و حیف و میل کرده 😕

با احتساب اون همر ده ۴ که ازش پرید بازم انتظارای زیادی ازش میرفت

شایدم من خیلی دست بالا گرفتم نمیدونم !!!

اما بازم میگیم عیبی نداره سایدتون ساید جوانی هست غرور داره نمیتونه قبول کنه که قدرتش از بقیه کمتر باشه میخواد هر جوری هست خودشو ثابت کنه . خب باشه ایول دمتون گرم میومدین با ما متا میکردین میشد ۲ _ ۱ _ ۱ تبدیل میشد به سه قسمت شمال شرق ، جنوب شرق و غرب متحد ( چیزی که توی اکثر سرور ها هم شاهدش بودیم ) اینطوری میتونستیم با همدیگه کاری کنیم شرقی ها دیگه به خودشون اجازه ندن خودشون رو بالا تر از ما بدونن

اشتباه ترین تصمیم رو گرفتین و سرور رو به چوخ دادین رفت !!!!

انشالله که همونطور که پرهام جان میگه هدفتون چیز دیگه ای بوده باشه و حداقل شما ها از این سرور لذت برده باشین چون حتی کسانی هم که بیرون سرور هستن هم بعد ها با یاداوری این سرور دنبال شربت ضد تهوع میگردن چی برسه به کسانی که خودشون داخل سرور هستن !!

واقعا دلم برای اون روزایی که حتی با اینکه لوزر بودیم سرور واسمون لذت بخش بود تنگ شده !!!🤦‍♂️

پ.ن: ادمین جان یه چیزی بگو دیگه

اینهمه درخواست کردیم سرعت سرور بره بالا هر تصمیمی میخوای بگیری بگو ما حداقل تکلیفمونو بدونیم !!!

مخلصم

سعید

سلام دوستان

امیدورام روزگارتون به بی مزگی این سرور نباشه

هر چی ادم چشماشو به روی یک سری مسائل میبنده باز یک سری از دوستان حماسه ای جدید می افرینن

اینجا معلوم میشه تصمیم یوسف داداش گلم که با مرام ترینه درست بوده

از لیدرا شمال شرق و جنوب غرب میخوایم سرور بعد همه باهم باشیم تویک تیم ایشاالله

به قول سید داری از آب گل آلود ماهی میگیری!!

دلیلی کاملا درست اما نتیجه گیری کاملا غلط

دلیل بیمزه بودن این سرور نه اس ای بود و نه ان ای

بلکه همین شخص بامرام ترین و داداش گلت بود

بعله یوسف جان یه تنه کل لذت سرور رو ازش گرفتی

اول سرور اومدی نهضت راه انداختی ما هم گفتیم باریکلا ایول کمکت کردیم تهش چی شد؟؟؟؟

مالیدی برادر!!

مالیدی رفت!!!

به چه بهانه ای؟

به بهانه ای مسخره تر از بهانه ی حذف دوستان اس ای !!!!!

این دو رو بودن ادم رو غیر قابل اعتماد میکنه

پس فردا اگه یکی رو بردی زیر آفتاب داغ بهش گفتی الان روزه اون گفت نه روز نیست شبه تعجب نکن !! اون حتی غیرقابل اعتماد بودن تورو از چشمان خودش بیشتر بهش یقین داره !!!!

بعدش گفتیم خب عیبی نداره جوونی کرده یه گنده ای برداشته توش مونده خود بازی رو عشقه

که یهو طولی نکشید که خود بازی رو هم مورد عنایت قرار دادی !!!!

اینکه زیر و رو کشی کردی برای اس ای رو کار ندارم !!

اینکه کتیبه قاپ زدی دادی به ان ای رو هم کار ندارم !! ( که صد البته اینکار به مراتب بد تر از کار مایک شینودا بود ولی بازم کار ندارم )

اون کاری که میگم سرور رو مورد عنایت قرار دادی و لذت رو از کل پلیرهای سرور گرفتی متا کردن با ان ای بود .

واقعا فکر کردی چرا دوستان میان تراوین بازی میکنن؟؟

نه واقعا هدف چیه ؟؟

شماهارو نمیدونم اما هدف من یکی لذت بردن از بازیه

و لذت زمانی به دست میاد که در عین برابری قدرت رقابت صورت بگیره

فک کردی ما فلج بودیم که با ان ای متا نکردیم؟!

با این که اوایل حتی پیشنهاد هم از طرف دوستان ان ای بود !!

