Posts by WolfishAlone

سلام علیکم

این رکب های پوسیده شما برای ما خاطرس خودمون جادش رو آسفالت کردیم 8)

جنوب غرب یک ساید مقتدر و با بازیکنان حرفه ای و پتانسیل عالی هستند و ما به متا با این دوستان افتخار میکنیم برید آبتون رو دم خونه خودتون تو هاونگتون بکوبید نمیدونم چرا یاد این مثال می افتم که یه بیمار میخواد پزشکش رو روانکاوی کنه ;) باور کنید ما این راه هایی که شما میرید رو خودمون آسفالت کردیم و به جای اینکه بتونید روح و روانمون رو به سخره بگیرید اسباب شادی و خنده ما را فراهم میکنید ...

تبریک به جنوب شرق مقتدر ( الکی 8o ) که ده تا همر گولاخ دیوار کردند و دو تا همر گولاخ ما رو که تبریک میگم به بچه های کلاب و گانز بابت دفاع زیبا و همرهای قشنگی که زحمت کشیده بودن ساخته بودن پروندن ! چیه فکر کردید ما مثل شما کشکی میپریم وسط زحمات بچه هامونو زیر سوال ببریم بگیم چیزی نبود یه ده الکی بود با چهار تا دونه دفاع فدا سرمون !؟ خیر ولی خدایی مگه چقدر پتانسیل دارید که نصفشو گذاشتید از ترستون رو همر جنگی های رده سوم چهارم گانز و کلاب که با اقتدار هنوز پیشرو هستن و به زودی میبلعند دفاعتون رو !؟ :|

راستی جاسوس اینقدر خوشحال !؟ حتی زحمات خودشم زیر سوال میبره روزی 3 ساعت با موبایل ... الکـــــــــی :D فقط زحماتی که روز کتیبه یه تیم ملی آدم رو اون اکانت کشیدن فکر کنم از تیم خفن شمال شرق که بیشترین کتیبه رو جم کرده بیشتر بوده بابا چرا خود زنی میکنی اسم و رسم که برات نمیمونه باید بیای بگی من صادق هستم یک جاسوس حد اقل مثل ساسان ایلیدان کبیر با افتخار بیا بگو بگو زحمت کشیدم بگو جر خوردم تا اسمم رو کنار اسم ادمای منفور تراوین ایران ثبت کنم :thumbup:

پ.ن : من یه عادت بدی دارم یکی بخواد بره رو مخم در جا بلاکش میکنم پستاش رو نبینم دنیا برام خیلی زیباس نمیخوام چشمام به دیدن پستای بی ارزش کسانی که در حد خودم و تیمم نمیدونم عادت کنه برای مثال یه دوستی که ازش اسم میبرید و کاملا جانبدارانه میاد گزارش مینویسه صفحه پر میکنه و قشنگ معلومه کدوم طرفی توپ میزنه مدتهاس برای بنده بلاک هست پس به نظرم تحلیلای خودتونو ببرید دم خونه خودتون پهن کنید با احترام

پ.ن : یوسف عزیز تسلیت بنده را پذیرا باش

پ.ن : تبریک میگم به اتحاد ، همدلی ، انسجام ، یگانگی و قدرت بالای بچه های حرفه ای متای شمال شرق و جنوب غرب قدرتمند و حرفه ای و سالم ! این سالمش خار میشه تو چشم خالی بندا :)

پ.ن : باز هم در آخر تبریک به خفتای خفن و قشنگ بچه های جنوب غرب و زحمات تیم گانز و کلاب دفاع قشنگشون و همرای زیبایی که قراره در آینده نزدیک دوباره خار تو چشم ترسوها کنند و تبریک به تیم لیدری پلنری و غیره که اینقدر قشنگ بازی نمیخورید و بازی میدید :thumbup::love::saint:

پ.ن : بیائید با هم بخندیم نه اینکه به حرفای یه سری که خودشون به حرفاشون با تعجب میخندن بخندیم 8)

سلام علیکم ...

میدونید چرا اسم بعضیا میاد همه اعتماد میکنن و خیلیا هم اسمشون میاد همه میخوان برن جرشون بدن !؟ چون قبلنا ما برا اسم و رسم و اعتبار بازی میکردیم الان دنبال هر قیمتی برنده شدند و اینکه بری یه اکانت هرز ( مانند علف هرز ) جایی بسازی روش زحمت بکشی بیاریش بالا همر بکشی و تا آخر بازی ازش لذت نبری با رفقات حال نکنی و از لذتهای تراوینی لذت نبری و به فرضم دو تا کتیبه بزنی دو سه تا خفت بزنی یکی از کتیبه ها برگرده و ساید طوری باشه که کتیبه بیش از حد هم جم کرده باشه بعد همه اینا به کنار ... هر وقت بخوای بازی کنی وقتی مثلا میگن اصغر چپ دست ( عذر میخوام بنده اسم ایشون رو نمیدونم فرضی اسم گذاشتم ) میگن اون که جاسوسه بابا جای اینکه به فرض ما یه طومار از اسامی داریم و من برای اینکه اجحاف نشه اسم از دو عزیز که در بین ما نیستن میبرن فقط : نیما فرزان عزیزم و سعید اس ام اس دوست داشتنی وقتی اسمشون بیاد یا می اومد سر اینکه کی حتی جلوشون بازی کنه و لذت ببره دعوا بود چه برسه به کنارشون بازی کردن ! ;)

مورد بعدی ما دیگه کاری نیست تو این تراوین نکرده باشیم زمانی که داشتید پلن میریختید همه رو علیه تیم قدرتمند شمال شرق کنید و دوستان را به بازی کثیف متهم کنید تا پرده از کثیف باز ی های نه چندان حرفه ایتان ( باور کنید حرفه ای نبودید ما حرفه ای ها داشته ایم ... ساسان ایلیدان یک نمونه فوق حرفه ای بوده همیشه ) بردارید و خیلی عجولانه رفتار کردید فکر نمیکردید ما اهل دفاع نیستیم و حمله خواهیم کرد اونم با صبر و حوصله واقعا میانگین سنی رو هم در نظر میگرفتید باید حدس میزدید صبر این پیر پاتالا بیش از اینه که عجولانه بخوان رفتار کنن. خلاصه اگر هم میخواید کثیف بازی کنید هنر بازی کثیف رو برید بی آموزید چون این سرور حتی با این سبک کثیف غیر حرفه ایتون هم در اندازه های تیم شمال شرق نیستید. 8)

در آخر اگر توان بالا بردن واندرتون رو نداشتید من میتونم از بچه های تیم شمال شرق و متای قدرتمند جنوب غرب و تیم عالیشون که در کنار هم قرار برنده این بازی باشن و به شما درس یاد بدن میتونن واندرشون رو توی مرکز ساید نه چندان حرفه ای جنوب شرق بالا ببرند کافیه درخواست بدید ... :saint:

پ.ن : دنبال پاسخ به اینجانب نباشید سن و سال و حس و حال فروم بازی ندارم فقط یکم انرژیم رو جم کردم بیام بگم در حد و اندازه های تیم ما نیستید حتی با تمام توان کثیف بازیتون

پ.ن : اون اسم والس رو بردارید والس ، آیدین ، فریار ، ... حرمت دارن شما لکه سیاه نمیتونید بچسبونید رو پرچمشون

فعلا شما را با سبک خاله بازیو تیله بازیتون تنها میذارم فقط سعی کنید زیاد با حرص پاسخ ندید ...

