Posts by GRAND

درود

تبریک به بچه‌های شمال شرق ؛ تبریک به بااخلاقهای جنوب شرق که تو همین چند پست هم بزرگ‌منشی خودشون رو نشون دادن ؛

تبریک به ربات موزیک دیسکورد که هیچگاه بچه‌های شمال شرق رو تنها نزاشت و تبریک به رفیق شفیق این ربات ؛ جعفر عزیز

این سرور باز مشخص شد پلیرهای Ir سابق ؛ متعهد ؛ پایبند به متا و دوستان و صاحب فکر هستند .

در آخر هم از دوستای عزیزم سجاد ؛ امیر و مسعود تشکر میکنم که بهم پسورد دادن سرور رو نگاه کنم .

انشالله قسمت بشه با چندتا از دوستای عزیز جنوب شرق تو یک ساید بازی کنیم و از همدیگه یاد بگیریم .

شادزی مهرافزون

پ.ن ۱ ... تبریک به آقا مازیار عزیز و اون شخصی که هی شادزی می‌نویسه

درود به همه

قبل از هرچیزی تبریک میگم به بچه‌های بااخلاق جنوب شرق و جنوب غرب که تا الان موندن و بازی می‌کنند هرچند میدونستن باختشون‌ حتمی است .

و یه تبریک به بچه‌های NE TEAM که با وقت نه چندان زیادی که گذاشتن سرور بردند .

شاید فکر کنید بچه‌های شمال در پوست خودشون نمیگنجن که سرور رو بردن ؛ اما واقعیتش برد این سرور فکر نکنم به خیلی از بچه‌های ما حال داده باشه چون رقیب (بااحترام) در سطح خودمون نبود .

به نظر شخصی خودم به جای این کل‌کل های بیهوده بیایم و از روزهای آخر سرور لذت ببریم و به رسم گذشته به اشتباهات چه از لحاظ تکنیکی بازی و چه نقاط مثبت رو بازگو کنیم تا در آینده بهتر بازی کنیم و درس بگیریم .

تا اونجایی که من از بچه‌های جنوب شرق شناخت دارم و میدونم پلیرهای خوبی هستن احساس میکنم از لحاظ استراتژیک بزرگترین اشتباهشون متا با SW بود .

در پایان هم خواهشاً لینک بزارید 😁

شادزی مهرافزون

با سلام

یه تفاوتی هست بین یه بازیکن خوب و یا بازیکنی که ادای خوب بودن رو در میاره

یه بازیکن خوب میاد به این دفاع تبریک میگه ؛ بازیکن نما هم میاد میگه بات و ربات و فلان و ...

کلماتی که میگیم قبل از هرچیزی ؛ باطن خودمون رو به معرض دید عموم میزاره .

من واقعا ناامید شدم از دفاعی که کردیم . این کار درست نیست ؛ اخلاقی نیست ؛ . من دوست دارم بازی بیشتر طول بکشه ؛ اما هرچی صلاحدید تیم لیدری شمال باشه .

راند بعدی انشالله همرهای بهتری بیان و عیار دفاعی ما بهتر مشخص بشه ؛ با این همرها فعلا یه خط و خشی افتاده در حد یه پولیش که جعفر گفت نیم ساعته اوکی میکنه

شادزی مهرافزون

سلام بر آقا لقمان گرامی

پست بسیار خوبی بود و به نوبه‌ی خودم تشکر میکنم از وقتی که گذاشتی .

زبان من نمودارهایم هستن ؛ هرچند پتانسیل این نمودارها با لیدرها و پلنرها می‌تونه بهتر خودش رو نشون بده .

چه بسا سرورهای قدیم ؛ سایدهایی بودند که از لحاظ آماری قویتر بودند اما به پایان نرسیدند !

البته میتونم بگم با وجود لیدرهای خوبی که ما تو شمال شرق داریم خاطرم برای اتمام سرور کمی آسوده است (با احترام به سایدهای جنوبی )

نکته‌ای که میخواستم بگم اینه که هرگاه در اواخر سرور فروم به شلوغی یا ناهنجاری سوق داده شده ؛ با اطلاع قبلی سایدی‌ انجام شده که تا حدی باخت رو برای خودش مسجل می‌دونه (به عنوان تجربه‌ای از یک پیرمرد )

البته همه برای من قابل احترام هستند و این دیدگاه کاملا شخصی و ممکنه اشتباه باشه .