ما اگه اونموقع میرفتیم با ان ای متا میکردیم صد در صد برد با ما بود چون اون زمان به خاطر استفاده کردن سامان از بات و داشتن مولتی زیاد ( با اینکه سر در این سرور زده بودن سرور بدون مولتی و بات ) ۴ تا از بیگ همر های سایدمون رفتن روی حذف !!!

چیزی که هیچکس تا الان نمیدونست و خبر نداشت که از همین جا از پلیرهای اون اکانت ها به عنوان سست بنیان یاد میکنم .

میتونین از تحلیل های صفحات اول این تاپیک اسم اکانتها رو ببینین که اون موقع توی تاپ هجوم و غارت بودن .

که اگه ما با ان ای متا میکردیم یقینا اون ها هم حذف نمیکردن و ما برنده ی سرور میبودیم.

خیلی راه ساده ای برای پیروزی به نظر میرسه نه؟!

اما ما این لذت رو از بقیه پلیر ها نگرفتیم که بازی دیگه براشون معنی نداشته باشه که هممون بازی کنیم که هممون لذت ببریم

یادم میاد سرور های ای ار که قدرت ها برابر بود واندر رفته بود بالای ۹۰ هر سایدی یک واندر داشت بیگ همر هر سایدی که لانچ میشد با اشتیاق مینشستیم نگاه میکردیم که چقد از سطح واندر میاره پایین !!!

چیزی که الان تبدیل شده به عکس داخل فروم از مقدار نیروها که حداقل همر هایی که کشیدن و دارن ترشی انداختنشو میبینن حداقل جوری نباشه که کسی نفهمه چقدر بوده چون فک نکنم استفاده بشه 😂🤦‍♂️ ( آخرت تباهی )

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

داداش همین الانم با وضعیت پیش اومده دشمن اصلی ناتار هست . دلیل اصلی متا شدن در بازی تراوین مساوی شدن قدرت ساید ها و ایجاد تعادل هست که لذت بازی زیاد بشه در غیر این صورت جنگیدن با ناتار اینقد وقت و هزینه نیاز نداره که .

این صحبت دوست خوبم پویا رو باید با طلا نوشت.

شما اگه به هر دلیلی ( اصلا گیریم دعوای شدیدی شده که کار به هتک حرمت رسیده ) با جنوب شرق متا رو به هم زدید باید با ساید ما که بی طرف بود متا میبستین نه اینکه زارت بری با ان ای متا ببندی

تهش چی؟؟

حسرت صد شدن واندر به دلت مونده ؟؟

بیا من توی ای ار واندر صد شده زیاد دارم ولی همیشه اکانتام بی حاشیه بوده واسه همین زیاد منو نمیشناسن بیا ایمیلشونو بهت بدم به اسم خودت بزن بگو این اکانتا مال تو بوده

که واقعا هم افتخار داره روی اکانت من بودن !!

اون همر های بی نام و نشونی که یهویی میومد و نمیدونستن مال کی هست !!

نمونشو میذارم که فکر نکنی بلوفه

این همر اکانت من قبل از کتیبه ها سرور ۵ همین اسپیدترا و ساید sw

تازه این سرور رو فان بازی میکردم چون همزمان با این سرور توی ای ار سرور ۳ داشتم داخل nw با تیم سیاوش بازی میکردم که وسط کلی درگیری بودیم اصلا وقت نمیکردم بیام اسپیدترا تهش هم با همون تیم سیاوش واندر ۱۰۰ کردیم.

لذت بازی به بردن نیست داداش گلم

بردن یک عقده ی بچگیه

همگیه ادم های اینجا برای لذت بردن بازی میکنن نه صرفا برنده شدن سرور

خداروشکر این سرور ها جایزه نداره وگرنه معلوم نبود دیگه چی رو میفروختی که بهش برسی😂😂😂

چه بسا سرور های جایزه دار هم ما برای لذت بردن بازی میکنیم !!!

خلاصه ی کلام یوسف جان بچه بازی دراوردی بدم بچه بازی دراوردی الکی ادا ادم بزرگا رو در نیار جون دل !!!

پ.ن : حالا باز بیاین از سنین کم حمایت کنین

وقتی ذهن بچه س هر چقدر هم تجربه بهش تزریق کنی کار خودشو میکنه

راستی داداش گلم جای دیگه رفتی اسم این سرور رو نیاری بگی ما اینجا واندر صد کردیم !!

