نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام خدمت همه بزرگواران تاپیک 1x

محمدعزیز براتون توضیح دادم که من پلیر هیچ اکانتی در سرور نیستم و اصلا نوع بازی من به نرمال نمیخوره

بابت کینه هم اشتباه برداشت کردین و امیدوارم همچین فکری دربارش شخص من نکنین

اگر پستی حذف یا ویرایش شده فقط با گزارش شما عزیزان بوده پس در راستای کمک به ما خواهشمندیم در صورتی که پستی دارای توهین هست رو گزارش بدین

از تمامی بزرگواران عزیز خواهشمندم برای هم احترام قائل بشید و حتی به صورت کنایه،همدیگه رو مورد تمسخر قرار ندید

باتشکر از تمامی عزیزان

Reza Guard

• درود به همه دوستان

چه عجب یه ذره فروم خلوت شد مخصوصا دوستان آمردادی نیستن صدای بوم بوم نمیاد یا دارن پلن میچینن یا کلا بیخیال اون دهکده شدن (که بعید می دونم)

آقا خواهشا بحث مولتی رو تموم کنید دو حالت داره یا دوستان مولتی دارن و مولتی هانتر نتونسته بفهمه که دمشون گرم ایول دارن یا مولتی با پلیر آوردن که بازم دمشون گرم یکی رو آوردن دارن همزمان هم بازی یادش میدن هم.... خلاصه بیخیال این قضیه لطفا چون بازم دو حالت داره یا مولتی خودش نتونسته مچشون رو بگیره که ببخشید از ناتوانی مولتی هانتره یا می دونه و خودشو به سمت کوچه علی چپ منتقل کرده که دیگه اگه فکر می‌کنید اینه ارزش بازی نداره باید حذف کنید (ولی اینم از مولتی هانتر بعیده)

پ. ن: زاوش عزیز این سرور مانی پارتیزان و بنده و یکی دو نفر دیگه از تیم بزرگ لگاسی گبصورت تفننی و بهتر بگم اومدیم ببینیم سرورش ارزش بازی داره مولتی بازی صنعتی توش نیست و.... آره دیگه اومدیم کشاورزی

• رفیق داری اشتباه می کنی، من عضو تیم امرداد نیستم و نبودم که بخوام راجب اکانت ها و مجموعه امرداد نظری بدم...

اگه حرفی هم زدم و میزنم کاملا نظر شخصیه خودمه...

شما صرف اینکه من یه اکانت داخل ساید جنوب شرق دارم میگی من امردادی هستم و به چلنج دعوتت کردم؟

در مورد مولتی و مولتی بازی هم غیر این فروم تقریبا تو اکثر فروم ها بحث این داستان میشه که هیچ وقت هم به نتیجه نرسیده...

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AminS ().

• درود بر یوسف خان سخنگوی عزیز ج.غ

در ابتدا بنده بابت ریپلای پستی که خطاب نشدم عذرخواهی میکنم اما لازم بود نظرمو در مورد این پست بگم.

بنده با کلیات حرفای شما موافقم اما اون تیکه ای که گفتید کفه ی ترازوی مولتی اکانتی روی ش.غ سنگینی میکنه فک میکنم منظورتون کفه ی طرفداری شما از آمرداد از ابتدای حضور در فروم هستش،در مورد مخالفتم با این بخش صحبتتون ارجاعتون میدم به تعداد اکانت موجود در ساید ج.ش و تعداد پلیر فعالی که وزیرشون عرض کرد(۸۰ پلیر فعال) البته که ممکنه مابقیشون پلیرای نیمه فعال،تا حدودی فعال و در حال فعال شدن باشن ولی به هرحال این سنگینی کفه رو مخالفم.

مورد بعدی اینکه آیا از نظر شما اکانت هایی که پلیر ثابت دارن و تا الان ازشون پوشی گرفته نشده و در حال دفسازی هستن مولتی محسوب میشن؟ینی باید دکمه ی همه ی پلیرایی که نمیتونن تایم زیادی بذارن رو بزنیم ؟

پ.ن:محسن ۳ایکس تو داری اشتب میزنی داداچ اولین خفت اون ۲استپ سوار بود =))

• رفیق داری اشتباه می کنی، من عضو تیم امرداد نیستم و نبودم که بخوام راجب اکانت ها و مجموعه امرداد نظری بدم...

اگه حرفی هم هم زدم و میزنم کاملا نظر شخصیه خودمه...

شما صرف اینکه من یه اکانت داخل ساید جنوب شرق دارم میگی من امردادی هستم و به چلنج دعوتت کردم؟

در مورد مولتی و مولتی بازی هم غیر این فروم تقریبا تو اکثر فروم ها بحث این داستان میشه که هیچ وقت هم به نتیجه نرسیده...

