نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• درود محمد جان بامزه کی بودی عزیزم :دی

بله هرچیزی هزینه داره

و باید هزینش پرداخت شه

جان تو قلبه تو طبقات بالایی ایت بار ناراحتم کنی میفرسمت انباری قلبم

کان هم دیگه دیف نمیدم :دی

اشکان جون دوست داشتم دوباره کنار هم بازی کنیم و لذتش رو ببریم اما چه کنیم از این داستان کل کل هایی که می شه و تیم بندی ها و نظرات لیدرین" امیدوارم از این سرور اوج لذت رو ببریم تا مرحمی باشه بر این دوری8o

وضعیت دیشب رو که خودت بهتر می دونی جمع کردنش داستانی بود

لامصبا می خواستن اونجا نفت استخراج کنن انگار 60 موج.خخخخخخخخخخخخ

تشکر بابت همه چی

دفکورد کار درست:love::love::love:

به گمانم جمعه به دنیا امده ام" چون به هر که می نگرم تعطیل است!!!!!!

• ^^

خدا این روزا رو ازم نگیره که با یه چشم نیمه باز هم میام فروم ببینمتون بسکه اعتیاد دارم...

سامان جان منظورت از تمام برنامه ریزیای دقیق تارگت دادنه؟

یعنی این همه خرج برای رسیدن به ۷ کراپی که بعد گرفتن اون ۱۵کراپ توسط اکانت خاص هم می شد گرفت!

کاری کردین که تا آخر سرور این مختصات یادمون می مونه که دستاورد اکانت خاص چیه تو شمال غرب!

پ.ن: البرز بچه های جدید ورژن های قدیم را ندیدن... سخت نگیر، از همون بازی لذت ببر...

پ.ن۲: امید آمارت لایک داشت... ولی خیلی زوده برای این فکرا و پیش قضاوتا... شاید یه وقت ضربدری متا کردیم رفتیم یوسف را شخم بزنیم...:P

ارادتمند

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• درود به شما رفیق گلم

منظورتون رو از این همه خرج متوجه نمیشم ما دوتا جشن گرفتیم که اونم مجانی بود فقط منابع دادیم :D شاید منظورتون خرج منابع بوده

والا دوست عزیز ما کار خاصی نکردیم طبق روال بازی ده زدیم حالا یه مقدار اون ده رو نسبت به بقیه زودتر زدیم اگر باعث ناراحتی شما شده این زود ده زدنه من از شما عذر میخوام

ورژن جدید بچه های جدید ورژن قدیم بچه های قدیم.... کار به درست و غلط حرفتون ندارم اما از طرف یک بچه جدید به شما قدیمیه خیلی قدیم پیشنهاد (نصیحت نیستا پیشنهاده) ورژن عوض شده رفیق وقتشه سبک بازیا هم عوض شه دلیل نمیشه همه 15 کراپ میگیرن ما هم بگیریم

پ.ن:اقا اصلا ما بلد نیستیم و این بلد نبودنمون قراره به ضررمون باشه خب پس خوش به حال شما که بلدید

این که به هر دری میزنید که برنامه و بازی مارو زیر سوال ببرید تا بگید خودتون خوبید باعث میشه باورمون شه خودتون خوبید آفرین

Saman

• پ.ن:اقا اصلا ما بلد نیستیم و این بلد نبودنمون قراره به ضررمون باشه خب پس خوش به حال شما که بلدید

داداش شما بلدید، همه هم بلدند...

موضوع سر اینه که قرار بر این بود که مولتی نباشد، ولی از صحبت های شما میشه فهمید که سیاست یک ساید بر پایه ی مولتی بنا نهاده شده است!

• داداش شما بلدید، همه هم بلدند...

موضوع سر اینه که قرار بر این بود که مولتی نباشد، ولی از صحبت های شما میشه فهمید که سیاست یک ساید بر پایه ی مولتی بنا نهاده شده است!