شادزی مهرافزون

با سلام

برای تعدادی از دوستان جنوبی مثل تک‌شاخ ؛ ام‌اچ‌ان‌ و باقی دوستان احترام زیادی قائلم چون پلیرهای قابلی هستند اما به من این اجازه رو بدید که از توصیف دوستمون در قبال کتیبه احمق و گردنبند طلا در این برهه سرور بخندم :دی

الان این کتیبه احمق رو زدن که بگن وای از توتال شمال شرق کتیبه زدیم ؟ :دی

در دو پست قبلی هم عرض کردم که دانش بازی رو با مسائل احساسی قاطی کردن نتیجه‌اش همین میشه که کتیبه احمق رو با گردنبند طلا مقایسه می‌کنند :دی

مثلاً جنگ‌آموز میشه ویلای شمال

معماری میشه سه دستگاه لامبورگینی

و واندر میشه اولین مسافران اسپیس ایکس به مریخ :دی‌

ولله بعد از برد اولین سرور آی‌آر حدود ۱۳ سال پیش با بیشتر از ۵۰ هزار پلیر اینقدر ذوق و شوق نداشتیم که این دوستمون ده روز مونده به آخر سرور کتیبه احمق برده .

البته بهشون تبریک میگم . خودمون سطح آرزوهامون رو تعیین میکنیم .

شادزی مهرافزون‌‌.

پ.ن : تو این ده روز بهترین کار برای استفاده از احمق ؛ پیدا کردن مریم نشسته پاک برای ادعیه با مضمون «اللهم اعطینا احمق‌الجنگاموز» و اجابت آن است .

هر روز تاخیر در اجابت دعا مساوی با پاک شدن یکی از گناهان صاحب آن است .

با سلام

بیاید و از بازی لذت ببریم

دفاع خیلی خوبی بود برای دهکده‌‌ای که همرش یک سوم همری بود که بهش اصابت کرد :دی‌

فقط ترتیب لانچها رو من خوب متوجه نشدم و انتظار داشتم همرها طوری برخورد کنند که اتک پوینت از بالا به پایین تایمشون هماهنگ بشه

البته تو پست قبلی هم گفتم که سطح انتظارات رو باید با رقیب تنظیم کرد و نباید خیلی، دانش بازی رو وارد پلنهایی کرد که احساسات جاش رو به دانش بازی داده .

شادزی مهرافزون‌

پی‌نوشت هم نداریم

با سلام .

دوستان گرامی پشت هر اکانت فروم‌ یا داخل بازی یک شخصیته‌ که قابل احترامه .

الان هم دوستان جنوبی در حجم و مساحت زیاد در مورد سرورهای Ir قدیم صحبت میکنند ! خب قابل احترام و نشانه‌ای از اینه که حریف دست و پا بسته‌ای تو فروم (بازی رو نمی‌دونم) نیستند.

اگر سوال یا نکته‌ای از سرور تست تا عقابها (به عنوان سرور منقرض شده) داشتید بفرمایید که جوابتون رو بدم .

کم کم به لحظات ملکوتی کرک و پشم ریزان اعداد و همرها‌ نزدیک میشیم و امیدوارم از بازی لذت ببرید .

شادزی مهرافزون

پ.ن ۱

لطفا از شادزی در هرنوع پستی استفاده نکنید.‌

پ.ن ۲

دوستان عزیز جنوبی اولدار و ام اچ ان‌ عزیز ؛ شما عزیز ما هستید

پ.ن ۳

اعداد و رکوردها در سرورهای Ir جابجا شدند و کسی مالک این اعداد نیست

این اعداد حاصل فعالیت تیمی و رقبای بهتر از خود بوده .

تریدات ؛ والس ؛ ویدمستر ؛ کمپانی برادران ؛ عزیزان سرور ۳ راند دو و یک راند یک و بچه‌های ۳ ایکس و ۲ ایکس

وقتی شما میتونی رکورد بزنی که تیمی در حد خودتون جلوتون باشه والا تو همچین سروری با این سطح دانش بازی رکورد زدن مثل اینه که سر خوردن یه مینی پیتزا شرط ببندی

همین امثال مازیار و مملی و چندی از بازیکنان شمال شرق و جنوب شرق اگر نبودن که میشد آب‌دوغ خیار

درود

خب فکر کنم سرور داره تازه استارت میخوره و شمال شرق این استارت قشنگ رو زده .