سلام رفیق والا من از اینکه نوشته بودید تمام ساید جنوب شرق رو با وی پی اس پروکسی پر اکانت میکنید برداشت کردم که خب پلیر جنوب شرقید فکر میکنم هرکی اون پست رو خونده همچین برداشتی میکنه دیگه و اینکه تقریبا لایک و دیسلایک هاتون هم سو با بچه های آمرداد

در مورد مولتی بازی ام بله به نظر من بحث بیفایده هست چون حقیقت اینه همه میکشن حالا یکی یه دونه یکی دو تا یکی ۵ تا ،تا اونجا که مربوط به تیم ما بوده صرفا به خاطر اینکه ادمین سایت تضمین داده بوده اون حالت بات و هر اکانت ۷۰ تا مولتی رو وی پی اس نیست ما اومدیم اینجا بازی اگه همچین چیزیم ببینیم و واکنشی از سوی ادمین نبینیم هم اولین نفر خودم اکانتمو حذف میکنم

درضمن اگه براتون امکان داره میتونم اسم اکانت و ساید بازیتون رو بدونم؟

پ.ن:سعید جان در کل که همیشه شخص شما رقیب قابل احترامی بودید همیشه برای ما امیدوارم ساید پر قدرت و قوی ببینیم ازتون حالا چه در ادامه بازی رقیب ما بودید چه متحد چون تنها دلیلی که اینجا رجیستر کردیم یه سرور پر هیجان بود فکر میکنم شما هم به خاطر همین دلایل تشریف آوردید اینجا برای امتحان

• درود بر یوسف خان سخنگوی عزیز ج.غ

در ابتدا بنده بابت ریپلای پستی که خطاب نشدم عذرخواهی میکنم اما لازم بود نظرمو در مورد این پست بگم.

درود بر شما

خیلی ممنونم که لایق دونستید و نظر دادید در مورد این پست . هدف من هم این بود که بتونیم در این باره اینجا صحبت کنیم و از جو فروم که تو بدی من خوبم شده بود خارج بشیم و الان که تازه مولتی بازی هیبریدی شروع شده بتونیم جلوشو بگیریم ، قبل اینکه مثل مولتی بازی صنعتی فوران کنه .

بنده با کلیات حرفای شما موافقم اما اون تیکه ای که گفتید کفه ی ترازوی مولتی اکانتی روی ش.غ سنگینی میکنه فک مسکنم منظورتون کفه ی طرفداری شما از آمرداد از ابتدای حضور در فروم هستش،در مورد مخالفتم با این بخش صحبتتون ارجاعتون میدم به تعداد اکانت موجوددر ساید ج.ش و تعداد پلیر فعالی که وزیرشون عرض کرد(۸۰ پلیر فعال) البته که ممکنه مابقیشون پلیرای نیمه فعال،تا حدودی فعال و در حال فعال شدن باشن ولی به هرحال این سنگینی کفه رو مخالفم.

من طرفداری ندارم و فقط دیگران به من افتخار میدن که بهشون بگم رفیق و تو این تراوین همین که بتونم رفیق بیشتری پیدا کنم برام با ارزشترین قسمته .

این که گفتم کفه سنگینی میکنه چیزی بود که من از سند های رو شده در فروم دیدم که خب میتونیم در این مورد اختلاف نظر داشته باشیم اما موضوع اصلی چیزیه که درش اتفاق نظر داریم و بهتره که تمرکزو رو همین مشترکات بزاریم .

مورد بعدی اینکه آیا از نظر شما اکانت هایی که پلیر ثابت دارن و تا الان ازشون دوشی گرفته نشده و در حال دفسازی هستن مولتی محسوب میشن؟ینی باید دکمه ی همه ی پلیرایی که نمیتونن تایم زیادی بذارن رو بزنیم ؟

باید قبول کنیم که ما نمیتونیم هیچ وقت جلوی مولتی بازیو کامل بگیریم همونطور که هیچ وقت نمیشه جلوی دزدی کامل گرفته بشه و فقط با وضع قوانین سخت و نظارت بیشتر کار به دزدان سخت میشه ...
    مولتی بازی قبلا هم بود اما به صورت سنتی بود نه به این شیوه های مدرن و پست مدرن . ما نباید بزاریم قبح این کار شکسته بشه و باید جلوش بمونیم و راهی پیدا کنیم که این موضوع حل بشه . باید با کمک هم به سخت تر شدن این قوانین و نظارت ها کمک کنیم .
    اینکه بتونیم مشخص کنیم یه اکانت دفساز مولتیه یا نه سخته و جز مولتی هانتر بعید میدونم کسی بتونه برچست مولتی بزنه به اون اکانت .
    من یادمه قدیم بعضیا با اکانت کناریشون هماهنگ میکردن و براشون منبع میفرستادن و نزدیک روز مدال اون اکانت ها رو غارت میکردن که فقط مدال بگیرن ! همون زمان یادمه این روش جرم بود و لکه ننگ ! حالا که خیلی راحت چند اکانت میاد بالا و فقط ازش در راستای غارت یک اکانت خاص استفاده میشه .