درود دوست عزیز در این مورد خاص شما رو ارجاع میدیم به مولتی هانتر و لطف کنید جو اینجارو با حدسیاتتون به سمت هجویات نبرید ، اگر تخلفی صورت بگیره یحتمل از طرف مدیریت برخورد میشه ولی اگر بنا به این باشه یکی شما بگی یکی ما بگیم دوتا سایدهای دیگه به جایی نمیرسیم بجز اینکه اخرش این تاپیک هم به سرنوشت تاپیکهای بغلی دچار بشه

پینوشت: ۹ کراپ صد و‌پنجاه مصری هم قشنگه :دی (مخاطب خاص)

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• درود دوست عزیز در این مورد خاص شما رو ارجاع میدیم به مولتی هانتر و لطف کنید جو اینجارو با حدسیاتتون به سمت هجویات نبرید ، اگر تخلفی صورت بگیره یحتمل از طرف مدیریت برخورد میشه ولی اگر بنا به این باشه یکی شما بگی یکی ما بگیم دوتا سایدهای دیگه به جایی نمیرسیم بجز اینکه اخرش این تاپیک هم به سرنوشت تاپیکهای بغلی دچار ب

دوست عزیز شما کاملا صحیح می فرمایید اما متاسفانه صحبت های هم تیمی شما باعث ایجاد حدسیات می شود... خواهشا در ابتدا مواظب سخنان خود باشید سپس از دیگران توقع داشته باشید...

پ.ن: هر چیزی نیاز به توضیح ندارد.

پ.ن2: اگر از بالا به دیگران نگاه کنید احتمال خطایتان بیشتر می شود.

• سلام دوستان

من باز دوباره مزاحمتون شدم D: البته این دفعه داستان ندارم به بزرگیه خودتون ببخشید ;) ولی خب براتون اخبار کشاورزی آوردم :P .

از همسایه دورتره پرسیدن شما چرا داری ستونای خونتو کج جا میذاری اینطوری خونت خوب شکل نمیگیره ها ، اونم برگشته گفته که چرا نگران منید من دارم خراب کاری میکنم پس برید خوشحال باشید کاری بهم نداشته باشید دیگه بذارید بازیمو کنم :))

ولی خب یکم بعدترش خبر رسید که اینطوریا هم که ما فکر میکردیم نیست همسایه دورتره داره میزنه تو کار باغ های میوه سرمایه گذاری کنه گویا و باغ هاشون مثل اینکه زود میوه میدن D: البته خودشون که تکذیب میکنن ولی امار و ارقام چیز دیگه ای داره میگه

بگذریم حالا ، همینطور که مستحضر هستید الان فصل خوبی واسه کشت و زراعت نیست فصل فصلِ آفته ، از انواع اقسام حشره مثل کنه بگیر تا مریضی و خشکسالی (از نوع مولتی هانتر) حتی! این بود که گفتم خدمتتون عرض کنم که حواستون باشه حتما سیستم آبیاری قطره چکانی و سم پاشی یادتون نره که محصولاتون بدون این کارا ثمر نمیده.

راستی اگه خواستین بچه های ما تو کار سم پاشی مزارع غیر صنعتی یا به عبارت بهتر مزارع سنتی هستن ، به خصوص فربد که اصلا کارش سم فروشیه با تخفیف ویژه 8o خواستید بگید دیگه تعارف نکنید D:

پ.ن صاحب خونه اون خونه قبلیه رو که یادتونه ؟ قبل شروع سرور گفته بود ما با خودمون باغ میوه نمیاریم ، ولی خب چیزی که نگفته اینه که تخصص زیادی تو خرابی محصولات زراعی صنعتی و سنتی داره 8|=O:S

• دروود

عزیزم امیدوارم هر چه زودتر چشمات بازتر بشه 8o

اینکه تشخیص بدی کی بمب اتم داره مهم نیست این مهمه میدونی طرف داره ولی بازم نمیتونی کاریش کنی^^

پ .ن: دیروز یکیو دیدم پورشه داشت بغل دستیم گفت داداش عجب ماشینیه قدیما پورشه نبود زدم رو شونش گفتنم لنگشو برات می خرم فقط در مورد چیزی که نمیدونی نظر نده:thumbup: April 25, 1931 Ferdinand Porsche

پ .ن : شادزی مهر افزونم خز شد.

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Khan ().

• آخه مشکل همینه...

اینقدر این حرکت تابلو هست که فردا روز، هر اتفاقی برای ایشون و متعلقاتشون (اکانت خاص) افتاد، همین ایشون فکر می کنت زمین کج بوده...