آخ یه پینوشت یادم رفت : ما عادت نداریم با عصبانیت و از تو فروم با کله بریم تو پست دیگران یا دیوار دیگران قابل توجه اونی که به ایرج با اونهمه متانت میگفت عصبی خلاصه شما چاله زیاد دوست داشتید بچه ها براتون چند مدل چاله تو سایدتون گذاشتن مراقب باشید تو عصبانیت زیر پاتون رو نگاه کنید سر راه میاید سمت ما با ملاج نرید تو این چاله ها ما که نرفتیم ولی دفعه قبلی تو چاله قبلی با عجله رفتید ما هم دردمون گرفت :D

والا اسطوره سوتی که تویی باقی اداتو در میارن هنوز یادمون نرفته خودت اومدی عکس چیف ناتار گذاشتی بعد میگفتی من کپتو چیف کردم اینم مدرک 8o

من فکر کردم بعد اینکه متوجه سوتیت بشی میری تو افق محو میشی بعد فهمیدم شما دکمه فهمیدنتون یه طرفس فقط سعی در فهماندن دارید سعی در فهمیدن نمیکنید کلا 8)

خلاصه اینکه نمیدونم چرا شما از دستم در رفته بودی بلاک نشده بودی الان دکمه تو را هم میفشارم و خودم را با یک لبخند ژکوند خوشحال مینمایم ...;)

پ.ن : خوشم میاد بعد از دیشب دوباره رفت تو سولاخ نوچه هاش رو فرستاد کف فروم بابا آب جوشم به این زودی فروکش نمیکنه اومدی چهارتا نوشتی پیجیدی یه نفس بگیری دوباره برادرزاده هات رو بی هدف ریختی وسط ماستا ...

یکی از لذتهای دنیا اینه که بدون خواندن اراجیف مطالبت رو بنویسی ;)

8uvi_screenshot_2020-12-02_142945.jpg

این لینک برای دوستان ریپلای شده!!!

آموزش درمان سوختگی

وحید جان صرفا برای شما به دلایلی احترام قائل بودم اما شما هم رفتی تو بلک لیست !

حد اقل یه روز زودتر یا یه روز دیرتر سر از سوراخی که با حسین جان قائم شده بودید در می آوردید که نگیم رئیسشون رو دیدن شاخ شدن جرعت پیدا کردن ;)

البته خوب یه مقایسه کوچک در فروم و این حجم از پرت شدن کف فروم و ریپلای های بی سابقه سمت و سوی بوی سوختگی رو نشون میده ...

باور کنید ما داریم لذت میبریم یواشکی ناتار با اکانت پارتیزان کاتا نمیکنیم یواشکی و قائمکی لایک و دیسلایک نمیکنیم وقتیم یهو صاحابمونو ببینیم شیر شیم بیایم همه رو از دم ریپلای کنیم بعد تجاربمون در مورد سوختگی رو به عنوان سر مشق بذاریم تو فروم !؟ یادته میگفتن پدر تجربه بسوزه خوب رو شما جواب داده توصیه میکنیش رفیق !؟

الله و اکبر اینهمه زیبایی احسنت به این حملات دم تیم پلنری و بچه ها گرم

یه حسی بهم میگه اینایی که الان خشتک پاره کردند و ریختن مثل مور و ملخ کف فروم از سولاخشون اومدن بیرون برای اینه که پست آقا مملی دیده نشه برای همین توجه شما را مجدد به ریز ریز شدن باقالیون جلب مینمایم 8o

شرق با اینا چی کرده !؟ جیگرشونو خون کرده :D البته به همین رنگ زیبا دیده میشن جدیدا ;)

احسنت به این حملات تبریک میگم به تیم شرق که بالا و پائین رو به خاک و خون کشیده از این جماعت کند ذهن بخاری در نمیاد اینا گل به خودین ما هم که به قول سبیکه یه توپی رو قل میدیم اینا به خودشون لایی میزنن و ما لذت میبریم ;)

اما قسمت باحال ماجرا :

مسئله ی جدید که توی کارنامه ی دراز و تاسف بار عزیزان باید اضافه کنیم کاتا کردن ناتار هست
    گزارشات زیاده، نمونه میزارم فقط

sen6_b5522645-f8b4-47b4-b8c6-d01f5bf76b21.jpg

ناتار کاتا میکنید !؟ اینقدر با سر و کله رفتید تو دیفال و جک و جونر بغل کردید دیدید زورتون نمیرسه گفتید دیگی که برا من نجوشه سر سگ بجوشه خودتون نمیتونید استفاده کنید ناتارا رو کاتا میکنید :D:D:D یه ادم و نوچه هاش چقدر باید درمونده شده باشن که اینقدر با ذلت بی افتن ناتار کاتا کنند :D:D:D:D

ای عقاب نشان و تیم کند ذهنیون ! خدا شاهده من فکر میکنم دولت از اینکه یک کسب و کار جدید برای رساندن رزق و روزی سر سفره خلق و الله باز شده و ملت میان اسپید ترا دو سه ماه بازی میکنن خودشونو اسمشونو سایدشونو کتیبه هاشونو میفروشن تا یه لقمه نون الکی در بیارن بذارن سر سفره خودشونو شاید زن و بچشون و شایدم کسی رو ندارن خودشونو و تیله هاشون مثلا من فکر میکنم باید به اسپید ترا جایزه کارآفرین نمونه هم داده بشه داره باعث اشتغال زایی میشه :D

طرف عکس عقاب گذاشته اونوقت نوچه هاشو میفرسته کف فروم خودش بعد پست من فقط با لایک و دیسلایک داره نوچه هاشو هدایت میکنه آهان حالا بیا اینجا برو اونجا بیا اینجا اونجا نه :D:D:D بابا عکس یه موش کثیف میذاشتی میدونستیم رزق و روزیتون با کتیبه و خود فروشی و ساید فروشی میگذره خوب میومدید به خودمون میگفتیم ما روزیتونو میدادیم دیگه چه کاری بود !؟

آهان قهمیدم حتما باید روزی حلال باشه به این شکل که در رزومه افتخاراتتون ثبت بشود که به کثیف ترین شکل ممکل ساید خود را به گند کشیده و نابود نموده اید ایش !

همیشه وقتی یه تیم وارد یه سرور میشد میگفتن با افتخار ترین تیم تراوین ایران مثلا تیم کلاسیک یا الدرز به این سرور ورود کرد من بعد باید بگم چیز افتخار ترین تیم ایران با رتبه کثافط کاری نامحدود با لیدری اقای بوووووووووووق موش عقاب نما به قصد ری........ن در سرور وارد سرور شد بعد همه خشتک پاره میکنند و جیغ زنان فرار میکنن میدونید چرا !؟

چون عاره بگن رقیبشون یه همچین کند ذهنایی بودن 8)

ته شخصیت و رزومه طرف تو زندگی کتیبه فروختن و ناتار کاتا کردن و ساید بهم ریختن به قصد رزقو روزی و بردن نان بر سر سفره خانواده ناموسا حالا امورات خوب میگذره!؟

فوق تخصص بازی کثیف مهندسی جمع آوری کتیبه و دارای رزومه بهم زدن ساید و این داستانا !