واسه خودت میگم

سوژه میشی

خلاصه که اره به خاطر بچه بازی بعضیا این سرور یکی از حال به هم زن ترین سرور هایی هست که واقعا حسرت این زمان و هزینه رو میخورم که اینجا صرف شد.

پ.ن : سرور قبل چند صباحی که چه عرض کنم چند ماهی مهمان عزیزان پلیس فتا بودم در نتیجه مجبور شدم اکانتمو حذف کنم که وقتی برگشتم دیدم سرور کلا تموم شده 😂😂 به غیر از سرور قبلی که حذف کردم یکی از افتخاراتم اینه که اگه سروری از تراوین رجیستر کردم چه لوزر و چه وینر اون پیام آخر که تیم ادمین بعد از صد شدن یک واندر میذارن رو روی اکانت خودم دیدم که فکر کنم این موضوع رو توی سابقه ی خیلیا نمیشه دید 😊

( حتی شما دوست عزیز به خودت بگیر 😉 )

انشالله بعضیا این سرور به آرزوشون برسن بقیه سرور ها رو خراب نکنن

آمین

ادمین جان سرور رو 10 ایکس کن این لکه ننگ زود تموم شه بره ( خودت هم بیشتر سود میبری !! 😉 )

وای رضا آدم حرفاتو که میشنوه مغزش سوت میکشه از بی منطقی 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

محمدجان

یه لطفی بکن به موکسی بگو توی کارگروه اددت کنه تا بقیه بحث رو اونجا کنین

درحال حاضر این سرور 2X اسپیدترا هست و فروم هم مخصوص همین سروره

در خصوص این سرور هر حرفی که هست بزنید تا پاسخی بشنوید

تا اینجای حرفت رو باهات موافقم

اما ...

پ.ن: اشکان جان میبینی که چقدر احترام نگه میدارن دوستانتون.

دلیلی نمیبینم که بین بحث ۳ نفر ادم از ساید خودتون و یک شخص خارج از سرور شما بیای اسم اشکان رو بیاری

این حرکتت اصلا تهش بود دیگه🤯🤯🤯🤯🤯

این یک مسئله ی داخلی هست

به ما هم ربطی نداره

بین خودتون حلش کنین

بحث رو کشوندین به فروم و دارین واسه هم دیگه شاخ و شونه میکشین

که این مسئله نشانه فاجعه ای داخل سایدتون هست که سعی در کتمانش دارین

و به هر نحوی که شده میخواین این رو گردن ساید های دیگه بندازین که همه چی عیانه !!!

ما هم دخالتی توی مسائل داخلی شما نداشته و نداریم

این شما هستین که به هر نحوی با الفاظ تحریک آمیز سعی در به هم زدن روابط دوستانه ساید ما بودید که داخل فروم مشخصه همه چی و فکر میکنین ما هم سعی در این کار داریم

"کافر همه را به کیش خویش پندارد"

اما زهی خیال باطل که بلا هایی که سرتون میاد نتایج کارهای خودتونه

"چاه مکن بهر کسی اول خودت دوم کسی"

لطفا مسائل داخلیتون رو به فروم نکشانید

اگر هم میکشانید به ما ربطی نداره ولی حق ندارید دوستان ما رو داخل بحثتون با نیات قبلی و مشخص درگیر کنید

امیدوارم با این وضعیت داغون سایدتون به آخر سرور برسید

(امید جنوب غرب رو هم نا امید کردین که قابل تاسف و تاثره )🤦‍♂️

تامام

حقیقتا مقادیر رو بدون در نظر گرفتن امتیاز اتحاد و اینطور مسائل حساب کردم جوابها هم حدودی بود ولی در کل محاسباتم اینجوری بود :

۵۰ (مقدار هجومی هر کاتای توتن)

۲۵۰۰۰ (تعداد مقبول کاتا برای همر واندر زن)

=

۱۲۵۰۰۰۰

حالا این مقدار هجومی برای نژاد هون

۱۲۵۰۰۰۰

÷

۴۵ (مقدار هجومی هر کاتای هون)

=

۲۷۷۷۷/۷۷۷

که حدودی میگیرم ۲۸۰۰۰ ( در پست قبلی گرفته بودم ۳۰۰۰۰ )

میشه گفت اختلاف از نظر تعداد ۳۰۰۰ هست

در یک کارگاه سطح ۲۰ (فارغ از امتیاز اتحاد و کتیبه و ... ) هر کاتا (در این سرور که ۲ ایکس هست ) در مدت ۱۰ دقیقه و ۳۰ ثانیه تولید خواهد شد