قدیما ملت تو بیابون که کپ می زدن برای تامین منابع کپ و مصرف کمتر گلد ده ۲ را ۷ کراپ می گرفتن! جدیدا سیستما تغییر کرده... که هیچکی نمی فهمه قضیه را...

پ.ن: ما اصلا اومدیم تو فروم فقط کل کل کنیم... اگه خواندن مطالب سخته و دووشوار بچسبین به بازیتون تو بازی... ماها سابقه فروم بالای ۱۵۰۰ صفحه داریم ۸ تا صفحه که هنوز دست گرمی هم حساب نشده برامون...

پ.ن۲: چه خبرتونه آخه... پماد اینقدر?

من همتون را دوست دارم مگه اینکه خلافش ثابت بشه.

• سلام به همه عزیزان

از این سبک پست‌ تحلیلی خفنا (مثل پست‌های آیدین عزیز) که یه آنالیز می‌ذارن از وضعیت سرور، آمار ثبت نام‌ها، اتحادها و وضعیت هر ساید، نسبت نژادها و وضعیت تاپ و ..

میشه یکی بذاره که ما خوانندگان فروم از همه جا بی‌خبر هم درک بهتری پیدا کنیم از وضعیت سرور؟ و چند صفحه فقط در مورد گرفتن ۷ کراپی کنار ۱۵ کراپی نخونیم؟

تشکر می‌کنم 🌹

پ.ن:

هر موش میشه بیست تا گلد این‌طوری که! اصلا یه موش صحرایی میارزه این‌قدر؟ :دی

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• سلام و خسته نباشید خدمت همگی

ضمن عذرخواهی از همه بابت اسپم

از ادمین محترم خواهش میکنم به تاپیک رسیدگی کنه . اینی که ما داریم میبیم کاملا چت روم شده !

آپشن پیغام خصوصی و وال وجود داره ! خواهشا صحبت های 2 نفره رو اونجا بنویسید. ممنون

هر سری تاپیک رو باز میکنیم ، بیشتر پست های اسپم میبینیم !

اگه از بزرگ بودن دم میزنیم ، باید همه جا این بزرگی رو نشون بدیم

شاد و سلامت باشید

• بخاطر نبود یک سری ابزارها مثل کوئری سرور و سایت های تحلیلی یکم آمار در آوردن سخته ولی در حد توان و چیز های قابل لمس میشه آمار داد که حتما دقیق و درست نیست!

آماری که محاسبه شده بر اساس پلیرهای 10 اتحاد اول هست که مجموعا 424 اکانت را در خودشون جا دادن از بین 716 اکانت ثبت نام کرده یعنی 59٪ اکانت های ثبت نام کرده.

تفکیک نژادها:

رومن: 92 عدد معادل 21.7٪ اکانت های موجود در اتحاد ها

توتن: 95 عدد معادل 22.5٪ اکانت های موجود در اتحاد ها

گول: 57 عدد معادل 13.4٪ اکانت های موجود در اتحاد ها

مصر: 143 عدد معادل 33.7٪ اکانت های موجود در اتحاد ها

هون: 37 عدد معادل 8.7٪ اکانت های موجود در اتحاد ها

--------------------------------------

ne:

اتحاد: 2 عدد

اکانت: 80 عدد که میشه 18.8٪ از اکانت های موجود در اتحادهای اصلی

تفکیک نژادها:

رومن: 10 عدد معادل 10.8٪ اکانت های رومن موجود در اتحاد ها

توتن: 27 عدد معادل 28.4٪ اکانت های توتن موجود در اتحاد ها

گول: 15 عدد معادل 26.3٪ اکانت های گول موجود در اتحاد ها

مصر: 27 عدد معادل 18.8٪ اکانت های مصری موجود در اتحاد ها

هون: 1 عدد معادل 2.7٪ اکانت های هون موجود در اتحاد ها

nw:

اکانت: 93 عدد که میشه 21.9٪ از اکانت های موجود در اتحادهای اصلی

تفکیک نژادها:

رومن: 6 عدد معادل 6.5٪ اکانت های رومن موجود در اتحاد ها

توتن: 15 عدد معادل 15.7٪ اکانت های توتن موجود در اتحاد ها

گول: 6 عدد معادل 10.5٪ اکانت های گول موجود در اتحاد ها

مصر: 48 عدد معادل 33.5٪ اکانت های مصری موجود در اتحاد ها

هون: 18 عدد معادل 48.6٪ اکانت های هون موجود در اتحاد ها

SW:

اتحاد: 4 عدد (با ۳ نام مختلف که اینجور که گفته شده همسو و در قالب یک مجموعه هستن)

اکانت: 151 عدد که میشه 35.5٪ از اکانت های موجود در اتحادهای اصلی

تفکیک نژادها:

رومن: 41 عدد معادل 44.5٪ اکانت های رومن موجود در اتحاد ها

توتن: 39 عدد معادل 41٪ اکانت های توتن موجود در اتحاد ها

گول: 28 عدد معادل 49.1٪ اکانت های گول موجود در اتحاد ها

مصر: 33 عدد معادل 23٪ اکانت های مصری موجود در اتحاد ها

هون: 10 عدد معادل 27٪ اکانت های هون موجود در اتحاد ها

se:

اکانت: 100 عدد که میشه 23.5٪ از اکانت های موجود در اتحادهای اصلی

تفکیک نژادها:

رومن: 35 عدد معادل 38٪ اکانت های رومن موجود در اتحاد ها

توتن: 14 عدد معادل 14.7٪ اکانت های توتن موجود در اتحاد ها

گول: 8 عدد معادل 14٪ اکانت های گول موجود در اتحاد ها

مصر: 35 عدد معادل 24.4٪ اکانت های مصری موجود در اتحاد ها

هون: 8 عدد معادل 21.6٪ اکانت های هون موجود در اتحاد ها

نتیجه گیری شخصی:

sw از نظر کمیت تا الان دست بالا را داره با نژادهای کاملا متعادل

se تمرکز بیشتری روی نژادهای دفاعی داشته ازتون بعیده

nw برنامه مشخصی برای پارکینگ داشته و تعداد اکانت های هجومیشون بیشتره

ne هم کمیت کمتر از بقیه هست ولی نژادهای متعادلی داره

اگر اعداد کم و زیاد هست یا درصدها اشتباهی داره ببخشید چون همه چیزش دستی و چشمی محاسبه شده!

ارادتمند

• سلام و درود به همگی رفقای گلم

پ.ن صاحب خونه اون خونه قبلیه رو که یادتونه ؟ قبل شروع سرور گفته بود ما با خودمون باغ میوه نمیاریم ، ولی خب چیزی که نگفته اینه که تخصص زیادی تو خرابی محصولات زراعی صنعتی و سنتی داره 8|=O:S

این دفعه اومدم براتون یه تحلیل ریز بزنم و از مزایای باغبونی و کشاورزی بگم 😉

هفته اول اتمام حمایت تازه واردین جذابترین قسمتش تاپ مدافعینه که خیلی حرف ها برای گفتن داره!!! خوب پس بیاید باهم یه نگاه بهش بندازیم 🧐

اولین نکته قابل توجهش اینه که هر 10 اکانت یا مصری هستن یا توتن! ولی مشغول الذمه هستید اگه فکر کنید با گرزی یا برده دف کردن!!! 😅

دومین نکتش اسامیه!

نانی! فانی! بانی!!! 😂 خوب دوست من یه مقدار خلاقیت به خرج بده برای اسم انتخاب کردن! اسم بچه هاتم اگه از یکی بیشتر شد میخوای همینطوری بذاری! 🙈😂😂😂

حالا بریم ببینیم وقتی تک اکانت بررسی می‌کنیم چیز جدیدی بهمون میگه!

رنک اول، ششم، هفتم و دهم توی خاک شمال غرب هستند و از اتحاد ox_cob

رنک هشت توی خاک اس دبل هست و بدون اتحاد!

و رنک های دوم، سوم، چهارم، پنجم و نهم هم توی خاک اس ای هستند و باز هم بدون اتحاد!!! (همون اکانتای نانی، فانی، بانی!!! 😂)

باز هم تکرار میکنم مشغول الذمه اید اگه فکر کنید صاحب خونه! 😉 هم یه باغچه کوچیک و نقلی میوه زده و داره ریز برداشت محصول میکنه!!!