علی ای حال بازم میگم که فردا دیره ، این سرور بهترین موقعیت برای برچیده شدن بساط مولتی بازیه در غیر اینصورت سرور بعدی قطعا مولتی هیبریدی بیشتری خواهیم دید و ریزش پلیر های با تجربه و قدیمی بیشتر خواهد شد ...

کوچیک همه یوسف

• اول اینکه تراوین یه بازی دسته جمعی هست که خوب من انتظار ندارم اینو شمال غرب درک کنه چون بلد نیستن!

یه روالی تو بچه های جنوب شرق هست کسایی که ده اولشون با ده دومشون خیلی فاصله داره بجای اینکه با تاجر منابع از ده اول به ده دوم بدن ( تاجر 24 ساعت تو راه باشه ) منابع رو این پایین میدن به بچه های دیگه اون بالا از همون طرف که تاجرش خیلی نزدیک تره منابع رو پس میگیرن

پوش واسه کسی که نه تاپ هست و نیرو نداره توی اون ده ( جز مقداری دلاور ) اخه چه معنایی داره ، پوش بزنه که چی بشه ؟!:دی

درود به همگان

والا من داشتم رد میشدم اینو دیدم گفتم بذار برم یه فری بخورم تو سرور

همینجوری که داشتم فر میخوردم یهو سرم گیج رفت

افتادم توی یکی از شاخه های آمرداد همینجوری که چرخ میخوردم

افتادم توی اکانت Tak SHaKH بعد یه نکته خوب دیدم اونم این که این اکانت یهو یه دهش انقد رفته بالا که احتمالا هم میخواد واسه واندر بکشه (احتمالاااا) به مشکل منابع نمیخوره که دیدم نه مثل این که نمیخوره چون lock چسبش یه 15 کراپ گرفته بود 15 کراپی مصری یه خونه ایه اکانت توتن که با نتیجه گیری های خود وزیر جوان صد در صد مولتیه

اما به این بسنده نکردم گفتم بیشتر بگردم که دیدم رفیقمون cap dr trax هم اون حوالی حضور فعالی داره و اینجا بود که با خودم گفتم نه اونا پاکن چه منتشون به خاکن

کمدی ماجرا اونجاس که رفتم ببینم کپ خود شاخه تک کجاس cap tak shakh که دیدم عه تقریبا 12 خونه ایه دهه یک دکتره dehe 1 dr trax یعنی کپ دکتر پیش نان تکه و کپ تک پیشه نان دکتر به همین زیبایی و خب صد در صد برای دست به دست کردن منابع هست و ما هم قبول میکنیم و میگیم گل میگی گل

پ.ن:حالا که معلوم شد مولتی داری دیگه نمیخوای صحبت کنی؟ آخی دوشواری نداریم که

• سلام بر همه دوستان و خوانندگان فروم

یه مدت کوتاهی نبودم 🤦‍♂️اومدیم دیدم چه صحنه های دراماتیکی 😄...

خسته نباشید به دو ساید غربی/شمال و شرقی/جنوب

برای مهیج کردن به بازی برای خودشون و از برای ما هم که حداقل فروم جذاب‌تری رو می‌بینیم..

میبینم یه عده دوستان از سطح فروم گلایه می‌کنند جالبه این مساله که خودمون سطح فروم و پست های ما و رفتار درست تعیین کننده فضای اینجاست

(حالا نه اینکه رفتم کل پست های طرف رو هم خوندم 🤦‍♂️مثل نقاشی قلی 7 ساله از....)

در مورد مولتی بازی من نظرم با یوسف عزیز هم سو هست

ولی می‌بینیم. دوستان شمالغربی هر وقت عرصه رو تنگ می‌بینند(چت تلگرام معروف و یا مالتی) شروع به.... عجباااا... عجب.....

هر جور تو مپ نگاه می‌کنیم شمالغرب رو مشخصا پر از مالتی می‌بینیم.. نمیگیم بقیه ندارند دقت کنید زه جمله بنده نه اول و آخر... فرق بین کسی که 2 عدد داره با اونی که با برنامه اومده و 100 تا داره...

جرم جرم است ولی فرقه بین قتل عمد و تصادف جزئی..

و واقعا. متوجه نمیشم وقتی سر در سروری بازی بدون مولتی بات زده شده چه 🤔کاریه واقعا... از برای اینکه اثبات برد به هر قیمتی.

باز بیاید بگید جنوب شرق اینطوره.. بسیار جالبه هر چه. می‌بینیم از سمت شماست..