پ.ن : بابا دست کم اونایی که هنوز زبون فارسیشون لنگ میزنه و اعتماد به نفسشون در حد هویجه یه عکس از خودشون بذارن ما ببینیم با قشر محروم طرف نباشیم دلشون رو بشکنیم یه وقت دیگه بالاخره روزی از فروش ساید و کتیبه سر از کجا در میاره خدا عالمه :D

پ.ن : از مزایای ایگنور یا بلاک یا نمیدونم به زبون شیوای یه وری شما چی بهش میگن مسدود کردن اینه میتونی بدون اینکه اراجیف طرف مقابلت رو بخونی با لذت تمام براش متنی زیبا ارائه کنی ;)

tkhk_bclo.jpg

اقا من یه سوالی برام پیش اومده الان تو تیم شما بازی کثیف مثل حذف واندر افتخار محسوب میشه کلا !؟

پ.ن : سلطان بازی کثیف و توتال قایمکی که پشت نوچه هاش قائم شده و لیدر فیک و رکورد دار همر تیم ملی مورچه ها و پیرهن قرمزی دوست داشتنی ! دست کم جز لایک کردن از سوراخ خودت بعد پستی که برات گذاشتم بیرون میومدی که با اینکه اسمت هم فیکه ولی رزومه کثیف برای خودت دست و پا کردی شنیدم کارت همینه تیم بر میداری میری تو یه ساید کتیبه میفروشی اموراتت رو میگذرونی این شده کاسبی برات ایول :D:D:D آدم وقتی هیچ شاخصه ای برای کسب درامد نداشته باشه اعم از مدرک و تحصیل مناسب و تخصص تهش میشه کتیبه فروش اسپید ترا دیگه افتخارم میکنه بهش 8o فقط نمیدونم چرا اونایی که سرشون به تنشون می ارزه یه سریاشون شدن نوچه تو ! اونا هم دنبال پول کتیبن یعنی ؟

پ.ن : حالا به قول اشکان کتیبه ها رو هم اصلا همشو زدید یا ما اصلا خودمون دادیم بهتون با این درصد از کند ذهنی و موارد دیگه میخواید چیکارش کنید بدید کلاهبردارتون حذفش کنه یا میدید لیدر فیکتون با مستر کت شلواری برن کت شلوار جدید بخرن ^^

یا ابرفرض یعنی در این حد در برابر نفهمیدن مقاومت میکنی !؟ :D

پرفسور بالتازار جان ای بامشاد مهربون مجید جان دلبندم یه لحظه جان هر کی دوست داری کل فروم داره بهت میخنده یه لحظه فقط کل کل رو فراموش کن این جمله زیر رو که کاملا ساده برات مینویسم بخون :

اول این پست رو باز کن ( روی این کلیک کن لطفا ) یک پست از این بنده خدا طاها میبینی که با هیجان زیاد کلی عکس از چیف شدن ما گذاشته مثلا ! خوب !؟ بریم مرحله بعدی

ردیف آخر عکسایی که گذاشته رو ببین لطفا عکس سمت چپ وفاداری شده 37 درصد ! خوب؟

جیگر اون عکس رو رفیق خودتون گذاشته ما اصلا نداشتیم که بخوایم فتو شاپش کنیم ! رفیق لویالی خودتون اون عکس رو گذاشت ما رو ضایع کنه خودش ضایع شد اوکی !؟ اصلا ما نداشتیم اون عکس رو !

مورد دوم اینکه شما با اینهمه ادعا بهتره یکبار بری امتحان کنی که وقتی یه ناتار چیف میشه و بعدا گزارش چیف رو نگاه میکنی اسم ده جدید رو نشون میده حالا بگذریم این مهم نیست .

جان جدت متوجه شدی اون عکسه رو ما فتو شاپ نکردیم بذاریم رفیقا خودت گذاشته یا باز میخوای بیای ابروی خودت رو به عنوان لیدر جنوب غرب ببری 1؟ یعنی یه نفر اونجا پیدا نمیشه جلوتو بگیره بگه اشتباه میزنه ملت دارن بهت میخندن !؟

البته دیگه ربعی که لیدرش تو باشی تکلیفش مشخصه !

راستی ادما معمولا تو شهر و تو محفل خانواده بزرگ میشن اگر یکی از اینکه کجا بزرگ شدی میپرسه احتمالا محل بزرگ شدنش یکمی متفاوت بوده و زیاد انسان دورو برش نبوده که شرایط خانوادگیش مثل باقی نیست و مجهوله و مجبوره بپرسه ;) اون کت شلواری که تو تنت کردی ما طرحش رو دادیم عزیزم بیا برو تیله بازیت برس که با این درصد از کند ذهنی کلا به ما نمیخوری و اصلا دیگه نمیبینمت چرا باید اصلا وقت بذارم یه ادمی که قد نخود تشخیص نمیده چی به چیه اسمشم لیدره و میاد خیلی مودبانه به خانواده و محل بزرگ شدن افراد توهین میکنه جواب بدم . ریــــــــــــــــشه هم خوب چیزیه که متاسفانه جدیدن پیدا نمیشه زیاد برا همینم دنبال ریشه دیگرانن مردم :D

آهان راستی آکبند جان وفاداری کپ کم نمیشه باز دوباره به تاریخ عکسا که توسط دوست خودتون ! دفت کن دوست خودتون عکسا رو داده دوباره جوگیر نشی اشتباه بزنی با تو جه به اون تاریخا این وفاداری ها مال ناتاره این سوتی اولت و ما دو روز بعد اونو کپ کردیم :D:D:D

پ.ن : چقدر این ده که ما از ناتار زدیم براتون عقده شده دارید میاید صفرش کنید بابا خوب بگید بدیمش بهتون تهش یه رئیس خرج شده :D:D:D نیاید بزنید بگید کپ ارتمیس رو زدیما اونو ما یه هفتس از ناتار گرفتیم زیاد پروژه مهمی محسوب نمیشه مگر اینکه ترسیده باشید :D

پ.ن : این بحث تمامه از نظر من جرم بدن خودشونو جوابی داده نمیشه چون اونوقت برای من میشه آب در هاونگ کوبیدن یا یاسین خواندن . اینا کسی که در برابر فهمیدن مقاومت میکنه همین بس اهالی فروم فهمیدن تو نمیفهمی به من چه از ریشه مشکل داری بریز پائین دوباره بساز ;)

پ.ن : راستی تو چرا اینقدر توهم خود بزرگ بینی داری همه چی رو به خودت میگیری تو اصلا پستات خونده نمیشه بخوای پاک کنی خودش اسپم محسوب میشه منظورم پست طاها بود با مدارک درونش ^^

پ.ن۸: اون رفیقمون که میگه بچه های لویال عکس وفاداری ناتار رو گذاشتن! داداش خیلی ساده س ها! ناتارها اسم دهکده شون چقدر شبیه دهکده های شماست! یادت رفت اون اسم رو پاک کنی عکس بگیری بیای تکذیب کنی! دفعه بعد دقت کن. آقا باور کن همه تو دنیای تراوین اتک خوردن صفر شدن دیوار شدن. عیب نیست که تکذیب می کنی. به حریف باهوش و قدرتمند احترام بگذار.

پرفسور خونسردیت رو حفظ کن بعد بیا سوتی شو تو فروم ! اون عکس رو خود طاها بنده خدا گذاشته بود حال ما رو بگیره ماجرا بر عکس شد وگرنه بنده خدا ما عکس چیف اونا رو از کجامون در آوردیم !!! :D:D:D چجرا اینقدر شما سوتی میدید آخه !؟ :saint:8o

اینم پست مورد نظر

جان هر کی دوست داری برو سوتیت رو دیدی متوجه شدی بپیچ به بازی و من و ریپلای نکن سلطان ادب من میخوام برم لالا 8)

پ.ن : قدرتمند و باهوش کی بودی ;)

پ.ن : اون پست رو پاک نکنی به قول علیرضا که تا خشتک از تمام زوایاش عکس گرفتیم که نتونی بزنی زیرش کلی ادم هم دیدنش و لایکش نمودن 8o

یک فیک از اکانت اشکان پی سی ار

پی اس آر درستش هست تا جای که میدونم این هم رفت بغل رویال خوب شما ها هنوز اسامی هم رو هم درست نمیدونید که 8o

پ.ن : علیرضا این بنده های خدا داشتن یه کری میخوندن اومدی نابودشون کردی میذاشتی فکر کنن ما برا یه فیدر باقالی سه روز چیف شده چنج کپ کردیم میومدن اونجا مهمونی یه حالی بهشون میدادیم :D

پ.ن : پلن های جهانی داریم چه پلنهایی بعدشم که میریم تو باقالیا میایم میگیم با فیک چینج کپ گرفتیم رو فیدر خدایا اول مطالعه و کسب اطلاعات رو به عزیزان آموزش میدادی بعد ول دادن قلم مبارک رو کف فروم تقصیری هم ندارن اینقدر ازشون چاه نفت در اومده و دیفال رو بغل گرفتن از ذوقشون سوتیاشونم میان میذارن کف فروم خدایا آدم با چنگال آب بخوره اینطوری ظایع نشه :D