داداش در حد باغچه میوه که دیگه خود ادمینم اجازه داده تو چرا شورش میکنی و ایراد میگیری که بعدش به قول حسام بیگ "دروغت معلوم کنن گوشت ببرن خین بیاد!" 😊

پ. ن 1: بعد صاحبخونه عزیز اون مثالت کمی مع الفارغ بودها در مورد همسایه که داره ستون دیوار کج میزنه! اینطوری میشه اون مثال!

برزیل داره مقابل آلمان بازی میکنه (برای اینکه موضوع ملموس تر بشه یه بازی خاص رو بیارید توی ذهنتون! 😉) بعد برزیلیه به آلمانیه میگه چرا تک مهاجم بازی میکنید اینطوری نمی‌تونید گل بزنید ها! آلمانیه میگه ما اینطوری بیشتر دوست داریم! برای شما که چه بهتر ازش استفاده کنید و گل کمتری بخورید!!! 😅

پ. ن 2: اشکان جان فریدوم! حالا که دیگه گردن ها علم شده؟ اجازه هست دست بندازیم دور گردن یه نفر؟! 🙈

همچنان ارادتمندم و مخلص همگی 😘

• :))))))

سلام و درود خدمتت ابوالفضل جان و خدمت باقی فروم خوانان محترم

یه سلام ریزم خدمت مهدی عشقی اگه واقعا هست تو فروم ^^

تحلیلتو به شدددددددت دوس داشتم :)))

به نظرت اگه واسه ما بود روش تلفات میدادیم که بیاد تو تاپ۱۰ بُلد بشه؟ عزیز دلم دقیقا رو همشون لینک اسکات خود ما هست و همچنین لینک تلفات دادن بچه ها روشون ، اگر خواستی پیوی تو بازی پیام بده واست میفرستم همشو ببینی .

این که واسه کیه رو من تا جایی که میدونم و حتی از تیم لیدری هم پرسیده شده مال بچه های ما نیست قطعا ، در حدی که اجازه رنده کردن داده شده :D حالا واسه خراب کاری زده شده یا هرچی خدا میدونه ما نسبت بهش بی اطلاعیم !!!

پ.ن ۱ : سال ۱۹۷۰ اگه میخواستی تک مهاجم بازی کنی همه بت میخندیدن سیستم غالب ۴۳۳ بود ، در جریانم هستی که بچه ها از ۳.۶ به بعد اپدیت نشدن؟ حالا اینو تعمیم بده به تحلیلایی که میشه ;)

پ.ن ۲ : یه تحلیل خوشگل تو راهه ، لایک کنین تا بیاد :))) مال من نیستا من اینجا دلالیشو میکنم :))))

• سلام علیکم عزیزان و دوستان قدیم و جدید گلمون

والا من دلم برای فروم خیلی تنگ شده بود و از اونجایی که فروم تراوین برای من در دوران جوانی بسیار جذاب بوده الان با توجه به اینکه دیگه اعصاب و روان سابق رو ندارم ترجیح میدم صرفا خواننده باشم و از بازی و قلم حضرات لذت ببرم قصد هم نداشتم مطلبی بنویسم اما خوب دیدم دوستان لطف دارن من هم بر حسب ادب پاسخ سلامی بعد از سالها به عزیزانم میدهم و ابراز دلتنگی و غیره میکنم خدمت همگی.

اینکه فقط این فروم رو مطالعه میکنم دلیلش اینه که هم افراد متشخص و دانا و صاحب سبکی داخلش هستند هم عده زیادی از دوستانم اینجا حضور دارند و یک دلیل هم این هست که کسانی که مایل نیستم زیارتشان کنم به دلیل رفتار های نا بهنجارشان در دیگر سرورها حضور دارند لذا تا به اینجای کار که واقعا از این سرور و خواندن مطالب لذت بردم تیم های قدر و خوبی حضور دارند سرور به نظر سالم و پر رقیب و سنگین است و امیدوارم یک سال تراوینی زیبای دیگر را در کنار هم بگذرانید.