این وسط سخنگوی جنوب غرب رو که یک پیشنهاد عملی اراعه کرده و ایشون به عنوان یک دیپلمات خوب و لیدری عالی خود رو اثبات کرده به جانبداری متهم میکنید!!!!! جانبداری از جنوب شرق🤦‍♂️

متاسفانه این مساعل مالتی بازی داعم در حال تکرار شدن هست روی سخنم با عزیزان هر 4 سایده. دوستانی که بنده رو می‌شناسند می‌دانند هرگز به جز 1 اکانت.. اکانت دیگری رجیستر نکرده ام

ولی دیگه این کار که 30 تا قهرمان مصری رو این تایم بازی بزنیم به یک اکانت و بعدم بگیم کم تایم.. و همه پلییر دارند و وگ یا حسین بیا جواب بده احمدمون هست با پارتنرش😲 دیگه خیلی چیپ هست

پ ن :جمهوری دومینیکن:D ...

به نظرم ابولفضل این شعار رسمی کشور متبوع رو هم در نظر بگیر خدا، میهن، آزادی.....

پ ن ‌:اوه شنیدم امشب تو جنوب شرق خبر هاییه... خبری آمد خبری نزدیک است...بوم بومی بشه 🙈(کاکو نشد جلو خودم رو نگیرم‌ و نگم..)

پ ن : الان ما متوجه نشدم دژکوب بازی خوبه یا بد! یه جوری شد انگار تو منی و من تو... دچار دوگانگی شدم نه چند گانگی...

پ ن ‌:یه مساله ای ذهنم رو مشغول کرده که هدف اکانت امپریال از زدن اون ده فقط جنگ روانی بوده آیا! نیت و هدفی دیگر رو دنبال می‌کنند روز 25 بازی اعلان جنگ😲 تو سرور نرمال.. دقیقا نسخه ضعیفی از مجید اخلییوس که سایدی رو وارد جنگ و حاشیه می‌کرد و بعد دکمه حذف.. امیدوارم تکرار نشه

در ضمن عزیزان اگر با نقد شدن و یا تحلیل مشکل دارید عزیزانم چون بارها میبینم یک هو طرف با نانچیکو و پنجه بکس میاد تو فروم نفسسس کش کی گفته غرب بده یا شرق اًخه!!

مثال

(من 30 صفحه فروم رو عقبل جلو بردم اسمی از اکانت d. K ندیدم بعد طرف تو فروم یه پست 2 باره که اره چرا اسم اکانت ما رو می آورید و کی گفته پوش میزدیم.. خدای من به قولی تو عطر کدوم گلی لاولییی)

تامام

Dr.navid

این جا مانده بود...

خلاصه، کاری نکند کاری بشود بعد بگویید کاری شده..

ایدولوژی سوانز و یا هر انقلاب دیگری همیشه از برای مقابله با ظلم و خلافه.

گفتم نگید اگر. نشستیم کلی فکر کنیم به قطعیت برسیم بیینیم یه ساید کلا اضافه هست و بهتره برگرده به خانه خودش....

خلاصه نگید نگفتیم..

📍📍📍(آب‌نبات چوبی درمان عصبانیت)

نه دوغ و قهوه 🤦‍♂️

• درود بر دکتر فروم جنوب شرق

خوبی عزیز! دوغ و قهوه نخور شما ، اب بخور :دی

خواستم ببینم شما کجا از دژکولیا به قول خودتون فشار خوردین که این شکلی طبابت میکنید

یکی از انگیزه های ما در این سرور شمایی عزیز دل ، شما دست به قلم شو تا وزیر جوان و دوستان لایک کنن ما هم حال کنیم

اعلان جنگ :دی

تو سروری یا تعریف کنیم برات؟

بنده به مدرک دکتریت شک دارم عزیزم ، بیا پی وی چک کنیم ببینیم

پینوشت: مشخصا تحلیل های عنصرهای خود فروخته فاقد اعتباره

پینوشت۲: خداییش خودتم میفهمی چی میگی؟ رفتیم بیخ گوششون ده زدیم توقع داری هیرو و دفو بک کنیم؟ هیرو مصری یعنی مولتی؟

پینوشت ۳: بنده از ادمین تقاضا دارم اسم نژاد مصری رو به مولتی تغییر بده ، الان به فروم دات کام هم همین پیشنهاد رو میدیم :دی

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 2pac: اختیاری ().

• تو پك من

قربونت كه فروم رو تحريم ميكني دوتا غارت ميكني باز فرومو از تحريم در مياري

پيشاپيش بابت غارت هاي نجومي كه ابادي اشكان رو كردين بهتون تبريك ميگم

من ميگم تو دچار تئوري توطئه هستي قبول نميكني

تئوری توطئه چيست؟

این عبارت اصطلاحی است که در ابتدا، توصیفی برای هر ادعای دسیسه‌گری بود. با این وجود، امروزه، درتعریف تئوری توطئه گفته می‌شود که نظریه‌ای که رویدادی کنونی یا تاریخی را نتیجه نقشه مخفیانه‌ی گروهی دسیسه‌گر (عموما قدرتمند) می‌داند.

خلاصه توپك من هرچيزي رو ميبيني مخالفتونه فكر ميكني با ما هست.