سیستم پلنری و لانچری در مرحله‌ی اول شاید بدون عیب و نقص نباشه اما از راند دوم تازه گیم تئوری شروع میشه و کار برای تیمهای دف‌کوردی سخت میشه .

به جای کل‌کل های بیخوده به تیم پلنری شمال شرق و تیم دفاعی جنوب شرق تبریک میگم و میتونم بگم سیستم دفاعی برای جنوب شرق در راند بعدی سخت‌تر میشه .

شما در پلن اول A'B'C رو دف میکنید . در مرحله بعد باید A تا G رو دف کنید .

امیدوارم (مطئنم ) پلن بعدی قشنگتر باشه و بیشتر لذت ببریم .

شادزی مهرافزون

بهتر میدونم با یک جمله خیال تمام فروم نشینان رو راحت کنم

این بحث به هیچ جایی نمیرسه درست مثل بحث اول سرور من و مملی پس لطفا چه شمال و چه جنوب با چنتا لینک این داستان بی سر و ته رو تمومش کنین مخصوصا ک مخاطب دوستان جنوبی مازیار هست ک حتی تو اوج کش مکشی ک با مملی داشتم چه ب دلیل سن زیادش( بابا طرف پیر مرده کلا ۲ سال از پدر ژپتو کوچکتره8o8o) چه ب دلیل لطفی ک در حقم انجام داده بود احترامش رو نگه داشتم و یجورایی الان حس میکنم این داستان کم کم به بی احترامی در لفافه کشیده میشه

خواهشا پستی نزارید و جواب هاتون رو در قالب لینک های زیبا به ساید دشمن نشون بدید

سلام به همه دوستان و علی الخصوص سهیل چشم عسلی عزیز

الان ما باید تشکر کنیم که شما احترام کسی رو نگه داشتی و بی ادبی نکردی یا اینکه خودت باید به این درک برسی که این بازی یه مشت عدد و رقمه و کلا باید احترام تو ذات آدم باشه؟

مثل این میمونه بگم من تو خیابون بچه های مردم رو زیر نمی‌گیرم به خاطر احترامی که به قوانین راهنمایی و رانندگی قائل میشم .

صحبت از پژمردن یک گل نیست

گفتگو از مرگ انسانیت است

خب سرور چندتا به یکی شده اما دود از کنده بلند میشه

شادزی مهرافزون

درود

به نوبه‌ی خودم این برد رو به تمامی بازیکنان جنوب شرق تبریک میگم .

واقعا ساید دوست داشتنی و قدرتمندی بودند . لیدرهای باادب ؛ محترم و بازی بلدی داشتند و‌ حقشون بود مزد تلاششون رو بگیرند.

و تشکر میکنم از تمامی بازیکنان شمال شرق .

تیم لیدری ؛ پلنری و تمامی بازیکنان که من رو تحمل کردند .

پ.ن

برخلاف اختلاف سلیقه بین دوستان ؛ به نظرم تیم لیدری ما اعم از مازیار گرامی ؛ محمد علی ؛ جعفر و ایرج ؛ همگی عالی بودند .

تراوین بهانه با هم بودن

درود

به نوبه‌ی خودم تشکر میکنم از همه هم اتحادی‌های عزیزم ؛

تشکر ویژه میکنم از مسعود Uzarsif ; MiawMiaw ; سجاد عزیز

و امیر گرامی.