در نتیجه ساخت ۳۰۰۰ کاتا برابر میشه با ۳۱۵۰۰ دقیقه که حدودا برابره با ۲۲ روز

قطعا با احتساب امتیاز اتحاد و کتیبه این زمان میتونه کمتر بشه

به صحبت های محمد فقط یک مطلب اضافه کنم که برای همر سازی خصوصا اند گیم به طور مثال به تعداد مقبول ۲۵ هزار تا کاتا برای نژاد توتن لازمه تا واندر زن خوبی باشه و به دلیل قدرت ضعیف تر کاتای نژاد هون این تعداد به ۳۰ هزارتا باید برسه که با توجه به زمان ساخته شدن کاتا با یک حساب سرانگشتی میبینیم که نژاد هون برای جبران این ۵ هزار عدد یک ماه باید بیشتر شارژ باشه که با توجه به ۲ ایکس بودن سرور میشه گفت توی سرور نرمال این زمان به ۲ ماه میرسه پس این نژاد برای اند گیم هم زیاد مناسب نیست ( مگر اینکه جنگ منحصر روی اکانت باشه ) و با توجه به وفور نعمت در هون با توجه به غارت زیادش و همچنین مقدار منابع کمی که برای ساخت نیروهای هونی لازمه ( مشخصا منظور مزدور و تیرانداز هستش ) شاهد این هستیم اکانت های هون که ریدر خوبی هستن سرباز خونه و اصطبل و همچنین جی بی و جی اس هم در اکثر دهکده ها روشنه پس اکانتهای بزرگ نژاد هون دچار کثرت نیرو در حد زیادی هستن که به نظر من در ۴ دهکده ای که پتانسیل همر ساختن بیشتر هست ( دهکده هایی که از اول سرور کارگاه روشن دارن و دچار کمبود کاتا نیستن ) کماندار و مهاجم شارژ میشه و تیرانداز و مزدور هایی که در بقیه دهکده ها هستن به راحتی میتونن توی هر زمینه ای استفاده بشن ( چه برای خفت چه برای دف چه برای جلو زن و ... هر طوری که طرف تو حالش باشه !!! )

بدون شرح !!!

جاوید جان

قربون شکل ماهت برم

درسته که ما رقیبیم ولی خیلی خوبه که از همدیگه چیزای خوب یاد بگیریم

والا من خیلی نوبم

از شما که پرو پلیری یک سوال داشتم

میشه به من بگی نیروهای دفاعی نژاد هون چیه؟؟

خیلی ممنونت میشم به عنوان یک کاربلد منو از گمراهی دربیاری

شاید با دونستن این مسئله از " خِفَّت " در بیام.

زندگی خالی نیست

امید هست

مهربانی هست ...

😉

یوسف جان خیلی حرفا بود که میخواستم بهت بزنم به حرمت داغدار بودنت چیزی بهت نمیگفتم

بازم نمیگم چون هنوز چهلم پدربزرگت نشده و جواب پستت رو مثل خودت بهت نمیدم

فقط اون قسمت که در مورد بازی گفتی :

خودمونو هیچ نمیدونم ، سلیقه ی شما بود که به نظر تاییدش کردی 😉

سبک بازیتون رو اخرین بار توی دوران دبستان یادم میاد توی تیم کشی های فوتبال اون دوران زمانی که یک تیم که به نظر میرسید قوی تره بعضی از بچه های سایر تیم ها از تیمشون بیرون میومدن و میرفتن توی تیم قوی تر و بهانه ها زیاد بود!!!!! مثلا اینکه اقا یکی از بچه های اون تیم به من فوش داد 😂😂😂😂

گذشت و گذشت و گذشت .....

و اون بچه ها بزرگ شدن و با اینترنت آشنا شدن و در ساید جنوب غرب رجیستر کردن

من خودم همیشه نظرم با این بچه ها فرق میکرد

من همیشه با توازن قدرت لذت میبردم

اینکه برنده ی بازی قابل حدس نباشه

اینکه حتی اگر توی یک ساید دهکده ای هست که قدرتش از کل سرور بیشتره ، اتحاد کل سرور علیه همون تک دهکده برام جذابیت بیشتری داره تا اینکه دهکده ی خودم رو فارم اون بکنم تا در پیروزیش سهیم باشم

ترس خودت رو پشت جمله ی "از متای ۳ ب ۱ بدم میاد" مخفی نکن 😉

سنمون هم از اینکه فلانی به من فوش داد فلانی پفکمو خورد گذشته!!!!!!