اولش كه ايدين دستتونو رو كرد و گفت سعي كنيد تو بازيگري الن دلون باشيد نه ايرج ملكي

جسبوندين به ايدين كه اره سمت جنوب شرق غش كرده

دوم محمد وگنس اومد خودشو از شما جدا دونست و فكر كنم چند وقت ديگه پتانسيل اين بازيكنم نبينيد .اونم به نحوي بايكوت كردين و ...

سوم نويد كه پست گذاشت رو عنصر خود فروخته و ماله كش و ... ناميدي.

قربونت برم توپك من تا ديروز قهر بودي با منت كشي اوردمت فروم چي شده الان يك در ميون پست ميزاري و عربده ميكشي تو فروم؟خوبه يه غارت كردي كه بهنام لينك دو برابرشو بهت داد^^

توپك من هركي منتقد شماست دليل نميشه مخالف شما باشه از توهم توطئه بيا بيرون

من بهت تبريك گفتم

سرور رو ما و شما داريم جذاب ميكنيم اونم ماه اول .ديشب عزيزي ميگفت عين دات كامه :Dفقط حيف دژكوبياش از بوركينافاسو اومدن و ما از اروپا:love:

خلاصه جونوم برات بگه يه گروه تشكيل شده جنوب شرق به اسم تيزي بدست بچه شهر....

مراقب تيزي بدستا باش

همشون زرنگ دريده و بچه شهر هستن

2721-a7b552ea-a1a8-4ab5-b1bc-18683c83c62f-jpeg

شاد و خندون باشي

سعيد

• تشکر بابت حضور امپریال در ساید جنوب شرق.

حیف ایدین دیگه نیست وگرنه خیلی قشنگ واست حساب میکرد این کاری که کردی به سود اکانت ایمپریال هست یا نه ؟ . و اینکه باید چه قدر ضرر بزنی که تازه حسابت صاف بشه .

من که وقت ندارم یکی اگه داره بشینه حساب بکنه :دی

ولی از نظر جذابیت تشکر میکنم ازت. از اون نظر خوبه ولی اصلا به صرفه نیست واسه شمال غرب.

به موقع وقتم ازاد شد خودم میام سراغت :دی

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• سلام بر همه عزیزان...

توپاک جان متاسفانه شما مرزهای کل کل رو در نوردیدی... از اونطرف 2 صفحه در میون میگی ادب واخلاق در فروم و کل کل در چهار. چوب از اون ور میشم عناصر خود فروخته!!! دکتر جعلی (هستم 😂) دریده 😲(سرچ کردم این رو اوه گاد)

ملت ارزش ندارند شما چه؟

یک بار دیگر گفتم دوباره میگم بخوان و دقت کن

سخنان شما باز تابی از شخصیت شماست.

این بخش اول در مورد اون صحبت هات

اخه عزیز جانم عنصر خود فروخته به کی؟

چرا باید اصلا سمت شما پست بزارم؟ یا شرق؟

مگه نپ داریم! متا؟ هرچی؟ رقیبیم. جانم ر ق ی ب

بخش کن برات کامل جا بیوفته...

یکمم زیاد تو جنوب غرب جولان دادید نه! اونم برای نفر خاصیه که یه مقدار اغماض میکنه براتون شما بخون لطف.. چون شنیدم خیلی خواهش کردید.. خیلییییییییییییییییی.

عزیزم دلیل نمیشه چون شما برای زدن امرداد اومدید یا بقیه هم اینطور...

هم سو بشیم با شما متقلبین بزرگ... البته این جسارت نشه در دژکول این مساعل کاملا جا افتادست 😂فروش همر کتیبه ساید مالتی فراوان فروش دف اد کردن همر منابع وو و و و و و

من سوالم این بود برای چی سروری آمدید که سر در سرور زده بدون وجود مالتی و بات...

داشتم رفرش میزدم دیدم دوباره پینوشت اضافه کردی.. فاقد اعتبار😂😂مگه دنبال اعتباریم از جانب شما 🤦‍♂️..

عزیزم.. گلم جانم

پست البرز رو بخون.. فکر کنم یکی از بهترین پلییر های حال حاضر تراوین ایران است... شما متاسغانه خودتون نمیدونید اصلا چی میخواید...

گلم زود درب دیپلماسی رو به روی ساید خودتون دارید می‌بندید ها.. یه مقدار تامل کن برای پست دادن.. یه مقدار فکر کن اگر داری.. بیشتر...

قرار نیست که هر کی انتقاد کرد بهتون.. بدویی بیای فروم نفس کش بطلبی اخه عزیزم...

پ ن :عزیزم این دوستانه است یه مقدار به نظرم نفس عمیق بکش در صحبت هات.. دوبار بخون مطلبی که میخوای بگذاری رو بعد بزار....

بده برای شما به عنوان لیدری در ساید که پست های شما هر کدامش مهمه اینطور خاله شادونه طور پست بزاری..

دوستون داریم زیاد تا.. 💓

تامام

Dr.navid

پ ن :

راستی اکانت من به همین نام هست میتونی امتحان کنی.. ما ممتحنیم کلا...