همچنین از همه دوستان

علیرضا و سعید آرتمیس

مهدی عشقی

محمد‌علی وگنس

مهران زرشک

مهران و مسعود ریک‌ان‌مورتی

جعفر عزیزم

ایرج slim Shady

کیا رونجر

نوری Monako

مجید پرشیا

ممدکینگ

سیروان Normandy

و تمام بازیکنان شمال شرق

و تمام متای عزیزم در جنوب شرق

و در پایان خسته نباشید به لیدر محترم خودم مازیار عزیز

شادزی مهرافزون

مهدی قندیل

نوری

از روزی که ادمین بهمون گفت همرهای مجید رو تو اینجوری کردی از چشمم افتادی

قبلش دوستت داشتم

راستی اون روز کجا بودی که برادرزاده‌ت همرهای اکانت Aria.Mehr رو زد به ناتار؟ لابد اون روز خیلی کار داشتی تو هورایزون داشتی MAN میروندی تسمه تایمش پاره شد خیلی کار داشتی نتونستی بیای و از این حرکت انقلابی برادرزاده‌ت دفاع کنی که همر مجید رو زده به در و دیوار؟

جوابتو بدم گلم که یه وقت اشتباه نشه که خدای نکرده شما اشتباه میکنی :دی

۱- اکانتی که باهاش شروع کردم و رجیستر dead بود به خاطر همین مسائل درصد کراپ و اینا و بعدش این اکانت و از روی آیدی اکانت میتونی بفهمی تاریخ رجیسترشو :دی

مثل تو که نیستم بیام رو اکانت آیدین (ببخشید آیدین جان اسمتو میارم) و زحمات ایشون رو تقلیل بدم و خودم رو ببرم بالا ؛ مراممون این نیست گلم

۲- شخصیت من اجازه نمیده صدای بقیه رو ضبط کنم شاید شخصیت تو این اجازه رو بهت بده

خلاصه من این دو‌ پست رو گذاشتم که همه با شخصیت حقیقی شما آشنا بشن نه شخصیت ساختگی ؛ با کلماتی که از دهان مبارکت خارج میشن آشنا بشن نه قیافه پوشالی که جلو دوتا ناتارکاتاکن ساید خودی از خودت تراشیدی.

این دو پست رو گذاشتم کسانی که برادرزادت هستن و زیاد عموعمو میکنند تو بازی به یادگار این پستها براشون بمونه که زمانی به بلوغ فکری رسیدن بفهمند چه جوری بازی خوردن.

دیگه هم ریپلایم نکن سطحمون بالاست ما ؛ میایم پایین ؛ دانشمند ویکی پدیایی نیستیم ؛ از ترس کارامون مولتی اکانت فروم نیستیم .

تا شب اگه یارو اوکی داد که بگه اون اکانت فروم اونه نه تو با این همه تلاشت ؛ سیم سکند ریپلای کن گلم .

اینم از ادب و نزاکت عموشون

وقتی همچین شخصی با همچین نوشتاری و طرز فکری لیدر ایناست چه انتظاری دارید !

بدبختی اونجاست که یه سرچ گوگل ممکنه این اشتباه رو به خواننده القا کنه که کسی مثل شما تورج جان باسوادی و پیش خانم فردوسی تو دانشکده‌ی سابق ما (بهشتی ) پرپوزال دکتری روانشناسیت رو ارائه دادی که از تز دکترای روانشناسیت دفاع کنی .

وقتی شما با این همه دبدبه و کبکبه اینجوری در‌مورد مردم فکر می‌کنی ؛ القاب ناشایست به کار میبری چه انتظاری از کوچکتر شما داریم !

در مورد بازی هم

۱- شما هیچ کاری نکردید روی اکانت آیدین بعد اینکه تشریف آوردید. اصلا مگه چقدر رو اکانت بودی که ۴ تا همر گولاخ ساختی :دی

اکانت تک رقمی سرور ؛ با این همه پتانسیل رو به رنک ۶۰ سرور بردی اونم زمانی که ناتارها به قدری منابع میدادن که نیازی نبود ده نزنی که همربسازی و هنوز لویال به افق یکساله کاتا کردن تاتارهای ساید خودشون نرسیده بودند :دی

۲- سفسطه بازی و سیاست دوپهلوتون شاید برای خودتون جذاب باشه و حال کنید اما از منظر یک مشاهده گر که شما رو نگاه می‌کنه خیلی کاربردی نداره .

۳- برای سیاست تفرقه افکنی تو شمال شرق کم سن و سالها رو جلو انداختی و به قولی شخصیت اونا رو فدای خودت کردی و توی فروم هم دوتا اکانت زدی که وجهه‌ت خراب نشه ولی خب غافل از اینکه نیمه تاریک ماه شاید از رو زمین مشخص نباشه اما از سیارات دیگه مشخصه ؛

توی فروم هم وقتی کسی محترمانه خطابت می‌کنه محترمانه جواب بده گلم نا سلامتی دکتری روانشناسی داری از گوگل :دی

پی‌نوشت در‌جواب وحید عزیز

۱- عموی شماست و نسبت فامیلی با ما ندارند تورج‌.