پ.ن : به ما بعدا بگن یه خاطره از نوب تعریف کن میزنیم زیر خنده میگیم رویال ببخشید لویال :D

پ.ن : ریـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشه یابی خواهیم کرد ریشه ها را پیدا خواهیم کرد اما بعید میدونم چیز زیادی از توش در بیاد ;)

پ.ن : شرق پرچم بالاس به احترام بچه های شرق برپــــــــــــــــــــــــــــــــــا :evil:

پ.ن : راستی امیدوارم تست پی سی آر که فکرت رو مشغول کرده منفی باشه عزیزم ;)8o

دوستان شرق

شرمنده معذرت میخوام ولی فکر کنم تارگت هاتون چراغ قرمز و خاکستری های تو اتحاد بود . چون به جز اکانت ایران که روش دیوار شدین و اکانت میلاد که ۱ ک شمشیری و ۱ ک شوالیه تو ده شد رو زدین ما لینک دیگه ای ندیدیم میشه اون ۱۶ تا نقطه دیگه رو که دارین براش بوم بوم میکنین بذارین که ما هم بفهمیم .

با تشکر از پلنرتون که این همه تایم گذاشت و لانچ کرد برای چندتا چراغ خاکستری اونا دیگه پلن نمیخواد هر موقع بزنین لینک سبز میگیرین ^^

جسارتا شما در این برهه از زمان سرور و تو این زمان حساس و درگیری که خوب البته زیاد هم جدی نیست شاید به نظرتان، دست کم 16 تا چراغ قرمز و خاکستری ! دارید تو شاخه هاتون !؟ یعنی حتی اگر بگیم اکانتا متعلق به خرزو خان نیستن و دست کم مولتیا یا فارمای توافقیتون هستن حتی بهشون سر نمیزنید دو روز یه بار مثلا ؟ یعنی خراب کیفیت اکانتا و سایدتون شدم که 16 تا دست کم ! چراغ قرمز و خاکستری توش هست اصن ...:saint:

پ.ن : یک تشت پر آز آب یخ تقدیم به پر پر شدگان و خود فروختگان

پ.ن : از شرق بالاتر ندیدم ! پرچم بچه های شرق بالاس

پ.ن : بهنام من رو ببخش هنوز عذاب وجدان دارم بیا بگو شوخی کردی وگرنه این عذاب وجدان من و میکشه ! سعید بهنام چرا یهو بی جنبه شد :(8o

پ.ن : اشکان جون فدات شم به قول عمو فرشید این عکسا رو آپلود کن بی زحمت نه که این تعداد حملات بالاس این انگشتامون داغون شدن بسکه هی رو لینکا کلیک کردیم

تو که زحمت میکشی حد اقل بذار ما با جذابیتهات زندگی کنیم :love:

پ.ن : # نه به دیکتاتور

ای نوریه رویایی ای مظهر نادانی ( مدیر محترم نادان شخصی است که نمیداند این توهین به حساب نمی آید چرا که ندانستن عیب نیست خود را به باقالی بودن زدن عیب است ) ;)

تو جیگیل شهر پاکدشت مایی

عاشقت میمونیم قدر تو رو میدونیم

نیاد اون روزی که بی تو بمونیم 8o

ای جیگر ... اولا که فاز برت نداره استعلام شده بابت اکانت آریامهر از ادمین و مولتی هانتر محترم سایت و ایشان اسم شما و اکانت شما را با تائید IP به ما ارائه دادند دیگه ادا ادمای چیز رو برا ما در نیار که رفتم به درخواست دوستان یه چشمه از فروم های قبلیتو خوندم فهمیدم کلا قالطاق بودی ما فکر میکردیم بچه مظلومی میگتن این چطوری تو پاکدشت دووم آورده الان ما فهمیدیم تازه بلا 8)

ضمنا همونطور که به اسمش رو نبر بچه ها گفتن به تو هم من قبلا گفتم ببین رفتار تو مثل این میمونه یکی مثلا ادم فروشه یا دزده یا مثلا وطن فروشه یا حالا برا فروش چیزای زیاد و زشتی داریم و تو بدترینش رو حساب کن هست بعد بیاد با افتخار در موردش صحبت کنه و بخواد بعدا هم در تاریخ ازش همین اسم و رسم بمونه X/ خوب تو دقیقا الان همین نقش رو داری ضمن اینکه الان ما داریم باهاتون حال میکنیم میخندیم دو روز دیگه به چشم نمیاید احتمالا یعنی دیده هم نخواهید شد به مرور زمان خودتون محو میشید ما تو شرق بازیمون رو میکنیم جنوب غربم داره شمارو میمکه برای ساید خودش مشال غربم داره ریکاوری میشه شما چقدر میخواید پارو بزنید ؟ :saint::thumbdown: خودتون بالاخره دو حالت داره یا میپیچید به بازی یا وا مستید گند میزنید تو بازی که تو بازی ما که نمیتونید گند بزنید مال این حرفا نیستید چون ما تهش با جنوب شرق یکی هستیم اصلا داداشی هستیم بابا شماها خبر ندارید ناموسا اگر من از اول سرور میدونستم چقدر رفیقام اونجان اصلا نمیومدم لای شما دیوانه ها که بخوام مجبور شم با اونا متا کنم ;) و اینگونس که یحتمل برنده بازی ما هستیم حالا اصلا تو ناف جنوب شرق واند صد بشه یه چیز رو یادت رفته خیلی از ماها اندازه موهای سرت بازی کردیم اما شاید اندازه پشمای صورتت برنده شده باشیم چون برامون لذت بردن و بزن بزناش مهم بوده نه برنده شدنش برا همینم الان ادم حسابمون میکنن پس واند اگر تو ناف جنوب شرقم صد بشه اولا ما رفقامون رو دوباره دیدیم یه سال کنارشون بازی کردیم و لذت بردیم از وجودشون دوما روی یه مشت بچه مچه رو کم کردیم با وجود اینکه دیگه سن و سالمون جواب نمیده و از همه مهمتر شاید دو سه تا رفیق جدید پیدا کرده باشم...

یه چیز رو یادت باشه و هیچ وقت یادت نره یه سریا هستن این بازی براشون لذت بخشه و اینقدر تو زندگیشون دارن که برای رفع کمبوداشون بازی نمیکنن برا سرگرمی تو دوران کرونا که بیکار تو خونه نشستن دارن بازی میکنن بهتره شما که میخوای به کمبوداتون برسید زیاد دم پر این جماعت نشید اینا تو فاز خودشونن میخوری بهشون برق سه فار میگیرتت لکنت میگیری تا ته عمرتا !

پ.ن : #نه به توتال دیکتاتور

پ.ن : شلقم الدوله باقالیزاسیونیسم

پ.ن : بیایید با هم بخندیم نه اینکه به لویالی ها بخندیم 8o

پ.ن : آهان این رو میخواستم بگم منم هرزگاهی غلط املائی دارم اما تو از فرط عجله و بدون فکر اصلا یه سری لغاط رو نابود میکنی یکم به خودت مصلط باش جان دل

سلامی چون گرمی محبت بر سر بی سرپرستان شمال شرق آنان که خود فروختند و آواره بیابانها شدند تا شاید عده ای از سرزمینی یخ زده یاریشان دهند فارغ از اینکه یاری دهندگان نیز اشتباهی میزدند 8o

آقا از اتاق فرمون به بنده دستور داده شد از جو عصبانی خارج شوم و به شما عزیزان آواره نشان دهم بابا من عصبانی نیستم فاز بزن بزن برداشته بودم بعد دیدم مملی گوشتون رو پیچونده دوباره برو بچ متای جنوبی ببخشید ساید یکپارچه شریقی هم یه دیوار خوشگل تو فیدراشون گویا چیدن گفتم بیام نوازشتون کنم برم. والا آنچه بر شما آرزوس ما خاطراتشو داریم تو دور همیامون تعریف میکنیم میخندیم 8) منتهی خدایی کثیف بازی کردنامونو بچه بازیامونم زمان خودمون شرف داشت به رفتار غیر حرفه ای شما جینگیلیان :)

ای نوری ای سردسته نوریلیتیه ها ای قالطاق کوچولوی همر رفیق تو دیوار ناتار بکوب اون روزی که اومدن گفتن یه نفر هست میخواد توتال بشه ولی با گوشی بازی میکنه ما باید جیغ میکشیدیم فرار میکردیم سر به بیابون میذاشتیم خدا وکیلی نه درست میگی اقا من همین جا تکذیب میکنم دیگه عصبانیتم فروکش کرده نه اون جیگر طلا نه تو نور خدا ارزش اینکه من بخوام تا پاکدشت بیام سلامت کنم هم ندارید همین جا دور هم شما هی میاید سوتی میدید هی ما میخندیم !