پ ن :جمهوزی دومینیکن 😂 واقعا بهنام عاشقتم اصن..

پست ها نظرات شخصی پلییر میباشد

(بدون تاثیر در سیاست های ساید😏)

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Navid.Eagles: به دنبال ساقی قهوه و دوغ.. سندروم روده تحریک پذیر دیفنوکلسیات دی سیکلومین لوپرامید.. به جای ترامادول تجویز می‌شود.. 😘 ().

• سلام

لازم دونستم یک پست بزارم و چند مطلب رو توضیح بدم

الف-دوستان چندبار گفتن تو فروم(بعضی از دوستان و ظاهرا باهدف گفتن)که شمال شرق و جنوب غرب نشستن کنار تا ببینن داستان شمال غرب و جنوب شرق چی میشه تا از اب گل الود ماهی بگیرن لازمه توضیح بدم که اولا من از جنوب غرب هیچ اطلاعی ندارم اما تو شمال شرق چند تیم حضور پیدا کردن و هماهنگی بین چند تیم قدر که تو یک ربع هستن اصلا و ابدا کار اسونی نیست و تا رو روال افتادن مسائل ربع ورود به سیاست و دیپلماسی سرور بسیار کار اشتباه و ناپسندی هست پس لطفا دوستان اجازه بدن تا شمال شرق قبل از اینکه سیاست و دیپلماسی ربع خودشو حل و فصل نکرده وارد دیپلماسی سرور نشه که خدایی نکرده باعث بروز مشکل برای ربعهای دیگه نشه.

قطعا دوستان انقدر تجربه دارن که بدونن که ربعی که بافراخوان قبلی و با امادگی وارد سرور میشن بسیار تفاوت داره با ربعی که بدون هماهنگی چند تیم قدر توش ثبت نام کردن.

ب-دوستان بسیار در مورد مولتی در این سرور بحث کردن من در این مورد هم لازم میدونم نکاتی رو خدمتتون عرض کنم.

قطعا تمام دوستان میدونن که مدینه فاضله تنها مبحثی زیبا برای ذکر در روایات و کتابهاست از مدینه فاضله عطار تا مدینه فاضله مارکس از مدینه فاضله ادیان تا مدینه فاضله های دنیای جدید تمامشون نه اجرا شدن و نه قابل اجرا شدن بودن نمونه بارز اون در تراوین سرور یک ای ار بود که دوستان قدیمی میدونن تمام مولتی هانترها و مدیران سرور تا مدیران فروم و....دنبال تخطئه کردن تری داتnw بودن خود ماهم مخالف خیلی کارها بودیم اما باز بودن کسانی که.....(البته داستان اون وقت با الان زمین تا اسمان فرق داشت)پس شما هر کار کنید باز هستند کسانی که میکنند کار خودشون را(حمله به مساجد در سوئد به عنوان یکی از کشورهای مهد دمکراسی و ازادی را فراموش نکنیم)

پس ترجیحا میتونیم اینو بگیم که شخصا حمایت نمیکنیم از کار خلاف اما اینکه پرچم بگیریم دستمون که میتونیم جلوی خلاف را بگیریم با عرض پوزش بیشتر پروپاگاندا و عوام فریبی به نظر میاد.

من هم امیدوارم بیاد روزی که سروری شروع بشه که توش هیچ تقلبی نباشه اما این هم مطمئن هستم که پلیرهای اون سرور قطعا بیشتر از انگشتهای یکدست نخواهد بود.

عذر میخوام که تو کلام بزرگان دخالت کردم

سپاس

• دکتر جان درود

مایه دولت ابد ادب است سایه رفعت و خرد ادب است

باز هم‌در پستت دژکول دژکول کردی بزرگوار

درضمن خدمتت عرض کنم که ما عارمون میشه با شخص شخیصی همچو شما همسو باشیم در کار خاصی

در مورد پست البرز هم شما مانور نده ، احیانا زیر پرچمشونی شور میزنی یا چی؟

اون بین ماست و البرز جان

عشق قشنگم ادب ایجاب میکنه نام هر چیز رو درست بگی، مثلا شما دکتر نویدی پلیر تراوین نه دکی نخود یه ساید دیگه

انتقاد پذیر باش جانم ، اب خنک بخور نفس عمیق بکش، افرین حالا برو زیر پرچم دلخواهت :دی

خوش باشی گلم

پینوشت: بذار درست است :دی دکتر جان

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 2pac: استفاده از کلمات کنایه آمیز ().

• دکتر جان درود

اول که واقعا دلم. نمیخواد ریپلایت کنم.. چون دقیقا حس کودکی را میدی به انسان که قاقالیلت رو گرفتند.. کی گرفته قاقالی این بچه رو بدید بهش..

دوم اینکه هر جا سرچ کردیم دریده به معنای پاره کردن لغوی و در فرهنگ نامه معین به معنای شخص...