خوشبختانه تراوین در کنار اتلاف وقتی که همیشه برای ما داشته طی سالیان گذشته اما یکی از زیباترین و بهترین مزایای آن آشنایی با دوستان بسیار نیکی بوده که سالهاست در کنار هم رفاقت میکنیم.

خیلی وسوسه شده بودم در سرور حضور داشته باشم اکانت هم ساختم اما متاسفانه صدای حضور شخصی به گوشم خورد که متاسفانه بر عکس نام زیبایش شخصیت نا رفیق و مارموز و بازی خراب کنی دارد به همین دلیل ترجیح دادم دورا دور بازی زیبای شما عزیزانم را نگاه کنم و لذت ببرم.

ببخشید سر همگی را بدرد آوردم

برای شما آرزوی سروری سالم جذاب و سنگین را دارم

پ.ن : به یاد گذشته ها : بیایید با هم بخندیم نه اینکه به هم بخندیم <3:saint::love:

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط WolfishAlone ().

• پ.ن ۱ : سال ۱۹۷۰ اگه میخواستی تک مهاجم بازی کنی همه بت میخندیدن سیستم غالب ۴۳۳ بود ، در جریانم هستی که بچه ها از ۳.۶ به بعد اپدیت نشدن؟ حالا اینو تعمیم بده به تحلیلایی که میشه ;)

مخلصتم داداش منم خیلی دوستت دارم و همچنین تحلیل هات رو، جذابه و قابل تامل و ارزش کل کل داری به شدت 😍😘

فقط خواهشا دفعه بعد اسمتم بگو بتونم با اسم ریپلایت کنم 😊

ولی نداشتیم ها داداش! تحریف تاریخ؟!!!!!

بیاید جام جهانی 1970 هم مرور کنیم!

برزیل با تیم های انگلیس، رومانی، چکسلواکی هم گروه بود! بعد با پرو بازی کرد! بعدش با اروگوئه! و فینالم ایتالیا رو برد!!! ببین اذیت میکنی کجا با آلمان بازی داشته که بازی خاص رو میچسبونی به اون سال؟!!!

و اما دلیل مثالم رو خودم بگم که دیگه تحریف نشه! 😉

آخرین قهرمانی برزیل مربوط میشه به سال 2002 و بعد از اون برزیل یه سیر نوسانی بین بد و بدتر داشته و شاهکارش هم باخت 7 _ 1 بوده جلوی آلمان سال 2014 همون بازی ای که آلمان تک مهاجم بازی کرده!!! 😅

قابل توجه دوستان! دوره برزیل گذشته! بازی با سیستم 3 _ 5 _ 2 تموم شدست!!!

جام ها و ستاره های روی سینه افتخار هست! ولی امروز تاکتیک و تکنیک مربی حرف اول رو میزنه و آینده رو می‌سازه و نه سبک و سیاق ورژن قدیم و حتی توان بازیکنان!!!

کی بودم کی بودم رو ول کن الان عمل کن تا ببینیم کی هستی؟! 😉😘

مخلص همگی مجدد 🌹

• سلام خدمت آقا مهدی عزیز

خوشحالم که بازم هستی و میتونیم باهات رقابت سالمی داشته باشیم در عین رفاقت

و اینکه آیا باز هم شمال غرب تشریف داری؟ :دی

از بچه های قدیمی کلاسیک باز آیا هنوز هم هستند داخل سرور؟

Slim shady هم از نوشته هاش معلومه رفیق دوست موش کشمونه :)

موش منو کی کشت

• من یه چیزی رو نمی فهمم:

شما که ده دوم رو که گرفتید، سطح قهرمان تون هم که خوبه برای این مقطع از سرور، دیگه 3.2 کی گُلد برای 30 تا کتیبه - که نهایت اگر بره روی منابع قراره ساعتی 150 تا منبع بده - چقدر الان ارزش داره؟ ایز ایت جاست ریچ کیدز لایف استایل؟

پ.ن: نقل قول جهت یادآوری (نویسنده خودش می دونه کدامین عزیزی ست):

"یکی از مهم ترین مولفه های بازی وقت گذاشتن رو بازیه"

"آنتی ویروس کسپراسکی (اسکای) قرار نیست از هیچ گونه ...، ...، ... و هر چیز دیگه که باعث از بین رفتن ارزش های بازی میشه در این سرور استفاده کنه"

پ.ن بازم: (این ربطی به بازی سالم و غیر سالمِ این سرور نداره) متاسفانه ما گذشته ‌ها رو فراموش نکردیم و نمی کنیم، پس بهتره دوستان هم طوری برخورد نکنن که انگار گذشته ها رو یادشون نیست.