نگران پلیر های سایت هم نباش

ادمین بابت این حرفا گلد و این چیزا بهت نمیده😂😂😂😂

پ.ن: بحث تموم؟؟یا علاقه خاصی دارین؟؟ ما بقی رو دیگه اینجا جواب نمیدم در حوصله بقیه نیست خواستین واتساپ در خدمتم

جسارتا بله

مرسی😂

پس من هم بحث رو خاتمه میدم

به اندازه کافی بحث شد

اگر کسی در مورد بند های قبلی این پست دوستمون حرفی داشت داخل واتساپ پیام بده تا پاسخش رو از پست های قبلیم اسکرین بگیرم بفرستم !!!!

پس این بحث به کنار

پ.ن: وقتی میگم نیمچه یعنی داشت کامل میشد 😉

پ.ن : سید یدونه ای واسه نمونه ای افراد زیادی که اینجا میبینیم و نمیبینیم به واسطه ی خودت وارد اسپیدترا شدن و اینجا رو شناختنش اگه بری خیلیا دیگه اینجا بازی نمیکنن نباید به رفتنت اجازه داده بشه این سرور یه عذر خواهی بهت بدهکاره از من قبول کن برگرد پیشمون

پ.ن : به شخصه توی تراوین نه سرور برام مهمه نه ساید

فقط اشخاص هستن که اهمیت دارن

رفقایی که مرام میذارن و رفقای جدیدی که سرور های جدید ادم پیدا میکنه من هم تا اخرش باهاشون هستم

اینا اهمیت داره

واندر رو که هممون چندین بار ۱۰۰ کردیم

هی روزگار .....

ایرج جان شما با اینکه تعاریف زیادی دوستان از اخلاقت کردن اما انگار گزینه ی دوم در برابر شما صدق میکنه برادر من

کسی نخواست از ارزش های خفت شما کم کنه

گفتم کلا کاری به شماها ندارم

همین که به فکرت خطور کرد زمانی که همچین مشکلی توی کل سرور پیش اومده یه همچین حرکتی بزنی کاملا با ارزشه و نشون میده ذهن فعالی داری

اما دقتت کمه

چون اگه دقت میکردی نکاتی رو که خودم توی پست قبلی بهش اشاره کردم رو ریپلای نمیکردی دوباره به خودم گوشزد کنی

من یک مثال برات میزنم

شب میخوای رم و کاتا رو بفرستی دنبال نخود سیاه و بری بخوابی

یک تارگت مناسب با فاصله زمانی مناسب پیدا میکنی میفرستی بره

صبح پا میشی میبینی جا تره بچه نیست

هیچ کاتایی نمونده چرا؟؟؟ چون سرور توی لانچ کاتاها به مشکل خورده کاتاها یکم که رفتن برگشت داده شدن ( منظور مشکلاتی هست که پلیر ها دخیل نیستن ) حالا شمایی که 10k جاسوس داری توی دهکده و بلدی قسمت جاسوسی های گزارشات رو چک کنی صبح بلند میشی میبینی یکبار ازت اسکات کشیدن رد نشده دفه بعدی با ۳۰ کا اسکات کشیدن دیدن کاتاهاتو ( که به خیال خودت فرستادی برن ) بعد لانچ کردن صاف شده رفته

حالا گیریم چند کا دف هم گذاشتی کنارش خب با یک همر قویتر میزنن در هر صورت کاتاهاتو باختی در صورتی که مقصر یکی دیگه س !!!!!!

قبول ؟ یا من الکی دارم خودمو خسته میکنم ؟

دیگه با ذکر مثال هم توضیح دادم

اون 2k کاتایی هم که میگی اصلا مهم نبود واسه ما وگرنه مطمئن باش اونا جای امن تری میبودن

اون نیمچه تروپ قرار بود جلوزن بشه کاتاهاشو میخواستم چیکار

من با نیرو هاش کار داشتم که مشکلاتی که .... (حالا بگذریم) باعث شد از برنامه مون عقب بیوفتیم

در اخر کلا گفته بودم همه اعضای ۴ ساید رو قلبا دوست دارم

قسمت اخر پستم رو بعد از ۵ دقیقه ویرایش کردم یا اونی که باید میدید دیده یا بهش رسوندن یا هم اهمیتی نداره برام

مخلصم✋