بعد میگی ما شیرازی ها😂😂عزیزم این فرووم نقد و برسسی ساکنین شیرازه.. خوبی؟ چطور مَطوری؟

اگه هم منظورت دریده برای گرگ سانان بود که یه بحت دیگست..

دژکول میگیم بهتون بر میخوره...اخی..اصن بهم ریختم 🤦‍♂️عزیزم دژکوب سایتی برای متقلبین.. این چطوره؟

پست البرز یه چیزی هست بین تو و البرز؟

البته میدونم تقصیر خودت نیست یه مقدار نمیدونی فروم نقد و بررسی اصلا چی هست هدفش چی هست متاسفانه سطح بازی و درک بخصوص دقیقا معناش همونه که فکر میکنی یه مقدار پایین‌تر برات...

میگی ادب عزیز دلم فرق بین من و شما در آنه که پست شما توسط ادمین فروم ویرایش میشه به دلیل کلمات کنایه آمیز و پست من بدون ویرایش...

فرق خودت و من رو بدون... متاسفانه با خوشبختانه آخرین ریپلای من از شماست و شما در شان بنده نیستید.. جدی میگم واقعا نیستی ها... این رو قلبا گفتم.. چون فکر میکردم بدونی فرق کل کل بازی و اهانت رو 😘 ولی خوب نمیدونی.. یاد میگیری یه مقدار تجربه ات بیشتر بشه....

عزیزم بیشتز مراقب خودت باش

از این پست به بعد تو هر چی میگی. درست میگی بقیه بد بد بد.....

پ ن : #خاله شادونه های زمان خود را بشناسیم

شخصیت شما در دنیای مجازی با

خود واقعی شما برابر است..

ولی واقعا کلی خندیدم

بین من والبرز جان 😂😂😂😂😂

خیلی خوب بود.. خیلی...

تامام

Dr.navid

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Navid.Eagles: شرایط سنی نداره فروم؟ یا حداقل شرایط هوشی! واقعااصغر آقا سبزی فروش من رو ریپلای میکنه.نکن خوب.نکن plz ().

• همشون زرنگ دريده و بچه شهر هستن

2721-a7b552ea-a1a8-4ab5-b1bc-18683c83c62f-jpeg

شاد و خندون باشي

سعيد

در همین حد دکتر جان باقیش واسه شما زیاده

• سلام دوست عزیز

شرمنده که با توجه به اسم اکانت فروم شمارو بجا نمیارم اینو حمل بر الزایمر پیری بذارید.

درادیس رو اگر نام بردید در مورد سرور یک که ایشون اون سرور درحد جارو کش اشپزخونه بودن سرورهای بعد هم بماند که....

فکر نکنم پویان بهتر از محمد رضا عسگری افشین و اشکان ادمینهای تراوین ای ار محمد رضا عسگری و....بیشتر در جریان سرور یک و اتفاقات مدیریتش باشه دوست داشتید پیگیری کنید بفرمایید شمارشونو براتون ارسال کنم.

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

اول این که گفتنی هارو تو پست قبلی گفتیم پس دلیلی نمیبینم توضیح بیشتر بدم

نکته بعدی اینه که این دوست عزیزمون مثل این که خیلی دوست دارن دیده بشن و بگن منم هستم !

پس لازم دیدم بهتون بگم که شما به تنهایی مرز های ماله کشی رو جا به جا کردی دوسته عزیز

طبق گفته دوستان جنوب شرقی که هی خطاب قرار داده بودن ساید مارو و هنوزم‌ خطاب قرار میدن به مولتی بازی و پوش و ... بنده لازم دیدم که توضیحاتی درباره اکانت D.K بدم که هنوزم سر حرفم هستم اگر لینک یا عکسی دارن که اکانت D.K داره خلاف قوانین کاری انجام میده لطف کنن بذارن کف فروم اگر صحیح باشه بنده اکانت و براشون چنج میل میکنم

بنده نه شمارو میشناسم که باهتون کل کل کنم نه در سطحی هستین که اصلا بخوام ریپلی کنم پستتون رو و اینم اولین بار و آخرین باری هست که ریپلی میشین شما (به احترام ناصر و رفاقتی که از قدیم باهاش دارم ترجیح میدم‌ که دیگه جواب پست بی محتوای شمارو ندم)

نکته بعدی اینه که شما هی دژکوبی دژکوبی میکنین لازم دیدم بگم که فروم سرور های دژکوب هنوزم هست میتونین مراجعه کنین یه سری اشخاص قدیمی اونجا بازی کردن که شما اگر 10 سال دیگه هم بازی کنین به سطح بازی کردن اونا نمیرسید بعد انتظار دارید به اون دوستانی که میگین دژکوبی بر بخوره یا از دستتون ناراحت بشن ؟ :دی

پ.ن : همه ساید ها بالای 100 تا پلیر دارن ان دبل کلا 20 نفر هستن و بقیه مولتین !