حالا جالب تر داستان میدونی چیه ؟

شما مجبورید در ادامه سرور هی خرابکاری کنید :P یعنی در تاریخت تراوین فیک ایران هم اسمی که ازتون خواهد موند اینه که مثلا نوری و دارو دستش از ساید خودی کتیبه زدن دادن به صاحبشون تو یه ساید داغون دیگه مثلا ... فکر کن !

یا مثلا نوری و رفقای خود فروخته که سعی در بالا بردن پرچم سایدی دیگر داشتند از داخل همانطور که پیش تر همر رفیق قدیمیشان را به دیوار ناتار کوبیدند اینبار واند خودی را هک کردندX/

هر چی فکر میکنم جز یه سری القاب داغون هیچی نصیبتون نخواهد شد یعنی فکر کنم تا تهش دنیا هر جا اسم قشنگت رو بنویسی تو اعلام آمادگی قشنگ همه اول دست به دست هم میدن شما رو از سرور بندازن بیرون :)

بگذریم من بعد همین فرمون میریم جلو راستش ادم باید با ادمی که در حد خودشه حتی لاتیش رو پر کنه وگرنه زیادن اونایی که جلوت بلند میشن خودشونو میتکونن میگن دوست داشتی حالت و کردم تو کوزه :D

پ.ن : به قول اونی که باعث شده من الان دیگه مدلم عصبانی طور نباشه اینا رو خدا خودش همه جوره زده یکی یه وری یکی دیگه تنهایی اون یکی با یه گوشی خلاصه تهشم شدن خود فروخته برا اینکه کس دیگه یه جای دیگه اونم چهل تیکه اسم در کنه ;)

پ.ن : فکر کن دو روز دیگه میری خواستگاری بگی بسم الله رحمان رحیم من حاج اقا باقالی هستم حتی خودمم نمیدونم با خودم چند چندم هر طرفی بوزد میوزم دیگه ادم باید دنبال ثبات و شخصیت باشه ادم اگر کثیفم بازی میکنه برا خودش کثیف بازی کنه مثلا نه برا بالا رفتن از تنبان دیگران

پ.ن : نیم کیلو باش اما وجود داشته باش از دهنت حرف بزن برای خواسته خودت تلاش کن جون بکنی بندازی جلو کس دیگه

پ.ن : یه هفته دیگه سرم خلوت میشه دم شرق گرم ! از جنوبی ترین تا شمالی ترین شرق همتون خفنید خسته نباشید اینا به ما نمیخورن بخورن قر میشن :thumbdown::rolleyes:

پ.ن : راستی عکسم رو عوض کردم بدون ریش گذاشتم ولی حد اقل بی ریش با ریش ما ریشه داریم مثل بعضیا عکس گل و بل بل نمیذاریم بابا دو زار ادم هویت داشته باشه حد اقل قیافه طرفمون رو ببینیم که اگر تو خیابون دیدیمش به عمد تصمیم بگیریم از کنارش رد شیم یا سلامش کنیم بیا بیرون از اون تو یه هوا بهت بخوره رنگ و روت باز شه یه عکس بگیر بذار رو پروفایلت ;)

بچه مظلوم پاکدشت از گیم نت متروکه که ادرسشم داره به زودی در میاد !

خیلی زیاد از اسم من و تورج و دیگران داری بالا میری گویا زیادی بهت احترام گذاشتم لایقش نبودی

من مردم بر عکس شماها چیزی دارم که از شما کشیدن گویا درتون دیگه نیست ! از دهنم حرف میزنم ...

وقتی به عمو تورج داشتم قول میدادم تو تو یه سولاخی چپیده بودی الان زبون در آوردی دمم کنارش .

من مدت زیادیه دیگه احترام برا هیچ کدوم از شما مفت خورای ساید بهم بریز معلوم و الحال قائل نیستم فقط دنبال چیزای دیگم

ضمن اینکه به جز عمو تورج تو که کلا از دهنت حرف نزدی که اینجا مرد مرد میکنی مثل اینکه لذت با مردا بودن رو زیاد چشیدی !

تا قبل از اینکه مطمئن بشم همر اریا مهر رو تو زدی تو ناتار بهت احترام میذاشتم پشت سرت میگفتم نورالله بچه ساده ایه اما الان ختم کلامم توفیر کرده سعی کن زیاد سر به سر من نذاری

مال این صحبتا نیستی بخوای من و ما رو به چالش بکشی

ضمن اینکه پسرک سعی کن چیزی رو که نمیدوزی زر مفتم نزنی راجع بهش سبیکه رو خیلی ها میشناسن اسم خودشون هم هست فیک شماها هستید که هویت ندارید و دو زار هویتی هم که امثال عمو تورج داشتن بهتون میدادن گند زدید توش !!!

هر آنکس که نمیداند بداند بچه مظلوم پاکدشت همون نخاله ای هست که اکانت آریامهر رو با نامردی ( گفتم ما یه چیزایی داریم که شما ندارید ) و سو استفاده از اعتماد قبلی زده تو ناتار مدرکشم هست

من یه هفتس خیلی سرم شلوغه خیلی کارم زیاده اصلا وقت نمیکنم این بازی رو که چهار تا نخاله مثل تو به گند کشیدن رو باز کنم ولی یه لطفی کن اسم ما رو به دهن اب نکشیدت نیار تا به وقتش هم دیگه رو زیارت کنیم !

پ.ن : ادبیات من این نبود خودت مجبورم کردی با این ادبیات خطابت کنم فهمیدم قد پاپ ! هم ارزش نداری و اشتباه میکردم پشت سرت هواتو داشتم الانم فقط دارید گند میزنید تو اسم و رسم نداشته خودتون دو روز دیگه هر کی هر جا ببینتتون رم میکنه بدبختا فکر کردید همین جنوب غرب که الان دارید براش دم تکون میدید دو روز دیگه بخواید باهاشون بازی کنید تف کف دستتون میندازه ؟ قد خر قابل اعتماد نیستید !

دیگه نبینم اسم من و حرف از مردی و این داستانا بیاریا برات سنگینه به ریختت نمیخوره تو اگه مرد بودی و مردونگی رو میشناختی از اعتماد قبلی رفیقت سو استفاده نمیکردی بدبخت

ریپلایتون نمیکنم ویرایش شد ! مخصوصا اونی که فقط مظلوم نمائی میکنه و میاد اینجا زرت و پرت الکی تحویل میده!

همتون از یه قماشید یه سری خود فروخته که واسه دوزار که بندازن جلوتون تهش خودتونو سایدتون رو فروختید به یه جای دیگه و دارید جفتک میندازید!