پ.ن بازم هم: نیم فاصله چرا کار نمی کنه :))

نقل قول
    موش منو کی کشت

من

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• الان ش غ المانه و با تکنیک مربی اومده تو زمین و میخواد به ما که برزیلیم 8 تا بزنه ؟؟؟

2318-ajab-gif-gif

فقط این تکنیک های مربی که تا الان زدید ( تو ساید حریف پلیر جذب کنید ، اول برید فیدر بگیرید بعد کپ ) به المانیا نمیچسبه هاااا -این بیشتر به سعودی ها میخوره که رکورد گل خوردن تو جام جهانی رو یدک میکشن! ( از ما گفتن )

خود المانی ها یه ضرب المثل خیلی معروف و کاملا بجا دارن میگن ( تو سوئد خیلی معروف بود )

Unter den Blinden ist der Einäugige Konig

( در شهر کوران - یک چشم پادشاه هست )

پ.ن: به ارزوت رسیدیااا یه سرور بدون بات و مولتی :دی - فقط پرده بگشای ببینیمت عزیزم :)

پ.ن: یهو با غرور المانیاااا نیاید جلو ، با ذلت سعودی ها خارج شید -( احتیاط شرطه عقله )

• کوچیکت کسری هستم :)

اما برسیم به 1970 D:

بیشتر منظورم دهه ۷۰ بود نه فقط جام جهانی ۱۹۷۰ ، بعد ما که اسمی از برزیل نیاوردیم چرا برزیلو میچسبونی به ما اصلا دوسش ندارم :))) من که خودم به شخصه total football هلندیا که خودشون بهش میگن totaalvoetbal رو ترجیح میدم ، ولی شما اگه بری ۷۴ و ۷۸ رو نگاه کنی میبینی که تیمای فینالیست که میشن دو دوره هلند و یه دوره آلمان و آرژانتین همشون ۴۳۳ بازی کردن حتی تو ۸۲ هم میبینی که فینالیستا با ۳ تا مهاجم بازی کردن یعنی میخوام تفاوت نگاه و ببینی فقط . اما بحث ما بازی کردن با ۳تا مهاجم بود نه یدونه و این میشه وجه تمایز همون صاحب خونه هه که میشناسیدش همه که میتونه با ۳تا مهاجم بازی کنه و سبکشم توتال تراوینه (چقدر من با مزه شدم :D) ، مالکیت بالا در حین حال بازیا پرگل و در عین حال از سیستم ضدحمله خاص خودشم برخورداره :P

دوست عزیزم در مورد بخش اولی که گفتی متاسفانه یا خوشبختانه (برا ما که معلومه ولی برای شما شاید فرق کنه کدومش باشه ;)) یک عدد پلیر بین المللی رونالدینیو طور داریم که (این دفعه واقعا متاسفانه) واحد پولمون اینقدر شدید پایین رفته که واقعا هزینه ای حساب نمیشه پس خیالت از ریچ کیدز و اینا راحت باشه ;)

اما در مورد پی نوشت قشنگت

فدات شم شما نمیتونی به طور مثال با رومن مثل گول بازی کنی یا با هون مثل توتن !

مجبوری برای اکانت یه کارایی بکنی که بتونه به سطح بقیه برسه ، حالا من مجبور نیستم تو فروم برات سبک بازی اکانتو تشریح کنم ولی شمام اگه سوالی داشتی پی وی در خدمتم :)

ارزش بازی هم شما میتونی تاپ رو نگاه کنی تا متوجه بشی بهش عمل میشه یا نه ;)

پ.ن سید پس چی شد اون تحلیلت بدو بده منتظریم :*

پ.ن دلالی دست منه ها لایک نکنین تحلیل نمیاد تو فروم بدویید که دیره :)))))