محمد RaptoR

• سلام خدمت دوستان قدیمی بخصوص عزیزان دل در شمال غرب

دوست گمنام امدن پست گذاشتن در صورتی که مخاطب ما نبودن

اونی که مخاطب پست ما بود خودش فهمید و عکس العمل نشون داد

درضمن شما هم سعی کن با هم قد و قواره خودت کل بندازی پست شما منو یاد این شعر انداخت

خوبه ادم اندازه خودشو بدونه و به چیزایی که بهش ارتباط نداره زیاد دخالت نکنه

روز را خورشید میسازد روزگارش را ما ....

موفق و پیروز باشید

MR.RaptoR

• سلام آقای لقمان

من یک اطلاعات غلط به عمد نوشتم تو پست قبلی که حتماً آقای آیدین واکنش نشون بده. ولی خب اون شکل نشد که میخواستم و خرابش کردی😁. متاسفانه روحیه‎ ی کلاسیک‌بازها این شکلیه تو فروم.

بله اکانت Coffee Please حذف نکرد. بلکه باعث حذف خیلی‌ها از اتحاد خودش شد. مثال:

این اسکرین‌شات رو که شما از پایان سرور فرستادی، من هم داشتم. این اسکرین‌شات هم دارم :

آشنا بود؟ 😉

و یا این:

شما از چهار تا اکانت نام بردی تو پستت:

- اکانت LEO

- اکانت PirPatalHa

- اکانت (ناشناس😉) Coffee Please

- اکانت نیما رونجر مرحوم

البته چون آخرین سرور تراوین ایران (و متاسفانه پیش‌بینی می‌شد آخرین سرور نیما) بود و ادمین خیلی مشتی شده بود، اسم تقریباً 50 تا اکانت اول سرور رو عوض کرد به ورژن‌های مختلف «نیما رونجر» به شکل

Nima Revenger

Revenger Nima

Nima*Revenger

.

.

.

نامه‌ی احساسی نیما در واکنش به این اقدام تحسین برانگیز «رفقا»ش در اون زمان تو فروم منتشر شد خوندم. قوت قلبی بود براش در اون زمان سخت. خلاصه‌ی متن نامه:

همونطور که مشاهده میکنی اکانت نیما Caesar بود. اون Nima Revenger که سوم شده، (مطمئن نیستم ولی احتمالا) اکانت عرفان بود که اسم اکانتJaguar رو مثل خیلی از «رفقای» دیگه‌ی نیما عوض کرد به Nima Revenger .

ولی خب چند نفری هم بودن که گفتن این حرکت اسم عوض کردن «لوس» و «مسخره» است🙄 و اسم اکانتشون رو عوض نکردن.🙃 که شما اسم اکانت چندتاشون رو آوردی.😉 متشکر. کار من رو ساده کردی.

البته من هیچ جای دنیا ندیدم که همدلی با رفیقی که گرفتار درد بی‌درمان هست، «لوس» و «مسخره» باشه ولی خب حرکت «داوطلبانه» بود و قضاوتی روی شخصیت افرادی که انجام ندادن مثل شما ندارم (چون نمیشناسم شما رو) و یا آقای هادی لئو (چون میشناسم ایشون رو).

فقط میخواستم برسم به این نکته که آقای آیدین با اکانت Coffee Please در این سرور، پلیر یکی از همون معدود و انگشت‌شمار اکانت‌های سرور ۱۴ بود که اسمش رو به شکل رونجر تغییر نداد؟ یا خیر ایشون نبودن؟

چون از طرفی این تشابه اسمی تو دوتا سرور تراوین برای من عجیبه و از طرفی این عوض نکردن اسم به احترام و همدلی با نیما ولی درگیر شدن با هم‌اتحادی سر چکش اثرهنری و دغدغه‌ی رنک ۱ پاپ شدن- اون هم در سرور یک طرفه شده‌ی بی اهمیت و نیمه‌کاره‌ی ۱۴ - با شناختی که از شخصیت EyeDean از فروم پیدا کرده بودم متناقضه.

اینکه کسی در یک سرور خلوت و یکطرفه و بی‌رقیب اثرهنری بخره، پاپ بزنه که اسم مستعارش ته گزارش سرور ثبت بشه به نظرم خنده‌داره. و اگه این تلاش تو سروری بیفته که همه (حتی ادمین) برای روحیه دادن به یک رفیق، دست به دست میدن، گریه‌داره!

یادش به خیر: *تراوین بهانه‌ی باهم بودن*

حالا ممنون می‌شم اگه ایشون تکذیب کنند. (شاید قسمت شد چندتا اسکرین‌شات دیگه از حافظه‌ی تاریخی تراوین بکشم بیرون 😉) اگه تایید هم بکنند که خب، با این توصیفات و دغدغه‌ها، خارج شدن این چنین شخصیتی از شمالشرق و این سرور به نظرم قطعا اتفاق مبارکیه.

خیلی ممنون.