این کثافط کاری که کردید گردن همتون بوده ماله کشی هم نداره زر مفت زیادی هم نزنید همتون توش سهیم بودید از تو بچه الکی پاکدشت که نمیدونم چطوری توش سالم موندی و ادا مظلوما رو در میاری تا اون بچه خوشگل بد دهن که بیرون بازی ما رو ببینه جفت میکنه و این یکی که میاد لفظ قلم مینویسه ولی قد بز نداره بخواد از خودش مایه بذاره سر از هیچی هم در نمیاره !!!

این سرور در حد و اندازه های شما نیست دهنتونم ببندید یا بفروشید بپیچید به بازی یا یه چیزی از خودتون جز فحش رو کنید چون زر زدن زیادی یهو باعث میشه شبونه یکی بیاد بالا سرتون شما هم که یا یه سری بچه سوسولید یا دو تا بچه ساده که فقط من نبودم دستم بود تقصیر دنبونم بود بلدید و مثل اینکه بچگیاتونم زیاد فشار روتون بوده !

ویرایش شد

اونیکیتونم که لفظ قلم میاد ویرایش شد مینویسه این جواب تو هست :

این یه بازی استراتژیکه که باید بیدار باشی از لحظاتت استفاده کنی دهن دشمنت رو سرویس کنی ! حال کرد پلنر از موقعیت استفاده کرد اکانت دشمن چند خونه ایش رو شبونه صفر کرد تونست کرد ! دمشم گرم ! مازیار تونست مخالفاش رو از دمشون گرفت انداخت بیرون دمشم گرم زورش زیاد بود کلی مرد پشتش بودن ! بازم سوالی داری بیام جوابش رو بکوبم تو صورتت ؟

آهان این از همه خیلی مهمتره اینو بفهمید برید پی کارتون گویا خیلی بهتون فشار اومده کمتر بترکید :

به خدا قسم اگر این گروهی که دیروز زده شد و رفتیم توش و از سر و کول هم بالا میرفتیم رو اول بازی زده بودیم ما هفته اول دو تا ساید رو یکیش میکردیم چه برسه به متایی که جونتون داره سرش در میاد ! خیلی ما یکی تر از اونی هستیم ویرایش شد

بنده خدا ما که خوب بهت پیشنهاد دادیم کم بود میگفتی نرخت رو میبردیم بالاتر به هر حال کسی کمه از دور وا مستی سنگ میندازه ترس از یه چیزایی تو کودکیش دااره دیگه !!!

پیرو پست قبلیم برای اینکه کسی ماهی نگیره !

بنده از بردن نام حاج حسین تی ان تی و عمو وحید پارتیزان منظورم این نبود این دو عزیز و احتمال زیاد باورم نمیشه حتی نورالله این کار رو انجام داده باشند بلکه حرف من این است که این دو بزرگوار که من بهشونم ارادت دارم دمشون گرم که اجازه میدن زیر پرچمشون یه عده فحش بدن و بازی کثیف انجام بدن !

من برای شما احترام وِزه ای قائلفم و میدونم شما از این ماجرا بی خبر بودید

پ.ن : امیدوارم نورالله هم بی خبر بوده باشه وگرنه تمام تصوراتم از یک پسر ساده و با معرفت بهم خواهد ریخت !

حاج حسین تی ان تی، عمو وحید پارتیزان، آقا نورالله ...

تا الان هر چی بود بازی بود اختلاف بود جنگ بود اصلا هر چی بود بازی بود !

دمتون گرم خیلی مردید ! خیلی ...

پ.ن : هنوز تصمیم نگرفتم بخوام ادامه بدم با این بازی کثیفی که کردید یا نه ! ولی فقط میگم مرد بودنتون رو دیدم ...

پ.ن : # نه_به_بازی_کثیف

پ.ن : #نه_به_نامردی

پ.ن : #آدم هیچی نداره حد اقل مردونگی داشته باشه !

:D^^:P8o8)

h04.jpg

شما اول اسم رو بپرس بعد بیا دیکته بنویس جیگیلی :saint:

و دیگر هیچ چیز ارزش ندارد ...

من در پست قبلی خود بسیار مودبانه دوستانم رو مخاطب قرار دادم و یک سری انسان شریف رو که منطق چاشنی زندگیشان میباشد !

حال قصدم مخاطب قرار دادن این اندک گله گوگولی مگولی پشمالویی میباشد که توسط یکی مثل خودشان اداره میشود ;)

در پست خود نوشتم ! الان یک و نیم دسته در شمال شرق وجود دارد ! دسته اول کسانی که در شاخه های آریانای کبیر قرار دارند و یک دل و یک رنگ در حال ادامه بازی میباشند و به عنوان ساید شمال شرق شناخته شده و دارای یک متای زیبا با دوستانشان میباشند :saint:

دسته دوم اندک افراد خروج کرده ای هستند که در حال دیوار شدن یا از دست دادن زمان و زحمات نکشیده و وقت نگذاشته و همر نداشته و دهکده های باقالی ماقالی خودشون ( بجز یکی دو تا از دوستان ماذور عزیزم ! ) و خلاصه در حال دست و پا زدن برای دیده شدن میباشند و فکر میکنن خیلی گولاخند !

سوال بنده از شما : اگر گولاخید و اکثریت خوب پس چرا به حساب نمیاید چرا نظرتان مهم نیست چرا رفتید زیر پوستی بستید که بعید میدونم اونا هم زیر پوستی به حساب بیارنتون !؟ چرا شما سوار بر داستان نیستید و به رسمیت شناخته نمیشید !؟

اما یک جواب : مازیار دنبال مخالف گشت الانم توتال شما نیست توتال ماست دوستشم داریم به خاطر اون هم داریم شما رو از سایدمون بیرون میکنیم ! ضمن اینکه نه زحمات شما برای ما ارزشی دارد و نه وقت شما بماند که طبق گفته خودتون هیچ کدوم نه وقت داشتید نه چیزی شما حتی اکثرتون گلدم نداشتید اویزون دیوار مهربانی این و اون بودید برای گلد !

در آخر : تونستیدم ساید رو بدست گرفتیم تونستیم همر روی هم سایدی خیر بلکه خائنین بلند کردیم و باز هم خواهیم کرد تونستیم با دوستانمان متا بستیم تونستیم شما رو از اتحادهایمان کنار گذاشتیم تونستیم مازیار رو توتال ساید نگه داشتیم ( از شما هم ممنونیم همچنان مازیار رو توتال میدونید راستی 8o ) و هزار توانستیم دیگر !

شما که خیلی خفن بودید رزومه داشتید زحمت کشیده بودید اکثریت بودید چرا نتونستید یکدوم از این کارها رو انجام دهید !؟

شما مشکلتون خریدهای میلیونی ماست !؟ ما عادت داریم هر آنچه میخوایم بدست بیاریم مثل وقت و انرژی راستی گلدمون هم خودمون میخریم حال کنیم به امثال شما هم کمک میکنیم تازه اکانتاتونم میخریم ازشون استفاده میکنیم و خودمون رو هم ذلیل نشون نمیدیم ما عادت داریم از بالا نگاه میکنیم به افراد خرده ریز !

بازم سوالی دارید ؟ اگر بله میتونید در پاسخ این کلمه رو قرار بدید : تونستیم کردیم میتونستید میکردید !

مثلا این سوال رو مثال میزنم دوباره : مازیار چرا تو در برابر ارای حد اکثری هشتاد درصدی که مخالفت بودن هنوز توتال موندی و زور اون هشتاد درصد بهت نرسید با چوب بندازنت بیرون خودشون فرار کردن رفتن اونطرف گفتن بی تربیت بی ادب ما اصلا قهریم قهر !؟ تونستیم زورمون زیاد بود مازیار رو توتال خودمون و ساید بیست درصدیمون نگه داشتیم و شما اکثریت هشتاد درصدی رو از رسمیت انداختیم دور !

پ.ن : اگر مودبانه قلم بکار میبرم دلیل بر این نیست که بلد نیستم شیلنگ دستم بگیرم ! پست اولم برای افراد باشعور و منطقی و رفیق بود این پستم پاسخ اونایی که شیلنگ دوست دارن !