۲- تورج مختصاتش روی x;y مثبته ؛ مختصات ربطی به حب قلبی نداره.

کسانی که منو میشناسند میدونند چند سرور تو شمال شرق و جنوب شرق صد کردیم واندر رو ؛ اون موقع فکر نکنم عموتون تراوین بازی میکرد .

اصلاح شد خودتو جر نده

سلام تورج جان

این ادبیات از شما بعیده ولی خب به هرحال جنابعالی پدرخوانده‌ی لویال هستی و سیاستگذارشون .

این کش و قوس و تحریف تاریخ ساید هم از نظر شما شاید درست باشه اما از نظر ما شمایی که سه جلسه برای مافیا و دو جلسه به خاطر داستان گلد و مولتی اکانت تشریف داشتی تا حلش کنی ؛ درک درستی از شمال شرق نداشتی ؛ نداری و با همین فرمان نخواهی داشت.

شادزی مهرافزون

درود

شما هنوز فکر کنم متوجه نشدید یا خوانندگان رو ساده‌لوح فرض کردید :دی

سه اتحاد تو سرور هستند.

شرق

جنوب غرب

شمال غرب

شما تو این دسته‌بندی جزو جنوب غرب لحاظ شدید که اشتباه رجیستر کردید و بعدا هم نگید چرا جزو هیچ دسته بندی نیستید.

البته مجموعه تهی زیر مجموعه همه مجموعه‌هاست ولی هیچ مجموعه‌ای زیرمجموعه‌ی تهی نیست .

شادزی مهرافزون

پیوند مسترز و لویال در محضر رسمی شد و ۵ نفر از شمال شرق و جمع کثیری از اعضای جنوب غرب در این مراسم حضور داشتند.

ما هم به نوبه‌ی خودمون این پیوند رو تبریک میگیم و دعای عاقبت به خیری رو برای این پیوند داریم .

شادزی مهرافزون

درود

من از روزی که شاهد بی احترامی در این فروم بودم دیگه پست نزاشتم و اگر ببینم سرور و مدیریت در این سطح کار میکنند و نظارتی روی بازی ناسالم ؛ فحاشی و بی احترامی ندارند عطای این مدل سرورهاش رو به لقاش می‌بخشم .

این سفسطه بازی و کل‌کل های بی خود حتی از طرف هم اتحادی های خودم هم تا زمانیکه فروم پاکسازی نشه به نظرم کار عبث و بیهوده‌ایه و تشویق افراد خاطی به ادامه همچین کل‌کل‌هایی است .

طرف میاد فحاشی می‌کنه ؛ فلان عکس رو میزاره تهش بن سه روز میشه .

همچین اشخاصی اصلا باید بن‌آی‌پی بشن !

با کمال احترام به ادمین بازی و ادمین فروم از این لحظه نه در فروم و نه در بازی فعالیتی نخواهم داشت تا مشخص بشه حد و مرز قانون و اخلاق برای مدیران چیه .

شادزی مهرافزون

مهمتر از همه اینها شما وظیفه دارید وقتی اسم تیم لویال رو میبرید اسم اکانتی که تقاضای گلد کرد رو هم ببرید

لطفا شفاف سازی کنید چه کسی این کار رو کرده

بعد از اینک اکانت آرایمهر رو زدن به ناتار من زنگ زدم به محمدعلی و ازش خواستم با مولتی هانتر حرف بزنه تا برگردونند اکانت رو حتی خود منم گفتم نتامه میزنم شاید همه اگر نامه بزنیم این کار رو بکنه

مدارکش هم موجوده

لطفا حرفی که میزنید رو با مدرک بزنید تا اگر خدای ناکرده کسی مرتکب خطا شده رسوا بشه

ما شورشی، خوارج، کرم سیب، برده، نوب، بچه، امرداد ستیز، مهره ی غرب، اینا خیلی بحثش جداست با فحاشی

درود

به این القابی که به خودتون دادید ؛ هک اکانت مجید رو اضافه کنید.

با تشکر