پ.ن : به کوری چشم هر کس که نتواند دید قدرت توانستن داریم برنده این بازی همانند همیشه دوستان خواهند بود به دور از هر جبهه ای ! ما بازیهامون رو کردیم به قول معروف الکمان را آویختیم رفقامونم پیدا کردیم هرزگاهی میایم این شیلنگ رو بر میداریم که خاله بازی از یاد دوستان بره !

پ.ن : عمو سام دوست دارم مرسی که هستی ، میثم مرغی میخوامت ، ناصر نف کجایی شیطون صدات در نمیاد بلا ، اقا البرز کوچیکتم ، تیرداد درون روحت هنوزم عکس غذا میذاری تو این کروناییه ؟ ، بهنام برات با وجود سهیل نپی آرزوی سلامت ذهنی میکنم 8)

پ.ن : مرد بودن به اینه که از دهان مبارکتون حرف بزنید من گفتم ما تونستیم کردیم شما هم مرد باشید از زیر پرچم دیگران بیاید بیرون ما با رفیقامون متا کردیم اما پرچممون همیشه دست خودمونه سریع زیر پرچم غریبه نمیخوابیم ... شرمنده ما نظام اباد بزرگ شدیم تو ذاتمون نیست دست منتظر باشیم کسی دست نوازش رو سرمون بکشه رو پای خودمون وا میستیم از دیوار خودمون بالا میریم پرچممون رو میکوبیم سر دیوار !

پ.ن : اقا اصلا سن و بیخیال دارید رو کنید ببینیم چند چندید همینه که هست الان وضعیت چرا نشستید کاسه دستتون گرفتید هی مظلوم نمائی میکنید اصلا اینجا خونه شما ! ما از خونتون انداختیمتون بیرون دارید واستید پسش بگیرید ندارید خدافظ ! همین مونده 4 تا بچه بیان به ما درس بدن ! برید خدا تونو شکر کنید چشمام رو باز کردم فحش ناموس رو دیدم هر کدومتون زیر پتوهاتون نمیدونم کجای شهر بودید و نزدیک من نبودید ما تو محلمون عادت نداریم فحش بدیم طور دیگه عمل میکنیم فحش مال بچه قرطیاس که چنگ میندازن !

پ.ن: سلامتی اونی که تو پروفایلش نوشته رفیق مقدسه باید جلوش زانو بزنی ولی رفاقتشو با بلند کردن همرش خوب نشون داد :)

سلام علیکم عزیزان و غریبان در سرور محترم

صلاح بر این نمیدانستم پستی بذارم با اینکه به کررات نامم به زبان آمد تا اینکه دوست جدیدم در این سرور حسین جان مثالی از پروفایلم زدند و سعی در تحریف و تغییر اتفاقات داشتند و بنده لازم دیدم خدمت برسم نکاتی رو عرض کنم تا عده ای که سرشان زیر برف است شاید بیرون آورند، عده ای که اطلاع نداشتند مطلع گردند، عده ای هم که در حال موش دوانی هستند به هر حال بیکارند میدونیم کیا هستند کاری هم باهاشون نداریم!

حسین جان جواب آخرت را ابتدا میدهم و بعد مبحث را آغاز مینمایم : پیرو پ.ن شما من بر عکس خیلی از عزیزان که در ذیل ذکر خواهم کرد همیشه برای ساید بازی کردم و اکانتم در اختیار مصلحت ساید بوده این چند روز هم اکانت در اختیار تیم پلنری بوده مانند سایر اکانت ها و هر چه صلاح ساید بود را انجام داده اند حساب حساب است و کا کا برادر بارها در تراوین مقابل دوستانم قرار گرفته ام همدیگر را لت و پار کردیم و همچنان رفیقیم میگویی نه همین تیم کلاسیک باز گواهش میباشد!

بگذریم برویم سر اصل مطلب به طور کلی و یحتمل به دلیل گرفتاری بیش از حد امکان دارد مفید بنویسم تا مجدد مجبور به حضور در این محفل آلوده نباشم.

مرحله الف ) دوستانی که از آیدین بالا میروند ! ( آیدین دشمن بازی بنده است و دوست خارج از بازی بنده به شدت ایشان را محترم میشمارم اما بارها در بازی و فروم همدیگر را نابود کرده ایم اگر قرار باشد کسی ایرادی بگیرد شما نیستید چون روابط ما فراتر از یکی دو سال میباشد ) خلاصه :

آیدین تیم را تشکیل داد دانه به دانه شما عزیزان را از شخص شما بگیر تا هر کسی به جز بنده ، ایرج و مازیار را به باد بد و بیراه گرفت ( دمش گرم الان میفهمم که ما اشتباه کردیم مخالفت کردیم او کار درستی انجام داد ) همه را از تیم لیدری بیرون انداخت به همه توهین نمود ! وقتی ما سه نفر باهاش مخالفت کردیم به خاطر رفتار نا درستش از دید خودمان با حضرتعالی و دوستان ! آیدین رفت. این اولین باری که ما برای منفعت ساید و نگه داشتن افرادی چون شما دوست عزیز و رفقای دیگرتان که از روز اول صرفا فرمودید ما وقت نداریم ! خیلی کارها انجام دادیم ! این از پروسه آیدین پس خواهشمند است دوستان دیگر از آیدین بالانروند ! کلا پروسه آیدین همش واس ماس !

مرحله ب ) حسین جان برسم به پروسه غریب پنداری حضرتعالی سه عکس میذارم برای شفاف سازی ذهن شخص شما و سایر دوستان که فکر میکنند شما خیلی غریب هستید و از همه مهمتر دلیل اصلی کودتای نافرجام ( ایدین جات خالی ) شما عزیزان است ! هیچ ربطی به افشا سازی و این داستانها هم ندارد برای هممون مفید است :

توضیح پیرامون تصویر اول که دوستان هی دارن میزنن تو سرشون میگن ما مخالفت بودیم مازیار چرا نرفتی باید عرض کنم : جلسه ای تشکیل شد به اصرار بنده و تیم کلاسیک و شخص مازیار بابت تعیین تکلیف گفتیم رای بگیرید اگر حتی یک نفر مخالف مازیار است ما جدا میشویم و میرویم ! یا همون دیگه بالا وا نمیستیم و قرار بر این بود ساید رو بدیم دست شما بریم بیرون همتون رو بزنیم خودتون هم میدونستید و وقتی شما اعلام کردی مخالف زیاد هست اولین نفر بنده از گروه جلسه رفتم بیرون رفتیم پائین نشستیم شروع کردیم به جدا سازی طوری که محمد علی از عصبانیت مدالای اتحاد رو هم تو روحش پاره شده بودم بچینم پاک کرد ! اما یهو دیدیم مازیار که نمیدانم چرا این سرور اینقدر نرم و لطیف شده است ما را صدا زد گفت آقا صبر کنید گویا عمو تورج ( سلطان مصلم اخلاق که امیدوارم یکبار افتخار داشته باشم در رکابش قرار گیرم ) دستور دادند کلا تمام اسامی بیاید پائین خودشون 5 نفر را تعیین کردند که همیشه داشتن زحمت میکشیدن باق5ی هم به گفته خودشون وقت نداشتن که تمام تصمیمات در راس این 5 نفر گرفته شود ! تا اینجا شد شب اول گروه جدید ایجاد شد فردا صبحش طبق این تصویر که الان قرار میدهم و بعد باقی ماجرا را توضیح خواهم داد :

خلاصه این گروه چهار نفره ما بود که طبق این عکس بعد از جلسه آن شب و دستور عمو تورج که شب تا صبح اون گروه زده شده بود بدون فعالیت من و ایرج درونش مازیار و محمد علی دارن میگن این گروه رو حذف کنیم و واقعا با حسین یک گروه واقعی داشته باشیم و در تمام تصمیمات حسین را دخیل نمائیم !

بعدش ما اومدیم آنطرف که به من پیامی از جانب شما آمد که بنده تازه متوجه شدم مخالفت های شما دال بر متا با جنوب شرق نیست بلکه مخالف جنگ با جنوب غرب بودیدو هستید وگرنه تمام این آتیشها برای این است که کسی به جنوب غرب دوست داشتنی شما که الان هم گویا پشتتون در آمدند چپ نگاه نکند با دلیل های عجیب و غریب شما که در تصویر ذیل مشخص است و بعد از آن ماجرا را ادامه خواهم داد :

بله طبق درخواست حضرتعالی بنده سعی کردم ابتدا با شما تعامل کنم که بدونی غریب نیستی و بعد از آن :

اینگونه بنده در گروه 5 نفره مان آمدم از صحبت های شما الهام گونه نوشتم از قول خودم که بچه ها یا شما را قانع کنند یا شما آنها را و هر چی نوشتم که بیشتر بود عکص نگرفتم هیچ اثری از شما علارقم آنلاین بودنت نبود که طبق تصویر بالا مخاطب قرارت دادم که بیا حرف بزن ! فقط اون یک جمله " من تلفنی با محمد صحبت کردم " رو نوشتی و دیگر هیچ ! پس شما دیگه ادامه ندادی و هیچی نگفتی !

ناگهان شب همه چی گل و بل بل بود توی گروه کودتا شد و من اینقدر از تو و محید مطمئن بودم که امروز اتفاقی نیافتاده نوشتم اگر حسین و وحید بیان اعلام کنن مشکلی هست من ول میکنم میرم ! عمو وحید که دوست ندارم در موردش بد فکر کنم اما میدونم خیلی جاها ایشون خیلی ها رو تحریک کرده من جمله خود بنده رو اومد نوشت نه مهدی جان شما باید باشی ! همین اشکان گل پسر که همه رو فحش کش کرد داشت با من چاق سلامتی میکرد و من به دلیل کسالت رفتم خوابیدم ! صبح بیدار شدم دیدم شخص شما آن نامه رو زدید و رفتید جدا شدید و بزن بزن و این داستانا !

اما حالا لپ مطلب :

عزیزانم، اول اینکه جنوب شرق دوستان ما بودند همانطور که دشمنان شما بودند متایی از پیش تعیین نشده بود دوست داشتیم به دوستانمون دفاع بدیم همانطور که شما دوست داشتید بدون اطلاع برید با شمال غرب و جنوب غرب صحبت کنید و برای زدن امرداد دست بدید و الانم به خاطر جلوگیری از جنگ با جنوب غرب ساید خودتان را بهم بریزید !

بعد از این تصاویر بالا هیچ کس نمیتواند بگوید حسین آقا نفر نخودی تیم لیدری بودند و هیچ کس نمیتواند کودتای نخودی شما عزیزان را بر مبنای دفاع یا متا با جنوب شرق ابراز نماید ! شما نشان دادید مهره های جنوب غرب هستید و علاقه ای به قرار گرفتن مقابل جنوب غرب ندارید به خاطر دوستانتان در جنوب غرب ساید خود را تخریب کردید بهم ریختید بماند که ما فقط برای تخریب نشدن جنوب شرق به دوستانمان دفاع دادیم و برای تمامی تصمیم گیری ها علارقم مخالفت خیلی از ما اقا مازیار نامه میزدند همه را به تیم اسپیک دعوت میکردند و از همه نظر سنجی میکردند!

این مطالب بالا در راستای موقعیت ب بود !

مرحله ج اما به عشق اقا نورالله مینویسم مرحله ن : آقا نورالله ! بارها از ابتدای سرور همه قصد زدنت رو داشتند حتی توی گروه لیدری نمیخواستند بیای من پشتت رو گرفتم آوردمت الانم بهت حق میدم متاسفانه تو بازیچه بودی و خواهی بود همانطور که کوکت کردن بیای زمین و زمان را بهم بریزی که آقایون تیم لیدری باید طلای ما و اکانتهای مولتی مان را تامین کنند !!!

بلاه همه خاطرشان هست که شما تحریک شدی تا به خاطر خیلی ها بیای ساید رو بهم بریزی که ما باید گلد اکانتای شما رو تامین کنیم ! یکبار امدی گفتی فلانی فلان کار رو کرده میزنم فلانش میکنم ! یک بار دیگر ... اصلا حال ندارم یاداوری کنم ولی هر بار یه داستانی علم کردی اصلا بگذریم هر کسی میخواد بیاد بخونه شما بابت بازی کردن در سرور و مولتی بازیت از لیدرها گلد طلب کردی خودش تا انتها خواهد رفت ! خیلی پشتت بودم میدانی اما دیگر خسته کردی برادر

اما مرحله کلیات :

- عده ای دوستان وجود خارجی نداشتند حالا الان زبان در آورده اند اصلا نمیدانند داستان چی بوده فقط بر صورت ناخون میکشند و جیغ میزنند.

- عده ای رو چشمنان ما جا دارند رفیق بودند گفتند ناچاریم دم صداقتتون گرم پرچمتون بالاس

- عده ای خود فروخته هستند و سوابق نشان میدهد و حتی سوابق در همین فروم را دنبال کنیم میبینیم مثل توپ چهل تیکه هر بار یه طرف رفتند معلوم و الحالند نیازی نیست نام بری شوند انسان باید محتوا داشته باشد خوشحالم حد اقل پا در خیابان بگذارم اشنایی ببینم سلامم خواهد کرد !

مطلب آخر به دلیل مشغله زیاد :

پ.ن : اگر شما اکثریت هستید و ما اقلیت خود فروخته بعد از مطالبی که بالا عرض شد بزنید جمعمون کنید والسلام !

پ.ن : ما به زودی خود فروختگان را محو خواهیم کرد جنوب شرق نه تنها متا بلکه دوستانمان هستند و بودند منتها ما مثل شما زیر میزی نبستیم رو بازی کردیم چون اولا وجودش رو داشتیم دوما مردیم سوما نیومدیم خاله بازی و این داستانا شما هم ذره ای وجودش رو داشتید جای ساید بهم ریختن و مهره نفوذی شدن برای ساید بازی میکردید و قدرت میداشتید و متاتون رو با سایدی که دوست داشتید میبستید.

پ.ن : ما خیلی گنده تر از اونی هستیم که کسی بخواد برای صحبت با ما وقت تعیین کنه این رو اون موقعی باید میفهمیدند که گنده تر از ترازشون به ما گفته شد ادعا نداریم اما ثابت کردیم هر جا هم بریم مثل اهنربا خودمونو میکشیم به هم مثل الان که دو ساید شرقی جذب هم شدند.

پ.ن : حسین جان قبلا هم با هم صحبت کردیم دمت بابت همرت گرم تا جالل که میدونم تو برای اون خیلی زحمت کشیدی اما همچنان هم عرض میکنم رکورد تو سرور کلاسیک قبل از این قرطی بازی های خرید نقره در تراوین ورژن کارتونی و تقلب بازی ها و صنعتی بازی ها زده شده در به در عکسش هستم زحماتت رو زیر سوال نمیبرم دمت گرم اما درخت هر چه پر بار تر افتاده تر رفتاری که من با تو داشتم و در بالا ثابت کردم نشون دهنده اینه که تو یا خواسته یا ناخواسته پشت من را و سایدت را خالی کردی و گولت زدند و تو هم مثل خیلی ها رکب خوردی !

پ.ن : عمو تورج چش مایی دمت گرم رکب نخوردی میدونم نورالله پسر خوبیه من خودم دوستش دارم اما متاسفانه نورالله رو میندازن وسط و به خواسته های مسخره خودشون میرسن نورالله بازیچه شده باور کنید وگرنه خودش خیلی با معرفته

اما پ.ن مقدس : بیایید با هم بخندیم نه اینکه بهم بخندیم ... !